הניצחון בוילה

המורל וההרתעה גדלים לנגד עיננו

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

יש כמה סיבות לא להתלונן.

הראשונה היא שכשיונייטד חוזרת פעם שביעית או שמינית מפיגור לניצחון העונה להתחיל להתעסק בשאלה למה אירע הפיגור זו תמצית אוהד הכדורגל השמוק. תהנו. החיים יפים. המשחקים מרתקים. וכשתכנית המשחק היא קאמבק, אתה פשוט חייב לרדת לפיגור!

השניה היא שכל החולשות של יונייטד הן באיזשהו מקום החלטה אסטרטגית. את כל הכסף שנועד לחיזוק בכל המגרש השקיעו בחלוץ על. כשב-4-4-2 שטוח לא עובד, פרגוסון לא עובר ל-2-4-4 יהלום, אלא אומר לעזאזל. עוד חלוץ. הוא בנה קו חלוצים חלומי. החלוצים הכי טובים של אנגליה, הולנד ומקסיקו והוא מצפה מהם להכריע את המשחקים ולא לבכות שקאריק וסקולס זקנים מדי. יש כאן קצת עליצות של אחרי ניצחון אבל האמת היא שבקבוצה מהסוג של יונייטד העונה מושגים כמו מורל והרתעה הם קריטיים לא פחות מ-4-4-2 מערך יהלום. והם גדלים לנגד עיננו.

שלושה שערים לא הכי יפים במיוחד אבל משקפים חלוץ טוב-טוב-טוב-טוב מאד. ברמה עולמית באמת. בראשון הוא סידר את הרגליים בתוך תסבוכת. בשני לקח מהאוויר כדור לא אידיאלי מזווית לא אידיאלית. בשלישי נגח מסמוך לקרקע. היכולת שלו לגרום למסירה לא אידיאלית במצב לא מושלם לעוף לכוון המסגרת היא גדולת כדורגל אמיתית. גם אם נטולת חן.

החן שלו באישיותו. תמיד אופטימי. תמיד רוצה. לא מתלונן. ולכן יהיה אגדה באולד טראפורד.

אבל הרגע שהכריע את המשחק הייתה הדקה הזו שואן פרסי נגח לקורה. ביקש מיד את הכדור בחזרה ותקע עוד טיל במשקוף. מאותו רגע וילה רק חיכתה לשער הניצחון של יונייטד.

וזה נכתב לפני המשחק כשלא היינו בטוחים למה אסטון וילה שונאים אותנו:

השאלה שמסקרנת אותי היא למה בינתיים פרגוסון לא נותן הזדמנות נוספת לצוות אנדרסון-קלברלי. אם אנשים זוכרים את תקופת הזוהר הקצרה של תחילת העונה שעברה, היא הייתה בנויה על הצמד הזה, שהוא דינמי בהרבה מקאריק. זה נגמר (אז) כששניהם נפצעו ויונייטד לרגע לא התאוששה באמת. אבל בינתיים פרגוסון בוחר באוטומטיות את קאריק להרכב ואפילו מניח לו ממשחקים באירופה בכדי שיהיה כשיר בסופי שבוע.

החזרה של כריס סמולינג באה בזמן בעיקר בגלל התזמון של הפציעה של ג'וני אבנס. למרות שאם ג'וני אבנס בריא הייתי מעדיף שסמולינג ייקח את מקומו של ריו פרדיננד. בזמן שפטריס אברה ספג את רוב הביקורת פרדיננד היה לרוב לא פחות גרוע ממנו. ספגנו כמה שערים מזעזעים – כמו השני נגד טוטנהאם וגם פריצת עומק אחת נגד סטוק – בגלל האנמיות. שאולי גם מסמנת את תחילת סיומה של קריירה גדולה.

עד לפני עשרים שנה היו לא מעט בלמים וותיקים מאד. שחיפו בנסיונם על קצת איטיות. הרבה בזכות קיומו של תפקיד הליברו הקלאסי. בכדורגל של היום, ובעיקר בפרמייר ליג של היום, זה בלתי אפשרי. בלם זה אולי התפקיד האינטנסיבי ביותר במגרש ויש גבול לאפשרות שבגאונות כדורגלנית, אותה יש לפרדיננד, תחפה על איטיות או עייפות.

לפרגוסון יש פתרון מעניין לבעיה. הוא הודיע השבוע שווין רוני יבקיע 20 שערים וגם צ'יצ'ריטו יבקיע 20 שערים. רובין ואן פרסי יבקיע יותר.

ולשאלה האם אנחנו שונאים אותם/האם הם שונאים אותנו?

ובכן באופן אישי אני מאד שונא את אסטון וילה. למעשה זו הקבוצה שאני הכי שונא בלי סיבה. היא לא יריבה חשובה. לא יכול לזכור יותר מדי זכרונות היסטוריים. יונייטד לא רק נוחלת שם ניצחונות רבים, אלא אפילו העפילה להרבה מאד גמרים אנגליים באיצטדיון וילה פארק. גם קנינו מהם את דוויט יורק הנפלא. אז הכל די חסר פשר.

מצאתי באיזה בלוגי וילאי התייחסות למשחק שבו אוהדי אסטון וילה סימנו את מי הם הכי שונאים. בירמינגהאם סיימה ראשונה כצפוי ואחריה – לא ציינו את הסדר המדוייק – ניוקאסל, טוטנהאם ומנצ'סטר יונייטד. קשה למצוא איזשהו מכנה משותף לשנאה של אוהדי וילה. אבל טוב לדעת שהם שונאים בצורה בריאה את יונייטד.

יומן אליפות צהוב-כחול (7) - זה רק דרבי
ובמקום הראשון - הניו יורק ניקס!

50 Comments

אבאלה 10 בנובמבר 2012

קאריק פותח על פני אנדרסון, כי אנדרסון שחקן די טיפש ומאוד חסר אחריות. קאריק חכם מאוד. זהו. אי אפשר שגם קלברלי שהוא נפלא אך חסר אחריות הגנתית, וגם אנדרסון שהוא מהיר (ולא יותר מזה) יפתחו ביחד.

טל המנצ'סטרי 10 בנובמבר 2012

בתחילת העונה שעברה כשהציוות במרכז המגרש היה אנדרסון וקלברלי, אומנם התקפית זה זרם נהדר וכבשנו המון אבל הגנתית זו היתה פרצה גדולה מדי וגם ספגנו לא מעט ובדרך נס לא נענשו מעבר.
אנדרסון הוריד במשקל ובשלושת המשחקים האחרונים ששיחק בהחלט היה טוב (לפעמים יותר, לפעמים פחות) וזה בהחלט מעודד.
קלברלי משתפר,משתדרג ומשדרג את המשחק שלנו אבל טוב אם ישחק יותר לצד מישהו יציב ואחרי, זה יכול להיות סקולס, קאריק, פלטצר ורוני.
הוא ואנדרסון ביחד, אולי במשחק נוח יותר על הנייר ובאולד טראפורד.
עם משחקי ראש בראש של היריבות שלנו, חבל יהיה לפספס הזדמנות היום בערב ולכן, כמה שפחות סיכונים או ניסויים, ללכת על הבטוח והטוב ביותר.

אלון 10 בנובמבר 2012

בתור אוהד וילה אין לי שום דבר נגד טוטנהאם וניוקאסל. יונייטד לא מנצחים היום.

Asaf the Kop 10 בנובמבר 2012

יונייטד מנצחים 2:0.

יוסי האדום 10 בנובמבר 2012

איך זה שהם לא שונאים את ווסט ברום? אשמח אם מישהו יחכים אותי בעניין הכדורגל בבירמינגהאם. חלוקה טריטויאלית? משהו אחר?

אדם 10 בנובמבר 2012

אני לא מבין איך אנדרסון שחקן בסגל של יונייטד. הוא טיפש, חסר אחריות, לא מדויק. הוא מהיר וחזק. זהו.
אמנם קאריק כבר אחרי שיאו אבל עדיין הוא עושה קצת פחות שטויות מאנדרסון.
בכלל, מתי כבר פלטשר חוזר?

אביעד 10 בנובמבר 2012

הציוות אנדרסון-קלברלי יחסית לא מבריק בחיפוי ההגנתי. בשנה שעברה זה עבד לא רע כי צמד הבלמים ששיחקו מאחוריהם היה אוונס וסמולינג/ג'ונס, כלומר צמד בלמים יחסית מהיר ואתלטי שיכול לשחק גבוה ולצמצם את המרחק ממרכז הקישור.
השנה עד כה לא הייתה לנו אפשרות להרכיב כזה צמד בלמים (לא היה עדיין מצב בו שניים משלושת אלו היו כשירים) והציוות אנדרסון-קלברלי היה מותיר סוג של בור בין מרכז ההגנה למרכז הקישור שהיה הופך אותנו אפילו ליותר פגיעים.
אגב, אני לא מסכים כ"כ בקשר לריו וטוטנהאם. אין הרבה בלמים שהיו יכולים לקחת את בייל בתחרות ריצה.

אדם 10 בנובמבר 2012

מה יהיה עם הציוות קאריק-סקולס? לא צריך להיות נביא בשביל לדעת שזה מתכון לאסון הגנתי.. מעצבן לראות את הריצה הקלה של קאריק אחורה בשער הפיגור. אוף!

סימנטוב 10 בנובמבר 2012

רוני וואן פרסי לא מעורבים מספיק במחצית הראשונה. הייתי רוצה לראות את ולנסיה נכנס לרחבה קצת יותר.

אביעד 10 בנובמבר 2012

עזוב. אני מחכה כבר 3 עונות וקצת שולנסיה ייכנס כבר לרחבה. אחד הדברים שהכי לא ברורים לי לגביו. כנראה שזה כבר לא יקרה.

יוסי מזרחי 10 בנובמבר 2012

אביעד.
מה שרואים מוולנסיה זה כל מה שיש.
אין ולא יהיו דברים חדשים אונוספים. ולזכותו צריך להגיד, שהוא תמיד בא לעבוד,וזה לא מעט.

wazza 11 בנובמבר 2012

עד שהוא לא יתחיל להשתמש ברגל שמאל לדברים נוספים מלבד לעלות במדרגות זה כנראה לא יקרה

D! בארץ הקודש 10 בנובמבר 2012

מדהים. פשוט מדהים.
רונן, ניתוח הגולים שנתת בתחילת העונה עובד.
מלא ריספקט להרננדז שחיכה וחיכה וחיכה להזדמנות שלו ונושך אותה עם כל השיניים. אם היה לנו אחד כזה ליד סוארז..

ארנון 10 בנובמבר 2012

יונייטד בפיגור 2-0, אתה יודע שהם ינצחו.
ארסנל ביתרון 0-2, אתה יודע שהם יוציאו מקסימום תיקו.
משעמם השנה, משעמם וצפוי.

סימנטוב 10 בנובמבר 2012

"predator supreme"

Danny - Long Island 10 בנובמבר 2012

For Sure

Yair 10 בנובמבר 2012

אני חושב שהגיע הזמן שנפסיק עם כל הנסיונות האלה "להגן" או "למנוע שערים", די ברור שזה לא הצד החזק של הקבוצה הזאת. לעלות כל משחק עם 3 חלוצים ולרוץ קדימה כאילן אין מחר.

סולשיאר השלישי 10 בנובמבר 2012

פני יונייטד כפני הצ'יצאריטו.
מעבר להקבלה הברורה – שגם הוא וגם הם מתחילים לעבוד רק במחצית השניה…
אם רואים את שני השערים שלו – הראשון שלו מהיום וזה מהמשחק הקודם (כשהוא שוכב על הדשא): מצב מצוין, שהופך לבלתי אפשרי, ואז איכשהו הוא מצליח להכניס אותו. כל כך בלתי אפשרי, שהייתי צריך כמה הילוכים חוזרים רק כדי לקלוט איך הוא באמת עושה את זה.
כך גם יונייטד, משחק קל על הנייר, הופך לפיגור בלתי אפשרי, וכנגד הסיכויים (בכל זאת, מי זוכר קבוצה כלשהי שוב ושוב ושוב בעונה אחת חוזרת מפיגור לנצחון? אנחנו רק בתחילת העונה!) מנצחים.

ושני משקופים בשתי התקפות רצופות של ואן פרסי?? priceless

ינאי 10 בנובמבר 2012

שמתם לב שהמבקיע המצטיין שלנו משנה שעברה חזר להבקיע?
(בלי לגרוע מהאפון הקטן גדול)

סימנטוב 10 בנובמבר 2012

עזבו ניצחון עזבו צ'יצ'ריטו… דה חאה איגרוף כמה הגבהות לרחבה! וזאת הכותרת למשחק

קורא 10 בנובמבר 2012

רונן, אני לא מדבר על מה שקרה עד שיונייטד חזרה אלא על מה שקרה אחריה. וילה שכבה על השער של היונייטד וכמעט חזרה לתיקו שוב, בגלל הפחד של יונייטד וההגנה הרעועה. בינתיים זה עובד, ואני שמח שמנצחים משחקים, אבל אני לא חושב שאני אוהד שמוק רק בגלל שאני חושש, אני חושב שזה הופך אותי לאוהד ריאליסטי שמבין שיש צרות בחלק האחורי ושצריך לעבוד עליהן.

דורפן 10 בנובמבר 2012

קורא. אינני יודע בן כמה אתה אבל בוא אספר לך מה היה המצב באותו שלב בעונת הטרבל – כשגם היו לנו ארבעה חלוצים וורלד קלאס. בשלב הזה של העונה יאפ סתאם היה בדיחה והתקבל ברחבי אנגליה בקריאות what a waste of money.

פיטר שמייכל ספג שערים כל כך גרועים שפרגוסון שלח אותו לכמה ימים לחופשה במקום חם באמצע העונה כדי שינקה את הראש.

יואב 10 בנובמבר 2012

מדוייק בדיוק כמו הפוסט הנהדר. זאת תמיד היתה דרכו של הסר.
ב99 הוא סיים עם כמעט כל החלוצים שלו על המגרש. מקלארן רצה לעבור לפורמט סולידי יותר אחרי השיוויון אבל פרגי אמר לו-״מנצחים ככה״.

יואב 10 בנובמבר 2012

אגב רונן, אני חושב שגם סקולסי קיבל ברייק קצר ב-99.

אדם 10 בנובמבר 2012

לא רוצה להיות קטנוני, אבל ההבדל הגדול הוא שאז היה ליונייטד את הקישור הטוב בעולם הן באגפים ובודאי באמצע. ככה שעד שזה לא יתייצב צריך לפחד מאד לפחד. come on united

ניק 11 בנובמבר 2012

יש אבל הבדל קטן- אז סתאם היה שחקן חדש שהתקשה להסתגל לכדורגל האנגלי.. אבל השנה אין לנו אף שחקן חדש בהגנה..
חוץ מדה חאה כולם שם לפחות 4 שנים(ריו,אבנס,אברה,רפאל,וידיץ)
התיאום קיים, אז לא יודע מאיפה הם יביאו את האקסטרה פתאום..
גם אז היה את קין, שהיה שובר לשחקנים רגלים כל אימת שהם לא התאמצו מספיק, כמו שקורה לנו המון השנה עד שאנחנו נכנסים לפיגור

גיל 10 בנובמבר 2012

המשחקים אכן מרתקים ומקבלים תפנית צפויה. אני חושב שהגישה הזו יכולה להספיק לאליפות באנגליה אבל באירופה אין לי כמעט ספק שעם הגנה כזו לא נגיע רחוק. הבעייה שיש לי היא שהקבוצה באמת מתחילה לשחק רק כשהם בפיגור. למה לא להתחיל חזק ולהמשיך עוד יותר חזק?

אבישי 10 בנובמבר 2012

באירופה בשלושת המשחקים בהם היונייטד פיגרו הם החזירו בהצגה טובה בהרבה מהמשחק בו הובילו…

גיל 10 בנובמבר 2012

שלב המוקדמות זו בדיחה. אם ישחקו נגד ברצלונה כיום הם לא יחזרו מפיגור כזה כי ברצלונה לא תתן להם.

עמרי פלג 10 בנובמבר 2012

תקנו אותי אם אני טועה אבל להבנתי אוהדי יונייטד בגדול מקטרים על ג'וני אוואנס. אז זהו שככה זה נראה בלעדיו, הוא מחפה על פרדיננד כל הזמן , בלעדיו הוא עירום.

אביעד 10 בנובמבר 2012

ניסיתי לחשוב על שחקנים שאוהדי היונייטד לא מקטרים עליהם. אולי ואן פרסי ורוני.

סימנטוב 10 בנובמבר 2012

:)

ניק 11 בנובמבר 2012

דווקא רוני הוא בראש הקיטורים שלי..
יש לי כמה טריידים בראש שהייתי שמח לעשות עליו…

אביעד 11 בנובמבר 2012

סבבה. תצטרך למצוא שחקן עם אינטיליגנציית משחק מעולה, כושר גופני מעולה, יכולת לשחק במגוון תפקידים ומוכנות לשחק באיזה תפקיד שיידרש. בהצלחה.

גיל מזימבבואה 10 בנובמבר 2012

הסר מממן לאוהדי יוניטד לב חדש?

בני תבורי 11 בנובמבר 2012

שטויות, הלב של אוהדי יונייטד בפיגור עובד טוב יותר מהלב של אוהדי ליברפול ביתרון…

שלו 11 בנובמבר 2012

הערה קטנה: ההגנה צריכה להיות מוכנה אי שם בין ינואר למאי.
ליתר דיוק לשלושה ארבעה משחקים באפריל-מאי.
שלא בטוח בכלל שיונייטד תגיע למשחקים הללו, כדי להגיע למשחקים הללו היא צריכה התקפה פעילה לאורך כל הזמן, יציבה ומבקיעה.
אז נכון שאת ליגת האלופות לוקחים בעזרת הגנה, אבל להגנה לוקח הרבה זמן להתייצב אם בכלל.
בינתיים צריך לצבור בשר כדי להגיע לאפריל עם פער ולאפשר מרווחי טעות, ומשחקים פחות טובים.
העונה לעומת השנה שעברה יש עוד מתחרה בצמרת (הסיטי וצ'לסי) כשהראשונה כבר גמרה את העונה האירופאית שלה כנראה.
למי שאין לב חזק שיעבור לצפות בקרלינג, זה ספורט הרבה יותר רגוע.

יניב ג״מ 12 בנובמבר 2012

קרלינג אולי רגוע יותר מהבחינה שלא מוטלים בו על הכף סכומי־עתק. מבחינת האפשרות של משחק להתהפך לכאן או לכאן, הוא תזזיתי בהרבה מכדורגל.

אמיר המקורי 11 בנובמבר 2012

רונן,

הניתוח שלך בהיר ומדוייק ברוב המקרים אבל לבוא ולומר שמי שמסתכל על הבעיות(ויש ואתה יודע זאת)הוא אוהד שמוק הופך את זה לניתוח קצת פשטני שלטעמי אחד שקורא אותך כבר שנים לא מתאים לך.
מה שקרה אתמול וגם בעוד כמה משחקים מול נמושות כסאותהמפטון לא יקרה נגד קבוצות מעט יותר טובות,הדוגמא הנכונה הינה המשחק מול הספרס.
גם בשידור בערוץ 54 היללו הפרשנים "הדגולים" את "הגאונות" של הסר בחילוף של האפונה הקטנה אבל שכחו להזכיר שהוא זה שהעלה למגרש הרכב לא מאוזן שלא עשה כלום 45 דקות.
הנה כמה תובנות שלי על המשחק:

1. סקולס וקאריק זה בור הגנתי ובצד ההתקפי הכתבת קצב משחק איטי.
2. סמולינג לא יכול להיות בחירת הרכב ראשון אחרי כמעט שנה ללא כדורגל סדיר,חלוד ואיטי וגם חלש גופנית.
3.אשלי יאנג לא בכושר משחק וכנראה יראה הרבה ספסל העונה,האפונה הקטנה היה חייב לפתוח לאור כושרו בחודש האחרון.
רוני היה כל כך טוב בקישור אז למה להזיז אותו שוב לחוד..?
4.זה נכון שוולנסיה אחד החרוצים ותמיד בא לעבוד אבל זה היה משחק מזעזע שלו בו הוא לא הצליח לעבור פעם אחת את המגן שלו ולשחרר מסירה מדוייקת לרחבה.
מדהים אותי איך בתקופתנו באחת הקבוצות הגדולות בעולם יכול להיות קיצוני עם רגל אחת!הבנאדם לא מסוגל להשתמש ברגלו החלשה ונאלץ למצוא שוב ושוב את התנוחה הנכונה בחזרה לרגל ימין וכך הוא מפסיד זמן ולפעמים את הכדור.

עמרי פלג 11 בנובמבר 2012

רגע אז אתה מתלונן על ולנסיה,סמולינג, קאריק, סקולס, יאנג (את זה אני מבין) ופרגוסון. צרות של עשירים.

אמיר המקורי 11 בנובמבר 2012

אתה מבין מהר הסברים פשוטים!

בוריס 11 בנובמבר 2012

האמת שבשלב הזה חוץ מהגלזרים והצוות הרפואי קשה לבוא בטענות למישהו בקבוצה.

matipool 11 בנובמבר 2012

פתחנו טלויזיה בדקה חמישים ומשהו כשהתוצאה הייתה 2:0 לוילה ומייד אמרתי לבן שלי שיונייטד מנצחת .
ברכותיי על אליפות מס' 20 .

יואב מקטמון 11 בנובמבר 2012

כמה הערות:
1) קאריק וסקולס לא יכולים לשחק יחד, לצערי הרב. איטיות וחוסר אינטנסיביות וזה כבר לא מתאים. יותר מדי פעמים הם "מלווים את הכדור במבטם", כמו גם את הקשרים שרצים סביבים ועוקפים אותם בקלות מרגיזה.
2) אשלי יאנג לא ברמה הנדרשת, בטח לא על בסיס קבוע. הוא פשוט שחקן לא מספיק טוב.
3) משחק ההתקפה שלנו נראה הרבה פעמים כמו one trick pony: כדור ימינה לולנסיה / רפאל והרמה לאמצע. לא מאד אסתטי, מעט שבלוני, אבל יעיל בצורה מפחידה.
4) דה חאה נפלא כרגיל על קו השער, ולקראת הסוף גם יצא כמה פעמים ואיגרף מצוין כדורים קשים! נקוה שזה תחילתו של עידן חדש.
5) בפעם המי יודע כמה, נראה שיונייטד מתאימה את עצמה לרמת היריבה ומרשה לעצמה להתחיל משחק נגד יריבה נחותה על הנייר בהילוך ראשון, ועוברת לרביעי רק אחרי פיגור משמעותי.
6) come on you spurs!!!

אביעד 11 בנובמבר 2012

הציוות קאריק-סקולס עבד היטב בחצי השני של שנה שעברה. האם זה הציוות האידיאלי לנו? לא. אבל לא יכול להיות שמה שעבד היטב לפני חצי שנה, פתאום הפך ל"לא יכול לעבוד". בזמן קצר, זה מקסימום יכול להפוך ל"פעמים יעבוד ולפעמים לא".

יואב מקטמון 11 בנובמבר 2012

לפעמים חצי עונה היא נצח במושגים של קבוצת כדורגל.
קאריק היה (ועודנו) אחד השחקנים האהובים עלי ביונייטד. בעלי זיכרון קצר מוזמנים לחזור לשתי העונות הקשות שחווינו אחרי פרישתו של קינו. קאריק סתם את הבור באמצע באלגנטיות ובהפגנת אינטילגנציית משחק גבוהה במיוחד.
כיום, לצערי, הוא נראה אטי הרבה יותר, מדויק הרבה פחות, טועה לעתים קרובות בקריאת המהלך ולכן הציוות שלו צריך להיות לצידם של אנדרסון או קלוורלי שהם ניידים הרבה יותר מסקולס.

יוסי מזרחי 11 בנובמבר 2012

הכל מתחיל ונגמר בקישור, בודאי זה ההגנתי.
עד שלא יהיה שם פתרון אמיתי לא ישתנה כלום,אולי היעילות ההתקפית תשתנה.

אביעד 11 בנובמבר 2012

יוסי, תביא עכשיו את הקשר ההגנתי הכי טוב בעולם והוא לא יעזור לך בכלום אם הוא צריך לכסות כל הזמן על חורים של שחקנים שלא סוגרים. אנחנו סופגים יותר מדי, לא בגלל שההגנה גרועה ולא בגלל שהקישור ההגנתי גרוע אלא בגלל שאנחנו לא מגינים טוב כקבוצה. במשחקים "גדולים" שבהם השחקנים מרגישים יותר אחריות וסוגרים יותר, ההגנה נראית הרבה יותר טוב.

יוסי מזרחי 11 בנובמבר 2012

אביעד. אני חולק עליך עמוקות.
קישור מרכזי חזק זה בין היתר שליטה במרכז השדה, וניטרול יכולת של היריב לטייל לכוון השער שלנו מה שקורה היום לא מעט.
קישור מרכזי חזק זה גם סגירות ימינה ושמאלה כשהמגינים תוקפים.
לכן צריך שם שחקן שגדל לתוך התפקיד ושיודע את מה שצריך.לא טלאים וקומבינציות לא אפשריים.
ראה את יאיא טורה כשהוא משנה עמדה בהתאם לצורך אחורה וקדימה תוך שינוי מרכז הכובד של המשחק.
החלק הטוב בסיפור הוא שבסוף החור הזה יתמלא כנראה ברכש. השאלה במה זה יעלה לנו. בשנה שעברה, החוסר הזה הפסיד לנו אליפות.
פשוט וכואב.

אביעד 13 בנובמבר 2012

אתה באמת מאמין שקשר אחורי חזק יכול לסגור שני מקומות בו זמנית?
אתה באמת מאמין שקשר אחורי חזק יכול לסגור גיחה של מגן באגף ושתי שניות אח"כ לסגור קשר התקפי באמצע?
יש משהו ששוכחים להזכיר בקשר ליא יא טורה – יש מאחוריו כל הזמן מינימום קשר אחורי אחדולפעמים שניים ולפעמים כשמילנר משחק באגף יש מאחוריו מעשית שלושה. שלא לציין את העובדה שסיטי ספגה השנה, עם יא יא טורה, לא הרבה פחות מהיונייטד, אם בכלל.

Comments closed