יומן אליפות של הניינרס (1). הניצחון בגרין ביי

הרסיברים החדשים תפסו רק שמונה מסירות. אבל נתנו לניינרס מראה התקפי רציני בהרבה


קיבלנו שלושה רבעים של קונטנדרית רצינית-רצינית-רצינית-רצינית לאליפות. ואז רבע אחד שבו המומנטום פנה נגד הניינרס – החזרת פאנט לטאצ'דאון עם שריקה מפוקפקת (אחת מלא מעט) – והצורך לשמור על קור רוח. ולכן הרבע האחרון חשוב לא פחות מהשלושה שקדמו לו.

יש לי כוכב למשחק הזה וזה ג'ים הרבאו. מה שהוא עשה עם שתי ההחתמות הגדולות שלו בעמדת הרסיבר זה ההבדל בין אינטסטלטור למהנדס. הוא לא החליט שאלכס סמית' יתחיל לזרוק עכשיו ארבעים במשחק. הוא אפילו מעט לקרוא מהלכים בהם הוא זורק לרסיברים החדשים שהוא מכיר פחות. רק שמונה מסירות נזרקו לכוונם של מאנינגהם ומוס. הם תפסו את כולם כולל טאצ'דאון אחד, אבל הדבר הגדול באמת היה איך הניינרס מינפו את התוספת הזו.

קראבטרי השתחרר יותר. דייויס תפס זריקות ארוכות מאד לטייט אנד. אבל במגרש שנתתח הניינרס עשו 186 יארד על הקרקע. ולמעשה השתמשו ברסיברים החדשים שלהם מבלי לעבור למשחק מסוכן יותר עבור סמית'. זו עבודת אימון מפעימה.

ולפני המשחק הכותרת הייתה "למה בעצם אלכס סמית' עוד איתנו?"

למה בעצם הניינרס לא נפטרו מאלכס סמית'. ואפילו נתנו לו חוזה?

א. הרבאו באמת חושב שאלכס סמית' טוב לו מספיק.

ב. הרבאו מבית הספר של ביל פרסלס. הוא מאמין בקו התקפה וברסיברים ובעזרה מצד משחק הריצה. הוא חושב שבסך הכל, אחרי הכל, הניינרס היו במרחק מסירה אחת טובה מהסופרבול. הוא יודע שסמית' היה 1 מ-13 בדאון שלישי במשחק הזה. הוא חושב שהוא יפתור את הבעיה עם רסיברים. האמת שגם הרסיברים של הניינרס לא היו טובים. הניינרס השתמשו בבחירת הדראפט הראשונה שלהם להביא את איי.ג'יי ג'נקינס (לגמרי אלמוני אבל פוטבול הוא הענף האחד בו צוותי סקאוטינג יודעים הרבה יותר מאוהדים ועיתונאים לגבי יכולתם של שחקני מכללות), והם הביאו את מאריו מאנינגהם ואת רנדי מוס. בין השלושה הללו הוא מקווה להשיג עוד כמה תפיסות במשחק. אם ההגנה שומרת על יכולתה עוד כמה תפיסות במשחק הן אליפות.

אני פוסל את אפשרות מספר אחת. כשפייטון מאנינג היה פנוי הניינרס עשו מאמץ להשיג אותו. אבל הם לא היו מוכנים לתת חלקים במכונה ההגנתית או אפילו בחירות דראפט עתידיות כדי לנסות, למשל, לבחור בעשיריה הראשונה.

אני מאמין לאפשרות מספר 2. זה מתאים גם לגישה המשפחתית בבית הרבאו. הוא הביא רסיברים. הוא ייתן לקווטרבק את כל התנאים כדי להצליח. אני חושב שזה לא שהוא מאמין בסמית' אלא הוא מאמין במערכת. ולכן, בהעדר פייטון מאנינג, הוא העדיף לא לבצע מהפכה – גם אם זה היה כרוך בחוזה לסמית'. אבל אם זה לא סמית' – כך אומרים הבלוגרים של אזור המפרץ – זה יכול להיות קולין קייפרניק.

*

רנדי מוס הוא מבחן. אני לא חושב שהוא סכנה. אפשר לחתוך אותו בחמש דקות. רנדי מוס הוא מבחן כי ארגונים גדולים מצליחים לרתום את המטורפים. את הרודמנים. את הקנטונאים. אם הניינרס רותמים אותו הם עלו מדרגה.

*

הייתה עוד סיבה מצויינת לא לגעת בהגנה. עם כל הכבוד ל-3-13 של העונה שעברה – לוח המשחקים של אלופת דיוויזיה הופך קשה יותר. את המשחקים הלא קלים נגד הAFC צפון מחליפים משחקים לא יותר קלים נגד הAFC מזרח. וצריך לשחק מול אלופות הדיוויזיות. אני בהחלט אראה ב-11 ניצחונות עונה מוצלחת. הקווטרבקים האמיתיים של הניינרס הם וויליס, הסמית'ים, רוג'רס. הם נתנו עונה אגדית. הם צריכים להראות עכשיו שהם שושלת הגנתית.

דוגמא ללוח המשחקים הזה הוא המשחק היום מול הקבוצה הטובה בליגה של השנה שעברה היום. אני משער שבגרין ביי העבירו קיץ של התבוננות פנימית. מין גישה של "סותמים את הפה ויש רק דרך אחת לפצות על העונה שעברה". בכל אופן כשההתקפה הטובה ביותר וההגנה הטובה ביותר של העונה שעברה נפגשות זו דוגמא לדברים הנהדרים בחייו של אוהד פוטבול כשהקבוצה שלו סוף סוף טובה.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

כשלגאון נשרף פיוז (ארנון חלמיש)
ליגת שוקי ההון: פרנקפורט מול ברלין

50 Comments

yaron 9 בספטמבר 2012

בסופו של יום, אם אתה חושב שהק"ב לא מספיק טוב הפתרון המושלם זה להשתדרג. אם אלכס סמית לא מספיק טוב, יש הרבה יותר דברים שיכולים להשתבש השנה מאשר להשתפר… ואם הוא כן מספיק טוב, יש מספיק דברים שיכולים להשתפר.
בכל מקרה יהיה מעניין בטירוף לראות את הניינרס נגד גרין ביי :-)

עומרי 9 בספטמבר 2012

1. אני לא מכיר לפרטי פרטים את הסאגה בין מאנינג לניינרס בקיץ אבל יש לי תחושה שזה שהוא לא שם זו עוד קריסה מאנינגית טיפוסית כשהכסף על השולחן. מה יש לו לחפש בסגל גבולי בדנבר כשבניינרס הגעה שלו באמת יכולה הייתה ליצור את אחת מ2-3 הקונטנדריות הבכירות.

2. רנדי מוס הוא לא טלית שכולה תכלת אבל הוא לא מטורף בליגה של טי.או או אוצ'וסינקו. סתם עבר שנה וחצי לא אידיאלית באוקלנד שהעיבה על קריירה מקצוענית סבירה פחות או יותר ברמה הבינאישית.

גיל 9 בספטמבר 2012

הכל אצלך קריסה מאנינגית. אתה כל כך לא סובל אותו שאתה לא מסוגל לומר עליו שום דבר אובייקטיבי הא?

עומרי 10 בספטמבר 2012

זה שאני לא סובל אותו לא הופך את ההחלטה שלו להגיע לדנבר להגיונית.
לא משולל היגיון לסבור שהוא פשוט העדיף להיות קינג בברונקוס המשוועים לאינטלגנציה בQB מאשר להיכנס לסיסטם של מאמן כמו הארבו.

גיל 10 בספטמבר 2012

מאיפה אתה יודע מה היו השיקולים שלו? אני יכול לחשוב על הרבה שיקולים לטובת דנבר. יריבות מוכרות פחות או יותר, כימיה עם ג'ון אלווי, ובעיקר עם המאמנים שמוכנים להתגמש בפילוסופיית המשחק שלהם איתו. בסן פרנסיסקו הארבו רוצה להיות הכוכב הכי גדול וסביר שלא היה נותן למאנינג את החופש שהוא נהנה ממנו באינדינאפוליס, אז למה לא ללכת לקבוצה שהוא מרגיש יותר נוח לשחק בה?

yaron 10 בספטמבר 2012

זה גם לא הופך כל החלטה שלו ללא הגיונית…
אני לא יודע מה היו השיקולים שלו, אבל ברור לי שהציפיות ממנו היו גבוהות בכל קבוצה שהיה בוחר, ושחובת ההוכחה עליו בכל קבוצה שבה הוא משחק
לי באופן אישי נראה שאם פייטון היה חושב שבסן פרנסיסקו יש קבוצה שיכולה ללכת לאליפות, הוא לא היה מהסס. גם בדנבר הציפיות ממנו גבוהות, ואחרי ההצלחה (היחסית) עם טיבו בשנה שעברה אין ספק שמצפים ממנו להתקדמות ואפילו התקדמות משמעותית.
בסוף העונה יש שתי אפשרויות – או שדבר יצאו טיפשים, או שחצי ליגה תצא מגוכחת :-)

ניינר 9 בספטמבר 2012

אלכס פאקינג סמית הוא המרחק בין הניינרס לבין הסופרבול. לתחושתי, הוא הולך להסריח כל כך שאפילו הרבו הרחום והחנון יראה לו את הדרך החוצה. ועדיין , אני מעדיף לא להגיע לסופרבול עם אלכס סמית, כדי לא לבזות את המוסד המפואר הזה עם חתיכת אפס שלא ראוי להיות שם, או בכלל לשחק פוטבול מקצועני.
מקווה שאהובי ואלילי משכבר הימים, רנדי מוס, לא יישבר מהר ויחזיק מעמד למרות שהוא הולך לשחק עם הק"ב הכי גרוע שהיה לו בחיים.
יאללה ניינרס!

ג׳נובי 9 בספטמבר 2012

רק להתפלל שאלכס למד לא לעשות את מה שהוא לא יודע לעשות. שחק סולידי, אל תלחיץ ויהיה בסדר.
הנקודה לגבי הרתימה של רנדי מוס היא הדבר הראשון שקפץ לי לראש כשהחתימו אותו. יכול להיות נכס וחונך ומצד שני יכול לגרום לתנודות שליליות.
איזה כיף שחזר היומן. גו ניינרס!

באבא ימים 9 בספטמבר 2012

מי זה האפס הזה – פייטון מאנינג?

ניינר 9 בספטמבר 2012

אחד, אח של איליי מנינג שחי בצילו

מיקיג' 9 בספטמבר 2012

מגיל 16 יש לי דעה לא טובה במיוחד על אוהדי הניינרס (1986), לאוהדי ג'טס יש שריטה כזו, לא לכבד אוהדים שבוחרים בקבוצות האלופות "תמידית" (שזה אומר אוהדי ניינרס, דאלאס, ובעשור וחצי האחרון הפאטס). אבל אחרי מה שהם עברו מאז התחלתי לפתח סימפטיית, אחוות פחים אשפיים שכזו. כך או כך, לא צופה להם עונה של יותר מ-9 נצחונות, ההגנה שלכם טובה אבל ממש לא מה שעשו ממנה, היא עוד לא למדה מה שההגנה של הסטילרס והרייבנס שכחו. ואלכס סמית.
לא שהג'טס יעופו לשמיים. אבל לפחות לא בחרנו אותה בגלל שהיה לה את מונטנה.

בני תבורי 9 בספטמבר 2012

הניינרס הגיעו לגמר עם סמית', ואני לא חושב שאי אפשר לעשות איתו עוד צעד נוסף למרות מוגבלויותיו. אפשר להגיע ולהפסיד בגמר גם עם QB תותח. קייפרניק שיחק בשבוע שעבר נגד דנבר והיה גורם מאוד משמעותי בניצחון, כך שתהיה תחרות וזה טוב.

ניינר 9 בספטמבר 2012

בני, לניינרס יש יותר סיכוי להגיע לסופרבול איתך או איתי בעמדת הק"ב במקום אלכס. מקווה שהרבו יתפכח מהר וילך על קיפרניק, כי גרוע מהאידיוט מיוטה לא יכול להיות

דורפן 9 בספטמבר 2012

בין השורות אני קולט שיש אצלך איזשהי אי שביעות רצון מאיוש אחד מתפקידי ההתקפה

ניינר 9 בספטמבר 2012

ואללה עלית עלי! אני מנסה להסתיר את התיעוב שלי ממס' 11 מסויים, אבל לפעמים זה בורח לי.
כיף שחזרת עם היומן

בני תבורי 9 בספטמבר 2012

ניינר,
אל תטעה, אני מודע לגמרי להססנות של סמית' ולחוסר הדיוק שלו, אבל אני חושב שגם הארבו מודע לכך. קייפרניק הוא לא מונטנה אבל הוא נועז ומהיר בהחלטות שלו, לפחות כפי שיכולתי להתרשם מהמשחק בדנבר.

גיל שלי 9 בספטמבר 2012

אחרי שנה היסטורית של ההגנה, בדרך כלל מגיעה ירידה. העיניין הוא שאלכס סמית' אפילו לא ניסה למסור בגמר מול הכחולים, כך שרסיברים טובים יותר לא היו פוטרים את הבעיה.

גרין ביי לא ממש ישבו בשקט. הם טענו שהם היו הקבוצה היותר טובה, הם פשוט נתנו מתנה לג'איינטס. אני חושב שהשנה הפאקרס לא לוקחים את הבית שלהם, לא בטוח שהם בפלייאוף.

יריב 10 בספטמבר 2012

זה לא רק בהגנה, זה בכל דבר (למשל, התקפות המסירה המטורפות של השנה שעברה, או גרין ביי עם המאזן שלהם). רגרסיה לממוצע.

טום ראת'מן 9 בספטמבר 2012

וואו, סמית הוא פלוק..אבל בלי להתאמץ, גם רקסי גרוסמן (זה לא ההוא מהשיר של אהוד בנאי….) היה בסופרבול.
בליגה של אלפי יארדים לעונה, מה אנחנו מבקשים מאלכס שלנו? שמור על הכדור. אל תזרוק יותר מדי, אל תאבד את הפיגסקין ואולי נסתדר.
בשנה שעברה זה אבד בגלל הגנה מצויינת, בגלל אנדי לי ואייקרז התותחים, ובגלל שה NFC WEST הסריח עד ליפן.
השנה אני חושב שיהיה קשה יותר, גם ההגנה ששמרה על עצמה ללא פציעות עלולה לסבול חסר וגם סמית' הוא לכל היותר מוסר הססן ולא מדוייק שלא יהיו לו יותר תירוצים. אם הרבואו יצליח לקמבן את העיניינים נכון (מישהו אמר קייפרניק) ולא יהיה בלאגן בין הרסבירים על השאריות שסמית' זורק אפשר יהיה לגרד 10 ניצחונות (4-5 בדיוויזיה) שיכולים להספיק לפלייאוף בחוץ.

דורפן 9 בספטמבר 2012

הבעיה היא שאם הבאת את הרסיברים הללו – אתה חייב לזרוק יותר. השנה שעברה אמורה לתרום לסמית' קצת לבטחון אבל אם הוא לא פוגע צריך מוסר אחר.

ניינר 9 בספטמבר 2012

"אם הוא לא פוגע"…כאילו שתגיד "אם תזרח השמש מחר"

yaron 10 בספטמבר 2012

בדיוק. וזאת שאלת מליון הדולר – האם הוא יכול לנצל את הצעצועים החדשים שנתנו לו.
אם כן, השמיים הם הגבול.
אם לא, יש אמרה שלפעמים אלוהים נותן אגוזים למי שאין שיניים…

אח שלו 9 בספטמבר 2012

הנקודה המרכזית פה היא באמת שהניינרס סרבו להקריב שום חלק מההגנה המפוארת שלהם כדי להחליף קווטרבק. ואני חושב שזה יגביל אותם השנה – ההגנה עדיין תהיה טובה אבל היא לא תוכל לסחוב את הקבוצה לאותה רמת הישגים:
וויליס הוא שחקן פוטבול אולטימטיבי. ה-צ'אבי או סקולס של ה-NFL. אבל לדעתי השחקן האחד שגרם בשנה שעברה לכל חוליה בהגנה להיראות טובה יותר ממה שהיא הוא ג'סטין סמית'. ואני לא בטוח שאפשר לבנות שושלת הגנתית של שחקן בגילו של סמית' בתפקיד שלו.

לגבי מה שעשו בהתקפה – ברגע שהביאו את כל הרסיברים האלה, ואלכס סמית' "יצטרך" לזרוק אליהם, זה קצת יקהה את העוקץ של הפילוסופיה של שנות ה-70 שאימצו הניינרס בעונה שעברה. נכון – עם רנדי מוס גם אני יכול למסור לטאצ'דאונים, אבל יהיה קשה לשחזר את הכמות הקטנה יחסית של איבודי כדור.

בני תבורי 9 בספטמבר 2012

למה היה צריך להקריב חלק מההגנה, הרי לא היו יותר מידי קווטרבקים טובים פנויים, וזה שהיה העדיף את דנבר. אין לי ספק שהוא הולך להצטער על כך.

גיל 9 בספטמבר 2012

רנדי מוס הוא סוס מת כבר שנתיים, ואני מעריך שההגנה השנה תחלש. שנה שעברה לקבוצות הייתה האפשרות להפתיע בגלל שלא הייתה הכנה טובה לעונה, לכן ראינו התקפות מטורפות והגנה כמו של הניינרס. השנה עם הכנה ראויה אני חושב שנראה דברים קצת יותר מאוזנים. בנוסף, הניינרס לא סבלו מפציעות וזה משהו נדיר ביותר. קשה לי להאמין שיצליחו לשמור על הרמה עוד עונה.

yaron 10 בספטמבר 2012

סוס מת או לא, אני לא חושב שהוא בא בשביל לרעות באחו ולחכות לאותה מסירה חסרה בגמר ה-NFC.
הניינרס יצטרכו לשמור עליו מרוצה ובכושר אם הם רוצים להתקדם.

Sooner 9 בספטמבר 2012

מתי מישהו יהיה רציני וירים את הכפפה? הגיע הזמן ליומן אליפות של הסונרס!

עופר פרוסנר 9 בספטמבר 2012

למה אתה מחכה? הבלוג שלי פתוח בפניך :)

Sooner 10 בספטמבר 2012

יישקל בחיוב.

גל דגון 9 בספטמבר 2012

תשמעו, רוברט גריפין הזה גיימר.

Tal 10 בספטמבר 2012

עדיין לא החלטתי אם הוא באמת כ"כ טוב, או שההגנה של הסיינטס אפילו יותר גרועה ממה שחשבתי.

מה שבטוח- האופנסיב ליין של הסיינטס הרג את דרו בריז.

גל דגון 10 בספטמבר 2012

אני לא יודע אם הוא כ"כ טוב, מוקדם לדעת.

אבל הוא גיימר.

ניינר 9 בספטמבר 2012

חולה על רנדי מוס! סוס מת עלק

גיל 9 בספטמבר 2012

חכה, משחק אחד. נראה מתי הוא יתחיל עם השביתות האיטלקיות שלו.

ניינר 10 בספטמבר 2012

בןא נראה. אני חושב שהוא יודע שזה הצ'אנס האחרון שלו. העיקר שאת TO המאוס הוא עבר

גל 9 בספטמבר 2012

השופטים המחליפים האלה הורסים לי את כל ההנאה מהמשחק, תצוגת שיפוט מאד אומללה לדעתי. הניינרס מאוד אלימים וצריכים להיענש יותר ומשום מה דווקא הם נהנים מיותר עונשים שרובם באים על שטויות מומצאות מהאצבע

אלכס סמית' 10 בספטמבר 2012

האם אתם רוצים מלח עם הכובע שלכם?

גיל 10 בספטמבר 2012

עם כל הכבוד לניינרס, גרין ביי ורוג'רס נראו כאילו לא חזרו מהחופש. חוסר סינכרון בהתקפה וחטיפה אחת ועוד כמעט אחת שהן 100% אשמת רוג'רס. אני עדיין בדיעה שהניינרס לא יוכלו להחזיק ככה 16 משחקים ופלייאוף.

גיל 10 בספטמבר 2012

משחק מאנינגי טיפוסי היום, ואם ככה הוא נראה בשבוע הראשון ונגד פיטסבורג אז יש תקווה לדנבר.

אסף 10 בספטמבר 2012

הערה לגבי סדר המשחקים של אלופת הדיוויזיה.
אחרי התעמקות בשיטה, נראה שההבדל הוא בסך הכל שני משחקים – מול שתי הדיוויזיות ה"אחרות" ב-NFC, משחקים מול אלופת השנה שעברה (שזה אומר – במקרה הזה – לשחק נגד הג'איינטס בבית ונגד הסיינטס בחוץ – לא הבדל גדול מהשנה שעברה).
דווקא משחק הפתיחה מול גרין ביי הוא כחלק מהרוטציה של מפגשי הדיוויזיות – הניינרס ישחקו השנה מול כל ה-NFC צפון (שניים בבית, שניים בחוץ).

התחלה טובה, מחכים לדטרויט…

שי 10 בספטמבר 2012

וואו. הניינרס נראו פשוט נפלא.
יש להם את ההגנה הכי טובה בליגה ללא ספק. לספוג רק 16 נק' מההתקפה הכי טובה בליגה במשחק חוץ זה פשוט מטורף.
גם אלכס סמית נראה טוב מאוד.
בכל מקרה בנוגע לוויכוח על פייטון והארבו, לא נראה הגיוני בכלל השילוב הזה ואני לא מאמין, בניגוד לדעת רונן, שהניינרס באמת ניסו להביא את מאנינג. הארבו רוצה לשלוט בקבוצה שלו וכל הסגנון של הקבוצה הוא הגנה קשוחה לצד ניהול משחק סולידי בהתקפה והרבאו פשוט לא רצה למסור את ניהול ההתקפה לידיו של מאנינג ובכך לאבד שליטה על הקבוצה.
בנוסף כל הסיפור של מאנינג והניינרס התחיל להתגלגל מאוד מאוחר, אחרי שמאנינג נפגש כבר עם מספר קבוצות ולאחר שסמית דרש כסף של פרו- בול. לדעתי כל הסיפור הזה לא היה רציני בכלל (כמו שהראבו טען לאחר מכן).

ומי יודע אולי נקבל את הניינרס- קאובויס בגמר ה- NFC…

גיל שלי 10 בספטמבר 2012

אה…. לא

ניינר 10 בספטמבר 2012

הרבו פשוט מדהים! איזו עבודת אימון. לטעמי גם ניהול המשחק שלו היה טוב. רק לחשוב איזו שושלת אליפויות היתה נוצרת כאן אם רק היה לנו ק"ב סביר

D! בארץ הקודש 10 בספטמבר 2012

אני אוהב את זה. מאד.
לקחת את עניין הניחוס ההפוך לגמרי עד הסוף.
(לא סגור עדיין למה ואיך אבל זה מתחבר לי נהדר לפוסט של שדמי).

NO1 10 בספטמבר 2012

אני חייב לשאול אותך את הדבר הבאה…
אני לוקח ממך את סמית ונתן לך את גרוסמן במקום מה אתה אומר לוקח או לא?

ניינר 10 בספטמבר 2012

NO1 חוץ מגרוסמן ומארק סנצ'ז(סתם לא סובל אותו, ברור שהוא עדיף על סמית) אני לוקח כל אחד במקום הטמבל מיוטה שמתחזה לק"ב. אפילו קולט מקוי וראיין פיצפטריק

NO1 11 בספטמבר 2012

מקובל,
רק שנראה שמרוב שאתה שונא אותו וכותב בגנותו הוא מתפקד יחסית באופן סביר (וכל עוד זה כך אז למה בכלל שירצו לקחת מישהו אחר). אני חייב לומר שאם אתה ממש רוצה לסלק אותו תנסה ללכת בהפוך עך הפוך תנסה לחבב אותו ותראה איך הוא קורס תחת הציפיות (כמו שאומרים להביא נאחס בהפוכה).
השיטה של הארבו עובדת נגד הרצונות שלך סמית לא עושה כמעט כלום חוץ מהמינימום הנדרש ממנו, רוב הכוח נמצא במשחק הריצה וסמית רק ממיר לדאון שלישי וקצר ופה ושם כדור עמוק. ההגנה שלכם משתקת את היריבות בצורה יוצאת מן הכלל ולמעט איזה פאמבל טיפשי שבכלל היה בקבוצות המיוחדות אתם בסופרבול מול הפטריוטס (וחוסכים לי שעות של ריבים והקנטות מול האוהדים הכחולים מהתפוח הגדול).
כל עוד המצב הוא כזה אתם בוחרים גבוה בדראפט של שנה הבאה והסיכוי למצוא ק"ב מחליף יותר טוב מסמית הולך ופוחת זה ידרוש מהלך אם הרבה ביצים מהרבו או למשכן בחירות דראשפט עתיודות או לחתוך שחקנים ששווים הרבה כסף, כך או אחרת אתם מפסידים בטווח הרחוק.
אתם כרגע במלכוד 22 מה עדיף לקחת הימור להעיף את סמית ולמשכן את העתיד תמורת ק"ב יותר טוב או להמשיך בדרך זו שקיים סיכוי יותר מסביר שיביא אותכם לסופרבול?
התשובה שלך היא ברורה אבל לצערך הארבו חושב אחרת, סוף שנה אתם מניפים את הלומרדי אתה רוצה לומר שתתאכז כי סמית שם, יש לי ספקות יותר נראה לי שתעיף את הבית באוויר משמחה.
נקודה אחרונה, אל תשכח גם מונטנה ויאנג (הק"ב הגדולים אי פעם ושכל המננינגים למינהם ישארו עם השיאים הלא רלוונטים) היו צריכים איזה ג'רי רייס פה והגנה מהסרטים שם כדי לקחת אליפות, אתה תחייה טוב מאוד עם טבעת שישית אין לי ספק בזה.

תומר 10 בספטמבר 2012

הניינרס נראו נהדר אתמול הדרך שבה הם סגרו את משחק הריצה של הפקרס (45 יארד בסך הכל) היתה ממש תענוג.

כמה דברים:
1) אלכס סמית הוא לא באמת כל כך גרוע, לא שהוא טוב אבל הוא לא ממש גרוע. הבעיה שלו היא הניידות הלקויה ובעיקר חוסר יכולתו למסור תוך כדי תנועה. אתמול ה OL שלו נתן לו מספיק זמן והיה בסדר.
2) כולם מדברים על הרסיברים אבל מפחיד לחשוב כמה גור יהיה טוב כשהקווים מולו ידוללו מעט כדי לכסות על מסירות
3) אייקרס, וואו!!!

ושאלה – מישהו יכול להסביר לי איך הדאון הראשון של הפקרס נדמה לי שזה היה אפילו הדאון הראשוןשלהם במשחק)קוצר פתאום לתשעה יארד (הם הוציאו בעיטת הרחקה מקו ה 20 יארד, קיבלו עוד 10 יארד בפנאלטי כלומר התחילו מה 30 יארד והוציאו את הדאון הראשון הבא מקו ה 39 יארד). עוד מישהו שם לזה לב?

עוזי 10 בספטמבר 2012

למה תמיד כשמדברים על פוטבול אמריקאי (בעברית) חייבים לאמץ את הסגנון דיבור האמריקאי המעצבן שבו הכל נאמר בפומפזיות נוראית?!

בכל מקרה, היה אחלה משחק וכולם פה במפרץ בטירוף היום בבוקר מהניצחון.

בברכת עונה טובה לניינרס!

גיל 11 בספטמבר 2012

לבריטניה יש סוף סוף אלוף גראנד סלאם.

Comments closed