התיקו בארסנל

לא מבריק. אבל פתוח

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

בסך הכל משחק די מהנה. יונייטד הגיבה אחרי קבלת פנים סוערת והייתה שותפה למשחק שמוזר מאד שהסתיים רק ב-1-1. הכדורגל לא היה טוב כל כך אבל היה פתוח מאד.

הייתי אומר שעם מעט יותר ריכוז של ואלנסיה יונייטד הייתה מנצחת. אבל זה לא ריכוז.

מילה טובה לשופט. הוא השתמש בהרבה צהובים כדי להרגיע והאמת שהוא הצליח בכך. בעיקר כי כשהעניינים נרגעו גם הוא נרגע. אנחנו נוטים לשפוט שופטים על החלטות גדולות ולא על ניהול משחק – והוא ניהל אותו יפה.

מבחינת מחוייבות לתחרות ההוגנת בליגה יונייטד צריכה לשחק בהרכב חזק מול צ'לסי בעוד שבוע. ואחר כך אני מקווה שנזכה לראות כמה משחקני האקדמיה.

ua

וזה נכתב לפני המשחק על המצב בארסנל:

הבנתי שיש אוהדי ארסנל מתכוונים לעשות "פוזנן" אם קבוצתם תעניק למנצ'סטר יונייטד מסדר כבוד של אליפות. שזה יהיה מעציב מאד אבל עניינם הפרטי. לא ברור אם המחאה היא כלפי קבוצתם שלא הייתה טובה מספיק, אולי כלפי מנצ'סטר יונייטד הרשעה, אולי כלפי רובין ואן פרסי הבוגד.

 

אבל זה יהיה מוזר. כי ארסנל לא נדפקת על ידי מנצ'סטר יונייטד או מנצ'סטר סיטי או ברצלונה. היא נדפקת על ידי ההנהלה שלה. שפעם מכרה לאוהדים מעשיה שהיא להבדיל מאחרות הנהלה של אוהדים אמיתיים. אני אגיד דבר קיצוני: אוהדי ארסנל יכולים לקנא באוהדי יונייטד על משפחת גלזר. היא הרבה פחות גרועה מהבעלות שלהם.

וכך הם קונים את הכרטיסים היקרים ביותר בעולם – רק כדי לראות את שחקניהם נמכרים. כשהסיבה העיקרית היא לא הלוואות האיצטדיון אלא מדיניות שכר הזויה שנועדה למנוע מצב בו שחקנים זוטרים שמשחקים פחות ירוויחו רק מליון פאונד בעונה.

אגב, אני מאד בספק אם תהיה מחאה רצינית מלבד בוז לואן פרסי. רוב האוהדים הם לא האוהדים שעסוקים בלשלוח הודעות לעתונים לגבי מחאת אוהדים.

 

מחאה נגד ואן פרסי היא חלק מהטקס הרגיל בכדורגל. שחקן עוזב, יהודה איש קריות, וכו'. אבל כמה בוגדים נאלחים כבר יש בעולם? אשלי קול, אדבאיור, נאסרי, טורה, פלאמיני, פברגאס, ואן פרסי? כולם במקרה מארסנל?

האמת שהראשונים שעזבו היו אלו שחשבו על כסף.  אחריהם עזבו אלו שחושבים על תארים והבינו שזה לא יקרה.

אז יהיה קצת מצחיק אם המחאה תופנה כלפי מנצ'סטר יונייטד.

בורוסיה
תלמדו מה-NBA, שופטים

50 Comments

אריק החדש 28 באפריל 2013

המרחק בין יונייטד לארסנל בטבלה בשנים האחרונות גורמת גם לשרופים שבין אוהדי ארסנל להבין שיונייטד היא לא האויב.
האוהדים האמתיים יודעים את מדיניות ההנהלה ואת ההתנהלות של אחד
בשם ארסן ואנגר.
משיחות עם חברים אוהדי ארסנל אנגליים אני יודע על הערכה ואפילו קנאה בכול הקשור ליונייטד.
רובם היו מקבלים ברצון את ווין רוני לקבוצתם.

אופיר 28 באפריל 2013

רונן, כל מילה, ואין לאף אחד דבר או חצי דבר נגד יונייטד, אם כבר – זו היריבה שיש לאוהדי ארסנל הכי הרבה הערכה כלפיה.

המחאה היא כלפי ההנהלה, ו – לא פחות מכך – כלפי ונגר, שלא התבייש לספר ש- "ידעתי שהקבוצה שאליה ואן פרסי יבחר ללכת תזכה באליפות" ו- "אמרתי לו (לפרגוסון) – 'אין לך מושג כמה הוא טוב`".

מנג'ר שבאופן מוצהר מוותר על האליפות עוד לפני תחילת העונה – בזיון!

גונר 28 באפריל 2013

איתך אחי.

יוני (המקורי, מפעם) 28 באפריל 2013

הכל נאמר. תעשיית האשליות בשיא תפארתה. אנחנו כאילו מועמדים למשהו. אה, אפילו זה כבר לא.

אופיר 28 באפריל 2013

צריך להגיד את האמת – אם אתה עסק שיודע שהמוצר שלו בינוני, אתה לא תכריז על זה בראש חוצות, כי אף אחד לא יקנה אותו.
אני ממשיך להתפלל לנס: אולי בעונה הבאה זה היה אחרת, אולי בקיץ נתחזק, אולי אוסמנוב ישתלט על המועדון (עוד לא החלטתי אם אני רוצה את זה).

דורטמונד נתנה לכולנו תקווה, והעמידה עם פחות מחצי מהתקציב שלנו קבוצה טובה משמעותית מיונייטד הנוכחית. נשאר רק לנסות להבין למה אצלנו זה לא יכול לקרות. סיבות אפשריות: (1)ונגר ממשיך להתבסס על הקשרים שלו בצרפת, אבל הם כבר מזמן לא מייצרים כשרונות כמו הנרי או ויירה. (2)ונגר לא מעודכן טקטית. (3)כדי לשבור את מעגל הנאחס חייבים לשנות אווירה – להפרד מוונגר.

דורפן 28 באפריל 2013

יורגן קלופ…

אריק 28 באפריל 2013

למה לו?

אופיר 28 באפריל 2013

כן, זו דרך ממוקדת יותר להגיד "כל מה שהוא לא ונגר"…
אין לי אשליות שהוא יגיע אלינו, ולמען האמת אני גם לא רוצה, כי אני נהנה לראות את מה שהוא עושה בדורטמונד ורוצה שזה ימשך. גם אנצ'לוטי (שהוא בעיני מנג'ר מופתי, למרות מיעוט התארים באיטליה) או פלגריני היו מצליחים הרבה יותר מוונגר (אפילו עם הסגל הנוכחי).

גלן 28 באפריל 2013

צרותיהם של אוהדי הכדורגל האנגלי הן עבורי כמו קליפת שום. מי שנתן להדרדרות המוסרית והתרבותית לקרות (כולם) לא ראוי לאמפטיה מדרום ועד לצפון. דווקא על מחירי הכרטיסים אני לא חושב שצריך להתרעם-פעם אחרונה שבדקתי המחירים למנויים היו בעיקר יקרים בכל הקבוצות בלונדון וזה כולל את פולהאם. מישהו חייב להיות הכי יקר. אומר זאת אחרת מתחילת העשור הקודם החלה הדרדרות שהייתה נוחה עד מאד ל"4 הגדולות ההיסטוריות". הרקבון פשה אבל תקלה קרתה לארסנל ולליברפול ונניח בהחלט שבגלל ההנהלה. האוהדים שנהנו מהרקבון ולא ראו לאן כל זה מוליך לא אמורים לגרום לנו להזיל דמעה.

אופיר 28 באפריל 2013

גלן, זה קצת מופשט מדי בשבילי, למה אתה מתכוון?
איך מועדונים שנהנו מההצלחה המקצועית שלהם ומהרווחים שהיא מייצרת אשמים בריקבון? מישהו דמיין שיום אחד תהיינה קבוצות שתתנהלנה בלי שום מחוייבות למאזנים תקציביים ולרווחיות?

גלן 28 באפריל 2013

אופיר- השילוב של בוסמן והכספים מהצמפיונס הפך את כל הקוואדרפול שנוצר לבלתי מנוצח עד שהחלו הצרות הכלכליות ועליית האוליגרכים שהם ורק הם הרע מבחינתך. תנסה להסתכל פעם בדרך הפוכה- ארסנל לא תרד ליגה. היא לא תגמור מקום 10-11 . כשלון הוא אין אליפות וקטסטרופה זה לא להיות באלופות. זה ניוון וארסנל ובעצם כלנו שותפים לו. להאשים אברמוביץ, לאמר שייחים בזבזנים ולהתעלם מהנזק שכבר קינן שם מתחילת ה 2000 זה ההיתממות של הכסף הישן על פני החדש. אני חושב שזה צביעות ולכן אני שמח שמישהו ממיצגיה חש כעת מקופח אם על ידי הנהלתו ואם על ידי כוחות שוק עשירים ולא ריוחיים.

ויכסלפיש 28 באפריל 2013

מה זה "פוזנן"?

טל המנצ'סטרי 28 באפריל 2013

מפנים את הגב למגרש וקופצים

אריק 28 באפריל 2013

לעודד עם הגב למגרש, האנגלים נחשפו לעניין רק לפני שלוש שנים בערך כשאוהדי פוזנאן חגגו ככה גול מול סיטי, ומאז דבק בעניין הכינוי "פוזנן"

גלן 28 באפריל 2013

או במילים אחרוצ האנגלים נחשפו לזה כשסיטי התחילו לעשות את זה…

אריק 28 באפריל 2013

"גילו את אמריקה" ליטארלי

דורפן 28 באפריל 2013

זה כמו שהגל המקסיקני לא בטוח שהומצא במקסיקו. יש טענות שהומצא במדינת וושינגטון. אבל העולם נחשף לזה במונדיאל 1986 וזה גל מקסיקני

אריק 28 באפריל 2013

כן אבל ביוון עושים את זה בערך 20 שנה. זה קצת כמו שאמריקה לא הייתה קיימת לפני שהאירופאים גילו אותה.

udi 28 באפריל 2013

המחאה היחידה של האוהדים צריכה להיות אך ורק למר ונגר, כי אולי ההנהלה מתנהלת מוזר עם הכסף, אבל אי אפשר שלא לשים לב לבניית הסגל הגרועה של ונגר כבר כמה עונות.
הקבוצה השנה עמוסה בשחקני מרכז שדה(נראה לי שאני יכול לספור לפחות 10) אבל אין לה קשר אחורי אחד אמיתי. וזה עוד לאחר שסונג עזב (לא חשבו להביא לו מחליף)
ואי אפשר שלא לשים לב שאין חלוצים בקבוצה. הנה ג'ירו קיבל אדום והורחק ומי פותח חלוץ? פודלוסקי שהוא בחיים לא חלוץ.
הבעיה העיקרית היא ונגר ורק ונגר!

זורק מילה 28 באפריל 2013

הכל כבר נאמר,ארסנל קבוצה פתטית בעונות האחרונות מאלף ואחת סיבות,

אבל,נתנחם בכך שאחרי התיקו היום יונייטד כבר לא תשבור את שיא הנקודות בפרמייר ליג וזה בדיוק משקף את מה שעובר על אוהדי ארסנל בשנים האחרונות – הדבר היחיד שיכול לנחם אותנו זה שמחה לאיד.

אופיר 28 באפריל 2013

אין מה להגיד על המשחק הזה, בין קבוצה בינונית לקבוצה משעממת.

אחרי הגרמניות בשבוע שעבר זה נראה כמו חזרה בזמן 20 שנה אחורה.

אריק 28 באפריל 2013

הקבוצה שרצתה יותר ניצחה.

יואב 28 באפריל 2013

ארסנל עם המון אוויר חם כהרגלה שלא ממש מעניין איש ויונייטד רגועה כמעט לוקחת את זה תוך כדי נימנום.
הפער בין הקבוצות בכל פרמטר של המשחק הוא פשוט ענק. ולדעתי רק יגדל(יונייטד תיהיה עוד יותר טובה בשנים הקרובות).

אופיר 28 באפריל 2013

אני מקווה בשבילכם, כי אם אני מסתכל לאורך זמן קשה לי להגיד שהשתפרתם ב-5 השנים האחרונות.

יואב 28 באפריל 2013

משתנים. מתפתחים. מסתגלים. לכל קבוצה אלופה של פרגי יש את הגיבורים וההדגשים שלה.
לפני חמש שנים היה רונאלדו. לפני שנתיים היו גיבורים אחרים(נאני, ברבה) וכך גם השנה.
שלוש אליפויות ושני כמרים אירופאים. בהחלט מספק, ברמה ובהישגים.

אופיר 28 באפריל 2013

כשאתה כותב "יונייטד תהיה עוד יותר טובה" משתמע מזה שהיא במגמת שיפור, לזה התכוונתי. בתור לא-אוהד נראה לי תמיד שעושים אצלכם את המאמץ המתחייב לשלוט בליגה ולא סנטימטר יותר, קצת כמו יענקלה שחר. לא ממש שואפים להרקיע שחקים אף פעם.

השנה המינימום ההכרחי היה מינימלי במיוחד, ועשיתם קצת יותר ממנו.

wazza 28 באפריל 2013

לצערי יש צדק מסוים בדבריך

יואב 28 באפריל 2013

אופיר,
לא חושב שאת המינימום. זאת אחת מעונות הליגה הטובות ביותר של הסר.
קשה להתכונן לטורנירי גביע.
אני מאמין שיש מקום לשיפור גם בתוך הסגל הקיים וגם בעזרת רכישות נקודתיות.

רוק אנד רול 28 באפריל 2013

על הסיטי וצ"לסי לשלם לפחות חצי מהמשכורת של וולנסיה,הנזק שלו להתקפת היוניטד פשוט עצום כולם רצים ומתאבדים על הכדור והוא ברשלנות מתמסר עם היריב

זורק מילה 28 באפריל 2013

הווארד ווב יהיה השופט בגומלין בין ריאל לדורטמונד…

גיל 28 באפריל 2013

גיגס צעיר ב10 שנים היה שם גול.

זן נדיר 28 באפריל 2013

בשנתיים. או שפשוט הוא לא היה עדיין חם, אבל באמת השתלטות איטית ולא מדויקת מההגבהה של פלה. הלבן.

אופיר 28 באפריל 2013

אם יש אמת בשמועות על לבנדובסקי (או אפילו בעניין בו), אני מניח שיש נכונות לוותר על רוני. איך אתם (אוהדי יונייטד) עם זה?

baaaaaaa 28 באפריל 2013

אני לא חושב שרכישה של לבנדובסקי מחייבת עזיבה של רוני, כי אני חושב שהמעבר שלו לקישור כבר די הושלם. אבל בכל מקרה, יש רק שני שחקנים שהייתי תומך בויתור על רוני עבורם.

baaaaaaa 29 באפריל 2013

ולבנדובסקי ממש (אבל ממש) לא אחד מהם.

יואב 28 באפריל 2013

אופיר,
מבחינתי, לא יעלה על הדעת.

baaaaaaa 28 באפריל 2013

המשחק הזה גורם לי לתהות האם פיל ג'ונס הוא הגרזן בקישור האחורי שכל האוהדים מפללים לבואו כבר שנים. נדמה לי שכל עוד משחק לידו שחקן כמו קאריק (אולי מתישהו גם קלברלי?) שיודע לפצות על הנעת הכדור המעט לקויה שלו, התשובה חיובית. אבל אני חושב שפרגי יעדיף להשתמש בו כ-all around player, ואני לא בטוח שזו תהיה ההחלטה הנכונה (למרות שאין הרבה שחקנים כמוהו שיכולים להצטיין בכל עמדה הגנתית).
ודרך אגב, המסירה של רוני לגיגס הייתה פשוט אומנות לשמה. אמנם הוא היה היום מאוד לא מדויק, אבל בכל משחק יש לו כמה פעולות שמבהירות איזו טעות נוראית תהיה לוותר על גאון כדורגל שכזה.

Shutzi 28 באפריל 2013

היה טוב לראות יונייטד מחויבת ונלחמת. אם קצת יותר קור רוח היינו מנצחים את המשחק. היו מספר התקפות מסוכנות בהן המסירה האחרונה או ההחלטה האחרונה לא היו מספיק טובות.
ג׳ונס שחקן מצוייו, אבל קשה לי להאמין שהוא יכול להיות הקשר באמצע, לו אנו זקוקים. הטכניקה שלו לקוייה וגם ראיית המשחק שלו לא מספיק טובה. הוא אולי יצליח יותר בתור בלם או מגן ימני.
נאני היה לא רע ומפתה לתת לו עוד עונה, בה הוא אולי יממש את הפוטנציאל העצום שלו.
אנדרסון נכנס והיה די טוב, אבל אני מאמין שהוא בדרך למקום אחר.
ולסיום, תרדו כבר מוולנסיה. נכון הוא לא בכושר מדהים (מי כן?), נכון אין לר רגל שמאל, אבל הוא כמעט תמיד מייצר דומיננטיות באגף ימין, התקפית והגנתית. אי אפשר לומר את אותו הדבר על שאר הווינגרים שלנו.

יוסי מזרחי 29 באפריל 2013

דומיננטיות?

Shutzi 29 באפריל 2013

כן, דומיננטיות, שליטה באגף. האגף השמאלי של הקבוצה היריבה כמעט תמיד פחות טוב ופחות מסוכן מהאגף הימני שלנו, וזה הרבה בזכות ולנסיה, עם החוזק הפיזי שלו, המהירות, היכולת ההגנתית והמשמעת הטקטית. לצערי הוא נחלש בכוח הפריצה שלו, אבל אני מאמין שהוא יכול להחזיר את זה בעונה הבאה. מה שבטוח הוא, שפרגסון מאוד מרוצה מהתפקוד שלו. הוא עלה כמעט בכל משחק בחודשיים האחרונים ( הוא לא עלה בהפסד לסיטי …)

תומר ש 28 באפריל 2013

אני ממש מתנגד לשימוש בג'ונס כקשר כחלק מקישור של 2 שחקנים בלבד. הוא לא מספיק טכני בשביל התפקיד. קשר אחורי הוא יכול לתפקד בקישור מעובה כשלצידו משחקים שני קשרים "טהורים" כמו קאריק וקלברלי. אותו כנ"ל לגבי עמדת המגן הימני, הוא לא מספיק טכני וההרמות שלו רוב הזמן מזעזעות.
צריך לשחק בלם ולא להתפזר בין עמדות.

wazza 29 באפריל 2013

אני חושב שהסיבה שהוא לא משחק בלם היא המשחק ראש הלא משהו שלו

fred the red 29 באפריל 2013

כואב הלב על ווין רוני. המנוע והנשמה של הקבוצה ופרגי לא רואה אותו ממטר. היחיד ששיחק בסדר היום ובדקות הכי טובות שלו ושל הקבוצה הוחלף.
קטונתי מלהעביר ביקורת על סר אלכס שהוא גדול המאמנים בהיסטוריה אבל הייתי באמת רוצה לדעת מה המניע שלו מאחורי הדחיקה של רוני?
הוא מקצוען ב100%, נותן לקבוצה את כל מה שיש לו ובודאי עושה את השחקנים שסביבו יותר טובים
אז למה??? למה לעזאזל מחליפים אותו בכל משחק? למה רוצים להיפטר ממנו?
אני לא מוצא את ההגיון ויותר מכך אני חושב שבלי רוני ליונייטד יקח לפחות שנתיים כדי למצוא שיטה שתעבוד בלעדיו

בני תבורי 29 באפריל 2013

עייף? מרגיש לא טוב? חשוב יותר נגד צ'לסי? לא מילא את ההוראות של פרגי(בניגוד להוראות שלך כמובן)?

Shutzi 29 באפריל 2013

לי נראה שפרגסון חיפש לנצח את המשחק, וחשב על הכנסת חלוץ רחבה, שיכול לשים גול מחצי מצב,במקום חלוץ שמסתובב יותר מחוץ לרחבה מאשר בתוכה. רוני שיחק באמת טוב במחצית השניה (דיי חלש בראשונה).

אריק 29 באפריל 2013

הירידה אצל ולנסיה קשורה מאוד לעניין שרוני כבר לא חלוץ. היתה לולנסיה סטיסטיקה נהדרת של בישולים אבל כולם כמעט היו לרוני. מאז שרוני לא שם ולנסיה לא מצליח לעשות את אןתם דברים.

ליבר 29 באפריל 2013

אני די בטוח שנאני משחק רק בשביל להעלות קצת את המחיר שלו…
מה קורה עם קלברלי?? הוא לא שיחק כבר מלא זמן?! הייתה לו עונה לא רעה בכלל ופתאום הוא לא רואה דשא.
ההרגשה שלי שכל הסיפור עם רוני זה כסף. רוני רוצה הארכת חוזה עם העלאת שכר ואני משער שהיונייטד רוצה שיפחית את שכרו. חבל שנאבד שחקן ברמתו…
לדמיין התקפה של ואן פרסי, לבנדובסקי, רוני וקגוואה זה מגרה.

זן נדיר 29 באפריל 2013

מחרמן אפילו, יש שיגידו. זרוק שם גם איזה רונאלדו אחד וזה כבר אירוטי.

SIR AXEL 29 באפריל 2013

אבל הסיפור הגדול של היום הוא הנצחון של דונקסטר רוברס על ברנטפורד שהעלה אותה לליגה השנייה.
בתוצאה של 0:0 בזמן פציעות נשרק פנדל לזכות ברנטפורד. הבועט ידע ששער יעלה את הקבוצה ליגה אבל הבעיטה פגעה במשקוף והפכה למתפרצת לצד השני שבסיומה דווקא דונקסטר הבקיעו..

דורפן 29 באפריל 2013

שיט. אני שונא את דונקסטר רוברס!

Comments closed