יומן אליפות של הניינרס: על קווטרבקים מאומנים וקווטרבקים מטוגנים

הדבר הכי עלוב שמאמן יכול לעשות עם קווטבק בעייתי הוא לטגן אותו בציבור

הדרייב המנצח של הניינרס – שנותן לה מאזן 1-3 בעונה בה פיגרה ביארדים בכל משחק היה 77 יארד. הניינרס היו חייבים טאץ' דאון. והנה העניין המרשים: אלכס סמית מסר 3 פעמים ל-13 יארד. התקפה מעורבת, מסירות קצרות, קאמבק של 20 נקודות, בחוף האטלנטי: פורטי ניינרס פוטבול בייבי!

 

הייתי מוסיף: אמרתי לכם! אבל בהחלט לא אמרתי.

ג'ים הרבאו הוא לא טיפש ולא הולך לבנות על אלכס סמית' לטווח ארוך. אבל היום ראיתי שהרבאו תיקן הרבה מהטעויות שלו בשימוש בסמית'. 12 מ-21 המסירות שלו הלכו לראנר בקס ולטייט אנדס. מאמנים לא יכולים להפוך קווטרבקים רעים לטובים. אבל הם יכולים להפוך קווטרבקים רעים לאסון טבע. לאלכס סמית' יש אינטרספשן אחד העונה. זה חלק מהסדר הכללי שמתחילים לראות. הרבה פחות עבירות. מקום ראשון בליגה ביחס איבודים. יש כאן עניין מעניין: הרבאו לא הלך על בניה גורפת מחדש על חשבון המאזן. הוא עשה כמה שיפורים קטנים במנטליות. דעתי: בניה גורפת על חשבון המאזן עושים כשאתה משיג קווטרבק עילוי בדראפט.

*

המשחק שצפיתי בו במקביל היה התרסקות נוספת של הקאובויס -בעצם הגדולה בתולדותיהם – כששמטו יתרון 24 נקודות לדטרויט. שאלה טובה אם ימיו של טוני רומו ספורים. הקבוצה במאזן 2-2 ובהתחשב בנסיבות שני ההפסדים הייתה יכולה להיות במאזן 0-4. אז היא כנראה לא גרועה כל כך. אבל קריאת המהלכים של המחצית השניה הייתה של מאמן – ג'ייסון גארט – שנותן לקווטבק שלו להיות מטוגן בשידור חי. זה ההיפך מהרבאו.

 

בתחילת השבוע באחד הטוק-שואו היה ממתק משובח. סטיב יאנג וג'רי רייס בחרו את צירופי הרסיבר-קווטרבק הטובים בליגה היום. הם בחרו את בריידי-ווקר. נדמה לי שהם דרגו את סטאפורד-קלווין ג'ונסון במקום השלישי.

בהתחשב בגילאים שלהם, במקומות שנבחרו בדראפט ובהתמודדות שלהם עם המעמד הזה. די ברור שהם צוות שעשוי ברבות הימים להיות מוזכר בנשימה אחת עם יאנג ורייס בעצמם. מה שהרשים אותי בקאמבק היום שסטאפורד היה ממש לא טוב היום – עם פחות מחמישים אחוזי מסירה. אבל ברבע האחרון: כשנפתח פתאום חלון הסיכוי פשוט ידעת שסטאפורד-ג'ונסון יקרה.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

 דה באזר בפייסבוק

2/10/11 - LIVESTRONG
מה למדנו מיום א'? 5 עניינים

44 Comments

גיל 3 באוקטובר 2011

רומו איום ונורא. זרק אינטרספשנס שלא קשורים לכלום. הפכו אותו לגיבור אחרי שני המשחקים האחרונים אבל הוא לא קווטרבק שאפשר לבנות עליו.

קלווין ג'ונסון מדהים. התפקיד של סטאפורד פשוט ביותר: זרוק כדור לכיוון הכללי של ג'ונסון והוא כבר יתפוס את זה לא חשוב כמה מגינים יהיו בסביבה שלו.

גלן מצטרף לצבא הקונפדרציה 4 באוקטובר 2011

לא צריך להגזים. יש לו חצי בריאנט פצוע ואוסטין בחוץ והוא לא שיחק אתמול מול הגנה של קונוסים. בכל מקרה יש לו את התפקיד הכי קשה בליגה הזאת , ק״ב של הקאובויז שזה משהו כמו הציפיות מברק יצחקי – עניין בילתי אפשרי.

גיל 4 באוקטובר 2011

אני מסכים שיש לו תפקיד קשה ושהוא לא אשם בלעדי, אבל הוא בכל זאת עשה דברים טיפשיים במשחק אתמול.

גיל 3 באוקטובר 2011

חוץ מזה, משחקים ברמה לא גבוהה וכאוס אמיתי. במצב הליגה היום לא אתפלא אם הניינרס יגיעו לפלייאוף ואפילו יעברו סיבוב.

עומרי 3 באוקטובר 2011

הניינרס גם עשו את זה בזמן שמייקל קרבטרי, הפרנצ'ייז רסיבר, סובל מפציעה ולא משחק היטב מפתיחת העונה.
מאוד מרשים.

גפן 3 באוקטובר 2011

ארון רוג'רס.

מאז פלייאוף אשתקד,הבחור לא בהכרה.

גיל 3 באוקטובר 2011

ואיזו טעות של השופטים במשחק של הג'יאנטס. שחקן טיפש שלא נענש לצערנו. ועוד שחקן טיפש במשחק של יוסטון, שעשה עבירה על הקיקר אחרי חסימת הפילד גולד בלי קשר לזה שהכדור כבר 40 מטר משם ועלה להם בט"ד הגנתי שלא נחשב.

גיל שלי 3 באוקטובר 2011

למה לצערנו?

גיל 3 באוקטובר 2011

לא לצערך זה בטוח אבל אוהד אובייקטיבי צריך למחות.

גיל שלי 3 באוקטובר 2011

לצערנו כולל גם אותי :-)

יונתן מתניני הלילה של רמה"ג 3 באוקטובר 2011

נכון, לא אוהבים את ניו יורק.
אבל מי שאוהב את הניינרז שמח כי אריזונה לא ניצחו..

גיל 3 באוקטובר 2011

טוב, נו, אחרי מה שאני רואה בסאנדי נייט הגיע הזמן לשנות את שם הליגה לארינה פוטבול.

אריאל 3 באוקטובר 2011

סטאפורד-ג'ונסון זה בערך כמו קולפפר-מוס – רסיבר שתופס כל דבר שבאיזור שלו, וק"ב שמזלו הטוב להיות באותה קבוצה עם הרסיבר הזה..
מענינת הבחירה של בריידי-וולקר. זה צמד שונה לגמרי מהצמדים הגדולים שהכרנו של מאנינג-ווין או מאנינג-האריסון או אפילו בריידי-מוס. פה לא מדובר ברסיבר שהוא עילוי מבחינה פיזית אלא באמת בשילוב קטלני של ק"ב ורסיבר שמבינים אחד את השני בצורה אוטומטית ויודעים לקרוא את המשחק בצורה עילאית.
חוץ מזה, מתי כל האייטמים בדה-באזר הופכים סופית ליומני אליפות? מה עם יומן האליפות של הבפאלו בילס, למה אותם מקפחים?

Fitzpatrick 3 באוקטובר 2011

הלוואי.. (והנה כל עכברי הבילס יוצאים מהחורים לפתע..)
אבל המשחק של אתמול חזר והראה את מה שתמיד ידענו – כמה שאנחנו לוזרים! ובכל זאת, יש סיכוי מסויים להגיע לפלייאוף אחרי שנות בצורת, גם לאורי החולשה של הג'טס.

יובל (אחר) 3 באוקטובר 2011

במשחק אתמול ידעתי שאני לוזר כשכעסתי על השופטים שבהחלטה שערורייתית גנבו לנו פירסט דאון מוצדק לגמרי.

אבל גם 3-1 זה הרבה יותר ממה שציפיתי לו בשלב הזה של העונה.

דורפן 3 באוקטובר 2011

אריאל – בו אני אגלה לך סוד. גם רייס-יאנג היה צמד כזה.

יובל (אחר) 3 באוקטובר 2011

אני לא בטוח שג'רי רייס יכול לשמש איזושהי דוגמא למשהו בפוטבול. הוא כזו אנומליה וחריגה סטטיסטית עד שלהגיד על מישהו שהוא "מזכיר את רייס" זה יותר מופרך אפילו מהשוואות לג'ורדן בכדורסל.

אריאל 3 באוקטובר 2011

נכון, אבל צריך לזכור שרייס היה עילוי גם עם מונטנה. אני לא חושב שיש איזה ק"ב, אפילו מאנינג, שהיה הופך את וולקר למה שהוא, חוץ מבריידי.
וכמו שיובל אומר מתחתי, רייס הוא כנראה לא דוגמא לכלום

יובל (אחר) 3 באוקטובר 2011

ג'ונסון הוא מפלצת. פשוט לא להאמין איזה כדורים הוא מצליח לתפוס בתוך כיסוי כפול ואפילו משולש.

ומי היה מאמין שדטריוט, אחרי ה-0-16 רק לפני 3 שנים תהיה אחת מבין שתי הבלתי מנוצחות בליגה בשבוע 4. גם עם שיטת הדראפט זה לא מובן מאליו, אבל בכדורגל האירופי הסיכוי היחיד שדבר כזה יקרה זה אם איזה שייח' קטארי ישתעמם.

ניינר 3 באוקטובר 2011

מגהטרון פשוט מדהים והוא זה שעושה מסטאפורד ק"ב טוב. מצד שני, מעניין עוד כמה אשראי רומו יקבל. עוד לא נולד שחקן שבועט בדלי כמוהו.
לצערי הניינרס ניצחו אתמול משחק שהיו אמורים להפסיד ואנדרו לאק הולך ומתרחק מאיתנו. מה שכתבת רונן זה נכון מאד אבל גם מסמית המשופר אני רוצה להיפטר ויפה שעה אחת קודם. עוד נסיים את העונה במקום הראשון בבית העלוב שלנו וזה יהיה פשוט אסון.

אריאל 3 באוקטובר 2011

צריך לזכור שאנדרו לאק הוא לא הק"ב היחיד בדראפט הזה. ואני לא חושב שמדובר בפייטון מאנינג חדש אלא פשוט בק"ב מצוין. מספיק שהניינרס יבחרו ב-10-15 הראשונים כדי למצוא ק"ב טוב בדראפט הזה

ניינר 3 באוקטובר 2011

אריאל, הניינרס חייבים ק"ב לעתיד והשילוב בין לאק להרבו מאד הוכיח את עצמו. רק חבל שמינסוטה ומיאמי יקטפו את הקבי"ם השווים בדראפט הבא

אריאל 3 באוקטובר 2011

השילוב בין לאק להארבו הוכיח את עצמו ברמת המכללות. אני חושב שאנשים שמים הרבה יותר מדי דגש על דברים שעבדו בקולג'ים ולאו דווקא יעבדו במקצוענים. מאט ליינארט היה ק"ב על במכללות ונכשל קשות במקצוענים.
חשוב לניינרס להביא ק"ב טוב בדראפט, ק"ב של סיבוב ראשון. אהרון רוג'רס לא נבחר ראשון בדראפט, מאט ראיין לא נבחר ראשון בדראפט, ביג בן לא נבחר ראשון בדראפט.
מה שכן, אלכס סמית דווקא כן נבחר ראשון

ניינר 3 באוקטובר 2011

תמשיך לזרות לי מלח על הפצעים…בוחרים את סמית ומדלגים על רוג'רס…איזה דבר טוב כבר יכול לצאת מזה חוץ מאליפות לגרין ביי?

אריאל 3 באוקטובר 2011

הקטע המצחיק באמת הוא שמי שבחר את סמית במקום רוג'רס בדראפט היה מקארת'י – המאמן הנוכחי של גרין ביי..
טוב, אולי לא מצחיק אם אתה אוהד ניינרס..

ניינר 3 באוקטובר 2011

אותי זה קורע, אבל לא מצחוק. ראית את רוג'רס אתמול? אני לא חושב שיש ויכוח מי הק"ב הכי טוב בליגה

גיל 3 באוקטובר 2011

אני נדהם כמה כל פעם מחדש אנשים מתקבעים על מישהו כאילו הוא זה שיציל את המולדת. הבעייה היא בדיוק עם סוג כזה של חשיבה שמחכה למשיח במקום לעשות הכי טוב שאפשר מבחינה ניהולית ומקצועית. כל עוד הארבו שם, לאק או לא, הניינרס ישתפרו ויהיו תחרותיים.

עומר 3 באוקטובר 2011

רונן, אלכס סמית מסר גם לפני כן לרצים ולטייט אנד אבל הוא פשוט היה מחמיץ אותם. הכינוי שלו הוא קפטן צ'ק דאון, כי הוא תמיד מוסר למטרה הכי קרובה אליו שזה בדר"כ הרץ או הטייט אנד שפותחים הצידה. הבעיה היא שאין לו רגש בכלל במסירות האלו והם תמיד הלכו חזק או חלש מדי (לפעמים הצידה מדי או נמוך מדי או גבוה מדי).
השינוי המרענן זה שהוא מצליח להשלים את המסירות האלו. עדיין רואים את הרעד בידיים שלו מול הבליץ ועדיין הוא מוסר לשחקנים שנמצאים שני יארד לפני המרקר בדאון שלישי.
המחצית השניה אתמול היתה יוצאת דופן משאר העונה עד כה. הארבו ניהל את החצי הראשון בצורה שמרנית כמו את המשחקים הקודמים. רק כשלא היתה ברירה הוא פתח את ההתקפה. רוצים עוד מזה.
חוץ מזה אני לא מאמין בבניה מחדש גורפת בליגה הזאת. אתה תמיד צריך להיות תחרותי ולא לוותר על אף משחק. ככה אתה גם מעביר מסר לקבוצה שאתה פה כדי לנצח. סינסנטי ובאפלו נמצאות שנים על שנים בבניה מחדש. גם לדטרויט זה לקח הרבה שנים והמון בחירות דראפט גבוהות.
ברור שאם אין לך קווטרבק אז אתה צריך להשיג אחד, אבל לניינרס יש סגל לא רע בכלל (וצעיר) ואין סיבה מיוחדת להפיכות. רק שיביאו כבר את הקווטרבק הזה (אולי הוא בכלל נמצא שם כבר)

אלון 3 באוקטובר 2011

כמו שזה נראה עכשיו הבחירה של הניינרס תהיה באיזור ה-25. לא יודע מי ישאר פנוי אז. אלכס סמית מחרב גם את זה.

Seven 3 באוקטובר 2011

העניין עם הבחירה הראשונה עוד לא אומר כלום. זה נותן תקווה, לא יותר מזה.
הרבה דוגמאות לכך גם מה NBA.
קוואמי בראון, מייקל אולווקאנדי אומר לכם משהו?

בני תבורי 4 באוקטובר 2011

נכון מאוד.

תום 3 באוקטובר 2011

יהיו עוד הרבה קווטרבקס טובים בדראפט חוץ מאנדרו לאק. ברנדון ווידון, קלן מור, ניק פולס, רוברט גריפין ועוד כמה ששם לא עולה לי כרגע. ותמיד יש את האלו שמוותרים על השנה הרביעית שלהם בקולג'.

אריאל 3 באוקטובר 2011

קלן מור הוא לא פוטנציאל NFL, הוא נמוך מדי. שכחת את מאט בארקלי מ-USC, שיהיה הק"ב השני שיילך בדראפט כנראה

תום 3 באוקטובר 2011

אז גם דרו בריס נמוך מדי. בארקלי רק בשנה השלישית שלו ועד עכשיו לא נתן שום אינדיקציה שהוא מתכוון לוותר על השנה הרביעית.

אריאל 3 באוקטובר 2011

דרו בריס הוא אחד מאלף וגם לו לקח המון זמן להצליח. קלן מור לא הולך להבחר באחד משלושת הסיבובים הראשונים. הוא גם משחק בקבוצה שמנפחת את הסטטיסטיקה שלו.
בארקלי יוותר על הרביעית, זה די בטוח. יש מעט מאוד מועמדים ללכת גבוה שמוותרים על האופציה הזאת, לאק הוא ייחודי (וגם הוא זה רק עונה שלישית שלו)

תום 4 באוקטובר 2011

זו שנתו הרביעית כסטודנט בסטנפורד. הוא היה רד-שירט בשנה הראשונה אז זה לא נחשב ל-elegebilety שלו ואם הוא יבחר הוא יוכל לחזור לעוד שנה בסטנפורד.

גיל 3 באוקטובר 2011

אני לא בטוח שזה כזה אישו היום. עם החוקים של היום אתה זורק ל300 יארד מינימום כל משחק.

נשנש 3 באוקטובר 2011

"ולמעשה אחנוך פה מוסד של סיכום החודש במנצ'סטר יונייטד. אם אשכח נא להזכיר לי"
להזכיר לך או שאתה זוכר? דו"ח ספטמבר חסר לי.

ניתאי 3 באוקטובר 2011

אני מבין שלא יצא לך לדבר עם פלאטיני על הרעיון שלך לליגות של הנבחרות.
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000687005

ניר 4 באוקטובר 2011

דורפן,
העם מבקש פוסט על רוגבי

בני תבורי 4 באוקטובר 2011

שאלתי מישהו בפאב בג'ספר מה דעתו על התבוסה של קנדה לניו זילנד ברוגבי, אז הוא שאל בזעזוע: מה, דורפן כבר כתב על זה?

דורפן 4 באוקטובר 2011

אנדרו לאק יהיה קווטרבק ברמתם של ג'ון אלווי ופייטון מאנינג וקבוצות צריכות לעשות הכל להשיג אותו

אריאל 4 באוקטובר 2011

אני מקווה שזה פוסט אירוני.

גיל 4 באוקטובר 2011

אתה רציני? אין ספק שהבחור מוכשר מאוד (הנה, עכשיו הוא אפילו משחק כתופס) אבל מכאן ועד לחזות איך הוא יתאקלם בNFL רחוקה הדרך. למשל, אם הוא נופל לקבוצה מסריחה כמו אוקלנד שום דבר לא יעזור לו.

Comments closed