יומן אליפות של הניינרס (8). לונדון!

אולי אנשים אוהבים את האמריקן פוטבול כי לכל אחד יש מקום ברור במשחק הזה

ck

המממ….. 28-10 לאחר פמבל של גור. האם……? לא נראה לי. האירוע ממשיך להיות מיצג פטריוטי. עכשיו מציגים חייל בריטי שאיבד רגל, מסבירים לקהל ששתי המדינות נלחמות ביחד ומנגנים את Rule Britannia.  הניינרס עוברים את כל המגרש כמעט בהחזת פאנט ועוד ריצות של דיקסון וגור. גור הוא גם מי שמכניס את הטאצ'דאון והדבר הזה גמור! 35-10.

בעצם 42-10. דן סקוטה כופה פאמבל ומחזיר אותו בעצמו חצי מגרש לאנד זון. זה יפה לראות ליינבקר רץ בקלילות כזו.

*

המעודדות רוקדות, התזמורת מנגנת, הדגלנים נושאים את דגל הקבוצה אל מרכז המגרש, אלפי האוהדים מניפים בדגלים באיצטדיון האנגלי המפורסם. היגוארים האדירים על הלוח לאחר שער שדה – 28-3!  אמריקה.

*

טוב, לקפרניק יש כבר 134 באוויר, 55 ושני טאצ'דאונס על הקרקע. ליגוארים יש 40 יארד. זה 28-0 והמשחק לא עושה הרבה לקידום המשחק מחוץ לארצות הברית. שזה טוב!

ובינתיים לו ריד מת.

יהי זכרו ברוך.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

*

החדשות הטובות ליגוארים שהם מצליחים לכסות הרבה אופציות ולגרום לקפרניק לרוץ. החדשות הרעות הן שהוא רץ מהר. שוב מהלך של מגרש שלם בו הוא נזקק למסירה מוצלחת אחת. ומסיים בעצמו בריצה לפינה. 0-14 וזה נראה כמו קולג' פוטבול.

*

בינתיים לא נראה שהיגוארים הללו מסוכנים כל כך. הניינרס משתלטים על פאמבל של המחזיר. המסירה היחידה היא לברוס מילר שעומד חופשי כווייד רסיבר. הניינרס בגלל לא מתלבטים אם ללכת על דאון רביעי ויארד באזור העשרים. משיגים אותו ומיד אחר כך גור רץ לטאצ'דאון של 19 יארד. 0-7.

*

טקס הצגת השחקנים.

ג'קסונוויל מציגה את האופנסיבה שלה, נראה לי שרוב האיצטדיון של הניינרס, אבל ססיל שורטס עולה עם דגל בריטניה בכדי לנסות לכבוש את הקהל הבריטי. יש כמה אלפי אוהדים לכל קבוצה שהגיעו מארצות הברית. וזה דבר די סוריאליסטי. כולם יודעים שג'קסונוויל חושבת לעבור ללונדון כי הבעלים מעדיף עיר עשירה על עיירת שדה בפלורידה. היית מצפה שאוהדים לא ישתפו פעולה עם הפלירטוט הזה. אבל הם פה – שרים בגאווה את ההמנון הלואמי. ומקווים לארוע מוצלח – שאולי יגרום לקבוצה שלהם לעזוב לתמיד!

ההמנון וחיילים מחזיקים את היוניון ג'ק הענק ואת הכוכבים והפסים. להזכיר לכולם  – זו אימפריה אחת, שפה אחת, והעולם עדיין שלה.

ג'ו מונטנה בינתים מפסיד לנו את הטלת המטבע. לוזר!

*

יומן האליפות יצא השבוע לשטח והתקיים בו הפסוק ממקורותינו: "אם ההר לא בא אל מוחמד, לפחות הניינרס מגיעים עד שעתיים טיסה מהבית!"

קולין קפרניק הגדול עומד במרכז המגרש בחולצה ללא שרוולים. אזניות על הראש וזורק פצצות קצרות. פיל דאוסון בועט שערי שדה ואת המעודדות של ג'קסונוויל הוציאו לאימון בביקיני למרות שקר ואפילו סופה מתקרבת. ג'ו לוני, הגארד של הניינרס, עומד בפינה ומתאמן באיגרוף. עם כפפות איגרוף אמיתיות כשלאיש מולו ציוד מגן אמיתי של מאמן איגרוף. טוב, באמת אין עוד ענף קבוצתי עם תפקידים שונים כל כך – הבועט, המוסר, החוסם והכוסית שצריכה להראות את הגוף היפה שלה. אולי בגלל זה הוא כל כך אהוב על עולם התאגידים וגם מסתבר תופס יפה את הציבור האנגלי.

אבל אנחנו לא ביקורתיים כלפי אירועים בינלאומיים כאלו. כי הניינרס בלונדון!

אנחנו לא ביקורתיים אבל אנשים יהיו מאד ביקורתיים אם השחקן הבא שיידפק לו המוח יהיה ברט פארב. הוא הודה שהוא סובל מאבדן זכרון ובואו נאמר שבליגה מקווים שזה לא יחמיר עד נאום ההול-אוף-פיים הצפוי לו. אנחנו באמת בנקודה היסטורית מעניינת. המשחק על סף פריצה בינלאומית כי הוא מנוהל נכון.  והמשחק בסכנת התמוטטות תדמיתית מבית.

 

ההימור שלי? לציבור לא יהיה אכפת שלשחקנים דופקים את המוח.

 

 

 

הימורי פוטבול שבוע שמיני
יומן הNFC מזרח של הג'איינטס - הייאוש נעשה יותר נח

19 Comments

שלו 27 באוקטובר 2013

מצטער, אבל אני חייב.
היום זה היום שרומא התחילה לרוץ לאליפות.

סימנטוב 27 באוקטובר 2013

צפיתי עד הדקה ב81! כנראה שאסור לי לצפות בהם השנה :)

סימנטוב 27 באוקטובר 2013

אפרופו אגרוף נזכר בזה:
http://www.youtube.com/watch?v=0dcmGx87eQE

נציגי דה באזר לבושים בטייטס?
בהצלחה!

red sox 27 באוקטובר 2013

היום הוא היה חוטף על זה פנלטי.
No Fun League

גיל 27 באוקטובר 2013

אני חושב שלציבור כן יהיה איכפת בסופו של דבר כי מדובר בילדים שלהם. יותר ויותר הורים לא נותנים לילדים לשחק פוטבול ולאט לאט המאגרים ידרדרו. כנראה בחוזה הקולקטיבי הבא, השחקנים יצטרכו לחתום שהליגה לא אחראית לנזקים שהמשחק גורם להם. לך תדע? אולי כל זה אפילו יביא לפריחה באתלטיקה האמריקאית שיקבל כישרונות גדולים יותר.

לגבי פארב. מספיק לראות איך הוא נראה. הוא נראה כמו זקן בן 60 לפחות וזה אומר הכל.

עומרי 27 באוקטובר 2013

לא צריך להוציא את דבריו של פארב מפרופורציה. לי זה נשמע כמו שיחת חולין שבה הוא הדגים קצת היפוכונדריה שכל אחד מדגים לעיתים.

גיל 27 באוקטובר 2013

זו לא שיחת חולין אלא אחת שהתייחסה לזעזועי מוח באופן ספציפי. מה שהוא אמר שם נשמע מאוד מדאיג. זה לא סתם שהוא שכח איפה המפתחות של האוטו אלא משהו הרבה יותר משמעותי.

עומרי 27 באוקטובר 2013

אני יודע, קראתי את זה לפני כמה ימים. הוא אמר ששכח שהבת שלו שיחקה כדורסל בתיכון או משהו בסגנון. עכשיו – אתה ברט פארב, לאורך רוב חייה של הבת שלך היית הספורטאי הכי אהוב באמריקה ולמשך חצי שנה כל שנה בקושי ראית אותה, עכשיו אתה שומע וקורא על בעיות זיכרון של שחקנים וקולט שאולי זו הסיבה שבקושי יש לך זיכרונות מילדותה של בתך…

גיל 27 באוקטובר 2013

הוא טען שהוא לא זכר את משחקי הכדורגל של הבת שלו. זה לא קשור למה שהוא שמע או לא, זה פשוט משהו מאוד חריג. אם זה באמת קשור לזעזועי מוח או לא כמובן קשה לדעת אבל זה לא סימן חיובי.

תום 27 באוקטובר 2013

מספיק כבר עם הדיבורים האלו על מעבר של קבוצה, כל קבוצה, ללונדון!

זה לא יקרה בגלל ששחקנים לא ירצו לגור בלונדון ולשלם מיסים להוד מלכותה. וגם אני בספק אם הם יצליחו למלא את וומבלי 8 פעמים בשנה.

עומרי 27 באוקטובר 2013

לפי מה שידוע לי מס ההכנסה בבריטניה נמוך… בוודאי שבסטייטים מסוימים בארה"ב, עם מס מדינתי, הוא לא פחות גבוה.
לגור בלונדון נשמע לי הרבה יותר מגניב לשחקן פוטבול מאשר לגור בסינסנטי..

גיל 27 באוקטובר 2013

אני בספק אם זה יקרה. מדברים כבר לא מעט שנים על קבוצה או אפילו בית שלם של קבוצות בנבא באירופה, אבל המרחקים פשוט גדולים מדי. אני לא רואה קבוצה בלונדון שכל שבועיים טסה למשחק בארה"ב, ולערוך נניח 3-4 משחקי חוץ רצופים לא נשמע לי הכי ספורטיבי.

D! בארץ הקודש 27 באוקטובר 2013

זה ממש לא נעים מה שקורה על המסך. מקווה שבמגרש זה נעים יותר

בני תבורי 28 באוקטובר 2013

במסיבת העיתונאים עם גרג רומן הוא סיפר שציפה שפולטי יחכה להם בלובי.

D! בארץ הקודש 28 באוקטובר 2013

נהדר באבא
גם ההדגמה שלו של הכדור הישן והחדש.

7even 28 באוקטובר 2013

פוטבול…לונדון…איזה לא קשור

שלו 28 באוקטובר 2013

בקטנה על רומא…
רק קבוצה אחת אחרת פתחה עונה עם 9 נצחונות, יובנטוס של קפלו 2005-6 עונה שנמחקה בגלל קניית משחקים (קלצ'ופולי).
עשרה כובשים עד כה (בשידור ציינו שזה סוג של שיא).
שער חובה אחד.

רבע עונה עברה, אפשר לראות כבר מגמות:
יובה – כדי לנצח את יובה צריך שילוב של תנאים, יובה רעה, משחק טוב של הקבוצה השנייה, שהמשחק יהיה בעקבות ליגת האלופות או לפניו.
נאפולי – המועמדת הבכירה השנייה לאליפות נאפולי, היא קבוצה חזקה שתאבד נקודות פה ושם תסיים ללא ספק בשלישיה הראשונה.
אינטר מילאנו – אינטר נלחמת על מקום באלופות , היא בעונת מעבר לדעתי בסוף תשחק בליגה האירופית.
מילאן – מילאן משקפת את המצב של הבעלים שלה, ובעצם של איטליה. משבר כלכלי קשה, מסורתיות כובלת, שחקנים חלשים. אני לא מבין למה קבוצה חושבת ששחקן כמו מקסס שהיה בינוני ומטה ברומא יהפוך להיות פתאום לעוגן, אבל כנראה רק אני לא מבין. לדעתי אם לא דרך הגביע היא לא תשחק בשנה הבאה באירופה ובלי משקיע רציני, תהפוך לקבוצה מהדרג השני באיטליה.
פיורנטינה – הקבוצה של מונטלה, הופכת להיות קבוצה כמו הקבוצות של מונטלה. הרבה יותר טובה ממה שהיא באמת. קבוצה שהשלם גדול מסך חלקיו, יש לה סיכוי לא רע להיות בליגה האירופאית שנה הבאה.

ורומא?
יש תחושה של חור בזמן, כאילו אחת לכמה שנים נוצר מצב בו האליפות לא הולכת לאחת הגדולות (יובה, מילאן ואינטר) ואז צריך להיות במקום הנכון בזמן הנכון. נראה כאילו זה קורה לרומא, למרות שבתחילת העונה ההימורים הלכו דווקא על נאפולי.
לרומא יש מספר משחקים יחסית רגועים בעצמה של הם קייבו בבית, טורינו בחוץ פגרה קצרה, קליארי בבית אטלנטה בברגמו. ארבעה משחקים שכל אחד הוא מוקש אם אתה לא מתכונן, אבל צריכים לעבור את המשחקים האלה בשלום.
אח"כ שוב שלושה משחקים קשים מאוד, פיורנטינה בבית מילאן בחוץ (משחק מול קטניה בבית) ויובנטוס בחוץ והסיבוב יסתיים מול גנואה בבית.
בעצם בסיום הסיבוב הראשון רומא שיחקה כבר נגד שלושת הגדולות בחוץ ואם המשחק מחזור לפני הסיום מול יובה יהיה רלוונטי, הוא בבית!

אלון 28 באוקטובר 2013

אני מכיר מישהי שטסה עם חבר שלה שגר בג'קסונוויל למשחק.כנראה שאם משלבים את זה עם שבוע טיול באנגליה זה לא כל כך נורא.

Comments closed