הגידו כן לאוסאין!

האם זה בעצם אפשרי שאלוף אולימפי יהיה בעל כשרון מתאים לכדורגל?

טוב, יש בבלוג הזה מדיניות מאד מאד נוקשה שלא עוסקים בספקולציות של העברות. אבל נמצאה פרצה בחוק! "העברה" היא כאשר שחקן ששייך לקבוצה אחת עובר לקבוצה אחרת. אז הכלל אינו נוגע למי שאינו רשום בקבוצה אחרת וסתם רוצה להצטרף. ובמצטרפים אין שום מניעה לדון. להיפך.

ולכן נדון בבחור בשם אוסאין בולט שבימים האחרונים אמר שהוא חושב שהוא מסוגל לשחק במנצ'סטר יונייטד והיה חפץ בכך.

יכולות הכדורגל של בולט הן כמובן בלתי ברורות. מה שכן ידוע הוא שהאיש מגיע ממקום למקום באופן ממש בהול. בזמנים מינימליים ממש. לכן גם ברור לי מה התפקיד המיועד לו בקבוצה. אני אינני מתרשם מגובהו הרב – 196 סנטימטרים – אלא הייתי רוצה לראותו מחליף את סקולס.
התכונה שהכי אפיינה את סקולס היא שהוא ידע היכן נמצאים כל השחקנים ומה הם מתכוונים לעשות. לגבי בולט אינני בטוח שיש לו את המידע הזה באופן טבעי, אבל הוא יכול לעשות משהו אחר. לפני שהוא מוסר פשוט לגשת אליהם ולשאול! ואז לחזור למקומו ולבצע את המסירה.
איש לא יבחין בכך.

בולט כמובן זיהה שמנצ'סטר יונייטד היא המועדון המתאים עבורו. מועדון עממי שמשלב בשנים האחרונות מגזרים באוכלוסיה שלא תמיד נהוג לשלבם בכדורגל. למשל אוכלוסיית "השחקנים שאיש לא רוצה" ממנה הגיע מייקל אואן. או אוכלוסיית ההומלסים ממנה בא בבה. מבחינה זו יונייטד היא מועדון של העם. ובהיותה אלופה אז גם "האלופה של העם". לא איזו מועדון סנובי יוקרתי שפתוח רק לאנשים מיומנים בכדורגל.

ובולט יכול לייצג את מגזר המהירים. עד כה הדבר נעשה בעקיפין. צ'יצ'ריטו מקורב למגזר ויש אומרים "שהוא מבין את המנטליות שלהם". אבל הוא איננו מהיר במלוא מובן המילה. הוא מהיר כשד או מהיר כברק או מהיר כסופה. אבל לא מהיר כבולט. כי בולט ממש מהיר.

*

עכשיו אגיד משהו שאולי יראה לכם קצת מטורף. אם הוא באמת רוצה ואם אני הייתי המחליט בהחלט הייתי בוחן אותו. שיסתובב חודשיים במתחם האימונים וישחק עם האקדמיה – אין בזה שום נזק. ודווקא לא בגלל המהירות והמימדים הפיזיים. אלא בגלל שהוא מישהו שהצליח להפוך את עצמו לטוב בעולם בתחום מאד תחרותי. הסיכויים שלו לשחק במקום כמו מנצ'סטר יונייטד כמובן קלושים מאד. אבל אני חושב שיש אמירה דווקא בלתת לו הזדמנות. כי דבר אחד יש לו – מבנה מנטלי של אלוף.

מעבר בין ענפי ספורט הוא דבר שנעשה בספורט האמריקאי. צ'אד אוצ'וצ'ינקו מנסה עכשיו כוחו בכדורגל. אנשים כמו בו ג'קסון ודיון סנדרס הצליחו לעבור מפוטבול לבייסבול. צ'רלי וורד זוכה ההייזמן טרופי שיחק כדורסל עבור הניקס ומספר אתלטים אולימפיים גדולים ששיחקו פוטבול. לפעמים מהירים כמו הרשל ווקר או בוב הייס. אבל גם בענפי הכוח – כמו זורק כדור הברזל מייקל קרטר שכיכב בפורטי-ניינרס. אבל כמובן שפוטבול מקצועני במספר תפקידים לא מחייב קוארדינציה נדירה.

בספורט האנגלי יש מקרים של קריקט-כדורגל – למשל פיל נוויל וגארי ליניקר – אבל הנה לכם נתון ביזארי. צ'אבי אלונסו שיחק פוטבול אירי.

הדוגמא היותר בולטת היא אחת שלבסוף לא הצליחה – נסיונו של מייקל ג'ורדן לשחק בייסבול מקצועני. למרות שלאחרונה מסתובבות עדויות שלמרות הכל הוויט-סוקס עמדו להעלותו לקבוצה הראשונה. לא יודע כמה הן מבוססות.

המשימה של ג'ורדן הייתה קשה. חבטה בכדור בייסבול היא לעומת זאת עניין אחר לחלוטין. כל תגובה לחפץ בתנועה מהירה היא קוארדינציה ברמה יותר גבוהה מאשר כשהכדור מתחיל ממצב נייח. לכן למשל אפשר ללמוד כדורסל בגיל די מאוחר – דנקן ואולג'ואן הפכו לכדורסלני על כשלמדו את המשחק רק בגיל העשרה – אבל אין סיכוי שתמצאו כדורגלן בכיר שלא שיחק לפני גיל 6. בולט אגב טוען שיש לו את הקוארדניציה של כדורגלן.

אם אין לו – אז אין לו שום סיכוי. בגילו אפשר מן הסתם ללמד אותו להיות טייט אנד בפוטבול – לא כדורגלן.

לסטיב נאש יש!

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

*

אגב, היה למנצ'סטר יונייטד פעם אצן ברמה עולמית – של אז. בתחילת המאה העשרים שיחק בה צ'רלי רוברטס שרץ את ה-100 יארד ב-11 שניות. הוא גם היה ממייסדי ארגון הכדורגלנים ונחשב לאבי תפקיד הרץ המרכזי התוקף. מי שהושפע ממנו מאד היה ויטוריו פוצו ששהה באותן שנים באנגליה ולבסוף הפך למאמן נבחרת איטליה שזכתה באליפויות העולם של 1934 ו-1938.

עוד קו דק
אוהדים, מי צריך אותנו בכלל

59 Comments

Taninanak 11 ביוני 2011

"מגיע ממקום למקום באופן בהול״- גאוני.
רונן, תודה.

אלון 11 ביוני 2011

נראה לי שהוא רזה מדי בשביל להיות טייט אנד. שיהיה קורנר ונראה אם הוא יצליח לתפוס את דשון ג'קסון.

גיל 11 ביוני 2011

לדעתי הוא יכול להיות רסיבר מעולה שלפחות יעשה משהו גם עם הידיים שלו.

אני מאוד אוהב שחקנים שמשחקים ביותר מענף ספורט אחד וחבל שהספורט המקצועני כל כך נגד זה. איפה הימים של ג'ים תורפ ובייב דידריקסון. אגב, גם מריון ג'ונס מנסה את כוחה בכדורסל ונראה לי שאצל הנשים אולי יותר קל.

מזלנו שהייתה שביתה בבייסבול ב1995 כי אם ג'ורדן היה עולה לקבוצה הראשונה ולא חוזר לשחק כדורסל היינו מפספסים כמה מהרגעים המרגשים ביותר בספורט. מצד שני, אם הוא היה מצטיין גם בבייסבול זה כבר לא פייר.

דורפן 11 ביוני 2011

גיל – מריון ג'ונס הייתה אלופת מכללות בכדורסל.

גיא זהר 11 ביוני 2011

מריון ג'ונס שיחקה כדורסל ואז נפצעה ועברה לאתלטיקה לכן היא חוזרת למקורות.

מנחם לס 11 ביוני 2011

מריון ג'ונס היתה שחקנית כדורסל לפני שהלכה לא"ק.

אורי-תגובה 11 ביוני 2011

לא ישחק ביונייטד? כן ישחק-כי "יתנו" לו ,,,זה הכל שולי וחסר ערך.העיקר שימשיך לנפץ שיאי עולם חסרי תקדים שלא ישברו אותם במשך עשרות שנים.
לבולט יש תפקיד היסטורי(ויש לו מודעות היסטורית לבצע עם היכולת שלו זמנים שאצנים גדולים ביותר רק חלמו עליהם)הלוואי ובולט יזכה לרדת את ה-9.5 למשל-עד סוף הקריירה בלי להיפצע–או שירד את ה19.1 ב-200 מטר —והכי חשוב שיפסיק "להתעצל" ויקח את ה-400 מטר כפרויקט על מנת לנפץ גם שם שיא עולם נדיר.
–בקיצור יונייטד קטנה עליו,לבולט יש יעוד בחיים בספורט,ומטרות(זמנים) מה שאין להרבה אנשים

הייתי שמח בתור קורא -שמנחם לס יכתוב וינתח את היכולות הפיזיולוגיות של בולט–במקום להשחית טונות של מילים על לברון העלוב,בלון האוויר שהתפוצץ בגלל קצת לחץ מתון.

עמיר 11 ביוני 2011

למה 19.1 ? 19 נשמע כמו גבול סביר ביותר וכנ״ל 43 ב400

מנחם לס 11 ביוני 2011

רונן,
הייס, NEHEMAIAH (רץ המשוכות אם אני זוכר נכון), ווילי גאולט, רון בראון, ווסטפילד ושאר האצנים וקופצים לרוחק שהשתתפו באולימפיאדות, היו קודם שחקני פוטבול, ורק אז אצנים. זה לא קורה ההיפך כמעט אף פעם. אם יוסיין לא שיחק כדורגל ברמה רצינית, אין לו כל סכוי לשחק בליגה האנגלית. מייקל ג'ורדן שיחק המון בייסבול כילד, ובתיכון. אני לא מכיר מקרה של אלוף א"ק שלא שיחק פוטבול, שהצליח, ופוטבול הוא לא ספורט שדורש את המומחיות של כדורגל. אפילו מתאבקים ומרימי משקולות שלא שיחקו פוטבול אף פעם, לא הצליחו כשניסו. לפחות אני לא יודע על אף אחד.

דורפן 11 ביוני 2011

בולט טוען שהוא שיחק כדורגל ואני יודע ששיחק קריקט. אבל אולי הוא קצת לא מעריך נכונה את הדרישות. הרי אפילו שחקנים שנראים פחות טכניים בכדורגל יכולים לתת פס של ארבעים מטר ואפילו בכדור אחד – שזה לא קל.

בני תבורי 11 ביוני 2011

את וילי גאולט ראיתי משחק במדי טנסי וולנטירס ב 82'. נדמה לי ששיחק כרסיבר.

אבי 11 ביוני 2011

אני יודע שאסור, אבל יש שמועה חדשה שנורא מטרידה אותי: אומרים שאולי נוותר על נאני. בגלל יאנג,ואולי כחלק מעסקת סניידר מקווה. אסור אסור אסור!

סליחה רונן, אבל קצת פרצת את הסכר…

אריק 11 ביוני 2011

אף אחד לא ימכור שחקן של 17 אסיסטים ולצורך העניין גם לא של 21 גולים סתם כי בא לו. זה לא יקרה. אלא אם כן יציעו המון כסף. רונן עונת העברות זה תקופה מאוד מצחיקה לא מבין למה אתה נמנע ממנה

מנחם לס 11 ביוני 2011

ווסטפאול

יורם אהרוני 11 ביוני 2011

אתלטיקה זה אוסף מקצועות בסיסיים. כל אחד יכול לרוץ, לקפוץ ולזרוק. מנחם לס צודק בהחלט, כל אלה שהיו שחקנים של משחקי כדור וגם אתלטים היו קודם כל שחקנים שבזמנם הפנוי גם עשו קצת אתלטיקה. זה נכון אפילו לגבי ביל ראסל (2.06 בקפיצה לגובה, 11 בעולם ב – 1956) וווילט צ'מברליין (1.99 ב – 1957 בשלושה צעדי הרצה). המקום הטוב ביותר לחפש כשרונות לאתלטיקה זה מגרשים של משחקי כדור ובדיוק את זה עושים לא מעט מאמני אתלטיקה. איפה בדיוק גילו את וילמה רודולף? יש מעט מאד אתלטים שהתחילו להתאמן לפני גיל 12 באתלטיקה והגיעו לצמרת העולמית אבל כאשר אנחנו בודקים ביוגרפיות של אתלטים מצטיינים (אפילו הרץ הקנייתי הגדול פול טרגט!) אנחנו מוצאים רקע במשחקי כדור, או בענף ספורט אחר כמו התעמלות, סקי, שחייה, ריקוד (דניאל פרנקל!) וכדומה. הדוגמה הטובה ביותר בשנים האחרונות היא דונאלד תומאס שהיה כדורסלן עד גיל 22 ובגיל 23 כבר אלוף העולם בקפיצה לגובה! הדוגמה הטובה ביותר שאני אישית לכוון ההפוך. מאתלטיקה לענף אחר, היא דניאלה קרוקובר, שהייתה אתלטית עד גיל 18 ועשר שנים אחר כך, אלופת העולם בג'ודו. אבל גם לא היה רקע של עיסוק בג'ודו כילדה. בין גיל 14 ל – 18 עסקה רק באתלטיקה.

אריאל 11 ביוני 2011

אני רק חושב איזה שיאי קפיצה לגובה היו יכולים להיות אם היו לוקחים כמה כדורסלנים כמו קובי או וינס קרטר ומאמנים אותם למקצוע הזה

דורפן 11 ביוני 2011

אריאל – זו שאלה טובה. אבל קפיצה לגובה דורשת הרבה מאד טכניקה כי פוסברי היא תרגיל התעמלות שקצת "גונב" כמה סנטימטרים מהגובה הבסיסי של הקפיצה. ההנחה "שׁהם לא הולכים לאתלטיקה" היא לא מספיקה. כי חלקם כן הולכים ואנחנו רואים שליטה שחורה בקפיצה לרוחק. הצלחה גדולה במשולשת. אבל לא רואים אותם מאיזשהי סיבה בקפיצה לגובה. אם כבר הייתי צריך להמר על ג'ורדן הייתי עושה זאת במשולשת.

יורם אהרוני 11 ביוני 2011

לא רואים אותם בקפיצה לגובה? חוויאר סוטומאיור מכיר? צ'רלס אוסטיו זוכר? (האלוף האולימפי ב – 1996, הבן שלו בתיכון וכבר עבר 2.18. עד לפני מספר שבועות רק שיחק כדורסל…) והיו גם הוליס קונווי, דלטון גרנט הבריטי, טייק פיקוק, טרוי קמפ…

ברוך 13 ביוני 2011

יורם, לא הייתה אומר שהמקרה שלדניאלה מצביע על רמה נמוכה בג'ודו נשים?
הרי לא יתכן שכדורסלנית, שחקנית טניס או שחיינית יתחילו בגיל 18 ויגיעו לרמה עולמית. וג'ודו הוא לא ענף פשוט.

B. Goren 11 ביוני 2011

אם יש מישהו שיכול להרים קרן ואח"כ לרוץ ולנגוח, זה בהחלט בולט. עם המהירות שלו וה-196 ס"מ, זה בהחלט יכול לקרות.

matipool 12 ביוני 2011

בדיוק מה שחשבתי ..
כשהייתי ילד קטן , שכן מבוגר היה נוהג לספר לנו שיש שחקן בשם ג'ורג' בסט שהיה מרים קרנות ורץ לנגוח אותן ..
מין אגדה כזו שגדלתי איתה .

דורפן 11 ביוני 2011

מנחם – ג'ף סטובר שהיה זורק כדור ברזל ולא שיחק פוטבול בקולג' היה דיפסניב ליינמן מעולה בפורטי-ניינרס.
אני יודע שהניינרס מאד רצו להחתים את המתאבק הרוסי קרלין. החתמה שאני חשבתי עליה: לקחת את אחד היוקוזונה הענקיים, שהם זריזים וגמישים ביחס לגדלם יותר מכל ספורט אחר, ולהשתמש בהם במצבים בהם צריך יארד בודד לפרוץ את הקו.

מנחם לס 11 ביוני 2011

נכון, אבל דפנסיב ליינמן הוא לא תפקיד שדורש מי יודע מה קואורדינציה, כמו כדורגל.

ארז 11 ביוני 2011

הכל שאלה של כמה בדיקות הסמים בכדורגל קשוחות ביחס לאלה של האתלטיקה. אם יותר, בולט גמור. אם פחות, יעלה ויבוא.

avigol 11 ביוני 2011

סטיב נאש הוא ללא ספק שחקן הכדורגל-כדורסל הטוב בעולם.

בני תבורי 11 ביוני 2011

נדמה לי שעוד לא ראית את קטש בקטרגל.

ויינר 11 ביוני 2011

קטש שחקן הכדורגל-כדורסל-סנוקר הטוב בעולם.

גיל 11 ביוני 2011

אם כבר, הוא שחקן הכדורסל-שחמט הכי טוב. אולי בכלל צריך לאמן אותו לאיזה קרב חמש המודרני שיומצא רק בשבילו?

אריק ג 11 ביוני 2011

סםפורט שלא מדברים עליו בדהבאזר אבל יש בו המון שחקני פוטבול לשעבר וגם כמה כדורגלנים הוא לוחמה משולבת (mma). ברור לי שרוב האנשים יחשבו שזה פשוט כי הם גדולים ואז הם מרביצים חזק, אבל זה ספורט עם המון טכניקה משלו.

יוסי מזרחי 11 ביוני 2011

ספורט?

טל המנצ'סטרי 11 ביוני 2011

קווין מוראן היה כוכב פוטבול אירי גדול לפני שהגיע ליונייטד.

פרט מעניין שחבר אמר לי לפני שבוע הוא שגיא עזורי,היום מאמן כפ"ס, שיחק פוטבול מכללות בארה"ב,היה הבועט/מרחיק של הקבוצה.

בני תבורי 11 ביוני 2011

כן, גם אני שמעתי כך.

דביר 11 ביוני 2011

לפני שהוא מוסר פשוט לגשת אליהם ולשאול! ואז לחזור למקומו ולבצע את המסירה.
אוסקר+פוליצר! ענק

מיכאל 11 ביוני 2011

הוירטואוזיות של נאש ושלך, דורפן ("לגבי בולט אינני בטוח שיש לו את המידע הזה באופן טבעי, אבל הוא יכול לעשות משהו אחר. לפני שהוא מוסר פשוט לגשת אליהם ולשאול! ואז לחזור למקומו ולבצע את המסירה.
איש לא יבחין בכך") עשו לי את השבת

שי הדור הבא 11 ביוני 2011

גם עבורי. דמעות בעיניים מרוב צחוק.

הופ 11 ביוני 2011

תמיד רציתי שייקחו קופצים לגובה ותינו להם לשחק כדורסל. היינו יכולים לקבל מופעי דאנקים מרהיבים.
אולי צריך לקחת קלעים אולימפיים ולתת להם להיות קוונים.

בני תבורי 11 ביוני 2011

צ'אבי אלונסו שיחק פוטבול אירי???

תום 11 ביוני 2011

דיון סנדרס ובו ג'קסון לא עברו מפוטבול לבייסבול, הם שיחקו את שניהם במקביל.

בני תבורי 11 ביוני 2011

אכן, בהחלט קבוצה של העם. עם נערת ליווי, עם הגיסה, אומרים שגם עם האמא שלה…

הפטיש 11 ביוני 2011

תאקל אחד, בינוני, של אחד הנגרים האנגליים על הרגלייים של בולט ואין כדורגלן מהיר ויותר גם לא יהיה אצן מהיר.

יוסי מזרחי 11 ביוני 2011

נכון, אבל לפני כן הם יצטרכו לפגוע בו, והוא קצת מהיר, אז?

בן 11 ביוני 2011

ראיתי ב-ESPN קטע של צ'אד ג'ונסון משחק כדורגל וזה נראה זוועה. זוועה לא ברמה של לא מספיק טוב לרמות מקצועניות, אלא זוועה ברמה של אם הוא היה בא לשכונה היו צוחקים עליו.

אבל מדובר באדם שגם אמר שאצלו בבריכה במקום שבו גדל כל השחורים היו שוחים הרבה יותר מהר ממייקל פלפס. לך תבין.

לגבי צ'ארלי וורד – היכולת האיומה שלו בכדורסל הוכיחה שקשה להצליח בשני ענפים :-)

טל 11 ביוני 2011

מדיניות רכש מוזרה של יונייטד בנתיים.

בהנחה שהמספרים שפורסמו נכונים, יונייטד הוציאה כבר 60 מיליון פאונד על שחקנים שלא פותרים הבעיות שלה בעונה החולפת (בעיקר במרכז השדה), למעשה ספק גדול אם משפרים אותה בכלל.

בעמדת השוער היו חייבים להוציא כסף בגלל הפרישה של ואן דר סאר. ועדיין יונייטד היו יכולים (כמו במקרה ואן דר סאר) להביא שוער יותר מבוגר ויותר זול, כפיתרון קצר טווח יחסית.

פיל ג'ונס יהיה בעונה הקרובה שחקן למשחקים הקלים בליגה ולגביעים המקומיים. במשחקים חשובים, אפילו במקרה של העדרות של אחד משני הבלמים הבכירים, ספק אם הוא יעלה לפני סמולינג. אגב, אם כבר מביאים בלם מבלקבורן, למה לא להביא את סמבה שטוב ממנו בהרבה וגם יותר זול?

דבר אחד שאתה יכול להגיד לזכותן של שתי ההעברות הללו: במקרה והשחקנים יוכיחו את עצמם- ובטווח הארוך אין סיבה שלא יעשו את זה-יונייטד סגורה בעמדות הבלמם והשוער לעשר שנים. מצד שני, כאמור זה לא פותר שום בעיה מיידית.

ההעברה השלישית מוזרה במיוחד. אשלי יאנג שחקן טוב, אבל לא יותר טוב בכלום (ולא יותר צעיר) משחקנים שיש כבר ליונייטד בתפקיד שלו. וזו העברה תמוהה במיוחד, לאור המחיר. הסבר אפשרי הוא שנאני באמת הולך לעזוב.

הנחמה היחידה של יונייטד צריכה להיות שמדיניות הרכש של ליברפול מוזרה אפילו יותר.

כסיפוביץ 11 ביוני 2011

הנחמה היחידה של יונייטד היא שנאני יעזוב…

טל 11 ביוני 2011

נאני שחקן יותר טוב (לדעתי בהרבה, אבל על זה אפשר להתווכח) מיאנג או ולנסיה, כך שלא ברור על מה יש לאוהדים לשמוח.

matipool 12 ביוני 2011

מה רע במדיניות הרכש של ליברפול ?
החתימו את הנדרסון שנחשב לכשרון ענק , חואן מאטה וצ'רלי אדם כמעט סגורים . על הכוונת גם מגן שמאלי ( אנריקה / סיסוקו ) , בלם וחלץ נוסף .
נכון שרצינו את ג'ונס ואת יאנג ( את יאנג אנחנו צריכים הרבה יותר מיונייטד ) ואני לא יודע מה רע בהם לליגה .
אם כבר – נראה שמדיניות הרכש של פרגי היא להילחם על כל מי שדלגליש רוצה .
דרך אגב – ככל הידוע לי , ג'ונס לא סגור ביונייטד ויש בעיות לגבי המחיר שלו והבדיקות הרפואיות שלו .

אביעד 12 ביוני 2011

ג'ונס סגור ביונייטד. בלקבורן פחות :)
עד כמה שידוע לי, הבעלים של בלקבורן החליטו שס' השחרור של ג'ונס הוא בעצם ס' שקובע רף מחיר התחלתי בשביל לדבר איתו ואחרי זה יש מו"מ על רכישתו. כלומר, מבחינתם מועדון שרוצה את ג'ונס צריך להיות מוכן לשלם 16 עבור הזכות לנהל איתו מו"מ ועוד 9 בשביל אשכרה לקנות אותו. פרשנות הזויה לחלוטין.
השמועות על הבדיקות הרפואיות זה משהו שלדעתי נוצר מתוך ואקום כשהעסקה טרם נחתמה ועוד לא יצא סיפור המחיר לאור.
לגבי מדיניות הרכש: אנחנו בתחילת יוני ועדיין אין אף החתמה רשמית. מדיניות רכש זה משהו שצריך לחכות לפחות עד סוף אוגוסט בשביל לבחון.
אגב, יחסית לעובדה שהשחקן היחיד שחתם בליברפול עד עתה הוא שחקן שהיה מקושר ליונייטד הרבה לפני שליברפול נכנסה לתמונה, אז לא נראה לי שהכוונה היא להילחם על מי שדלגליש רוצה…

טל 12 ביוני 2011

מדיניות הרכש של ליברפול מוזרה, כי במבחן העובדות, אסטרטגיה של רכישת שחקנים בריטים במחיר מופקע מעולם לא הוכיחה את עצמה לאורך היסטוריה המודרנית של הפרמיירליג.

ליברפול שילמה 55 מיליון פאונד על קרול והנדרסון. במחיר הזה אתה יכול לרכוש שני שחקני וורלד קלאס צעירים. אם אלו היו רכישות של הודג'סון ולא דלגליש האוהדים היו שוחטים אותו ובצדק.

המצב של יונייטד שונה כי היא כבר קבוצה לאליפות והיא יכולה להרשות לעצמה לקנות שחקנים משלימים, לעיבוי סגל או לטווח הארוך. ליברפול צריכה שחקנים איכותיים שיובילו אותה בחזרה לצמרת עכשיו.

שאתה כותב ש"הנדרסון הוא כישרון ענק" השאלה היא ביחס למה. הוא שחקן ברמה של הכישרונות הגדולים ביותר בכדורגל העולמי? כי זה המחיר ששולם עליו.

דורפן 12 ביוני 2011

טל – אני חושב שדלגליש עובד לפי תכנית עבודה ברורה. בנייה של שלד עם מרכיב בריטי חזק להרבה שנים. על הוורלד קלאס הוא יחשוב אחר כך. הדבר הכי חשוב בצורת החשיבה הזה: שזו צורת עבודה שמתאימה למועדון.

טל 12 ביוני 2011

על סמך מה?

צורת העבודה הזו התאימה לעידן דלגליש הראשון, לא לפרמיירליג במאה ה21. עובדתית, בקבוצה הכי חזקה שהייתה לליברפול במאה ה21 היו יותר ספרדים בהרכב מאשר בהרכב של ריאל מדריד ועוד שני לטינים והולנדי. מה עוד שהשחקנים שהוא קנה הם אפילו לא הטופ של הכישרון הבריטי (ווילשר למשל כן שווה את הכסף הזה).

לסיכום, בעולם שבו סוארז עולה כמעט מחצית מקרול וגאנסו עולה כמו הנדרסון, האסטרטגיה הזו היא פשוט הזויה.

אתה יודע, זה לא ליברפול היא קבצת תחתית. היא קבוצה של 60 נקודות כבר היום. להפוך אותה לאסטון וילה החדשה, זה לא שדרוג מהמצב הנוכחי שלה.

עמיר 11 ביוני 2011

דווקא נראה לי שהתפקיד המתאים ביותר עבור בולט הוא השוער כמובן
להיות שוער עולה כמו בשכונה ותמיד להספיק לחזור לשער לפני שהכדור בכלל עובר את החצי.
חיזוק אדיר לחוד, שחקן שדה אקסטרה בחצי מחיר.

דודיק 11 ביוני 2011

מריון ג'ונס היתה בת 16 וחצי כאשר סיימה רביעית ב-200 מ' במבחנים האולימפיים של ארה"ב ב-1992, ובכדורסל החלה לעסוק ברצינות רק עם הגיעה למכללת צפון קרולינה. גם רנאלדו נהמאיה (אגב, שמו נכתב Nehemiah) היה אתלט מצטיין כבר בנערותו (לרבות שיא ארה"ב לנוער, 13.23) הרבה לפני שניסה כוחו בפוטבול.

נועם 11 ביוני 2011

האמת שזה פשוט נשמע כמו אקספרימנט מרתק. תארו לעצמכם את אריק בנאדו או ואליד באדיר רצים לסגור את בולט שבדיוק קיבל מסירת עומק…

the real eric cartman 12 ביוני 2011

שני השחקנים האלה לא יוכלו לרוץ לסגור אותי אם אני מקבל מסירת עומק

Hollister France 4 ביוני 2013

Monday's show – with conventionally cut white striped shirts and sensible shoes – seemed tame by comparison.

jordan pas cher 4 ביוני 2013

ourmand/oriental fragrance lover (examples of which include Thierry Mugler's Angel or Angel Innocent, Bvlgari's Omnia, Calvin Klein's Euphoria, or Burberry's Brit – all of which I own and wear regularly without longevity issues – see next paragraph) then I would highly recommend this fragranceAll Pandora jewellery is created with only the very best materials and top-quality engineering and design.I for one cannot wear anything white floral.

timberland 6 ביוני 2013

If the bag is leather you may want to treat with a leather protectant.What are the choices.Ilhas Midway.8 pence on the London stock market.Among their other popular choices include Very Irresistible Summer Sun and Very Irresistible Givenchy Sensual.

chaussures timberland 7 ביוני 2013

I can design an itinerary which best suits your needs, take u to the places where you want to go, recommend authentic local food.

Comments closed