בעיה קשה מאד (עם עדכון)

בנקאי בכיר ומינוי בפרוטקציה מנהל את יונייטד

הוא לא הבעיה! פאביו קונטראו
הוא לא הבעיה! פאביו קונטראו

בתחילה לא ייחסתי משמעות גדולה למינוי שלו, כי פרגוסון עדיין היה מנג'ר.

אבל אד וודוורד הוא בנקאי. בעודו עובד של ג'יי פי מורגן הוא ייעץ לגלזרים בהשתלטות המגעילה שלהם על יונייטד ועכשיו הוא תוגמל. מין שיטת שקשוקה כזו.

כמובן בגלל שהוא משתייך לכת הבנקאים הבכירים הוא יודע הכל ולנהל קבוצת כדורגל זה קטן עבורו. והוא נכשל בכל עיסקה מורכבת שניסה להשיג בקיץ הזה. לגבי פברגאס יונייטד הודתה שרצתה אותו ואני לא חושב שהייתה נותנת פומבי לרצון הזה בלי הסכמה בשתיקה מצד פברגאס. אגב, אישית לא רציתי אותו אבל זה לא העניין. ומכיוון שמויס רצה את פברגאס אני די נוטה להאמין לשמועות שרצה את תיאגו ואת אנדר הררה ואולי את אוזיל.

אז אם רצונו של המנג'ר אמור להיות הקו המנחה של המועדון – שאין בו מנהל מקצועי אחר – אז וודוורד הכשיל קשות את מוייס בקיץ הזה. אגב, גם פלאיני. עיסקה פשוטה מאד, יונייטד סוחרת עם אברטון כבר שנים, זה לא המשוגעים הלא ברורים בבילבאו. אם מוייס רצה אותו זה היה צריך להיות סגור כבר מזמן ולא אחרי המחזור השלישי.

יש לי איזשהי תקווה שפרשת הררה תתברר במלואה ואד וודוורד ייחשף כאדיוט. כי וודוורד הוא בעיה קשה מאד.

*

בנוגע לרכש. יש לי תחושה שפלאיני יצליח – הוא מגיע כדי לעבוד עם כל הצוות המקצועי שקידם אותו מאד וגם להם יתאים שחקן שמבין אותם. אם מוייס היה בוחר להשאיר את הצוות של פרגוסון זה עניין אחר. אבל אם הוא הולך על הצוות שלו – אז בדרכם שלהם. ליונייטד גם יש גם במה להשתפר במשחק האוויר ההתקפי. אבל העיקר הוא שפלאיני הוא אישיות חזקה ומנהיג וטיפוס חזק. ומאז קריסתו הבריאותית של פלטשר אין ליונייטד מישהו כזה בקישור. הוא גם מקבל את הזדמנות הקריירה שלו – וזה תמיד יכול להוציא הרבה משחקן.

קונטראו נראה לי כמעט כטובה מצד ריאל מדריד, שנמצאת ביחסים טובים עם יונייטד, ומשפר במידה מסויימת את התמונה. ריאל מדריד היא לא פעם קבוצה לא טובה, אבל שחקנים לא טובים כמעט ואין שם.

*

כל יום ההעברות הזה מסמל כמה הכדורגל רקוב, תככני, לא מאורגן, מושחת – מה ההגיון שחלק עצום מהעיסקאות מבוצעות בשלוש השעות האחרונות של חלון של חודשיים? למשל סיפור בייל. לא יודע אם זו נקמה של טוטנהאם בשחקן שהיה נפלא עבורם, לא יודע אם זה לחץ לא מוסרי של ריאל על המחיר. אבל זה לא צריך להיות ככה.

אבל הוא מסמל את הכדורגל גם בעניין אחר: הוא מה זה מעניין!

*
עם עדכון: נראה שאולי קונרטאו לא הספיק להיות מושאל בגלל סיבוכים בירוקרטים. ואם כך: הוא כן חלק מהבעיה.

ספורטאים ואיגודים, תפסיקו להתנהל כמו קבצנים
אל אל ישראל

113 Comments

תומר ש 3 בספטמבר 2013

ההתנהלות שלנו הקיץ מביכה. החל מהציטוטים של מויס לגבי רוני, דרך הרדיפה העקשנית אחרי שמות לא ריאליים בעליל, ולבסוף הקנייה של פלאייני במחיר גבוה מסעיף השחרור שלו שפג. גם כל ההתנהלות התקשורתית בנוגע לרכש היתה חובבנית. פרגי צריך ללמד דבר או שניים את מויס לגבי ההתנהלות מול התקשורת.

למויס מגיע קיץ של חסד שבו אפשר לעשות טעויות אבל הלקחים חייבים להלמד כי קיץ נוסף כזה עלול להיות הרסני ברמת הליברפול.

זורק מילה 3 בספטמבר 2013

תוסיף את סמי ח'דירה לרשימת המבוקשים שלא הגיעו.

יוסי מזרחי 3 בספטמבר 2013

זה לא רציני מפני שאם נספור את כל השמות שעפו בחחל האויר, הוא יהיה מספר 18 או 37. מה שזה כן מראה לדעתי הצנועה, זה שיונייטד לא ידעה באמת מה היא רוצה.
מגן שמאלי לא היה צורך חיוני גם בגלל התעוררות של אברה וגם כי יש כיסוי כפול (בטנר ופאביו) ובכל זאת התעסקו עם זה כל הקייץ. בקישור הקידמי יש את קאגווה,וגם שם חיפשו וחיפשו בזמן שבקישור האחורי גם על רקע יציאת פלטשר מהתמונה כבר לפני שנתיים, לשם לא הופנתה תשומת לב.ואלו רק שתי דוגמאות.
מצד שני הביאו את פלאיני, (בשיטת נתניהו-מאוחר מאוד וביותר כסף)שיכול לתת כיסוי מסוים של נוכחות במרכז השדה.
מבחינה מסוימת,תודה לאל שלא הצליחו להביא קשר קידמי, מה שהיה מחסל בפועל את עדנאן הצעיר.
בכל מקרה הקייץ הזה הוא כשלון חמור, שכנראה ינערה את המערכה הניהולית,שאם לא כן, הצרות האמיתיות עוד לפנינו.
וצריך לזכור היטב, שמוייז קיבל יחד עם הקבוצה, גם את מחדלי הרכש הקודמים.

זורק מילה 3 בספטמבר 2013

זה רציני כי זה פורסם אתמול במארקה בכותרת ענקית,והמארקה זה עיתון הכי גדול בספרד,עיתון שמזוהה עם ריאל ואפילו מפטר שם מאמנים…המארקה לא ממציא ידיעות על ריאל,הוא מקבל ידיעות אודות ריאל מהקודקודים הכי גבוהים במערכת של ריאל מדריד,והוא אמין ברמות מטורפות בכל מה שקשור לקבוצה מבירת ספרד.

Yair 3 בספטמבר 2013

סיפור קונטראו עוד לא סגור עד כמה שהבנתי, לא ממש ברור מה קרה שם אבל יש שטוענים שמדריד לא הספיקה להביא מחליף בזמן ודווקא היא זה שתוקעת, או אפילו ביטלה, את עסקת קונטראו בסוף

דורפן 3 בספטמבר 2013

אולי – אבל השאלות עוד מותר לעשות עוד כמה ימים. אם החוקים דומים לשנים קודמות

תוהה בדרכים 3 בספטמבר 2013

אני בטוח שלא הייתה הסכמה (כנה) מצד פאברגאס . איך אני יודע? אם הוא היה רוצה במעבר הוא פשוט היה בא לברצלונה ומבקש לעזוב. לאורך כל הדרך (גם לפני שהוא דיבר פומבית) הוא הכחיש שהוא רוצה לעזוב, כפי שוילנובה עצמו העיד במסיבת העיתונאים האחרונה שלו כמאמן.

מה היה שם? לדעתי יש שלוש אפשרויות:

1. יונייטד מעולם לא התכוונה להחתים אותו וזה הכול היה פוזה בשביל התקשורת והאוהדים.

2. כמו במקרה אוזיל, שהרצון של הקבוצה למכור יוביל להסכמה של השחקן לעזוב, למרות הרצון המקורי שלו היה להישאר.

לכאורה זו לוגיקה סבירה, רק אם זה באמת היה המצב, לא ברור למה יונייטד הגישה הצעה ראשונה כל כך נמוכה ורק אחרי העזיבה של טיאגו שגם הכניסה כסף לברצלונה וגם חיזקה את מעמדו של ססק.

3. הסוכן של פאברגאס (אולי בעידודו) השתמשו ביונייטד בשביל לחזק את המעמד של בברצלונה.

תומר ש 3 בספטמבר 2013

לדעתי זו האופציה השלישית. האפשרות הראשונה מוציאה את מויס אידיוט, לא נראה לי הגיוני שהוא ירצה לצאת אידיוט בכוונה. לדעתי בנו יותר על תיאגו, וכשהוא הלך לבאיירן ניסו ניסיון נואש להחתים את פברגאס, שמצדו השתמש בעניין של יונייטד כדי למנף את מעמדו בברצלונה.

דורפן 3 בספטמבר 2013

יש גבול לכמה אתה יכול למנף את מעמדך לעומת צ'אבי ואיניאסטה באמצעות הצעות. כנראה שההצעה הייתה נמוכה – כי זה היה הדפוס בפעילות של ווודוורד כל הקיץ. לא להציע מספיק כסף – ובסוף לשלם יותר.

זורק מילה 3 בספטמבר 2013

יונייטד הציעו על ססק 40 מיליון יורו,הודעה רשמית של בארסה היום.אם ססק היה מבקש לעזוב בארסה הייתה מוכרת אותו.

זורק מילה 3 בספטמבר 2013

מהטוויטר –

Rosell (president): "We got a 40M bid for Cesc, but never considered it because both the player and Barcelona didn't want him to go."

תוהה בדרכים 3 בספטמבר 2013

זה לא מסתדר מסיבה פשוטה: אם פאברגאס היה באמת רוצה לעזוב, הוא היה מבקש ולא היו מחזיקים אותו בכוח. ברצלונה היא תמונת ראי של בילבאו מהבחינה הזו. רוסיי בעצמו אמר בראיון (שנערך בזמן שהם היו בישראל) שמבחינתו, מלבד מסי, כל שחקן שרוצה מוזמן לעזוב. גם מרטינו אמר שההחלטה היא לחלוטין של השחקן. זו הגישה של ברצלונה.

שים לב לעוד נקודה. לכל אורך סאגות רוני, סוארז, בייל, המאמנים כל הזמן אמרו ש"השחקנים לא למכירה". הם מעולם לא אמרו שהשחקן רוצה להישאר (כי זה לא נכון). להבדיל, במקרה פאברגאס ברצלונה כל הזמן אמרו שהשחקן רוצה להישאר. שהשחקן רוצה להישאר אתה לא צריך לטעון שהוא לא למכירה.

זורק מילה 3 בספטמבר 2013

לפי ה BBC – BBC Sport has learnt that Manchester United did submit their paperwork for their season-long loan deal for Fabio Coentrao before the 2300 BST deadline. But the move will only go ahead if both United and Real Madrid entered the correct details of the deal on Fifa's new transfer matching system. The deadline for that system closed at midnight

בספרד לא נכתב כלום על מעבר של קונטראו בהשאלה לריאל שנסגר.

דורפן 3 בספטמבר 2013

וויקיפדיה העבירה אותו ליונייטד וכבר החזירה… אז אולי הוא לא עבר. בכל אופן בבאר ליד הבית שלי יש די.ג'יי בימי שני, אז כשאחזור אולי התמונה תתבהר :-)

תוהה בדרכים 3 בספטמבר 2013

וודווד הוא אמריקאי? אני שואל כי חלק מההתנהלות שלו גם מבטאת חוסר הבנה מוחלט בכדורגל:

– הצעה של 28 מיליון פאונד לאברטון על שני השחקנים הכי טובים שלה.

– הצעה של 25 מילין פאונד על פאברגאס.

– הצעה נמוכה בשישה מיליון יורו מסעיף השחרור של שחקן, לקבוצה שהשאירה כוכב שלה עונה שלמה על הספסל ואיבדה אותו חינם, רק כדי לשמור על העיקרון של אי מכירת שחקנים.

פשוט התנהלות הזויה.

דורפן 3 בספטמבר 2013

יונייטד מעולם לא רכשה שחקני וורלד קלאס – מלבד הבריטים המעטים שהם כאלו. היחיד שהגיע ממש וורלד קלאס היה חואן ורון והיה כשלון. יונייטד צריכה להמשיך לקנות צעירים כמעט וורלד קלאס

תוהה בדרכים 3 בספטמבר 2013

אפשר לרכוש שחקנים שהם לא "וורלד קלאס" ועדיין להציע עליהם הצעות הגיוניות.

אני מבין את העיקרון שלפיו מכוון שהצעה ראשונה כמעט אוטומטית נדחית, היא לא צריכה לבטא את מחיר המקסימום שאתה מוכן לשלם. אבל היא לפחות צריכה לשדר רצינות וכבוד לקבוצה המוכרת. אתה יודע, זה לא מו"מ בין שני מחשבים. שאתה מציע לאברטון (קבוצה שסיימה מקום שישי) 28 מיליון פאונד עבור שני השחקנים הכי טובים שלה, אתה מעורר אנטגוניזם וזה בטח לא משרת אותך בהמשך התהליך.

דחילו ורחימו 3 בספטמבר 2013

אז ואן פרסי בריטי? איך הוא לא בנבחרת? למה הם ממשיכים ללכת שם על אנדי קארול?
עולם מוזר

זורק מילה 3 בספטמבר 2013

החלון ההעברות הזה היה הזוי לחלוטין מבחינת הסכומים שקפצו משמעותית.השייח'ים והאוליגרכים הרגו את השוק – אפילו ונגר נשבר סופית :-)

יא יא טורה מבארסה לסיטי לפני שנתיים – 30 מיליון יורו
פלאיני מאברטון ליונייטד – 33 מיליון יורו

החלון הזה היה פארסה ענקית ליונייטד מכיוון :

1 – תאהבו את זה או לא שחקני וורלד קלאס כבר לא רוצים להגיע לשם.היא איבדה משמעותית את כח המשיכה שלה וכסף לא חסר שם.
2 – פלאיני יכל להירכש לפני חודש ב 5 מיליון פאונד פחות,ועדיין לקישור השכונתי של יונייטד הוא תוספת יפה.

לילה טוב לכוחותינו.

תוהה בדרכים 3 בספטמבר 2013

אם אוזיל הסכים להגיע לארסנל, שחקני "וורלד קלאס" בוודאי שיסכימו להגיע ליונייטד. אולי לא בעדיפות ראשונה, אבל בוודאי כאפשרות.

זורק מילה 3 בספטמבר 2013

הכוונה הייתה בעדיפות ראשונה כמובן,תודה על התיקון.

כמובן שאם לשחקן תהיה הצעה רק מיונייטד הוא לא ילך לשם הוא ירוץ לשם,אבל אם יהיו לו כמה הצעות מקבוצות ברמתה ובאותם תנאי שכר לא נראה לי שהוא יבחר ביונייטד.משהו קרה למותג יונייטד מבחינת משיכת סופרסטארים.

ועכשיו באמת לילה טוב.

זורק מילה 3 בספטמבר 2013

לדוגמה בהצגה של בייל היום במדריד הוא טען שיונייטד מאוד רצו אותו בקיץ הזה והיו מוכנים לשבור את הבנק עבורו,אבל הוא רצה רק לריאל.

S&M 3 בספטמבר 2013

בטח ריאל הכניסו סעיף בחוזה שמחייב את בייל לדרוך על יונייטד בדרך למדריד. ;-)

קורא 3 בספטמבר 2013

אני לא בדיוק מאוהדי מוייס, אבל יונייטד, גם עם פרגוסון, מעולם לא משכה את השמות העולמיים הגדולים. הכח של הקבוצה היה בקבוצתיות שלה. הבעיה האמיתית זה שבעידן הנוכחי של ההכנסות העצומות מליגת האלופות, קבוצה שלא מגיעה למפעל הזה שנה עשויה בהחלט להיפך לליברפול, והשנה יש כמה קבוצות חזקות מיונייטד.

edgecator 3 בספטמבר 2013

נראה לי שהגבתי לך על אותה טענה בעבר, הפעם אני אקצר:

* פברגאס – כוכב, העדיף להישאר במועדון הענק שבו הוא גדל, אליו שיווע להגיע ובו הוא רוצה לשחק סופסוף תפקיד משמעותי.

* תיאגו – כוכב *בפוטנציה*, העדיף להגיע לאלופת אירופה וכנראה הקבוצה הטובה בעולם – לבטח קבוצה טובה יותר מיונייטד, להבדיל ממועדון גדול יותר – ולהתאמן תחת מאמן שכבר הספיק לפתח איתו מערכת יחסים מסוימת.

* רונאלדו – שום דבר קונקרטי.

* בייל – כנ"ל. מודה שאני לא יודע מה בייל אמר או לא, אבל זה לא מוריד מכמה שהטענה שיונייטד הייתה מתחרה בריאל בסכומים בהם דובר היא מגוחכת.

long story short: אין אף שחקן וורלד קלאס שהעדיף מועדון מסוים על פני יונייטד מסיבות של שם, יוקרה או כל דבר דומה לזה.

edgecator 3 בספטמבר 2013

הרכישה של קואנטראו, אם תצא לפועל, היא רכישה טובה בעיניי. יכול להכניס קצת פלפל לאגף שמאל גם בתור ווינגר ואולי אפילו במרכז המגרש. בכל מקרה, גם הוא וגם פלאייני משחקים עם הרבה חוצפה חיובית וזה בהחלט משהו שחסר לקבוצה כרגע, מעבר לצרכים הטקטיים הטהורים.

edgecator 3 בספטמבר 2013

*השאלה

גיל 3 בספטמבר 2013

רק בשביל השיער שווה היה להחתים את פלאיני.

גיא וינטרוב 3 בספטמבר 2013

רונן, תראה את הניתוח המעולה (לדעתי) הזה לגבי בייל — מסתדר לך? http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.64.150440.html

אריק 3 בספטמבר 2013

פלאייני היה יכול להגיע ביולי בארבעה וחצי מיליון פאונד פחות עקב סעיף שחרור ולהתחיל להתאמן עם הקבוצה. מטורף.
לגבי הררה מי שסחר עם בילבאו היו מתחזים!!!! כן כן הזוי לחלוטין

תוהה בדרכים 3 בספטמבר 2013

הם כנראה לא היו מתחזים, אלא עורכי הדין שבהם באיירן השתמשה במקרה מרטינז.

דורפן 3 בספטמבר 2013

הם כנראה היו עורכי דין של כדורגל. שהם תמונה של הענף – קצת רוצים לגזור לעצמם.

תוהה בדרכים 3 בספטמבר 2013

אני לא רוצה לכתוב דברים לא מבוססים במאה אחוז, אבל לפי מה שקראתי, סיפור ההעברה הזה עלול להתגלות כאחד הרגעים היותר המביכים של יונייטד בשנים האחרונות. ויש בו גם צד של יחס לא מכובד להררה עצמו, בחור צעיר שמאד רצה לשחק ביונייטד (מה שאתה לא יכול להגיד על מטרות אחרות של יונייטד הקיץ הזה) ואפילו הסכים להוריד מהמשכורת שלו למען המטרה הזו ועכשיו נמצא במצב מאד לא נעים מול המועדון והקהל של בילבאו.

בר שושני 3 בספטמבר 2013

לא נעים מצד יונייטד? אם הם מתחזים, אז מה יונייטד אשמה?

תוהה בדרכים 3 בספטמבר 2013

לא קשור ל"מתחזים" (שכנראה בכלל לא היו מתחזים).

אריק 3 בספטמבר 2013

בר היה מספיק זמן. לסובב ראשו של שחקן ב48 בשעות האחרונות ואז להיכשל – עלוב. שחקן מצויין אגב

ברוך 3 בספטמבר 2013

1. אבל היי, הוא לא גנב תיקי איפור מהדיוטי בסינגפור

2. יום ההעברות האחרון בכדורגל העולמי הזכיר לי את יום ההעברות האחרון בכדורסל הישראלי. בשעות שלפני הדד ליין היו מגיעים היו״רים מחמש הליגות הבכירות למדרכה ברחוב מרמורק, ומחפשים שיירים כדי לסגור דילים מתחת לבנין, על האי תנועה או בחצר. באופן מסורתי זה היה יומם הגדול של האחים דב ומיקי הרמן. היה גם את הקיץ ב-91׳ שבו בשעה האחרונה מיקי ברקוביץ׳ חתם בהפועל תל אביב (והיה מי שאמר שמיקי שוב דפק את הפועל בשניה האחרונה).

מה שקרה אתמול הוא תזכורת שהשוק הוא אותו שוק ובני האדם הם אותם בני אדם, זה רק עם יותר אפסים מימין. השאלה שנשארה באוויר גם עכשיו היא, אם אוזיל הוא הברקוביץ׳ של הקיץ הזה האם זה הופך את לוקאקו לדב הרמן?

אריאל גרייזס 3 בספטמבר 2013

תגידו, רק אני בטוח ש"תוהה בדרכים" ו"זורק מילה" הם אותה אדם שמנהל דיונים עם עצמו?

תוהה בדרכים 3 בספטמבר 2013

כבר כתבתי לך בעבר שאתה לא העיפרון הכי מחודד בקלמר. הרושם הזה לא השתנה.

ומעבר לזה שאתה די מאותגר באופן כללי, מעניין שאתה הופך אותי לנושא בדיון על כדורגל. אתה עדיין מריר על מה שכתבתי לך בעבר? כי צדקתי בכל מילה. עדיין אותו טיפוס לא אינטיליגנטי ולא מענין עם תפיסת חשיבות עצמית מופרכת.

אריאל גרייזס 3 בספטמבר 2013

אוי, איך נעלבתי..
אין לי מושג מה אמרת עליי בעבר, לא זוכר שקראתי אותך יותר מדי. מי שנראה לי פה מריר זה אתה. וגם חסר חוש הומור באופן כללי

תוהה בדרכים 3 בספטמבר 2013

לא התכוונתי להעליב אותך, ציינתי שאתה בן אדם לא מאד אינטליגנטי ונפוח מחשיבות עצמית מופרכת וחסרת בסיס. זה דבר קריטי בשביל להבין את ההתנהלות שלך, שנובעת כולה מהנתונים הללו. לא אשמתך (לפחות לא הקטע של החסר אינטליגנציה, על החשיבות העצמית אתה יכול לעבוד).

אריאל גרייזס 3 בספטמבר 2013

אני לפחות לא מעליב אנשים שאני לא מכיר

תוהה בדרכים 3 בספטמבר 2013

גדול. אתה כתבת תגובה חסרת קשר לנושא שנועדה רק כדי לרדת עליי ולפגוע באינטגריטי שלי ככותב (אפילו חסר זהות, רק מבחינת תוכן הדברים שלי) ולאחר מכן מתלונן כאשר אני מגיב (אמת צרופה, אבל שלא היית נכתבת אלמלא תקפת אותי).

אפשר להסכים או לא להסכים עם תוכן התגובות שלי, אבל אני כותב דברים שמוסיפים לדיון ומושקעת בהם מחשבה. ואתה תוקף אותי אישית ועוד מתלונן שאני מגיב. חוסר המודעות שלך מתחרה רק בבדידות התא האפור האחרון שנשאר לך.

אריאל גרייזס 3 בספטמבר 2013

תקפתי אותך?? כתבתי בדיחה לא מזיקה ואתה ניפחת אותה לממדים מיתיים. אם יש מישהו עם חשיבות עצמית מופרכת, אתה צריך להסתכל במראה

תוהה בדרכים 3 בספטמבר 2013

בוודאי שתקפת אותי, לפחות אל תיתמם.

נסכם זאת כך: אתה כתבת בדיחה לא מזיקה ואני נתתי לך ניתוח אישיותי בלתי מזיק. תיקו שכזה.

אריאל גרייזס 3 בספטמבר 2013

ממש חבל שלקחת את זה לשם. זאת היתה בדיחה תמימה, ברור שאתם לא אותו בן אדם, אתה רציני? הדבר היחיד שירדתי עליך זה שאתה חסר חוש הומור, ומסתבר שכנראה זה נכון. אם נפגעת, אני מתנצל
חבל מאוד, בניגוד ליחס שלך כלפי, אני דווקא מאוד נהנה לקרוא אותך וחושב שיש לך ידע מעולה ואני גם אוהב את ההטיה שלך כלפי הליגה הספרדית, שמאזנת את כל האנגלופילים שמסתובבים פה.

גרבר 3 בספטמבר 2013

קצת לא נעים להתערב, ואני מצטער אריאל, אבל אני מאוד מזדהה עם התגובה של 'תוהה בדרכים'. אתה לא יכול לפגוע במזיד (וללא שום צורך או קשר לדיון) באותנטיות של משתמש באינטרנט – אולי הדבר החשוב לו ביותר, ולהציג את זה בתור בדיחה. ואם כבר אתה מרשה לעצמך, מדוע אתה נפגע מדבריו של תוהה בדרכים? אם מותר לך – אז מותר גם לו.
או כמו שהוא כתב : "אתה כתבת בדיחה לא מזיקה ואני נתתי לך ניתוח אישיותי בלתי מזיק. תיקו שכזה". – אם יש זכות, היא שווה לשניכם.

שוב, אני מתנצל על הצורך להתערב, אבל אנשים שזורקים מילה ללא מחשבה על ההשלכות, ואח"כ נעלבים ונפגעים עד עמקי נשמתם כשמישהו מעז לענות להם קצת מעצבנים אותי.

משה 3 בספטמבר 2013

1+
זה או כך או שיש ביניהם תיאום עיוור סטייל מיקי ומוטי.

תוהה בדרכים 3 בספטמבר 2013

כנראה שלהיות מטומטם זו דרישת סף בשביל להיות אוהד ליברפול. או שזו הזדהות עמוקה מידי עם המקור באנגליה.

אריק 3 בספטמבר 2013

למה להעלב מאנשים וירטואלים?

יוסי מזרחי 3 בספטמבר 2013

תוהה.
כשאתה מתאים את עצמך לזה שממול, אתה לא בהכרח מעלה את רמתו, לפעמים אתה יורד אליו.
אני מציע,כאחר שנהנה לקרא אותך, שתחזור למקומך המקורי.

באבא ימים 3 בספטמבר 2013

נכון.

זורק מילה 3 בספטמבר 2013

אריאל

1 – אנחנו לא אותו אדם,באחריות.דורפן יכול לאמת לך את זה בשנייה – יש לו IP של כל כותב כאן.
2 – אני אקח את זה כמחמאה,כי כתבתי כאן לא פעם שלדעתי תוהה בדרכים הוא הכותב מספר 1 בכל האכסנייה שנקראת דה באזר,אז אם אתה חושב ש זורק=תוהה אז כנראה שגם אני עושה עבודה טובה :-)

דורפן 3 בספטמבר 2013

אני בהחלט יכול להעיד שזה המצב – יתרה מזאת – כשמגיעות תגובות בשמות שונים מאותו אי.פי בזמן קצר אני מקבל התראה ולרוב אכן מדובר בספאמרים מקצועיים, עלובי החיים חסרי חיים, דו חיים, דו קיים וכיוצא באלו.

אני גם יכול להעיד שגרייזס בוודאי אמר את זה כבדיחה והעניינים יכולים להרגע.

אריאל גרייזס 3 בספטמבר 2013

הסיבה היחידה שזרקתי את זה, בתור בדיחה כמובן, זה שיש דיונים שלמים של שניכם בלבד (לא רק בפוסט הזה). זה היה קצת משעשע, זה הכל. אנשים קצת רגישים מדי בימים אלו

זורק מילה 3 בספטמבר 2013

אני לא הייתי רגיש,כתבתי כבר עבורי זו הייתה מחמאה גם אם לא התכוונת לכך מלכתחילה.

זיזו 3 בספטמבר 2013

לחץ לא מוסרי של ריאל על המחיר???

אתה מתכוון ש120 מיליון זה המחיר הריאלי של בייל וריאל במרמה שילמו רק 100?!

פלאיני זה שחקן שאם יממש את מה שנראה שיש בו, זה כח רציני מאוד!

יש לכם מזל שפאברגס לא הגיע – לוזר!!!

למעשה היום האחרון היה ריאל בשירות ארסנל, גם לקחה את בייל מטוטנהאם וגם העבירה להם את אוזיל.

למרות שאוזיל הוא אוברריטד לא נורמלי, רכיכה.

דורפן 3 בספטמבר 2013

לא – במחיר בטח אין בעיה. אני מתכוון כשהם עושים את הטריק הרגיל ומודיעים שהעיסקה סגורה כשהיא לא סגורה – ויוצרים את המצב שהשחקן לא יכול לשחק עבור המועדון. אבל טוטנהאם לא היו יותר טובים.

אריאל גרייזס 3 בספטמבר 2013

ריאל לחצו באותה צורה עם סווארז ועובדה שזה לא עבד להם. אם טוטנהאם לא היו רוצים למכור הם לא היו מוכרים, במקרה הזה הם רצו למכור זה היה רק שאלה של מחיר

ניינר 3 בספטמבר 2013

רונן, תיאורטית, את מי היית מעדיף ביונייטד-פברגאס או פלאיני?

דורפן 3 בספטמבר 2013

את פלאיני גם אם פברגאס יותר טוב. יש דם ממש רע בין פברגאס לקהל. הוא זרק פעם משהו על פרגוסון – וכן זה משנה. ואם הוא היה מבצע את ההעברה הזו – הוא היה עוזב את יונייטד ברגע שהיה מתאים לו. אני חושב שפלאיני ישחק את שאר הקריירה שלו ביונייטד.

משחק הקרקע של פלאיני טוב משחושבים. אני גם חושב שהבעיה בקישור היא הכוח. קאריק-קלברלי זה אסון כמו קאריק סקולס – השחקן היותר ותיק נלחם יותר. וגם קגאווה לא פותר את הבעיה הזו. אבל ליד פלאיני אחרים יוכלו לפרוח.

המועדון גם מגדל מנג'ר עכשיו. ולהביא לו שחקן שאמין עליו ומבין אותו זה לא רעיון רע.

מוייס מכל מקום התכוון להביא את פלאיני ועוד מגן תוקף או קשר יצירתי – והוכשל בכך.

זיזו 3 בספטמבר 2013

המצב שם לא ממש טרגי.

יש לו סגל שלקח אליפות + פלאיני.

בהחלט משהו שאפשר לצאת איתו לקרב.

אני לא רואה שקבוצה אחרת התחזקה בצורה משמעותית מלבד צ'לסי בעמדת המאמן.

אריאל גרייזס 3 בספטמבר 2013

רוג'רס הביא לליברפול שחקן שאמין עליו שנה שעברה (ג'ו אלן) וזה לא ממש עבד. אני חושב שזאת טעות של הרבה מנג'רים של קבוצות חדשות, לנסות לייבא משהו שעבד בקבוצה הקודמת שלהם וזה לא תמיד עובד (אני מוכן להתערב שאטו בצ'לסי גם לא יעבוד). פלאיני שחקן טוב אבל המחיר ששולם עליו מוגזם לחלוטין לטעמי, אפילו בשוק הנוכחי ונובע בעיקר מהעובדה שמויס אוהב אותו מימיו באברטון והם ידעו שיהיה אפשר לסחוט אותו על זה. אם מועדון אחר היה רוצה אותו הוא היה משלם הרבה פחות, לדעתי.

ניינר 3 בספטמבר 2013

אני לא משתגע על שניהם ושניהם לא שווים את הסכומים ששולמו עליהם, אבל אם כבר, עדיף פברגאס. שחקן יותר טוב.

תוהה בדרכים 3 בספטמבר 2013

פאברגאס לא שווה בשוק הנוכחי 35 מיליון יורו?

יוסי מזרחי 3 בספטמבר 2013

ניינר,
פברגאס, אוזיל ודומיהם זה גזר דין מוות לעדנאן שהוא העתיד הכי מבטיח.
ולא הזכרתי את קגאווה.
פלאיני,יתן מימד של כח פיזי במרכז ובסופו של יות יהיה טוב יותר כי הוא מתאים יותר.

דורפן 3 בספטמבר 2013

המחיר לא מוגזם – מעבר כמובן לכך שחמישה מליון היו מיותרים יחסים למחיר השחרור.

בשוק הנוכחי קשר מוכח בליגה – עוד לא בן 26 – אחרי עונה של 12 שערים מהקישור בלי פנדלים – 22-23 זה סביר לגמרי.

חלוצים שמבקיעים 15 שערים עולים הרבה יותר.

אריאל גרייזס 3 בספטמבר 2013

אבל שילמתם 33, לא?

יוסי מזרחי 3 בספטמבר 2013

ואם נתיחס לעונה הנוכחית, יש עוד חלון בינואר, ואם הוא, מויז ידע מה הוא רוצה יתכן ויהיה אפשר עדיין לתקן. אפילו עם הבנקאי הארור הזה בתמונה.

פליקס 3 בספטמבר 2013

אני חושב שהרכישה של פלאיני היא רכישה מעולה שהייתה אמורה לקרות כבר לפני שנתיים. מדובר בשחקן שלא היה ביונייטד מסוגו מאז שקין עזב את הקבוצה. הוא יכול להרים את כל אולד טראפורד עם התאקלים החזקים שלו במרכז השדה ולסחוף את כל הקבוצה אחריו. בנוסף, מדובר בשחקן שאוהדים חולים עליו. ללא ספק היה השחקן הכי אהוד באברטון.

יתרה מכך, באשר לויכוח האם ההתנהלות של יונייטד בחלון ההעברות היתה יוצאת דופן, התשובה היא – לא. ההתנהלות של יונייטד בשנים האחרונות בחלונות ההעברות היא פשוט בושה וחרפה. דוגמא לכך היא הפספוס של דמבלה שעבר לטוטנהאם בסכום מגוחך שנה שעברה. אני ממש מקווה שטוטנהאם לא יעלו לליגת האלופות שנוכל לקנות שחקנים מהם שחקנים שירצו ליגת אלופות. מיותר לציין שההתנהלות של יו"ר טוטנהאם דני לוי בשוק ההעברות הייתה מבריקה בשנה האחרונה.

אריק 3 בספטמבר 2013

את מסוט אוזיל!

אמיר המקורי 3 בספטמבר 2013

רונן,

1. אכן רקוב העסק ושוק העברות הנוכחי היה "המגעיל" ביותר מאז ומעולם,שחקנים שעוברים קבוצה בדקה התשעים וחמש כשהמחזור השלישי כבר שוחק!חלטורה זו מחמאה!!

2. המרוויחים הגדולים ביותר הם השחקנים והסוכנים המתעשרים מיום ליום!

3.המפסידים הגדולים הם האוהדים שירגישו את הריקבון בכיסם כי מחירי הכרטיסים רק עולים בעקבות הריקבון.

4.לגביי יונייטד והאם הבנקאי אשם או לא זה לא משנה,יונייטד כמועדון ספגה פגיעה תדמיתית קשה ויצאה הלוזרית הגדולה של הקייץ!
הגדרת זאת מאוד נכון,אפילו מול אברטון מועדון ידידותי שסוחר עם היונייטד כבר שנים גם שם הוציאו לנו את המיץ!

5.על פלאיני,שחקן נהדר! כל מה שחסר ליונייטד בקישור מהיום שקינו הגדול פרש! מצד שני על זה נאמר "מעט מידי מאוחר מידי"!
פשוט היינו זקוקים לעוד שתי החתמות ע"מ לשדרג את ההרכב הראשון ולעבות איכותית את הסגל.

שחר 3 בספטמבר 2013

אמיר!
מדוע מאוחר מדי, זה רק מחזור שלישי.
היונייטד צריכים לעשות רכש פנימי,ולהחזיר למרכז העניינים את נאני וציצריטו.

אמיר המקורי 3 בספטמבר 2013

וכמובן את היפני!!

אבישי 3 בספטמבר 2013

סיכום חלון ההעברות צריך לקחת בחשבון גם את אלה שלא עזבו – רוני, נאני וקגאווה.
עם מנג'ר חדש שמעדיף שיטת משחק שיכולה להוציא מהם יותר ומעדיף להשאיר אותם ולתת להם צ'אנס זה אומר לא מעט.
צריך לזכור לפעמים שמנצ'סטר יונייטד זה מועדון כדורגל סבלני שמאמין בשחקנים שלו, וכנראה שגם עם מויס הוא ימשיך להיות כזה, ולא מועדון של פנטזי ליג.

ניינר 3 בספטמבר 2013

השאלה מתי קאגאווה יקבל את הצ'אנס שלו. לדעתי הוא סובל מקללת עוזבי דורטמונד והבא שיאכל אותה בגדול הוא מריו גצה.

זיזו 3 בספטמבר 2013

זאת לא קללה, דורטמונד מאוד דומה לארסנל בעניין הזה.

מי שפורח במערכת לאו דווקא יצליח מחוץ לה.

אולי אפילו סביר שלא.

אבישי 3 בספטמבר 2013

קאגאווה הגיע לקבוצה שנהגה לשחק שונה מאד מדורטמונד והתחילה בתהליך של לקרוץ לכיוון הכדורגל על הקרקע. עכשיו עם מויס נראה שהכיוון הזה מתחדד (יונייטד הובילה בפוזשן כבר שלושה משחקים רצוף) ולכן צריך לחכות בסבלנות.
גם לדה-חאה לקח עונה להסתגל לאנגליה ובמהלכה הוא נקטל חדשות לבקרים והיום מחזיר את ההשקעה בענק. והעונה הראשונה של קאגאווה לא הייתה רעה בכלל.

אריק 3 בספטמבר 2013

מקצועית פלאייני לא מספיק טוב כקשר מרכזי. הפריחה שלו באברטון היתה מאחורי החלוץ שם יש רוני ואיזה יפני שעולים עליו עשרות מונים. אבל אם זה הוא או קלברלי אז הוא.

יובל (אחר) 3 בספטמבר 2013

הוא סתם חי עוד על התהילה מפרשת ווטרגייט.

סתמאחד 3 בספטמבר 2013

אוזיל הלך לארסנל בגלל ונגר וזו צפויה להיות הבעיה של יונייטד בשנים הקרובות – שחקנים בדרג הזה לא יבואו ליונייטד לשחק בשביל מויס (אין ספק שואן פרסי לא היה מבצע את המעבר אילו מויס היה המנג׳ר)

שחר 3 בספטמבר 2013

זיזן!
מאיזה קללה סובל וואן פארסי?

שי 3 בספטמבר 2013

אני לא מצליח לזכור שחקן אחד חוץ מואן פארסי שעזב את ארסנל והמשיך באותה יכולת, עזוב השתפר כמו ואן פארסי אני מדבר רק אל אותה יכולת. ואגב משום מה בארסה שנים ממשיכה לקנות מהם שחקנים למרות שזה מעולם לא הצליח לה.

אופיר 3 בספטמבר 2013

חבר'ה, אתם עדיין פאקינג יונייטד, נא להרגע.
עם כל האכזבה המובנת מהרכש המוגבל (למרות שאני מאוד אוהב את פלאיני, ובהיעדרו של פלטשר – כנראה לתמיד – זה נראה ממש מתבקש), אתם לא מעריכים נכון את ההישג שבהשארת רוני, השחקן האנגלי הגדול בדורו.

זורק מילה 3 בספטמבר 2013

1 – אני ממש לא מסכים,כי למפארד לא רואה את רוני ממטר בראייה היסטורית.
2 – זה לא חכמה להיות האנגלי הכי טוב בדורו או אחד הטובים בדורו,כי אין שחקנים אנגלים טובים בכלל,נקודה.אפשר לראות את זה ב"הישגי" הנבחרת האנגלית ובכך שהליגה האנגלית היא למעשה ליגה של זרים…אאל"ט פורסם לפני מספר שבועות שהשנה בפרמייר ליג רק 30% מהשחקנים בפרמייר ליג הם אנגלים.

יוסי מזרחי 3 בספטמבר 2013

זורק,
זה ראש השנה בפתח, לא פורים.

זורק מילה 3 בספטמבר 2013

עם מה אתה לא מסכים בדיוק?

דורפן כתב כאן לא פעם ולא פעמיים שסקולס השחקן האנגלי הכי טוב ב 40 השנה האחרונות,זה לבד אומר דרשני לגבי הכישרון והיכולת של שחקנים אנגליים.

זורק מילה 3 בספטמבר 2013

ואגב לדעתי דורפן טועה כי השחקן האנגלי הכי טוב ב 40 השנה האחרונות זה אלן שירר,ומבחינת כישרון נטו זה מתיו לה טיסיה,אבל זה סובייקטיבי כך שכל דעה לגיטימית.

edgecator 3 בספטמבר 2013

מעניין מה תהיה דעתך אחרי שתקרא את כל מה שיש לכדורגלני הווה ועבר לומר על סקולס. אפילו לצ'אבי ואינייסטה אהוביך.

זורק מילה 3 בספטמבר 2013

אני יודע מילה במילה מה שחקני בארסה אמרו עליו,זכותי לחשוב אחרת כן?
סקולס שחקן ענק,אבל לא האנגלי הכי טוב בדורו (למפארד כן) ובטח לא השחקן האנגלי הכי טוב ב 40 השנה האחרונות.

אגב ריו פרדיננד,גיגס,ויין רוני ועוד חצי מהסגל של יונייטד טענו לא פעם ולא פעמיים שמסי זה הכדורגלן הכי טוב בהיסטוריה של הכדורגל ,זה לא אומר שאתה כאוהד יונייטד חייב להסכים עם האמירות שלהם.

edgecator 3 בספטמבר 2013

דעתי היא דעתי, דעתך היא דעתך. אבל ערימות של ציטוטים מצד אגדות כדורגל נושאות עימן הרבה יותר קרדיט משנינו יחד.

גל דגון 3 בספטמבר 2013

עיין ערך argumentum ad auctoritatem.

יוסי מזרחי 3 בספטמבר 2013

אני לא מסכים עם האמירה שלמפארד עדיף על רוני.
ולעצם הענין, גם אני חושב שמבחינת כישרון, תועלת לקבוצה והישגים אישיים וקבוצתיים אין מתחרה לסקולס.
היו כשרוניים יותר וכאלה עם הבלחות פה ושם אבל לא היה כזה, ששיחק בקבוצה כזו במשך קרירה שלמה והיה מרכיב מרכזי בהגדרת הקבוצה ובהישגים.
וכל זה במסגרת דעה אישית שהיא בהגדרה, סובייקטיבית.
וכמו שכתב ADGECATOR, ראה מה אמרו עליו הגדולים שבגדולים.

כסיפוביץ 3 בספטמבר 2013

השחקן האנגלי הגדול בדורו הוא ג'ון קליז.

D! בארץ הקודש 4 בספטמבר 2013

תכלס!

ארצי בן יעקוב 3 בספטמבר 2013

תכלס המצב של היוניטד הוא כזה
1-הכוכב הכי גדול שלה מתעב את המאמן הקיים והקודם מסרב לגשת למקרופון במשך חודשים והכריז שהוא רוצה להשאר,פשוט כופים עליו להשאר
2-אף כוכב בעולם לא סופר את היוניטד ולא יגיע לשם ,זה התחיל ברונאלדו שברח מהסר ונמשך עם המאמן החדש ואם היו רוצים את ואן פרסי בריאל או בבארסה הוא היה מגיע לשם
3-כל כוכב ששוה משהו רוצה להתמודד במגרש של הגדולים באירופה,את זה היוניטד קבוצה שבספק גדול תעבור את שמינית הגמר כבר לא יכולה לספק
4- כשאפילו יוסין בולט אומר לך ברשת שאתה צריך קשר יצירתי ושאוזיל עומד למכירה ומגיע לארסנל במקום ליוניטד זה אומר כבר הכל
על הקריסה במעמד של היוניטד,אגב קריסה שהתחילה לפני 3 שנים

5-לארסנל לקח 7 שנים להפנים שצריך לבזבז כסף על כוכבים כדי מינימום לעמוד במקום,כמה זמן זה יקח ליוניטד

גיא וינטרוב 3 בספטמבר 2013

ג'רארד לא ברשימה שלכם?

matipool 3 בספטמבר 2013

עזוב , לא כדאי להתחיל שוב עם הדיון הזה ( ברור שהוא ברשימה אבל אוהדי יונייטד לא יכולים להשלים עם זה ) . ניסיתי פעם .
ואם מדברים על 40 שנה – על קווין קיגאן שמעו במנצ'סטר ?

אריק 3 בספטמבר 2013

ההוא מהמבורג?

יוסי מזרחי 3 בספטמבר 2013

חלקם שמעו, וגם ראו אותו בליברפול ובהמבורג ולא פעם אחת. ועדיין -סקולס ואחריו כל השאר ברשימה נפרדת.
.
וכדי להקל עליך במקצת, אלו שתי תקופות שונות לחלוטין בכדורגל וכדי להבהיר, זה דומה לויכוח מי גדול יותר, פלה או מסי.

יואב 3 בספטמבר 2013

בובי צ׳ארלטון ובסט. עכשיו אפשר להמשיך(:

זורק מילה 3 בספטמבר 2013

אבל ג'ורג' בסט לא אנגלי…

את בובי צ'ארלטון לא ראיתי מעולם (אני לא עד כדי כך זקן) אבל מדירוגים באי הבריטי בובי מור תמיד מופיע לפניו…

גיל 3 בספטמבר 2013

התחושה שלי היא שהקבוצות הגדולות צריכות ליצור באז ומשחקות בינן לבין עצמם כיסאות מוסיקליים עם ההעברות של השחקנים. במקום לנסות לשחק עם מה שיש, אפילו אם מדובר בשחקנים מוכחים, הן חייבות לערוך שינויים כי קבוצה יריבה קנתה שם גדול ומוכרת יותר כרטיסים. מהבחינה הזו אני דווקא שמח שמנצ'סטר מתנהגים יותר בשפיות, גם אם זה יצא להם לא בכוונה.

ארצי בן יעקוב 3 בספטמבר 2013

איזה קטע
תמיד שיש בלוג בדה באזר על ארסנל,אוהדי היוניטד ממלצים לשמור על ארסן וונגר כמאמן הקבוצה
מענין מאוד למה?

אריק 3 בספטמבר 2013

רונן, יש הימורים השנה?

אבו צ'יצ'ריטה (fka תושב חוזר ) 3 בספטמבר 2013

זה התחיל עוד עם פול פוגבה, משהו חורק בניהול שם

ניק 4 בספטמבר 2013

אגב העברות- האם נכון שה57 שברסה שילמה על ניימר זה רק על חצי מהכרטיס שלו?

זורק מילה 4 בספטמבר 2013

לא,57 על 100%

17 לסנטוס,40 לאבא של ניימאר…

דורפן 4 בספטמבר 2013

עולם מזויין. אמנם האבא עשה אותו. אבל מה עם אימא שהחזיקה אותו בבטן תשעה חודשים?

סימנטוב 4 בספטמבר 2013

למה ג'נוסאי לא בסגל לאלופות?

סימנטוב 5 בספטמבר 2013

אוקיי אין באמת בעיה:
(תרגום)
תנאים לרישום: רשימה "ב'"
– כל מועדון רשאי לרשום מספר בלתי מוגבל של שחקנים ברשימה ב '
במהלך העונה. הרשימה יש להגיש לא יאוחר מיום 24.00 במטח
היום לפני המשחק בשאלה.
– שחקן יכול להיות רשום ברשימה ב 'אם הוא נולד ביום 1 ינואר 1991
וכבר כשיר לשחק עבור המועדון דואג לכל הפרעה
תקופה של שנתיים מאז יום הולדת ה -15 שלו בזמן שהוא רשום עם
אופ"א. שחקני בני 16 עשויים להיות רשומים ברשימה ב 'אם הם היו
רשום עם

אדנן בן 18 – נולד בפבואר 5, 1995. הוא חתם ביונייטד במרץ 2011 – כך שהוא היה במועדון במשך למעלה משנתיים ולכן הוא לא צריך להיות רשום. זה היה מבוזבז אם אנחנו אם הוא היה ברשימה (היה ככה גם עם רפאל)

Comments closed