הימורי הליגה האנגלית. 2011/2012

הבלוג שוקל ובוחן את הנתונים ומהמר על מנצ'סטר יונייטד כאלופת אנגליה ל-2011-2012

In כללי

טוב, פוסט הימורי הליגה האנגלית המסורתי מתפרסם היום – והימורים יתקבלו עד שריקת הפתיחה של העונה – שזה בשבת בחמש שעון ישראל. שיטת התחרות היא כזו: אתם מנחשים את המקומות 1-4 בליגה. בתוספת מספר הנקודות של האלופה ומספר השערים שתבקיע האלופה.

מי מנצח?

מי שניחש את האלופה מקדים את כל מי שלא ניחש אותה. אחר כך מי שניחש את המקום השני מקדים את כל מי שלא ניחש את המקום השני. אחר כך מי שניחש את השלישית מקדים את מי שלא ניחש את השלישית ואחר כך מי שניחש את הרביעית מקדים את כל מי שלא ניחש את הרביעית.

שוברי שוויון:
אם לא יהיה מנחש של 1-4 מי שקבוצתו קרובה יותר למקום הרלוונטי. למשל: מי שקבוצותיו יסיימו 1-2-3-5 יקדים את מי שקבוצותיו יסיימו 1-2-3-6.

ואם עדיין תיקו?
מי שינחש את מספר הנקודות של האלופה או מי שיהיה קרוב יותר למספר הזה. ואחר כך מי שינחש את מספר השערים שתבקיע האלופה או יהיה קרוב יותר למספר הזה.

ואם עדיין שוויון, בגלל ניחושים זהים, שווין? מי שהימר ראשון הוא המנצח.

האם מותר לתקן הימור עד בעיטת הפתיחה? כן – אנא עשו זאת בתגובה מתחת להימור המקורי.

איך ממלאים טופס?
רושמים את שמות הקבוצות מ-1-4 בלי שום הערה. בנוסף מדייקים בשם המלא של הקבוצה – להזכירכם יש מספר יונייטד ומספר סיטי בליגה – וגם הכינוי "מנצ'סטר" בו משתמש אלי אוחנה לעתים לקבוצתו של אלכס פרגוסון, אמנם מחמיא אבל הוא קצת עמום.

אחרי ההימור אתם רשאים להוסיף הסברים על גבי הסברים משלכם.

*

בכדי להמחיש טופס הימורים נכון, הנה ההימור שלי:

מנצ'סטר יונייטד. 86 נקודות. 90 שערים
ליברפול
צ'לסי
טוטנהאם

ארבעת השורות הללו צריכות להיות בראש ההימור שלכם.

*

והנה ההסברים, שהם ממש לא נחוצים.

לפני הכל אני חושב שבכל זאת השנה ההימורים קשים יותר. בשנה שעברה הייתה תחושה שמי שיסדר נכון את יונייטד-צ'לסי ימצא את עצמו חזק בתמונה. ואחר כך היו ארסנל-טוטנהאם-סיטי כדרג שני. ועדיין מספרי הנקודות הנמוכים הפתיעו וכמעט גרמו לסדר מפתיע. השנה דברים עמומים יותרי.

נימוקים לבחירה:

מנצ'סטר יונייטד
אם מסתכלים על הסגל הקבוצה לכאורה עברה מהפכה גדולה. שישה שחקנים שפתחו את העונה שעברה לא פותחים את הנוכחית: נוויל, סקולס, ואן דר סאר, בראון, אושיי, וגיבסון (להערכתי). אני גם לא אופטימי לגבי העונה של ריאן גיגס.

אבל כשרואים את המהפך הזה רואים את גדולתו המרכזית של פרגוסון. הוא לא מתכנן עם הקפה של הבוקר את מה שיקרה בצהריים. שום דבר לא תפס אותו בהפתעה. בסוף העונה שעברה פאביו כבר היה שחקן רוטציה חשוב לצידו של אחיו. סמולינג כבר היה גיבוי משודרג בהרבה מאושיי בכל העמדות ההגנתיות. קלברלי ודני וולבק קיבלו עונות פרמייר ליג איכותיות – כשוולבק כבר בנבחרת האנגלית.

שלוש רכישות כבר היו מוכנות ביום הראשון לחלון ההעברות – אתמול לפחות פיל ג'ונס ואשלי יאנג נראו כאילו הם כמה שנים בקבוצה. רק שחקן שדה אחד משמעותי, צ'יצ'ריטו, שיחק כדורגל בינלאומי בקיץ (וגם זכה בטורניר כשהוא מלך השערים).נכון לכתיבת שורות אלו לא נקנה הסופרסטאר שכאילו חסר במרכז הקישור. אבל לפחות במגן הקהילה הדבר הזה לא התברר כצורך דוחק.

הכנה פחות או יותר מושלמת וקיץ חסר פרשיות לווין רוני יתבטאו בחזרה אל אזור ה-85 נקודות. שום קבוצה אנגלית אחרת לא לקחה בעונה שעברה יותר מ-71. ואף אחת מהן לא תמחוק פער כזה.

נ.ב. האליפות תושג מוקדם.

ליברפול
הנה משהו שאוהדי ליברפול צריכים ללמוד. קני דלגליש לא הביא איתו "רוח". "הרוח" של ליברפול היא לא משהו שמפחיד מישהו – בטח לא את מנצ'סטר יונייטד אצלה פיגור 0-2 הוא סתם אנקדוטה. קני דלגליש החזיר את השכל לקבוצה.

בניית הסגל שלו היא מופת לתכנון. ראשית הוא ניפץ, באיבחה, במכת גרזן אחת, את ההשתעבדות המגוחכת לטורס וג'ררד. טורס בחוץ, כשהובא תחליף כולל טוב יותר, וג'ררד הוא שחקן סגל חשוב וזהו. השחקנים שהובאו בקיץ הם לרוב מנהיגים בקבוצות אחרות – צ'רלי אדם וסטיוארט דאונינג – אל תזלזלו בדבר הזה.

העבודה שלו עם שחקנים שנראו גמורים – מקסי וקוייט – מעוררת הערכה. ובנוסף הוא גם מקדם שחקני בית. הוא גם קנה כמעט אך ורק שחקנים ששיחקו בפרמייר ליג. כי הפרמייר ליג היא המפעל היחיד שלו העונה. הוא לא עסוק בקניית כל מיני שחקנים שאולי הוא יצטרך יום אחד לליגת האלופות.

בעצם זה בדיוק מה שכתבתי על פרגוסון. הוא לא מתכנן בבוקר את מה שיקרה בצהריים. לליברפול יש יתרון בכך שהיא לא משחקת באלופות. הפער ממנצ'סטר יונייטד גדול מדי למחיקה כרגע אבל בליברפול יש שקט וגיבוי שלא קיימים בסיטי או בצ'לסי. וזה יביא לה את המקום השני.

צ'לסי
הכל בחיים הוא עיתוי. אני קונה את השמועות בדבר גדולתו של וילאש בואש. אבל אתם יודעים: זה שהוא פורטוגזי ובא מפורטו והוא צעיר וזכה בתואר אירופי עוד לא עושה ממנו מוריניו.

מוריניו בא בעיתוי אחר. טרי ולמפרד היו על סף הפריצה שלהם – שהוא תרם לה המון. צ'לסי קנתה אז את מי שהיא רוצה – היו לו אריאן רובן בריא וקלוד מקללה בשיאו והוא דייק מאד בקניות אסיין ודרוגבה. יונייטד גם הייתה במשבר הכי עמוק שלה בעידן הפרמייר ליג לוילאש בואש אין את תנאי הפתיחה הללו. 71 הנקודות של העונה שעברה נבעו מהזדקנות של טרי, לאמפרד ודרוגבה. והזדקנות היא תהליך חד כווני.

טוטנהאם
אני חושב שהיא הייתה מאד חסרת מזל בעונה שעברה. למעשה היא השתפרה מעט איכותית וראינו את זה במשחקים מול שתי המילאנזיות. היא הייתה עדיפה בלא מעט משחקים מול הצמרת שאותם לבסוף לא ניצחה. הריצה המעולה שלה באירופה לבסוף גבתה ממנה מחיר. וכך היא נפלה מ-70 ל-62 נקודות.

אני בונה על כך שטוטנהאם תשמור את לוקה מודריץ' ופשוט תחזיר את עצמה לאזור 70 הנקודות. וזה יספיק לה. אם תאבד את מודריץ' או סיטי תשמור את טבז – אחליף את ההימור לכך שסיטי מסיימת רביעית.

מנצ'סטר סיטי
היא כמובן לא סיימה את הרכש שלה. חסרים לה עוד כמה שחקנים בכדי להתחרות ביונייטד. רק תקנה אותם או ואז היא כבר תהיה יונייטד. סליחה – למה אני עוצר פה? בפורומים המנצ'סטרים באינטרנט היא מכונה "בארסה של אנגליה".

ועכשיו למציאות: סיטי הייתה קבוצה מאד אפורה בשנה שעברה שהבקיעה רק 60 שערים. כתבתי היום בעיתון כמה שהיא זקוקה לסניידר יותר מאשר יונייטד. כי שלושים מליון פאונד זה הרבה יותר זול מההוצאה על פסיכולוגים שרוברטו מנצ'יני צריך בכדי לשחק התקפי מול פולהאם בחוץ. ואולי סניידר ידחוף קצת קדימה במצבים של 0-0 בבית מול נוריץ'.

דיברתי על ההגיון הצרוף במהלכיו של דלגליש. הנה הקו שאני מוצא ברכש של סיטי: היא קונה הגנה מארסנל ווינריות מאתלטיקו מדריד ויצירתיות מאסטון וילה. ויציבות משורות הריג'קטים של אינטר.

למה היא סיימה שלישית בשנה שעברה?

ראשית, כי 71 נקודות הספיקו לכך. אבל בעיקר כי קרלוס טבז לבדו הבקיע 20 מהשערים הללו ובישל עוד שישה למרות ששיחק רק ב-28 משחקים. טבז עוזב ומוחלף בשחקן אנדר-אצ'יבר, קון אגוארו, בלי נסיון באנגליה, שמבקיע שערים נהדרים אבל הוביל את הסגל השלישי בטיבו בספרד למקומות 7 ו-9 בשנתיים הקודמות.

יהיו לה תקופות טובות כי בסגל יש שחקנים טובים. אבל מצד שני תהיה לה ההתמודדות עם ליגת האלופות והיא התקשתה בעונה שעברה אפילו עם אופ"א. והגרלת הבתים שלה תהיה קשה כי היא מועדון בלי שום עבר.

והווה.

ארסנל
האמת שזה נכתב בעצב. ססק פברגאס יעזוב השבוע לברצלונה. הוא יוחלף כנראה באלכס אוקסלדה-צ'מברליין. אם פברגאס לא יעזוב הוא ימשיך בהדרדרות שלו במדי ארסנל. גם סאמיר נאסרי כבר לא ישחק באותו חשק עבור ארסנל. אני לא רוצה להעמיק עוד בניתוחים על טעויות של וונגר כי זה לא הנושא. רק העניינים הללו ידרדרו את ארסנל אל מחוץ לחמש הראשונות.

*

"דה באזר" גם בפייסבוק

236 Comments

כסיפוביץ 8 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד- 78 נקודות 85 שערים
2. ליברפול
3. טוטנהאם
4. צ'לסי

עדיין לא רואה את מנצ'סטר סיטי מסתדרת עם חדר הלבשה בעייתי וליגת האלופות.
הכל מתחיל ונגמר שם בדוד סילבה
בהצלחה

יוסי מזרחי 8 באוגוסט 2011

יונייטד 88 נקודות 92 שערים
צלסי 83 נקודות 86 שערים
מנצסטר סיטי 81 נקודות 86 שערים
ליברפול 80 נקודות 80 שערים

הסברים:
MANU כי זה מהלך טבעי
שאר ההסברים לא חשובים.

דורפן 8 באוגוסט 2011

אין צורך להוסיף נקודות ושערים ל2-4. טופס ההצבעה אושר לאחר עתירת האגודה לקידום המנחש הירושלמי.

גמל (סתם גמל) 8 באוגוסט 2011

סוג של אפליה מתקנת

aussie aussie aussie 9 באוגוסט 2011

Like

בני גלובינסקי 8 באוגוסט 2011

מנצ'סטר יונייטד 84 נקודות 82 שערים
צ'לסי
ארסנל
ליברפול
———————
חוזרים לטופ-4 המקורי
מלך השערים: לואיס סוארז

אהוד 8 באוגוסט 2011

1 – מנצ'סטר סיטי
2 – מנצ'סטר יונייטד
3 – ליברפול
4 – טוטנהאם

S&M 9 באוגוסט 2011

הטופס שלך נמחק ללא זכות ערעור.

קראגר 8 באוגוסט 2011

ליברפול 83 נקודות 82 שערים
מנצ'סטר יונייטד
מנצ'סטר סיטי
צ'לסי

yoav 8 באוגוסט 2011

ליברפול – 84 נקודות, 86 שערים
מנצ'סטר יונייטד 81 נק'
צ'לסי 78 נק'
מנצ'סטר סיטי 73 נק'

yoav 8 באוגוסט 2011

ליברפול – 84 נקודות, 86 שערים
מנצ'סטר יונייטד
צ'לסי
מנצ'סטר סיטי

תום 8 באוגוסט 2011

מנצסטר יונייטד- 77 – 82 שערים

צלסי – 74 – 85 שערים

מנצסטר סיטי-

ליברפול-

עופר 8 באוגוסט 2011

מנצ'סטר יונייטד 84 נקודות 95 שערים
צ'לסי
מנצ'סטר סיטי
ארסנל

זיגי (היחיד) 8 באוגוסט 2011

1. מנצ׳סטר יונייטד 86 נק׳ 86 שערים
2. צ׳לסי
3. מנצ׳סטר סיטי
4. ארסנל
——————————–
1. אלכס פרגוסון.
2. כי בניגוד לאנצ׳לוטי, וילאש בואש יתן לדרוגבה לשחק מדי פעם.
3. כי הם מועדון מאסיבי
4. כי אין סיכוי שאני מהמר על השכנים של אברטון. וארסנל בטח תפתח את העונה מצוין ותקרוס מנטלית ופיזית בסביבות אמצע ספטמבר.

ברלה, צא החוצה! 9 באוגוסט 2011

חחח מאסיבי הרגת אותי

ניינר 8 באוגוסט 2011

אני אכוון גבוה השנה בתקווה שלא אהפך לבדיחה בסוף העונה

מנצ'סטר יונייטד 81 נק' 89 גולים
ליברפול
טוטנהאם הוטספר!!!!!
צ'לסי

עמית 8 באוגוסט 2011

זה נקרא לכוון גבוה?

טל 8 באוגוסט 2011

יונייטד 85 נקודות, 80 שערים
סיטי
צ'לסי
ארסנל

הסברים:

ב20 שנות פרמיירליג, יונייטד לא הייתה במאבק האליפות בערך שלוש או ארבע עונות וזה היה במאבק מול קבוצות מאד מאד חזקות (צ'לסי של מוריניו, ארסנל של הנרי בשיאה) שהשיגו מספי נקודות שלא סביר שנראה העונה. מעולם לא סיימה מתחת למקום שלישי. לא סיימה עם פחות מ80 נקודות מאז 2005. בקיצור, אתה יודע מה תקבל ממנה וזה אמור להספיק. יש סיכוי לסיטי לזכות במקרה של החלפת מאמן.

בכל מצב אחר, הייתי שם את צ'לסי מחוץ לטופ 4, אבל צריך לתת קרדיט לבואש שאולי הוא מאמן יוצא דופן שיכול לסחוב את החבורה הזו לעוד מאמץ אחרון.

ארסנל בכל עידן ונגר מעולם לא סיימה מחוץ לטופ 4. ליברפול לעומתה קנתה שחקנים של ניקאסל וסנדרלנד במחירים של שחקני ריאל מדריד. דווקא טוטנהאם היא איום יותר גדול לטופ 4, במידה והיא תצליח לשמור על הכוכבים שלה ותביא חלוץ.

אכזבת העונה: ליברפול.

הפתעת העונה: ניקסאל.

שחקן העונה: סרחיו קון אגוורו.

אבא של נועם 8 באוגוסט 2011

ליברפול 79 נקודות 82 שערים
יונייטד
סיטי
צלסי

גמל (סתם גמל) 8 באוגוסט 2011

1. ליברפול 78 נק' 78 שערים
2. מנצ'סטר יונייטד
3. טוטנהאם
4. צ'לסי

קורא 8 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד – 82 נק', 77 שערים
2. צ'לסי
3. מנצ'סטר סיטי
4. ליברפול

שרון רזניק 8 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד. 90 נקודות ו- 83 שערים.
2. ליברפול
3. טוטנהאם
4. צ'לסי

שלו 8 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד 87 נק' 92 שערים.
2. ליברפול
3. טוטנהאם
4. צ'לסי

******
מנצ'סטר יונייטד כי אני לא יכול לחשוב אחרת
ליברפול כי הרוח של הקבוצה (וקני) חשובים יותר מהכל
טוטנהאם כי הגיע הזמן, ותמיד יש קבוצה שמפתיע
צ'לסי כי הגיל נותן את שלו.

הסיטי של מנצ'סטר לא באמת קבוצה כל כך גדולה, וזה שאתה משלם הרבה לא משפר את השחקנים. ויש מחיר לליגת האלופות.
ארסנל כי אני לא רואה איך הם עוברים אודינזה, אז את הליגה האנגלית?

שי 8 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד; 90 נקודות, 95 גולים.
2. ליברפול.
3. מנצ'סטר סיטי.
4. צ'לסי.

גמאני 8 באוגוסט 2011

1-יונייטד 87 נקודות 87 שערים
2-צ'לסי
3-ליברפול
4-טוטנהאם

אם טבז יישאר אני אעלה את סיטי לשלישי ואוריד את ליברפול ל4
אם טבז יילך אז לדעתי זה לא משנה אם מודריץ נשאר או לא-סילבה לא מספיק ל4 הגדולות

וסתם בשביל הספורט-אם וונגר עובר את אודינזה(ובעקבות זאת גם נשאר בקבוצה כמובן) ארסנל מסיימת 6

גמאני 9 באוגוסט 2011

יונייטד מתייחס למנצ'סטר יונייטד.

בועז 8 באוגוסט 2011

ארסנל(!!)83 נק' + 85 שערים
יונייטד
צ'לסקי
ליברפול

התותחנים שלי יעשו את הבלתי יאומן, וונגר מתעשת ומשקיע ברכש, RVP לא נפצע ומסיים מלך שערים, ווילשר וראמזי מובילים את הקישור וג'רוויניו הפתעת העונה!! (אשליות…)
פוטו פיניש עם יונייטד כאשר סיטי מתרסקת(הלוואי) בקול תרועה גדול.

עמית 8 באוגוסט 2011

לייק! מאד לייק!

הוא זידאן המקורי 8 באוגוסט 2011

מנצ'סטר יונייטד. 86 נקודות. 85 שערים
ליברפול
צ'לסי
מנצ'סטר סיטי

הוא זידאן המקורי 8 באוגוסט 2011

יאללה יונייטד אימפריה לתת להם בראש!

mirage 8 באוגוסט 2011

1)סנדרלנד 89 נקודות. 89 שערים.
2)אברטון
3)סטוק סיטי
4)ויגן

השחקן החדש המצטיין בליגה: קונור ויקהאם-סנדרלנד
מלך השערים: דארן בנט-אסטון וילה
שחקן ההגנה המצטיין: גראת מק-קאולי-וסט ברום
כולם יוצאי איפסוויץ….
ירידה לליגת המשנה: נורוויץ סיטי ועוד שתיים (לא חשוב מי).

S&M 9 באוגוסט 2011

אנרכיזם כזה חייב להתבטא גם בלינה באוהל בשדרה. נכון?

mirage 11 באוגוסט 2011

לא.פשוט אין טעם "לנחש" את הקבוצות הצפויות כמו כולם.זה משעמם. חוץ הזה אני לא אוהד את הקבוצות ה"גדולות" בשום ליגה.

LEONIDAS 8 באוגוסט 2011

1.ליברפול 75 נק' 75 שערים
2.צ'לסי
3.מנצ'סטר יוייטד
4.טוטנהאם

יואב 8 באוגוסט 2011

מנצ׳סטר יונייטד. 88 נקודות. 85 שערים.
צלסי.
מנצ׳סטר סיטי.
טוטנהאם.

ליאב 8 באוגוסט 2011

1. יונייטד, 85 נק'
2. טוטנהאם, 76
3. ליברפול, 75
4. צ'לסי, 73
________________________
הסברים:
1. יונייטד קבוצה איכותית ולמרות שהרבה העלו תמיהות בעניין הרכש של פרגוסון בקו האחורי, אפשר ללמוד הרבה על בניית מס' הרכבים שונים ובייחוד על רביעיית שחקני הגנה שונה בין אירופה והליגה. להערכתי, הבאה של שחקן כמו סניידר דווקא תזיק לקבוצה כי החבר'ה הצעירים יכולים וצריכים להוביל. מסכים עם דבריו של דורפן – רוני צריך לרדת לקישור, הוא אולי לא סקולס, אבל מספיק יצירתי כדי להיות יעיל מאוד מהעמדה הזו. לגבי החוד – יש לי תחושה שאם ההימור שלי בעניין רוני יהיה נכון, לא אתפלא אם הקבוצה תשחק השנה עם חלוץ אחד ואתם כמובן יודעים מיהו.
2. טוטנהאם – קבוצה שהרשימה מאוד בשנה שעברה. רדנאפ עושה שם עבודה מדהימה והמהלך החכם ביותר שלו היה להחתים את גארת' בייל על חוזה ארוך טווח עוד לפני סיום העונה שעברה, כך שבקיץ הוא התעסק בעיקר עם נסיונות הפיתוי של מודריץ'. הקבוצה חסרה את חלוץ איכותי ולפי מה שקראתי, מתחת לפני השטח מתבשלת עסקה עם בילבאו בעניין יורנטה – זו יכולה להיות רכישה מדהימה.
3. ליברפול – לא אוהב אותם, אבל חייבים להודות שהרכש שלהם חכם ומראה רצון לבנייה ארוכת טווח. העובדה שהם לא משחקים באירופה תבטיח להם רעננות לעומת השאר.
4. צ'לסי – וילאש בואש לא מוריניו, טורס פלופ כבר כמעט שנתיים והקישור לא מדהים בכלל.
5. סיטי – לוזרים. זה לא משנה מה אתה קונה, יש התעלמות מהמשמעות של המונת "קבוצה". טבס יחרבן להם את העונה במידה ולגבי קון אגוארו – הוא לא כזה מדהים. בעונות שלו באתלטיקו היה תמיד שחקן אחד הרבה יותר טוב, אחד – דייגו פורלאן :)
6. ארסנל – סוף עידן ונגר. התעקשות מיותרת להשארת פברגאס ונסרי. קבוצה חסרת אופי.

שחר 8 באוגוסט 2011

1.מנצ'סטר יונייטד 82 נקודות 91 גולים
2.מנצ'סטר סיטי
3.צ'לסי
4.ליברפול

יריב 8 באוגוסט 2011

רק רציתי לציין שכללי שובר השיוויון שלך לא מנוסחים ברור.
אם למנחש א' מסיימות הקבוצות במקומות 1-2-5-6 ולמנחש ב' במקומות 1-2-4-7, מי מדורג קודם? אני מניח שכוונתך למנחש ב' במצב כזה, אבל זה לא ברור, צריך לציין ששובר השיוויון יופעל על כל קבוצה בדירוג בנפרד,לפי סדר הדירוג.

טל 8 באוגוסט 2011

מדהים איך רכישה של שלושה שחקנים בינוניים מקבוצות תחתית הפכה את ליברפול למועמדת לאליפות בעיני לא מעט כותבים פה. מדהים לא פחות, כמה מוציאים את ארסנל מהטופ 4 למרות שעדיין יש לה שחקנים טובים בהרבה מאלה של ליברפול והיא לא סיימה מעולם במקום כזה בכל עידן ונגר.

כסיפוביץ 8 באוגוסט 2011

טל
בעיקרון אתה צודק אבל ההימור הזה [לפחות אצלי] הוא הימור שהעונה יהיה שינוי ברוח הדברים.
ארסן ונגר ייפול סופית עם הקבוצה שלו ומשהו בליברפול יתעורר אחרי תרדמת ארוכה…
זה רק הימור ואם אני טועה אל תבוא איתי לתחנת הטוטו הקרובה ;-)

טל 8 באוגוסט 2011

סבבא, רק ששינוי צריך להיות תוצאה של תהליכים שקורים..מה קרה בליברפול שאמור לגרום לשינוי הזה? ועוד למעבר כל כך קיצוני לעמדה של מועמדת לאליפות?

לא יודע, נראה לי שרוח הבולג היא של אמונה כמעט מיסטית בהשפעה של דלגליש. אז עם כל הכבוד לדלגיש ובפרפרזה על דבריו של ריק פטינו בימיו כמאמן הסלטיקס: "דלגליש (השחקן), בארנס וראש לא הולכים להיכנס דרך הדלת הזו".

איש התרנגולת האיום 8 באוגוסט 2011

"מה קרה בליברפול שאמור לגרום לשינוי הזה? ועוד למעבר כל כך קיצוני לעמדה של מועמדת לאליפות?" קרו בליברפול הרבה דברים, אבל אני מסכים שלא מספיק עבור מועמדות לאליפות. אני אהיה מרוצה מטופ 4.
* בעלים חדשים מוכחים עם נכונות להשקיע, מה שהוביל ל
* שקט מחוץ למגרש
* דלגליש וסטיב קלארק
* שיפור פרסונאל משמעותי. אני יודע שאתה לא מחזיק במיוחד מאף אחד מהם למעט סוארז, אבל אי אפשר שלא לראות בהם שיפור לעומת קודמיהם בתפקיד.
* התקדמות של שחקני אקדמיה מבטיחים לתפקידי פרינג' וגיבוי.
* רעב ומומנטום חיובי

טל 8 באוגוסט 2011

* צודק לגבי הבעלים החדשים, רק שהבעלים לא משחקים. הבעלים צריכים לתת כסף. הם נתנו. השאלה היא מה עשו איתו.
לפחות הפעם במקרה של כישלון, אי אפשר יהיה להאשים את הבעלים. גם זה משהו.

* בליברפול תמיד נותנים שקט למאמן (הודג'סון היה מקרה מאד ייחודי).

* דלגליש הוא אכן שידרוג על קודמו. רק שיש פער בין לעשות עבודה יותר טובה ממאמן שהוביל את ליברפול למאבקי ירידה לבין להוביל אותה למאבק אליפות.

* אדם והנדרסון לא עדיפים על מירלאש, לוקאס וג'רארד (אתה חושב שאדם והנדרסון היו מוזמנים לשחק בנבחרות כמו ברזיל או פורטוגל? אני בספק). סביר שדאוניג עדיף על ג'ו קול ומקסי בשלב הזה של הקריירה שלהם. שידרוג רציני זה בטח לא.

* מומנטום חיובי זה נחמד עד ההפסד הראשון בעונה החדשה. הרי את אותם הדברים ניתן היה לכתוב גם לפני שנה, שנתיים וחמש עשרה.

איש התרנגולת האיום 8 באוגוסט 2011

אדם והנדרסון לא מחליפים את מירלאש לוקאס וג'רארד. הנדרסון הוא הגיבוי של קאוט ואדם החליף את פאולסן ויעשה רוטציה עם אקווילאני(אם ישאר)/מיירלש/שלבי (אם לא יושאל). אני חולק עליך לגבי דאונינג וחושב שהוא בלבל אחר לגמרי ממקסי. בנוסף התכוונתי לסוארז וקארול שהם שדרוג דרמטי לעומת (הגרסא העצובה של) טורס ונגוג. הם אמנם היו כבר בחצי השני של העונה שעברה, אבל אם נקודת ההתייחסות היא החצי הדלגלישי של העונה שעברה אז ליברפול לא צריכה להשתפר במיוחד כדי לסיים 4 ומעלה. לפני שנה לא היה מומנטום חיובי, היתה פסימיות פתולוגית ונבואות שבר, ובכל מקרה זה לא משנה את העובדה שמומנטום חיובי יכול להועיל. כך או אחרת, לשאלתך, דברים רבים אכן קרו בליברפול שמצדיקים אופטימיות מסוימת, ולהם צריך גם כנראה להוסיף שיש לליברפול את ה"יתרון" שלא לשחק באירופה.

שלו 8 באוגוסט 2011

טל יש גם עניין של מומנטום, זה של ליברפול בעליה, זה של ארסנל בירידה.
בליגה של השנה שעברה, הייתה לי תחושה שאם היו עוד עשרה מחזורים ארסנל לא הייתה גומרת ברביעיה הראשונה, וליברפול היה גומרת יותר גבוהה מהמקום בו סיימה.
אולי אני טועה, אבל הסיפור של ארסנל נראה רע, נראה כאילו הם החליטו לממש רווחים ולא להשקיע. אם בסוף תהיינה שש קבוצות חזקות בצמרת, תהיה ליגה מדהימה. לי זה נראה אחרת, גם הסיטי וגם ארסנל לא יעמדו בקצב.

גמאני 8 באוגוסט 2011

טל-מהרגע שדלגליש לקח פיקוד בשנה שעברה הוא הוביל את ליברפול למקום הראשון.העובדה שהרסו לו את פתיחת העונה לא תחזור שנית העונה(רק לשם הבהרה-אני אוהד יונייטד)

וונגר הפך מהמאמן הטוב בתולדות ארסנל למאמן שיכול בפוטנציה להיזכר כמי שהרס אותם,אם הוא מוכר את ססק/נאסרי או שניהם יהיה לו קשה מאוד להביא חיזוק ראוי בזמן שנותר ועוד יותר קשה לחבר אותו עם הקבוצה.לדעתי הדבר היחיד שיציל את העונה שלהם זה אם הוא לא יעבור את אודינזה ויפוטר למרות שזה נשמע קצת הזוי(שהוא יפוטר-לא שאודינזה תעבור אותם)

ארסנל אומנם נפלה ממירוץ האליפות מאוחר מאוד בשנה שעברה אבל בכל זאת היה ברור שהם צריכים חיזוק לקראת השנה הבאה ובינתיים הם רק נחלשו-ואם ססק ישאר נגד רצונו יהיה להם אפילו יותר גרוע

טל 8 באוגוסט 2011

עם כל הכבוד לריצה שלה בעונה שעברה, גם שם, ברגע שהיה קצת לחץ ואשכרה סיכוי להשיג משהו (במחזורי הסיום בליגה ובאירופה), ליברפול כשלה לחלוטין.

ארסנל צריכים חיזוק בכדי להתמודד עם יונייטד, לא עם ליברפול. וגם בגזרת הרכש, אני מבטיח לך שג'רביניו שחקן יותר טוב מכל הרכש של ליברפול.

נפגש במאי בעונה הבאה ונראה מי צדק.

אילן 8 באוגוסט 2011

ולא לשכוח שבגלל שליברפול לא משחקת באירופה שחקניה יוכלו להפנים שכדורגל משחקים משבת לשבת (למעט מחזורי אמצע שבוע), בניגוד לשאר הקבוצות המצוינות כאן כבעלות פוטנציה.

יוסי מזרחי 8 באוגוסט 2011

טל, המסקנה שלך לא מדויקת בשני היבטים.
אחד, היא מועמדת לאליפות,אולי כמו טוטנהאם ובצרופי מקרים יוצאי דופן אבל לא מועמדת כמו למשל צלסי.
השני, הרכש שלה ואני כולל את השניים שבאו במקום טורס,נתפס כמתאים לפאזל וצפוי להיות יעיל,בטח על רקע השנים האחרונות שלה.

יו 8 באוגוסט 2011

ההימורים הם לפי אהדה. בתור אוהד יונייטד אף פעם לא אהמר נגדה. כמובן שזה נהיה מצחיק אצל החברה של ארסנל וליברפול.

אלי(המקורי) 10 באוגוסט 2011

טל, לא מתאים לך לפספס את הירידה של ארסנל, הרכש הלא מרשים, הסיום החמוץ של העונה שעברה ואם פברגאס עוזב באמת שאפשר כבר לומר ברוך דיין האמת. להזכירך כבר במחצית השניה של העונה שעברה ליברפול הרשימה הרבה יותר. וזה לא שהיא נחלשה מאז.

טל 10 באוגוסט 2011

אני מכיר בכך שהם בירידה (לשם השוואה, בעונה שעברה הימרתי עליהם כאלופים), רק שאני עדיין חושב שהם קבוצה יותר טובה מליברפול, וכל עוד מנצ'יני מאמן אותם, אולי גם מסיטי.

בניגוד לדעה המקובלת, אני לא חושב שהעזיבה של פאברגאס ובטח לא של נאסרי, תפרק אותם. ברור שיש פה הפסד מקצועי, אבל העזיבה של שני שחקנים אוברייטדים שלא רצו להיות שם, תועיל לקבוצה מבחינת רצון ומנטליות.

ואן פרסי, ווילשר, רמזי, ארשבין, ג'רביניו (רכש אדיר), וולקוט, זה עדיין הרבה יותר ממה שיש לליברפול בחלק הקידמי וזה עוד בהנחה שהם לא יקנו אף שחקן משמעותי. ההגנה שלהם חלשה יחסית, אבל להוציא את עמדת השוער, היא עדיין עדיפה על זו של ליברפול.

אלי(המקורי) 11 באוגוסט 2011

פברגאס אוברייטד? רמזי ימלא את מקומו? תעשה לי טובה, אתה מתחיל להישמע כמו בריטי קלאסי. העזיבה של פברגאס וכן- גם של נאסרי תעשה לארסנל את מה שהעזיבה של רונאלדו עשתה ליונייטד בעונה הראשונה, את מה שהעזיבה של ג'ו קול ובאלאק עשתה לצ'לסי עונה שעברה ואת מה שהעזיבה של ווירה והנרי עשתה לאותה ארסנל.

טימי 8 באוגוסט 2011

1- מנצ'סטר סיטי 88 נק' 89 שערים
2- מנצ'סטר יונייטד
3- צ'לסי
4- טוטנהאם

12- אברטון

אלכס 8 באוגוסט 2011

מנצ'סטר יונייטד, 88 נק', 88 שערים
צ'לסי
ליברפול
ארסנל

IsraGooner 8 באוגוסט 2011

1. יונייטד, 88 נקודות, 79 שערים.
2. צ'לסי
3. סיטי
4. ליברפול

האליפות של יונייטד תהיה השנה טיול, באופן יחסי. לצ'לסי כבר יש פער קצת משמעותי מדי לסגור מול מנ' יונייטד ולמרות שלדעתי וילאש בואש יצליח שם בסופו של דבר, העונה זה לא יספיק בליגה (השאלה האם לרומן תהיה סבלנות). סיטי שוב תעשה קולות, אבל את קפיצת המדרגה האמיתית לא מנצ'יני יעשה – כי הוא איננו מסוגל, הוא לא היה ולא יהיה בליגה הזו. הרוח של דלגליש תקפיץ אותם למקום הרביעי ולמקום המיוחל בליגת האלופות – הכיוון שלהם נכון אבל להמר עליהם לפני סיטי נראה לי כרגע הימור די מטורף.

טוטנהאם תפלרטט שוב עם המקום הרביעי, ארסנל שלי קורסת סופית ותרשמו – סוונזי נשארת בליגה ועושה את זה בגדול.

דורפן 8 באוגוסט 2011

הימור נועז על סוונסי. אל תשכח שבלי אברם משימת ההשארות קשה ב-50%

Asaf2040 8 באוגוסט 2011

מישהו יכול להסביר לי למה סוואנסי הוולשית משחקת בליגה האנגלית?

אבירם 8 באוגוסט 2011

כי העיפו אותם מליגת הדרואידים.

דורון (אחר) 12 באוגוסט 2011

כי היא עלתה מהליגה האנגלית המשנית.

וברצינות. כי ויילס היא אמנם חבל ארץ נפרד עם עם אחר, אבל בניגוד לסקוטלנד, אין לה ליגה רצינית. נדמה לי שהיא גם פחות אוטונומית מסקוטלנד בתחומים אחרים.

נירדו 8 באוגוסט 2011

מנצ'סטר יונייטד 81 נקודות 87 שערים
צ'לסי
מנצ'סטר סיטי
ליברפול

עומרי 8 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד. 79 נקודות
2. מנצ'סטר סיטי.
3. צ'לסי.
4. ליברפול

זו תהיה אליפות קשה מאוד ליונייטד. בשנה שעברה לגיגס הייתה השפעה עצומה בחודשי ההכרעה ולא ברור אם הוא מסוגל לכך שוב. מה שכן- רוני הולך לתת עונת וינטאג'.

לגבי סיטי- ההתקדמות תימשך כי כסף בכדורגל זה עניין של זמן ולחץ, וזו פשוט קבוצה עם ים כישרון.

Asaf2040 8 באוגוסט 2011

1. טוטנהאם 82 נק', 87 שערים
2. מנצ'סטר יונייטד
3. ליברפול
4. ארסנל
______________________________
הסברים:
טוטנהאם – כי מתישהו צריך לשבור את הדואופול של מנ' יו' וצ'לסי. וכי העונות הכי חלשות של יונייטד בעשור וחצי האחרון נבעו מבעיית שוער – בדיוק כמו השנה.
את טוטנהאם וליברפול מיקמתי במקומות גבוהים כי השנה הם רואים רק את הליגה.
ארסנל עדיין יותר טובה מסיטי, שתתפרק בשתי מסגרות.

בן-צור 8 באוגוסט 2011

ליברפול 82 81 שערים
יונייטד
צ'לסי
סיטי

בן-צור 8 באוגוסט 2011

משום מה התעלמתי מהבקשה

ליברפול 82 ו81 שערים
מנצ'סטר יונייטד
צ'לסי
מנצ'סטר סיטי

Avg. Joe 8 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד- 80 נקודות 100 שערים
2. צ'לסי
3. טוטנהאם
4. מנצ'סטר סיטי
5.ארסנל

רועי שהגיע אחר-כך 8 באוגוסט 2011

שנה טובה.

1. מנצ'סטר יונייטד. 86 נקודות, 77 שערים.
2. ליברפול.
3. צ'לסי.
4. מנצ'סטר סיטי.

-=-
הכסף של הסיטי יצליח לעקוף, בקצת, את טוטנהאם וארסנל. העובדה שבטוטנהאם יש קבוצה תסייע להם לעבור את ארסנל.

-=-
הלכתי ובדקתי את עשר העונות האחרונות. בשתי העונות בהן יונייטד הבקיעה את מספר השערים הגבוה ביותר (87 ב-2001/02 ו-86 ב-2009/10), היא לא זכתה באליפות. אז ניתן לה מספר שערים נמוך.

אלעד 8 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד, 80 נקודות, 78 שערים
2. צ'לסי
3. מנצ'סטר סיטי
4. ארסנל

שקטימאן 8 באוגוסט 2011

1. ליברפול 80 נק' 88 שערים
2. ארסנל
3. צ'לסי
4. מנצ'סטר יונייטד

_______________________

ליברפול – כי הגיע הזמן
ארסנל – כי גם מקום שני זה הישג

האחרות – שיהיה

Mr. Kate 8 באוגוסט 2011

1)צ'לסי-89 נקודות, 95 שערים
2)מנצ'טסר יונייטד
3)מנצ'טסר סיטי
4)ליברפול
—————
צ'לסי-לא מהמרים נגד קבוצת הבית, ובכלל, כבר כמה שנים שהבלוג הזה חוטא בזלזול בכחולי המדים אל מול האדרת לוזרפול מלנקשייר. צ'לסי הצליחה לעבור בעונה שעברה, ממקום 1, למקום 4, וחזרה אל סנטימטר מהאליפות. כשרון יש, מה שצריך היא יציבות ותשוקה. וילאש בואש יביא את שתיהן, וצ'לסי תשייט לאליפות.
מנ'צסטר יונייטד-כי יש לה סגל מעולה, מאמן מעולה, אוהדים מעולים, מסורת מעולה, ובכלל מועדון די מעולה. חוץ מזה, שצ'לסי ויונייטד הן הברסה והריאל השקטות של אנגליה.
מנצ'סטר סיטי-כי אפשר לזלזל בה, אבל כדורגל יש לשחקנים האלה ברגליים. את הברק לקחת את זה לשלב הבא בינתיים אין, אבל זה לא נורא. מקום 3 בפרמייר ליג זה מכובד מאוד.
ליברפול-למרות שארסנל יכולה להפתיע בצורה בלתי רגילה, משהו אומר שדלגדיש יעשה הכל בשביל לא לבזות את המועדון ולהחזיר אותו לקדמת הבמה שמגיעה לו. כמו כן, סוארז פצצה מתקתקת.

דודו פ. 8 באוגוסט 2011

1. צ'לסי 80 נקודות. 96 שערים
2. מנצ'סטר יונייטד
3. מנצ'סטר סיטי
4. ליברפול

שמתי לב שאף אחד לא מהמר על צ'לסי. יש לי הרגשה שהרבה יאכלו את הכובע. נכון שטרי, למפארד ודרוגבה כבר הרבה אחרי השיא ואסיין פצוע כרגיל, אבל וילאש-בואש הוא מוטיבטור ומאמן התקפי ויש שחקנים צעירים ורעבים כמו לוקאקו, סטארידג' ורומאו, טורס הולך לסתום הרבה פיות השנה וגם בניון הולך לשחק תפקיד מרכזי.
יונייטד חזקים מאוד, אבל לדעתי השוער דה-חאה הולך להיות פלופ גדול, במיוחד כשהבלמים פרדיננד ווידיץ' כבר אחרי השיא. ירוצו חזק וצמוד לצ'לסי, אבל יישארו קצת מאחור.
סיטי יהיו חזקים מאוד אבל חוסר נסיון במאבקי אליפות ובליגת האלופות בנוסף למאמן בינוני כמו מנצ'יני לא יאפשרו להם לקחת את התואר.
ליברפול, לצערי, לא יכולים לרוץ חזק לאליפות עם הגנה כמו שלהם. מסכים איתך שדלגליש עשה רכישות נהדרות, אבל כולן לחלק הקדמי. החלק האחורי, שגם ככה היה החלק החלש שלהם, נשאר במצב קשה. קראגר כבר לא מספיק טוב כדי להיות בלם פותח, אבך לאף אחד אין ביצים להוציא אותו משם. סקרטל לא מתאים לרמה הזו ובטח שלא קירגיאקיס. הבלם היחיד ברמה גבוהה הוא אגר, אבל ממילא הוא נםצע כל עונה לזמן ארוך. גם מגינים זה הצד החזק שלהם. בקיצור, אין להם סיכוי להאבק על התואר ללא רכש מיידי של שני שחקני הגנה חזקים.

קובי 8 באוגוסט 2011

1- צלסי 82(82 שערים)
2-סיטי 78 (67 שערים)
3 -ליבפול 76 (75 שערים)
4 – יוניטד 75 (70 שערים)

אביאל 8 באוגוסט 2011

1.צ'לסי 84 נקודות, 88 שערים
2.מנצ'סטר יונייטד
3.מנצ'סטר סיטי
4.ארסנל

וכמה הערות לגבי הדירוג כאן, אוהבים כאן בבלוג על כך שפרגסון לא מכין עצמו לצהריים בזמן הקפה של הבוקר, אבל מעניין כמה הדומיננטיות של יונייטד כאן היתה נשמרת אם מגן הצדקה היה נערך מחר לדוגמא, על סמך משחק אחד, יש בלמי מחליפים על ביונייטד, קשרים מהנוער שלא נראו כמותם ושאר ההיסחפויות. אני גם מצטרף לטל בתהייה לגבי ליברפול, שעל סמך תוצאות תיקו בנוורוגיה ורכש לא משמעותית הפכה לטובה יותר מצ'לסי, סיטי, ארסנל וטוטנהאם.

יוני 8 באוגוסט 2011

טל, מתוך 26, רק 6 שמו את ארסנל ברביעייה, ובצדק. מתוכם אחד שלא מוכן לשים את הקבוצה מהעיר בה משחקת אברטון ואוהד ארסנל פנטזיסט, שזה יפה, אבל לא ריאלי. ואני אוהד ארסנל 22 שנה.

עידן ונגר תם. גם אם עדיין לא כתבו על זה בעיתון. לא צריך ללכת לרבנות כדי לראות שנישואין כבר לא באמת בתוקף. הרבה זמן שפער בין שווי של מועדון לבין היכולת שהוא מציג לא היה כל כך גבוה (לא רק ארסנל).

ארז N 8 באוגוסט 2011

1. ליברפול 77נק' 78 שערים
2. מנצ'סטר יונייטד
3. טונהאם
4. ארסנל

ארז N 8 באוגוסט 2011

אה, וגם לא שמתי את בולטון ברביעייה רק כי בלי תמיר זה לא יהיה אותו דבר…
בהצלחה למכבי!

אילן 8 באוגוסט 2011

ליברפול – 80 נק – 86 שערים
מנצ'סטר יונייטד 80 נק – 85 שערים
מנצ'סטר סיטי
צ'לסי
———-
ליברפול בזכות הפרש שערים במחזור האחרון.

אלי(המקורי) 10 באוגוסט 2011

אם זה קורה אני אישית אדאג לאם כל הRioting מאז ומעולם בחבל לנקשייר.

שרבל 11 באוגוסט 2011

אם זה קורה אני אדאג שהמתפרעים ישרפו את איינפילד חחח

יורם אהרוני 8 באוגוסט 2011

1. טוטנהאם, 82 נקודות, 82 שערים.
2. ליברפול.
3.סטוק סיטי.
4. סנדרלנד.

טוטנהאם, כי אני אוהד שלהם מאז עונת הדאבל וכל שנה מייחל שהיא תחזור ותזכה באליפות. ליברפול – מאז שיחקו שם שחקנים ישראלים עלו מניותיה אצלי. סטוק וסנדרלנד: כדי לא להמר על קבוצות ממנצ'סטר, קבוצות לונדוניות אחרות, קבוצה אחרת מליברפול וכגון אלה.

joegibbs 8 באוגוסט 2011

1. מנצסטר יונייטד – 80, 80
2. מנצסטר סיטי
3. צלסי
4. טוטנהאם

אלעד אחד 8 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד. 82 נק' 88 שערים
2. צ'לסי
3. ליברפול
4. מנצ'סטר סיטי

מקמנמן 8 באוגוסט 2011

1. ליברפול 80 נקודות 77 שערים
2. מנ' יונייטד
3. צ'לסי
4. ארסנל

טל – זה לא קשור לרכישה של שחקנים, זה קשור לאהדה :) אם לא הייתי אוהד ליברפול בספק אם הייתי שם אותה במקום הראשון. אבל תמיד אפשר לחלום ואני לא מוכן להמר נגד קבוצתי.

עזי 8 באוגוסט 2011

1. לסטר 93 נקודות, 90 שערים
2. נוטינגהאם פורסט
3. איפסוויץ'
4. לידס יונייטד

mirage 8 באוגוסט 2011

מצוין! נדמה לי שרוב אוהדי איפסוויץ' קונים מקום 3 בעונה הרגילה בלי בעיה ואז הכל יכול להיות…

גמאני 8 באוגוסט 2011

יהיה לכם קשה בפלייאוף נגד איפסוויץ'

גיל שלי 8 באוגוסט 2011

גנבת לי את הרעיון, רק חשבתי לדרג את לידס ראשונה, איך וויתרת עליהם

עזי 9 באוגוסט 2011

א. אני ריאלי, מקום רביע ייהיה הישג. ב. כל שנה בהימורי הליגה האנגלית פה אני מדרג את הליגה בה לידס נמצאת, יום אחד זה יהיה אותה ליגה…

GuyO 8 באוגוסט 2011

1. ליברפול 81 נקודות, 83 שערים
2.מנצ'סטר יונייטד
3.מנצ'סטר סיטי
4.טוטנהאם

הקומיש 8 באוגוסט 2011

1 יונייטד.81נק. 90שערים
2.טוטנהאם.
3
מנצ'סטר שיטי.
4.ליברפול

אוסטרלי 8 באוגוסט 2011

מנצסטר יונייטד 81 נקודות 84 שערים
צלסי
ליוורפול
ארסנל

MOBY 8 באוגוסט 2011

ליברפול 85 נקודות 92 שערים
צ'לסי
מנצ'סטר יונייטד
מנצ'סטר סיטי

ושהקנאים יהנו

אור שחולם להיות אלבס 8 באוגוסט 2011

צלסי – 75 נקודות ו75 שערים
מנצסטר יונייטד
סיטי
ליברפול

אריק 8 באוגוסט 2011

יונייטד 88. 85 שערים
סיטי 79
צ'לסי 78
ארסנל 71/
פול 71

אריק 12 באוגוסט 2011

תיקון:
2. ארסנל
3. צלסי
4. פול

אפריים 8 באוגוסט 2011

מנצ'סטר סיטי 78, 83
מנצ'סטר יונייטד
צ'לסי
ליברפול

ומה ש mirage ו-עזי אמרו.

mnm 8 באוגוסט 2011

1.מנצ'סטר יונייטד 82 נק' ו79 שערים
2.צ'לסי
3.סיטי
4.ארסנל

אין חדש תחת השמש גם השנה

סרגי 8 באוגוסט 2011

אוי באמת, המשפטים בציטוט הבא כל כך רחוקים מהמציאות שנראה כאילו אתה בונה כל מיני תאורית בראש ואחרי זה מנסה להלביש אותם על המציאות בכוח:

"קני דלגליש החזיר את השכל לקבוצה.
בניית הסגל שלו היא מופת לתכנון. ראשית הוא ניפץ, באיבחה, במכת גרזן אחת, את ההשתעבדות המגוחכת לטורס וג'ררד. טורס בחוץ, כשהובא תחליף כולל טוב יותר, וג'ררד הוא שחקן סגל חשוב וזהו"

מה? קני מאוד רצה את טורס בקבוצה אבל הספרדי לא היה מוכן להישאר רגע נוסף במועדון ודרש העברה לצלסי, לא היתה לקני ברירה אלא לשחרר אותו, לגבי גרארד, אתה באמת מאמין לעצמך שהוא על הספסל מתוך בחירה?
הבנאדם מתבגר וסוחב פציעות ישנות הגוף שלו כבר לא כל כך עומד בעומס, אין פה שום קשר להחלטה של קני לגביו אלא רק מציאות שנכפתה עליו בדיוק כמו במקרה טורס.

ההימור:

1.ליברפול 83 נקודות 78 שערים
2.מנצ'סטר יונייטד
3.מנצ'סטר סיטי
4.צלסי

נינו 8 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד – 86 נקודות, 90 שערים
2. צ'לסי
3. ליברפול
4. ארסנל

הסברים:
1 – סמוך על פרגי. זה לרוב לא מכזיב. הרכש החדש ישתלב פיקס, והתתקפה תעבוד יותר טובה אפילו מהשנה שעברה
2 – קבוצה בירידה, אבל אני בונה על לוקאקו שיהיה הסופר-סאב ויידע להביא להם נצחונות מול בולטון, בלקבורן ושות'.
3 – סוארז, סוארז, סוארז, ועוד עונה טובה של שחקני משנה אחרים
4 – מג'רביניו, ווילשר, ארשבין ו-ואן פרסי (ואולי גם ולה וראמזי) אפשר לגרד משהו, מה גם שורמלן יחזור. חוץ מזה, אבא שלי אוהד ארסנל.

סיטי – מהמר על מלט-דאון רציני בחזית באלוטלי-טבז-מנצ'יני. למרות שוער מצוין, הקבוצה חסרת אופי אמיתי – הוא לא סומך על האנגלים, יותר מדי שחקנים יקרים יושבים על הספסל. משהו לא יעבוד שם
טוטנהאם – בייל ייבלם בצורה יותר אפקטיבית (או שבכלל יעבור), לנון לא יספיק לבדו, מודריץ' ישחק פחות טוב מהעונה הקודמת, ו-ואן דר וארט ייפצע.

יורדות (סתם בשביל הכיף):
וובא
קפר
נורוויץ

אבי ש 8 באוגוסט 2011

מנצ'סטר יונייטד, 83 נק', 81 שערים
מנצ'סטר סיטי
צ'לסי
ארסנל

Sade-Denmark 8 באוגוסט 2011

Manchester United 92pts. 90Goals

Manchester City

Chelsea

Tottenham

Arsenal

taninanak 8 באוגוסט 2011

1. ליברפול 82 נק' 81 שערים
2. מנצ'סטר סיטי
3. מנצ'סטר יונייטד
4. צ'לסי

shafan 8 באוגוסט 2011

1.מנצ'סטר יונייטד ליברפול 83 נקודות 78 שערים
2.מנצ'סטר סיטי
3.צלסי
4.ליברפול

shafan 8 באוגוסט 2011

1.מנצ'סטר יונייטד 83 נקודות 78 שערים
2.מנצ'סטר סיטי
3.צלסי
4.ליברפול

חאג' 8 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד, 82 נק', 79 שערים.
2. צ'לסי.
3. ארסנל.
4. מנצ'סטר סיטי.

ברוך 8 באוגוסט 2011

סליחה על הבורות וחוסר ההבנה, אבל מהיכן נובע התיעוב הכל כך גדול לאברם? נראהכי אין שום הזדמנות שאתה מפספס כדי ל"הכות" בו. למה ומדוע?

red sox 8 באוגוסט 2011

1. צ'לסי. 82 נקודות, 81 שערי זכות.
2. מנצ'סטר יונייטד.
3. מנצ'סטר סיטי.
4. ליברפול.
———————————–

למה צ'לסי? כי אחרי הפרישה של ואן דר סאר יש להם את ההגנה הכי יציבה ובעיקר כי משחקים אצלם שניים משלושת החלוצים הטובים בעולם (ולאף אחד מהם לא קוראים ניקולאס אנלקה אם מישהו תהה).

למה יונייטד? כי גם אחרי האליפות ה-19 אין שום סיכוי שאני אהמר עליהם כאלופים. זה מעליב ברמה האישית ונוגד את הערכים שחונכתי עליהם. וגם המשחק אתמול נותן תקווה קלושה שאולי דה חאה יגמור כמו מאסימו טאיבי ולא כמו ואן דר סאר.

למה סיטי? כי העומק שלהם בכל עמדה הוא כמעט מושלם וכי עדיין קיימת האפשרות שטבס ואגוארו ישחקו אחד ליד השני. האמת היא ששום מיקום של הסיטיזנס בין המקומות 1-7 לא יפתיע אותי בסיום העונה.

למה ליברפול? כי קינג קני אומנם עושה את הדברים הנכונים ומהסיבות הנכונות (ולכן יסיים לפני ארסנל וטוטנהאם) אבל בסופו של דבר "רוח" משאירה קבוצה בליגה, אליפות לוקחים עם כישרון. בגזרת הכישרון ליברפול עדיין לוקה בחסר מול כל אחת מ-5 המועמדות האחרות לטופ-4. כשמסתכלים על ההגנה הפערים הללו תהומיים ממש, במיוחד מול צ'לסי ויונייטד. יש היום דיבור על ניסיון של דלגליש לגנוב את אדן הזארד מליל מתחת לאף של ונגר. למרות הסיכוי הקלוש לראות את זה מתממש, זה מסוג השחקנים שיכולים להקפיץ את רמת הכישרון בקבוצה וביחד עם סוארס, קויט, מיירלש וריינה ליצור כמות סבירה של שחקנים ברמה העולמית הגבוהה בהרכב.

באופן כללי, לא ברורה לי ההיסחפות בניחושי מספר השערים, אחרי שבעונה שעברה לא כבשה אף קבוצה יותר מ-78 שערי זכות ורק האלופה כבשה למעלה מ-70 פעמים.

D! במולדת 8 באוגוסט 2011

1. ליברפול – 83 נקודות, 91 שערים
2. ממצ'סטר יונייטד
3. צ'לסי
4. ארסנל
——————-

1. כמו שאמרו – אי אפשר להמר נגד הלב. בכל צורה אחרת אני מאמין שנכנס לרביעייה אבל לא יותר מזה (אלא אם יגיע בקרוב, מאד, חיזוק לחלק האחורי של ההגנה).
2. אצלנו במושב הפרגוסונים עדיין נוסעים
3. כוח עוצמה ומסורת (אמנם קצרה אבל זו נחשבת)
4. יותר מתאים לונגר להיות קרוב מאשר רחוק מדי אם כי הייתי מעדיף לראות שם את טוטנהאם – היא פשוט מתקשה בלהביא/להחזיק את השחקנים הדרושים.
5. טוטנהאם.
6. סיטי – הפסיכולוג בדרך (וגם מנצ'יני)

אודי 8 באוגוסט 2011

1. מנצסטר סיטי 78 נק' 80 שערים
2. ארסנל
3. מנצסטר יונייטד
4. צ'לסי

אלון זנדר 8 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד אף. סי. 83 נקודות 82 שערים
2. צ'לסי אף. סי.
3. מנצ'סטר סיטי אף. סי.
4. ליברפול אף. סי

האליפות תוכרע במירוץ צמוד עם צ'לסי, שאני מקווה שיוכרע לטובת יונייטד. הסיבות להצלחה שלה הועלו פה כבר, אני רק חושב שצ'לסי עשתה את הרכש הטוב של הקיץ עם אנדרה ווילאש בואש ומצרפת אליו מספיק רכש צעיר כדי לתת יותר עומק ודינמיות כשצריך. לוקאקו הוא תואפ דרוגבה צעיר, וגם השאר שמדברים עליהם לא קוטלי קנים.

סיטי והקבוצה בה שיחק ג'ון טושאק, מאמן מקדוניה, ייאבקו זה בזה על המקום השלישי. הפער שלהן מטוטנהאם וארסנל שיילכו לליגת אירופה אחרי מאבק באברטון, אסטון וילה, ק.פ.ר וניוקאסל יהיה עצום. ארסנל תתחיל מצויין את העונה, בנובמבר תהיה שנייה, בינואר רביעית, במאי שישית. בייחוד אחרי שפר מרטסאקר ייפצע במחזור השמיני ויסיים את העונה, וזו תהיה העילה לכישלון, אליבא דוונגר.

ניק 8 באוגוסט 2011

1. מנצסטר יונייטד 90 נק, 94 שערים
2. מנצסטר סיטי
3. צלסי
4. ארסנל

bobo 8 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד 82 נק', 83 שערים
2. צ'לסי
3. ליברפול
4. מנצ'סטר סיטי

ארז (דא יונג) 8 באוגוסט 2011

1. ליברפול 80 נק', 80 שערים
2. צ'לסי
3. מנצ'סטר יונייטד
4. מנצ'סטר סיטי

עידן בן צבי 8 באוגוסט 2011

1.ארסנל-80 נק',78 שערים
2.מנצ'סטר יונייטד
3.צ'לסי
4.מנצ'סטר סיטי

אריאל ש 8 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד 87 נקודות, 91 שערים.
2. ארסנל.
3. ליברפול.
4. צ'לסי.
_________________________________________
הגדולות אמנם התחזקו אבל החלשות נחלשו וההרכבים התקפיים יותר באופן כללי. העונה הקודמת התאפיינה בכך שהקטנות לקחו לא מעט נקודות מהגדולות אבל אני לא רואה את זה קורה גם העונה.

אני לא רואה עוד קבוצה גדולה באנגליה שיש לה את החדות והעומק של יונייטד. סיטי ישקעו בקרבות אגו ויפטרו את מנצ'יני לפני חג המולד, צ'לסי לא מאוזנת באופן קיצוני, ליברפול צריכה לצאת מהמנטליות של מרכז הטבלה שהיא שקעה בה בשנים האחרונות ודווקא ארסנל שלא מצפים ממנה לדבר תוכל להפתיע.

תומר חרוב 8 באוגוסט 2011

1. ארסנל76 נקודות ו84 שערים
2. ליברפול
3. מאן יו
4. צ׳לסי

גפן 8 באוגוסט 2011

יונייטד 86 נקודות 86 שערים
צ'לסי
סיטי
ארסנל

מנחם לס 8 באוגוסט 2011

I don't know about the English League; all I know is that yesterday, despite its loss, City was a better team than United. (and both looked much better than Barsa to me) .

mnm 8 באוגוסט 2011

איזה חומר לקחת אתמול מנחם??

mnm 8 באוגוסט 2011

איזה חומר לקחת אתמול מנחם??

יו 8 באוגוסט 2011

כן, הן נראות טובות ממנה, עד שהן משחקות נגדה

אמיר 8 באוגוסט 2011

הזוי שאתה מגיב בזלזול על בארסה אחרי שיצא לך לראות משחק ראוה קיקיוני שבמקרה נשא את אותה כותרת כמו גמר ליגת האלופות.

YG 8 באוגוסט 2011

מנצ'סטר סיטי
צ'לסי
מנצ'סטר יונייטד
ליברפול

סימנטוב 8 באוגוסט 2011

יונייטד 85 נקודות 92 שערים
צ'לסי
סיטי
ליברפול
——-
מגמות חדשות והעולם כמנהגו נוהג

מנחם לס 8 באוגוסט 2011

Real Madrid had signed a 7 year old!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

just now from Associated Press:

MADRID — Real Madrid has signed a 7-year-old soccer prodigy from Argentina who goes by the name Leo — just like Lionel Messi.

Leonel Angel Coira signed with the Spanish club and will begin training Sept. 6, Madrid spokesman Juan Tapiador told The Associated Press on Monday.

Coira told the Argentine sports daily Ole last week that his idol is Messi, the Barcelona forward who is also Argentine and goes by the name Leo. Coira said he prefers to pass rather than score. He already has a Facebook page featuring photos of his visit to Real Madrid.

Madrid reportedly made the push to sign Coira because Spanish league rival Atletico Madrid was also pursuing the youngster.

Barcelona signed Messi from the Argentine club Newell's Old Boys as a teenager and he has gone on to win the World Player of the Year award two times. He also has helped Barcelona win 15 trophies, including three Champions League titles and five Spanish league championships.

Asaf the Kop 9 באוגוסט 2011

לא רחוק היום בו יחתימו עוברים על סמך מחנה אימונים גנטי…

אדם 8 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד 87 נקודות, 94 שערים
2. מנצ'סטר סיטי
3. צ'לסי
4. ארסנל

מה שעושה ארסן ונגר בארסנל בשנים האחרונות זה לא פחות מנס ספורטיבי, בהתחשב בעובדה שישנה השקעה מינימלית ברכש יחסית לשאר הגדולות, ארסנל היא עסק די מצליח גם אם הוא נטול בתארים.
בעונה שעברה בה ורמלן היה בחוץ, פברגס שיחק חצי מהמשחקים וואן פרסי ברבע מהם ארסנל בכל זאת נשארה בתמונה עד מחזורי הסיום.
קראתי לפני חודשיים מכתב ששלח ונגר לאוהד מתוסכל הוא אמר לו משהו בסגנון "בגמר ליגת האלופות השנה שיחקו שתי קבוצות, היחידה שניצחה את שתיהן העונה היא ארסנל".

מנחם לס 8 באוגוסט 2011

Ronen!

(and everyone else)

You MUST read this article:

http://www.espncricinfo.com/magazine/content/story/509803.html

(this article was recommended by one of our GOLSHIM)
I have applied for permission to translate it. One of the best sports article ever written. And on what sport? Criquette!

מנחם לס 8 באוגוסט 2011

maybe CRICKET

דורפן 8 באוגוסט 2011

מנחם – כן. וזה עונה לשאלה בפוסט שלך – למה אין כוכבים זוהרים בימינו. כי אנחנו חיים במדינות שבעות מדי. אנשים כמו טנדולקר או מני פאקיו הם זוהרים בדיוק כמו מוחמד עלי או ג'ו דימאג'יו. רק שבמדינות עם אנרגיה

צור שפי 8 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר סיטי 83, 83.
2. ליברפול.
3. מנצ'סטר יונייטד.
4. צ'לסי.

יובל שהוא אחר עד כדי כאב 8 באוגוסט 2011

מנצ'סטר יונייטד. 84 נקודות, 81 שערים.
מנצ'סטר סיטי.
צ'לסי.
טוטנהאם.

oz 8 באוגוסט 2011

מנצ'סטר יונייטד. 83 נקודות, 78 שערים
צ'לסי
ארסנל
מנצ'סטר סיטי

אריק 8 באוגוסט 2011

חשבתי שהעניין עם גפן דווקא מצחיק, למה הורדת? כל דבר הוא מייד קושר לברסה וכמה הם גדולים

רמי 8 באוגוסט 2011

1. סיטי – 83 נק', 75 שערים
2. יונייטד.
3. צ'לסי.
4. ארסנל.

ויינר 8 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד – 79 נק', 72 שערים.
2. צ'לסי – 74 נק'
3. מנצ'סטר סיטי – 72 נק'
4. ליברפול – 66 נק'

גיא זהר 8 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד 76 נק' 71 שערים
2. צ'לסי
3. ליוורפול
4. מנצ'סטר סיטי

יו 8 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד 88 נקודות 100 שערים
2. מנצ'סטר סיטי
3. ליברפול
4. צ'לסי

דני 8 באוגוסט 2011

1 – ליברפול 80 ו80
2 – מנצ' יונייטד
3 – צ'לסי
4 – מנצ' סיטי

אוהד בני יהודה 8 באוגוסט 2011

1.מנצ'סטר סיטי 84 נק',77 שערים.
2.מנצ'סטר יונייטד
3.צ'לסי
4.ארסנל
ליברפול,לדעתי ולצערי,עדיין לא מספיק טובה.חזקה על הנמושות ונמושה נגד הגדולות.

רובי פאולר האמיתית 8 באוגוסט 2011

ליברפול – 86 נקודות, 94 שערים
יונייטד
טוטנהאם
סיטי

יניר 8 באוגוסט 2011

מנצ'סטר יונייטד- 81 נקודות/84 שערים
ליברפול
צ'לסי
מנצ'סטר סיטי

נאמר כבר הכל

אמיר 8 באוגוסט 2011

סוארז הוא השחקן הכי מוכשר בפרמיירליג אבל הקבוצה שלו לא – מקום 4.

מנצ'יני הוא המאמן הכי בינוני בהסטוריה אבל כמו שעם זלאטן הוא בסוף לקח אליפויות אז עם טורה סילבה ואגוארו הוא יצליח להגיע למקום ה ה-3 (ואם טבז יחזור ויפסיק להתגעגע לעצמו הוא יכול אפילו לקחת בטעות את האליפות ואז נאלץ לסבול אותו ואת טכניקת האפס אפס שלו עוד שנים רבות).

וילאש בואש יצליח מאד בעונתו הראשונה והעובדה שחלק מהשחקנים לא צעירים ממנו בהרבה לא ימנע ממנו להיות דמות סמכותית בחדר ההלבשה אבל העובדה הפשוטה שאותם שחקנים עברו את השלושים ומשהו ימנע ממנו לאתגר את פרגי וישאיר אותו במקום ה-2.

מנצסטר יונייטד – למרות שהסגל שלהם רחוק מלהיות מושלם הם בכל זאת רצים שנים ביחד, ופרגי יושב על הספסל שנים לבד, ונאני, רוני וציצריטו הם בכל זאת כח שבימינו מספיק למקום ראשון בפרמייר ליג (אבל רק למקום 3 באירופה).

ההימור שלי:
מנצסטר יונייטד 80 82
צלסי
סיטי
ליברפול

טל 12 8 באוגוסט 2011

1.ליברפול 87 נקודות 90 שערים

2.צ'לסי

3.מנצ'סטר יונייטד

4.מנצ'סטר סיטי

שבי כהן 8 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד: 81 נקודות, 93 שערים
2. מנצ'סטר סיטי.
3. צ'לסי.
4. ליברפול.

אלון 8 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד – 85 נקודות, 85 שערים
2. מנצ'סטר סיטי
3. ליברפול
4. צ'לסי

שי 8 באוגוסט 2011

1. ליברפול 81 נקודות 79 שערים
2. צלסי
3. מנצ'סטר יונייטד
4. טוטנהאם

נעל 8 באוגוסט 2011

סיטי 90 נקודות 94 שערים
יוניטד
צ"לסי
ליברפול
…………………..
סיטי כי בהתקפה יש את טבז ואגוארו,וזו קבוצה שספגה מעט בשנה שעברה
וסנידר כן יגיע
יוניטד כי היא חזקה מאוד
צ"לסי,קבוצה עדין טובה אבל זקנה
ליברפול בגלל סוארז האלוף

LT 8 באוגוסט 2011

United 80, 80
Chelsea
Liverpool
City

עצמות עצלות 8 באוגוסט 2011

1. מנצ׳סטר יונייטד – 87 נק׳ ו-93 שערים.
2. ליברפול ( אותו מספר נקודות או אחת פחות).
3. מנצ׳סטר סיטי.
4. צ׳לסי.

גמל (סתם גמל) 9 באוגוסט 2011

פחח אין לך מושג! ;)

ישי 8 באוגוסט 2011

צ'לסי. 82 נקודות. 90 שערים
מנצ'סטר סיטי
מנצ'סטר יונייטד
ליברפול

הגעתי מאוחר וכבר ניחשו את הניחוש המקורי שלי (צ'לסי, יוניטד, סיטי, ליברפול. – די מדהים, כמעט אף אחד לא אומר צ'לסי אלופה, אבל כמעט כל מי שאמר שהיא אלופה דירג את הארבע בדיוק כמוני)
אז כדי להשאיר לי סיכוי ולפתוח חזית עם כל אוהדי יוניטד נדרג את יוניטד כקבוצה השנייה הכי טובה במנצ'סטר.

ניר 8 באוגוסט 2011

צ'לסי 81 נקודות 83 שערים
יונייטד
סיטי
ארסנל

אורי 9 באוגוסט 2011

ליברפול 83 נק' 85 שערים
מנצ'סטר יונייטד
צ'לסי
טוטנהאם

דרור רייכר 9 באוגוסט 2011

1) מנצ'סטר סיטי 80 נק', 80 שערים
2) צ'לסי
3) ליברפול
4) מנצ'סטר יונייטד

סופרפלי 9 באוגוסט 2011

1. ארסנל – 84 נקודות – 95 שערים.
2. ליברפול
3. מנצ'סטר יונייטד.
4. מנצ'סטר סיטי.

זלטן 9 באוגוסט 2011

1. ליברפול – 81 נקודות, 72 שערים
2. יונייטד
3. טוטנהאם
4. צ'לסי

*אחרי תחילת עונה מגומגמת, במהלכה הנציגות בצ'מפיונס יתנו את הטון, יגיע חלון ההעברות של החורף וקינג-קני יביא בלם שייצב את ההגנה. במקביל, פציעות של יהיה טורה ופברגאס יגמרו לסיטי וארסנל את חלומות התואר, יונייטד יתמקדו בצ'מפיונס מתוך תאוות הבצע של פרגי, צ'לסי תבין שדרוגבה+טרי+למפארד מעבר לשיא. השתיים שינצלו את זה הכי טוב יהיו התרנגולים והסקואסרים שבפוטו פיניש יעקפו את היונייטד ויזכו להניף את צלחת האליפות לראשונה מאז 1990. עד לאוהלים ברוטשילד נוכל לשמוע את הקופ שר Now it's glory round the Fields of Anfield Road

זלטן 9 באוגוסט 2011

(הבהרה: יונייטד = מנצ'סטר יונייטד)

דניאל 9 באוגוסט 2011

מנצ'סטר יונייטד 77 נק', 82 שערים
צ'לסי
טוטנהאם
סיטי

מושוניקו 9 באוגוסט 2011

ליברפול 78 נקודות 65 שערים
מנצ'סטר יונייטד
טוטנהאם הוטספר
מנצ'סטר סיטי

יותם מ 9 באוגוסט 2011

מנצ'סטר יונייטד 89 נקודות 88 שערים
צ'לסי
טוטנהאם
מנצ'סטר סיטי

שיפופי 9 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד – 84 נקודות, 90 שערים
2. צ'לסי
3. מנצ'סטר סיטי
4. ארסנל
_________________

1. כי פרגי יודע מה הוא עושה. מלבד פליימייקר כמו סניידר, הוא הכין את הקבוצה מצויין לחילופי הדורות.
ואני בטוח שהפליימייקר עוד יבוא, ואם לא, מנצ'סטר תצליח להתמודד עם קלברלי בדיוק כמו עם סקולס בן 36.
בנוסף לכך, יאנג הגיע, צ'יצ'אריטו אמור לעשות יותר מעונת הבכורה המצויינת שלו, וולבק חזר, נאני עושה קולות של צעדים לצמרת העולמית ורוני זה רוני.
בקצרה, ההתקפה תתחזק משמעותית ותעשה את שלה.
אם יש פה בעיה, אז היא בהגנה. יותר נכון, בנקודה הכי חשובה שלה ושל הקבוצה: השוער.
לדה חאה יש יכולות מצויינות, אני לא חושב שיש מישהו שמפקפק על זה. הבעיה היא הגיל והשפה. אני מקווה שפרגי יעשה את שלו כמעט כמו תמיד.

2. האנרגיה של מאמן חדש תעשה את שלה, צ'לסי תקבל בוסט ואנרגיה ותרוץ בצמרת, אבל היא נמצאת בתהליך של חילופי דורות ועדיין לא מוכנה להתמודד מול יונייטד בנויה למופת.

3. אפילו שכסף לא קונה אופי, הוא קונה כישרון. אם מנצ'יני ישכיל להשתלט על הסגל הרחב שלו, הכישרון כבר יעשה את שלו.

4. חולה האלצהיימר עוד לא הגיע לשלב כה מתקדם במחלתו. אם כי המחלה יכולה לתפוס תאוצה בכל רגע. בסוף הלכתי על ארסנל ולא על טוטנהאם או ליברפול רק בגלל וונגר. רק שלא יאכזב אותי.

ירון 9 באוגוסט 2011

1. מאניו 83 נקודות, 85 שערים
2.צ'לסי
3. סיטי
4. ארסנל

ההגנה של ליברפול איומה וג'רארד כבר לא פקטור לצערי – הוא נפצע במשחקים, בפגרות, בתיגרות ובישיבה על הספה.

אני עדיין מתקשה להאמין שארסנל תידרדר עד כדי כך שתאבד את המקום ב 4.

אני לא יודע אם לליברפול יש רוח או לא אבל אני כן יודע שיש קבוצה אחת שמפחדת מרוח הרפאים הזו כשהיא מגיעה לאנפילד וזו מנצ'סטר יונייטד. גם כשליברפול בהרכב טלאים מקרטעת וצולעת יונייטד נראית איום באנפילד.

אבו צ'יצ'ריטה 9 באוגוסט 2011

1. יונייטד 82 נקודות, 86 שערים (רוני שחקן העונה)
2 .צ'לסי
3. סיטי
4. טוטנהאם

לגבי 1 זה ברור, לא אהמר נגד הקבוצה שלי לעולם, בטח לא כשההימור הזה הוא הפחות סביר. הסיכון המרכזי הוא כמובן השוער כמו שכתבו בהרבה מקומות לפני – השינוי המשמעותי ביותר בקבוצה והנעלם הגדול בותר. עם כל הכבוד לשאר חמשת השחקנים שהיו בסגל בפתיחת העונה שעברה ואינם, איש מהם לא היה משמעותי ממש בעונה שעברה.
הייתי מאד מאד רוצה גביע אנגלי כבר…יוצר מדי זמן בלי
לגבי 2 – מוריניו הצליח לקבע את צ'לסי אצלי כקבוצה שאני חושש ממנה. אני זוכר במירוץ של סוף העונה שעברה, כשצ'לסי היתה הרחק מאחור וארסנל קרוב בעורפינו, עדיין חששתי יותר מהכחולים ובצדק כפי שהתברר
3 הסגל רחב וחזק
4 כי אני מעדיף לשים קבוצה שאני אוהב ולא את מרסיסייד או את וגנר

יש לי תחושה שברבה לא יסיים כמלך השערים השנה…אבל הייתי רוצה לראות את זה קורה.

צחי 9 באוגוסט 2011

1 – סיטי, 78 נקודות, 77 שערים.
2 – יונייטד.
3 – צ'לסי.
4 – ארסנל.

סיטי ראשונה, כי באמת שאין חשיבות מכרעת לכושר במשחק ספציפי במגן-הקהילה.
למה 78 ו- 77, בהתאמה?
פשוט, המספרים הללו אהובים עלי עוד משחר נעורי.

צחי 9 באוגוסט 2011

1 – סיטי, 78 נקודות, 77 שערים.
2 – יונייטד.
3 – צ'לסי.
4 – ארסנל.

סיטי ראשונה, כי באמת שאין חשיבות מכרעת לכושר במשחק ספציפי במגן-הקהילה.
למה 78 ו- 77, בהתאמה?
פשוט, המספרים הללו אהובים עלי עוד משחר נעורי.

רון מהכפר 9 באוגוסט 2011

1. מנ' יונייטד- 84 נקודות, 87 שערים
2. ליברפול
3. מנ' סיטי
4. צ'לסי

נימוקים:
1. לא אהמר נגד קבוצתי, לבטח לא לאחר העונה שעברה. הקבוצה התחזקה למרות הפרישות של ון דר סאר וסקולס. ההתקפה תבקיע יותר.
2. ללא מחויבות למפעל אירופי ליברפול תהיה חזקה בליגה ותהווה חלק ממירוץ אליפות צמוד עד לשלבים האחרונים.
3. הסגל חזקה יותר כמובן (כמו בכל קיץ..) אך היעדר סגנון מובהק עד כה והיררכיה ברורה תתקשה לקראת הסיום. המחיר של ההשתתפות בליגת האלופות יהיה מועט כי איני צופה הצלחה כבירה במפעל כבר בעונה ראשונה לאחר שנים.
4. מאמן צעיר וחסר ניסיון באנגליה, סגל מתבגר שלא רוענן דיו, עומס חלוצים (חלקם עם אגו ואחד צעיר וחסר ניסיון) ובעיקר המון תחרות על המקומות בפסגה.
*ונגר ייכשל שוב.
*רדנאפ יהיה קרוב שוב למקום ה-4.
*אגוארו וסוארס יביאו ניחו דרום אמריקאי לטבלת הכובשים. סוארס ייקח את הבכורה.

matipool 9 באוגוסט 2011

מנצ'סטר יונייטד . 84 נקודות . 88 שערים .
מנצ'סטר סיטי .
צ'לסי .
ליברפול .

1. זה היה קשה אבל החלטתי להפריד בין הראש ללב . אין מה לעשות – יונייטד כרגע נראית הכי טוב והכי שלמה למרות שחסר כביכול שחקן התקפי לקישור המרכזי אבל נראה שפרגוסון מצא פתרונות לכך .

2+3. לא סגור על סדר המקומות בין סיטי לצ'לסי . לסיטי יש את הסגל הכי טוב והכי עמוק בליגה וכנראה שעוד לא סיימה את הקניות ( סניידר + שחקנים בפגרת החורף ) . זה תלוי גם בטבז . שחקנים מובילים בצ'לסי נמצאים כבר מעבר לשיא והתחילו בירידה . לא ברור מה יהיה עם טורס . משאיר אופציה לשינוי ברגע האחרון .

4. עדיין חסר לנו בלם מהדרג הראשון להרכב ( אולי יגיע ) , מגן שמאלי להרכב ( אולי יגיע )וקשר אחורי להרכב במקום לוקאס ( לא יגיע ) . לא ברור איך ג'רארד יחזור . לא ברור אם לסוארז יהיה שיתוף פעולה מספיק טוב וכשרוני . יותר מדי שחקנים בינוניים בסגל הרחב ולא מספיק טובים להרכב . מקווה שדלגליש יצליח למכור או להשאיל כמה מהבינוניים ולהביא את ההשלמות הנדרשות ואז אפשר לחלום על מקום יותר גבוה .
לא חושב שסוארז ייקח את מלך השערים . בעונה שעברה הוא יותר בישל , יצר מצבים ושיגע הגנות מאשר הבקיע . קארול יושב לו על המשבצת של החלוץ המרכזי שברחבה .

5. ארסנל .
6. טוטנהאם .

דובי מילר 9 באוגוסט 2011

דורפן – משהו לא קשור במישרין – בתמונה שצרפת אני מניח שמדובר בכרטיס הימורים של מרוצי סוסים. אם הצלחתי לקרוא ולהבין נכון בצד ימין למעלה כתוב AINTREE שמשמש היום כמסלול מירוצי סוסים. בעבר המקום שימש כמסלול הגראן-פרי הבריטי למכוניות…

דורפן 9 באוגוסט 2011

כן – זה המסלול של הגרנד נשיונל

אסף רביץ 9 באוגוסט 2011

1. צ'לסי- 84 נקודות, 82 שערים.
2. מנצ'סטר יונייטד.
3. ליברפול.
4. מנצ'סטר סיטי.

צ'לסי- כי בשנה שעברה הם איבדו את האליפות בגלל חודשיים של הלם לא מובן, וילאש בואש נראה כמו מישהו שלא ייתן לזה לקרות שוב. כי אני רואה אותם משחקים הרבה 4-4-2 קלאסי ולא חושב שיש ל-12-14 קבוצות באנגליה כלים להתמודד עם זה. כי הסגל שלהם הוא השלם ביותר, יש בו שילוב של וותיקים, שחקנים בשיא הקריירה וצעירים והשנה גם עומק בכל המקומות שיאפשר את ההתמודדות הכי טובה באנגליה עם מכת פציעות.
יונייטד- עושה רושם מצוין ברוב המקומות, אבל לטעמי עם שוער חדש ובלמים עם היסטוריית פציעות כזאת אין להם את ההגנה לאליפות. בשנה שעברה הם לקחו אליפות עם ספיגה של 37 שערים ב-38 משחקים, הרבה בגלל שלא הייתה הגנה אחת באמת טובה. אני מהמר שזאת הייתה שנה חד פעמית ושבשנה הבאה מי שתרצה אליפות תצטרך לספוג באיזור ה-30 ומטה. לא נראה לי שליונייטד יש כלים לכך.
ליברפול- גם לה אין הגנה לאליפות. אני ממקם אותם גבוה כי הם לא בליגת האלופות, כי אני כן מאמין ברוח ובעיקר כי אני חושב שהסיטי תקועה עם מאמן שלא שייך לרמות האלה וארסנל עם מאמן שעבר זמנו.

ארז 9 באוגוסט 2011

מנצ'סטר יונייטד. 86 נקודות. 79 שערים
מנצ'סטר סיטי
צ'לסי
ארסנל

אני לא ממש עוקב אחרי כדורגל אנגלי ואין לי כוונה לרכוש מנוי לכל הערוצים החמדנים האלו. סתם תחושת בטן, יונייטד תיקח בהפרש גדול עם הרבה נצחונות דחוקים של 1-0 או 2-1

הסיטי נראים בשלים למקום שני כשהם צמודים לצ'לסי. ארסנל בחרתי כי זה לא מעניין בלי הימור על אנדר-דוג. לא ממש מאמין שליברפול תהיה בצמרת. איך אומרים פוליטיקאים לפעמים? הלוואי ואתבדה

עומר 9 באוגוסט 2011

1. ליברפול 81 נק', 80 שערים
2. יונייטד
3. צ'לסי
4. סיטי

איש 9 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד, 88 נקודות, 92 שערים
2. ליברפול
3. טוטנהאם
4. מנצ'סטר סיטי

ofir 9 באוגוסט 2011

1.מנצ' סיטי, 79 נק, 82 שערים
2.מנצ' יונייטד
3.צ'לסי
4.ארסנל

איתן 9 באוגוסט 2011

1. צ'לסי, 84 נק', 81 שערים.

2. מנ' יונייטד.

3. מנ' סיטי.

4. ליברפול.

רמוס 9 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד, 81 נקודות, 82 שערים
2. מנצ'סטר סיטי
3. טוטנהאם
4. צ'לסי
יהיה צמוד וקשה. ללברפול ולארסנל כרגע אין הגנה.

דה גאנר 9 באוגוסט 2011

1. ותיקי צ'לסי (בצער רב) 80 נק', 81 שערים
2. מנ' יונייטד
3. ארסנל
4. מנ' סיטי

דה גאנר 9 באוגוסט 2011

1. ותיקי צ'לסי (בצער רב) 80 נק', 77 שערים
2. מנ' יונייטד
3. ארסנל
4. מנ' סיטי

עידן שמש 9 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד – 81 נק', 80 שערים
2. ליברפול
3. צ'לסי
4. מנצ'סטר סיטי

עפר ויקסלבאום 9 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד, 77 נק', 88 שערים
2. צ'לסי
3. ליברפול
4. מנצ'סטר סיטי

rondi 9 באוגוסט 2011

1.ליברפול, 82 נק', 79 שערים.
2.מנצ'סטר יונייטד
3.צ'לסי
4.מנצ'סטר סיטי

חננאל 9 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד – 84 נקודות, 87 שערים
2. צ'לסי
3. ליברפול
4. מנצ'סטר סיטי

שחקן העונה: לואיס סוארז
הפתעת העונה: דני וולבק

מולי 9 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד 90 נקודות 86 שערים
2. ליברפול
3. צ'לסי
4. מנצ'סטר סיטי

רפאל 9 באוגוסט 2011

הימור שלי-
4,5 קבוצות רלוונטיות בתחילת העונה.אלה שיש להם הכי הרבה כסף.
2,3 במקרה הטוב בחצי השני, אלו שלא עשו שטויות נגד הקטנות.
היתר נמצאים שם בשביל שיהיה נגד מי לקחת אליפות.

אלון בלון 9 באוגוסט 2011

1- מנצ'סטר יונייטד 82 נקודות , 94 שערים.
2- ארסנל.
3- טוטנהאם.
4- צ'לסי.

אני חושב שחובה שיהיה מקום לברבטוב ברוטציה.
לדעתי נגד רוב הליגה אפשר לשחק עם רוני מתחת לשני חלוצים.

קלברלי יהיה שחקן העונה הצעיר.

אמיר 9 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד

2. מנצ'סטר סיטי

3. ארסנל

4.צ'לסי

ינאי 14 9 באוגוסט 2011

1.ליברפול 82 נק', 85 שערים
2.מנצ'סטר יונייטד
3.צ'לסי
4.מנצ'סטר סיטי

רק בריאות
טוב לצאת קצת מאתרי הספורט הרדודים בארץ

רמזול 9 באוגוסט 2011

1. ליברפול 81 נקודות 79 שערים
2. מנצ׳סטר יונייטד
3. טוטנהאם
4. צ׳לסי

————————

שילוב בין הימור לבין משאלות הלב….

ג'מוס 9 באוגוסט 2011

מנצ'סטר יונייטד 82 75
ליברפול
טוטנהאם
מנצ'סטר סיטי

רועי 9 באוגוסט 2011

מנצ'סטר יונייטד. 84 נקודות. 95 שערים
ארסנל
ליברפול
מנצ'סטר סיטי

אני חושב שיונייטד יזכו באליפות כי למרות ההצלחה העצומה בשנים האחרונות איכשהו לרוב שחקני המפתח יש משהו להוכיח.

רוני- בא מעונה הכי חלשה שלו במדים האדומים מבחינת שערים. וגם השערוריה סביב המעבר והשכר המנופח עדיין יושבים חזק אצל האוהדים.

נאני וברבטוב- עונה מצויינת לכל אחד מהם שנגמרה עם ספסול בשלהי העונה. הם ירצו לוודא שזה לא יקרה שוב.

צ'ציריטו- ירצה להמשיך את קו העלייה ולהראות שבאמת מגיע לו מקום של קבע בהרכב.

אברה ופרדיננד- הראשון בא מעונה חלשה יחסית השני היה פצוע יותר מדי ויש לו לא מעט תחרות בעמדת הבלם הפותח.

גם לשחקנים פחות מרכזיים יש הרבה מה להוכיח, יאנג, פאביו ורפאל, אואן, סמולינג וג'ונס, החלוצים הצעירים.

אסף 9 באוגוסט 2011

ליברפול 85 נקודות. 105 שערים
צ'לסי
טוטנהאם
מנצ'סטר יונייטד.

די ברור למה ליברפול. התקפה וקישור מעולים. הגנה מחורבנת. יהיו הרבה 4-3 העונה אבל העיקר להבקיע יותר לא?

גולר 9 באוגוסט 2011

לפי ה-BBC:ווסלי סניידר עובר ליונייטד תמורת 33 מליון פאונד

עוז 9 באוגוסט 2011

ליברפול – 79 נקודות, 90 שערים
יונייטד
סיטי
צ'לסי

יש לי תחושה הזוייה שליברפול יעשו לליגה האנגלית מה שאייאקס עשתה אשתקד לליגה ההולנדית: עונה שהיא רכבת ערים של התקפה חזקה והגנה נוראה, וסיום הירואי. החוט המקשר? לואיס סוארז.

ויכסלפיש 10 באוגוסט 2011

היתה פה שאלה על סוונסי- יש כמה קבוצות וולשיות שמסיבות היסטוריות נכללות בליגות האנגליות כמו סוונסי רקסהאם וקרדיף, לך 100 שנה ויותר אחורה ותמצא שאז לא היתה בווילס ליגה אוטונומית, וזו הוקמה רק בשנות ה-90 של המאה ה-20 לפי דרישת אופ"א

ויכסלפיש 10 באוגוסט 2011

פרסום ראשון: שעון הבלוג מפגר בשעה. לא הגבתי ב-0:11

איתי 10 באוגוסט 2011

מנצ'סטר יונייטד – 84 נקודות, 89 שערים
צ'לסי
ליברפול
מנצ'סטר סיטי

שחקן העונה: נ-א-נ-י
אכזבת העונה: רוי קארול (למרות שלפי דעי מדובר בפוטנציאל גדול)
מלך השערים: צ'יצ'ארטו – 23, סוארז – 23
מלך הבישולים: גראת' בייל
אהה…וסניידר יהיה במנצ'סטר. יונייטד.

עמית ג' 10 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד. 82 נק'. 80 שערים.
2. ליברפול
3. צ'לסי
4. מנצ'סטר סיטי

גלן 10 באוגוסט 2011

אני לא מהמר. מצד שני אני חייב לאמר שאני מבין את מסכני סלפורד. באמת חרא של פריפריה. יש גם בסטיליה באזור. עלו עליה! ויו לה רבולוסיון ( אם כבר לבזוז אז לפחות את חנות המועדון המקומי)

גלן 10 באוגוסט 2011

וה bbc מדוייק להפליא מציין שהיו מהומות רבתיות בסלפורד. וארועים ספורדיים במנצסטר.

בן 10 באוגוסט 2011

1. צ'לסי – 79 נק'
2. יונייטד
3. סיטי
4. ליברפול

אמנון 10 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר סיטי 80 נק' 72 שע' .
2. צ'לסי .
3. מנצ'סטר יונייטד .
4. ארסנל .

ליברפול בלי הגנה , טוטנהאם בלי חוט שידרה .

עופר פרוסנר 10 באוגוסט 2011

1. ליברפול 84 נקודות, 87 שערים (אני מהמר על 31 של סוארז)
2. מנצ'סטר יונייטד
3. צ'לסי
4. מנצ'סטר סיטי

פרנקו 10 באוגוסט 2011

צ'לסי 91 נקודות. 94 שערים
מנצ'סטר סיטי
מנצ'סטר יונייטד
ארסנל

צ'לסי תתן עונה גדולה, סיטי תהיה חזק בתמונה, יונייטד לא תהיה יציבה,
ארסנל, כרגיל, תפסיק לשחק בחצי השני של העונה.

אם סניידר יוחתם בסופו של דבר, אני אשנה את ההימור שלי.
:-)

תומר ש 10 באוגוסט 2011

מנצ'סטר יונייטד 86 נקודות 86 שערים.
צ'לסי
ארסנל
מנצ'סטר סיטי
—-
5) ליברפול
6) טוטנהאם

מלך השערים: צ'יצ'אריטו
שחקן העונה: סוארז

dori gil 10 באוגוסט 2011

1. chelsea, 85 points 85 goals
2. man u
3. city
4. liverpool

5. arsenal
6. totenham

top goalscorer, suarez

גיא אלון 10 באוגוסט 2011

1. צ'לסי, 78 נקודות, 70 שערים
2. מנצ'סטר סיטי
3. מנצ'סטר יונייטד
3. ליברפול

אלי(המקורי) 10 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד 85 נקודות 83 שערים
2. מנצ'סטר סיטי
3. צ'לסי
4. ליברפול

מקמנמן 10 באוגוסט 2011

אגב, לפי היחסים של סוכנויות ההימורים הטבלה המצופה היא כזאת:

1 – יונייטד
2 – צ'לסי
3 – סיטי
4 – ארסנל
5 – ליברפול

כאשר אם מהמרים על יונייטד מקבלים רווח של 50-90% אם היא זוכה, ואם מהמרים על ליבפול כאלופה אפשר להרוויח פי 10. :)

Ternando Forres 11 באוגוסט 2011

1. צ'לסי, 80 נק, 90 שערים
2. מנצ'סטר יוניטד
3. ארסנל
4. ליברפול

והימור נוסף, המאמן המפוטר הראשון..:
סטיב קין, בלקבורן, לאחר 7 משחקים.

פראליה 11 באוגוסט 2011

1. צ'לסי – 84 נקודות, 86 גולים.
2. מנ' יונייטד.
3. ליוורפול.
4. מנ' סיטי.

ברי 11 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייד 82 (88 שערים)
2. מנצ'סטר סיטי
3. ליברפול
4. צ'לסי

דני וולבק הולך לתת את עונת חייו…

Z 11 באוגוסט 2011

שלום רונן,
האם יש אפשרות לקבל הערכת זמן עד סיום חלון ההעברות?

אלון זנדר 12 באוגוסט 2011

אפשר: נכון ליום שישי, 23:58, הערכת הזמן עד סיום חלון ההעברות היא 19 יום ושתי דקות. אם לא תהיה הארכה השנה.

דורפן 12 באוגוסט 2011

כאמור אפשר לקבל הערכה אבל לא הארכה

Z 13 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד (87 נק', 93 גולים)
2. ליברפול
3. מנצ'סטר סיטי
4. צ'לסי

—————————————————————-
נימוקים: אלא אם כן משהו דרסטי יתרחש בשוק ההעברות, נראה שארסנל תעוף מהרביעיה הראשונה.
התלבטות קשה בין צ'לסי לטוטנהאם על המקום הרביעי. לצ'לסי סגל שלא הועמק מספיק בקישור ובהגנה וקשה לראות את למפרד ובניון סוחבים אותם עונה שלמה ליותר מזה.

בן .א. 12 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד, 85 נקודות, 82 שערים.
2. צ'לסי
3. ליברפול
4. טוטנהאם

יורדות: וויגאן, וולבס, נוריץ'.

דוד מירושלים 12 באוגוסט 2011

1. צ'לסי, 84 נק', 72 שערים.
2. מנצ'סטר יונייטד.
3. מנצ'סטר סיטי.
4. ליברפול.

שחמוביץ' 12 באוגוסט 2011

1.מנצ'סטר יונייטד 87 נק' 94 שערים.
2.מנצ'סטר סיטי
3.ליברפול
4.צ'לסי
יונייטד נראת טוב. חזקה במקומות הנכונים ולדעתי המשחקים הקשים בהתחלה יהיו יתרון ולא חיסרון.
צ'לסי לא התחזקה עד עכשיו ואיבדה את אסיין לחצי עונה. כשזה יהיה אבוד מבחינתה, היא תתפרק. ומה שישאר לה זה מאבק עם טוטנהאם על המקום הרביעי.
ליברפול מאוד ישתפרו, אבל חסר עוד קצת בשביל לאיים.
השיטי אתם שואלים? פשוט אין קבוצה שניה באנגליה העונה. האחרות נחלשו.

דורון (אחר) 12 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד, 77נק', 85 שע'.
2. ליברפול
3. צ'לסי
4. טוטנהאם

אני אף פעם לא מהמר נכון, אז פשוט רשמתי את הסדר הרצוי בעיני. למעט צ'לסי, שהייתי רוצה לאות הרבה יותר למטה, אבל לדעתי יתנו עונה לא רעה

דורון (אחר) 12 באוגוסט 2011

לאות=לראות

קורא אדוק 12 באוגוסט 2011

1)יונייטד-81 נקודות,84 שערים

2)ליברפול

3)צ'לסי

4)סיטי

קורא אדוק 12 באוגוסט 2011

כמובן:

1)מנצ'סטר יונייטד 81 נקודות 84 שערים
2)ליברפול
3)צ'לסי
4)מנצ'סטר סיטי

צימרמן 12 באוגוסט 2011

1. ליברפול, 79 נק', 88 שערים
2. מנצ'סטר יונייטד
3. צ'לסי
4. ארסנל

ויכסלפיש 12 באוגוסט 2011

אברם יהיה מועמד השנה לשמונה קבוצות, שתיים מתוכן בפרמייר ליג

פילוסוף רדום 12 באוגוסט 2011

1. ליברפול 87 נק, 101 שערים
2. מנצ'סטר סיטי
3. מנצ'סטר יונייטד
4. טוטנהאם

יוב 13 באוגוסט 2011

1. צ'לסי
2. יוניטד
3. ליברפול
4. סיטי

יונתן מתניני הלילה של רמה"ג 13 באוגוסט 2011

מנצ'סטר יונייטד
מנצ'סטר סיטי
ליברפול
צ'לסי

יהיה בריא מי שיעבור על כל הניחושים..

זיו 13 באוגוסט 2011

1. מנצ'סטר יונייטד 73 נקודות, 73 שערים
2. צ'לסי
3. סיטי
4. ארסנל

גיא 13 באוגוסט 2011

1. ליברפול, 85, 85
2. צ'לסי
3. מנצ'סטר יונייטד
4. ארסנל

מ מנ מנצ מנצסטר יונטייד 13 באוגוסט 2011

מנצ'סטר יונטייד 88 נקודות, 105 שערים.
ליברפול
צלסי
ארסנל

יונתן 13 באוגוסט 2011

מנצ'סטר יונייטד 84 נק 84 שערים
מנצ'סטר סיטי
צ'לסקי
ארסנל

Kooshtar 13 באוגוסט 2011

ליברפול 78 נק' 81 שערים
מנצ'סטר סיטי
מנצ'סטר יונייטד
טוטנהאם

לירן שבתאי 13 באוגוסט 2011

מנצ'סטר יונייטד – 81, 93 שערים
מנ' סיטי
ליברפול
צ'לסי

דורפן 13 באוגוסט 2011

ממש הקדמת את הפעמון. עוד שבע דקות לסגירה

Comments closed