שבת הגדול (1): בולטון מאחרינו

מה כבר ביקשנו? 90 דקות רגועות לפני הפוטבול

לגבי סקולס : אם הכוונה שלו היא לארגן את השורות, לכפות משחק מסירות סבלני ומסודר, להבקיע שערים ברגע שדברים מאיימים להסתבך, ולהיות באופן כללי השחקן הטוב בקבוצה, אז צריך לקחת בחשבון שאנחנו (סליחה, האנגלים) חיים בסוג של דמוקרטיה ויש חופש עיסוק וזכותו לשחק גם אם פעם אמר שהוא פורש (ואפילו הטריח איזה 70 ומשהו אלף איש למשחק פרישה שלו).

זה מה שהיה לח'דר סואעד לאמר על זה.

לפרגוסון צפויה החלטה מאד גדולה לקראת המשחק ההרבה יותר גדולים המתקרבים. אני לא מרגיש שרביעיית ההגנה, גם אם היא משופרת, יכולה להסתדר רק עם קאריק-סקולס-שני חלוצים לפניה.

בכל מקרה הנה השער שלו:


szólj hozzá: c,o1-0F[][Matchhighlight.com]

במחצית הראשונה הכדורגל הקבוצתי היה טוב מהאישי. רק ואלנסיה מצויין כרגע. עדיין אפשר היה לראות קצת חוסר בטחון בחלק הקדמי. שלפעמים הביאה למסירה במקום בעיטה לשער ולפעמים לבעיטה שלא במקום. החמצת הפנדל לא הועילה. שיתוף הפעולה בין רוני לוולבק היה רק כמעט טוב. ככה כשאפילו רוני בישל לוולבק את השער שניהם הצליחו באופן פלאי כמעט להפצע סימולטנית. למזלם הם בדיוק גמרו את היריבה.

ושרוני יפסיק לבעוט פנדלים. זו החטאה רביעית העונה.

וזה נכתב לפני המשחק:

את בולטון צריך לנצח. לא כדי לשקם את הבטחון לאחר שני הפסדי ליגה. ולא כדי להלחיץ את מנצ'סטר סיטי ולא כי טוטנהאם חזק בתמונה. פשוט יש משחק פוטבול גדול הלילה ואין לי רצון להתעסק עם הבולטון האלו. אז בבקשה, תעבירו את הסיפור הזה די חלק. הייתי ממליץ להבקיע כמה שערים בהתחלה. אחר כך לשמור על היוזמה במגרש ובהמשך להבקיע מספר שערים נוספים.

זו שיטת משחק שנהוגה אצל קבוצות מהדרגים הגבוהים.

דרון גיבסון נמכר לאברטון, כשלעצמו אין לכך משמעות למרות שמעניין אם עובדת היותו מעורב בליל הבילויים של ווין רוני בחג המולד חיסלה את שאריות הקרדיט שלו. כמובן שפרגוסון מוותר קצת לשחקנים לפעמים. הוא ויתר לקנטונה, קין, רונאלדו וקצת לווין רוני. אולי גיבסון סבר שהוא ראוי ליחס דומה לאלו. אתם יודעים: עקרון השוויון. זה לא פייר. כאלו. מה שאני כן חושב שיקרה הוא שבקיץ ג'ק רודוול יעבור ליונייטד.

ובפינת הספקולציה הפראית: לדייויד מוייס, מנג'ר אברטון, יש אינטרס שליונייטד יהיה צביון כמה שיותר בריטי.

דה באזר בפייסבוק

הבלוק / סדרה אינטרנטית בהמשכים
סוקי נגד באפי - הקרב הגדול

22 Comments

טל המנצ'סטרי 14 בינואר 2012

עוד לא ראיתי שום דבר שיפיל אותי מהכסא בנוגע לרודוול ותג המחיר שמדביקים לו בכלל מגוחך (15-20 מיליון). בכסף כזה אפשר להגיע לעמק השווה מבחינת המשכורת לפורספקט צעיר שנמצא במועדון, פוגבה.
בכסף כזה אפשר לחפש להביא שחקן יותר מנוסה ועם קבלות וכזה שיעשה שינוי מיידי כשגיגיע, רודוול רחוק עדיין מלהיות כזה.

על הנייר משחק קל היום, מצד שני ראינו מה הנייר שווה לאחרונה.

לינדגרארד תופס מקום של הרכב בפעם השלישית ברציפות, אולי פרגי סוף סוף החליט מי צריך לעמוד בשער כשוער הבכיר יותר?

חשוב מאוד לראות שמגן ישחק כמגן וקשר כקשר, לא עוד משחק כיסאות
וטוב לראות שהצמד רוני – וולבק ממשיכים להיות הצמד המוביל בהתקפה.

דורפן 14 בינואר 2012

טל – מחיר של שחקן צריך לחלק במספר השנים שאתה חושב שיהיה במועדון. אם תרכוש את ג'ק רודוול אתה יכול להיות די בטוח שהוא שחקן לעשר שנים מבחינת גיל ורקע. אני חושב שאלו כן השיקולים לשים סכומים כאלו על שחקנים.

אמיר 14 בינואר 2012

האם הספקולציה שלך שמוייס הוא מועמד בכיר לרשת את הסר ביום מן הימים.?

דורפן 14 בינואר 2012

מוייס הוא בוודאי מועמד בכיר. פרגוסון אמר את זה לא פעם אחת. מה שאני אומר שמוייס לא יזיק לסיכוייו אם ימכור עוד שחקן חשוב לאולד טראפורד.

ניב שטנדל 14 בינואר 2012

ובינתיים: סיטי פוזלת לפוגבה. וכשסיטי עם הכסף שלה פוזלת לשחקן שלך, אתה בבעיה. לטיפולו של הסר.

טל המנצ'סטרי 14 בינואר 2012

רונן

זו חשיבה הגיונית ונכונה. אני חושב שבמקרה של רודוול וכמו שאר האנגלים אפשר להוסיף את העובדה שהוא מקומי וזה מוסיף עוד כמה מיליונים. את אנדרסון, נאני ורונאלדו למשל הבאנו בגיל צעיר ועם מחשבה של שנים קדימה במועדון, הם עלו פחות.

אלכס 14 בינואר 2012

את בולטון צריך לנצח. לא כדי לשקם את הבטחון לאחר שני הפסדי ליגה. ולא כדי להלחיץ את מנצ'סטר סיטי ולא כי טוטנהאם חזק בתמונה. פשוט יש משחק פוטבול גדול הלילה…
וכי בא לי להתקלח ולהתארגן ליציאה ברגוע במחצית השניה…
פרגי, לתשומת לבך..

ניינר 14 בינואר 2012

תיקון קטן רונן-יש שני משחקי פוטבול גדולים הלילה.

יואב בורוביץ' 14 בינואר 2012

ג'ימי ג'ונסון אמר כשהיה מאמן דאלאס קאובויס וזכה בשתי אליפויות כי "השקר הכי גדול הוא שכל השקחנים מקבלים אותו יחס". ואיזה שתי מסירות לוויין רוני, אולי המוסר האנדרייטד בעולם הכדורגל, במהלך שהביא לגול.
דורפן- לא נעים לי. אבל אני מת שהסיינטס ינצחו אתכם בסטיק. האוהדים שלה אפילו יותר שרופים מאלו שלכם ומגיע להם שיקרו להם דברים טובים. לחיות בפרסיקו/ביי אריאה או בניו אורלינס זה לא בר השוואה. וגם: לסיינטס יש התקפה, בנוסף להגנה (לא שאני משווה בין ההגנות). וניצחון של אלכס סמית' על דרו בריס הוא פשוט בלתי נתפש (וגם לא הוגן. למרות שאני מתעב את ההסתכלות על פוטבול מקצועני כשמחק של קוורטרבקים).

דורפן 14 בינואר 2012

אני מת שתנאי החיים בניו אורלינס יהפכו לטובים כמו בסן פרנסיסקו – אבל שהניינרס ינצחו היום.

אביעד 14 בינואר 2012

אני לא מאמין שסקולס יפתח במשחקים הגדולים במערך 4-4-2. מעבר לאיטיות, בגיל 37, אין לו כושר ליותר ממחצית אחת באינטנסיביות של משחקים כאלה. גם היום נגמר לו החמצן בערך בדקה 60. הדרך היחידה לשחק איתו מול יריבה "גדולות" היא במערך עם עוד 2 קשרים באמצע לצידו כשרוני לבד בחוד ומהלך כזה משמעו אובדן האיום שוולבק/צ'צ'אריטו מביאים.
המכירה של דארון גיבסון היא סוג של איתות הרגעה עבור מי שחשב שהחזרה של סקולס מסמנת את הדרך החוצה לצעירים או וויתור על רכש. נכון להיום, בפתיחת העונה הבאה אמורים להיות בסגל רק 4 קשרים מרכזיים (כולל גיגס).

רפאל זר 14 בינואר 2012

יואב : ניצחון של אלכס סמית על דרו בריס הוא בלתי נתפס, אבל אתה עצמך אמרת שפוטבול הוא לא רק משחק של ק"ב.
ניו אורליאנס עולה על ס"פ בעמדות הק"ב והווייד רסיברים.
עמדות חשובות ביותר, אבל לא יחידות.
בכל אלמנט אחר על המגרש ס"פ עדיפה, וגם על הקווים היא לא נופלת מנ"א.

אופיר 14 בינואר 2012

מה צ'יצ'ריטו יעשה בסוף העונה הזאת, אחרי שההתקדמות שלו נבלמה והמעמד שלו התדרדר במידת מה?

ולמה בכלל מישהו מחזיק את ליברפול בחיים (פרט לבידור)?

אדם 14 בינואר 2012

אופיר- קח בחשבון שצ'יצ'ריטו סבל מפציעות השנה. ומעוד דבר אחד – הוא אחרי שנה שבה שיחק במונדיאל, עונה שלמה ביונייטד ב-5 מסגרות (הוספתי את גביע הצדקה כי הוא גם הבקיע שם) ואחרי זה שיחק עד הגמר של טורניר גביע הזהב.. נראה לי שזה טבעי שתהיה לך ירידה אחרי קרוב ל-70 משחקים בעונה..
צ'יצ'ריטו לא הולך לשום מקום… הוא לא איזה טבז ממורמר שלא יקבל על עצמו שהוא חלוץ מס' 3 ברוטציה..

יואב 14 בינואר 2012

ולנסיה-פשוט נהדר בחודש האחרון. פוני משובח ביותר.
רוני- באחד מאותם ימים שגם מסירה פשוטה לא צולחת.
שותף לדאגות בקשר להגנה ולקישור שאמור לשמור עליה במשחקים הגדולים שבאים עכשיו ברצף.

אריק 14 בינואר 2012

משהו על פוגבה ומוריסון. העובדה שוולבק מקבל מקום בהרכב לפני החלוץ המצטיין של שנה שעברה ושחקן שנקנה ב30 מיליון פאונד אומרת הכל. מי שסבלמי מוכן לצאת להשאלה בלי לקטר ועובד קשה מקבל צ'אנס ומתאים ליונייטד. היו היום כמה דורות של שחקנים כאלה על המגרש יחד עם רפאל ואוואנס וגיגס וסקולסי. קלברלי גם תפס מקום בהרכב כששיחק. אם הם לא משחקים יש לזה כנראה סיבה. אני חושב ממה שראיתי שיש להם כשרון מטורף בעיקר למוריסון אבל אני מוכל להעדיף את ראיין טוניצ'יף אם האופי שלו מתאים יותר למועדון. אם זה כך, הוא גם יצליח יותר מהם.

אריק 14 בינואר 2012

דני וולבק בן ה13 לומד כמה טריקים חדשים מרוד ון ניסטלרוי.
http://www.youtube.com/watch?v=vf9SOUOiNHQ

אבו צ'יצ'ריטה (fka תושב חוזר ) 14 בינואר 2012

גדול. אני חייב לציין שרוד נראה די גמלוני במהלך הוידאו הזה :-)

אדם 14 בינואר 2012

איזה סרטון יפה.. תודה :).. זה עשה לי את היום יותר מאשר הניצחון.

יואב 14 בינואר 2012

וקאריק עם שתי מסירות(כולל הגול) מהרמה הגבוהה ביותר.

איתי 14 בינואר 2012

באיזה שעה המשחק פוטבול הראשון היום לפי שעון ישראל?

אמיר 14 בינואר 2012

האם לצוות האימון יש סטטיסטיקה של בעיטות העונשין של רוני מאז עזב הפנומן הפורטוגלי את הטראפורד,אני מהמר על אחוזי הצלחה של כ 60% שזה מזעזעעעעעעעעעעעעע.
הגיע הזמן שימונה בועט קבוע,כשגיגס במגרש הוא הטוב ביותר קר רוח לחלוטין ולא מתחכם,כשגיגס בחוץ אז נאני שגם הוא לא בועט עונשין מושלם אבל האחוזים טובים הרבה משל ויין.
בכלל רוני לפעמים כופה את עצמו ולא מוותר לטובים ממנו,עזוב את בעיטות העונשין לנאני כשהוא באזור(למרות שהיום הוא היה פשוט גרוע)
ומילה לגביי ההגנה,זה לחלוטין לא יספיק מול התותחנים,נכון להיום ההגנה מהווה בעיה גדולה במשחק של היונייטד והאמת שזה מתחיל עוד בקישור הדפנסיבי.
לטעמי גונס אם הוא כשיר חייב להוות את הצלע המרכזית בקישור.

Comments closed