ניוקאסל. שיעול

הבלוג נותן את הבחירה שלו לשחקן, מאמן והרכב השנה בפרמייר ליג. יונייטד נעצרת בניוקאסל

זה לא היה דפוס המשחק בלא מעט כשלונות חוץ העונה. יונייטד לא נפלה קרבן לאמבוש של התלהבות אלא דווקא דיכאה את ההתלהבות של ניוקאסל מהר, הייתה די סמכותית ושיחקה באגרסיביות והחלטיות שמתאימים למשחק חוץ קשה. רק שהחלוצים… לא משהו הם היו היום.   גם אם הקישור לא זהר, היו מסירות אחרונות טובות מספיק בכדי להניב שער.

זה באמת לא זמן טוב להתחיל לשבות מהבקעה. העניין הזה עלה ליונייטד בתואר אחד בסוף השבוע. כמובן שבסוף השבוע הקבוצה תחזור לאולד טראפורד – ושם כל בעיטה היא פגז מסובב לחיבורים.

וזה מה שנכתב לפני המשחק והתכתב עם בחירות שחקני השנה בפרמייר ליג:


את רוב הפוסט שלי אקדיש לבחירות שלי לתארים האישיים בכדורגל האנגלי. שחקן השנה, מאמן השנה ונבחרת העונה. המשחק עם ניוקאסל הוא פרשת דרכים. האליפות כנראה תכבש בכל מקרה, אבל ניצחון על ניוקאסל – במיוחד אם ארסנל תשמוט מחר נקודות – יביא למצב בו המשחקים באירופה יהיו מרכז תשומת הלב מבחינה מקצועית. שחקנים ישחקו או ינוחו על פי ההכנות לאירופה.

ואלו הבחירות שלי – כולן מבוססות על משחקי הפרמייר ליג בלבד.

שחקן השנה:
שחקן השנה שלי באנגליה הוא נמניה וידיץ'. הבחירה של ארגון השחקנים בגארת' בייל היא מופרכת. אני שקלתי גם את טבז ומודריץ'. ולא שקלתי את נאני למרות שהוא טוב מבייל בהרבה.

למה וידיץ?

התחושה הכללית כרגע היא שיונייטד בדרך לאליפות לא בזכות יכולת מבריקה אלא בשל נחישות ואופי. וידיץ' מונה בתחילת השנה לקפטן יונייטד, דווקא אחרי ששקל העברה. הוא אחראי יותר מכל אחד אחר במגרש לנחישות הזו. אז הוא לא מקדים את יריביו דווקא על יכולת, אלא על כך שהמנהיגות שלו כנראה הכריעה את המירוץ לאליפות.

נבחרת העונה:

אדווין ואן דר סאר. בקריאת במשחק אולי גדול השוערים אי פעם. גם בשוער ההתקפי הטוב אי פעם (כלומר השתתפות במשחק השדה של הקבוצה) יש לו מילה.

לייטון ביינס. אומר דבר כזה: אם שוברים את ההרכב ל-11 תפקידים ספציפים אז בעמדת מגן שמאלי הוא אולי היה הכי חסר תחרות מכל ה-11.
וינסנט קומפני. הוא קנה אותי בתגובה שלו לשער של רוני אחרי שחיסל אותו הגנתית 77 דקות בדרבי. שחקן שמשחק בתשוקה וכבוד ומקצועי וגם ביכולת עצומה
נמניה וידיץ'. בגלל שהוא כדורגלן השנה.
בקרי סאניה. לא הכל גרוע בארסנל. הם קבוצה במקום השני ועדיין עם סיכויי אליפות קטנים. והבעיה היא דווקא למעלה – בחוסר היציבות ובמחוייבות הבעייתית של הכוכבים ססק פברגאס ורובין ואן פרסי. דווקא סאנייה הוא שחקן שהייתי יכול לדמיין בארסנל הישנה עם טוני אדמס או עם פטריק ויירה.

ראול מיראלש. כאן התלבטתי בין שלושה קרובים מאד. שני האחרים היו ג'ייק ווילשר בעונת פריצה וצ'רלי אדם שהנהיג את בלקפול ליכולת מעולה עד שנגמר לה האוויר – ולא באשמתו.

לוקה מודריץ. אם טוטנהאם לא תעלה לאלופות היא תעמוד בפני איזשהי התלבטות עם שחקנים שלא ירצו להמשיך בה בהיעדר ליגת אלופות. נדמה לי שמודריץ' חשוב לה יותר מואן דר וארט או בייל המתוקשרים יותר.

נאני. מוביל את הליגה בבישולים. בין היתר בישל את שערי הניצחון בבית על ליברפול, סיטי, טוטנהאם, ארסנל. הוא הקיצוני השני הכי טוב בעולם.

פיטר אודמווינגי. יש בקבוצות הקטנות לא מעט שחקנים שהעונה שלהם ראוייה לציון. למשל מאט ג'רוויס או אסמואה גיאן או צ'רלי אדם או סקוט פרקר. אבל אודמווינגי מביא דבר שקצת חסר בקבוצות הקטנות. מין חדוות משחק ואסטטיות. בקבוצה כמו ווסט ברום זו כמעט התגלות משיחית.

קרלוס טבז. מבחינת יכולת מועמד ראוי לכדורגלן השנה. אבל ההבדל בינו לוידיץ' הוא ההבדל בין מנהיג אמיתי למנהיג של כנופיה.

דימיטר ברבטוב. אני מכניס אותו שני די בקושי. לכמה חלוצים – גם דארן בנט, ואן פרסי, אנדי קרול ואפילו דרוגבה – היו תקופות טובות השנה אבל לברבטוב תקופות טובות ארוכות יותר. ומגיע לו גם קרדיט אירוני משהו: הוא שם שם רף גבוה מאד שבשלב המכריע של העונה ווין רוני וצ'יצ'ריטו הצליחו לעבור.

אגב: נקודה מעניינת לגבי הבחירה שלי לפחות: פורטוגל, עם שני שחקנים, היא היחידה עם יותר משחקן אחד בהרכב שלי. הולנד, בלגיה, סרביה, צרפת, אנגליה, קרואטיה, ניגריה, ארגנטינה ובולגריה עם שחקן אחד. אם בארגנטינה וברזיל התחושה של שחקנים גדולים היא עדיין שספרד ואיטליה הם המקום. ברוב העולם חלום הפרמייר ליג הוא גדול מאד.

מאמן:
מאמן השנה שלי הוא מאמן סטוק טוני פוליס. מאמן וולשי מבוגר ואפור – אחרי שנים ארוכות כמעמן בקבוצות ליגות נמוכות – שבסופו של דבר גם השאיר את הקבוצה הצנועה שלו בנוחות למרות תחתית צפופה, וגם הגיע לגמר הגביע. שקלתי גם את אואן קוייל אבל כנראה חצי גמר הגביע הכריע כאן. וציון מיוחד לקני דלגליש – שלא אימן מספיק בכדי להיות מועמד – אבל בשנה הבאה יחזיר את ליברפול לליגת האלופות.

ניסו להרוג אותנו, לא הצליחו, בואו נאכל
מסתכל לו בלבן של העיניים ולא ממצמץ (סיכום ראלי ירדן)

62 Comments

קורא אדוק 19 באפריל 2011

אני אוהב את נאני אבל הקיצוני השני בטיבו בעולם???! רונן נראה לי שתית יותר מדי יין אתמול בערב…

יו 19 באפריל 2011

למה מי היה יותר טוב ממנו השנה? חוץ מהפורטוגזי השני

oz 19 באפריל 2011

מסכים. לנאני היתה עונה גדולה, והייתי אפילו בוחר אותו ולא וידיץ לכדורגלן השנה באנגליה.
אבל כריסטיאנו ומסי הם כמובן הרבה יותר טובים – השאלה היא האם אתה מחשיב אותם קיצונים (שניהם שיחקו עד לפני שנה שנתיים על הקו אך זזו יותר ויותר למרכז). רובן הוא גם בהחלט יותר טוב מנאני (כשהוא כשיר …). לדעתי נאני הוא ברמה השניה בעולם של קיצונים (שזה לא רע בכלל), פחות או יותר באותה רמה של אוזיל, ריברי, פדרו, בייל (כן, היתה לנאני עונה הרבה יותר טובה והבחירה של בייל לכדורגלן השנה היא חרפה, אבל הוא צעיר יותר ואני חושב שהוא הראה כישרון ברמה דומה לנאני – רק הרבה פחות יציבות)

קורא אדוק 19 באפריל 2011

אוז קלעת בול,השמות שעלו לי ישר לראש ובעיני הם לפחות שווים לו הם רובן,דני אלבס,בייל,פדרו ודויד סילבה. את מסי אני לא באמת מחשיב כי הוא משחק איפה שבא לו. (בטח פספסתי עוד כמה שמות)

קורא אדוק 19 באפריל 2011

אני אוהב את נאני אבל הקיצוני השני בטיבו בעולם???! רונן,נראה לי שתית יותר מדי יין אתמול בערב…:-)

לוינטל 19 באפריל 2011

יש לי בעיה עם מודריץ'. הוא מוכשר אין ספק, אבל הוא לא תורם מספיק.
3 שערים ו-4 בישולים ב-38 הופעות לקשר יצירתי זה בעייתי.
ניקו קראנצ'אר שיחק אולי 5 אחוז ממנו ותרם לא פחות (ואף הביא יותר נקודות).
בקיצור הייתי מחליף את מודריץ' במישהו אחר. כל השאר בסדר. ההרכב מאוזן וכולל שחקנים מקבוצות שונות, וזו התמונה המדויקת של הפרמיירליג העונה

גיל מזימבבואה 19 באפריל 2011

רונן, לא חולק על בחירת השחקנים אני חושב שכולם ראויים, חולק על המאמן. השנה הזו במיוחד אני חושב שפרגסון ראוי ולא רק בגלל האקרובטיקה שהוא עשה מדי שבוע לגבי ההרכב, לדעתי יוניטד זו הקבוצה היחידה באנגליה (לאחרונה ליברפול מראים סימנים) שמנצחת כקבוצה ומפסידה כקבוצה, וזה מאמן בלבד.
בעוד שטוני פוליס שחסרו לו שחקנים מרכזיים הוא די איבד את זה, אני גם לא מתרגש מהעליה לגמר, היתה להם דרך די נוחה.
לשנה הבאה הייתי מחתים במהירות את צ'ארלי אדם.
שאלה – מה המינימום של משחקים על מנת לקבל את מדליית האליפות? לריו פרדיננד יש פחות מחצי מהמשחקים.

רון מהכפר 19 באפריל 2011

מודריץ׳ לדעתי לא מתאים..מספרים חלשים מידי. במקומו הייתי בוחר את מס׳ 11 הצעיר של יונייטד.

דורפן 19 באפריל 2011

רק לעשות סדר. מסי בוודאי לא קיצוני, כשרובן בריא… נו טוף… נדמה לי שבאמת היה בריא לתקופה ב-2002. אם רובן היה משחק בכסאח של הפרמייר ליג אני נותן לו 8-10 משחקים בשנה. אלבש הוא מגן. ריברי – על סמך מה? המקום השלישי של באיירן? גם אוזיל לא קיצוני וגם לא עושה יותר מנאני כרגע. די מאריה, שהוא מבטיח מאד, גם לא תורם כמו נאני.

ניר 19 באפריל 2011

די מאריה הוא ההוכחה שאפשר לשחק כדורגל עם רגל אחת…אחת התופעות הלא ברורות בטופ של הכדורגל העולמי, איך אף מאמן לא הצליח לגרום לו להשתמש ברגל ימין מעבר להיותה משענת לרגל שמאל, איך מוריניו לא קושר לו את רגל שמאל ומכריח אותו ללמוד להשתמש גם בימין???

מאיר 19 באפריל 2011

אני אישית לא עוקב אחרי הפריימירליג, ויצא לי לראות את גארת' בייל רק במשחקי הצ'מפיונס, בהם הוא היה, בעיני לפחות, מאוד מרשים. שילוב של גודל, מהירות, טכניקה וקילר אינסטינקט שהזכיר לי קצת את זלאטן (כמובן שבתפקיד שונה).

לאור הכתוב בבלוג, כנראה שפיספסתי משהו…

אריאל 19 באפריל 2011

בייל הוא אחלה שחקן אבל הפכו אותו לביאה השניה של ישו כי הוא אנגלי ולא על סמך תוצרת אמיתית. להפוך אותו לשחקן השנה זה די מגוחך

גפן 19 באפריל 2011

בייל לא אנגלי,הוא נולד בויילס

האנגלים אוהבים ל"אמץ" כל שחקן מהאי הבריטי… הם גם "מאמצים" את הטניסאי אנדי מארי הסקוטי שהתבטא לא פעם שאין כמו שמחה לאיד שנבחרת אנגליה מקבלת בראש בכל מונדיאל או אליפות אירופה

Aviad, Now in Mexico 20 באפריל 2011

you missed the most simple thing for a player of the season / lasting, meaningful contribution. Bale certainly has IT, but he hasnt brought it to the pitch consistently

אריק 19 באפריל 2011

אני חודע שאף אחד לא אוהב את אשלי קול, אבל מה לעשות המגן השמאלי הטוב בליגה ללא תחרות… עם השאר אני מסכים, אבל הייתי שם את רוני או הרננדז לפני ברבא

זיזו 19 באפריל 2011

אני גם מאוד אוהב את מודריץ'.

כשהוא על המגרש טוטנהאם קבוצה שונה לגמרי.

אני חושב שרדנאפ לא נותן לו מספיק קרדיט (כמו גם לפבליצ'נקו).

גפן 19 באפריל 2011

נאני השחקן הכי טוב באנגליה..מזכיר לי מאוד את דויד ז'ינולה האגדי

לטעמי,נאני בתחרות קשה עם חסוס נבאס(סביליה) על התואר הקיצוני השני בטיבו בעולם
חסוס נבאס אולי השחקן הכי אנדרייטד בכדורגל הספרדי והעולמי.
עדיין נמצא בסביליה כי סובל מבעיות פסיכאטריות קשות..(חרדת נטישה או משהו כזה..)

כסיפוביץ 20 באפריל 2011

נבאס??
על שום מה? שאלו חכמינו

יובל (השלישי?) 19 באפריל 2011

דורפן- גרטה וייץ נפטרה.

חשבתי שתרצה לדעת

נעל קרועה 19 באפריל 2011

לדעתי המבחן הוא איך הקבוצה תראה ללא השחקן המסוים
יוניטד בלי ווידי"ץ במקום 3-4 השנה
לנאני לא חסר תחליפים ביוניטד,גם לגיגס,וגם לרוני שהיה חלש רוב השנה
רק את לווידי"ץ אין תחליף ביוניטד

יואב 19 באפריל 2011

הופעה שטוחה שהיתה חסרה פעולה אחת של השראה.
הייתי רוצה לראות את פאביו מקבל דקות במקום אחד מהמגינים שלנו.
אושה-לא תורם התקפית לקיצוני שמשחק איתו על הקו והיום הוא התמודד מול שני השחקנים הטובים ביותר של ניוקאסל באותו הצד.פאביו יכול לגרום להם לחשוב יותר הגנה מהתקפה.
אברה-ירידה תלולה ביכולת.אולי מעומס מטורף,פיזי ומנטאלי(השחקן ששיחק הכי הרבה ביונייטד בשנתיים האחרונות)פלוס קיץ מסויט,אבל קבלת ההחלטות התקפית והגנתית רחוקה מהסטאנדרט הרגיל שלו.
כנראה שלא מגיע ליונייטד לסגור את סיפור האליפות מוקדם יותר כי יכולת החוץ השנה רחוקה שנות אור גם משנים שחונות.

גפן 19 באפריל 2011

יונייטד פשוט קבוצת חוץ חלשה השנה
השנה הם לא ניצחו ב 12 משחקי חוץ,ונשארו לה עוד כמה

אם יונייטד הייתה משחקת בליגה הספרדית,המקום ה 3 היה מובטח לה : )

שחר 19 באפריל 2011

לכל מי שחשב שהליגה סגורה-לצערי ממש לא,יונייטד עייפה מאוד,חילוף מוטעה של נאני,שהייה המסוכן ביותר,גיגס במשחק חלש הייה צריך להיות מוחלף.
נקווה לטוב מחר.

Nir 19 באפריל 2011

Dorfan, every time you are too sure about Utd, it goes wrong for us. If we couldn't win today against Newcastle without many important players (goalkeeper, Nolan …), it's a very bad sign. I'm worried.

שבי כהן 19 באפריל 2011

כשגארת' בייל יגיע ליונייטד כמחליף של גיגס (בטח תוך שנה-שנתיים) הוא יוכל להיאבק על תואר שחקן העונה.

אמיר 19 באפריל 2011

משחק נרפה של הקישור וההתקפה גם יחד,אנדרסון וקאריק לא עשו פעולה התקפית אחת ראויה!
ביום שגיגס ונאני חלשים רוני וציציריטו לא מפןקסים זה לא יכול להיגמר בשער….ולנסיה לצערי דועך בשלושת המשחקים האחרונים לאחר חזרה מעוררת תקוות…
הליגה כמובן שלא סגורה…אפילו צלסי יכולים לנשום מחר אוויר פסגות בוודאי
לאחר שיתקרבו עד למרחק של 6 נקודות.
הכי מאושר היה המנגגר של שאלקה שהבין שהשד האדום אינו כזה נורא ואפשר להוציא תוצאה מבטיחה במגרש הביתי.

גיל מזימבבואה 19 באפריל 2011

למה זה מגיע לנו? איזה פחד שלושת המשחקים הבאים (אברטון, ארסנל, צ'לסי) אני חותם עכשיו על 5 נקודות מתוך 9 .
מישהוא יודע מה קרה עם ברבטוב? בתחילת המשחק פרגסון די התחמק ששאלו אותו, הוא יותר פירט על ריו.

קורא 19 באפריל 2011

אני בכל זאת הייתי שם את רוני בנבחרת העונה, למרות שהיה פצוע לא מעט זמן וגם לא בכושר לתקופה. בתקופה האחרונה הוא די סחב את יונייטד על הגב, גם אם לא הבקיע בכל משחק.

תושב חוזר 20 באפריל 2011

משחק לא טוב ותוצאה לא טובה. אני מאד מודאג לקראת הפיניש הסופר קשה שמחכה לנו. המזל הוא שהיכולת של הקבוצות האחרות לא צריכה לעודד את אוהדיהן. עם זאת, ארסנל במצב אופטימלי כי הם לא צריכים להתמודד עם לחץ של הובלה יותר מדי מחזורים, וצ'לסי בהחלט לא מחוץ לתמונה.
כמו שרונן (למה הניחוסים האלה? אי אפשר לחכות עם סיכומי השנה ??) אומר – זה הזמן לגיבורים. רוני צריך לקחת את הקבוצה אל התואר

אריאל 20 באפריל 2011

מה הסיפור של אוהדי ניוקאסל עם מייקל אואן? זה לא שהוא בגד בהם, הוא נתן להם שנתיים יפות (בסטנדרטים שלו) והלך לקבוצה אחרת. זה לא ליברפול פה

עומרי 20 באפריל 2011

העונה, אולי יותר מכל אליפות אחרת, פרגוסון הוא מאמן העונה. זו האליפות הגדולה ביותר שלו כמאמן כי הוא זוכה בתואר עם סגל שניתן לטעון שהוא הרביעי באיכותו בליגה.

שחר 20 באפריל 2011

עומרי-הליגה לא הסתיימה,ועדיין לא זכינו באליפות

יואב 20 באפריל 2011

עומרי,
מה ששחר אמר פלוס אני ממש לא מסכים איתך.אולי בפוטבול מנג'ר זה נכון, לא בחיים האמיתיים.
סגל הוא לא רק תג מחיר ושמות נוצצים אלא השילוב בין דורות, הניסיון המוכח בלקחת תארים, אופי הפרסונות שמשחקות, המהלכים האוטומטים שקבוצה יכולה לייצר אחרי כמה שנים ביחד.
רק צלסי יכולה לטעון לשיוויון. לא ארסנל(שיש לה רק שני שחקנים שלקחו גביע בלבד באנגליה)ולא סיטי שרחוקה עדיין מחיבור.
הסגל לוקה קצת באיזור הקישור(גם כי פלטשר לא נותן עונה רציפה) ולא הרבה יותר מזה.
יש ביונייטד את אחד החלוצים הטובים בליגה(רוני),את הסופרסאב הטוב בליגה,את מלך השערים של הליגה, מלך המבשלים והקיצוני הטוב של הליגה, הבלם והשוער הטוב בליגה ורוטציה ועומק על הספסל.

יונייטד בקרוב חוזרת למקום הפשע של העונה שעברה-רצף של משחק גומלין מול קבוצה גרמנית, צלסי בית, בלקבורן חוץ.שם הפסדנו את האליפות וליגת האלופות-באותו סדר משחקים בדיוק.
נראה מה נשתנה העונה הזאת….

עידן ש. 20 באפריל 2011

טיוטה(או שזה היה אמואבי) דפק את ניוקאסל – הוא שכב פצוע על הדשא באמצע ההתקפה של ניוקאסל, וכשלובנקראנדס הוכשל ברחבה השופט בדיוק היה עסוק בלבדוק מה שלומו כך שלא ראה את התקרית!

Aviad, Now in Mexico 20 באפריל 2011

Idan – the ref saw exactly what happened – lovenkrands was looking for the foul and when he saw a leg stretched, he went for the dive. the ref saw and ignored
the team lacked energy at times, but more importantly they lacked accuracy and precision.
i saw the game on ESPN with steve mcmanaman as a comentator and he was horrible. kind of makes me wonder why there was criticizm of the possibility sky would hire Neville…

גיל 20 באפריל 2011

בסך הכל לא תוצאה רעה. הפער נשמר ואני חושב שעדיף לא להוריד הילוך. אין איזה עומס יוצא דופן. יש שני משחקים באירופה נוספים זה הכל.

דורפן 20 באפריל 2011

גפן – לפני כמה שבועות כתבתי כאן שמחר יגיע משחק עם שחטאר ונראה אם הוא מהטובים בהיסטוריה או סתם שחקן ברמת מרכז טבלה. זה היה בצחוק אבל אתה קפצת וכתבת "משחק מול שחטאר לא יכול לקבוע". כעבור שלושה ימים חגגת בגדול "ראיתם מי הבקיע מול אלמיירה!".

אז תמשיך לטעון שמסי הגדול אי פעם. אבל תרכז את זה למשחקים הבאמת גדולים שהוא יכריע. השיא של פושקש אכן נשבר או יישבר (תלוי אם הוא 49 או 52) אבל יישבר פעם אחת – אז הסבל שאתה גורם למשפחת פושקש בכך שהשיא נשבר אחרי כל פוסט על ספרד או על מנצ'סטר יונייטד – הם לא ראויים לזה. הם סבלו קשה ב-1956. . השוואת שערים מספרית בין תקופות היא ממש מגוחכת. לפי זה לפלה אין תחרות מקילומטרים. פושקש היה שמונה פעמים בקריירה מלך שערים בליגות חזקות ובספרד ארבע פעמים אחרי גיל 30. זה נתון יפה לנסות להשיג ומסי יכול לעשות זאת.

גיל 20 באפריל 2011

כדי להראות כמה ההשוואה מגוחכת צריך פשוט לחשב גולים למשחק ולא לעונה. זה חסר משמעות להשוות מספר שונה של משחקים. רק בשביל ההשוואה, פושקש הבקיע 509 גולים ב523 ובנבחרת הונגריה 84 גולים מ85 משחקים! כלומר, ממוצע של גול למשחק. מסי בינתיים הבקיע 118 גולים ב173 משחקים בליגה ו16 גולים ב55 משחקים בנבחרת.

גפן 20 באפריל 2011

רונן –
אתה שוב טועה ומטעה

כתבתי במחצית מול שחטאר שהתוצאה הייתה 1 לבארסה,נחשו מי הבקיע לבארסה..

אתה צודק בדבר אחד.השוואת שערים מספרית בין תקופות היא ממש מגוחכת.בשנות ה 40-50-60 לא היו הגנות בכלל,ולכן ההישג של מסי או כל שחקן אחר בדור הנוכחי גדול עוד יותר פי כמה.

אגב,בפוסט הנוכחי לא כתבתי מילה על מסי,כך שאין לי מושג מאיפה באת עם התוכן הנ"ל. כתבתי על נאני,על דויד זינולה,על חסוס נבאס,על משחקי החוץ של יונייטד…

אם הבאת לכאן את מסי בכוחות עצמך,כנראה שאני ומסי עושים עבודה טובה: )

ולסיום,אם אני מפריע לך או לכם כאן עקב היותכם אנגלופילים נלהבים,רק תן לי סימן ואני אעזוב אתכם לנפשכם.

יוסי מזרחי 20 באפריל 2011

הכל בסדר גפן יקירי, רק אל תאיים.

בני תבורי 20 באפריל 2011

תשאר תשאר תשאר…

לירן שבתאי 20 באפריל 2011

הייתי בוחר בצ'רלי אדם לפני מיירלש. התרומה שלו אדירה, הוא אומנם נראה כמו בן 36 אבל בכיף הייתי רוצה אותו ביונייטד. אולי דווקא הוא תגלית העונה.

גלן 20 באפריל 2011

אני חושב שההתאחדות האנגלית תומכת באופן מוטה וחריג במנצסטר יונייטד מול ארסנל. אם הם היו רק קצת בעד ארסנל הם היו מעיפים את וונגר ליציע ל20 משחקים ומחזירים את פרגסון לדשא. וונגר משדר מצוקה קונסיסטנטית ו…..לוזריות נון-סטופ לשחקנים. שפת גוף וגסטות לא מהעולם הזה. בדייל קארנגי שעור ראשון מעלימים את זה.

גיל 20 באפריל 2011

המשחק הכי טוב השנה היה עכשיו בין ארסנל לטוטנהאם. שמיים וארץ מהזוועה שרואים בספרד.

גלן 20 באפריל 2011

רונן- אני מזהה שתיקת אינטלקטואלים?
בעת הזאת אין להחריש. אני מתקשה לזהות עמדה מוגדרת. יחס ישן ידוע ובכל זאת לריאל אתה או לבארסה. אין איש יכול לאחוז בניטרליות מגונה או להשאר בשתיקתו בעיתות אלו.

גלן 20 באפריל 2011

מה אני אגיד לכם. מוריניו…..

גלן 20 באפריל 2011

אני לפחות יוצא מהארון- ישששששששששששששששששששששששש

יואב 21 באפריל 2011

ישששששש

גלן 21 באפריל 2011

אני חושב שד"ר א' צריך לעזור באיזה פוסט שבו נבין לאיזה מצביאים דגולים דומים מאמנים דגולים. עם מעט ידע אני חושב שאפשר לשקול את מוריניו בתפקיד חניבעל. אבל הסיפור עם הרןמאים לא נגמר עד שהוא לא נגמר.
וביום שהוא יעזוב לאמן נבחרות הוא אולי יגיד כמו משפטו האחרון של חניבעל:
"אשחרר את בארסה מחרדת היום".

סימנטוב 21 באפריל 2011

אם פרגוסון היה מצביא אנגליה היתה סקוטית

יואב 21 באפריל 2011

לייק

אייל 21 באפריל 2011

מוריניו דווקא מזכיר לי את האימפריה הרומית יותר מאשר את חניבעל…

גיל 21 באפריל 2011

לדעתי הוא יותר ג'ינגיס חאן. כובש את העולם ורק הרצונות שלו הן המגבלה היחידה שלו.

אגב, מעניין אם בעקבות המשחק הזה רונאלדו שידרג עצמו לטופ 5 או טופ 3 בכל הזמנים..

גפן 21 באפריל 2011

אייל,גלן

לדעתי אתם נסחפים עם מוריניו..

הביאו אותו לריאל בשביל לזכות באליפות ולשבור את ההגמוניה של בארסה,לא בשביל זכייה בגביע ספרד.אז נכון הוא לקח גביע היום אבל את האליפות הוא הפסיד כבר מזמן לבארסה.

מה שכן,אם הוא יעבור את בארסה בחצי גמר ליגת האלופות וייקח גביע אלופות בוומבלי,הוא יכול לפרוש בשיא.

אביאל 21 באפריל 2011

גפן – לדעתי אתה כמו אוהד הצלחות של ברצלונה טיפוסי בימנו, לא יודע להפסיד, אין טיפת פרגון למאמן שחטף חמישיה במשחק הראשון, חילץ תיקו בעשרה שחקנים במשחק שהיה חשוב מנטלי מאשר על הנייר.

עצר את ברצלונה ואת מסי, הקבוצה והשחקן הטובים בעולם לדעתכם, לקח את מרסלו, מגן דרגה ו' שסגר היום את מסי הרמטית, אפשר קצת לפרגן.

גפן 21 באפריל 2011

אביאל שתה מים ותירגע,מתוקי

למה לא יודע להפסיד?על המשחק כתבתי בפוסט של רועי,לך תקרא

שוב,מוריניו הגיע לספרד בשביל אליפות,לא בשביל גביע.המניטה שהוא קיבל בליגה לא באה לזכותו אלא לחובתו.כתבתי כבר שאם הוא עובר את בארסה ולוקח גם את הגביע בוומבלי הוא עשה את שלו מעל ומעבר,ויכול לפרוש בשיא.

אוהד הצלחות?אני אוהד את בארסה לפני שנולדת,ליצן.

אביאל 21 באפריל 2011

סליחה, טעות, הקבוצה והשחקן הטובים מהיום שהאדם החל לשחק בכדור.

אביאל 21 באפריל 2011

גפן תרשה להתנצל וכבר התנצלתי בפוסט רועי, פשוט כאן היה זה נראה שאתה לא יודע לפרגן.

והערה, מוריניו הגיע לספרד לסיים את הדומיננטיות של ברצלונה, תסכים איתי שאין הדבר פשוט ומעטים הם אלה שיכולים לעשות זאת אם בכלל במסגרת הליגה ובכלל, אז כאן, אחרי חמישה הפסדים, עם שתי תבוסות, להוציא תיקו בעשרה שחקנים זה הישג, לקחת גביע שבכל טור ופרשנות ברצלונה פייבורטית והרבה, לנטרל כמעט לגמרי את השיטה של ברצלונה ולדחוק אותה לפינה זו גדולה אמיתית ואני מאמין שזה עוד יגיע, זה חלק מהעניין, לברצלונה הנוכחית יש קצת בעיה מנטלית, היא פשוט לא יודעת מה לעשות שהיא מפסידה ונכנסת ללחץ והמאמן שלה עושה חילופים שבעיקרים מחלישים אותה, ראינו את זה מול ארסנל במשחק הראשון, בשבת וגם היום, להכניס את אפליי במקום וייה ? למה לא במקום מסצ'רנו ? זה גביע, מה יש להפסיד ?

גפן 21 באפריל 2011

ההתנצלות מתקבלת : )

אתה כותב מה שאני כתבתי כבר…לקחת גביע זה טוב ויפה,ובטח לא פשוט במשחק מול ברצלונה,אבל לא בשביל זה הביאו את מוריניו לריאל..

במחצית הראשונה ריאל באמת הייתה ברמה אחת מעל בארסה והגיע לה שער יתרון ללא ספק.במחצית השניה בארסה כבר שלטה לחלוטין במשחק ויכלה לתת לריאל שניים שלושה שערים בשקט,אבל פדרו החמיץ וקסיאס הציל.

הבעיה הכי גדולה של פפ זה הפציעות של פויול ואבידל.לדעתי אחרי מסי השחקן הכי חשוב בבארסה זה פויול,וראו את זה גם בנבחרת ספרד במונדיאל.
ששניהם פצועים ומסצארנו משחק בלם יש בעייה.תוסיף לזה את וייה שפשוט חושך כבר חודשיים ושהחלוץ השני בסגל,בוזאן,סיים את העונה ונשארת עם סגל קצר.

ושוב,כל הכבוד למוריניו וריאל על הזכייה בגביע.תסכים איתי שהם היו מחליפים ללא היסוס את התואר הזה באליפות של בארסה.
אכתוב בפעם השלישית…אם מוריניו עובר את בארסה בחצי גמר ליגת האלופות ומביא גביע בוומבלי הוא עשה מעל ומעבר בעונה הזו ויכול לפרוש בשיא.אם לא יעשה זאת,עד שהוא לא ייקח אליפות מבארסה וישבור את ההגמונייה שלה בתחום הזה,המעבר שלו לריאל לא יוכתר כהצלחה.

אייל 21 באפריל 2011

ברור שהגביע הוא מסגרת פחות חשובה מהליגה וליגת האלופות (ולכן, אגב, ברור שגם אם מוריניו עובר את בארסה בחצי הגמר וזוכה בליגת האלופות הוא בשום פנים ואופן עוד לא עשה את שלו בריאל, כיוון שעליו עוד לקחת מבארסה את האליפות). אבל אחרי שני המשחקים האחרונים גם די ברור שאפקט מוריניו פועל, ושבארסה ניצבת עכשיו בפני ריאל מאיימת כפי שלא הכירה עדיין בתקופת גוארדיולה. הדרך שניצבת בפני מוריניו עוד ארוכה, אבל המומנטום ביחסי הכוחות בין שני המועדונים מתחיל להראות סימנים של שינוי.

יואב 21 באפריל 2011

המיוחד עשה זאת שוב, מול קבוצה שטובה ממנו בדרגה, שתיים.
השחקן הביוני הראשון בעולם עשה את זה מול הקבוצה הגדולה מכולן(בדור הזה).
מוריניו הרכין ראשו לפני המלך והמלכה, לפי כללי הטקס.
איקר נישק את המלך והמלכה כמו שאני מנשק אדם אהוב.
מרגש.
נ.ב
תחזית, ברצלונה תגיע לגמר ליגת האלופות. הם התעצבנו.

ניקו 26 באפריל 2011

רונן מה קומפאני עשה בדיוק שהוא קנה אותך להרכב?

Comments closed