יומן אליפות של הניינרס (7). אופטימיות מחודשת

לפרק קבוצה לא רעה בחוץ זה סימן מצויין

kg

זה המשחק הראשון מאז ההפסד לאינדיאנפוליס שמחזיר אותי למצב "אופטימי". טנסי היא לא נמושה כשג'ייק לוקר פותח, וללכת לבית של קבוצה לא רעה ולחסל אותה ככה זה סימן מצויין.

התוצאה – 31:17 למי שלא צפה קצת מטעה. הטיטאנים הבקיעו פעמיים בגרבג' טיים. אבל עד שבע שניות לסיום הרבע השלישי לא הגיעו אפילו לקו ה-45 של הניינרס. הניינרס מצידם הבקיעו את כל הטאצ'דאונים על הקרקע, אפילו קפרניק חזר והזכיר לכל הגנה בליגה שצריך לתת כבוד עצום לאיום הריצה שלו, ופשוט היו עדיפים פיזית בכל אספקט. וכפי שאנחנו חוזרים ומשננים: מאנינגהם וקראבטרי עוד צריכים לחזור. ועד שזה קורה יש ג'קסונוויל בלונדון (אם יש משחק קל – זה המשחק) ושבוע חופש.

מה שקורה היא שחזרה המנטליות שהייתה בימי אלכס סמית והמשיכה עד לקראת סיום העונה שעברה (אגב, מנטליות שרואים בקנזס עם אלכס סמית!). שכל שחקן משני צידי הכדור וגם בקבוצות המיוחדות אחראי להביא את הניצחון. ההתקפה לא בנוייה על זיקוקים של קפרניק אלא על הדומיננטיות של קו ההתקפה ואז על הגוון באופציות.

בהגנה זה יותר מעניין. ויק פאנג'יו אמר שהניינרס הם לא קבוצה של sacks. היא בראש ובראשונה קבוצה של ליינבקרים וסקונדרי. אלדון סמית' השיג הרבה הפלות קווטרבק מאחרי עבודת הקודש של ג'סטין סמית' – הכוכב השקט של הגנת הניינרס. אלדון סמית' כנראה לא ישחק העונה אבל עכשיו מה שקורה שלרוב לא משיגים את הפלת הקווטרבק אלא זריקות והחלטות גרועות. ועם סקונדרי כמו של הניינרס זה כנראה עדיף!

הערות נוספות:

– הרבאו עצבני מדי. פשוט אין לו קלאסה ולכן הוא לעולם לא יהיה ביל וולש.

– אני אוהב ניצחונות במדינות רפובליקניות כי הניינרס מייצגים הומואים וקומוניסטים ובוגדים אחרים.

– בשבוע הבא יגיע אליכם המדור "יומן אליפות של הניינרס" מהאיצטדיון בלונדון!

מה צריך לעשות לגבי הגול של לברקוזן
לוחמי הצדק

46 Comments

תוהה בדרכים 21 באוקטובר 2013

ההכנסות מהמשחק בלונדון הולכות לקבוצה שאמורה הייתה להיות ביתית?

בכל מקרה, יש פה יתרון / חיסרון לא מבוטל לקבוצה שהייתה אמורה להיות ביתית / אורחת, שלוקחים בחשבון ליגה כל כך קצרה ומצב שבו כל משחק מכריע.

דורפן 21 באוקטובר 2013

ההכנסות הולכות למארחת וג'קסונוויל תעשה באמת הרבה יותר כסף. הבעלים שלהם גם מפנטז לעבור לשם באופן קבוע – מה שמדגים לך (ביחד עם הדיון על משחקי הבית של אנגליה) כמה החובות של וומבלי משפיעים על כל הספורט.

במקרה של גקסונוויל העונה שלה גמורה במילא. מגרש נייטרלי מקל במשהו על סן פרנסיסקו.

עד היום רוב המשחקים בלונדון היו של קבוצות חלשות שזה קצת גול עצמי אם רוצים להשתמש בהם כקידום הליגה. 3 מ-4 הקבוצות שהגיעו לשם השנה באו עם אפס ניצחונות.

תוהה בדרכים 21 באוקטובר 2013

זה שהבעלים שלהם חולם להעביר את הקבוצה ללונדון מעיד על התפיסה של הספורט האמריקאי. בכל מקרה, בליגה כל כך קצרה ושהביתיות בה כל משמעותית (אפילו בשביל להעפיל לסופרבול), משחק אחד שאתה מרוויח ככה הוא לא דבר מבוטל.

אריאל גרייזס 21 באוקטובר 2013

זה מעיד בעיקר על הספורט המקצועני בפלורידה, שהוא פשוט לא קיים. אין שם קבוצה שמסוגלת למשוך קהל באופן קבוע, גם בעונות לא טובות.

ניינר (ON THE QUEST FOR SIX) 21 באוקטובר 2013

אתה מתכוון גם בעונות טובות האיצטדיונים של הרייז, הבאקס, המרלינס ואפילו הפינס לא תמיד מלאים

תוהה בדרכים 21 באוקטובר 2013

אני מתכוון לעצם המחשבה של בעלים להזיז קבוצה מעבר לאוקיאנוס האטלנטי ממניעים כלכליים. טוב, רע, כל אחד ישפוט לעצמו, אבל זה יכול לקרות (ולו ברמת מחשבה / כוונה) רק בספורט האמריקאי.

בארצות הברית יש "פרנצ'ייז"- זיכיון כמו לסניף ברשת של המבוגרים, באירופה "מועדון". זה ההבדל.

אריאל גרייזס 21 באוקטובר 2013

זה מתקרב גם לספורט האירופאי. אם קרדיף (אם זכרוני אינו מטעני) שינו את הצבע שלהם, מה ימנע מאיזה אוליגרך או שייח להעביר קבוצה למקום אחר? זה רק עניין של זמן לדעתי (וכסף, הרבה כסף)

גיל 21 באוקטובר 2013

המשחקים בלונדון לרוב חלשים וחסרים אווירה מתאימה של אוהדים. שנה הבאה יהיו שלושה משחקים והNFL דנים עכשיו בהוספה של עוד משחק ביום חמישי שישודר ברשת. תאוות בצע מהסוג הגרוע ביותר. שום דאגה לבריאות השחקנים ששונאים את המשחקים ביום חמישי, שום דאגה למותג של המשחק שנחלש עם כל משחק נוסף ביום חמישי.

אריאל גרייזס 21 באוקטובר 2013

דווקא יש שם אחלה אווירה. על שאר הדברים אני מסכים איתך, אבל כמו שזה נראה כרגע שום דבר לא יחליש את המותג שנקרא NFL

גיל 21 באוקטובר 2013

יש אווירה טובה של משחק פוטבול אבל לא של משחק בייתי. יותר של כיף מאשר משחק שחשוב למישהו.

Amir A 21 באוקטובר 2013

לאור ההצלחה ההיסטרית של ה-NFL לא הייתי ממהר לחלק ציון נכשל לאנשי השיווק של הליגה. יש לי רושם שאולי הם יודעים מה שהם עושים.

Amir A 21 באוקטובר 2013

זו כמובן תגובה לגיל

גיל 21 באוקטובר 2013

הם יודעים לסחוט כסף אבל כל השינויים הללו יצטברו בסופו של דבר והם יפגעו. פחות אנשים צופים למשל במשחקים של יום חמישי. אז אולי הם מפצים בחוזה שיש להם עם ערוץ הליגה אבל זה בטח לא לטובת הצופים.

7even 21 באוקטובר 2013

לוידע מה איתכם, אבל המשחק ביום חמישי יוצר רצף NFL
שנותן מן הרגשה כאילו ה NFL לא נגמר, וזה כזה כיף…

לא מספיקים לסיים עם ה MNF, וכבר מגיע ה TNF(איזה שם הזוי..)

שישי בבוקר משחק
מוצ"ש הכנה למחזור בוואלה
ראשון מוקדם בערב משחקים
ראשון מאוחר בערב משחקים
שני בבוקר משחק וסיכום מחזור בוואלה
שלישי-רביעי סיכומי מחזור בדה באזר ובוואלה
חמישי הפודקאסט של שטיין
שישי בבוקר משחק
וחוזר חלילה…

תענוג!

מתי 21 באוקטובר 2013

זה לא הוגן כלפי השחקנים. 4 ימים להתאוששות זה מעט מדי.

גיל 21 באוקטובר 2013

מעבר לזה שזה לא הוגן כלפי השחקנים, אחד הדברים החזקים של המותג פוטבול היה שכמעט כל המשחקים היו באותו היום, וזה בניגוד לענפים האחרים. לאט לאט מכרסמים גם בזה.

Samir Zamfir 21 באוקטובר 2013

לחלוטין מסכים עם גיל. משחקי חמישי אולי יוצרים רצף של פוטבול, אבל נראים כאילו הם מחוץ לליגה או לחילופין כמו המחזור הראשון. מלבד החשש מפציעות התוצאות נראות מקריות והמשחקים פשוט לא טובים. עדיף המשך ההגינות על המשכיות.
כמובן שמדובר במסחטה של כסף שמניעה את העניין את הזה. די בדומה לנסיעות הלא קשורות האלו ללונדון. ראיתי את המאחורי הקלעים של הסטילרס-ויקינגז ונראה ששתי הקבוצות ראו בעניין הזה סיוט לא ברור, שבנוסף על העובדה ששתי המועדונים היו בלחץ מהתוצאות הם גם צריכות להתמודד עם ג'ט לג.
גם אם האנגלים מתאהבים במשחק מהסיבות הנכונות(שיוויניות, שייכות) זה לא סיבה שהניינרס צריכים לטוס שמונים אלף שעות. למזלם זה רק ג'אקסנוויל. הם יכולים לעלות עם הנוער, או עם מכללת סטנפורד ועדיין לנצח בקלות.

משה 21 באוקטובר 2013

שכחת לציין את התפיסה המדהימה של בולדין ברבע הראשון.
אני חושב שלראשונה העונה זה נראה כמו הניינרס. הגנה חזקה בסקונדרי, לחץ על הק"ב ומשחק ריצה של גור. קפרניק היה נייד וחד יותר וכך התקבלה תחושה שסופסוף הם התאוששו מהסופרבול.

גלעד 21 באוקטובר 2013

לראשונה, למעט משחק הפתיחה מול הפאקרס.

יאיר 21 באוקטובר 2013

>מיד מצחיק אותי איך באתר הזה כל מיני אוהדים של קבוצות מאירופה (או ספרד…) או במקרה הזה מארה"ב שצופים במשחקים באופן אדוק בשידורים הישירים (שלפעמים משים שעות משחקים בשבילם!) ולפעמים אפילו נוסעים למשחקים(אבל ה בסדר כולם הרי גדלו 2 רחובות מהמגרש ועקבו אחרי שחקנים בקבוצת הילדים) מתלוננים על המסחור והמודרניזציה של הספורט. אני בטוח שכלכם מתים לחזור לתקצירים של הליגה האנגלית עם סולומון מוניר באמצע השבוע וכובמן שפה מדובר על חובבי פוטבול אז בטוח שכלכם מתים לחזור למצב של שנות ה90 של הבוקסה הקטנה בעמוד האחורי של הספורט ביום שלישי שם בסוף הדיווח של הNBA עם התוצאות של הפוטבול. אך הרומינטיקה של המשחק… רק שלא יתנו לנו עוד משחקים בלייב.
בקשר למשחק בלונדון אני באמת חושב שקבוצה בלונדון זה רעיון גרוע (וגם לא ישים טכנית בשנים הקרובות מהרבה בחינות ולכן לא יקרה) אבל היא בטוח יותר הגיונית מקבוצת פוטבול מקצוענית שנמצאת בין טלהאסי לגיינסוויל. באופןכללי כמו שאריאל כתב קבוצות ספורט בפלורידה לא נמצאות שם בגלל בסיס אוהדים אלא בגלל הטבות מס. למען האמת קבוצות ההוקי של פלורידה (בכלל הזוי) חיות כלכלית על העובדה שקנדים בפנסיה יורדים בינואר לפלורידה ולכן הן מארחות את הקבוצות הקנדיות ברצף מפגרת הכריסמס עד סוף ינואר במשחקים שבהם יש רוב מוחלט לקבוצות חוץ. ובבייסבול המצב לא יותר טוב (רק עם אוהדים של היאנקיס והסוקס). לא צריכים 3 קבוצות NFL בפלורידה ואכן נראה לי שלמרות ההצהרות של השאהיד הוא יעביר אותם לLA בהזדמנות הראשונה.

בקשר לניינרס,
4 המשחקים האחרונים היו מבחינה סטיטסטית הכי מרשימים מאז תקופת סטיב יאנג. אתמול רומן והרבו גם שחררו קצת את הרצועה מבחינת קריאת מהלכי אופשן ואני מקווה שלקראת החצי השני של השנה (אחרי השבועיים ביי שיש עכשיו) נראה יותר קריאות כאלה. אני לא יודע מה הסיבה לזה שהם לא קראו מהלכים כאלה השנה אם זאת הציפורן החודרנית של קפרניק או שהם באמת מנסים לשחק משחקי מוחות עם כולם אבהל בכל מקרה לקראת המאבק עם הביתיות עם סיאטל (אם באמת יהיה רלבנטי) נראה לי שנראה יותר מהלכים כאלה.
הספיישל טימס שהיו חלשות מאוד שנה שעברה וב3 המשחקים הראשונים שוב במשחק מצויין. וגם דוסון נראה כמו כסף בבנק בנתיים וזה סימן מעודד.
בקשר לחזרה של הפצועים אני דווקא לא תולה תקוות יותר מדי בחזרה של קרבטרי ומנינגהאם. מהפציעה של קרבטרי יהיה מאוד קשה לחזור לפול ספיד השנה וממניגהאם לא ראינו יותר מדי גם לפני הפציעה ככה שאני לא צופה לשיפור דרסטי דווקא מפאטון שהראה ניצוצות אני חושב שאפשר יהיה לראות קצת דברים שיחזור בשאיפה אחרי הביי. החזרה מפציעה שצריכה להביא אולי יותר פוש היא של "טנק" קרדין הDT שנבחר בסיבוב השני (היה צפוי להבחר באמצע סובוב ראשון אבל נפל לניינרס באמצע השני בגלל פציעה) לפי איך שהוא נראה בקולג' (תשאלו אנשים בג'קסונביל הם ראו משחקים שלו יותר משראו משחקים של הג'אגס) הוא נראה כמו חיה שיכול לתת הרבה כח (וזמן מנוחה) ברוטציה עם ג'סטין סמית ומקדונלד (שסוחב פציעה בזרוע) ולשמור על האגרסביות מקדימה שרואים בשבועות האחרונים. כשאתה מתמודד על מקום בסופרבול עם חבורת המסוממים של פיט קארול זה הרבה יותר חשוב מעוד רסיבר.

אהבתי מאוד את האבחנה על הארבו. לי הוא תמיד מזכיר בהתנהלות שלו יותר מדי את בליצ'ק. אמנם זה טוב בטור הניצחונות אבל אכן יש חוסר קלאסה ואנטגוניזם מובנה. נראה לי שאוהדי קבוצות אחרות דווקא די מעריכים את הכוכבים של הקבוצה (אולי חוץ מקפרניק) לא שמעתי אנשים שמלכלכים על ויליס, גור או ג'סטין סמית. אבל את כל השנאה והכעס מרכזים בהארבו שמעורר הרבה יותר אנטגוניזם בהתנהגות שלו.

גיל 21 באוקטובר 2013

יאיר, הטיעון הראשון שלך דמגוגי כי הוא מערב איש קש. יצרת לך דיכוטומיה מופרכת בין השידורים היום לבין שידור תקצירים של הליגה האנגלית בדיליי לפני 30 שנה. לא, מה שאני ורבים אחרים רוצים לשמר הוא את מה שהיה עד לפני 3-4 שנים. כל המשחקים מלבד אחד משוחקים ביום ראשון, ויש מאנדי נייט. מאוד פשוט והגיוני. מה שקרה בשנים האחרונות הוא שהעבירו משחק ליום חמישי שהוא כמעט תמיד משחק גרוע ביותר. רוקנו את המונח מאנדי נייט מתוכן אמיתי, והעבירו משחקים ללונדון שלרוב אף אחד מהשחקנים לא אוהב וגם הם ברמה נמוכה. מי שחובב פוטבול, מצר על כך שאיכות המוצר נפגעה, וזה עוד לפני שדיברנו על אלף ואחד החוקים החדשים שאף אחד לא יודע או מבין ואי אפשר לאכוף בצורה הגיונית.

יאיר 21 באוקטובר 2013

העבירו את המשחק השישי/שביעי בחשיבותו כל מחזור ליום חמישי ומשדרים אותו בNFLTV ווא איזה פגיעה בחויית צפייה הרי בכלל לא היית מסתכל על המשחקים האלה אם הם היו משוחקים בימי ראשון ב1ET (שנעבור על המשחקים? רובם על הנייר גם נראים צואה, וכל האלה שמשוחקים בחוף המערבי היו במילא נתקעים כמשחק המשני של 4 שאף אחד לא רואה חוץ מהחסרי מזל שתקועים באריזונה…) אף אחד לא מכריח אותך לשבת ולצפות . האמת שהשנה היו דווקא כמה משחקים טובים בימי חמישי וקבוצות גם משחקות חזק כי ה יודעות שיש להן כמעט שבוע ביי אח"כ (זה הולך ל2 הכיוונים).

משחק מול 80000 אוהדים בלונדון (שטסו מכל אירופה והמזה"ת) הוא הרבה יותר מעניין ממשחק מול 35,000 כסאות ריקים באיזור שגם ככה מדבר רק על הנציחון של FSU וההפסד של FU יום קודם.

גם אני נגעל מחוקי הפלאג פוטבול שהורסים את חווית המשחק. אבל זה פחות קשור למסחור ויותר קשור לפחד מתביעות על זעזעוי מוח למינהם ורצון של בעלי הקבוצות לבטח את החוזים שלהם של מעל 100 מילון לQB ככה שאסור לנשוף לידם. אנשים עדיין מאוד אוהבים לראות תאקלים חזקים וזה מאוד מסחרי (קליפ הפוטבול הכי נצפה בשנה האחרונה הוא הפיצוץ של קלאוני לשחקן של מישגן).

גיל 22 באוקטובר 2013

אף אחד לא מכריח אותי לצפות בשום משחק אז מה? השאלה היא לא לגבי החשיבות של המשחק אלא לגבי האיכות שלו. מה שיפה בליגה הזו שגם המשחק הכי לא חשוב יכול להתפתח לכדי משחק גדול. ברגע שמשחקים ביום חמישי פשוט הרגו משחק אחד כי הוא פשוט גרוע. וזה מנקודת מבט של צופה נייטרלי. ומה עם האוהדים של שתי הקבוצות שהמשחק כן חשוב להם? והפציעות הפוטנציאליות של השחקנים אחרי שהליגה כביכול ערה לנושא הפציעות? לפחות שהליגה תהיה עקבית ולא צבועה ולא תאמר שאיכפת לה מנושא הפציעות.

ואת מי בדיוק משחק של 80000 מעניין? לקחו שני משחקים (שנה הבאה שלושה) שבה לאוהדי הקבוצה המקומית אין אפשרות לצפות במשחק וזה כשיש לך רק 8 משחקי בית.

יאיר 21 באוקטובר 2013

ובקשר לMNF בתקופה שאני הייתי בצפון אמריקה (לפני 7-10 שנים אז מבחינתך אני מבין שזה תופס) לא התרשמתי בדיוק שאנשים עצרו הכל והזמן עמד מלכת בזמן הMNF. רוב הרייטינג של המשחק הוא גם ככה של מהמרים (מסורתית המשחק שמהמרים עליו הכי הרבה בשביל להחזיר רווחים מיום ראשון- זה עדיין נשאר ככה) וכיום של שחקני פנזטי שהמשחק שלהם עוד לא הוכרע. הרייטניג של הSNF יותר גבוה ממה שהיה הרייטינג של הMNF. והעובדה שמשבוע 12 NBC

יאיר 21 באוקטובר 2013

יכולה לבחור את המשחק מבטיחה שבאמת משדרים את המחשק הכי טוב. לרוב האנשים זה יותר נוח.
ושוב אני לא מבין מה מפריע לך שנותנים לך יותר אפשריות לראות משחקים. מה אתה מתגעגע לאיזה עולם דמיוני שבו דני דבורין משדר ברדיו 10 משחקים במקביל ביום ראשון ב1EST?

גיל 22 באוקטובר 2013

לפחות תדע על מה אתה מדבר לפני שאתה כותב. מאנדי נייט היה במשך שנים המשדר עם אחוזי הצפייה הגבוהים ביותר בטלביזיה. ברגע שהעבירו אותו לESPN הרגו את זה. אין לי מושג מאיפה הבאת את זה שהרייטינג היה של מהמרים.

יאיר 22 באוקטובר 2013

גיל רצוי לקרוא על מה שאתה מגיב.
לא כתבתי שהיה לMNF חרא רייטינג (כי לא היה לו. למען האמת גם כיום אחרי שהרסו לך את החוויה המשחק הוא התוכנית עם הרייטינג הכי גבוה בכבלים) אלא רק שלSNF יש רייטינג יותר גבוה מהרייטינג שהיה לABC. מה לעשות אלה העובדות. הרייטינג של הMNF היה בירידה ב10 השנים האחרונות של ABC והרשת הפסידה די הרבה כסף על השידורים הרבה שנים ולכן החליטו לא להאריך את החוזה מתוך הנחה שהשקעה ב"עקרות בית נואשות" יותר תשתלם להם…

הייטינג המשולב של של הSNF בNBC והMNF בESPN גבוה יותר מהרייטינג שהמשחק של יום שני בABC ויום ראשון בESPN. וכמובן שאנחנו מנהלים את כל הדיון הזה מתוך ההנחה המפגרת שמשחק מרכזי ביום שני בערב והמשחק הרביעי/חמישי בחשיבותו בראשון בערב נותן חווית צפייה מושלמת ואותנטית בניגוד למצב ההפוך…

גיל 22 באוקטובר 2013

כתבת שאנשים לא עצרו הכל והלכו לראות את המשחק שזה טיעון דמגוגי לחלוטין, ושהוא נצפה בעיקר על ידי מהמרים, טיעון לחלוטין שגוי. רצוי להתבסס על דברים נכונים לפני שתוקפים.

הסאנדיי נייט היום הפך למה שהיה המאנדי נייט בגלל שזה בערוץ ציבורי והוא מקבל את המשחק הכי טוב של השבוע.

והטענה היא שהאיכות הכללית של המשחקים נפגעת ממשחקי יום חמישי ומשחקי לונדון, וזה בלי קשר לרייטינג. בסופו של דבר, לאנשים ימאס.

יאיר 22 באוקטובר 2013

טוב זה מעיק.
באמת שלא ברור לי מה אתה רוצה עם הסאנדיי נייט לעומת מאנדי נייט. המשחקים הם באותה רמה.
בקשר לימי חמישי גם רצוי להביא מספרים הנה קח לדוגמא מישהו שמביא:
http://www.grantland.com/blog/the-triangle/post/_/id/78636/sloppy-night-football-on-thursdays-guess-again

אותו דבר אפשר להגיד על המשחקים בלונדון. כן הם רובם יותר מסריחים מה לעשות הקבוצות ש"אירחו" את המשחקים שם הן ג'קסונביל והראמס המשחקים שלהם בשנים האחרונות הסריחו באופן כללי גם כשהם שוחקו במיזורי ופלורידה. בחמישי הזה משחקות קרוליינה וטמפה המשחק לא יהיה משהו אני מציע לך לחכות כמה שבועות בשביל לראות את המשחק המצויין שיהיה בינהן ביום ראשון בצהריים.

גיל 22 באוקטובר 2013

אותה רמה? כנראה שאנחנו לא רואים אותם משחקים. מספיק שתסתכל על הסאנדי נייט האחרון מול מה שהיה אתמול.

לגבי יום חמישי והניתוח שהובא שם, יש דברים שסטטיסטיקות לא מצליחות לתפוס. תשאל כל אוהד ממוצע ותראה מה הוא חושב על משחקי יום חמישי. מה שחשוב הוא שלוקחים משחק אחד ומנסים להאדיר אותו וגם אם ההבדלים לא גדולים, אז בזה שמתמקדים במשחק אחד רואים כמה הוא מסריח. חוץ מזה שהוא לא בריא לשחקנים והם שונאים אותו אבל מה פתאום שמישהו יתחשב ברצונות שלהם?

יאיר 22 באוקטובר 2013

טוב באמת אחרון.
אי אפשר להשוות את הרמה לSNF שלך עכשיו שהוא המשחק המרכזי וברור שיהיה יותר טוב אלא לSNF של לפני 2007 ששודרו בESPN. פדשוט החליפו את הימים של המשחק המרכזי זה לא פוגם בכלום.

בקשר לרמה, מה לעשות משחק בין באפלו לקליבלנד או טמפה לקרוליינה יהיה מסריח כנראה בימי חמישי כמו שהוא יהיה בימי ראשון שני או רביעי. לא הייתי רואה אותו בימי ראשון ואני לא מתכוון לקום אליו ביום חמישי. כולה עוד משחק שמשדרים ונותנים אפשרות למי שרוצה לראות פוטבול (יש מספיק שרואים משחקי מכללות שהם לא אוהדים שם הרמה היא באמת על הפנים) לראות עוד משחק (ולמהמרים להמר על עוד משחק). אם אתה קונה את ההיפ של ימי חמישי של הNFLN כמשחקים מעניינים (על רובם הם בעצמם לא משווקים את זה ככה) ומרגיש לא טוב כי פספסת את זה זאת בעייה שלך.

גיל 22 באוקטובר 2013

זה לא סתם שהחליפו בין המשחקים. סאנדי נייט בעבר היה אחד המשחקים החשובים של המחזור. מאנדי נייט לא החליף אותו אלא לרוב מציג מאצ'אפים גרועים.

לגבי הרמה בימי חמישי, הרמה נמוכה יותר מאותם משחקים על שבוע שלם של מנוחה. לשחקנים אין אפשרות להתאושש מפציעות וחלק מהם שהיו משחקים לו היה המשחק ביום ראשון לא מתלבשים למשחק ביום חמישי. בנוסף, לקבוצות יש בקושי יום וחצי להתאמן למשחק וההכנה אליו לקויה. רואים את זה במשחק עצמו. זה לא הוגן כלפי השחקנים וכלפי הצופים שכן צופים במשחק, ובמיוחד אוהדי שתי הקבוצות. פוטבול היה משהו מקודש לימי ראשון ושני. בזה ששמים משחק זבל ביום חמישי שהוא בולט (ומה לעשות, מדברים עליו הרבה יותר מאשר אם היה ביום ראשון), יש פגיעה במותג שהוא הNFL. זה שאת הליגה מעניין רק כסף ושום דבר אחר זו הבעייה.

יוני מצויינים 22 באוקטובר 2013

גם בלי ה"מסוממים" של קארול לא הצלחתם לעבור את החצי פה. גם עם אלדון "חשבתי שהעץ זה קווטרבאק" סמית' ה"לא מסומם"

אריק 23 באוקטובר 2013

למה פרגי מתלכלך בצהוב?? הוא נראה כל כך שלו ומרוצה בראיון. קין לגמרי צודק

סימנטוב 23 באוקטובר 2013

מה שחשבתי, לא אהבתי גם את התחשבנות עם רוני (מודה יחס לשחקני עבר שהסתכסכו שונה מהכוכב העכשווי).

אריק 23 באוקטובר 2013

בקהאם קין רוד ורוני תרמו רבות לרשימת לרשימת התארים של פרגוסון. קצת כבוד. הוא גם מתלונן שרוני רוצה את טובתו האישית על חשבון המועדון ושוכח את התביעה שלו על הסוס שעש הטוענים שהביאה לנו את הגלייזרים.

דורפן 23 באוקטובר 2013

יש שני דרכים לכתוב ספר אוטוביגרפי.

1. לחשוב למי אני חייב כבוד, ומה יחשבו ומה יהיה.
2. לכתוב את האמת (או לפחות את האמת כפי שאתה רואה אותה)

אני לא אוהב ספרים מהסוג הראשון.

אריק 23 באוקטובר 2013

זה בעייתי… מה עם האמת על הגלייזרים?? על הסוס?? ויש עוד, זה מאוד סלקטיבי. מעבר לכך הוא מקדם את הספר באמצעות השקות וכותרות שכולן עוסקות בצהוב. זה לא כ"כ מסתדר לי. זה זכותו כמובן אבל קצת יריקה לבאר

דורפן 23 באוקטובר 2013

ברור שזו האמת מהעיניים שלו. אני לא מכיר אמת אחרת בשום דיון. הגלזרים אם יירצו יענו, האיש מהסוס או הסוס יכולים לענות גם. כך מתבררים דברים בדמוקרטיה. אני מעדיף לדעת את ההיסטוריה ולא לקרוא ביוגרפיה של "לפני הגמר האירופי לקחתי את השחקנים לבקר ילדים חולים בבתי חולים כדי שיראו כמה הם חשובים לקהילה"

אריק 23 באוקטובר 2013

קודם מויס, עכשיו זה ; )

סימנטוב 23 באוקטובר 2013

לא היה מקבל חשיפות כאלה מושכות היו בידו

אריק 23 באוקטובר 2013

הסוס מת מזמן

דורפן 23 באוקטובר 2013

אני לא חושב שהסוס מת. איפה שמעת את זה? פרגי קיבל בסוף הסכסוך זכות לארבעה הרבעות בשנה – שזה שווה המון כסף.

ציפור מדבר 23 באוקטובר 2013

גם נגד אריזונה היה להם דרייב מדהים אחרי שוויליס גרם לפאמבל. הם לקחו איזה 9 דקות מהשעון, ועברו 90 יארד כשכמעט הכל בריצה (לקרדינלס אחת מהגנות הריצה הטובות בליגה). אם הם יגיעו לפלייאוף כשהם משחקים בלי תלות בקאפרניק והמנטליות של ימי אלכס סמית', הם ייקחו את כל הקופה..

Comments closed