יומן אליפות של הניינרס (12): שובו של עץ הסרטן

עם הגנה כזו מותר להאמין

crab

יש את יחידי הסגולה, נניח בריידי, שאתה יכול לתת להם כל רסיבר והם יהיו גדולים.

לקולין קפרניק משנה מאד מי התופסים שלו. והיום – עם ארבעה מטרות לגיטימיות פתאום הוא נראה הקווטרבק שנתן משחקים מעולים בפלייאוף בעונה שעברה. המסירה ל-64 יארד למייקל קרבטרי הייתה בוודאי הרגע המשמח של העונה עד עכשיו. הייתה סוף סוף חדווה בהתקפה. וראינו שתי קפיצות משוכן של וורנון דייויס (אחת לטאצ'דאון).

הניינרס איבדו שני שחקני קו התקפה וקפרניק חטף כמה sacks אבל באופן אבסורדי זה גם קצת עזר לו – כי מספר מהלכים התפרקו והתבלגנו והוא אלתר. ומה שטוב הוא שהוא לא אלתר ריצה אלא קנה זמן למסירה.

בהגנה אין שום חדווה. יש פשוט איבה גדולה לאיזשהי בינוניות. שורת סופרסטארים שאין שני לה ומאמן הגנה שנותן להם לעשות את הדבר שלהם. וכך פתאום טוני אדי-ג'רוד נותן משחק מאד דומיננטי. זה יותר קל כשהיריב צריך להתרכז בשני הסמיתים, בוויליס ובאומן וברוקס וריד ורודג'רס, וויטנר וברוק. מאז המחזור השלישי לא נתנו יותר משני טאצ'דאונים (וגם זה לעתים רחוקות).

הגנה כזו נותנת סיכויי סופרבול גם מהמקום השישי.

באין תרבות
זמן איכות

52 Comments

שי פרנסיסקו 2 בדצמבר 2013

יש מצב שהמשחק היה טיפה יותר צמוד אלמלא אותו ניסיון ל – Fake Punt. בכלל כל מערכי הקבוצה עובדים הרבה יותר טוב בכמה שבועות האחרונים. נקווה שסטיילי לא פצוע להרבה זמן. גור לעומת זו נראה כאילו הוריד הילוך, נקווה שהוא שומר את עצמו לפלייאוף.

ולא קשור – אני לא מאמין מה שכרגע ראיתי מבאפלו… האוהדים בטורנטו מקבלים הזדמנות להרגיש את הילת הלוזריות הגדולה בעולם…

עומרי 2 בדצמבר 2013

"האוהדים" בטורונטו עומדים להיות חלק מהביזיון הקפיטליסטי הכי מרגיז בספורט האמריקאי מאז שהקולטס נגנבו מבולטימור.
ובאפלו הקטנטנה לא תזכה לגאולה בדמות קבוצה חדשה.

שי פרנסיסקו 2 בדצמבר 2013

מסכים. השאלה הגדולה היא אם גם הלוזריות תעבור צפונה…

גיל 2 בדצמבר 2013

הבעייה של הניינרס היא חוסר יציבות. אם המגמה המשופרת בהתקפה תמשך אז בהחלט יש להם סיכוי מול כל קבוצה.

שי פרנסיסקו 2 בדצמבר 2013

ההגנה והספיישל טימס משחקים טוב כל העונה. היום היה המשחק הראשון העונה שדיוויס, בולדין, מנינגהאם וקראבטרי פעילים. בנק המטרות מלא, גור והאנטר נותנים תפוקה, רק ג'יימס צריך להפסיק לפמבל פאנטים (מה יהיה עם זה) אולי אז הוא גם יקבל נשיאות. החשש שלי אלו הפציעות בקו ההתקפה.

גיל 2 בדצמבר 2013

ההגנה דווקא פישלה בתחילת העונה ועכשיו במשחקים האחרונים היא חזקה מאוד. זה בדיוק המתכון להצליח בפלייאוף.

שי פרנסיסקו 2 בדצמבר 2013

מאז המשחק מול אינדי בשבוע 3, ההגנה לא הרשתה נקודות, (11, 3, 20, 17 , 10, 10, 23 (ניו אורלינס), 6 והיום 13 (וגם זה היה בגרבאג')) ההגנה התחילה לשחק בשבוע 4. ההבדל הוא בתפוקת הנקודות של ההתקפה. ועדיין, שם הבעיה, עדיין לא מצליחים לשים נקודות ברד זון יותר מדי פעמים.

שבוע הבא – סיאטל במשחק הלפני אחרון בקנדלסטיק ( אלא אם כן יקרה משהו מאד לא צפוי, וסיאטל יפסידו מחר ובשבוע הבא, אולי עוד יהיה אפשר לעבור אותם, במיוחד עם אריזונה ישארו במרוץ למרות שהמשחק הזה בסיאטל)

גיל 2 בדצמבר 2013

כמו שאמרתי, בתחילת העונה הם זייפו ומאז התייצבו. הבעייה באמת הייתה בהתקפה ועם החזרה של קרבטרי זה שידרוג עצום לדעתי. ועדיין, הם יצטרכו כנראה לנצח שלושה משחקי חוץ שזה מאוד קשה בNFC.

מנחם לס 2 בדצמבר 2013

אלון, אני לא יודע היכן לתפוש אותך אז אני מנסה כאן. החלטתי לנסוע את השעה וחצי לשרלוט בשבת למשחק פלורידה סטייט נגד דוק. בני (הבן המאומץ; בנה של גייל) קני (זה שגר בשרלוט) משיג לנו כרטיסים.

ואני מצהיר כאן לפניך ומי שעוד קורא, שאם פלורידה סטייט מנצחת על פחות מ-30 נקודות (כמובן שאנחנו מדבריפ פוטבול, לא בסקטבול) אני הפסדתי בהימור ואתה ניצחת. 40-50 הפרש תהיה תוצאה הרבה יותר ריאליסטית.

ורונן, סחטן על הנצחון, אבל דנבר…פייטון הזה הוא לא מהעולם הזה (גם סמית' היה טוב מאד; אבל הרסיברב שלו שמטו כדורי זהב).

אלון 3 בדצמבר 2013

אני אהיה שם, שלחתי לך מייל.

גיל 2 בדצמבר 2013

איך השופטים דפקו את הרד סקינס. אם אלו היו השופטים המחליפים כבר היו שוחטים אותם חי. בפועל, אין הבדל משמעותי בינם למחליפים רק ששגיאות שלהם מתקבלות בהבנה.

שי פרנסיסקו 2 בדצמבר 2013

יותר דפקו אותם הרסיברים שלא מסוגלים לתפוס כדור, או לשמור עליו אחרי שתפסו אותו.

ודרך אגב, לא יכול להמשיך להגיב לך למעלה משום מה, אבל כן, אנחנו מסכימים. צריך לזכור שוויליס לא שיחק כמה משחקים בתחילת העונה, וגם אלדון.

גיל 2 בדצמבר 2013

אין קשר ליכולת של הרסיברים. מה שקורה במגרש לגיטימי לגמרי גם אם לא מדובר במשחק עילאי של השחקנים. השופטים מנעו מהם אפשרות אמיתית להשוות ויצרו תחרות לא הוגנת.

בני תבורי 2 בדצמבר 2013

ארבעה סאקים לקיפרניק במחצית זה לא משהו טרוויאלי ומישהו צריך לחשוב על זה.

שי פרנסיסקו 2 בדצמבר 2013

בכלל הקו לא נראה טוב העונה. לא מספיק זמן לקולין, וגם משחק הריצה לא משהו בכלל. ועם הפציעות של יופאטי ועכשיו סטיילי, זה יכול להדרדר מרגע לדודלי…

גלן 2 בדצמבר 2013

ילדים עזרו לי בהתלבטות קשה. אם נתעלם משבוע 1 (ואני תמיד מתעלם) מיהו הקב הכי טוב שהניינרס ניצחו. האם זה סם ברדפורד האלוהי או שמא צ'ד הני. ואולי שובבים לא קונבנציונאלים שכמותכם מדובר ב rg על רגלו האחת שמתפקדת.

שי פרנסיסקו 2 בדצמבר 2013

אתה אומר את זה כאילו דנבר ניצחו ק"ב אחד טוב כל העונה. ולא, ריוורס לא נחשב. ואם אתה מוריד את רומו בשבוע 1, אז בכלל…

וניו אורלינס? שוב, נשארת עם רומו.

אה וסיאטל בכלל היו צריכים לגייס את "ההגנה הכי טובה בליגה" כדי להתמודד עם … אה אופס…

גלן 2 בדצמבר 2013

אם אתה אומר שריברס לא טוב השנה סימן שאתה לא רואה פוטבול השנה. וחוץ מזה מי מדבר על קבוצות אחרות. הנושא בפוסט הגנתכם.

אבל אני מסכים. גם קיפרניק לא משהו כך שגם הסיהוקס פעמיים והסיינטס לא יכולים להתלהב….

שי פרנסיסקו 2 בדצמבר 2013

ריברס כל כך טוב העונה שהוא מוביל את סן דייגו למאזן מדהים של 5-7 ומקום שלישי מכובד מעל אוקלנד…

אני משווה לשאר הקבוצות כי התמודדויות עם ק"ב טוב זה משהו שלא קורה הרבה בעונה. ואגב אם אתה מסתכל, מאנינג, בריידי, בריס תמיד ימצאו דרך לשים עליך נקודות. את בריס עצרנו על 23, וביננו לולא השופטים, זה היה נגמר ב – 20 וניצחון לנו.

גלעד פרידמן 4 בדצמבר 2013

תפסיקו כבר לבכות על העבירה של ברוקס. הוא לא אשם שבריס נמוך. בעיה שלו.

גלן 2 בדצמבר 2013

בקצרה כלם ואני כולל את ברדפורד וגריפין הנוכחי בחצי התחתון של הטבלה ורובם אם לא כלם כעת ברבעון הנמוך ברבעון הנמוך. פלמר עוד אחד הטובים שהניינרס ניצחו עד היום. אנאימפרסד אט אל.

שי פרנסיסקו 2 בדצמבר 2013

כן, אבל האמת שאף קבוצת פליאוף נוכחית, מלבד ניו אינגלנד, לא ניצחה ק"ב טוב, אז נראה לי שאנחנו במקום טוב. וכל הסטיטיסטיקות האלה שוות כלום ושום דבר שמגיע הפלייאוף. הרמה עולה עשרות מונים.

גיל 2 בדצמבר 2013

גלן, חוץ מבריידי, מאנינג, בריז ורוג'רס אין קווטרבקים שאפשר לומר שהם טובים במיוחד השנה. תראה את לאק שהתחיל טוב ובמשחקים האחרונים הוא משחק חרפה. רוב הניצחונות בליגה מושגים על ק"ב בינוניים במקרה הטוב.

גלן 2 בדצמבר 2013

אבל בינוני זה ניוטון! בינוני זה לאק או רומו (וסטפורד לפעמים)! מה שהניינרנס ניצחו מלבד יום 1 זה אפילו לא בבינוני. זה לא שהיה להם מה למכור ביארדים בהפסדים שלהם. אף הפסד שלהם הוא לא "למרות ההגנה המופתית" ולא נראה שאיזה מהניצחונות שלהם היה קורה עם הגנה פחות מסבירה. אפילו מול הסיינטס שם הם ניצחו באיבודי כדור בריס בקלות שלט בשעון וביארדים.

יש להם הגנה טובה, בודאי מעל הממוצע של הליגה אבל רונן שוגה אם הוא חושב שהסקונדרי יותר טוב השנה. הוא הפיל אותם שנה שעברה וגם השנה לא ראיתי משהו שישכנע אותי שהמצב יותר טוב.

AKA WALSH 2 בדצמבר 2013

מסכים לגבי הסקונדרי. בסופו של יום העונה שעברה זו הייתה נקודת התורפה המרכזית בפלייאוף ובטח בס"ב. מה זה הגמדים האילו נראה שהרסיברים מסתירים להם את השמש.

דורפן 2 בדצמבר 2013

גלן – כמות הנקודות של קבוצות מול הניינרס היא 65% מהממוצע הכולל של אותן קבוצות. כולל של הקווטרבקים הטובים.

גלן 2 בדצמבר 2013

אז מה? שוב, הגנת הניינרס טובה מאד במונחי NFL. לא צריך אפילו את הסטטיסטיקות בשביל לראות את זה.

והניינרס קונטנדרים משמעותיים מרגע שיגיעו לפליאוף (והם יגיעו). אבל אין במה שראיתי השנה מההגנה שום מסר על היכולת שלהם להתמודד עם ק"ב והתקפות עילית. אם כבר, יותר התרשמתי מהפנתרס, במידה מסויימת הסיהוקס ואפילו מהבנגלס. שלוש קבוצות שגם כן לא משופעות בק"ב עילית ושביום הדין אנשי ההגנה הם יופיעו ועשויים לעשות את ההבדל. לבנגלס זה לא יעזור כי דלטון לא מספיק טוב אבל לשתיים האחרות אולי כן.

המפתח מבחינתכם, כמו שנה שעברה זה לא ההגנה אלא זה שקיפרניק שוב יזרח בפליאוף. בסופו של יום ובמרבית העונות האחרונות לא ההגנות לקחו סופרבול אלא הק"ב שזרח.

גיל 2 בדצמבר 2013

תראה, השאלה היא לא נגד איזה ק"ב הם התמודדו אלא כמה הם מסוגלים לשים. היום בליגה אפילו 30 נקודות במשחק לא מספיקות בהרבה מקרים נגד קבוצה טובה.

עמי 3 בדצמבר 2013

מלבד ה-4 שגיל ציין גם ראסל ווילסון מצויין.
מכל שלושת הרוקיז הכוכבים של שנה שעברה (קאפ, RG3) הוא נראה הכי חד ובעל הפוטנציאל הגדול בויתר להתקרב לרמות של בריידי ופייטון (אולי אולי. פעם).
ריצה היא מלכודת גדולה לקווטרבק. אבל ווילסון זריז מאוד, משנה כיוון מהר ומצליח להתחמק מפגיעות. הסיכוי שלו להיפצע יותר נמוך לעומת RG וקפרניק.
בנוסף לכך יש לו טכניקת מסירה מעולה תוך כדי תנועה שזה כלי קטלני לקווטרבק שנוהג לרוץ.

urlacher 3 בדצמבר 2013

נסחפת ובגדול
ווילסון בהחלט משחק מצוין השנה ואתמול נגד הסיינטס הוא היה מדהים אבל ברמת הביצים או להתמודד עם משברים הוא עדיין לא חווה את מה שקאפרניק, ניוטון או לאק חוו עד כה.
זה שיש לו כזו קבוצה חזקה מכל הבחינות דווקא פוגע בו לפי דעתי
הוא לא יהיה בריידי או פייטון ואפילו לא רודג'רס או בריס

נדב 2 בדצמבר 2013

עם קו התקפה כזה, לניינרס אין סיכוי מול הגנת הבליצים של רוב ראיין. אם קו ההתפקה יתייצב הם יחזרו להיות מועמדת לסופרבול

גיל 2 בדצמבר 2013

ראיין כל מה שהוא עושה זה בליצ'ים. ברגע שאתה מודע לזה אתה יכול לרוץ בלי סוף.

גלן 2 בדצמבר 2013

גיל, גור וקיפרניק יודעים את זה. או שזה תובנה שנחתה עליהם אחרי הביקור בסופרדום?

גיל 2 בדצמבר 2013

היו להם פחות כלים מאשר עכשיו וגם אז, הם היו קרובים מאוד לניצחון. חוץ מזה, לדעתי לא נותנים לגור מספיק את הכדור.

ניינר (ON THE QUEST FOR SIX) 2 בדצמבר 2013

המשחק הזה עושה אותי אופטימי. ההגנה פצצה ועם כל הרסיברים בריאים, קאפ נראה כמו ק"ב פור ריל. מחזיק אצבעות לסיינטס הלילה!

בני תבורי 2 בדצמבר 2013

ניינר,
אני חוזר ומזכיר: קיפרניק חטף ארבעה סאקים ברבע ראשון, זה רע, רע מאוד. בשביל לחיות עם זה אתה צריך התקפה עם אפס טעויות ואת זה אין לנו עדיין למרות חזרתו של קראבטרי.

בני תבורי 2 בדצמבר 2013

אני גם רוצה להזכיר שקלמנס חטף פחות סאקים ורק בגלל שהוא טמבל הוא לא ניצל את הזמן הפנוי שהיה לו – הרבה יותר מלקיפרניק – בפוקט.

סימנטוב 2 בדצמבר 2013

בני, היית עושה טרייד איתו להחזרת אלכס סמית (בלי קשר לעבר כמובן)

בני תבורי 2 בדצמבר 2013

אני עם קיפרניק!

שי פרנסיסקו 2 בדצמבר 2013

בני, צריך לזכור שאיבדנו את סטיילי מאוד מוקדם, ויופאטי פצוע עדיין. הקו לא לגמרי יציב, והבעיה הכי גדולה שזה פוגע בריצה. בשלושת המשחקים האחרונים גור רץ 13, 13, ו- 15 פעמים, ל – 48, 31, 42 יארד. לא משהו לכתוב עליו הבייתה. במצב כזה אתה לא מצליח אפילו להאיט את ה – RUSH עם פליי-אקשן. לשם השוואה, מאז המשחק מול סיאטל, גור לא ירד מ- 70 למשחק. ומה שיותר חשוב, שני המשחקים האחרונים, פחות מ- 3 יארד לנשיאה. זה מוסיף לחץ. אני אשמח לראות יותר סקריינים ודרכים יצירתיות להשתמש בגור מה שיאפשר לקולין פחות לחץ. נראה לי שהם מנסים להפוך את קולין למרכז ההתקפה, אבל בפלייאוף זה יתאזן.

AKA WALSH 2 בדצמבר 2013

POISE. לא רוצה לנסות לתרגם את זה לעברית, אבל זה מה שאני רואה מקאפ בשבועיים האחרונים. בפוטבול העסק בנוי על הידיים האילו שמחזיקות את הכדור ועל הביצים שלא ישקשקו ואם לק"ב יש את זה אפשר לחשוב על דברים גדולים.
עדיין בספקנות קלה (עדיין אין אף נצחון על קבוצות עם מאזן חיובי- אולי זו הזדמנות טובה להתחיל בשבוע הבא למרות שאולי הנצחון החשוב יותר מול הסיהוקס יגיע בינואר) אבל הניינרס מתחילים להראות טוב יותר משבוע לשבוע. כן, הראמס היא קבוצה יותר טובה מלפחות 3/4 הקבוצות בליגה ולרוע מזלם הם צריכים לשחק רבע מהמשחקים מול הניינרס וסיהוקס ועוד 2 מול הקארדס.
החזרה של קרבטרי היא חדשות מעולות מכיוון שלא ממש החזקתי ממנניגהאם (כמה כסף הייתה שווה לו התפיסה בס"ב- סחתיין) נדמה כי זה מגיע בזמן הנכון. ההגנה אתמול לא הייתה מעולה. היה נראה שבחלקים גדולים של המשחק אין מספיק לחץ על קלמנס (וזה בסך הכל קלמנס, עם כל הכבוד: לא בריס, בריידי, מאנניג או ג'ק ראסל וילסון) היו לראמס כמה השמטות כדור לא מחויבות (ביחוד לגיבנס, שירצה לשכוח את המשחק הזה) אולדון וג'סטין היו לא רעים אבל כל הסאקס הגיעו מהליינבקרס.
לסיכום, אופטימיות זהירה. לא המקום השישי מדאיג אותי. יתרון בית בפוסט-סיזון הוא אוברייטד וזהות היריבות והעוצמה של כל חלקי הקבוצה לצד היכולת לייצר מהלכי גדולים זה העיקר.
GO NINERS, ONE BETTER

גיל 3 בדצמבר 2013

יה אללה, איזה פירוק של הסיינטס על ידי סיאטל. קצת גשם ודרו בריז מתקשה?

פאקו 3 בדצמבר 2013

פשוט קבוצה מפחידה. עם יתרון ביתי מסתמן לאורך הפלייאוף, ואי היציבות היחסית של הקבוצות האחרות, קשה כרגע לראות מי עוצר אותם (למרות שזה פוטבול ויאדה יאדה…).

מתי 3 בדצמבר 2013

קבוצה מעולה, אבל התחושה שלי היא שהפער ביניהם לקונטנדריות האחרות לא גדול כמו שנראה כרגע.

פאקו 3 בדצמבר 2013

סיאטל טובים מספיק ויציבים מספיק כדי לנצח כמות כזו של משחקים, גם מול קונטנדריות. לתחושתי, אף אחת מהקבוצות שמולה טובה מספיק או יציבה מספיק לכך, בטח עם יתרון הביתיות (עם הדיסקליימר המובן שבגלל אופי הספורט הזה, התעלות במשחק אחד יכולה להכריע עונה).

גיל 3 בדצמבר 2013

הניינרס יכולים לעצור אותם. יש להם הגנה מספיק חזקה כדי לא לתת להם לברוח ולעצור מומנטום כשצריך.

פאקו 3 בדצמבר 2013

מסכים לגבי ההגנה של הניינרס, אבל גם ההגנה שלהם רצחנית ויכולה להקשות מאד על קאפרניק. יתרון הביתיות כאן משמעותי מאד במקרה שלהם (למרות שהעונה הם מצליחים יפה גם במשחקי חוץ).

גיל 3 בדצמבר 2013

הם יכולים להקשות אל קפרניק אבל יש לניינרס משחק ריצה טובה. הם יכולים להחזיק בכדור יותר זמן. הסיינטס היא קבוצה חד מימדית ברובה שיעילה מאוד נגד רוב ההגנות אבל כשיש סקנדרי טוב (אולי מכל מה שמעשנים שם) אז אין להם הרבה סיכוי.

URLACHER 3 בדצמבר 2013

לסיינטס יש את תומאס, אינגרם וספרולס. אי אפשר להגיד שאין להם משחק ריצה טוב.
לפי דעתי הניינרס לא יכולים לעצור את הסיהוקס, בטח לא בסיאטל.
הם באמת פשוט טובים מדי ודווקא העמדה שיש להם את היתרון הכי גדול לפי דעתי היא ה QB
ראסל ווילסון מוכיח השנה שהוא לא וואן היט וונדר ועם סוללת תופסים כמו גולדן טייט, דאג בולדווין וזאק מילר הוא מוציא הרבה יותר ממה שקאפרניק עושה עם אנקואן בולדין, ורנון דיוויס וקצת מאנינגהאם

גיל 3 בדצמבר 2013

בהחלט אפשר לומר שהמשחק ריצה שלהם לא מספיק טוב. אף אחד מהרצים שציינת לא שחקן ברמה של גור. אינגרם רץ לפחות מ300 יארד השנה. ההגנה של הסיינטס הייתה בדיחה אתמול. הם עומדים לבליץ שהוא כל כך ברור שוילסון בעיניים עצומות יכול למסור לרסיבר פנוי. קפרניק עדיין לא היה עם מצבת רסיבר מלאה. רק עכשיו זה משתנה והוא ישתפר.

Samir Zamfir 3 בדצמבר 2013

משחק הפלייאוף הראשון של ההוקס העונה. בשביל להישאר בסנצ'ורי לינק בפוסט סיזן, שתי נצחונות בו מתוך ארבעת המשחקים שנותרו, על הראמס והקארדינלס, יספיקו לפלייאוף.

יתרון ביתיות הכרחי למועדון שרוצה להגיע לסופרבול אך חסר מסורת והוכחות לגבי יכולתה בפלייאוף. שנה שעברה סיאטל הייתה קרובה לגמר NFC, אבל במקום להיות במשחק עם שליטה היא שיחקה תופסת עם מאט ראיין בבוקר בצד המזרחי של המדינה.

אתמול היה משחק שקשה לא לצאת ממנו אופטימיים. אבל מה שממש משמח היה הגנת הריצה של ההוקס. הגנה שקיבלה ביקורת באמצע העונה על חוסר פרודקטיביות ושהיא מסתמכת יותר מדי על הסקנדרי ועל הפאס ראש. אז בראיינט, מיביין ומקדניאל נתנו הצגה והראו עליונות על קו ההתקפה של הסיינטס. זה אולי לא יעבוד אותו דבר נגד גור בראשון, אבל יש פליימקרז בקבוצה הזו בכל העמדות.

הדבר השני האופטימי מהמשחק זה הליינבקרים. ברוס אירווין, בובי ווגנר וקיי.ג'יי רייט היו בכל מקום, תיקלו חזק ועזרו בשמירה על ג'ימי גרהאם.

על שאר חלקי הקבוצה- הכל עבד כמו כל העונה. פשוט להיות חזק יותר ומהיר יותר מהיריב. גוד אולד פאשן ביט דאון.

כל הדיבורים שלהוקס היה לוח זמנים צ'יפס מעוררים גלגול עיניים. בעיקר כלפי מי שמבקשים לתת את MVP ההגנה להאקיב טאליב, ולא לריצ'רד שרמן או לארל תומאס.

קרוליינה, קולטס וטנסי אינם משחקים קלים. עד ששאוב נחטף על ידי שרמן, העונה של יוסטון הולכת בדיוק כמו כמתוכנן. וכמובן שמשחק הבית הקשה ביותר בNFL בטח יותר מסובכים מכל בית אחר בליגה. לא מעט קבוצות חזקות אכלו חצץ באריזונה ובסנט לואיס. ועם מוסיפים את הנממיס מקליפורניה, להגיד שלהוקס או לניינרס היה לו"ז קל זה בהסתכלות לאחור.

שבוע הבא נגד הניינרס במפרץ. לדעתי הניינרס ינצחו, כי הם טובים מאוד כרגע ובבית יהיה להם את האדג'. מה שבאמת מפחיד זה מכת פציעות מאוחרת בחלק חשוב של הקבוצה.

Samir Zamfir 3 בדצמבר 2013

נמסיס*(לצד עוד טעויות תחביר ואיות)

בנוגע לחזרה של קראבטרי- ההוקס היו אתמול ללא פרסי הארווין וסידני רייס גמר את העונה. ג'רמיין קרס הרסירבר החמישי רוקי שלא נבחר בדראפט. ראסל ווילסון הופך אותו ללגיטימי. דרק קולמן תפס באנדזון(בצורה מוזרה).

ההוקס יצטרכו להתפרק קצת מהקבוצה הזו כדי לשלם לווילסון. איך שהוא נראה, הוא כנראה יהיה שווה את זה. בליגה של קוואטרבקים אין ברירה אחרת. לכן גם סופרבול הוא הכרחי העונה.

Comments closed