לקראת פארק. וקווינס פארק ריינג'רס

יונייטד שוב התעוררה בזמן. אבל למה דווקא בשבת צריך ללכת לשון?


Herna 3-1 Q by ourmatch

נדמה לי שפול סקולס פותח יותר מדי בהרכב. ברור שהוא השחקן המחונן ביותר מכל קשרי מנצ'סטר יונייטד, אבל נראה לי שכיום ההפסד משיתופו גדול מהרווח. ראשית – אם רוני משחק מאחרי שני חלוצים יש כאן כפילות. ושנית, אתה מחליש פיזית את מרכז המגרש אלא אם שמת שני שחקנים מאחריו. ושלישית, התחושה שלי הוא שאנדרסון וקלברלי משחקים די טוב השנה, גם אם זה במושגיהם. אז או שאתה אומר להם שהם לא מספיק טובים ומשחרר אותם או שהם משחקים. הם לא יכולים להיות תקועים מאחרי שחקן בן 38 בהיררכיה. סקולס אגב יועיל הרבה יותר במשחקים תקועים כשייכנס בדקה ה-60 מול יריבות עייפות.

הדבר היחיד שלא הרגיז עד שיונייטד ירדה לפיגור והתעוררה היה דארן פלטשר. יש בו משהו פשוט יותר מרענן מקאריק. אני לא אומר שהוא שחקן טוב יותר – קאריק חכם יותר בעוד פלטשר נמרץ יותר. אבל על זה אגיד משהו כזה: אם יש לך חמישה מתקיפים אתה מעדיף את הנמרץ על החכם בקישור האחורי.

והשער שלו היה הרגע המרגש של המשחק.

 

וזה נכתב לפני המשחק:

אני לא יודע אם זה מקרה או לא, אבל הרבה פעמים החלפת מנג'ר בכל מיני קבוצות מתבצעת לפני משחק נגד מנצ'סטר יונייטד. יש לי תאוריה בעניין הזה: אם רוצים להפטר ממשהו לא רוצים שיגיע למשחק מול יונייטד כי אם בטעות ינצח, או במקרה של קבוצה קטנה אפילו יוציא תיקו, אי אפשר יהיה לפטר אותו אחר כך לתקופה ארוכה. ומצד שני זה נותן למנג'ר החדש – אם מוצאים אותו בינתיים – משחק אחד של חסד כי אלו נקודות שלא ממש בנו עליהן.

בעניין הזה: ק.פ.ר עשו נכון מבחינתם שפיטרו ראשונים מבין קבוצות התחתית. מדובר בקבוצה שאם תרד ליגה, החזרה שלה היא בכלל לא עניין טריוויאלי. וכשהארי רדנאפ יושב בחוץ ברור שהבטחון התעסוקתי של הרבה מנג'רים הוא נמוך יותר. ובמקרה הזה מי שמגלה סבלנות ואורח רוח עם המנג'ר עלול להפגע. המפטר מוקדם מקבל את רדנאפ. המפטר מאוחר יותר יסתפק במישהו פחות טוב. אני דווקא חושב שלא מדובר באיזו קפריזה אלא בחשיבה לטווח ארוך. רדנאפ יכול לעשות מהם ווסט ברום או פולהאם – קבוצה עם קביעות פרמייר ליג.

זה אגב נכון גם לפיטורין היותר מפורסמים במערב לונדון השבוע. מאז המהלך ההתאבדותי בפיטורי מוריניו צ'לסי בדרך כלל מבצעת את הפיטורין אחרי שסיכויי האליפות שלה ירדו לטמיון. הפעם היא מפטרת כשהיא לחלוטין בתמונה – במיוחד אם תנצח מחר את מנצ'סטר סיטי – ומביאה מאמן עם רקורד של הצלחות די מיידיות. אני חושב שבניטז מאד מתאים לצ'לסי גם אם ישב בחוץ קצת יותר מדי זמן מהרצוי למאמן ברמתו. תראו את רדנאפ – חוזר לעבודה ברגע שיכול!

ההשלכה למשחק שאנחנו עומדים לצפות בו היום היא כזו. מכיוון שאין מנג'ר ואין אפילו מנג'ר זמני שמקווה לקבל את התפקיד באופן קבוע – ספק את קווינס פארק ריינג'רס תנסה משהו מיוחד במשחק הזה. סביר להניח שיחנו את האוטובוס ואני מאד מקווה שיונייטד תגמור את הסיפור במהירות יחסית והרגע המרגש במשחק יהיה מחיאות הכפיים לג'י סונג פארק. שחקן שהשאיר את הלב שלו במגרש עבור יונייטד שבע שנים.

נדמה לי שפארק היה הרכישה הראשונה או השניה של יונייטד אחרי שהגלייזרים קנו את הקבוצה. הייתה מין תחושה שזה מהלך שכולו שווק ומה יונייטד צריכה אותו. אבל האמת היא שהוא בא אחרי עונות מעולות באיינדהובן והוא היה מהשחקנים המרכזיים שם כשהם הגיעו לחצי גמר האלופות. היו לו ימים גדולים אבל אף אחד מהם לא גדול יותר מהניצחון על ברצלונה.

זו הייתה העונה האחרונה של רייקארד. ברצלונה הייתה בירידה לא קטנה, אבל למשחק הזה הגיעה ביתרון מבני לא קטן. ברצלונה בעצם ויתרה על הליגה כמה שבועות קודם לכן, וויאריאל סיימה שניה. התחושה הייתה שכל העונה של ברצלונה על המשחק הזה שהיא מתכוננת רק אליו בערך חודש. יונייטד לא הייתה רק במרוץ אליפות קשה אלא ששני משחקי חצי הגמר נדחסו לשישה ימים שבאמצע משחק עונה מול צ'לסי – אותו יונייטד הפסידה ווידיץ' נפצע. מה שעשה פארק אותו יום, במיוחד במחצית שניה כשיונייטד נופלת מהרגליים, הוא מרדף יחיד אחרי הנעת הכדור של ברצלונה וקרב היחיד הזה לקח את יונייטד לגמר.

ולכן בפעם האחרונה – הריעו לג'י סונג פארק!

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

ביונייטד העניין הכי משמעותי הוא חזרתו של פיל ג'ונס. שיש לו שלושה משחקים כדי להיות מוכן לדרבי. כי האמת היא שאת קו ההגנה אפשר לפחות תאורטית לייצב מתוך הקיים. הוא צריך להיות צוות ארוך טווח של וידיץ, עם ג'ונס או אבנס. או אולי אפילו ג'ונס עם אבנס.

ולמדור התחקירים, האם הם שונאים אותנו והאם אנחנו שונאים אותם?
התחלתי להיות מודע לכך שאני אוהד מנצ'סטר יונייטד בעונה בה הקבוצה זכתה באליפות. אבל זו הייתה למרבה הצער אליפות הליגה השניה. אגב – רמת השוויוניות אז בכדורגל הייתה כזו שדרבי הייתה אלופת אנגליה עם 21 ניצחונות, 11 תיקו ועשרה הפסדים וחמש נקודות (בשיטת שתי הנקודת) הפרידו בינה למקום השביעי.

שנה אחר כך כבר הייתי מאד בתוך העניין כשיונייטד סיימה שלישית והגיע לגמר הגביע. באליפות זכתה אחת הקבוצות של מרסיסייד ובמקום השני הייתה קווינס פארק ריינג'רס. מכיוון שלא הייתי מודע לחלוטין לעומק הטמאות של הקבוצה שזכתה באותה אליפות קווינס פארק ריינג'רס נראתה לי יריבה מאד מרכזית. עם סטן באולס וג'רי פרנסיס והשוער פיל פארקס.

אז נגיד כך: קווינס פארק ריינג'רס היא יריבה סופר מרכזית של יונייטד – למי שהתחילו לעקוב בשנים 75 או 76. למרות שבפעם היחידה שביקרתי בלופטוס רואד מאד מאד נהניתי. יש שם קיר למגרש שצמוד לבית ספר.

אני לא יודע אם הם שונאים אותנו מאד או לא, אני די בטוח שהם יותר שונאים את צ'לסי, אבל אני יודע שהם שונאים מאד את ווטפורד. אני גם שונא את ווטפורד כי מוכרים שם קבאב מקולקל.

אריק בנאדו מול חיידק הבינוניות
"שינצחו אותנו מבחוץ"

47 Comments

martzianno 24 בנובמבר 2012

אחת הסיבות היותר הגיונות לשנוא מישהו. קבב.

תומר חרוב 24 בנובמבר 2012

אני מת על מדור התחקירים, המשפט האחרון ענק.

שלו 24 בנובמבר 2012

רונן, קראתי פעם שקבוצה שמחליפה מאמן לא לוקחת אליפות,
ברור לי שזה לא לגמרי נכון,
אבל מתי הייתה פעם האחרונה שקבוצה החליפה מאמן וכן זכתה?

ערן 24 בנובמבר 2012

פרטיזן בלגראד ואברהם גרנט…

תוהה בדרכים 24 בנובמבר 2012

גרנט היה מאד קרוב.

בעיקרון, כל הפואנטה היא שקבוצה שמחליפה מאמן נמצאת במשבר גדול וקבוצות שעוברות משבר מאד גדול במשך העונה, בדרך כלל לא לוקחות אליפות.

תוהה בדרכים 24 בנובמבר 2012

בהקשר הזה, אם היית עושה בחינה מאמנים שהגיעו באמצע העונה וזכו בליגת האלופות, היית מוצא יותר אפשרויות. למה? כי זה טורניר גביע שהרבה פחות מושפע מיכולת על פני כל העונה.

שלו 24 בנובמבר 2012

בליגה האנגלית?

עומרי 24 בנובמבר 2012

עד עכשיו לא הבנתי למה ויתרו על פארק. המשכורת שלו הייתה סבירה ופרגוסון גם ככה נהג להשתמש בו באופן ספוראדי.
אבל הוא נתן לעיתים דברים שכעת אין מי שיכול לתת אותם.

צור שפי 24 בנובמבר 2012

רונן, דווקא אכלתי אחלה kidney pie במשחק של ווטפורד נגד נוטינגהאם פורסי ב-1987. חוץ מזה, האם אתה זוכר איך דרבי זכו באליפות בזמן שהם כבר סיימו את העונה תודות לניצחון של וולבס על לידס?

צור שפי 24 בנובמבר 2012

פורסט

שי הדור הבא 24 בנובמבר 2012

רונן – העם דורש התייחסות למשחק מול גלאטסריי.

פיל ג'ונס חזר, הרבה פרצופים מעניינים, אפילו באטנר שלא ראינו כבר חודש. פרגוסון בכלל הגיע או שלח רק את הצעירים? אפשר להוציא משהו מהמשחק ההוא או שזה לפרוטוקול בלבד?

אלעדB 24 בנובמבר 2012

לפרוטוקול בלבד…

אריק 24 בנובמבר 2012

זחיחות מעצבנת. לא מתאים לקבוצה אחרי שני הפסדים

Danny - Long Island 24 בנובמבר 2012

ויפתחו שערי שמיים, אנדו צריך לשחק הרבה יותר, וכבר אמרנו את זה מזמן.

סימנטוב 24 בנובמבר 2012

אנדרסון שחקן למשימות מיוחדות 30 דק והוא נהדר, אולי כדאי להצמיד לו לאוזן מייבש שיער כי יש לו הפרעות קשב. הרננדז נפלא (היי הוא כבר טוב מחוץ לרחבה). גם אחרי ההובלה שיחקנו רך.

D! בארץ הקודש 24 בנובמבר 2012

נדמה לי שאתה צריך לתקן את המשפט הראשון.

D! בארץ הקודש 25 בנובמבר 2012

תודה

אריק 24 בנובמבר 2012

מצטרף לרוגז עד הפיגור, זחיחות, חוסר באינטנסביות, חוסר חשק, מין תחושה של אנחנו יונייטד ולכן ננצח, לא מספיק טוב. רפאל היה היחיד שניסה לשחק מהר בהתקפה. מה אשלי יאנג מוסיף למנצ'סטר יונייטד, מישהו יודע?

ייספר אולסן 24 בנובמבר 2012

חוץ מזה שיש לו את שיר העידוד הכי מגניב (על פי המנגינה של להיט הקלאב-מד "אגדו"), אנדרסון צריך להיות יותר בתמונת ההרכב. השילוב שלו ושל פלצ'ר היה היום קטלני במרכז המגרש.
אשלי יאנג בכושר זוועה מאז החזרה שלו, ולנסיה היה חלש מול נוריץ' ונאני נראה בדרך החוצה. מה שמשאיר את הדלת פתוחה בינואר לדיויד בקהאם.

יוסי מזרחי 24 בנובמבר 2012

לפני כל דבר אחר. הרגע הספורטיבי המשמח שלי השנה, הדקה ה66, דארן פלטשר במפגש עם הכדור והרשת.
.
כל השאר, אח"כ ובהפרש פאזה מהרגע הזה.
זחיחות? זה יהיה לא פופולארי לכתוב את הדברים הבאים אבל זו תחושה שהולכת ותופסת אצלי מקום גדל והולך.
הקבוצה שלי, MANU בנויה לא נכון והיא לא מאוזנת. הבאתו של ואן פרסי הביאה להזזה הצידה של וולבק והרננדס.עם קאגווה, יש צפיפות יתר במרכז הקדמי והרבה מידי מתמודדים על מעט מקומות.במרכז מאחור אני מקווה לראות את פלטשר של לפני שנתיים.מי יתן, משום שלפי מה שנראה, זה הכי טוב שיהיה לנו בעתיד הנראה לעין.
אין לנו קיצוניים אמיתיים. יאנג יכול לתרום הרבה מאוד עבודה וזה חשוב. וולנסיה הוא חד מימדי יותר ממה שחשבתי וגם הוא נותן יותר עבודה מכשרון. נאני כבר בחוץ.אין לנו קיצוניים דוגמאת גיגס הצעיר, בקהאם (למרות הכינוי המטופש "שחקן כנף"),קאנצילסקיס לוותיקים יותר, או אפילו כדוגמא מימים אחרים כמו קופל והיל, לחט'יארים כמוני. קיצוניים שיכולים לשנות את המשחק ושמהווים יתרון דומיננטי על היריב. זה היה הסימן המסחרי שלנו במשך שנים ומה שיש היום, זה בינוניות לשמה.חסר לנו פלטשריזים, מהסוג שמבין איזה חולצה הוא לובש ומה המשמעות שלה אחרי המשכורות ושאר שטויות.
דווקא בהגנה יש בסיס טוב והיא תתיצב עם הזמן משום שיש שם גם כשרון וגם אופי והמשבר הזה יחלוף.מתהלכת לה שמועה שקנינו מגן שמאלי, אולי נראה אותו בשנים הבאות.
הרושם הוא של בינוניות עם הבלחות פה ושם.
ויש גם אפשרות, שמהסגל הזה שהוא טוב במעט מזה שלקח את אליפות המחזור ה-33 בעונה שעברה,יצא משהו. למדתי שלא כדי להתעסק עם סיר אלכס. ואני לא משחק איתו.

דורפן 24 בנובמבר 2012

יוסי – הכל טוב ויפה אבל אתה נסחף בעבר. נאני וואלנסיה – שאולי בתקופה לא טובה – הם בין עשרת הקיצונים הטובים בעולם. נאני היה לתקופה בין שלושת הטובים. גורדון היל וסטיב קופל לא היו בסביבה המרוחקת של זה ולא הייתה שום דומיננטיות מהסוג שאתה מתאר. והיתרון הדומיינטי על היריב היה מסתיים בעשרה הפסדים לעונה או יותר (כאמור עשרה היו לאלופות לא פעם). ציבור הלקוחות החדש של מנצ'סטר יונייטד בכלל לא היה מסוגל להתמודד עם עונות מהסוג הזה – שכללו גם הרבה מאד תבוסות. פשוט לא ראית אז משחק שלם של מנצ'סטר יונייטד.

למעשה גם אלו "שמתגעגעים לעונת הטרבל "- שני הפסדים קשים של 0-3 לארסנל והפסד לשפילד (בשלב הזה של העונה), שמייכל נשלח לחופשה בגלל חולשתו ובליגה יונייטד לקחה 79 נקודות. שלא לדבר על זה שבשלב הבתים יונייטד ניצחה רק יריבה דנית. יונייטד – עם סתאם ושמייכל – ספגה יותר מארבעים שערי ליגה. אין שום סיכוי שאנשים היו מקבלים את זה כיום. האוהד של היום לא פראייר.

יוסי מזרחי 24 בנובמבר 2012

אני מסכים שנסחפתי קצת אבל מה שרציתי להעביר, זו תחושה שיש ירידה מהותית באיכות שעל הקו,חוץ מהבעיות שאנו דנים בהם כבר עד כדי שעמום.
האמת היא שאני לא זוכר קיצונים אחרים מתקופת גורדון היל וסטיב קופל ואין לי יכולת להשוות, אבל התחושה הזו קיימת.

גיל 24 בנובמבר 2012

אם ההגנה תתייצב, אז על מה יש להתלונן? הרי בקצב ההתקפי של היום מנצ'סטר מנצחים כמעט כל משחק. אז אם תהיה הגנה סבירה, הניצחונות יבואו יותר בקלות ואליפות תושג בלי בעיות. אם ממרומי המקום הראשון עדיין יש מקום לשיפורים, אז מצבה של מנצ'סטר מצוין.

יונתן פולק 24 בנובמבר 2012

סקולס:
מחד – אני לא זוכר כבר משחק שהוא פתח בהרכב והיה טוב.
מאידך – אני לא זוכר מחשק שהוא נכנס בדקה 60 ולא היה מספר אחד במגרש.

לפעמים אני לא מבין את הסר…

Z 24 בנובמבר 2012

אני חושב (מקווה שלא) שדני וולבק מתהווה למעין אנדי קול.
ולא, לא בגלל ששניהם בעלי עור כהה, אלא העדפת הוירטואוזיות על פני סיומת קרה ופשוטה מול השער.

אמיר המקורי 24 בנובמבר 2012

רונן

ניתוח בהחלט נכון הן לגביי פלאטשר וקאריק ובעיקר לגביי אנדרסון וקלברלי,השניים גורמים למשחק של היונייטד להיות דינמי ומהיר יותר לעומת הקצב האיטי שמכתיבים סקולסי וקאריק.
בכלל לטעמי למרות שאני אוהב ורגיל למערך הרגיל של ארבע ארבע שתיים המשחק הטוב ביותר של היונייטד העונה היה מול המגפייז שם שיחקנו את היהלום עם רוני קאגווה וקלברלי.
לגביי התגובה שלך על לנסיה הריי שזו הייתה הגזמה דיי פראית לומר שהוא בין עשרת הקיצונים הטובים בתבל,אפילו לא בצחוק וגם לא בין עשרת הטובים באירופה!
ולנסיה נותן משחקים מעולים לפרקים וגם בא לעבודה ונלחם,יוסי מזרחי הגדיר אותו היטב חד מימדי.
הייתי מוסיף שגם בעל רגל אחת בלבד,לא מכיר עוד קיצוני שמשחק ברמות הגבוהות ביותר של הכדורגל העולמי שאינו מסוגל להשתמש ברגל שמאל לגמריי!

דורפן 24 בנובמבר 2012

אמיר – קודם כל אירופה והעולם… זה אותו דבר. ושואלנסיה בשיאו הוא מוציא הגנות לחלוטין משווי משקל. ווינגרים טבעיים – אין הרבה כמוהו. אני לא מונה כאן אנשים כמו איניאסטה שהוא קשר שממוקם באגף אבל לא קיצוני.

ועוד דבר שיוסי לא צודק – לגבי ואן פרסי. כשיש לך הזדמנות להחתים את אחד החלוצים הטובים בעולם – אתה מחתים. והוא שיחק היום לא טוב.

יוסי מהאבטיחים 24 בנובמבר 2012

גם כשואלנסיה בשיאו, הוא וואן טריק פוני. הוא לא רבגוני, ולכן די שקוף. הוא מצויין מול מגינים איטיים שלא מקבלים יותר מדי עזרה מהאמצע.
רוצה לומר- כשהוא בשיא הוא מדהים, אבל אין מספיק סיטואציות שבהן הוא יכול להגיע לשיא הזה.

יוסי מזרחי 24 בנובמבר 2012

רונן,
כנראה שאני לא בכושר אם הצלחתי לגרום לך לחשוב שאני מבקר את הבאתו של ואן פרסי. אני לא. טוב שהוא בא וזה שהוא בא, גורם גם לפקקים ברביעיה למעלה. והלואי והיו לי צרות כאלה בשאר חלקי המגרש.

אריק 25 בנובמבר 2012

תגידו וון טריק פוני, תגידו חד ממדי, הוא מוביל את הליגה בשנתיים האחרונות באסיסטים לדקה, זה כנראה אומר שהוא כן מה שרונן אומר. אגב גם לנאני על אף ירידה בשנה שעברה יש על פני השנתיים האחרונות מספרים טובים מגרת' "רונלדו האנגלי בייל. הם אמנם עושים את זה בקבוצה טובה עם חלוצים מעולים, אבל הם בהחלט טובים. הבעיה היא העומק, וזה ששניהם טובים מימין בלבד. יאנג לטעמי לא מוסיף דבר, ובהחלט דרוש כאן עוד קיצוני אחד טוב לסגל, אבל הבעיה היא במרכז הקישור, השאר זניח.

ניק 24 בנובמבר 2012

גיגס,סקולס,קאריק,פלטשר- אסור שיותר מאחד מ4תם ישחק בו זמנית. כל שילוב ביניהם מוריד בצורה דרמטית מהמהירות ומהיכולת היצירתית.. לפחות בתחילת המשחק…

fred the red 25 בנובמבר 2012

אני אישית חושב שהבעיה של יונייטד היא בחוסר העקביות. בכל משחק עולים עם מערך אחר והרכב אחר כאשר שחקני הקישור וההתקפה ממוקמים פעם אחר פעם במקום אחר – ראה מקרה וויין רוני לדוגמה.
הסיר צריך לבחור במערך מסויים ולרוץ איתו, כמובן עם התאמות למשחקים ספציפיים. לטעמי שיטת היהלום הוכיחה את עצמה השנה יותר משיטת הקיצוניים במיוחד כשולנסיה לא בכושר ונאני לא נמצא ברוטציה. אשלי יאנג הוא גם אכזבה ענקית ואני לא זוכר משחק אחד טוב שלו העונה.
אנדרסון היה מס' 1 במגרש ושימו לב שלאחר שהוא עלה גם משחקו של רוני השתפר פלאים.
בעניין ואן פרסי.. הוא לא צריך לשחק טוב. רק להבקיע

יואב 25 בנובמבר 2012

פלטשר בשיאו-הוא הספיריט של יונייטד. המשך ישיר לדור הנפילים.
ללא פציעות שעצרו אותו-הוא כנראה היה שחקן שלם יותר.
כל כך אוהב אותו ותמיד מרגיש ביטחון כשהוא בהרכב. אני מאמין שגם פרגי.

שי סידלניק 25 בנובמבר 2012

תימצת את ריגשותי בצרה מדויקת לחלוטין, רק שיהיה בריא

גיל מזימבבואה 25 בנובמבר 2012

פלצ'ר ופרגסון הם בדיוק האנשים למה אנחנו כל כך אוהבים את יוניטד.
פרגסון מכיוון שאין מנג'ר בעולם שהיה כזה סבלני עם המחלה של פלצ'ר ולא מרים ידיים.
ופלצ'ר הוא גרוע בהכל, בכל שכונה שהיו בוחרים שחקנים הוא היה ניבחר אחרון אבל יש לו את הכל בגדול ולב בגודל של אוקינוס. ולכן אנחנו מתים עליו (ובזמנו גם על אושה).

יוסי מזרחי 25 בנובמבר 2012

גיל.
כתבת שפלטשר גרוע בהכל. זה ביטוי כל כך עמוק שבא מאהבה ששמורה רק לילדים שגדלו אצל סיר אלכס.
תן לי עוד חמישה כאלה גרועים ואקטוף איתם את הירח.

גיל מזימבבואה 25 בנובמבר 2012

אתה כל כך צודק, אפילו אני מוכן לוותר מדי פעם על אליפות בשביל לראות שחקנים כאלה.
אבל לנו כאוהדי יוניטד אין הרבה על מה לקטר כי תמיד הסר ימצא עבורנו שחקנים כאלה.

matipool 25 בנובמבר 2012

כאוהד ליברפול – אני מאד אוהב את פלטשר ( עד כמה שזה יישמע מוזר ) . את פלטשר של לפני המחלה הייתי לוקח בעיניים עצומות לליברפול . רק בריאות .

wazza 26 בנובמבר 2012

מצטרף, כתבת מדויק להפליא

כוכב עליון 25 בנובמבר 2012

הרגע הכי מרגש השנה (בינתיים) היה השער של פלטשר, לך תסביר לילדה בת 5 וילד בן שנתיים מה זה קוליטיס בקיבה ולמה אבא כל כך מתרגש בגול הזה (יותר מהפסיכיות הרגילה)

אריק 25 בנובמבר 2012

אשתי שסובלת ממחלה דומה דווקא הצטרפה לדמעות… את זה הצאצאים כבר באמת לא הבינו.

אריק 25 בנובמבר 2012

אם כבר נכנסים לעניינים משפחתיים, ברגע ההרמה לגול של ק.פ.ר הבת הקטנה שלי עמדה מולי, בדיוק סיימה להגיד "אבא אני לא מרגישה טוב" ואז הקיאה עליי, דליים, בדיוק בגול…

יואב מקטמון 25 בנובמבר 2012

יותר מהכל מטרידה אותי שאלה אחרת, למה אף אחד מחברי הפורום המכובד הזה לא הוזמן לטקס הסרת הלוט מעל פסלו של הסיר?!
מי לא היה שם, מאירווין ועד קול, ורק אנחנו לא הוזמנו!
הנהלת היונייטד צריכה להתבייש…

D! בארץ הקודש 25 בנובמבר 2012

בחיי שהמצב שלכם קשה. רחמים על המצב הקשה, בקבוצה ששום פיגור לא אמור לרגש אותה יתר על המידה (עם כל הבעיות שאכן יש לכם כרגע בחלק האחורי).

דורפן 25 בנובמבר 2012

לאוהדים מאד קשה. אתה צריך להבין אותם. קשה.

blue moon - man.city 25 בנובמבר 2012

בדיוק באותו זמן בו ראיתי את הסרט ג'יימס בונד החדש, שאני לא אספר כלום על העלילה למעט העובדה שסופו מתרחש בסקוטלנד, גם הסירו את הלוט מעל איזה פסל של סקוטי מוזר שאוהב סוסים ומסטיקים וגם שחקן סקוטי אחר כבר גול מרגש…

כנראה שזאת הסיבה שאני קצת מרגיש עייף, חסר כוח ורצון אמיתי להשקיע את כל מרצי בעבודה כמו מידי יום ראשון ולא ההפסד הראשון העונה בליגה שיגיע כנראה היום אחר הצהריים בלונדון…
גם תיקו יהיה מעולה לדעתי

Comments closed