יומן אליפות של הניינרס. תום ראת'מן של הזמן הזה

ברוס מילר הוא סימן מובהק לכך שהרבאו הוא באמת מה שעושים ממנו


קצת ריחמתי על המאמן בצד השני (כן הגיע הזמן בו אנחנו מרחמים על הצד השני!) – מייק שנהאן בוושינגטון. קבוצה במשבר ואתה לא נראה  טוב כשהקבוצה שלך לא עושה כלום בהתקפה שני משחקים שלמים והבן שלך הוא האופנסיב קואורדיניטור. למי שלא ראה, התוצאה קצת מרמה:  וושינגטון הבקיעה דקה 1:18 לסיום טאצ'דאון של 8 נקודות. לשנהאן יש מקום בהיסטוריה של הפוטבול אבל יש לציין דבר אחד: הוא מעולם לא עשה זאת בלי שחקנים עליונים שבעליונים, ולפעמים אפילו טובים מזה.

בשבועיים האחרונים ראיתי משחק וחצי של סטנפורד, קלאסיקה מול USC וניצחון על אורגון סטייט. סטנפורד היא המקום ממנו בה ג'ים הרבאו והייתה כתבה  השבוע בESPN על השאלה אם ההצלחה של הרבאו מסמנת קאמבק של מאמנים שהגיעו מהקולג'ים. מין דיון מופרך שממחיש כמה החשיבה בטרנדים היא טעות נפוצה בספורט. יש מאמנים טובים ויש מאמנים לא טובים. בכל אופן סטנפורד משחקת פוטבול התקפי נפלא. זה לא רק אנדרו לאק ההיסטורי אלא משחק צירופים ותבניות, והרבה מאד יארדים גם בריצה.

ויש לציין שעד עכשיו העונה ראינו מעט מזה בניינרס. הרבאו בעיקר הידק את השורות. הפך את הקבוצה לאחראית ואגרסיבית וגם פישט את המשחק עבור אלכס סמית. כרגע המקום היחיד בו סמית' נותר בעייתי הוא ברד זון. הניינרס איומים שם.

אבל הנה קצת גאונות. ברוס מילר היה דפנסיב אנד במכללות. אפילו פעמיים שחקן העונה של איזה קונפרנס. הרבאו לקח אותו בדראפט והפך אותו לפול באק התקפי. האיש פשוט משחק כמין bouncer מועדונים – בריון משכין שלום. עד היום קיבל את הכדור שלוש פעמים על הקרקע ותפס חמש מסירות בכמעט חצי עונה. הוא בעיקר מגן על סמית', ופורץ עבור פרנק גור. ואם הסיפור שלו מזכיר לאוהדי ניינרס את תום ראת'מן – אחד מהפורטי ניינרס האהובים עלי ביותר – אז כן, ראת'מן הוא מאמן הראנר בקס.

ראת'מן היה סיפור קצת אחר. הוא היה פול-בק טוב בנברסקה שבארבע עונות מכללה תפס רק חמש מסירות. וביל וולש הוציא ממנו 30-50 בעונה ופעם אחת גם 70. חוץ מחסימות אדירות עבור קרייג ופוטבול בריוני למופת. אבל היום שמילר יצא פתאום היום מעמדת הסדרן כדי לתפוס טאצ'דאון של שלושים יארד לא יכולתי שלא להזכר בו.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

 

11-19, משחק 100 יארד חמישי ברציפות לגור.

 

SEVEN AND ONE BABY

 

דה באזר בפייסבוק

ג'איינטס, לנסות לא להתבאס
יומן האליפות של הג'איינטס - העונה התחילה

24 Comments

גיל 6 בנובמבר 2011

תשמע, הכתבות הללו מתחילות להזכיר לי את הטורים המופתיים של עלי מוהר על הטבלה לא משקרת שבסוף הפועל זכו באליפות. עכשיו אפשר לחשוב מה היה עושה אם לאק היה יוצא לדראפט שנה שעברה.

דורפן 6 בנובמבר 2011

נשארו עוד חמישה משחקים בדיוויזיה העלובה. אז יש סיכוי מצויין ללפחות 4-12. שזה שבוע חופש וביתיות בפלייאוף….

גיל 6 בנובמבר 2011

ואיזה משחק מטורף בין גרין ביי לסן דייגו ואני תקוע על הפטריטס-ג'יאנטס והמשיח.

אריאל 6 בנובמבר 2011

"ופורץ עבור פרנק בור" אני לא יודע אם מדובר בטעות כתיב או במשהו מכוון, אבל הצליח לך :-)

דורפן 6 בנובמבר 2011

הפיתוי היה גדול… אבל תיקנתי את טעות הכתיב

גיל 7 בנובמבר 2011

וביינתיים אארון רוג'רס בספירה אחרת לגמרי.

אביעד Mets 7 בנובמבר 2011

שבוע הבא מול הג'יאנטס. אפשר פוסט משותף עם גיל שלי?

קסיוס קליי 7 בנובמבר 2011

אולי פוסט משותף+חי?

גיל 7 בנובמבר 2011

פשש, איליי מאנינג עושה את זה שוב לפטריוטס. שבוע הבא לפטריוטס יש את הג'טס על הראש בחוץ ועם ההגנה שלהם האם נראה שלושה הפסדים ברציפות?

דורפן 7 בנובמבר 2011

כן – והם לא יהיו בפלייאוף.

גיל 7 בנובמבר 2011

עד כאן, אני עדיין לא רואה אותם לא עולים.

מנחם לס 7 בנובמבר 2011

אבל הזריקה המיותרת שהפכה לאינטרספשיון כמעט עלתה לג'איינטס במשחק.

גיל 7 בנובמבר 2011

נכון, וגם לי יש תמיד תחושה שמאנינג ידפוק את העסק אבל לאחרונה הוא לא. אז אולי יש לו יותר מזל משכל אבל עדיף להיות עם מזל כזה לא?

ניינר 7 בנובמבר 2011

ואו ואו ואו, איזה מחזור! שוב הוכחה למי שצריך למה פוטבול והNFL הם הספורט האולטימטיבי. הרד זון היום הצדיק כל סנט ששילמתי עבורו.
ואני גם חושב שהפאטס נפרדו היום מהפלייאוף ושהם בדרך להתרסקות.

מנחם לס 7 בנובמבר 2011

אמן

גיל 7 בנובמבר 2011

משחק ענק בפיטסבורג. המשחק הכי טוב היום והיריבות הכי גדולה כרגע בפוטבול. זה משחק הגנתי משובח ולא כמו המשחק אתמול במכללות שהיה חסר השראה. הלוואי שיפגשו שוב בגמר החטיבה.

גיל 7 בנובמבר 2011

ואגב, עוד נקודה מעניינת לגבי המשחק פטריוטס-ג'יאנטס. לפני תחילת העונה מאנינג הצהיר שהוא רואה עצמו ברמה של בריידי. אז זה התקבל בתור בדיחה טובה. היום, כבר לא כל כך. מבחינת הרייטינג הוא טוב מבריידי השנה למרות שעדיין הייתי לוקח את בריידי על פניו. בריידי נראה יותר מדי ממוצע במשחקים האחרונים, והוא וביליצ'ק נראים אובדי עצות. ההגנה של הפטריוטס גרועה אבל גם אחרי שההגנות התייצבו בליגה גם ההתקפה לא נראית משהו. שבוע הבא הולך להיות מאוד מעניין.

אריאל 7 בנובמבר 2011

איליי לא יותר טוב מבריידי השנה ברייטינג. בריידי מוסר ליותר יארדים, באחוזי השלמה יותר גבוהים וגם ליותר ט"ד. הדבר היחיד שבו הוא גרוע מאיליי זה נושא האינטרספשנס, שבו איליי השתפר משמעותית השנה אחרי ששנה שעברה הוא הוביל את הליגה

גיל 7 בנובמבר 2011

נכון, לא יותר טוב אבל הם כמעט זהים. בריידי מוביל בנקודה אחת.

Z1 7 בנובמבר 2011

רונן, הרבה מהעובדה שהניינרס איומים ברדזון היא על הארבו.
הוא כמעט תמיד הולך על 3 ריצות שבלוניות דרך האמצע של גור, ואז עוד התרגיל המאוס הזה (כשעושים אותו יותר מדי) של להראות כאילו הולכים על דאון רביעי, לנסות למשוך פנלטי מההגנה.
המהלך של המסירה למילר היה נפלא, כמו גם המסירה לסטיילי, שחקן קו התקפה בשגרה, בשבוע שעבר.
אני מבין את הרצון לכבול לסמית' את הידיים (זה מה שהביאנו עד הלום!), אבל צריך עוד קצת מעוף ברדזון.

ומילה לאוהדי הפטריוטס הבלתי נסבלים: גט א פאקינג לייף.
זה פוסט על הנ י י נ ר ס.

Avg. Joe 7 בנובמבר 2011

אמנם זה לא ניינרס פוטבול אבל זה מביא תוצאות.
ההגנה בסך הכל ממוקמת 9 בליגה: ראשונה כנגד הריצה (70Y/G)ו22 כנגד המסירה (255Y/G אבל ראשונה בנקודות אותם היא מאפשרת(14.8/G).
ההתקפה מדורגת בתחתית (26)עם 311Y/G) מבחינת יארדים למשחק ובתחתית אף יותר (30) ביארדים במסירה וזה כאשר הריצה היא ממוקמת שישית, עם זאת, ההתקפה היא שמינית מבחינת נקודות למשחק.
שני דברים מזה- 1. ההגנה שומרת את הניינרס במשחק ואפילו מוסיפה נקודות בחטיפות בפורס פאמבלס ובעוד דרכים מגוונות כמו לתפוס כדורים….
2-הרבה ריצה זה אומר הרבה פוזשיין של הכדור (שאפו לגור על אבטחה מעולה של הפוטבול) ופחות לתת לסמית' לעשות דברים שהוא לא יודע (לזרוק רחוק מהר ומדוייק).
המשך העונה יאפשר לבחון מקרוב את הדברים. נותרו לניינרס עוד 5 משחקים בתוך ה NFC WEST ומפגשים קשים מול הג'יאנטס הסטילרס והרייבנס (שנראות כמו קבוצות פלייאוף כרגע) שיאפשרו לבחון טוב יותר מה באמת הם שווים.
להערכתי מדובר על עונה שבין 10-6 ל 12-4 וזכייה בראשות הבית.
לא בטוח שזה יספיק אפילו לנצחון אחד בפלייאוף

ניינר 7 בנובמבר 2011

את הבית הניינרס יקחו גם מתוך שינה וזו כמובן לא חוכמה גדולה לקחת בית עלוב כזה. אבל כמו שזה נראה, לניינרס יהיה שבוע חופש ואחריו משחק דיויזיה ביתי והכל יכול לקרות בקנדלסטיק. אלכס סמית נראה לעיתים אתמול כמו ק"ב לגיטימי ב NFL
אם בתחילת העונה חלמתי על מאזן של 16-0 או משהו בסגנון שיביא לנו את לאק, היום גמר הNFC בו נישחט בלאמבו לא נראה כל כך מופרך…

Avg. Joe 7 בנובמבר 2011

והיה והניינרס לוקחים 5-4 משחקים (4 בבית ועוד אחד מן השלושה (שציינתי בפוסט) הם מגיעים ל 12-4 או11-5 מה שנראה שיספיק. בכלל המצב בNFC הוא די צפוף (חוץ מגרין-ביי) כרגע לא נראה שהסיינטס או הג'יאנטס יגמרו עם מאזו טוב יותר מזה אם בכלל (אטלאנטה והאיגלס הם ההימור שלי עם 10-6).
מאזן כזה יתן ביי וירחיק באמת את הזכות להפסיד לגרין-ביי בגמר הNFC.

Seven 7 בנובמבר 2011

אחחח ניינרס ניינרס…שלא ייגמר לעולם…!

Comments closed