צ'לסי. קצת נפלו מהרגליים

עייפות היא גם גורם בכדורגל

זו לא תוצאה הכי משמחת, אבל בסופו של דבר היא מאד מוסברת. יונייטד פתחה על גבי ההתלהבות אבל כשלא הצליחה לגמור את המשחק – וכנראה שהיה נחוץ שער שלישי – מצאה את עצמה עייפה מאד. בחצי השעה האחרונה היו המון מסירות מאד לא מדוייקות בגלל עייפות. השחקנים ששיחקו מול ריאל – בעיקר קלברלי, קאריק, רפאל ואברה – נפלו מהרגליים.
אבל כל אלו ששיחקו בשני המשחקים די הצדיקו את הכללתם. כי מי שלא פתחו מול ריאל והיו אמורים להיות עייפים פחות לא הבריקו. וזה כלל את שני המבקיעים צ'יצ'ריטו ורוני. קגאווה הוא כרגע מין שחקן שהוא טוב כמו הקבוצה אבל לא מי שירים אותה, וואלנסיה לא טוב. לא זמן טוב לאבד את נאני.

בסופו של דבר יונייטד נאלצה לשרוד. אבל היא שרדה! שזו שיטת ג'ימי וולוואנו להצליח במפעלי גביע.

וזה נכתב לפני המשחק – וחזה יפה את 15 הדקות הראשונות:

אני חושב שיונייטד כואבת ונזעמת את ההפסד לריאל. לא בגלל שהיא חושבת שנעשה לה עוול – העוול בכל מקרה צריך להלקח בפרופורציה, ואיך שלא הופכים אותו הוא לא היה הגרוע בתולדות הכדורגל – אלא בגלל שיונייטד הרגישה שהיה לה ניצחון גדול בהישג יד. שריאל הייתה על החבלים – גם אם לא על הקרשים.

ובגלל הרוח שיש כרגע ביונייטד אני חושב שהיא תתעל את זה להופעה גדולה היום.

לא תמיד אני אופטימי, אבל היום כן.

*

הנחות עבודה/משאלות לב ליתרת העונה:

ווין רוני לא יעשה צימעס מהספסול שלו נגד ריאל. אם יחליט שזו סיבה עבורו לעזוב, סיבה לגיטימית, יעשה את זה בקיץ אחרי שייתן את כולו ביתרת העונה הזו.

דני וולבק הוא השחקן שהכי השתדרג במעמדו אחרי שני המשחקים מול ריאל. אבל הוא צריך להחליט עכשיו: האם הוא שחקן טקטי למשחקים גדולים, או האם הוא חלוץ ששם את הכדורים בתוך מסגרת השער ומאחרי הקו. שיטפל בעניין הזה.

אני לא מוציא מהכלל עכשיו אפשרות שפרגוסון כבר לא מחפש את ההרכב האידיאלי. שהוא הפך למאמן רוטציה לכל דבר. אין אצלו בנקרים ואין אצלו שיטה קבועה. לא מתלהב מזה אבל אחרי אפס קיצונים במדריד ושניים מול ריאל באולד טראפורד אולי צריכים לחיות עם זה.

שקט, שותקים
ליגת שוקי ההון: כשראש הוועד עשיר בלי הסבר

85 Comments

אביאל 10 במרץ 2013

מקווה לתיקו ומעבר של המשחק לגשר, קשה לי מאוד לראות את צ'לסי מנצחת באולד טרפורד, בטח בכושר של יונייטד ובטח עם מה שהולך בצ'לסי בימים אלו.

דורפן 10 במרץ 2013

תקווה להכרעה. כי במקרה של תיקו אברם ירצה לקחת את הקבוצה. הוא כנראה לא מאמין בסיכוי באולד טראפורד אבל אם יהיה תיקו יראה בכך הזדמנות גדולה.

אביאל 10 במרץ 2013

דורפן – עם תפקודו (או יותר נכון חוסר תפקודו) הנוכחי של בניטז, אולי נמצא את הנחמה באברם עד סוף העונה.

אפי 10 במרץ 2013

לא חושב שאברם יקח את צ'לסי בלשב הזה, כי זה די יחסל לו את הסיכויים לרשת את פרגי…

אריאל גרייזס 10 במרץ 2013

LOL, מעולה

בן אדום 10 במרץ 2013

למה שלא תקווה לניצחון באולד טארפורד? אנחנו בכושר די טוב, וכמו שדרופן אמר, יש לקבוצה הרבה רצון לקום מההפסד הצורם.. גם אני חושב שיהיה היום ניצחון גדול..

אביאל 10 במרץ 2013

בן אדום – אני אוהד צ'לסי, שאתה אומר אנחנו אני מניח שאתה מתכוון ליונייטד.

בן אדום 10 במרץ 2013

מצטער.. קריאה לא נכונה של התגובה שלך גרמה לי להבין אותך לגמרי אחרת :)
עכשיו, כששמתי את הפסיקים במקומות הנכונים התגובה שלך הרבה יותר מובנת, ומכאן האווילות של התגובה שלי
עמך הסליחה

אריאל גרייזס 10 במרץ 2013

משחק מהסוג שהיה בשבוע שעבר יכול לחזק קבוצה ויכול לרסק אותה. ההרגשה אחרי המשחק זה שיונייטד מרוסקת, אבל אין מישהו כמו פרגוסון שיכול להרים אותה מהקרשים.
למזלה, גם ריסוק מסוים לא ממש יסכן לה את האליפות. אם היינו מדברים על פער של 3-5 נקודות, מה שהיה שבוע שעבר היה יכול להיות התחלה של מהפך בצמרת, כרגע אני לא רואה את זה.

אריק 10 במרץ 2013

גם אני אופטימי, ומייד חושב שזאת סיבה לפסימיות.
היה כאן דיון על היכולת של גיגס בתחלית העונה יש כאן ראיון שלו עם גארי שנותן אינפוט מעניין על זה ועוד הרבה דברים.
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2290869/Gary-Neville-interviews-Ryan-Giggs-Manchester-United-legend-Champions-League-defeat-Real-Madrid.html

פראליה 10 במרץ 2013

גם ברמה של ההחלטות המזעזעות ב"הנהלה" של צ'לסי בשנה האחרונה, מה שהולך כרגע במועדון זה תוהו ובוהו מוחלט – השחקנים נגד המאמן הזמני, הוא נגד האוהדים ונגד הכדורגל, אין לו כרגע שום אינטרס להצליח עד סוף העונה (כולל להראות רקורד בתקווה שיש עוד איזה מועדון רציני שיקח אותו בעונה הבאה. הוא יאלץ לתת לזמן לעבור עד שהעוולות שהוא עושה ישכחו עם הזמן ואז איזה מועדון לחוץ יתן לו ג'וב, כמו שקרה לו באינטר ובצ'לסי).

הסיכוי היחיד לעשות משהו היום הוא שהשחקנים יעלו וישחקו חפשי תחת ההוראות של הותיקים (כמו אצל..) אחרת זה יגמר חד וכואב.

אבאלה 10 במרץ 2013

חייבים לנצח היום, לעוף בשבוע אחד משני מפעלים יהיה מאוד לא משקף את העונה המעולה של יונייטד.

פרגוסון לא סתם חשב על טרבל, ללא השופט המטונף הזה מאוד סביר שהיינו עוברים את ריאל. הקבוצה הזאת באמת חזקה ויש לה המון מוטיבציה (בניגוד לסיטי למשל), חבל יהיה לזכות רק באליפות בכושר כזה, למרות שלפני העונה הייתי בהחלט חותם רק עליה.

בני תבורי 10 במרץ 2013

בהצלחה לשני הצדדים.

פאקו 10 במרץ 2013

:)
לעזאזל, יש יותר מדי משחקים בזמן האחרון בהם אנ מוצא את עצמי נותן איחול דומה.

ליבר מהאייפון 10 במרץ 2013

הזמן להתרומם ולהראות מי זו מנצסטר יונייטד.
יש לי הימור אבל אני לא רוצה לנחס.
יאללה יונייטד

אמיר המקורי 10 במרץ 2013

צודק רונן,ורצוי מוקדם ככל האפשר…..וולאבק עם כל האכויות שלו לא יחזיק מעמד כסקורר לגיטימי ביונייטד אם לא יתחיל לשים את הדבר הגול מאחורי השוער ורצוי בצד של היריבה (:
עד עתה הוא זקוק למספר עצום של נסיונות ע"מ לכבוש,אם יש דבר גרוע לסקורר זה הנתון!

צור שפי 10 במרץ 2013

הימור של אוהד נייטראלי: לפחות שניים הפרש ליונייטד, לא אתפלא אם גם יותר.

צור שפי 11 במרץ 2013

גם אני ניבאתי יפה את 15 הדקות הראשונות.

גודיונסן 10 במרץ 2013

רונן, אני לא בטוח שמה שאמרת לגבי וולבק תלוי בו – נראה לי יותר תלוי בפרגוסון – שלמד ממוריניו שאפשר להפוך סמואל אטואים למטאטאים.

היום היה ראיון עם אוסקר בגרדיאן – כל מה שנאמר שם זה "transition time" וזו האווירה כרגע בצ'לסי, מה שלא קרה בעונה שעברה בשלב הזה תחת די מתאו – אז נוצרה אווירה של לוחמים זקנים ופצועים שנלחמים על הכל. משום מה המקום הרביעי נראה בהישג יד וזו המשימה היחידה שהשחקנים והמאמן מחוייבים לה.

baaaaaaa 10 במרץ 2013

אני לא חושב שזה תלוי במי מהם – וולבק לא נולד סקורר ובחיים לא יהיה סקורר, ולכן כל ניסיון לעשות ממנו חלוץ חוד מיותר בעיניי. אבל כמובן שזה לא מוריד משאר האיכויות שלו, והוא יכול להיות חלוץ שני נפלא.

אביאל 10 במרץ 2013

גודיונסן – הייתי הרבה יותר רגוע אם היה מובטח שצ'לסי תסיים בין ארבע הגדולות, יש לנו עם משחק עם יונייטד בחוץ וטוטנהאם בבית. אבל רצף המשחקים החלשים וההפסדים לקבוצות בינוניות מינוס הוא לא הגיוני מאז שבניטז הגיע (עם אחוזי ההצלחה הכי נמוכים מאז שאברמוביץ' הגיע).

סימנטוב 10 במרץ 2013

לגבי ההרכבים, השנה יותר מהרגיל אין שחקנים שהבריקו לאורך העונה בצד ההתקפי. נכון לעכשיו יותר הגיוני לשחק ברוטציה. קגאווה (שכר לימוד), נאני (לא שיחק כמעט חודשיים), ולנסיה בירידה, יאנג (אחלה שחקן סגל), רוני (החסיר משחקים). ואן פרסי הכי טוב (בעיקר בחצי הראשון), בקיצור מזל שיש את רפאל, קאריק, אוונס, ואפשר אולי להוסיף גם את דה חאה.

wazza 10 במרץ 2013

De Gea, Rafael, Ferdinand, Evans, Evra, Carrick, Cleverley, Nani, Kagawa, Rooney, Hernandez

אריק 10 במרץ 2013

אבאלה… אחלה הרכב

אבאלה 10 במרץ 2013

הרכב טוב, השנה זה נראה כאילו מי שלא עולה מספק את הסחורה.

אביאל 10 במרץ 2013

בניטז לא מעלה את טרי ואת האזרד

ההרכב: צ'ך, אזפליקוטה, לואיז, קהייל, קול, רמירז, לאמפרד, מוזס, מאטה, אוסקר ובה.

southport 10 במרץ 2013

just for you guys to understan the trauma im in,
when moses fould nani i was sure webb will send nani off
COUR

אבאלה 10 במרץ 2013

הגול הראשון פשוט מדהים, הכדור של קאריק – אין מה לומר, פשוט אומנות.

ריו – קאריק – רוני.. כזאת איכות, ללקק את האצבעות

אבאלה 10 במרץ 2013

חייבים להוציא את קגאווה !

אבאלה 10 במרץ 2013

טוב שוולבק נכנס, יונייטד חשופה למתפרצות, רוני יירד יותר אחורה ויוכל לחסל קצת מתפרצות

אבאלה 10 במרץ 2013

ואלנסיה חייב לשחק יותר טוב, הוא איום בינתיים

אבאלה 10 במרץ 2013

אני מוכרח לומר שלמרות שבזמן האחרון חל שיפור גדול ביכולת של דה חאה, הוא הגיב מאוחר ומוקם גרוע בשני השערים

אבאלה 10 במרץ 2013

וואוו איזו הצלה של דה חאה, ג'יזס

ואיזה גאון מאטה

Yair 10 במרץ 2013

לא ראיתי את המחצית הראשונה, אבל על סמך 45 הדקות האחרונות יש לנו מזל שאנחנו עדיין בגביע בכלל. כנראה ההופעה הגרועה של הקבוצה העונה.
אף אחד לא היה טוב במיוחד אבל ולנסיה, אפילו בסטנדרטים הנמוכים מאוד שהציב העונה, פשוט איבד את היכולת לשחק כדורגל.

תומר ש 10 במרץ 2013

הזכיר לי את המשחק מול ריאל. נאני יוצא והקבוצה מתפרקת בעשרה שחקנים.

גיל 10 במרץ 2013

מנצ'סטר חסרת קילר אינסטינקט השנה. אחרי מחצית ראשונה אדירה הם פשוט מתקפלים למוד הגנה ואז פועלים לפי המשפט שאם משהו צריך להשתבש אז הוא ישתבש. גם אם סופגים אין צורך להכנס להיסטריה אבל זה מה שקורה כרגע וחבל. דה חייאה הציל אותם מהפסד היום.

אביאל 10 במרץ 2013

גיל – אם לצ׳לסי היה עשירית מהאינסטינקט שאתה מדבר עליו, היינו צמודים אליכם בליגה וכנראה עדיין בליגת האלופות.

אביאל 10 במרץ 2013

האזרד-מאטה-אוסקר תחת מוריניו יכולים להיות אדירים, עם קצת יותר כימיה בינהם ועם חלוץ כמו פאלקו/קאבני יהיה קשה ליצור את צ׳לסי, שמשחקת היום עם מינוס מאמן (למה מוזס ולא האזרד ?) ועם מינוס של חלוץ. אבל מחצית שנייה אדירה, נקווה לנצחון של הכחולים בגשר.

יוסי מזרחי 10 במרץ 2013

צריך להגיד פעם אחת בבירור.
סיר אלכס פרגוסון נותן תמיד ובכל משחק שבו הוא מרכיב או מכניס את וולנסיה, יתרון של שחקן ליריב.
צריך להגיד עוד דבר אחד. הטעות הקונסיסטנטית הזו מבליטה יותר את העובדה שהיכולת לבצע התאמות במשחק, היא לא צד חזק שלו ומי שרצה (עוד) הוכחה אחרי ריאל קיבל אותה היום.
ועוד ענין אחד קטן ובלתי חשוב. כשאין לך מרכז שדה ברמה הכי גבוהה, אתה לעולם תצלע אחרי קבוצות שיתכן ופחות טובות ממך. כשאין לך על הספסל מחליף סביר לרמות האלה, אתה גורר את קלברלי וקאריק למשחקים אבודים ומתישים.
ההכנסה של אובי מייקל למרכז של צלסי הזיזה את רמירז קדימה והפכה את המשחק על פיו. זה היה דומה בהרבה דקות למטווח שהברווזים שבו ניצלו זמנית ממות.
כל זמן שזה יהיה מה שיש לנו במרכז שדה,אלה יהיו פני הדברים. והתחרות ,למי ששכח היא מול צלסי,סיטי, ריאל ובאיירן.לא מול רידינג ו-QPR.והיום השופט לט היה מונוול טורקי.
אני לא רואה את ולנסיה נמנה על הסגל באף קבוצה שבין עשרים הטובות בעולם.רק אצל סיר אלכס, הוא מניה בטוחה. כדאי לכריסטיאנו לחשוב פעמיים אם כדאי לו לחזור.
אם זה לא היה עצוב זו היתה צריכה להיות בדיחה אמיתית. והאשם הוא לא בולנסיה אלא בסיר אלכס ובו בלבד.

Yair 10 במרץ 2013

הוא פשוט הולך ומאבד את זה ממשחק למשחק, ראיתי מישהו כותב עכשיו שהוא נראה כמו כוכבי ה-NBA בספייס ג'אם אחרי שגנבו להם את היכולות…
לגבי ההרכבה שלו על ידי פרגי, הוא שיחק היום רק בגלל שנאני נפצע ולדעתי כשיש אופציה אחרת בימין הוא לא ישחק, לא בכושר הנוכחי, איפה הוא ואיפה ואלנסיה של השנה שעברה (היה אחד המצטיינים)

אריק 10 במרץ 2013

מה שקצת הפריע לי היום זה אי שילובו של אנדרסון גם שהמשחק ממש זעק לעוד ביף באמצע

אבאלה 10 במרץ 2013

מסכים, קלברלי היה גמור בחצי השני, יכול להיות שאם נאני לא נפצע זה מה שהיה קורה

תומר ש 10 במרץ 2013

אני התאכזבתי בשניה שראיתי אותו קם מהספסל. אני חושב שהסר היה קצת שאנן והרשה לעצמו להכניס את ולנסיה, כי אני חושב שאפילו לו כבר די ברור שולנסיה זה לא זה.

איתמר 10 במרץ 2013

מסכים עם כל מילה.

ניק 11 במרץ 2013

בשנתיים האחרונות הוא נתן עונות מעולות, והיה אחד הווינגרים המרשימים בעולם… אני מסכים שמשהוא קיצוני קרה השנה, והוא לדעתי נותן את אחת העונות הכי גרועות של שחקן טופ 15 בסגל שזכור לי משחקן יונייטד

Yair 10 במרץ 2013

מה שמטריד בעניין העייפות הוא שאנחנו שיחקנו בשלישי וצ'לסי בחמישי וזה נראה היה הפוך, מקווה שמדובר בתגובה חד פעמית ל"טראומה" מיום שלישי ולא באיך שייראה הסוף של העונה הזאת.

גיל 10 במרץ 2013

רונן, אתה יודע שיש סרט שבוע הבא על ג'ימי וולוואנו?

קורא 10 במרץ 2013

מרכז המגרש היום היה פשוט לא טוב, ונראה שקגאווה אכן צריך בינתיים לקום בעיקר מהספסל, בעיקר על רקע היכולת של היום.

מעבר לזה, ולנסיה פשוט נראה לא טוב, במקומות שפעם הוא היה משחרר מסירה בנגיעה ראשונה הוא נקלע היום לכדרורים מיותרים ופשוט איבד את הכדור. זה נובע אולי מחוסר ביטחון אבל לעת עתה, הוא פשוט לא בכושר המתאים.

דה חאה היה בסדר והציל כמה כדורים קריטיים, ומנגד, היה לו חלק לא מבוטל בשער.

אביעד 10 במרץ 2013

הכניסה של ולנסיה הייתה שגיאה גדולה. אי אפשר לשחק יעיל כשקיצוני אחד זז כל הזמן מהקו לאמצע לחילופי מקומות והקיצוני השני נתקע על הקו ולא זז ממנו. היה עדיף להשתמש שם בוולבק או יאנג.
אבל הדבר הכי חשוב שצריך לקחת מהמשחק היום הוא שהיונייטד צריכה להפסיק לחשוב על עצמה כעל קבוצת הגנה איטלקית קשוחה כמו שהייתה בימי השיא של וידיץ' ופרדיננד. אין לנו את האפשרות לספוג לחץ מתמשך של היריבה מבלי לספוג וזה קורה כבר בפעם הרביעית השנה מול קבוצות ברמה גבוהה. כשהיונייטד מובילה, היא חייבת להגן בצורה יותר יעילה ולהחזיק הרבה יותר בכדור.

אריק 10 במרץ 2013

תראה את הראיון עם גיגס… (תגובה 3) הוא מדבר על התגובה להרחקה, נראה שהוא לא מצליח להעביר את זה לאחרים.

סימנטוב 10 במרץ 2013

משחק של יום ולילה אור וחושך. המסירה של קאריק בגול הראשון מדהימה וההצלה של דה חאה (דקה לסיום המשחק כן) הייתה לפנתיאון.

אביאל 10 במרץ 2013

סינמטוב – מסירה גדולה אבל אם צ׳ך לא עושה טעות חמורה, הרנהדס נשאר עם הגב לשער שקהייל עליו וכנראה לא יוצא מזה הרבה.

אבאלה 10 במרץ 2013

ממש לא, אם הרננדס פחות אגואיסט (למרות שהסיום נהדר) הוא שם את קגאווה מול שוער, או שער ריק, תלוי אם צ'ך יוצא.. תראה שוב את המהלך

סימנטוב 10 במרץ 2013

איך אפשר בלי השדרן הזה…
http://www.youtube.com/watch?v=WWGh6PQcxDc

אלי 10 במרץ 2013

דבר חשוב שצריך לציין לגבי צ'לסי היום בהסתכלות של כל העונה:
ההרכב שנתן הופעה היום זה אותו ההרכב(חוץ משני שינויים משיניים- בה שהיה על הפרצוף היום- בדיוק כמו טורס אז, ואספילקוטה שהוא קנייה אדירה אבל לא משמעותית יותר טוב מאיבנוביץ)ששטף את הליגה ואת אירופה בתחילת העונה(עד סוף אוקטובר).
אותו ההרכב שבנה די מתאו. הקישור ההתקפי מאטה-האזרד-אוסקר ומיקל ורמירז מאחורה הוא הברקה של אותו האיטלקי בעל הפרצוף המצחיק. בעצם לא השתנה כלום מאז שבא בניטז. שום התפתחות. רק רגרסיה. ועכשיו כשפתאום חוזרים למקורות, נזכרים שיש קבוצה בצ'לסי, ששווה ליגת אלופות ותחרות על האליפות. לא על סמך המשחק הזה אלא על סמך פתיחת העונה והחזרה החד פעמית(אולי עוד שתיים שלוש סך הכל בכל תקופת בניטז)לאותו הרכב מצליח, מדגישה שאם אדון אברמוביץ' לא היה נוקט בצעד האידיוטי ההוא, אולי היה אפשר להוציא משהו מהעונה הזו.

מקווה מאד שאם לא יבוא מוריניו, רומן יהיה מוכן לשקול למחול על כבודו ולהחזיר את די מתאו. למרות שברור שמצב כזה הוא לגמרי FOOL'S HOPE.

udi 10 במרץ 2013

לא מצחיק להאשים את העייפות כאשר היה לכם יומיים פור על צ'לסי?
שים בתחילת העונה את ואן פרסי בצ'לסי והם אלופים בהליכה(טוב אולי קצת הגזמתי אבל טורס הוא פשוט בדיחה)

דורפן 10 במרץ 2013

לא ראיתי את ההרכב של צ'לסי בבוקרשט – אבל נדמה לי שהם פגשו שם קבוצה מעט חלשה מריאל מדריד

אלי 10 במרץ 2013

לא משנה. זה היה משחק קשה מאוד(לצערי הרב) לצ׳לסי, שהכיל חלק גדול מההרכב שפתח היום. ברור שיותר קשה לשחק מול מדריד אבל גם צ׳לסי קרעה את התחת בחמישי.

אביאל 10 במרץ 2013

דורפן – ארבעה שינויים מבהרכב, במשחק חוץ ברומניה.

דורפן 10 במרץ 2013

בסדר. מאיזשהי סיבה – אולי כושר חלש יותר, אולי בגלל שזה היה משחק נגד ריאל לעומת משחק שצ'לסי לפי הדווחים לא ממש נלחמה בו – יונייטד נפלו מהרגליים.

baaaaaaa 10 במרץ 2013

אם לקחת דבר אחד חיובי מהמשחק היום – נדמה לי שהיום פרגי הרוויח רשמית את נאני בחזרה. הוא שיחק טוב מאז שחזר לרוטציה (גם מול ריאל), שמחתי לראות שפרגי החליט לפתוח איתו היום דווקא אחרי ההרחקה ושמחתי אף יותר לראות שנאני לא נתן לרגשות האשם, אם ישנן, להשפיע על המשחק שלו. כמובן שחבל על הפציעה.

martzianno 10 במרץ 2013

זה לא קצת מוזר שהפוסט הקודם שלך, על השתיקה העיתונאית, נעלם מהעמוד הראשי של דה-באזר?
אני רק אומר…

גיל 11 במרץ 2013

אוף טופיק, טייגר חוזר לימי הדומיננטיות הגדולים שלו. זה לא יהיה רשמי עד שיחזור לזכות במייג'ור אבל לדעתי השנה הוא יקח לפחות אחד.

אבאלה 11 במרץ 2013

אני פותח ליין – את מי ירחיקו בשביל להעלות את ברסה ?

אני שם את הכסף שלי על פרינס.

מתי 11 במרץ 2013

מרחיקים את באלוטלי אבל בארסה לא עולה. איזה יחס אתה נותן לי על זה?

אביאל 11 במרץ 2013

מתי – כנראה הפסדת בהימור, הוא לא יכול לשחק.

אני אומר מקסס בחוץ.

מתי 11 במרץ 2013

לא הייתי ער לעובדה הזאת. אם כי בלוטלי מסוגל להיות מורחק גם מהיציע

רועיש 11 במרץ 2013

מתי אני נותח לך יחס של אחד למליארד.

שי 11 במרץ 2013

או הרחקה או פנדל עד הדקה ה30, סיכוי סביר שגם וגם

udi 11 במרץ 2013

טוב זה קל, אל שארווי יבוא לחלץ כדור מבוסקט ויתן לו מכה קלה ברגל. בתגובה בוסקטס יפול על הרצפה כאשר הוא תופס את הפרצוץ ויתפתל מכאבים במשך כמה דקות שבין לבין הוא פותח את העיניים לראות אם יצא כבר האדום כדי שהוא יוכל לקום…

משה 11 במרץ 2013

תסבירו לי איך צ'יצ'ריטו על הספסל מול ריאל ודראק באק משחק?

יואב 11 במרץ 2013

עשה עבודת קודש על אלונסו והרוויח ביושר את החולצה לאחר משחק מעולה במדריד.
וזה עבד מצויין עד ש….

סימנטוב 11 במרץ 2013

חילופים כמו של וולבק הם התאמה למה שקורה במגרש וובלק הוא 'סוג של' חלוץבלם קידמי לא סקסי אבל חיוני. צ'יצ'ריטו וואן פרסי ביחד כשהקבוצה נסוגה לאחור זה סיכון גדול מדי, היה צריך לנטרל את מרכז המגרש (אולי היה עדיף להכניס את אנדרסון) בכל אופן הקישור לא סיפק להתקפה הכדורים והיה נוצר חור עוד יותר גדול בין ההתקפה להגנה.

סימנטוב 11 במרץ 2013

חור עוד יותר גדול עם צ'יצ'ריטו וואן פרסי ביחד היו ביחד בהתקפה…

יואב 11 במרץ 2013

פרגי יוצר כאן ועכשיו את אחת הקבוצות המלהיבות ביותר שלו. פשוט כיף לראות את יונייטד.
מזכיר את 07 , אז חסרנו קצת ניסיון בליגת האלופות וסבלנו מפציעות קריטיות במאני טיים. ב08 זה כבר נגמר בדאבל.
נדרש חיזוק בפינצטה. הכל כבר כמעט מוכן…

אריק 11 במרץ 2013

There’s a lot of talk about respect for each other, but that’s not really working out, is it? Just look at the decision to appoint this Turkish guy as the referee for the game between Manchester United and Real Madrid.
'His mother is probably the only one who knows who he is,' Cruyff said in his weekly column for Dutch newspaper De Telegraaf.
'That immediately makes me wonder who in his right mind made the decision to award such a big game to this guy.
'Especially when you look at the position both clubs find themselves in. You know that Real Madrid will not give anything away and can go pretty far.
'A referee should feel these kinds of things. This was not exactly the case with our Turkish friend.'

סימנטוב 11 במרץ 2013

לא נותר אלא להסכים עם יוהאן

wazza 11 במרץ 2013

אולי נשאיר את התלונות על השיפוט מאחור? יש אשמה מסויימת גם על הקבוצה, כדורגל אפשר לשחק גם ב10 שחקנים

סימנטוב 11 במרץ 2013

צודק ואין ספק בכך. כאן מדובר רק על השיפוט.
ד"א הקבוצה השנייה משחקת עכשיו, אחרי כמה משחקים אפשר סוף סוף לראות את הכישרון המרשים של אדנן ג'נוסאי

יוסי מזרחי 11 במרץ 2013

אמת ונכון ויציב וקיים.

עמית 12 במרץ 2013

היה אדום של נאני !! איפה כל הצבועים שפפה קיבל אדום בחצי גמר ליגת האלופות על עבירה בלי פגיעה בשחקן היריב וכולם אמרו שזה אדום על הסיכון של השחקן ? במקרה שלנו הייתה פגיעה וגם חמורה ולא חשוב אם הייתה כוונה או לא … זו פגיעה שמצריכה אדום , התחושה שלי שיעבור זמן וכולם יירגעו ויגידו בדיעבד שהשופט צדק , זה לא בחירה קלה אבל הוא שיחק אותה . כולם צבועים !שלא נדבר על מקרה גמר המונדיאל שדה יונג דפק בעיטה מסוג כזה לאלונסו והשופט הוציא צהוב ועד היום הוא מתחרט כי זה היה אדום מוחלט , אז שזה נגד ספרד או ברצלונה כולם אומרים שצריך לתת אדומים ושנגד יונייטד זה קיפוח ? ריאל מדריד תמיד מקבלת אדומים שלא מגיעים לה וכולם יוצאים נגדה , ומצד שני שהיריב מקבל אדום שמגיע לו אתם אומרים שהוא לא היה צריך לקבל ? אתם שפויים ?

עמית 12 במרץ 2013

דורפן אתה שוכח כמה אליפויות יונייטד לקחה בעזרת הגנה . לבוא להגיד שלחזור אחורה (כמו שראיתי בחלק התגובות פה) מבחינת יונייטד זה טעות – זו הטעות . יונייטד תמיד התגאתה בהגנה החזקה שלה , השנה הכל הלך לפי התוכניות כאשר ברוב המשחקים שהם ירדו אחורה זה עבד , זה ניראה לי קצת יהירות לתת ליריב את המושכות מתוך מסקנה ש"הם לא יכולים להבקיע נגדנו" אבל זו הייתה מנת חלקה של יונייטד כל תקופת פרגי הארוכה . השנה אין מזל ובשבוע אחד הם כמעט עפו משתי מסגרות אבל להגיד שזה לא נכון לרדת אחורה ? יונייטד לקחה אליפויות עם ניצחונות בהפרש של גול, יונייטד היא הקבוצה שמובילה ויורדת לאחור הכי הרבה בכדורגל העולמי , יונייטד היא הקבוצה שמאמינה אמונה עיוורת שקשה עד בלתי אפשרי לתת לה גול אם היא רוצה , אז נגד צ'לסי היא רצתה ולא נשאר לה אוויר, נגד ריאל היא עוד יותר רצתה שהתבנקרה 180 דקות ואיזה כוח עליון ( מוצאו מטורקיה ) עזר לריאל . האשמה היחידה היא ביונייטד , לא שופט ולא העייפות אלא יונייטד ופרגי הם האשמה על שנשארו "רק" עם האליפות שיש להם קבוצה שהייתה צריכה לרוץ לטרבל השנה .

יוסי מזרחי 12 במרץ 2013

עמית,
כאן אתה אומר:" כח עליון (טורקי) עזר לריאל…", בקטע הקודם אתה טוען שההרחקה מוצדקת(מאוד).
פיצול אישיות??
זה מענין כי בסך הכל אתה צודק. יונייטד ופרגוסון אשמים בנשירה מהאלופות ובבזיון מול צלסי.לא (רק) שופט, ובודאי לא עייפות.

דור בלוך 14 במרץ 2013

פרגוסון נתן פרגוסון לקח.

היכולת של פרגוסון לעשות התאמות לקבוצה נתונה, להטריף את הקבוצה שלו מנטלית, ולהיכנס לראש של היריב, היא זאת שבכלל נתנה ליונייטד סיכוי מול קבוצה עדיפה.

אני ממש לא חושב שמבחינת חומר שחקנים יונייטד הייתה קבוצה לטראבל השנה.

מדברים הרבה על זה שמילאן מול בארסה היה לא כוחות (במשחק השני) כי מילאן קבוצה צעירה ועוד תשתפר, אבל יונייטד יותר ממילאן אפילו היא קבוצה שעושה מעבר, עם הרבה שחקנים צעירים בעונתם הראשונה או השניה בקבוצה, שחקני מפתח שנמצאים כבר בשלהי הקריירה ובירידה משמעותית ביכולתם (פרדיננד, וידיץ', גיגסי – הפילאי פילאי פילאי), והעובדה שפרגוסון מצליח להוציא מהקבוצה הזאת אליפות + כמעט ניצחון (ולדעתי אם לא ההרחקה הלא מוצדקת יונייטד עולה) מול הקבוצה השנייה הטובה באירופה זה מדבר בזכותו.

אני גם חושב שהמזג הסקוטי עלה לו לראש, וחוסר התגובה שלו להרחקה והחילוף של מודריץ' עלו ליונייטד במשחק אבל צריך לקחת את זה בפרופרציות הנכונות.

יליד ארגנטינה 1998 19 במרץ 2013

http://www.triviasport.co.il/Default.aspx?t=1

הליגה הישראלית לטריוויה ספורט מומלץ לכל אוהד ספורט!!

אני מחפש מומחים כמוכם לעלות את רמת הליגה!, גם תהנו וגם זה יעזור לנו! אני אשמח אם תירשמו

Comments closed