יומן אליפות של הניינרס (1). הניצחון על גרין ביי

מסירה, 7 ל-81. זה מה שהיה לנו היום

81
הופעת הבכורה של אריק ריד בסייפטי, העמדה בה הניינרס איבדו את דשון גולדסון הסופר-חשוב, הייתה מעורבת אבל טובה. הוא פספס כמה תקלים, אבל גם עשה כמה יפים, והשיג אינטרספשן, ועוד אחד שלא ייחשב לו כי היה במהלך מת, אבל מנע טאצ'דאון.

הופעת הבכורה של אנקואן בולדין הייתה מהממת ונותנת את התקווה הגדולה ביותר. אם גם הקו קפרניק-דייויס עובד מצויין אז עם החזרה של מנינגהאם וקרבטרי בחלקים שונים של העונה הניינרס יכולים למצוא את עצמם עם התקפת אוויר מדהימה. ולא, זה לא נגד האופי של הרבאו. הוא בנה את אנדרו לאק בסטנפורד.

ההגנה לעומת זאת קרסה בשלב מסויים מול אדי לייסי. זה מקור מאד גדול לדאגה. במיוחד כי היא הייתה על המגרש רק קצת יותר מ-20 דקות.

*

הניינרס קיבלו שריקה מאד ממוזלת, שהרוויחה עבורם דאון, והדאון הביא לטאצ'דאון, כנראה במקום שער שדה, במחצית הראשונה. ברור לי למה זה קרה. כל אמריקה דיברה על כך שקליי מת'יוס רוצה לנקום בקולין קפרניק ובאמת הגיע הרגע בו הוא נכנס בו בכניסה מאוחרת. ופרצה מהומה, והשופטים השתלטו עליה, ונתנו עבירה-בלתי-ספורטיבית אבל דו צדדית, אבל בתוך האנדרלמוסיה שכחו שלא צריך לבטל את הדאון כולו. הפתרון לדבר הזה, במשחק כל כך פתוח לשיפוט בטכנולוגיה, הוא קשר בין השופט לשופט-חוקה שיישב באולפן.

וזה נכתב לפני המשחק:
opening

דבר נהדר בפוטבול הוא הרעב וגם העיתוי. הרעב הוא בפגרה הארוכה. כשהמשחק חוזר לא רק השחקנים רוצים לטרוף את הדשא גם האוהד. העיתוי הוא הסתיו. מכיוון שאני במדינה חורפית, כמו רוב ארצות הברית, אני מרגיש את הדכאון האמיתי שמביא הסתיו וספטמבר. מזג האוויר מתקרר במהירות, הויטמין D אוזל והנשים מתחילות להרבות בלבוש. החיים. אבל בדיוק כשאתה חושב לקפוץ מהגשר הקרוב לנהר האכזר בלילה גורלי אתה חושב לעצמך: "אתה ירדת מהפסים? הניינרס נגד הפקרס!"

*

לא צריך להרחיב בנקודה שהשנה סן פרנסיסקו כשהציפיות הן לא פחות מזכיה באליפות מעמדה של דומיננטיות על הליגה ומתוך הבית שהוא אולי הקשה ביותר. נכון, יש עוד כמה קבוצות עם ציפיות שכאלו, אבל לא הרבה. אליפות הNFC עם קוורבק שנראה עם פוטנציאל ללא גבול ו-15 בחירות דראפט שמו את הקבוצה בעמדה מצויינת לכמה שנים.

ואם אני צריך לשים את האצבע על הדברים שצריך ללמוד מסיום העונה האחרונה הוא שלקראת סיומה צוות האימון לא התאים את עצמו בצורה מושלמת לציפיות הגבוהות יותר וליכולות הגבוהות יותר. והיכולות ההתקפיות של הקבוצה השתדרגו דרמטית כשאחד קולין קפרניק הפך לקווטרבק. גם בסופרבול וגם בגמר האזורי גרג רומן, וג'ים הרבאו שאחראי עליו לא פחות אחראי, ניהלו משחק שמרני מדי ומצאו את עצמם בבור והיו צריכים נס מקפרניק. הם קיבלו נס ושלושת רבעי.

בקיץ החתימו הניינרס את הרסיבר שהרג אותם בסופרבול – אנקואן בולדווין. קצת בדומה לשנה הקודמת בה החתימו את מאריו מנינגהם. מנינגהאם נפצע ברגע קריטי בעונה ואם השנה היה נדמה שבולדווין הוא שדרוג מייקל קרבטרי נפצע במחנה האימון. אז קפרניק לא מגיע לעונה עם רסיברים מוכחים טובים יותר – רק עם כל מיני פוטנאציאלים כאלו כמו קווינטון פאטון וכריס הרפר. אבל….

אבל.. הוא מגיע לראשונה לעונה כקווטרבק פותח. כזה שספר התרגילים נכתב עבורו. קיץ שלם לעבוד עם וורנון דייויס שהתיאום איתו בשנה שעברה לקה בחסר. וזה מחזיר אותי לגרג רומן. כל הכבוד לך שהצלחת לתפקד עם אלכס סמית' ולגרום לו להראות חצי שייך למקצוע. עכשיו יש לך ביד קווטרבק שיכול גם ללכת להול אוף פיים.

גם הקבוצות המיוחדות וההגנה נראו חלודות משהו בסיום העונה אבל אלו תחומים בהם בחירות דראפט לרוב פותרות את הבעיות.

*

בצד השני של הכדור היום תהיה קבוצה שבמשך שנתיים חשבה שאם לאהרון רודג'רס – שבכדי להגיע להול אוף פיים צריך רק לפרוש – יהיו מטרות למסור אליהן, שום כמות נקודות שישיג היריב לא יעצור את הפקרס. במשחק האחרון שלהם בעונה האחרונה היה מול אותו יריב באותו איצטדיון ואת מה שעשה להם קפרניק אותו יום לא ניתן לתאר בשום מונח עדין יותר משחיטה וקריסת הקונצפציה. אבל אם לחזור לתחילת הדברים: פגרות בפוטבול הן ארוכות מאד ולא הייתי בונה על כך שהפקרס הלכו לים בפגרה.

ליגת שוקי ההון - העולם השתגע
למה לא איסטנבול?

69 Comments

ניינר (ON THE QUEST FOR SIX) 8 בספטמבר 2013

יהיה מעניין לראות איך באמת קפרניק יתפתח. אני סומך על הניינרס שיתנו לו את הכלים להפוך לכוכב על.
מעניין גם איך רודג'רס יסתדר בלי ג'נינגס ודרייבר.
אני לא חושב שהשחיטה של השנה שעברה תחזור אבל בכל מקרה, משחק פתיחה ללקק את האצבעות!
GO NINERS!!!

דוד 8 בספטמבר 2013

האם 5 עונות כפותח, מתוכן 4 עונות מנצחות ואליפות אחת מספיקות להגדיר שחקן כHOF בטוח כבר עכשיו?

יונתן 8 בספטמבר 2013

אני מסכים, לא צריך לרוץ להכתיר כ-HOF כל כך מהר. ב-HOF יש 23 QB-ים של העידן המודרני (מדובר בחלק מהשחקנים שהתחילו קריירה בשלהי שנות הארבעים), אז זה הרבה יותר אקסקלוסיבי מסתם כל קורטרבק מצויין.

רודג'רס עדיין חסר הישגים קבוצתיים מסדר הגודל של מונטנה או ברדשו, ולא הראה דומיננטיות אישית בסגנון מרינו שיכולה להצדיק הכנסה להיכל בלי הישגים קבוצתיים.

אני חושב שמבין ה-QB הפעילים זה מצחיק לדון במישהו פרט לבריידי ופייטון כמועמדים ל-HOF (כאשר פייטון גם צריך להכנס על טיקט ה"דומיננטיות האישית"). אולי אולי אולי אולי דרו בריז, אולי.

גיל שלי 8 בספטמבר 2013

אתה כנראה שוכח מה הקריטריון של קווטרבק כדי להכנס להול. למען השם טרוי אייקמן נמצא שם כבר. לא צריך להיות דן מרינו כדי להכנס, מספיק אפילו להיות וורן מון או דן פאוטס. צריך להיות קווטרבק מעולה, לא צריך להיות מרינו.

יונתן 8 בספטמבר 2013

ברצינות אין לי מושג מה דן פאוטס עושה שם. ההכנסה של וורן מון כנראה קשורה ב… היבטים אחרים של הדמות.

אייקמן נכנס לקטגוריית ההישגים הקבוצתיים, אלה הרי נוטים להיות מיוחסים לק"ב.

גיל שלי 8 בספטמבר 2013

אם אייקמן שם אז כנראה שגם איליי יהיה, אפרופו הישגים קבוצתיים

יונתן 8 בספטמבר 2013

אגב, אם צריך רק להיות מעולה ורודג'ס מספיק בשביל להכנס, אז נראה לי שבערך שליש מהקורטרבקים הפותחים בליגה צריכים להכנס (ביג בן? איליי? פלאקו? ראיין? רומו? קפרניקווילסוןרג3לאקניוטון עוד איזה שלוש עונות?)

דורפן 8 בספטמבר 2013

יונתן – אני לא חושב שיש יותר מדי אם.וי.פי שלא נבחרו להיכל.

אריאל גרייזס 8 בספטמבר 2013

סטיב מקנייר וריץ' גאנון הם היחידים ב-20 השנים האחרונות. זה קורה, אבל מעט מאוד – בעיקר כשאותה עונת MVP היא סוג של אנומליה, מה שאי אפשר להגיד על רוג'רס

תוהה בדרכים 8 בספטמבר 2013

וורנר נכנס להיכל התהילה?

גיל 8 בספטמבר 2013

דרו בריז וביג בן יכנסו, וגם קורט וורנר שפרש. אולי לא בשנה הראשונה שהם זכאים אבל יכנסו.

דורפן 8 בספטמבר 2013

לא חלפו מספיק שנים מפרישתו. אבל ייכנס

תוהה בדרכים 8 בספטמבר 2013

אם וורנר יכנס על שנתיים-שלוש, אז מה הוויכוח על קווטרבקים שנתנו חמש-שש שנים גדולות?

דורפן 8 בספטמבר 2013

ולגבי רודג'רס – תנו לי להגיד משהו ששמעתי פעם על סוני ג'ורגנסן, שנכנס להיכל ואנשים לא מבינים למה מבחינת מספרים. ראיתם פעם את רודג'רס משחק? הוא צריך להכנס רק על סמך איך שהוא משחק. פשוט כי הוא ממש ממש ממש טוב.

בני 8 בספטמבר 2013

להשוות בין רודג'רז לרשימה המצחיקה שיונתן הכניס זה דיבורים של סמים. לרודג'רז יש קייס רציני לQB הטוב ביותר בחמש השנים האחרונות. הוא מוביל בכל מדדי היעילות הקיימים מתחילת הקריירה שכולל יחס TD/INT פסיכי לחלוטין. זה ברמה הסטטיסטית.
ברמת ההישגים, זה מצחיק לדבר על "חוסר ההישגים" של רודג'רז. כמה QB עם טבעות כפולות יש? לי עולה בראש 9 נוסיף עוד אחד מהתקופה של טרום הסופר בול ונקבל שחצי מהQB בהיכל התהילה לא השיגו יותר מרודג'רז. (כללתי את פלאנקט ואת המודרנים, אז זה אפילו פחות) מה ההבדל בין רודג'רז לסטיב יאנג? אין אפילו הבדל בכמות שנות הקריירה. ואני לא מדבר על וורן מון בוב גריס דן פאוטס שהם רבע הQB מרוג'רז.

תוהה
וורנר ייכנס בגלל שבכל שנה שהוא הצליח לא להיפצע או להיות מסופסל הוא הגיע לסופר בול. המספרים שלו בפוסט סיזן הם בראש הרשימה של כל מדד אפשרי, שלא נדבר על 2 פעמים MVP, וסופרבול MVP

גיל שלי 8 בספטמבר 2013

השאלה הכי מסקרנת אצלכם השנה היא ההגנה. כצפוי יש לאמר, החלפתו של סמית' בקפרניק גם הובילה לירידה בתפקוד ההגנה. זה לא בהכרח קשור, והגנות לא נשארות גדולות לאורך זמן, אבל יהיה מאוד מסקרן להשוות בין ההגנה שלכם לזו של סיאטל.

יאיר 8 בספטמבר 2013

את העובדה הזאת שההגנה של הניינרס נחלשה שנה שעברה בגלל שקפירניק שם נקודות כבר שמעתי בהרבה מקומות. אני משום מה עדיין חושב שהסיבה העיקרית לירידה בסוף השנה (ליתר דיוק מהרבע השלישי מול הפטריוטס) קשורה לעובדה שלג'טין סמית היה קרע בטריספס ולאלדון סמית היה קרע קטן בלברום של הכתף (הוא פרק אותה פעם אחת) ושיחק משבוע 15 עם תחושת אי נוחות כאילו או הולך לפרוק אותה בכל מהלך שוב (דבר שקורה המון בקרעים כאלה). כובן שיכול להיות שאני טועה והעובדה שההתקפה שמה נקודות שיחקה יותר תפקיד מפציעות של 2 השחקנים שבעצם מהווים את כל הפאס ראש של הניינרס (לא כתבתי הכי חשובים כי בכל זאת 52 הוא סופרמן) כנראה שנראה מי יותר צודק השנה.

בקשר לפאקרס. הם די עוברים מתחת לראדר השנה כשכמעט כולם מתעסקים בNFCW ושוכחים שהם קבוצה שניצחה לפני שנתיים 15 משחקים ושנה שעברה למרות שהם היו אולי הקבוצה הכי פצועה הסיבה היחדיה שלא היתה להם ביתיות היא 2 הפסדים ביזאריים עם טעיוות שיפוט נוראיות (מול סיאטל ואינדי בחוץ). בכל זאת עושה רושם שמה שלמדו בשכונת התקווה עדיין לא למדו בויסקונסין ואף אחד לא עבר עם מלח בפינה של המגרש אימונים ובגלל פציעה של בולגה הם פותחים עם רוקי מהסיבוב הרביעי בLT מול האחים סמית בריאים -איך אומרים שיהיה בהצלחה עם זה.

גיל 8 בספטמבר 2013

הם מתחת לראדאר כי ההגנה שלהם נוראית. קבוצות התקפה מעולות טובות לעונה הרגילה אבל בפלייאוף צריך הגנה.

יאיר 8 בספטמבר 2013

ההגנה שלהם לא נוראית.
היא לא משהו בכלל אבל לא משהו שהייתי מגדיר אותו כנוראי או אומר שה מה שימנע מהם לנתח בפלייאוף (ממש מנע מהם לפני 3 שנים…). מדובר בהגנה שאם ראג'י בריא ההיא ברמה של הפטריוטס. כמה פליימקרים בפרונט 7 (ראג'י, מתיוס) וסקנדרי די מסריח (בעיקר בגלל פציעות) לא הגנה שתסחוב אותם לסופרבול כמו שמצפים מההגנות של הניינרס וסיאטל אבל יש לה פוטנציאל להיות מסבפיק סבירה בשביל לתת אפשרות לרוג'רס והלהקה לנצח בכל משחק (במיוחד אם הם יצליחו סוף סוף ליצור משחק ריצה ולתת להגנה קצת זמן לנוח).

גיל 8 בספטמבר 2013

לפני 3 שנים הייתה להם הגנה הרבה יותר טובה. היא אולי לא נוראית כמו של ניו אורלינס אבל מספיק גרועה כדי להרוג אותם בפלייאוף.

אריאל גרייזס 8 בספטמבר 2013

די ברור שרוג'רס אם הוא ממשיך ככה, גם אם הוא לא לוקח עוד אליפות, הוא נכנס להול, פשוט על מספרים.
מצד שני, אין גם ספק שיש אינפלציה בהכנסה של ק"בים להול, בטח בהשוואה לעמדות אחרות. אם הייתי צריך לנחש כרגע מי יכנס, הייתי מהמר על בריידי ופייטון כמובן, אבל גם על בריס ורוג'רס, כשאיליי וביג בן גבוליים – הקרדנשלס שלהם הם בעיקר אליפויות ולא מספרים (אם כי אני חושב שהמספרים של ביג בן טובים יותר מאיליי). אם הם ייקחו עוד אליפות אז הם בטוח בפנים (מקרה אייקמן), אם לא – היה כדאי שהם יביאו איזה MVP (לונג שאט, הם לא ק"בים של מספרים) או ישחקו לאורך זמן ויסיימו עם מספרי קריירה גבוהים (פה הסיכוי של איליי כמובן גבוה יותר)

Childish 8 בספטמבר 2013

דווקא לביג בן אין כאלה מספרים טובים סימונס בטור האחרון שלו טוען שאם הוא לא מגיע לסטילרס אז יש לו קריירה דומה מאוד לגוש פרימן

גיל 8 בספטמבר 2013

מספרים לא מספרים את כל הסיפור. מי שהגיע שלוש פעמים לסופרבול וזכה בו פעמיים יכנס בסוף להיכל. כאמור, זה לא יהיה בבחירה הראשונה אבל בסופו של דבר יכניסו אותו.

עומרי 9 בספטמבר 2013

איליי בהיכל כבר היום. עונת 2011-12 הכניסה אותו לשם עם הטבעת הכי תלוית QB ספציפי מאז אלווי.

בסיס ההשוואה בין איליי לביג בן רעוע במיוחד. האחרון מעולם לא הציג מספרים ורמה בפלייאוף שאפילו התקרבו לאיליי בשתי האליפויות שלו.
לזכות בסופרבול פעמיים מבלי להיבחר לMVP זה חתיכת הישג.

בני 9 בספטמבר 2013

אלווי היה טבעת תלויית QB??? אתה רציני??? אחד המשפטים הכי לא נכונים שקראתי השבוע על פוטבול, וזה חתיכת הישג

פורד פרפקט 8 בספטמבר 2013

טור נהדר, יאללה שיתחיל כבר!!!!!!!!!!!!!!!

דור בלוך 8 בספטמבר 2013

טור מצוין, מקווה לעקוב השנה.

תום 8 בספטמבר 2013

הסיהוקס יקחו את הבית. הניינרס/סיהוקס היא היריבות הכי מעניינת השנה ב-NFL. פיט קרול והרבו שונאים אחד את השני עוד מימי הפאק-10 ולקרול יש עוד חשבון פתוח איתו.

גיל 8 בספטמבר 2013

רונן, אתה מאוד אופטימי אבל אתה שוכח שגם לקבוצות שמתמודדות עם הניינרס היה קיץ שלם להתכונן אליו, ולא תוך כדי תנועה כמו בשנה שעברה כשהוא היה לא ידוע. לדעתי יש סיכוי שהניינרס אפילו לא יגיעו לפלייאוף השנה והסיכויים לסופרבול די קלושים בעיניי בכל מקרה. והאל אוף פיים? קודם שיתן עונה שנייה סבירה. לא טובה או מעולה, אלא סבירה, לפני שמכתירים אותו, את RG3 או וילסון כק"ב שישנו את המשחק וכו'.

זורק מילה 8 בספטמבר 2013

1 – נפרק אתכם היום ( לא באמת,אבל מה איכפת לי?)

2 – כבר כמה ימים יש באג לאתר עם דפדפן פיירפוקס…הפוסט מופיע תקין אבל תגובות לא מופיעות בכלל. לטיפולך או שלא.

shohat 8 בספטמבר 2013

דשון גולדסון אבידה משמעותית. שחקן של מומנטום. משחק פתיחה מאד מעניין, במיוחד כשיש לפאקרס מה להוכיח ומוטיבציית שיא להראות שההתמוטטות מול קאפרניק היתה מקרית.

תומר ש 8 בספטמבר 2013

בעיה טכנית – רשום שיש 29 תגובות ואני רואה רק 5 מהן. זה לא רק אצלך אלא בכל שאר הבלוגים. זה רק אצלי?

זורק מילה 8 בספטמבר 2013

גם אצלי,רק בפיירפוקס.זה באג ראה תגובה 9 (כנס בכרום לקרוא תגובות..)

תומר ש 8 בספטמבר 2013

מוזר, אני גולש עם כרום, עכשיו כשנכנסתי מהספארי באייפון ראיתי את שאר התגובות

זורק מילה 8 בספטמבר 2013

אצלי זה רק בפיירפוקס אבל אם אצלך זה בכרום אז זה כנראה משהו יותר מורכב מבאג נקודתי של האתר עם פיירפוקס כמו שחשבתי מלכתחילה.

Amir A 9 בספטמבר 2013

אותו סיפור עם פיירפוקס

D! בארץ הקודש 9 בספטמבר 2013

לא נתקלתי בכלל בבעיות- גולש מפיירפוקס

זורק מילה 9 בספטמבר 2013

D

הרווחת אצלי כבר שבוע יש בעיות עם פיירפוקס שלא רואים תגובות,ויש לי כמה מחשבים בבית.אגב,הבעיה לא רק אצלי כפי שניתן לראות מעוד מתגובות,ואצל יוזרים אחרים יש בעיה גם בכרום.

D! בארץ הקודש 9 בספטמבר 2013

תראה, אני לא יודע כמה תגובות פספסתי
אבל מאחר ואצלי אין בעיות
אולי הבעיה מאחד הספקים?

בני תבורי 9 בספטמבר 2013

חברים,
אנחנו מנסים להבין מנין נובעת התקלה על הקשיים בקריאת התגובות לפוסט בפיירפוקס, אנא שלחו לי צילום מסך לדוא"ל tavory@debuzzer.com
תודה

בני תבורי 9 בספטמבר 2013

שאלה נוספת בנושא התקלות: אלה שנתקלים, באיזה גרסאות של פיירפוקס אתם משתמשים? יתכן ומדובר בגרסאות שאינן נתמכות עוד.

זורק מילה 9 בספטמבר 2013

בני תודה על התייחסות.אין טעם לשלוח תמונה,ואני אסביר.

הפוסטים תקינים לחלוטין,גם מספר התגובות בסופו של הפוסט תקין.איפה הבעיה? שבפועל במקום לראות את כל 61 התגובות עד כה בפוסט זה, מופיעות רק 8 תגובות אקראיות לחלוטין.וזה בכל הפוסטים כך,של כל הבלוגרים.

זה לא דיל ברייקר כי יש חלופות להיכנס מדפדפנים אחרים,אני פשוט מכור לפיירפוקס אז זה קצת מעיק להיכנס לדה באזר במיוחד מדפדפן אחר רק בכדי לקרוא את התגובות.

Samir Zamfir 8 בספטמבר 2013

לגבי הפסקה הראשונה- בול כפול שתיים.
עכשיו מנקודת מבט של ההוקס:
גם ההוקס וגם הניינרס עשו מהלך אחד גדול לשפר את ההתקפה. בולדווין מול הארווין. בולדווין הוא ללא ספק נשק מאיים ומטרה קטלנית לקאפרניק. בטרייד אחד הניינרס הפכו לקבוצה שיש לה פוטנציאל נפיץ בהתקפה. הבעיה שבדרך כלל קבוצות התקפיות שכאלה יורדות ברמת ההגנה. והעזיבה של גלדסטון יכולה להיות סממן לכך. הארבו, אני מניח, ידע לאזן את הקבוצה.
גם במקרה של קאפרניק וגם של ווילסון, אלמנט השנה השנייה ושאלת ה"האם למדו אותם" תעמוד לידי מבחן. לא מוכן להמר. זה פיפטי פיפטי במקרה שלהם. הרבה יותר מאשר של RJ3 שלטעמי דומה יותר לקאם ניוטון חסר האחריות, שהולך לשחק נגד ההוקס היום עם הפנתרס ששיפרו את ההגנה אך לא את מצבת הרסירברים.
ההוקס סובלים מפציעות בעמדות אותן ניסו לשפר. קודם כל פרסי הארווין, הרכש הנוצץ, כבר נפצע והחששות לגבי המהלך הזה כבר עולות. מצד שני הוא חתם עד 2018 והוא צעיר. שנה שעברה כל הרסירברים- כולל אלה שאוהדי ההוקס התייאשו מהם, גולדן טייט וסידני רייס, נהייו מעולים לצד דאג בולדווין שהפך לכוכב וזאק מילר בבעמדת הTE שהפך נשק אדיר לווילסון. אם לא יהיו שם פציעות, הכל יהיה בסדר. גם בלי הארווין.
החשש הגדול יותר הוא מקו ההתקפה הפצוע שאמור להגן על ווילסון מפני טורפים. שנה שעברה הם היו מעולים, השנה מתחילים פצועים. חשש, ללא כל ספק.
גם קו ההגנה הקדמי עולה עם סימני שאלה. הברך של כריס קלאמונס תהיה משמעותית. הובאו כמה שחקנים על העמדה הזו, נצטרך לראות איך הם ישתלבו בקבוצה. סומכים על פיט קארול בעניין.
גו הוקס!

ירוק 8 בספטמבר 2013

כינוי ענק!

בליקי 8 בספטמבר 2013

אז ככה ניו אינגלנד? עונה כזאת הולכת להיות?

D! בארץ הקודש 8 בספטמבר 2013

תודה.
מכיר
רק שלקח לי שעה למצוא אחד שעובד לא רע. וכנראה הייתי צריך להתחיל בפלאש.
אבל אני נהנה

זורק מילה 8 בספטמבר 2013

רחמים על רוג'רס. ההגנה נגד משחק מסירה בין הגרועות הליגה, מאמן עם קריאה הזוייה לפני הט"ד השני של הניינרס ורצים ורסיברים עם חורים בידיים.

זורק מילה 8 בספטמבר 2013

ועכשיו מתברר שלא רק החלטה איומה של מקארתי במהלך אלא גם של הזברות במקום ניסיון רביעי ל 2 יארד נתנו להם ניסיון שלישי ל 6 יארד. שופטים שלא יודעים את החוקה. הזוי.

זורק מילה 9 בספטמבר 2013

יופי רוג'רס יופי. 203 יארד ו 2 ט"ד במחצית נגד ההגנה הטובה בליגה.

זורק מילה 9 בספטמבר 2013

איכס אני נגעל מההגנה שלנו נגד מסירות, זה פשוט ביזיון! רסיברים של הניינרס עומדים לבד פעם אחר פעם כל פוזישן… נכנסים כבר לעונה השלישית ברציפות עם ההגנה המבחילה הזו.

עוד עונה עם השחקן הטוב בליגה תסתיים בלי כלום.

זורק מילה 9 בספטמבר 2013

קפרניק תותח אבל מבחינתו שהפקרס תבוא כל יום, לעשות מעל 400 יארד במסירה ובקלילות מפחידה ו 500 יארד בטוטאל? אני בספק אם הוא יפגוש עוד קבוצה כזו. השנה..

מבחינת הפקרס_ שום דבר חדש. רוג'רס נפלא כרגיל, נלסון יעיל, קוב נחמד, ואדי לייסי. נראה אחלה בחירה בסיבוב השני שנותן קצת משחק ריצה, אבל ההגנה אוי ההגנה שום דבר חדש. יגיעו כרגיל לפלייאוף אבל יעופו מהר מאוד.

גיל 9 בספטמבר 2013

מה שמדהים לראות במחזור הזה הוא כמות הטעויות של השחקנים וגם של המאמנים והשופטים. רבאק, היה לכם את כל הפגרה להתכונן רק למשחק הזה ועדיין שחקנים עושים שטויות כמו פנלטיס מטומטמים שעולים לקבוצה שלהם במשחק או זריקות כשאין שום רסיברים בסביבה באופן שיטתי (כן רומו, אני מדבר עליך). כנראה שאין תחליף למשחקי אמת.

יאיר 9 בספטמבר 2013

רונן נראה לי שההגדרה שלך לקריסה היא קצת בעייתית.
הגנת הריצה של הניינרס היתה מצויינת אתמול הפאקרס רצו ל63 יארד מהם 13 ב2 סקראמבלים של רוגרס נוציא אותם וקיבלנו 50 ב17 נסיונות. נראה לי שאם כוללים את העובדה שכמעט כל מהלך ריצה של הפארקס היה הולדינג של הLG על ג'סטין סמית (נראה לי 3 או 4 שריקות) אני בכלל לא בטוח שהיה לפאקרס יארדים חיוביים בנסיונות ריצה…
אריק ריד היה בסדר גמור, ממש מיני גולדסטון, גם גולדסטון לא היה מישהו עם קאברג' כזה מושלםץ אבל הוא ידע להעניש את מי שמגיעע לתפוס באמצע. ריד עשה כמה תאקלים קטלניים ממש באותו סגנון.

נראה לי שניינרס צריכים להיות מודאגים מההתקפה. הניינרס לא ייצרו מומנטום אתמול בגלל ההתקפה. בכלל כל שינויי המערך על הקו נראה לי שכרגע מבלבלים יותר הניינרס כמעט תמיד הם מגיעים לסוף שעון, הרבה פעמים צריכים לשרוף TO סתם, וגם המון פעמים הם פשוט מתבלבלים בחסימות במהלכי ריצה(בדרייב האחרון גם כמעט היה פאמבל בגלל בלבול בצד של האנדאוף לגור) וזה עוד במשחק בבית מול הגנה בינונית.
ראשון הבא הם ישחקו במגרש הכי רועש בליגה (הם ינסו לשבור גם שיא גינס לרעש במשחק) מול ההגנה הכי טובה בליגה. המזל שמהצד השני הם לא ישחקו נגד רוג'רס וההתקפה של GB אלא מול התקפה בינונית מינוס.

ניינר (ON THE QUEST FOR SIX) 9 בספטמבר 2013

השילוב קפרניק-בולדין נראה נפלא ואם בולדין יישאר בריא הצמד הזה הולך לשרוף את הליגה
ההגנה לעומת זאת, מטרידה אותי. הקריסה בסוף המחצית הראשונה היתה בזיונית
כמות הטעויות, השטויות והמהלכים המטומטמים שראינו אתמול היא בלתי נתפשת. אחד המחזורים ההזויים מבחינה זו.

D! בארץ הקודש 9 בספטמבר 2013

אני שואל בצור אחד שלא מבין יותר מדי

מה הבעיה של קפרניק באיזור האנדזון? אתמול (וגם שנה שעברה) היה נראה לי שהוא מתקשה לגמור את המשחק עם טאצדאון ומגיע בקלות מדי לרביעי.

D! בארץ הקודש 9 בספטמבר 2013

בתור

Walsh AKA 9 בספטמבר 2013

טוב. עברנו את המכשול הראשון בהצלחה וזה כבר טוב.
הדבר שמסתמן יותר יותר זה שהקבוצה הפכה להיות הקבוצה של CK. לשמחתי הוא הראה אתמול הרבה יותר מאשר כל השנה שעברה: הווה אומר להיות קודם כל פוקט-פאסר שיכול וגם מעניש את היריב באופן המסורתי. זה לא כל כך בגלל שאני אוהב מסורת אלא בגלל שהדבר ימנע מההתקפה של הניינרס להיות חד-מימדית וכמובן במשחק הבא (נו טוב אולי לא ממש בזה הקרוב שיערך בסיאטל) קאפ יחסל קבוצה עם 150 יארד על הקרקע. טוב מאוד לדעת שהם יכול גם וגם (היום כבר הסייפטי וית'נר דיבר על עונה של 4K מסירה/1K ריצה).
מעבר לכך, הסקונדארי שהיה חלש מאוד בפלייאוף שעבר, לא נראה כי התאושש, נלסון וקוב שרפו אותו, ובצר לנו לא בטוח שאוסומואה יהיה זה שיציל את המצב.
עניין אחרון זנראה בעייתי זה משחק הריצה שלא נראה זורם אבל זה גם כתוצאה מכך שGB צופפו את המרכז ואת הטווחים הקצרים בניסיון למנוע מקאפ לעוף עליהם דבר שגם הקשה על גור והאנטר.
ALL IN ALL משחק עם ריח של פלייאוף וW ראשון. יש על מה לפנטז
GO NINERS, ONE BETTER

Samir Zamfir 9 בספטמבר 2013

אם מישהו חשב שהולך להיות שלוש-אפס במחצית טעה ובגדול. לקרוליינה יש הגנה. והיא תדבר השנה. יש סיכוי שיש לה גם QB אבל לא היה לו מספיק למי למסור. עם כל החולשה של הקו הקדמי של ההתקפה של ההוקס והחוזק של הקו הההגנה של הפנתרז, ווילסון, במשחק בו נלחץ, העמיס מעל 300 יארד. וזה ביום שלינץ' לא מצא את המפתח.
לצד ה300 יארד הללו, היה גם מהלך מהונדס אחד. ברבע הרביעי. עבודה נהדרת גם עם טייט וגם עם דאג בולדווין.ואז כדור אחד לקרסי האנונימי(אך המקומי), שתפס כמו גדול. מסירה גדולה. ולאחר מכן העביר יחד עם לינץ' את השעון, ולא נתן לפנתרז תקוות למהפך. כמו שקבוצות רציניות יודעות לעשות. אנחת רווחה. וואו, ווילסון שוב מנהיג קאמבק. בחוץ.
אפשר לפזר קצת סימני שאלה להערב. לבחור יש אופי. לא הלך היום. הקבוצה התקשתה. עננת הפתעה באוויר. קודם כל להשיג את הניצחון. נצחונות קלים בNFL יש רק אחרי המשחק. בעיקר בתחילת העונה.
המקור השני לדאגה- קו ההגנה של סיאטל, לא התקרב לניוטון שסיים משחק בלי שריטה מהם. רק שהתחיל לרוץ, הרגיש קצת את הגוף של הקו האחורי של ההגנה. ואיזה קו אחורי.
במשחק חוץ בחוף המזרחי, נקודת תורפה כואבת עד מבוכה להוקס בשנים עברו, עם מומנטום שלילי ותסכול מהחוסר יכולת לייצר דומיננטיות, נצץ לרגע ההיתרון היחסי של הקבוצה של קרול- פליימקרז. שרמן. עם תומאס. שנה שעברה בקרולינה זה היה בראוונר. מכה לכדור של שרמן. פאמבל. והשתלטות של תומאס.
לא הלכו הניצוצות של ההתקפה? אז בחזרה לבסיס. הגנה וספיישל טימז. גאס בראדלי הלך להפסיד משחקים בפלורידה עם הג'אגס, אבל חייב להיות יותר איזון בין קווי ההגנה השונים. אחרת תהיה בעיה. בינתיים W בחוץ זה כל מה שנחשב.
שבוע הבא קלאסיקו נגד הניינרז. ההוקס בלי ניימאר הניינרז עם בייל(או הפוך, מה שתרצו), שהיה אדיר אתמול. בסיאטל הקהל יצטרך לדחוף את החלקים שלא עבדו אתמול. חייבים להפעיל לחץ על קאפרניק. וממש לא לתת לסמיתס להגיע לווילסון. את הפער הזה הקהל ה12 יצטרך לכסות. איזה משחק.

matipool 9 בספטמבר 2013

אוף טופיק :
דורפן – יש תכנון הלילה לפוסט חי של נדאל – דג'וקוביץ' ?
יש לי הרגשה שאנחנו הולכים להעביר לילה ארוך במיוחד איתם .

גיל 9 בספטמבר 2013

לדעתי נדאל מנצח אותו בקלות.

matipool 9 בספטמבר 2013

הלוואי .

בני תבורי 9 בספטמבר 2013

בעקבות התלונות על הקשיים בקריאת התגובות לפוסט בפיירפוקס, אנא שלחו לי צילום מסך לדוא"ל tavory@debuzzer.com/
תודה

בני תבורי 9 בספטמבר 2013

שאלה נוספת בנושא התקלות: אלה שנתקלים, באיזה גרסאות של פיירפוקס אתם משתמשים? יתכן ומדובר בגרסאות שאינן נתמכות עוד.

זורק מילה 9 בספטמבר 2013

וואלה אני עם גרסה 21…מתוך 24,רגע מעדכן לגרסה האחרונה וחוזר לדווח אם כאן הייתה הבעיה.

זורק מילה 9 בספטמבר 2013

טוב עדכנתי לגרסה הרשמית האחרונה של FF 23.0.1 ועדיין התגובות לא מופיעות (כלומר מופיעות רק 8 מתוך 65).

יש ל FF כבר גרסה 24 אבל היא עדיין בבטא כך שלא מומלץ לעדכן לשם.

רוצה לומר לסיכום – גם עם הגירסה האחרונה של פיירפוקס הבעיה עדיין קיימת,לפחות אצלי…

D! בארץ הקודש 10 בספטמבר 2013

כאמור, אצלי עם גירסא אחרונה הכל עובד.
בכל הבלוגים. אני רואה את כל התגובות (כך נדמה לי)

זורק – אם דה-באזר היה מחליט לעבוד רק על כרום או משהו דומה הייתי שוקל בחום להפסיק לקרוא. עד כדי כך אני מעדיף את פיירפוקס.
מצד שני, אם פיירפוקס היה מבטל את דה-באזר הייתי שוקל בחום לחפש חלופה אחרת.

זורק מילה 11 בספטמבר 2013

מהיום אצלי גם בכרום יש אותה בעייה כמו בפיירפוקס.

מה שאני עושה כרגע זה גולש כרגיל עם פיירפוקס ורק בלשונית של דה באזר אני עם התוסף IETAB כלומר הלשונית של דה באזר בעצם בתצוגה של אקספלורר.

גם אני כמוך עבד של פיירפוקס ולא מסוגל לגלוש בלי כל התוספים הנפלאים שלו.

Comments closed