ההפסד לסיטי

למה סיטי בעצם לא מאיימת על דבר יותר מאשר הגביע האנגלי? (שגם אותו לא צריך לאפשר להם)

הפסד מוצדק ביותר אחרי משחק איום. ומה שיותר מרגיז במשחק שאפשר היה לגמור בחצי שעה הראשונה רק בגלל הפחד של סיטי. אבל ההחטאות של ברבטוב הביאו לדמורליזציה. מי שנראו רע היו קאריק וסקולס שנראו בלי כוחות. אבל מי שבאמת היו גרועים היו נאני וואלנסיה. במשחק בלי רוני וגיגס הם היו מי שהיו צריכים להרים את יונייטד והם פשוט הפסיקו לשחק. וגם ככה, סיטי שלא הבקיעה מחוץ לאיצטדיון שלה בערך חודשיים, הייתה זקוקה למתנה מההגנה של יונייטד וקיבלה אותה. למרות שלזכותה ייאמר שבשלב מסויים יצרה גם מצבים שהיו תוצאה של כדורגל איכותי ובוודאי שניצחה בצדק.

פרגוסון לא קרא נכון את מצבו של סקולס במחצית השניה. סקולס הוא ענק היסטורי. אבל אחרי עשרים ומשהו שנה צריך לדעת שכשסקולס בלי אוויר הוא לרוב מורחק.

וזה מה שנכתב לפני המשחק:

לפני רוב משחקי הדרבי מול סיטי ב-3-4 השנים האחרונות מנפחת המדיה האנגלית את הסיפור ל"דרבי החשוב ביותר בשלושים או ארבעים השנים האחרונות". כי עכשיו בונים בסיטי קבוצה שממש או-טו-טו-טו היא יריבה משמעותית למנצ'סטר יונייטד. כי יש להם המון כסף ואפשר לקנות המון המון שחקנים. וכידוע קבוצות כדורגל זה שחקנים.

זהו שלא. המשחק היום לא קל ולא טריוויאלי. מדובר בקבוצה הרביעית או החמישית בטיבה באנגליה' אחרי המון שנים ללא תואר, מוטיבציה מיוחדת מול היריבה העירונית השנואה שלה וקהל כחול אוהד גדול ונהדר שידחוף אותה. ביום שיונייטד תחשוב שמשחק כזה הוא מובן מאליו, היא תהיה בצרות.

אבל מכיוון שאנחנו באפריל – לא בעונת בלבולי המוח וההיסטריה של אוקטובר-נובמבר – אפשר להגיד בברור כך: ניצחון של סיטי יהיה הפתעה. יהיה הישג יפה של סיטי. לא יהיה לו שום קשר ליחסי הכוחות בכדורגל האנגלי.

*

אני חייב לציין שזה דווקא דבר מעניין. ניתן היה לצפות שבקבוצה כמו מנצ'סטר סיטי השיפור במהלך העונה יהיה גדול יותר מאשר ביונייטד – משתי סיבות. ראשית, לקבוצה עם הרבה שחקנים חדשים שנה של גיבוש אמורה להשפיע יותר מקבוצה שהיא מגובשת שנים. ושנית, הסגל העמוק מאד אמור לתת לסיטי יתרון בשלבים מאוחרים של העונה.

מעשית התמונה הפוכה. דווקא יונייטד היא מי שמשתפרת במהלך העונה וסיטי מתאדה לקראת סיומה.

באמת איך זה?

האם זה בגלל שלשינויים לוקח זמן? לא לגמרי בטוח. תראו באיזו מהירות הביא קני דלגליש שינוי חיובי מאד לליברפול. ועוד כשהוא נאלץ למכור את פרננדו טורס. רדנאפ הגיע לטוטנהאם לא הרבה לפני שהכסף הגדול נכנס לסיטי. מוריניו הביא מיידית שינוי לצ'לסי.

זו גם לא עצבנות של המערכת.
הבעלים של סיטי סבלנים מאד עם מנצ'יני. אפילו רכישת השחקנים היא די במידה. 3-4 בשנה ולא 11 חדשים. רכש של הרבה בריטים צעירים שזה אמור להיות קו מחשבה נכון.

בכל מיני קבוצות הסיבות הן שונות. בצ'לסי למשל לעתים מתבצעות טעויות בגלל כסף. למשל ההחלטה שפרננדו טורס יפתח מול יונייטד הייתה רק משום שנרכש בסכום שיא היסטורי ולקבוצה לא היה אומץ להודות שכרגע זה נכשל. בצד השני ישב החלוץ היקר של הקבוצה, ברבטוב, על הספסל בלי בעי ה. ואפילו בעונה בה הוא מצליח ובכלל לא נכשל. פשוט החלטה אובייקטיבית מקומית.

בסיטי לדעתי הסיבה היא כזו:

במסע הרכש שלה סיטי לא נתנה בכלל את הדעת על עניין המנהיגות. היא רכשה שחקנים משני סוגים של מועדונים. לפעמים ממועדונים כמו ואלנסיה ואסטון וילה או אברטון שלא היו רגילים להתמודד על תארים גם אם הם שחקנים טובים. הם לא הביאו מנטליות מנצחת והמועדון לא נתן להם כזו. והשחקנים שהיא כן הביאה ממועדונים קונטנדרים – יאיא טורה, טבז, דזקו, בלוטלי – הם כאלו שלא הפנימו את הלקח מהמועדונים מהם באו. ששחקן מצליח בזכות המועדון ולהיפך.

וכך אנחנו חוזרים לדברים שכתבתי על סיטי בתחילת העונה: שאינני רואה אנשים בסיטי שברגעי משבר יאחדו סביבם את הקבוצה. ואין דמות אחרת. כי אם לא השחקנים זה אמור להיות המנג'ר מנצ'יני ייתכן שהוא איש מקצוע מעולה. אני מעריך שהוא לפחות לא רע. אבל אם בלוטלי לא מושעה אחרי שזרק הינדיקים על שחקני נוער, על מה אנחנו בכלל מדברים?

*

רוני וטבז חסרים. הקיזוז הזה אמור להיות לטובת יונייטד, ואני מעריך שברבטוב יעשה את תפקידו מצויין.

בעקבות אסון הילסבורו (מתוך הספר "אימפריה")
יומן ספרדי (3): ואם הקלאסיקו לא היה קיים?

46 Comments

יוסי מזרחי 16 באפריל 2011

משחק קשה מאוד, אבל בהישג יד.
סיטי מבחינת היונייטד משולה לאותו קומקום שורק שפגש הבדואי אחרי שחזר מבית חולים אחרי מפגש עם קטר….

גיל מזימבבואה 16 באפריל 2011

אני בדרך כלל לא אוהב לכתוב לפני משחק אבל היום משום מה ההרגשה לא טובה, הלואי ואני טועה.
חוץ מזה ריי וילקינס הוא הפרשן הכי טוב ששמעתי אי פעם.

נעל קרועה 16 באפריל 2011

חבל שהמשחק לא מחר
סיטי היא לא קבוצה,ההגנה נראת כמו קבוצה,הקישור וההתקפה,כל איש לעצמו
בכל המשחקים שראיתי סיטי משחקת מצוין מול היוניטד
יהיה משחק צמוד לדעתי

תום 16 באפריל 2011

אין לי מושג איפה לפרסם את זה (האתר זקוק לפורום), אז סליחה שאני מנצל"ש את הפוסט הזה רונן.

שירת ההמנון האמריקאי במשחק הבית הראשון של הפוטלנד טימברס:
http://www.youtube.com/watch?v=s50SvZm9jQE

מנחם לס 16 באפריל 2011

לפי ההתלהבות אתה יכול להיות בטוח שבקרוב גם בכדורגל נשלוט בעולם!

בלינדר 16 באפריל 2011

חיכינו לזה שנים! אין אוהדים כאלה בשום מקום אחר בצפון אמריקה

תושב חוזר 16 באפריל 2011

 לינק מישהו?

צור שפי 16 באפריל 2011

מה קרה לגיגס? למה הוא לא בסגל?

נשנש 16 באפריל 2011

הוא בן 37.

פאקו 16 באפריל 2011

גיל מזימבבואה – בא לך למלא איתי לוטו מחר?

גיל 16 באפריל 2011

כמו שכתבתי לפני כמה ימים, סקולס מבייש את נעוריו ואם כל אהבתי אליו לא צריך להיות לו מקום בהרכב. הוא מאט את המשחק וגורם נזק בהרחקות שלו. די מצער שפרגוסון לא נותן לגיגס למשחק לפחות כמחליף.

גלן חוזר למקורות 16 באפריל 2011

עֲבָדִים הָיִינוּ לְפַרְעֹה בְּמִצְרָיִם, וַיּוֹצִיאֵנוּ יְיָ אֱלֹהֵינוּ מִשָּׁם בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה. וְאִלּוּ לֹא הוֹצִיא הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא אֶת אֲבוֹתֵינוּ מִמִּצְרָיִם, הֲרֵי אָנוּ וּבָנֵינוּ וּבְנֵי בָנֵינוּ מְשֻׁעְבָּדִים הָיִינוּ לְפַרְעֹה בְּמִצְרָיִם. וַאֲפִילוּ כֻּלָּנוּ חֲכָמִים, כֻּלָּנוּ נְבוֹנִים, כֻּלָנוּ זְקֵנִים, כֻּלָנוּ יוֹדְעִים אֶת הַתּוֹרָה, מִצְוָה עָלֵינוּ לְסַפֵּר בִּיצִיאַת מִצְרַיִם. וְכָל הַמַּרְבֶּה לְסַפֵּר בִּיצִיאַת מִצְרַיִם הֲרֵי זֶה מְשֻׁבָּח.

ניקו 16 באפריל 2011

על דברים כאלה פרגי אמור להעיף דלי של בטון מוצק על הפרצוף של קאריק קצת לפני בעיטה בתחת החוצה מהמועדון! זה בן אדם שמשלמים לו עשרות אלפי לישט בשבוע על מנת שלא יעשה דברים כאלה בתור התחלה!

אריק 16 באפריל 2011

קאריק היה מעולה בחצי הראשון וסבל מאוד מהעייפות של סקולס

ניקו 16 באפריל 2011

זה לא זה! ניחא הוא היה מנסה להרחיק את הכדור או אפילו למסור מבלי להסתכל אבל הוא ראה שהשחקן סוגר אותו ובכל זאת ניסה להתחכם!

אריק 16 באפריל 2011

אבל זאת בדיוק תוצאה של עייפות קבלת ההחלטות נפגמת

גפן 16 באפריל 2011

הלך הטרבל למנצסטר

סקולס=פושע. אסור לתת לו לשחק כדורגל.

יוסי מזרחי 16 באפריל 2011

פושעים ,כמו שאני יודע, זורקים לכלא או מוציאים להורג.
מה אתה מעדיף עבור הגינגי שלנו?

גפן 17 באפריל 2011

שלנו? אני לא אוהד יונייטד וממש לא מחובבי הכדורגל האנגלי

עכשיו לעניננו..

סקולס שחקן מלוכלך ומגעיל ברמות על.
אני אוהב שחקנים שמשחקים חזק,פיזי ואגרסיבי על הכדור ונלחמים עד טיפת הזיעה האחרונה, אבל סקולס (שלך) כבר שנים הולך בכוונת תחילה לפרק רגליים של שחקני כדורגל.הכניסה שלו היום הייתה מזעזעת ובנס לא סיימה לשחקנה של הסיטי את העונה או אפילו את הקריירה.

אין לי כבוד בשיט לשחקנים מלוכלכים שהולכים בכוונת תחילה לשבור רגליים לשחקני יריב.

יואב 17 באפריל 2011

1-מה זה מנצ׳סטר? אומרים יונייטד.
2-לסקולסי יש טיימינג נוראי בתיקולים(וזה הגיוני, ואולי זה שהוא היה חלוץ במקור, מסביר את זה) אבל לא מלוכלך בבסיס. הוא לא מתווכח על הכרטיסים ולא גונב פאולים כשאף אחד לא רואה. הפאולים שלו מפוארים ולעיני כל שנובעים מביצוע רע וחסר תיזמון.
והוא גאון וענק כדורגל. צ׳אבי ראה המון וידאו שלו.

גלן חוזר למקורות 16 באפריל 2011

ולהיסטוריה- לא הפסדנו ליונייטד בגביע אף פעם במנצסטר או מחוץ לטרפורד. והגמר האחרון שלנו אחרי ניצחון על יונייטד בחצי גמר היה הפסד לבולטון. אז אני עם סטוק בחצי השני.
ועכשיו סליחה, אני הולך לחגוג. חג שמח כלם

יוסי מזרחי 16 באפריל 2011

חג שמח.

צור שפי 16 באפריל 2011

ניצחון מוצדק של סיטי, נדמה לי שאחרי הגול גם הגיע להם פנדל שלא נשרק – אושה תפס את בלוטלי בחולצה בהתרוממות לנגיחה אחרי קרן – רק שהבלוטלי הזה הוא צרה צרורה: אנוכיות, שום תרומה קבוצתית, קבלת החלטות דפוקה בדקות הסיום ואחרי השריקה הפרובוקציה התורנית – לא יודע מה הוא בדיוק עשה/אמר לפרדיננד אבל ראו שהבלם כמעט מתפוצץ.

אביאל 16 באפריל 2011

ברכות לסיטי ! אבל כמה שהם יכלו יותר, מה זה לעזאזל האנוכיות של קולרוב, ג'ונסון ובאלוטלי בקבוצת צמרת ?!
יאיא טורה פשוט מכונה וזאבלטה מזכיר לי מגנים מימים עברו.

YB 16 באפריל 2011

בלי רוני יונייטד חסרה 40% מהאיכות שלה. כשהיא גם בלי גיגס זה קצת יותר מדי. הפסד לקבוצה בינונית כי גם יונייטד לא יותר מבינונית ללא גיגס ורוני.

יואב 16 באפריל 2011

יום לא טוב במשרד. ההחמצות של בארבה(מדהימות לכשעצמן)סימנו את הכיוון-חוסר חדות ועירנות מול יריב שנתן כבוד בהתחלה אבל צבר מומנטום ככל שהמשחק התקדם. כשהארט בועט לא טוב, נאני לא עירני מספיק וכשאדווין טועה, שחקן סיטי ראשון לכדור-זה מסמל את ההבדל.
אין לי עניין לבודד שחקנים שטעו(כולם חוץ מריו) כי הם העניקו לי כל כך הרבה אושר וזה לא מגיע להם.
מי שידבר על יהירות, לא מכיר את פרגי, יונייטד, מה שוומבלי עושה לאנשים ועצלן מחשבתית שמחפש תשובה קלה לכשלים מיקצועיים.
ללא רוני וגיגסי(תמוה שהוא לא הולבש, תמוה) היתה חסרה לנו מסירת העומק ושיחקנו רק עם הכדור אבל לא בלעדיו. כשסיטי מצופפת יפה, היינו צריכים לקבל קסם מהויינגרים שלנו. היה לנאני רגע אחד כזה, שלא הספיק.
אסור ליונייטד לרחם על עצמה עכשיו. במובן מסויים, העונה שחנו התחילה היום.
ברכות לתכולים.

נעל קרועה 16 באפריל 2011

1-מנצ"יני בהחלטה מבריק במחצית החליט ללחוץ את יוניטד בחצי שלהם פרגוסון הגיב מאוחר מידי לשער של סיטי
2-הפיזיות של סיטי ניצחה את המשחק,קשה לכוסיות כמו נאני ,בארבה,ופארק הקטן מול הענקים האילו
3-קולרוב הוא השחקן הכי מיותר בסיטי,בארי נהדר יוניטד צריכה שחקן כזה
ועכשיו נעבור למה העיקרית

ליבר 16 באפריל 2011

משחק מתסכל, ברבטוב הוכיח שלמרות 22 גולים הוא עדיין מחמיצן גדול.
אין ספק שצ'צאריטו שם לפחות הזדמנות אחת. אני חושב שללא הטעות של קאריק הסיטי לא כובשים גם עוד שנה. לעומת זה אחרי הגול הסיטי היו בטירוף ויכלו גם לשים את השני. החילוף של פביו היה צריך לבוא חצי מוקדם יותר כי ברגע שאין את גיגס ורוני חייבים לתקוף מהאגפים בכל הכח. נ.ב. לשמוע את לחמן מפרשן זה פשוט זלזול באינטילגנציה שלנו. 10 דקות אחרי שצ'יצ'אריטו נכנס ועשה כמה מהלכים יפים הוא אומר שהיום הוא חלש מאוד. אם זו הרמה של מאמנים בליגת העל אין שאלה למה הכדורגל הישראלי נראה כמו שהוא נראה.
חג שמח ובהצלחה בשלישי נגד ניוקאסל.

דובינסקי 16 באפריל 2011

אחד המשחקים הגדולים של ליברפול העונה

גיל מזימבבואה 16 באפריל 2011

מכיוון שאסור לכעוס על שחקן של יוניטד צריך להתפרק על השופט. ההתאחדות האנגלית שמה לעצמה מטרה: כמה שיותר לדפוק את יוניטד והשופטים את פרגסון.
השופט הזה לא הפסיק להיתעלל בנאני, איך יכול להיות שזבלטה מכסח אותו משחק שלם ונאני לא מקבל אפילו עבירה אחת בכל המשחק? ועוד הוא פוסל לנאני הוצאת חוץ, כל הפיפטי פיפטי הלכו לסיטי.
אבל בסופו של דבר זה הכל תירוצים, הסיטי פשוט היו יותר רעבים ולכן הם נילחמו ככה. דווקא עם 10 שחקנים (אנדרסון!!) יוניטד שיחקה יותר טוב.

סאביסביץ' 16 באפריל 2011

אחרי עוד משחק שהפסדנו העונה בגלל שהוא פיקד על מרכז השדה והורחק לקראת הסוף עקב אפיסת כוחות, זה הזמן להגיד תודה רבה לסקולס על השנים היפות, הגולים המכריעים והמרהיבים, המסירות המדהימות, משחק הלחימה הג'ינג'י הבלתי מתפשר והנאמנות רבת השנים, אתה מוזמן לעבור ליציע ולעודד עם חברך מהילדים של יונייטד, גארי הענק נוויל. אוהב אותך תמיד!!!

תןמר 16 באפריל 2011

שגיא כהן לא מפרשן תקלאסיקו!!!!!1

שחר 16 באפריל 2011

יותר מדי שחקנים היו עייפים,נאני,וולנסיה,פארק,
ניהול המשחק של פרגיסון לא הייה נכון-התבקשו חילופים אלה שהתבצעו בסוף
ונעשו מאוחר מדי לאחר ההרחקה המוצדקת של סקולס.
דווקא השדר בישראל שאל למה לא נעשו חילופים ביונייטד,בסביבות הדקה השישים.
נאני לא מקבל הגנה מהשופטים להבדיל מליגת האלופת.
יום עצוב.

יוסי מזרחי 16 באפריל 2011

חבל מאוד ששוב מפסידים משחק במרכז השדה.
קאריק אכן טעה אבל מי שסיבך את המצב היה ריו שהחזיר כדור מטומטם ל-WDS ומשם התחיל הכל.
המשחק היום הוא סיום דרך לכמה שחקנים.
.
אין שחקן שאני אוהב ומעריך יותר מהג'ינג'י, מאבני היסוד שלנו, ויותר מכל אני לא רוצה לראות אותו מתבזה בעונה הבאה. זה לא מגיע לאוהביו ולא מגיע לו.
.
את ברבטוב לא הצלחתי לעכל מאז ומתמיד. זה שחקן מהדרג הגבוהה, אבל לא יכול להשתלב במשחק הזורם שלנו ובטח שלא מול יריב פיזי ומול משחק צפוף. טוב לו וטוב לנו שדקות המשחק ילכו לוולבק ולא ילכו לחינם.
.
אם גם היום לא נמצא לאואן מקום, כדאי לשחקן הסימפטי הזה לחפש דקות משחק במקום אחר.
.
ולבעיה הרודפת אותנו, של חוסר כבד באיכות ובכח במרכז השדה. זה יפתר בפגרה או שלא יסתדר לעולם, אם לא עכשיו כנראה שהסבא אלכס, חושב אחרת.
חבל שההפסד היה לאוסף התכול, מה שיכול לתת להם דחיפה קדימה אבל יש להם עוד משחק והכל יכול לקרות.

avigol 16 באפריל 2011

יהיה מעניין לראות אותם שוב בוומבלי מפסידים בגמר האלופות.אני באמת חושב שיונייטד לא טובים השנה.הבלחה פה הבלחה שם,גיגס ביכולת יוצאת דופן ברבע נגד צ'לסי,רוני שחקן מדהים אבל התעורר רק בחודש האחרון,האליפות תגיע רק בכלל החולשה של כל היתר.חג שמח לכולם.

קורא 16 באפריל 2011

עושה רושם שליברפול דווקא עשו את טרייד השנה עם מכירת טורס והבאת החבריקו מניוקאסל.

ייספר אולסן 16 באפריל 2011

מילא ההפסד ואובדן הגביע – זו הרי לא באמת עונה של טרבל – אבל לראות את נואל גלאגר מבסוט ביציע?

אמנון 16 באפריל 2011

אחרי הרבה זמן, גם לנו מגיע קצת נחת. שלושה מתוך חמשת ההפסדים האחרונים שלנו היו בדקת הסיום או בהארכה.
ולאוהדי הקבוצה המפסידה ד"ש עם שיר יפה (הלהקה ממנצ'סטר, אבל אני לא יודע איזו קבוצה חבריה אוהדים) ונא לקחת את זה ברוח ספורטיבית ובהומור.
קודם המילים של השיר ואח"כ השיר עצמו:
http://www.lyricsfreak.com/i/inspiral+carpets/this+is+how+it+feels_20314763.html

http://www.youtube.com/watch?v=J-fX0UbpZls

טל 17 באפריל 2011

זו לא תהיה דעה פופלרית פה, מעבר לענין הרעב (סיטי קבוצה פחות איכותית אבל יותר רעבה מצ'לסי), אני לא ראיתי הבדל גדול בין המשחק הזה למשחקים של יונייטד מול צ'לסי. כל ההבדל היה בניצול מצב וטעות אחת בהגנה. גם לא הייתי ממהר להפריש את סקולס. בגילו הוא לא אמור להחזיק את הקישור של יונייטד ושחקן מלוכלך / לא זהיר בתיקולים שלו (כל אחד והזווית שלו לענין) הוא היה תמיד. שחקן סגל יעיל הוא היה ונשאר. אתם יודעים, גם שחקנים צעירים נותנים משחקים פחות טובים. לדעתי, מבחינת התכונות שלו, הוא שחקן יותר חשוב ליונייטד מגיגס.

אני חייב לציין שזה היה המשחק הראשון באנגליה שבו יא יא טורה נראה כמו השחקן שחשבתי שהוא יהיה על בסיס כמעט שבועי. לא יודע מה הבעיה שלו, אבל מבחינת שילוב של יכולת פיזית, טכנית ויכולת הגנתית, הוא צריך להיות הקשר האחרי הטוב בעולם בלי תחרות. הספרינט שהוא נתן על וידיץ' היה פשוט מדהים. כנראה זה משהו בראש..

וכל מי שלא אוהד יונייטד, לא יכול היה שלא להתרגש מהשמחה של אוהדי הסיטי. מגיע להם אחרי כל כך הרבה שנים של אכילת מרורים.

אביאל 17 באפריל 2011

טל – מסכים לגמרי, צ'לסי פשוט לא ניצלו את המצבים שלהם, סיטי העמידה חומה שאחרי השער פשוט לא היה אפשר להתמודד מולה, טורה נתן משחק אדיר היום, ראו בסוף שהוא סחוט לגמרי.
שוב לגבי סקולס, בשנה שעברה הוא ניצח את הסיטי לא ? ככה לזרוק אותו ? בהחלט שחקן מעולה לרוטציה, גם בגילו ועל הכיסוח, נו מה חדש ?

גיל מזימבבואה – לא ראיתי איזה החלטה יוצאת דופן של השופט, אוהדי יונייטד שוכחים מהר מאוד עזרה של שופטים, כמו במשחק מול הסיטי בשנה שעברה לדוגמא. וגם אם דופקים כמו שאתה טוען, אין יותר מדי מה להתפלא מהעניין,שפרגסון ילמד לרסן את עצמו, הוא לא יכול לדבר עליהם בצורה שהוא מדבר ולא לזכות בתגובה, בדיוק כמו ששופט חושב פעמיים לפני שהוא שורק לעבירה על שחקן שידוע כמתחזה, גם אם לפעמים באמת עושים עליו עבירה.

טל המנצ'סטרי 17 באפריל 2011

אביאל

איזו טעות שופט שיחקה לטובת יונייטד נגד סיטי בעונה שעברה?
ובאיזו מהירות אתה נוטה לשכוח טעויות שיפוט שהיו לצ'לסי למשל מול יונייטד ובעונות האחרונות?
הגמל אף פעם לא רואה את הדבשת של עצמו!

טל

יא יא טורה לאורך כל העונה נותן עונה טובה מאוד,מה שראית אתמול היה המשך ישיר.

לגבי האדום של סקולס,הוא הלך עם רגל גבוהה ומסוכנת בדיוק כמו זאבלטה,
אבל סקולס הקדים ופגע בו. זה סקולס והוא מעולם לא היה מתאקל דגול.

4-5-1 כשבארבטוב חלוץ בודד זה תמיד צולע. אם במחצית הראשונה זה עוד הצליח,לחזור מפיגור במחצית השנייה וכשסיטי העלתה הילוך בלחץ המגרש של יונייטד ובמהירות אז מרכז הקישור של יונייטד נתקע והתעייף (בעיה ידועה כשפלטצר לא נמצא שם ובכלל כשצריך שחקן חיזוק)וההגנה שלחה כדורים ארוכים לחלוץ שהוא לא ממש נייד.

אושיי שרף את ולנסיה לאורך כל המשחק עם שום תמיכה ועקיפה מימין(פאביו בכמה דקות ששיחק עשה יותר תנועה קדימה מאשר אושיי במשחק שלם.עם הכישרון והתעוזה שיש לו אני שם אותו בהרכב מבלי למצמץ)
אברה המשיך להיות פרווה גם התקפית אבל אגף שמאל של יונייטד היה פעיל ומסוכן יותר ובזכות נאני.

בדיעבד חבל שלא הפתענו עם 4-4-2 ובמיוחד מול מנצ'יני שמרן,סיטי וגם ביתרון של שחקן לאורך 20 הדקות האחרונות של המשחק העדיפה לשמור על היתרון הקטן מאשר לחפש לתת את השני,מנטליות של מאמן,מנטליות של מועדון ולא משנים את זה ברגע ולא משנה כמה כסף יש בקופה.

מחזיק אצבעות הכי חזק שאפשר לבולטון ואם זו תהיה סטוק אז נתלה פוסטר של טום ג'ונס בסלון ועד שיהיה אפשר לנשום לרווחה ולשיר
35 Years Fuck All….אופס,כתבתי פאק,יש מצב שירחיקו אותי ל 2 מחזורים?

טל 17 באפריל 2011

להגדיר את סקולס כ"מתקל גרוע" זה בעייתי. אני לא חושב שהוא פסיכופט סטייל דה יונג או ברטון, אבל הוא בוודאי לא זהיר מספיק בגישה שלו לכדור. ודווקא משחקן וותיק וטכני כמוהו (שהיה בעצמו בצד השני של לא מעט תיקולים גסים) היית יכול לצפות ליותר זהירות. בצדק השדרים הזכירו אתמול את ההבדל בינו לבין גיגס בתחום הזה וזו אחת הסיבות שגיגס ייזכר כנראה כשחקן גדול יותר, למרות שמקצועית (לעניות דעתי) סקולס היה שחקן טוב וחשוב יותר ליונייטד לאורך השנים.

טורה? ראיתי את סיטי בהרבה מאד משחקים השנה והוא די איכזב אותי.

טל המנצ'סטרי 17 באפריל 2011

טל

לא יודע מי השדרים שדיברו על גיגס גדול יותר מסקולס בגלל עניין התיקולים(האם אתה מתכוון לשכנר וניר לוין האפסיים?) וזה נשמע לי כל-כך טיפשי לעשות תחרות מי יהיה גדול יותר כשיפרשו,שניהם ענקיים ואגדתיים.
זה תמיד היה סקולס שמאחר לתיקולים,לפעמים נותן קטנה בכוונה ובטח שלא מפחד להכנס לעימותים מסוכנים,זה חלק מעסקת החבילה,מה לעשות,גם הוא לא מושלם ושוב,גם זאבלטה הגיע מולו עם רגל מסוכנת באוויר,סקולס הקדים אותו,קורה.

לגבי יא יא טורה,
הוא וביחד עם דה יונג ובטח במערכים של מנצ'יני,הם השחקנים הכי חשובים והכי משפיעים העונה על סיטי ושניהם עושים זאת היטב.

אביאל 17 באפריל 2011

טל המנצ'סטרי – הגול מול הסיטי דקה אחר שנגמרה תוספת הזמן.

הטעויות שיפוט מול צ'לסי בעונה שעברה היו באופן יחסי מקרים גבוליים, לא מדובר היה בדברים ברורים, כמו לדוגמא הפנדל של אברה על רמירז שבוע שעבר.

וכן יונייטד, לאורך השנים מקבלת הרבה מאוד מהשופטים, כל עיתונאי ואוהד כדורגל אנגלי יותר את זה טוב מאוד ואין פה מה להתחסד, אז להתחיל לבכות עכשיו על איזה קמפיין דמיוני של ההתאחדות האנגלית והשופטים ועוד אצל אוהדי יונייטד זה נראה לי קצת הזוי.

גיל מזימבבואה 17 באפריל 2011

אביאל הרי כבר סיכמנו שזה תירוצים. סיטי רצו יותר ולכן הם ניצחו, חבל רק שיוניטד התחילה לשחק נכון יותר ב – 10 שחקנים. את מי אתה רוצה שנאשים? את השחקנים? את פרגסון? נו באמת.
זוהי גדולתנו בתור אוהדי יוניטד, אנחנו יודעים להודות להם ולכל המועדון על מה שהם עושים עבורנו ב – 20 שנה האחרונות ולכן את הזעם נוציא על ההתאחדות האנגלית והשופטים.

טל המנצ'סטרי 17 באפריל 2011

אביאל

במיוחד בשבילך לגבי הגול של אואן בתוספת הזמן
http://www.youtube.com/watch?v=M993PEbCI24&feature=related

מה תגיד עכשיו?

טעויות השיפוט של צ'לסי נגד יונייטד,בוא נראה,פנדל גבולי ביותר כשנשרק פנדל בדקה ה 90(כביכול יד של קאריק)
עונה לאחר מכן שום עבירה של פלטצר(אם אני זוכר שזה הוא)שהובילה לכדור חופשי ומשם גול של טרי כשהוא עשה עבירה על בראון ברחבה
עונה לאחר מכן גול בנבדל של 2 מטר מצד דרוגבה באולד טראפורד
והעונה צהוב שני ברור שהיה צריך להישלף ללואיז ומי יודע איך המשחק מסתיים
גמל…דבשת…כבר אמרתי?

עכשיו בוא נמשיך הלאה ובבקשה ממך,
בוא תסביר איך תמיד שחקני יונייטד מקבלים עונש תקדימי,שונה,חמור הרבה יותר מכל אחד אחר.

בוא תסביר לי למה שחקן של סיטי שלא הגיע לבדיקת סמים קיבל חודשיים הרחקה או משהו דומה וריו שלושה שבועות לאחר מכן קיבל 8 חודשי הרחקה על אותו העניין.

בוא תסביר לי למה שחקני ליברפול קיבלו כרטיסים אדומים בטורניר אמסטרדם לפני תחילת העונה אבל העונש לא תפס הלאה לליגה אבל כן תפס כששחקני יונייטד הורחקו באותו הטורניר.

בוא תגיד לי למה כשמייקל אואן,אז שחקן ליברפול,כתב ספר ובו סיפר איך חידד את הפקקים של הנעל וכי יצא במטרה לפגוע במכוון בשחקן יונייטד וברגע הראשון שתהיה לו הזדמנות(הוא פגע בפאליסטר לאחר כמה דקות וזה סיים את המשחק על אלונקה) ואף אחד לא העניש אותו על אז ואת רוי קין ושכתב בספר שלו על הפגיעה המכוונת בהאלנד קיבל הרחקה.

בוא תגיד לי למה סטיבן גרארד יכול לעשות פרצופים לעבר אוהדי אברטון לאחר כיבוש שער בדרבי ולא קיבל עונש וגארי נוויל נענש על שנישק את הסמל שעל החולצה וכשהיה בערך באיזור מחצית המגרש אבל עם הפנים ליציע החוץ באולד-טראפורד שם ישבו אוהדי ליברפול.

ולקינוח וטרי טרי מקרה רוני שבפעם הראשונה בהיסטוריה באנגליה מורחק שחקן מ 2 משחקים בגלל שאמר פאק ופאקינג למצלמה באקסטזה לאחר כיבוש שער ומהפך במשחק.

אז מה אתה אומר אביאל,מי מקבל פה חסד יותר מאחרים?
מי מקבל דין שווה מההתאחדות ומי לא?

Comments closed