נוריץ. ניצחון די מזעזע

משחק שלא סילק כלל את סימני השאלה


szólj hozzá: Ma2-0No

זה בטח לא היה משחק שהרגיע משהו אחרי הקטסטרופה מול באזל. להיפך: לשחק כך כשרוני ונאני ואנדרסון בהרכב (ושלושתם מזעזעים) זה הרבה יותר נורא מאשר כשחצי הרכב סופג איזה אמבוש.

אפילו החדשות הטובות לא כל כך טובות. משחק מול נוריץ' לא אמור להיות אירוע בו אתה מגלה שכנראה יש אלטרנטיבה טובה לדה חיאה על הספסל. אין שום דרך לדעת כיום למי מהם צפויה קריירה טובה יותר. אבל אולי ללינדנגראד יש את יתרון המחיר הנמוך. חוסר הציפיות. הוא לפחות שלו וגם לא גונב סופגניות בסופרמרקט (וזה סיפור אמיתי – דה חיאה נתפס אוכל סופגניה שלא שילם עליה).

המשחק – למרות שהיה מעצבן ונוריץ החמיצה – לא הגיע אל הנקודה בה חששתי לנקודות. והניצחון הביתי הוא באמת 19 ברציפות ושיא של יותר מ-100 שנה. לא בגלל איזשהו משהו שראיתי מיונייטד אלא בגלל הידיעה שששים דקות מצויינות באולד טראפורד לקבוצת תחתית הן עדיין מרחק שנות אור מתוצאה חיובית.

כי גם עם הגעת אל השעה בתיקו זה רק השלב בו פרגוסון מתחיל עם הפתרונות החלופיים. ההחלטה המקומית הנכונה הייתה להתעלם משמות ולתת לנאני לפנות את המקום לגיגס. קל להקריב את פארק במצב כזה: אבל משהו לא היה מחובר אצל נאני והרגשתי בזה דווקא כי התאמץ בהגנה.

לגבי וולבק – אני חושב שהוא היה טוב מצ'יצ'ריטו פשוט כי הוא מחובר טוב יותר לקבוצה כרגע. הוא קנה את מקומו בראש הDepth Chart.

בראיונות לפני המשחק מול באזל התלונן אלכס פרגוסון שהטלוויזיה שולטת במשחק. הוא התכוון בעיקר לשליטה שלה בשעות משחקים. אבל בהקשר לליגה האנגלית יש עניין נוסף: היא משפיעה דרמטית על השיפוט.

הסיבה שהפרמייר ליג היא מוצר הטלוויזיה הפופולארי בכדורגל היא השיפוט. האג'נדה השיפוטית המרכזית היא שהמשחק לא יפסיק. ובמשחק האנגלי באמת מבזבזים הכי פחות זמן, שורקים לפחות עבירות, מוציאים פחות כרטיסים.

מה הקהל אוהב בזה? יש לי שתי השקפות. האופטימית היא שהקהל נמשך למשחק הזורם בלי הפסקות מעצבנות. והפסימית היא שהקהל נהנה קצת מאלימות.

אחזור לעניין הזה בסוף הדברים.

*

מנצ'סטר יונייטד נראית לי כרגע כמו רעיון לקבוצת ענק.

הרעיון הוא כזה: נשרטט מעגל סביב רוני. מאחוריו שני שחקנים ששומרים היטב את הכדור ויש להם את האופי לנהל התקפה סבלנית גם אם זה אחרי שהכדור הוחזר להם לאחור לאחר רעיון התקפי שלא צלח. מצדדיו שני קיצונים שגם מותחים את ההגנה עד הקו והם גם איום לחתוך למרכז. ולפניו חלוץ שאתה לא יכול לשחק נגד קו נבדל גבוה בגלל לחץ ומהירות.

כל זה ייצור לרוני שטח פתוח. ותזכרו דבר כזה: רוני לא צריך להעביר שחקנים כדי להבקיע. הוא רק צריך להשתחרר קצת או לתפוס עמדת עומק. כי הטווח ודיוק הבעיטה שלו בפנים אל השער מצויינים בנוסף ליכולת שלו למצוא שחקן בכדור עומק. זו שיטה שתעשה צדק מוחלט עם יכולתו של האיש.

*

הבעיה כפי שאני רואה אותה היא כזו: אין ליונייטד הזו עומק בתוך סגנון המשחק הזה. צריך להבחין: על הספסל יושבים שחקנים טובים מאד. אבל הם עדיין חושבים כמו יונייטד הישנה: שזה מהירות בין הרחבות. למעשה אני מרגיש שעל הספסל יש רק שחקן התקפי אחד שנכנס להרכב הראשון ולא פוגע בתכנית הזו – ריאן גיגס – שהוא באמת כדורגלן קונצנזוס היסטורי. אחרים הם טיפה בעיתיים. אפילו כשצ'יצ'ריטו משחק במקום וולבק אני מרגיש שיונייטד מאבדת משהו מהזרימה. למרות שתמורת זאת הוא לפחות נותן איום חד יותר להבקיע.

*

אבל כאן השאלה: אני מזמן הפסקתי להתייחס לפציעות בליגה האנגלית כאל חוסר מזל. הם חלק מהמשחק. נגזרת של השיפוט שדיברתי עליו בתחילת הדברים. ובכדי שיונייטד תהפוך ליותר מרעיון לקבוצת ענק היא צריכה באופן דחוף להעמיק את מרכז הקישור. השאלה הגדולה בעיני היא כמה משחקים אפשר באמת להוציא מקלברלי, אנדרסון ודני וולבק.

את נאני אסור לספסל בחוק מדינה. רוני ישחק כמעט הכל וממילא זה לא שחקן שאפשר באמת למצוא לו גיבוי. גיגס הוא מספיק בכדי לקחת על עצמו את כל המנוחה ליאנג ואת המנוחה המועטת של נאני. ודני וולבק מגובה במספר גדול של חלוצים.

אבל קלברלי-אנדרסון. שם יש אי וודאות גדולה.

ליריבתנו היום, נוריץ' סיטי, ניתן כבוד עם הסרטון הבא:

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

 

דה באזר בפייסבוק

טכנולוגיה בשיפוט, 1901 (ופיפ"א 2011)
למה זה מגיע לי

39 Comments

נעל 1 באוקטובר 2011

אולי תסביר לנו למה הבוס רץ לקנות את יאנג(שחקן מצוין) שיש לו את ג"יגס נאני וולאנסיה במקום להשקיע בקשר?
נראה לי שהקטע להשקיע בשחקני הנוער או באלמונים שיפרצו יתפוצץ השנה ליוניטד בפרצוץ,פחות יותר בליגה החלשה אבל יורגש מאוד באלופות

דורפן 1 באוקטובר 2011

נעל – אני חושב שואלנסיה יצר לו בעיה – בגלל שהוא רק ימני. נאני אמנם מסוגל לשחק בשמאל אבל מימין הוא שחקן עולמי. יאנג גם נותן ליונייטד כדורים נייחים. גיגס הוא גיגס – אבל בגילו הוא אתה לא בונה כלום עליו – ואז משתמש בו כמה שאתה יכול.

עתידו של ואלנסיה נראה לי מגן ימני

נעל 1 באוקטובר 2011

תשמע,המנהג הזה פה בבלוג שמעולם לא מותחים ביקורת על ההחלטות של הבוס לא תורם לבלוג
אם בארסה עם הקישור הטוב שהיה פעם על מגרש כדורגל פלס טיאגו קנו את ססק,אז יוניטד עם קאריק פלאטשיר ואנדרסון לא קונים שחקן קישור רציני?מוזר מאוד
ליוניטד אין בעיות בהגנה ובחוד שההרכב מלא
זו החלטה רעה מאוד של הבוס,ראינו את זה בפורטוגל ורואים את זה היום
נפגש מול מינכן בארסה ריאל,או אולי מול נוריץ וסיטי

דורפן 1 באוקטובר 2011

נעל – וברצלונה לא קנתה בלמים ואיבדה נקודות ליגה בגלל משחק אוויר גרוע. אם היינו משחקים בקלאפים היינו מחליפים איתם עכשיו בלם גבוה בקשר. אבל זה לא משחק קלאפים.

ובאיירן עשתה היום תיקו עם הופנהיים. אז או שגם באיירן לא מדהימה כל הזמן או שיונייטד צריכה גם להתחיל לחשוש מהופנהיים.

הפתרון הגאוני לפתרון כל בעיה על ידי קניית שחקנים הוא מה התגלמות המושג "בינוניות". בינתיים ווסלי סניידר מוביל את אינטר למרכז הטבלה האיטלקית. הוא יופי של שחקן אבל זו רק המחשה שהשחקן שלא נקנה הוא תמיד הפתרון הפנטסטי האולטמטיבי.

אני חושב שאתה קצת מזלזל ב-19 ניצחונות בית רצופים.

כוכב עליון 1 באוקטובר 2011

נעל, התרגלתי כבר לשם קוד אירופה="ברסה", אוקיי אז בוא נקרא לזה אירופה, נראה לי מטומטם לבנות משחק אחד למקרה שנפגש עם "אירופה" , יתכן ו"אירופה" לא תגיע לגמר, לך תדע זה קורה אחת לכמה זמן ל"אירופה". אולי אנחנו בכלל לא נזכה להגיע ל"אירופה", הכל יכול להיות. השיטה של יונייטד לטוב או לרע תמיד הייתה בנויה על משחק אגפים, שיטה שכל כך מתאימה לנו , למה לשנות? בגלל "אירופה", כבודה של אירופה במקומה מונח אנחנו רוצים אליפות.ולשאלתך, הבוס הרוויח ביושר את זה שפעם אחת כל מיני טוקבקסיטים מתחכמים לא יוכלו לתת עצות למישהו אחד, אולי פעם אחת ניתן כבוד לאיזה אחד שמבוגר מאיתנו בכמה שנים וקרע איזה "נעל" אחת בקריירה,לא?

ריקי רומא 1 באוקטובר 2011

סחה עליך סופרסאר!

יוסי מזרחי 1 באוקטובר 2011

אני חולק עליך קשות.
אין לוולנסיה שום קשר לתפקיד הזה.ולא יהיה לו שום חלק ברוטציה כשהתאומים יחזרו וסמולינג יחזור.יחד עם אופצית ג'ונס בימין, וולנסיה יתמודד על מקום בכנף ימין ולא מעבר לזה.
וההצגה שלו של היום מסבירה למה.

מתי 1 באוקטובר 2011

מכיוון שבליגות אחרות השופטים שורקים יותר בקלות לעבירות והשחקנים מנצלים את זה לנפילות מגוחכות, ההערכה הפסימית שלך כלפי הקהל לא הוגנת. האוהדים רוצים משחק קשוח, לא מלוכלך.

אבי 1 באוקטובר 2011

פוסט קולע מאד.

מסתמן, לפחות, שכל אלה שהזכרת יהיו בריאים עד ליברפול.

אבי 1 באוקטובר 2011

לגבי העומק בקישור: מאותו ראיון עם פרגוסון הבנתי שהוא רואה אותו בא מקבוצת הנוער. הזקן כרגיל רואה את הקבוצה של עוד שנה-שנתיים. אולי באמת שווה רק להשאיל איזה סניידר לעונה וחצי…

אביעד 1 באוקטובר 2011

קודם כל, בסגל הנוכחי רק גיגס יכול למלא את העמדה של מחליף לרוני. הבעיה היא שהוא גם אחד היחידים שמשמש גם כמחליף יעיל לאמצע הקישור ואולי גם לצד שמאל והוא כמעט בן 38…
פארק נראה כמו מחליף יעיל גם באמצע וגם בצד.
דבר אחרון – הניסוי של ולנסיה כמגן. לי זה נראה כאילו האג'נדה המרכזית בעניין הזה היא להפחיד את היריב עם קו שלנאני את ולנסיה. הבעיה היא שטרם ראינו שילוב יעיל בין שניהם…

נינו 1 באוקטובר 2011

דורפן, פוסט מחכים מאוד.
יאנג שיחק באסטון וילה קצת בעמדה מאחורי החלוצים, כך שיכול להיות שהוא יתאים גם לעמדה של רוני בתור סותם-חורים.
בנוסף, לדעתי לפארק יש עתיד גם במערך החדש – הן בתור קשר שמשחק באמצע, מחלץ כדורים ומחפש ליצור מצבים (וגם להיות דומיננטי באזור הרחבה, כמו מול לידס) ואולי גם בתור קיצוני שחותך פנימה.
הבחנת יפה בין נאני, שרוב הזמן חותך פנימה, לבין ולנסיה שמשחק יותר על הקו. זו גם אחת הסיבות שלאבידאל היה יותר קל לדעתי לסגור את ולנסיה בגמר האחרון.

ועוד דבר – ההרכב הנסיוני של יונייטד אמור בהחלט לנצח את ההרכב החלש (אם כי חדור המוטיבציה) של נוריץ', שבאמת על פניו לא נראה כמו הרכב של פרמייר ליג. אבל אמור זה שם של דג, ומייבש שיער זה לא רק מכשיר חשמלי, אז נחכה ונראה…

אפריים 1 באוקטובר 2011

אמור זה רומא הפוך
מה זה מייבש שיער חוץ ממכשיר חשמלי?

נינו 1 באוקטובר 2011

הטיפול של פרגי לשחקניו, "שטיפה"

LOL 1 באוקטובר 2011

קאפלו נתן לרוני את התפקיד של השחקן החופשי עוד בימים שבהם פרגי שלח את רוני לשחק באגף שמאל.
נתון מעניין – יונייטד היא הקבוצה שמאפשרת את מספר הבעיטות הרב ביותר לעבר שערה מצד הקבוצות היריבות בפרמיירליג מאז פתיחת העונה. 

יאיר אלון 1 באוקטובר 2011

עד עכשיו מחצית והיכולת בקאנטים…

פלטצ'ר וצ'יצ'ריטו הם המאכזבים העיקריים.
השילוב בין נאני לולנסיה לא מוליד בנתיים כלום.

הוא זידאן המקורי 1 באוקטובר 2011

בעניין הקהל שנהנה מאלימות, מישהו אמר פעם שהבעיה בהוקי קרח היא שהמשחק עם הדיסקית מפריע למכות.

מנחם לס 1 באוקטובר 2011

רונן, טוב שכתבת פוסט ל-פ-נ-י המשחק, כי בזמן המשחק שום דבר לא קורה. זה כדורגל זה? זה חרא.

השדר האנגלי ביטא את ההצגה החמודה לנגד עינינו במילה הטובה ביותר: "LOVELY GAME".

כן, חצי משחק חמודצ'יקץ נחמדון כזה. מהנה ומתוק, ומלא נאווה. אבל תראה לי בעיטה אחת לשער. תראה לי גליץ' אחד. תראה לי טאקל גברי אחד.

בקצה הזה אפשר לשחק גם 5 שעות. הקהל יכול לשיר כמה שהוא רוצה, אך לאוהד מהצד כמוני? עכשיו 10:50 אצלנו ואני לא יכול לחכות ל-12, השעה בה אחלק את המסך לארבע ואחזה בפן סטייט נגד אידיאנה, טכסס טק נגדש קנזס, ארקנסאו נגד טכסס A&M, ונייבי נגד אייר פורס (אצטרך לוותר על מינסוטה נגד מישיגן).

לפחות אראה משחק עם תאווה, כוח, מהירות, מתח.

אני לא יודע מה קרה לכדורגל. הפך למין הצגה יפה של מסירות שלא מביאות לשום דבר.

גיל 1 באוקטובר 2011

אני חושב שצריך לצאת נגד אלימות ולהעניש שחקנים פוגעים גם אחרי המשחק. אפילו בהוקי לאט לאט מתחילים להבין את זה. זה פוגע מאוד בחווית המשחק כשאין לך את השחקנים הכי טובים על המגרש.

מנחם לס 1 באוקטובר 2011

התקפה אחת של נוריץ' מסוכנת כמו 10 של יונייטד.

מנחם לס 1 באוקטובר 2011

אני לא זוכר מתי ראיתי שוער שלא זז מהשער בבעיטות קרן. השדער אשמתו ב-100%.

אפריים 1 באוקטובר 2011

אפילו לא קרוב.
שחקנים נגחו באיזורים שלשוער אסור אפילו לחשוב לצאת. אולי היה יכול להגיב מהר יותר לנגיחה של רוני, אבל בטח שהוא לא האשם הבלעדי.

תומר ש 1 באוקטובר 2011

וולבק שולתתתתתתת!!!

יואב 1 באוקטובר 2011

יונייטד היתה מרושלת ולא עברה את ההילוך השני בשום שלב במשחק.
יונייטד לא קיבלה תרומה יצירתית מספיקה מהקישור ונאני היה באחד מאותם ימים(למרות שלא הייתי מוציא אותו).
געגועים עזים לוידיץ וקלברלי…

אמיר 1 באוקטובר 2011

במילה אחת מדאיג,בשתי מילים מדאיג מאוד!!מה שאנו רואים בשלושת המשחקים האחרונים זו לא אותה קבוצה שפתחה את העונה בסערה.
בדרך כלל אני לא סובל את פגרת הנבחרות אבל היום אני מברך עליה…
הנה כמה תובנות שלפחות אחת מהן אינה קרובה לדעת בעל הבלוג:

1. ולנסיה הוא לא מגן נקודה!לולנסיה גם אין עתיד כמגן לא ביונייטד ואפילו לא בנוריץ!
2.אבנס ממשיך להוכיח לנו שמקומו לא ביונייטד,יכול להיות בלם של כל אחת מקבוצות הפרמייר ממקום חמש ומטה…….
3.אנדרסון חזר להיות האנדרסון שהכרנו בשלוש העונות האחרונות,שחקן לא יציב שזו מגרעה גדולה ביותר בקבוצות מהרמה העולמית.
4.ציצריטו עדיין לא מאופס,אני מייחס זאת להיעדר שטף משחקים רצוף הנובע מסדרה של פציעות שהתחילו עוד במחנה הקיץ.
5.אברה הוא חור בהגנה כבר תקופה ארוכה,לאחרונה גם החלק ההתקפי מתחיל להחליד…
6.אני אוהב את דארן פלאטשר אבל לצערי הוא מאט את המשחק ואינו אותו שחקן של לפני שתי עונות,כשקלברלי יחזור הוא יראה ספסל בהרבה משחקים.
7.סמולינג נתן לנו מימד של חוזק וכוח פריצה באגף הימני,מרגישים בחסרונו.
8.ואחרון חביב אנו ממתינים לקפטן הסרבי….

גפן 1 באוקטובר 2011

מזל של אלופים
ליונייטד לא הגיעה אפילו נקודה היום.

יונייטד במיני משבר,וזה בסדר.בעונה כה ארוכה אי אפשר שלא לעבור תקופות כאלה.היום,מבחינתה העיקר היה שהנקודות נשארו בבית.

למרות שליטה מוחלטת במגרש של יונייטד,נוריץ' הגיעה לפחות ל 6 – 7 מצבים של שער בטוח,והחמיצה.משחק ההגנה של יונייטד בשלושת המשחקים האחרונים (סטוק-באזל-נוריץ')פשוט מזעזע.זה לא רק המגינים ומרכז ההגנה,אלא בעיקר הקישור שפשוט לא סוגר באופן אוטומטי את החורים שנוצרים בעקבות העליות התכופות של המגינים (ולנסיה+אברה)להתקפה.

אביעד 1 באוקטובר 2011

פשוט משחק מזעזע. יש גם כאלו. בלי קשר לבאזל. מול באזל ההתקפה עבדה, יצרנו מצבים והשאננות דפקה אותנו. היום שום דבר לא עבד, ההגבהות לא עברו את השיקן הראשון, הדאבל פסים היו בכדורים חלשים וצפויים, התנועה לשטחים מתים הייתה כבדה. פשוט יום מזעזע.
נאני ניסה בימין, ניסה בשמאל ולא הלך. החילוף שלו היה נכון כי היה נראה שאפילו הוא ויתר על עצמו היום. זו הנקודה המרכזית לשיפור אצלו, האמונה שגם ביום מזעזע הוא יכול להוציא משהו אם יעשה את הפעולות הנכונות.
נוריץ' התגוננה היטב וניצלה את מה שנתנו לה.
היו להם כמה הזדמנויות, אבל הם לא יצרו אף הזדמנות, אלא רק קיוו שיהיה להם מזל וההגנה תטעה/מישהו יחליק. היה להם מזל כזה פעמיים שלוש ואז לא היה להם מזל בסיומת. תוכנית התקפית אמיתית לא הייתה להם.
אני לא חושב שלינדגארד מיצב את עצמו היום כאופציה אמיתית לדה חיאה. משחק הרגל שלו נחות משמעותית משל דה חאה וייתכן שהוא טוב ממנו באוויר, אבל נוריץ' לא בדיוק בחנה אותו.

אבישי 1 באוקטובר 2011

המשחק הזה הוא המחמאה הגדולה ביותר שטום קלברלי יכול היה לקבל.
בעונה שעברה הביקורת על משחק כזה הייתה מוצדקת באותה מידה, אבל הזעזוע היה קטן יותר.

גיל 1 באוקטובר 2011

ממש לא נורא בעיניי. טוב שיש גם משחקים כאלו והעיקר הנקודות בשלב זה. כמו שלא צריך להסתחרר מהפתיחה הסוחפת לא צריך להכנס להיסטריה בגלל כמה משחקים לא הכי מבריקים. מה שטוב אצל מנצ'סטר זה שהיא מאוד אופורטוניסטית וזה חשוב מול קבוצות כאלו.

מנחם לס 1 באוקטובר 2011

One thing is a certainty: United has no defense whatsoever!

יוסי מזרחי 1 באוקטובר 2011

יש גם ימים כאלה.
צריך לנצח את המשחקים האלה ולחכות לסגל מלא.
לא יהיו הרבה ימים כמו אלה שכמעט כולם חושך מצריים.
זה יעבור.

אדם 1 באוקטובר 2011

1. צ'יצ'ריטו הוא באמת דילמה.. מצד אחד אפשר להרגיש עד כמה הוא תוקע את שטף ההתקפות של יונייטד, ומצד שני, הוא הסקורר הכי טוב בקבוצה..

2. חילוף כפול בדקה ה-60 הפך למנטרה כמעט קבועה של פרגי.. חבל שלא התערבתי על זה עם חברים לפני המשחק…

3. פיל ג'ונס כבר אחרי 7 מחזורים מתברג בחמישיית השחקנים האהובים עליי ביונייטד

גפן 1 באוקטובר 2011

ריספקט לתומר חמד

כבש צמד (פנדלים) היום.אומנם הוא משחק במיורקה,שלדעתי היא הקבוצה הכי חלשה השנה בספרד,אבל עדיין צמד בליגה הספרדית – כבוד !

גמאני 1 באוקטובר 2011

אני מתחיל לחשוב שבזמן שקלברלי חסר גיגס צריך להיות הגיבוי שלו ולפתוח עם אנדרסון

LOL 1 באוקטובר 2011

הפנטזיה שלי היא ויין רוני ופיל ג׳ונס במרכז הקישור – אם פרגי משתעשע בשינויים שונים ומשונים אז צריך לתת הזדמנות לצמד הזה,ג׳ונס כקשר האחורי,תפקיד שבנוי על מידותיו ורוני בתפקיד הקלאסי של סקולס.
יחסית למה שקורה כרגע במרכז הקישור של יונייטד הצמד רוני-ג׳ונס לא יתן תפוקה נמוכה יותר. 

אבישי 1 באוקטובר 2011

לצוות את שניהם יחד יפגע הן בהגנה והן בהתקפה. אבל כל אחד מהם לצד אנדרסון יכול להיות ציוות מוצלח ביותר, כאשר לדעתי במקרה ורוני בקישור ברבטוב (שגם עשוי להתאים אם כי קיימות ספקות לגבי המחויבות שלו) צריך לשחק מתחת לחלוץ.

אבו ציצריטה מהבלקברי 1 באוקטובר 2011

מה יש לומר – פירקנו אותם. לחשוב שאם רוני לא היה מזלזל מול השער בסיום עוד היינו במצב שמשחק כל כך חלש היה נגמר שלוש אפס…
אני מצר על הכשלון עם ברבטוב. שחקן עם כשרון נדיר שלא הצליחו לשלבו בקבוצה. זה כשלון של פרגי בעיני. אני לא חושב שיש מקום לספקות על מחוייבות וכו' – די, הבנו, יש לא פרצוף אדיש ולא תראה אותו מסתער על מגן כמו רוני. אבל עדיין – נכס כזה על הספסל זה חבל סעיני.

קורא 1 באוקטובר 2011

עוד לפני שקראתי את סוף הפוסט שלך חשבתי בדיוק על אותה בעיה, הקישור, גם בהרכב הראשון, לא מספיק טוב בשביל זה, שלא לדבר על מה יקרה אם חלילה מישהו שם יפצע. אנדרסון לא רע, הוא מהיר מחשבה, אבל יכולת הדיוק שלו מאוד בעייתית.

הוא זידאן המקורי 2 באוקטובר 2011

All of the newspapers cover the 3-3 draw with Basel in detail, The most predictable headline was perhaps in The Sun, who lead with 'Basel Faulty'.

Comments closed