יומן אליפות של הניינרס (13). מי היה צ'רלס היילי?

ניסוי קפרניק רשם עוד פרק מוצלח. אלדון סמית בדפי ההיסטוריה עם שיא מועדון

ג'ים הרבאו צריך למצוא מדריך טוב למדיטציה. לעבוד על נשימות. למה אתה מבזבז את פסק הזמן האחרון שלך ביתרון 20-6 על מסירת שבע יארד של היריב 75 יארד מהשער. זה כמעט הסתבך והניינרס מצאו עצמם עם דאון שלישי וחמש כשהיתרון רק 7. ואז באה קצת הרואיקה של קפרניק שבריצת 50 יארד גמר את המשחק. וזו הסיבה שהוא ימשיך: בליגה בו שתי זוכות הסופרבול האחרונות הן קבוצות של 6-10 ו-7-9 בעונה הרגילה – המהלך הגדול הוא קריטי.

מדד קפרניק: משחק המסירה חייב התאמות משום שבלי קייל וויליאמס (שסיים את העונה) ובלי מאריו מאנינגהאם לא היה לניינרס את האיום העמוק. זה הצריך התאמות מצידו והוא הצליח יפה – 18 מ-23 אבל עם נתון אחד יפה: בלי שום מסירת עומק גדולה הוא עמד על ממוצע של 8 יארד למסירה. מצד שני הייתה בעיה בדאון שלישי – שהייתה גם בעיית קו ההגנה.

מדד אלדון סמית': מי היה צ'רלס היילי? (הסאק ה-19.5 הוא שיא מועדון. יש לו שיא לאיזשהו שחקן בשנתיים ראשונות בליגה., ונשארו כמה משחקים)

3-9 ותיקו. לפני המשחק בניו אינגלנד.

הניצחון בסיטי
כדורגל במספרים: מכבי חיפה לא הכי גרועה / יוחאי שטנצלר

28 Comments

גיל 10 בדצמבר 2012

במשחקים שהוא משחק קיפרניק מראה שהוא מדויק כמו סמית אבל יש לו גם ערך מוסף בתור רץ, מוסר לעומק ובקיצור, כל מה שצריך מק"ב.

ואיך ניו אורלינס מתפרקת ככה בשבועות האחרונים, חבל מאוד.

דורפן 10 בדצמבר 2012

בדיוק מה שאני מצפה כאוהד. קווטרבק שנותן לך סיכוי בשתי הדקות האחרונות. ואגב – הוא ביצע מהלכים מנצחים גם בשני המשחקים מול סיינט לואיס שלא נרשמו לו. הוא בהחלט טוב מאד תחת לחץ. והוא פחות שקוף עם הריצה שלו ממייקל ויק למשל.

גיל 10 בדצמבר 2012

אני מסכים לגמרי. מן הסתם הוא יעשה יותר טעויות מסמית, אבל התקרה שלו הרבה יותר גבוהה.

פייר ליטברסקי 10 בדצמבר 2012

ברכות על הדאבל האדום היום.

דורפן ידידי,האם נזכה לראות ממך פוסט על מסי ?

רק לפני חצי שנה במאי 2012 מסי שבר את שיא הכיבושים בעונת משחקים אחת במדי בארסה (2011/12) עם 73 בישולים ועל הדרך הוסיף גם 29 בישולים. השיא הקודם היא של מולר עם 68 שערים במדי מינכן.
היום מסי קבע שיא שערים לעונה קלנדרית (קבוצה+נבחרת) שכבש את שערו ה 86 .גם כאן השיא הקודם היה של מולר עם 85 שערים.

לדעתך שני השיאים הללו שבירים בהנחה שגוף האדם לא יעבור איזושהי מוטציה?

תודה,וסליחה שאני כותב על מסי בפוסט של הניינרס.

יריב 10 בדצמבר 2012

אם אינני טועה, לאורך השנים יש עליה עקבית במספר המשחקים שמשחקת קבוצת כדורגל באירופה, ואני לא רואה סיבה שזה ייעצר בקרוב. אם זה אכן המצב, ודאי שגם השיאים האלו יישברו.
אם אינני טועה, מסי שיחק השנה 66 משחקים (זה לא כולל התייחסות לשיעור מהמשחק בו השתתף במקרה בו היה מעורב בחילוף, לא יודע כמה זה משנה), בהם הבקיע 86 שערים.
מולר, לשם השוואה, הבקיע את ה 85 שלו ב 60 משחקים, פלה הבקיע 75 ב 53 משחקים. אם בהמשך נראה שנים בהן שחקנים משחקים 75 משחקים, יש להניח שיהיו בהם מבקיעים מחוננים שיבקיעו שיעור שערים גבוה. אולי מעט יותר נמוך מזה של מסי (כפי ששיעור השערים למשחק שלו נמוך מאלו של מולר ופלה), אבל גבוה משפיק כדי לעבור את מספר השערים.

גיל 10 בדצמבר 2012

שיא לא מעניין. אף אחד לא שמע עליו עד לפני חודש בערך.

איתמר 10 בדצמבר 2012

אותי הוא מענייו

URLACHER 10 בדצמבר 2012

אתה בהחלט צריך להצטער שאתה מערב את השיא הלא מספיק חשוב הזה בפוסט שקשור לליגה הבאמת טובה בעולם ולא השטות הזאת בדרום מערב אירופה

גל דגון 10 בדצמבר 2012

מפעל הגביע הטוב בעולם.

וגם זה רק למי שיש לו סבלנות ליותר זמן פרסומות מזמן משחק.

shohat 10 בדצמבר 2012

2 מ – 10 בהמרות דאון שלישי, געגועים לורנון דיוויס (מישהו ראה אותו לאחרונה?), ספשל טימס והמזל שהחזירו את גור לחיים בדרייב של סה"כ… 10 יארד, התקפה שכמעט לא תפקדה עד לריצת 50 יארד של הקוורטרבק – לא ממש אסטרטגיה מבטיחה לטווח הארוך, גם מבחינת היערכות של הגנות (שילמדו את הטריק) וגם מבחינת הסיכוי של קפרניק להיתקל יום אחד בליינבאקר שראה קטעי וידיאו של ג'ים ברט. התלהבתי אחרי שיקגו, ואפילו ניו אורלינס, אבל השבועיים האחרונים לא מעודדים. הגנה אדירה, התקפה למטה מבינונית שמסתמכת על מקריות.

דורפן 10 בדצמבר 2012

כשראיינו את השחקנים בזמן המחלוקת וורנון דייויס היה היחיד שנראה שהיה שנוטה לסמית' ולא לקייפרניק. המטרה הטובה ביותר של קייפרניק בדאון שלישי במשחקים הקודמים הייתה מאנינגהם – אז היה קשה לו קצת בלעדיו.

חובבן ציון 10 בדצמבר 2012

הממ
והפעם ילדים שאלה? הניינרס אמנם ניצחו את הפינס (ולא בקלות) 27:10
למי שייכת השורה הסטיסטית הבאה:
18/23 ל185 יארד (ממוצע 8), 0 ט"ד 0 אינט'. 4 סאקס להפסד של 19 יארד.
6 נשיאות כדור ל53 יארד וט"ד 1
2/10 השלמות לדאון שלישי.

דורפן 10 בדצמבר 2012

שילוב של מייקל ויק ואלכס סמית….

האמת שנתוני נשיאת הכדור הם 3 ל-53. כי שלושת הדאונים האחרונים של חיסול השעון נרשמו כמהלכי ריצה שלו

חובבן ציון 10 בדצמבר 2012

האמת שזו שורה אלכס סמיתית לגמרי, מה שמעלה את החשד שיש וירוס א"ס המסתובב באיזור המפרץ ומדביק אנשים שאינם נקראים איליי…
ובגדול כל המשחק היה נראה דומה למה שראיתי כל העונה מהניינרס. ככה שהאפקט של הק"ב נדמה כי משפיע באופן מינורי על הישגי הקבוצה…
כפי שזה נראה כרגע הניינרס יצליחו לסיים במקום השני בNFC, דבר שיביא להם את הביי ולאחריו ככל הנראה הם יארחו את הפקרס או הג'יאנטס.
לא הייתי מהמר עליהם

shohat 10 בדצמבר 2012

פעם המשחק הזה היה הדו-קרב האולטימטיבי בין שני הגדולים מכולם.
http://www.youtube.com/watch?v=_8ECn_zYyuo
מצד אחד אני מתלהב מההצלחה המחודשת של הניינרס. פתאום חזרתי לעקוב אחרי פוטבול (כן, בזכות הרבאו ודורפן). מצד שני פשוט לא מוסרי לתמוך בקבוצה שההתקפה שלה מלכלכת ככה את המורשת של מונטנה ויאנג. אני עוד מתלבט.

URLACHER 10 בדצמבר 2012

יש לכם שבועיים של make or break ואחריהם אפשר יהיה לדעת האם קפרניק הוא מה שאתם צריכים והאם אתם באמת מועמדים לאליפות.
2 הפסדים בשבועיים הקרובים וסיאטל יכולה בהחלט לקחת את ראש הבית.
אם וכן התיקו הביתי מול הראמס ירגיש כל כך כואב

גלן 10 בדצמבר 2012

קודם כל השיא של מסי סופר מעניין מהסיבה הפשוטה- מה BBC ועד ל CNN ומסין ועד למזרח התיכון הוא יצר אושר ועניין שמשמעותו היא אחת. במסע ספונטני או מתוכנן, הפור נפל וההיסטוריה תכתיר את מסי כבחיר כדורגלניה. זוהי אינה דעתי הפרטית (עדיין?) אבל היא כמו גם האחרות והמלומדות כאן ובפורומים נכבדים אחרים תשטף בסוף. עוד מונדיאל פחות מונדיאל עוד קופה אמריקה פחות קופה ואפילו דעתו המלומדה של עזי. כל אלו לא ישנו זאת!

יש לי אבל אנקדוטה נקשרת לפוסט- הייתה לי פוסט-דוק שאביה איש חביב ובריא (עדיין) היה ק"ב של איזה קולג' שכוח אל בוירגיניה. שאלתי אותו על חוויות ומפורסמים והוא זכר בגאווה איך צארלס היילי הוריד אותו פעמיים במשחק. ואגב היילי וסקוט נורווד שיחקו באותו קולג' ואין לי שום תובנה מציון העובדה הזאת….

D! בארץ הקודש 10 בדצמבר 2012

עניין אני עוד מבין
אבל אושר??

GLEN 10 בדצמבר 2012

D! אכן מסתוריות דרכי האל.

משה 10 בדצמבר 2012

בוא לא ניסחף עם האושר, כל אחד ומה שמשמח אותו.
אני ולהערכתי עוד 50 מיליון איש בארץ הולדתו חושבים שמראדונה גדול ממנו.

ניינר 10 בדצמבר 2012

העיקר שקולין שומר את אלכס על הספסל ולא עושה שטויות שיגרמו להרבאו להחזיר את המתחזה . לפי ההתנהלות המחוייכת והלבבית של המתחזה בצידי המגרש נראה לי שהוא גם הבין שהסיפור שלו בעיר המפרץ גמור. אני מקווה שהרבאו ישחרר קצת את הרסן לקולין ויתן לו להפציץ קצת יותר, וצריך להחזיר את ורנון דייויס דחוף לעניינים.

אריאל גרייזס 10 בדצמבר 2012

הארבו הצליח במשימה שלו, להפוך את קפרניק לאלכס סמית. לדעתי, זה פשוט מה שהוא מחפש בק"ב, כזה שייקח את הדברים הבטוחים, לא יימסור לעומק וייתן להגנה לנצח את המשחק. זה לא הספיק בשנה שעברה, אבל זה לא אומר שזה לא יכול להצליח השנה

משה 10 בדצמבר 2012

אני חושב שאתם מגזימים, קפרניק עדיין עשה כמה מהלכים יפים במהלך המשחק.

דורפן 10 בדצמבר 2012

הם מגזימים באופן טוטאלי ואלמלא היו ידענים גדולים הייתי כותב "שטויות במיץ אננס". הם לוקחים את שני המשחקים הפחות טובים, אבל עדיין סבירים בהחלט, של קווטרבק במשחקו הרביעי במקצוענים ומשווים זאת לקווטרבק כושל שלאחר שבע שנים איומות הצליח להגיע למצב בו הוא לא גורם נזק קולוסאלי.

כשעדיין – גם במשחקים הללו – כולל בהפסד – קפרניק הנדס את המהלך שהיה מספיק כדי להכריע את המשחק (החטאות בועט פגעו בו).

אריאל גרייזס 11 בדצמבר 2012

מה זה שני המשחקים הפחות טובים – בשני המשחקים הראשונים שלך אף אחד לא מכיר אותך אז אתה יכול להפתיע אותם. החוכמה היא לשמור על עקביות ולהמשיך באותה יכולת גם אחרי שיודעים מה אתה יכול לעשות.
אני לא אומר שקפרניק לא משחק סביר אבל אם היו קוראים לו אתמול סמית', הייתם קורעים לו את הצורה.
יאללה, שבוע הבא בפוקסבורו, נראה אותו.

GLEN 10 בדצמבר 2012

משה,
תכלס חוץ משתי מדינות בכדור הארץ (הפיליפינים וברזיל) נראה לי שהיה שמח אתמול בכל השאר.

Z1 10 בדצמבר 2012

לא ברור לי איך אתה אומר שאין איום עמוק – דווקא רנדי מוס שיחק יותר דאונים ואפילו אם הוא רץ פחות מהר ויוצר פחות ספריישן מבעבר, ההגנות בליגה מאוד מכבדות את זה שהוא על המגרש וכמעט תמיד ישאירו סייפטי מאחור לחיפוי. בהקשר הזה דרך אגב, היתה מסירה אחת מרהיבה של קאפ למוס לט"ד על איזה ארבעים יארד, רק שהמגן של הדגים תפס לו את היד (השופטים פיספסו את זה כמובן).
הארבו לא טוב בערעורים, אני חושב שהוא על מאזן חצוי לעונה, ואתמול זה כמעט עלה במשחק כשאי אפשר היה לנהל שעון ברבע הרביעי.
האיש של המשחק לטעמי היה גור עם ראיית משחק וחיתוכים שאי אפשר ללמד ולב ענק ענק. כל זה מול העיניים של המחליף העתידי שלו למייקל ג'יימס, שסוף סוף מצא את הדרך לראות מגרש.

kirma der faux 11 בדצמבר 2012

עוד עדות לגדולת השיטה של הליגה:
בית ששנה שעברה אף קבוצה בו לא סיימה במאזן חיובי הופך לאחד האיכותיים בליגה.

Comments closed