ההפסד לסוונסי

הגביע לא שלנו!

Chicharito

אני מפריד את הפוסט הזה מהפוסט לקראת המשחק כי הפוסט ההוא הוקדש יותר לאוזביו.

בניתוח המחצית של הטלוויזיה ההונגרית הראו לחץ יפה כשהכדור אצל סוונסי ושמונה שחקני יונייטד בחצי שלה. והלחץ הזה אפילו הביא למצב. כלומר לא הייתה בעיה של מאמץ או אפילו שחקנים שלא הבינו מה רוצים. לא סבוטז'. אפילו לא הגיע להם אפילו במיוחד להפסיד – סוונסי לא הרשימה!

פשוט שורה ארוכה של שחקנים חלשים. חלק זעזעו אותי יותר וחלק פחות. רובם לא שחקני הרכב פותח – אבל זה לא מעודד. כי זה משדר משהו על התחרות על מקום בהרכב. אם יש היום משחק גדול ליונייטד – נאמר שמינית גמר גביע אירופה – כמעט אין למויס התלבטות. יש משהו כמו 12-14 שחקני שדה שבכלל ניתן לשקול למשחק כזה.

דווקא צ'יצ'ריטו שהבקיע הטריד יותר מהרבה מהרבה אחרים. כי היה פעם שחקן שהבקיע בלי הפסקה ומול יריבות מאד בכירות והוא נראה לחלוטין לא מחובר לעצמו. צ'יצ'ריטו הוא באמת שחקן שלא מרים קבוצה, הוא משחק ברמה שלה.

We'll never die אני מתאר לעצמי.

 

עוד חוזר הניגון - רינת אמיר
איך בוחרים מאמן לנבחרת?

194 Comments

יואב בורוביץ' 5 בינואר 2014

הבעיה עם יונייטד רבת שנים: יותר מדי שחקנים לא מספיק טובים. כל היתר זוטי דברים.

קירקגור 5 בינואר 2014

איך אמר אל אל קול ג'יי בזמנו? דונט קאל איט א קאמבאק…

Danny - Long Island 5 בינואר 2014

יואב: אז איך מתקנים? מי רוצה לבוא כרגע? מי רוצה לשחק אצל מויס במצב הקיים? ממש לא פשוט

אריק 5 בינואר 2014

כל שחקני העולם יעמדו בתור בכדי לשחק עבור מועדון עם ערכים!! לא משנה באיזו ליגה, כדורגל זה לא העיקר, סתם רעש רקע.

א.לוי 5 בינואר 2014

במילה אחת- עצוב

גיל 5 בינואר 2014

כשהייתה ההרחקה היה ברור שהם יפסידו. הבעייה של הקבוצה היא פסיכולוגית וכושר ירוד. למאמן יש חלק בזה אבל הוא לא העיקר כאן לדעתי. שחקנים משחקים כמו צל של העבר שלהם.

יעקב 5 בינואר 2014

איך מעבירים 4 חודשי גארבאז טיים

matipool 5 בינואר 2014

פונים לאפיקי השקעה אחרים . משפחה למשל ( במיוחד אם יש ילדים קטנים ברקע ) . מניסיון של אוהד ליברפול .

יוסי מזרחי 5 בינואר 2014

אין מה לעשות. מזל הוא חלק מהסיפור והוא הולך בדרך כלל עם הטובים ואנחנו לא טובים.
ולמי שמספר לעצמו סיפורי סבתא על הסגל "הזה" שלקח אליפות בעונה שעברה, כדאי שישאר בשקט, בין היתר כי בעונה הקודמת היו חסרות בליגה הזו ,גם סיטי וגם צלסי וגם ארסנל.
ואלו לא תירוצים אלא אמת.
מי ששמח ועלז כשיצאו ההודעות על הארכת חוזים והחזרה מפרישה,של טובי הבנים שהקבוצה גידלה, מגלה היום שזה היה בערך כיסוי לחוסר התמודדות עם צרכים שעלו כבר אז, ולא משנה כרגע הסיבה, כסף, חשיבה שלא צריך, או כל הסבר אחר.
.
וחבל על הזמנים הקשים של מוייז, אבל מה שלא הורג,מחזק כמאמר הקלישאה, ומשום מה, אני מרגיש שטוב שהוא ולא איתה תייר מזדמן נמצא ליד ההגה.
טיפול 10 וצמיגים חדשים, ולדרך.

סימנטוב 5 בינואר 2014

כרגיל המון שפיות בדבריך (אתה בטוח שאתה אוהד של ביתר? :) )
החוסן המנטלי נעלם וזה קשה.

אמיר המקורי 5 בינואר 2014

יוסי,
יש לי הרגשה שאתה לא מעז לרשום את המילה פרגוסון, לכל מה שאתה מציין עתה וגם בעבר ואני קורא אותך כבר כארבע שנים יש כתובת אחת!
מויס ברוב המקרים אוכל את הפירות הבאושים עם טעויות משלו…

יוסי מזרחי 5 בינואר 2014

אני מכבד את האיש היקר הזה ששם אותנו במקום שאנחנו מצויים בו כלומר המועדון מספר 1 באנגליה ומהמובילים בעולם, ואני לא שוכח שמותר גם לו להכשל פה ושם.
ונכון אני מכוון לסיר אלכס פרגוסון.

גיל מזימבבואה 5 בינואר 2014

לא נורא, ננקום בהם בשבת…(הלוואי)

אריק 5 בינואר 2014

נראה לי שנגמרו התירוצים והסיבות. באמת מניתם את כולם, הגיע הזמן להביט למציאות בעיניים. אשאל זאת כך רונן – מה דעתך על דיויד מויס עד כה? ואם במקרה אתה חושב שאולי הוא לא במיוחד מוצלח, מה עושים מכאן? זה לא יהיה קל להתרומם מכאן.

דורפן 5 בינואר 2014

תראה במחזור הפתיחה ארסנל הפסידה בבית לוילה וזה נראה המשך ישיר של שמונה שנות בינוניות ולא שמעתי מישהו אחד, אחד, אומר "סבלנות". בא שחקן אחד ושינה הכל. אני לא מכיר אוהד ארסנל אחד שחשב שלוונגר יש עוד מה להציע. דמות של יגון.

מוייס הוכשל קשות ברכש וכשרואים על מי הגיש הצעות – מגינים וקשרים מרכזיים – אי אפשר להגיד שהוא לא היה מודע למצב. הוא דייק מאד והמצב חורג ממנו בהרבה. נכון, הוא קנה שחקן אחד שבינתיים לא הצליח, אבל בואן נשים את זה בקונטקסט. הוא רצה מגן בינלאומי ברמה גבוהה (ביינס או קונטראו), קשר יצירתי (פברגאס, דה רוסי באופן מסויים, הרננדז) ואת פלאיני יותר כקשר הורס. איך דבר כזה היה נראה בשלמותו זה סיפור אחר לגמרי.

אז הזדמנות כמו שאמר פרגוסון היא משהו אמיתי. לא שמונה שנים כמו וונגר, אבל שיקבל משהו מרעיונות הרכש האמיתיים שלו. לא סביר?

ווין רוני לא בכושר יותר טוב מאשר אצל פרגי? וולבק לא יותר טוב? ג'ונס לא יותר טוב? ינוזאי לא התחלה יפה. כמובן שהרבה מאד אספקטים גרועים מכסים על הטובים. אבל להגיד שהוא לא יודע מה קורה זה מופרך וטיפה היסטרי.

דורפן 5 בינואר 2014

ואם נוסיף לכך – לך לפוסט שלי שאירחתי שלושה אוהדי ליברפול לפני המשחק מולם שנה שעברה. הם דיווחו על מאמן שפשוט לא שייך לתחום.

אריאל גרייזס 5 בינואר 2014

אני חייב למחות. היו כמה וכמה אוהדי ליברפול שחשבו שרוג'רס עשוי להיות מאמן להרבה זמן, אני בינהם

אריק 5 בינואר 2014

לגבי ונגר – ויעידו אופיר וזורק, יש לפחות אחד שאמר…
השינוי של ארסנל התחיל בינואר עם הבעיטה שקיבל ורמלן לטובת קושיילני ומטרסאקר. ארסנל נהייתה יעילה וצברה הכי הרבה נקודות פרמייר ליג בין ינואר למאי (למעשה כעת בכל 2013). זה לא (רק) אוזיל, היתה מגמת שינוי וזה מאמן שיודע מה צריך כדי לזכות בפרמייר ליג. אצל יונייטד הכל הופך רע יותר. ואם רוני וון פרסי יצליחו לברוח, אז מה נשאר? קבוצה בינונית עם מאמן אפור שבונה מחדש? מה נהיינו ליברפול תוך חצי שנה. היה מועמד אחד ויחיד שהיה יכול להחליף פיגורה כמו פרגי, אוהבים אותו יותר או פחות, לא מעניין!!
בצלסי אוהבים אותו האוהדים והשחקנים, גם בפורטו גם באינטר. ריאל זה היוצא מן הכלל וגם שם הקבוצה שלו שיחקה בדרך כלל מצויין. תעשו לעצמכם תרגיל בדמיון מודרך – מוריניו מתמנה ליונייטד, מייד מודיע רוצה את כל התארים אנחנו הולכים על כל התארים, כל שחקני היבשת עומדים בתור להגיע (חוץ מראמוס וקאסיאס) אוני מבסוט וגם רובין. יונייטד היתה היום לפחות איפה שצלסי נמצאת עם מוריניו. ואף אחד לא היה מדבר על עונה אבודה. אתם באמת מאמינים שמישהו שלא הביא את אברון לשלב הבתים של הצמפיונס במשך 11 שנה יצליח לבנות קבוצה אלופה. ומי ירצה בכלל לשחק אצלו, השחקנים סובלים אצלו ממשטר אימונים לא מותאם, ואינם נראים מרוצים כלל.
אחזור על שלוש המילים שכלל הפוסט שלי בים המינוי והקפיץ אץ כולכם ( אתם לא קופצים עכשיו) — תתפטר תתפטר תתפטר.
זה גדול זה גדול עליך
אתה נעלם

אריק 5 בינואר 2014

צ"ל – התגובה שלי לפוסט ביום המינוי.

דורפן 5 בינואר 2014

אני חושב שאם פרגי חושב שהוא מתאים אז הוא יודע על מה הוא מדבר.

ומוריניו – אני לא נתקלתי עדיין באליפות שלו לא עם הקבוצה העשירה באותה ליגה. (לא עשירה בשוק המניות – הקבוצה שמוציאה הכי הרבה כסף). אני נותן לו קרדיט כי גם זה לא טריוויאלי – אבל ככה הוא רגיל – הקבוצה הכי עשירה. השנה הוא פועל יותר בצניעות, אבל אנחנו עוד לא רואים אותו זוכה. בוא נראה אם יזכה השנה עם התקציב השני (פרגי זכה עם התקציב השלישי בשתי האליפויות האחרונות)

אריק 5 בינואר 2014

הבנתי. לשישטתך מוריניו צריך עוד להוכיח את עצמו, אחרי אליפויות בארבע ליגות שונות ושני גביע אירופה (עם אינטר ופורטו!!) אך ביכולותיו של מויס אתה בטוח.

דורפן 5 בינואר 2014

לא יודע בכלל מה יקרה איתו. אבל את מוריניו אני לא אוהב כמאמן יונייטד.

ארבע ליגות שונות אבל תמיד הכי עשיר – אתה לא חושב שיש כאן מגמה. אם לא שמת לב אין ליונייטד סגל שקאקה הוא שחקן ספסל בה. וזה לא מוייס אשם.

ואין מה לעשות – יונייטד זה לא קבוצה למאמנים קבלנים. אין שום סיבה לשנות זאת. אם היית אומר לא מוייס אלא מישהו אחר דומה בצורת העבודה שלו (תקציב לא גרנדיוזי, אמון בצעירים) – אז אפשר לדון. מוריניו זה פשוט לא יונייטד. מוזר שאפילו קיווית שהוא ימונה.

עירן 5 בינואר 2014

רונן,

פעם כתבתי לך על הרייטינג של אלכס סמית כשעוד שיחק בניינרס והיה בין ה מובילים בליגה כולה, למרות הביקורת הרבה שלכם.

השבת לי אז שלפעמים "פשוט צריך לראות את המשחק".

לפי התגובות שלך והאמון שלך במויס אתה לא מקיים את האמירה שלך עצמך.

כל הטיעונים שלך לא מצליחים להסביר לטעמי את מה שפשוט רואים. להבנתי הדלה, אפשר כבר לקבוע שיש, לכל הפחות, ספק גדול ביכולות של מויס להצעיד את הקבוצה הזו למחוזות בהם הורגלה. משום מה, אצלך וגם אצל יוסי מזרחי, למשל, ואחרים, פשוט לא רואים את הספק הזה.

אולי זה טבעי כאוהד לנסות ולהדחיק את החששות הללו, אבל נדמה לי שאפשר להגיד שאתה דווקא יודע להציג את התמונה הגדולה ואיכשהו בכל הקשור ליונייטד זה לא בא לידי ביטוי.

דורפן 5 בינואר 2014

עירן- אני ראיתי גם משחקים טובים של יונייטד השנה. כשהם ניצחו 0-5 בלברקוזן (שמככבת בגרמניה) לא קפצתי ואמרתי שזו קבוצה שעכשיו תיקח אליפות ואליפות אירופה בהליכה. יש מצב באמת יוצא דופן של משבר – שכמעט לא היה מעולם אצל פרגי.

באיירן הפסידו אליפויות לקבוצות עם שליש תקציב. ברצלונה סיימה אחרי ויאריאל עם רונאלדיניו ומסי. מילאן במקום ה-13 באיטליה והיא אולי קבוצת הפאר של אירופה. אז יש ביונייטד משבר – והמאפיין האחד של מנצ'סטר יוניטד על פני 75 שנים בערך הוא שלא מסיקים מסקנות גם מעונה גרועה.

תוהה בדרכים 5 בינואר 2014

רונן,

מה שכתבת לגבי עונה גרועה שלא אומרת הרבה, נכון מבחינת הרצף ההיסטורי של מועדון ענק כמו יונייטד.

אבל עונה גרועה (ממש גרועה, לא כזו שבה אתה מתחרה על כל התארים ומפסיד אותם בפוטו פיניש) לא נובעת מסיבות קוסמיות, אלא מבעיות שקיימות וצריך לטפל בהן.

ברצלונה אחרי העונה הגרועה שהזכרת החליפה מאמן והעיפה את רונאלדיניו (שהיה אז בערך בן 28). באיירן גם החליפה מאמן. מילאן לעומתן לא החליפה סגל מזדקן ויחד עם אי ההשקעה של הבעלים, התחילה לשקוע.

בכדי שזו תהיה "עוד עונה בהיסטוריה של יונייטד" צריך לקבל החלטות אמיצות.

עירן 5 בינואר 2014

רונן,

את אלו אני פחות או יותר יודע.

את הספק הזה, שלטעמי היה חייב להתעורר אצלך ואצל אחרים אני לא רואה ולכן, דווקא כמי שכן יודע להצביע היטב ולנתח מגמות, קשה לי להתחבר לטיעונים הללו.

אני לא מחפש דם (אבל קצת, כמו אריק, כבר מוצא עצמי אפאטי להפסדים כדי שיהיה ברור, כמו לי, שמויס פשוט לא מתאים. ראיתי כאן את הניתוח הסטטיסטי של יונייטד וזו לא סוג הקבוצה שאני רוצה לראות בעתיד.

דורפן 5 בינואר 2014

תוהה – המאמן קנה שחקן אחד. אני חושב שהבעלים יודעים שזה לא מצב "שהם נתנו לו הכל והוא לא הצליח"

שי 5 בינואר 2014

תחי ארסנל – אלופת השנה הקלנדרית!

דורפן 5 בינואר 2014

יש שנים שאינן קלנדריות?

ארצי בן יעקוב 5 בינואר 2014

מוריניו הוא לא אדיוט
אין מצב שהוא היה לוקח את הקבוצה בלי רכש רציני
קבוצות תמיד עומדות בתור לקבל לקבל מאמן כמו מוריניו

דורפן 5 בינואר 2014

יפה. אז לאור הרצונות של הגלזרים הוא בכלל לא היה מועמד. זה לא שפרגי לא מחבב אותו.

אריק 5 בינואר 2014

הוא הציע עצמו לתפקיד, וקיבל סטירה, שיש כאלה שטוענים שאפילו הגיע לדמעות בגללה.

דורפן 5 בינואר 2014

רצה ללא ספק. אבל הוא היה מסמל שינוי שביונייטד כנראה לא רצו אותו. אולי בגלל שפרגי רצה לחבל. אולי גזענות כלפי פורטוגזים. אבל אולי ההבנה שהוא מנהל בהצלחה רבה אופרציה בה הוא הכוכב ומתוחזקת בתקציב סופר גבוה. אני הייתי מאד מופתע אם היה ממונה. ואני אוהב את האיש.

אריק 5 בינואר 2014

רונן. השיטה הזאת לא כל כך טובה אם אתה מביא בחשבון שתי הצלחות עם מאמנים על פני 110 שנה. ומעבר לכך – מויס פשוט מאמן בינוני. היה בינוני באברטון ואפילו גרוע מכך בשל המגניטודה של המועדון ביונייטד.

אופיר 5 בינואר 2014

מה אתם מצפים מצ'יצ'ריטו? כשהוא הגיע אליכם הוא היה פשוט מבריק (הקרדיט לפרגוסון, שאיתר אותו ונתן לו את הזדמנות). מאז, הודבקה לו תווית ה- super-sub, ומעמדו לא השתפר במאום.

אני לא יודע איך הוא באימונים, אבל חלוץ זה תפקיד של בטחון, ובשביל זה צריך לשחק.

דורפן 5 בינואר 2014

זה מה שאני אומר – הוא ברומטר לחולשה.

יוסי מזרחי 5 בינואר 2014

ציציריטו הוא שחקן נהדר,וכנראה גם בחור לענין. זה לא עושה אותו פתרון לכל צורך, ולכן הסיפור של הרכב קבוע הוא משהו שלא קשור לכלום.
הוא שחקן רחבה מצויין ואולי מהעשירון העליון של התפקיד הזה אבל במרכיבים אחרים הוא הרבה פחות טוב. במשחקים שבהם הקבוצה לוחצת ומכניסה הרבה כדורים מהצד לאמצע, יש לו יתרון. במשחקים אחרים שבהם המשחק איטי יותר ומסודר יותר, ואין אספקת כדורים אינטנסיבית ומהירה הוא הולך לאיבוד.
מה אני אומר? אין כאן מצב של הרכב ראשון בכל משחק. אין חיה כזו ולדעתי גם הוא מבין את הנתונים ומקבל את המצבים המשתנים.

סתמאחד 5 בינואר 2014

מי שאחראי לסגל הבינוני הזה גם אחראי למינויו של המאמן הבינוני.
צריך לקוות שהגלייזרים לא יתמהמהו ויקבלו את ההחלטה המתבקשת.
אולי מויס יעשה את העבודה בעבורם ויתפטר.
את בניית הקבוצה החדשה צריך להתחיל כבר עכשיו ולא להמתין לקיץ.

אריק 5 בינואר 2014

מוריניו כבר לא זמין וגם לא אולה.

matipool 5 בינואר 2014

וילאש בואש זמין ..וגם גרנט !

יואב 5 בינואר 2014

כושל בן כושל הוא. לפטר!!!

ארצי בן יעקוב 5 בינואר 2014

נתחיל בבשורות הטובות לאוהדי ליברפול פה
1-דיוד מויס הודיע לאוהדי היוניטד שאין לצפות לרכישות גדולות בינואר
2-דיוד מויס הודיע לאוהדי היוניטד שהוא לא בטוח אם ווין רוני יאריך את החוזה שלו במידה והיוניטד לא יעפילו לגביע האלופות השנה

3-מה שאנחנו רואים פה זה את יוניטד הופכת לליברפול שלפני השנה הזו בשידור איטי וחי
הגליזרים לא מוכנים להשקיע בקבוצה את הסכומים שצריך להשקיע,ובלי השקעה בשחקנים הסיכוי של היוניטד לגמור בין 4 הראשונות הוא בערך 10 %
4-בלי רכישה גדולה מאוד בינואר של שחקנים בסכומים של 50-100 מיליון יורו,שום שחקן נחשב לא ירצה להגיע ליוניטד בקיץ !!!
אז מי שלא פועל בינואר קובר מראש את העונה הבאה
בקיצור אוהדי ליברפול תדליקו את הסיגרים ותכינו את הגרעינים
כך נראת התאבדות בשידור חי

אמיר המקורי 5 בינואר 2014

לא רחוק מהאמת…

דורפן 5 בינואר 2014

ידידי. למה בארסנל הכל יכול להפוך מעגום לנפלא בתוך חודש ימים ורכש אחד ואילו תקופה רעה ביונייטד היא בהכרח לעשרים שנה?

יניב 5 בינואר 2014

את האמת רונן – מה קרוב יותר ? אובדן של שחקן בודד כמו רוני או מציאת השחקן הבודד הזה ?

דורפן 5 בינואר 2014

תחזור לנעליים של ארסנל. שנה אחרי שנה מכרו את השחקן הכי טוב שלהם ואז קנו מישהו. דברים משתנים.

יניב 5 בינואר 2014

לארסנל גם בשנים דקות לא היתה בעיה להיות אחת מארבע הגדולות פשוט כי לא היו מספיק מתחרות בעוצמה של היום .
הסיטי וצלסי בזכות הכסף הגדול יסגרו כמעט בוודאות גם בעונה הבאה מקום ברביעיה – נשארו ארסנל של אוזיל וליברפול של סוארז לריב איתם על המקומות הרלוונטיים – שנה שניה מחוץ לליגת האלופות והסיפור נכנס לכדור שלג שקשה לצאת ממנו .
לכן החיפוש אחר ה-שחקן שיעשה הוקוס פוקוס ויחזיר את היונייטד למקומות שהיא צריכה להיות שם הוא בעייתי – יונייטד צריכה לפתור בעיות שורש ,אחרת היא תיכנס למסלול שממנו לוקח שנים להתאושש .

קורא 5 בינואר 2014

בנקודה הזו אני בצד של רונן. יונייטד היא חברה ציבורית עם דוחות מבוקרים ולכן אין שום סיכוי שבעולם שהיא תהפוך לליברפול כי בעלי המניות ייכנסו לאטרף ןיעשו שם הפיכה בדירקטוריון. הגלייזרים יחיו וימותו על ההצלחה של הקבוצה, כשהצלחה זה מקום ברביעייה הראשונה, ולכן גם אם השנה זה לא ייקרה אין לע ספק שבשנה הבאה הכל יסתדר כך או אחרת.

יוסי מזרחי 5 בינואר 2014

הבעיה קשה יותר אם נמשיך בקו שלך.
סכנת האבדן היא של שחקן בודד. הצורך למצא הוא של כמה שחקנים בכמה תפקידים.
ולענין רוני. אני לא מאמין לסיפורים שאבדן ליגת האלופות הוא הטריגר. אם הוא רוצה ללכת, תימצא הסיבה ואם הוא יחליט להשאר,ולהערכתי זה ענין של חוזה מתאים שיציעו לו (או לא).
שום משבר לא יכופף אותו.
אני מעריך שאחרי כל המהומה אם וכאשר תהיה, הוא ישאר.ואם לא, אז לא.
גם רונאלדו קם והלך, וראה זה פלא לא נעלמנו מהמפה.

תוהה בדרכים 5 בינואר 2014

רונן,

אני מסכים איתך לחלוטין שעונה רעה (אפילו מאד) לא אומרת כלום לגבי עתיד, הקרוב או הרחוק. זה חלק מהכדורגל ודברים יכולים להשתנות מאד מהר.

אני חולק על הטענה שלך (אם לזה התכוונת) ששחקן אחד יעשה את ההבדל עבור יונייטד, בטח אם לא מדובר במסי. אימון וחיבור זה דבר קריטי לקבוצת כדורגל, יותר משחקן אחד שמגיע או עוזב.

אני מזכיר לך שארסנל היו קבוצה של 75 נקודות גם בלי אוזיל, קבצה שלא יצאה מהטופ 4 תחת ונגר. אוזיל בסך הכול קידם אותה בחמש נקודות בערך.

אריק 5 בינואר 2014

סופסוף מישהו ריאלי.

דורפן 5 בינואר 2014

לא אמרתי ששחקן אחד ישנה את התמונה. אבל אפילו שחקן אחד יכול לשנות המון. למשל ואן פרסי מבקיע.

איתמר 5 בינואר 2014

+1

איתמר 5 בינואר 2014

אה, מצטער, רונן. ה+1 היה לתוהה..

ארצי בן יעקוב 5 בינואר 2014

מה שאני ראיתי בארסנל זה
6-7 שנים של וונגר מתעלל באוהדים ומוכר את הכוכבים,ואז כבר הלחץ עליו ללכת הביתה היה גדול מידי עם סירטונים ביו טיוב ועוד
הוא התפקח,רכש את אוזיל בסכום עתק והודיע לכל השחקנים בעולם שארסנל פתוחה לעסקים,ועכשיו הם מחפשים חלוץ

למה לחכות 6-7 לבלתי נמנע?
בארסה,ריאל,מינכן,כולם רוכשות שחקנים בסכומים מטורפים
למה לא יוניטד וארסנל?

דורפן 5 בינואר 2014

לבאיירן יש בדיוק עונה וחצי טובה אחרי שנים שהם איבדו אליפיות כשלהם אין שום תחרות על שחקנים בגרמניה. מתי שהם רוצים הם קונים אפילו את שחקני היריבה העיקרית.

ארצי בן יעקוב 5 בינואר 2014

הרעיון שהיוניטד תהיה קבוצת הצמרת היחידה בעולם שלא מוציאה כסף רציני על רכישת שחקנים ,נשמעת פשוט לא הגיונית

אופיר 5 בינואר 2014

ארצי, אתה לוקח את האיזוטריה (ריאל, בארסה והאולישייח'ים) והופך אותה למיינסטרים.

קבוצות שמתנהלות לפי תקציב, ועם מחויבות אמיתית לשלם את החובות שלהן, לא יכולות לשחק את אותו המשחק כמו קבוצות עם שוגר דאדי או בנק שמגבה אותן.

הסבירו לך כבר שיונייטד מוציאה הון עתק על רכש ומשכורות. אתה מתעקש להתעלם משחקנים שהם לא קבאני או פלקאו.

תוהה בדרכים 5 בינואר 2014

ארצי,

אתה חוזר על הטענה הזו שהיא לא מדויקת. אין לי מספרים מול העיניים, אבל נטו אני לא חושב שיש הבדל מבחינת הוצאות רכש בין יונייטד לברצלונה או באיירן בשנים האחרונות.

אתה מסתכל על שמות ולא על סכומים. יאנג, ג'ונס, דה חאה, זהה, ואן פרסי, פלאיאני, אפילו סמולינג, עלו הרבה מאד כסף.

ניימאר הוא שם ענק, אבל זה השחקן היחידי שברצלונה רכשה בקיץ. תוריד את את טיאגו ווייה ותגלה שבנטו ברצלונה הוציאו פחות מיונייטד הקיץ, הרבה פחות אם מחשיבים את הרכישה של זהה. בסך הכול, ברצלונה רכשו חמישה שחקנים בשלוש השנים האחרונות. באיירן רכשו את גצה וטיאגו, אבל גם מכרו את גומז וגוסטבו.

בני תבורי 5 בינואר 2014

ארצוש,
ליברפול לא צריכה יונייטד מחורבנת כדי להיות טובה. את האליפות שלקחתם לנו על הראש ב 2009 הפסדנו להאל, וויגאן וסטוק, אתכם ניצחנו פעמיים.

אסף THE KOP 5 בינואר 2014

בעיקר לארסנל.

כוכב עליון 5 בינואר 2014

כמו שגיל כתב, מרגע ההרחקה היה למשחק הזה תוצאה ברורה מאליה. והאבא כועס ולילדה דמעות וילד מלא שאלות. הם התרגלו לחגיגות מדי שנה. עכשיו חווים מה שאבא שלהם חווה בילדותו. ועוד כולם מדברים על ליברפול שמשחקת את הכדורגל הכי יפה. שנות ה 80 זה כאן. יאללה סמית'ס תתאחדו!

יעקב 5 בינואר 2014

לפחות נתנחם בכך שליברפול לא יקחו אליפות

אסף THE KOP 5 בינואר 2014

אל תהיה כל-כך בטוח.

גיא וינטרוב 5 בינואר 2014

בריאן, הסיכוי שליברפול יקחו אליפות (ואני אוהד הקבוצה) נמוך בהרבה מהסיכוי שהסמית'ס יתאחדו. לא רואה מצב שמוריסי ומאר עומדים על אותה במה שוב. למעשה אם הייתי צריך לשים כסף, אין שום הרכב שסיכויו להתאחד פחותים משל הסמית'ס. אולי בעצם של יונייטד…

אריאל גרייזס 5 בינואר 2014

נראה לי שהסיכוי של הביטלס קטן יותר..

אחד 5 בינואר 2014

ואפילו נוטינגהם מפציצים. אשכרה שנות ה80.

matipool 5 בינואר 2014

איזה חלום ! אייטיז , ליברפול , סמית'ס ..
הסמית'ס לא יתאחדו , אבל אולי פוליס ?
מתערב שעם קצת אימונים , סטיוארט קופלנד חוזר להיות אחד המתופפים הטובים בעולם .

סימנטוב 5 בינואר 2014

רק לא שנות השמונים העשור עם המוזיקה הכי נוראית…

matipool 5 בינואר 2014

אם תזיז הצידה את היורפופ / טראש , תגלה שזה ממש ממש לא נכון .
אחד העשורים הטובים ביותר במוזיקה ( ובסרטים ובכדורגל ובחיים בכלל ) .

סימנטוב 5 בינואר 2014

טוב פשפשתי קצת ברשימות האלבומים ואני צריך לחזור בי. המיין-סטים היה מחריד אבל ממחר אני חוזר קצת לקוטלו, סטואן רוזס, ואולי אפילו טום ווייטס בטח נמצא עוד)
סרטים כן …כדורגל לא!

יואב 5 בינואר 2014

מתיפול,
קופלנד עדיין מהטובים, גם ללא אימונים.

אמיר המקורי 5 בינואר 2014

זהו זה שכבר פחות כואב! ככה זה כשמתרגלים ומבינים מזמן שעם החומר הזה אי אפשר להמשיך לרוץ לשום מקום.
אני לא בטוח שזה הפסד רע ליונייטד במצבה, עושה רושם שבמשרדי ההנהלה והאימון באולד טראפורד עדיין לא הפנימו את המצב האמיתי של המועדון אז אולי ורק אולי ההפסד הערב יצליח לזעזע את הגנטלמנים הבריטים כשהם ישתו את כוס התה שלהם אחריי המשחק.
יושבים להם "הגאונים" הנכבדים ופשוט לא יודעים מה לעשות, כל כך הרבה שנות ניסיון מצטבר נמצא שם בכל הדרגים אנשים שחוו וראו כמעט הכול ופשוט מתנהגים כחובבנים, זה התחיל בקיץ ונמשך עמוק אל תוך העונה ופשוט לא רואים את הסוף.
מויס איבד אצלי היום את שארית הקרדיט שהיה לו, אין ספק שהגיע לו לקבל את ימי החסד המקובלים כי במצב הנתון של הקבוצה יש אשמים רבים והוא רק אחד מהם.
זה לא ההפסד או ההרכב הכללי שעלה היום(שהיה טוב יותר מהיריב)אני מדבר על מספר עמדות אותן הוא ממשיך לאייש עם שחקנים שלא ראויים או יכולים לשחק בהן עקב מגבלות כישרון.
מה הוא לא יודע או רואה מה שכל אוהד יונייטד ממוצע יודע, שסמולינג לא יכול לשחק מגן וגם לא בלם, מה קשה להבין שפלטשר לא יכול לשרוד אפילו 15 דקות כמגן עם האיטיות שלו כי כל קיצוני בינוני יעבור אותו מה שאכן קרה בשער השני.
אלו טעויות של מאמן מתחיל, אלו ואחרות אותן ביצע מתחילת העונה הן טעויות שאינן מתאימות למועדון כמו היונייטדֱ!
איני יודע כיצד להתייחס לידיעות מהיום באתרי האינטרנט בממלכה בה צוין כי מויס עדכו שהיונייטד לא תשתתף בשוק העברות של ינואר.
ידיעות אלו ברובן המכריע אינן מתקיימות, אבל אם ורק אם הבנאדם אכן אמר זאת המצב הופך מעגום לקטסטרופלי.

דורפן 5 בינואר 2014

לידיעות אין קשר לכלום. תמיד נכון להודיע שלא תקנה. אם אתה מתכנן ואם לא.

דורפן 5 בינואר 2014

מצב ביניים. מחכים למשהו. החלטה לקנות. החלטה לא לקנות. ובוודאי שהקבוצה לא טובה עכשיו.

Danny - Long Island 5 בינואר 2014

חייבים לקנות אבל את מי??
סמולינג לא מגן
קאגאווה לא קיצוני
אז למה?

דורפן 5 בינואר 2014

דני – העולם מלא מלא מלא שחקנים. אם רוצים לקנות מוצאים.

Danny - Long Island 5 בינואר 2014

ויפה שעה אחת קודם, צריך שינוי מסויים

אופיר 5 בינואר 2014

אוהדי יונייטד עלי אדמות –
הדרישה לפטר את מויס: מגוכחת.
הטענות על גארבג' טיים: מופרכות (רוב קבוצות הפרמיירליג לא מתמודדות על האליפות, או נגד הירידה).
אלה שגדלו לתוך הצלחות ותארים: זה הזמן שלכם לטפח אהבה שאינה תלויה בדבר למועדון שלכם.

זה היופי בכדורגל: שנה נגמרת, שנה מתחילה; הבזיון של אתמול מתחלף באופטימיות של היום (רק אתמול הפסדנו לכם 2:8); לא מתמודדים על האליפות? כוססים ציפורניים בקרב על המקום הרביעי! השנה כבר לא זוכים בדאבל? עושים רפרש בכפייתיות בפורום האוהדים בעמוד השמועות בחלון ההעברות.

יאללה, צאו מזה.

אריק 5 בינואר 2014

מה פתאום? מי סובל? אופיר – שכחת? אנחנו עכשיו בעניין של ערכים. כדורגל? – סתם רעש רקע.

אופיר 5 בינואר 2014

אריק, אם יש משהו טוב בעונה הזו שלכם (חוץ מלראות אתכם מפסידים, כמובן…) אלה הפנינים האלה שאתה מפיק. במובן הזה, ההפסד שלך הוא הרווח שלנו.

אני מנצל את ההזדמנות גם כדי לתקן את ה-"מגוכחת" מלמעלה ל- "מגוחכת".

גיל 5 בינואר 2014

אריק, אני מצטער אבל אתה מהווה דוגמא רעה לאוהדי הצלחות. קצת קשה כמה חודשים וזה חורבן כללי? כמו שרונן כתב, כדורגל זה עניין נזיל. בדיוק כמו שהייתה ירידה השנה, יכולה להיות עלייה בשנה הבאה. ברגע שמקדשים את הרגע ולא נותנים למאמן זמן לעשות מה שהוא רוצה, זה בדיוק מה שיחריב את יונייטד לאורך זמן. אני יודע שקצת קשה לשמור על אורך רוח אבל באמת 4 חודשים זה כלום, ואפילו לא שנה או שנתיים של חוסר הצלחה.

אופיר 5 בינואר 2014

להגנתו של אריק צריך לומר שהוא לא מתלונן בגלל התוצאות אלא חזה אותן מראש.

גיל 5 בינואר 2014

יש הבדל בין לחזות את התוצאות לבין להאשים את המאמן. אני לא חושב שהמאמן אשם ברוב מה שקורה עד עכשיו השנה ודרישות לפיטורין מהיום הראשון זו בדיוק ההיסטריה שלא תגרום לאף מאמן לתפקד כמו שצריך.

אופיר 5 בינואר 2014

מסכים לגבי הפיטורים, אבל "אוהד הצלחות" הוא אחד שמגיב בקיצוניות לנסיבות. אריק התנגד בכל תוקף למינוי מהיום הראשון.

אם כבר, אריק (שלא זקוק לסנגוריה שלי) הכריז שלא אכפת לו מהתארים, אלא מהכדורגל. הכדורגל של מויס, חייבים להגיד, לא ממש מגיע מהקופקבנה (יותר ה-"תרים-תנגח" מהספורטק).

גיל 5 בינואר 2014

אז מה אם הוא התנגד למינוי מהיום הראשון, זה הופך אותו לצודק? להפך, הרבה יותר קל למצוא הצדקות לדיעה ראשונית שהבעת על מישהו בלי להסתכל מה קורה בפועל. נכון הכדורגל לא מלהיב אבל הוא גם לא כזה גרוע. הקיצוניות היא זו שפסולה בעיניי.

סימנטוב 5 בינואר 2014

1. אריק אמר את אותם דברים ביום המינוי.
2. תודה על תשובתך בפוסט של גרייזס…

עירן 5 בינואר 2014

גיל,

חוץ מססמאות שלא באמת יש להן בסיס בשטח, מה לגופו של עניין ? מה ראית שנתן לך תקווה שמויס יודע מה הוא עושה (ולא, ציטוטים לא נחשב) ?.

אתה לא ממש מתווכח עם אריק כאן. הוא מנסה לתת טיעון מבוסס ואתה משנן קלישאות, לעניות דעתי כמובן.

גיל 5 בינואר 2014

מה בדיוק נותן לך לחשוב שהוא לא מתאים? הוא מנסה להחתים את השחקנים המתאימים, נותן לשחקנים שונים לשחק לאורך זמן וחלקם הגדול פשוט לא טוב. אז אולי באימונים הוא לא טוב ויש לו חלק בכושר הלקוי שלהם והוא לא פסיכולוג טוב, אבל הוא לא זה שמאבד כדורים על סף הרחבה שמובילים לגול או מפספס מול שער כמעט ריק. יש גבול לכמה אפשר להאשים אותו, קצת פרופורציה.

עירן 5 בינואר 2014

אגב, איך אפשר, שוב בהתנשאות מגוחכת, להאשים את אריק בהיותו "אוהד הצלחות" כשהוא מראש אמר את זה ?

עירן 5 בינואר 2014

גיל, פשוט – כמו שרונן אמר בפעם שציטטתי (ואחרי זה סמית שוחרר באמת) – צריך לראות לפעמים את המשחקים כדי להווכח. זה מה שנותן לי את התובנה שהוא לא מתאים. תראה את הסטטיסטיקה שהובאה בפוסט של לפני המשחק לגבי אחוזי הדיוק, המסירות מהאמצע לחלוצים וכיו"ב.

יש גם גבול לכמה אפשר להאשים שחקנים. אלו השחקנים ששיטו לאליפות בדיביזיה, כמו שרונן כתב. עכשיו, קבוצות התחזקו, נכון, אבל קבוצות גם נחלשו ויוניטד היתה, עם אותם שחקנים, טובה מכולן. עכשיו היא לרא רק פחות טובה מאלו שהתחזקו, אלא גם מאלו שנשארו במקום.
המסקנה ברורה, לא ? אלא אם רוצים לנהל קבוצה כזו בססמאות וקלישאות. אה, וגם לצדד בערכים הנכונים. אתה מהווה דוגמה מצויינת למידה הצינית כאן, שאריק מדבר עליה, לשימוש ב"ערכים".

גיל 5 בינואר 2014

כי כשהקבוצה לא מצליחה הוא מתחיל בנבואות חורבן.

לגבי הסטטיסטיקה אני שואל שוב: הוא זה שלא מצליח למסור כמו שצריך? שמחטיא כדורים מול השער? שעושה חורים בהגנה? בסגל שיש לו זה היכולת היום. הקבוצה שיחקה לא רע השנה וסבלה מחוסר מזל. אז שוב, יש לו אולי חלק בקטע הפסיכולוגי אבל לא הוא זה שמשחק.

ואני שוב חוזר למה שכתבתי כבר בעבר. מה שהיה שנה שעברה לא רלוונטי. שחקנים יכולים להיות פחות בכושר השנה וגם התחרות קשה יותר. מה שחשוב זה מה שקורה היום ובהחלט השחקנים לא טובים כרגע.

ואודה לך מאוד אם לא תרד להשמצות אישיות כרגיל. אני כותב מה שאני חושב וזה בטח לא קלישאות אלא לפי מה שאני רואה קורה. אתה לא חייב להסכים אבל להכתיב לי מה לחשוב זה גובל קצת בחוצפה.

אריק 5 בינואר 2014

עירן. אני באמת לא מתווכח עם גיל. זה מעייף לא תורם ובעיקר – אף פעם לא נגמר, ועם הבדלי השעות זה בכלל נסחב לנצח. וזאת תגובתי האחרונה לשרשור זה.

עירן 5 בינואר 2014

מקבל את העצה. זה חכם. מה גם שהוא לא ממשיך לכתוב בלי להתייחס לעובדות. כותבים לו שחזית מראש את החורבן והוא בשלו שאתה מתחיל בנבואות חורבן אחרי הפסדים. העובדות לא ממש רלבנטיות.

כשכותבים לו שהוא משתמש בקלישאות ואלו סתם ססמאות הוא כרגיל טוען ש"מכתיבים" לו מה לכתוב. כאילו אין הבדל בין טענה שהטיעון שלו קלישאתי לבין טענה מה הוא צריך לחשוב ולכתוב. לכן, העצה שלך עושה לי הגיון. תכף מתחיל גם ניינרס-רודג'רס.

עירן 5 בינואר 2014

++ממשיך לכתוב בלא להתייחס

גיל 5 בינואר 2014

עירן, אתה מפספס כאן את הנקודה המרכזית. אין כאן שום חורבן. עונה בינונית מינוס במונחי יונייטד לא סיבה להיסטריה כללית.

ולחזור ולומר שאני מדבר בקלישאות מאה פעם לא הופך את זה לנכון. התייחסתי עניינית לכל דבר רק שבחרת להתעלם. אל תאשים אותי בזה שהדיעות שלי לא מתאימות לך.

זורק מילה 5 בינואר 2014

ממתי אתה מתרגש מכל ארחי פרחי?

אתה לא קרוב להיות אוהד הצלחות. אתה אוהד כדורגל אמיתי עם תשוקה. אוהד שאכפת לו, כנראה אכפת לו יותר מדי.

אוהד הצלחות זה אחד שאהד את איפסוויץ (או משהו דומה לזה) ופתאום הפך להיות אוהד יונייטד, רוצה לנחש מי זה?: -)

אופיר 5 בינואר 2014

גפן, סיקרנת אותי. מי?

זורק מילה 5 בינואר 2014

נו מי? אותו אחד שלאריק (כמו רובנו כאן) אין כוח כבר להתווכח איתו.

גיל 5 בינואר 2014

זורק כרגיל מפיץ שקרים.

דורפן 5 בינואר 2014

בדיוק. הנה מילאן במקום המאתיים באיטליה נדמה לי ומישהו יכול לשלול גביע אלופות שלהם בתוך שלוש שנים? לא.

תוהה בדרכים 5 בינואר 2014

אפשר לא להסכים עם הדרישה לפטר את מויס, אבל מופרכת היא בטח לא.

הנקודה לדעתי היא זו: אם אתה חושב שמנג'ר מסוים לא מתאים לתפקיד, אין שום טעם לתת לו עוד זמן, מכוון שהמציאות של אי ההתאמה שלו לא תשתנה.

להפך, אפשר לטעון שכול יום שעובר ולא נעשה השינוי, הנזק לעתיד המועדון רק גדל. סבלנות ביחס לעבודת המנג'ר אמורה להיות אמצעי ולא מטרה. המטרה היא טובת המועדון.

אני לא כותב שמויס צריך להיות מפוטר, אבל במידה ואתה חושב שהוא לא מתאים, דרישה מופרכת זו בטח לא.

גיל 5 בינואר 2014

בוודאי שהיא מופרכת כי לא שופטים מאמן שהחליף את אחד המאמנים הגדולים אי פעם אחרי 4 חודשים, במיוחד עם הירושה שהוא קיבל. ברגע שפיטורין עולים על הפרק אז באמת אפשר לסגור את העסק כי אז כל כמה חודשים שבהם מאמן לא מצליח ירצו לפטר אותו.

אריק 5 בינואר 2014

אופיר אם אתה רוצה שתובה כנה – חגגתי את ההפסדים האחרונים. מבחינתי כאדם המנסה להיות פרגמטי, בנקודת הזמן הזאת – כן ירבו. לא כדי להוכיח שצדקתי (למרות שזה תמיד נחמד) אלא כדי לשחרר את יונייטד מגראהם סונס שלה. לא אחרי שש שנים. אחרי עונה אחת והאמת – הספיק לי, גם חצי טוב.

זורק מילה 5 בינואר 2014

דורפן

99 אחוז ממה שכתבת לגבי ארסנל ואוהדיה נכון, רק אחוז אחד קטן שגוי והוא הליבה צר לאוהדי ארסנל לא הייתה אפילו רבע בעיה עם ארסן כמאמן היו לנו איתו בעיות אדירות כמנג'ר! אני ונגר החזיק ועדיין מחזיק בשני כובעים בארסנל, כובע אחד כמאמן וכובע אחד כמנג'ר. כמאמן הוא שני רק לפרגוסון בשני העשורים האחרונים, כמנג'ר הוא אחד הגרועים בפרמיירליג בטח בכמעט העשור האחרון.

שהמנגר של הקבוצה שלך לא מחתים שום שחקן משמעותי שנים על גבי שנים, ורק משחרר כוכבים (מצידם בצדק) ויוצא לתקשורת בהצהרות הזויות כגון ײאליפות סוגר מעכשיו על עשרים שנה במקום השני ײ כאוהד אתה בבעיה וגם הקבוצה.

המצב של יונייטד רחוק שנות אור מהמצב שארסנל הייתה בו בכמעט כל העשור האחרון (8 שנים) זה.

דורפן 5 בינואר 2014

רחוק לטובה או לרעה?

זורק מילה 5 בינואר 2014

רחוק לטובת יונייטד.

ארסנל הייתה בקבר 8 עונות. יונייטד כולה חווה חצי עונה זוועתית אחרי שני עשורים מלאי הצלחות. העתיד של יונייטד מאוד ורוד, כמה החתמות טובות ויונייטד חוזרת לעוף למעלה. (שוב, לא יהיו אליפויות בקצב של פרגי ולפני עידן שייחים ואוליגרכים, אבל תהיה קבוצת פאר אנגלית עם נניח 3 אליפויות בעשור, מה רע?) ) ל

אריק 5 בינואר 2014

רגע זורק, סבלנות עוד 5 וחצי שנים בחוזה של דייב. נראה לאן נגיע.

זורק מילה 5 בינואר 2014

לחוזה שלו אין משמעות, בטוח יש ליונייטד אופציית יציאה.

תסתכל על הלינק הכלכלי שצירפתי בפוסט הקודם ותבין שאם הקבוצה לא תשתפר משמעותית על המגרש זמנו ביונייטד מאוד קצוב. גם סבא פרגי לא יעזור לו. לדעתי יש לו עד ינואר הבא מקס' הקיץ הבא.

ועדיין אם לא יתנו לו כסף לרכש (ויתנו לו) מבחינתי הוא קורבן ולא אשם בכלום.

אריק 5 בינואר 2014

חתיכת קורבן! אני תכף בוכה, כל כך הרבה כסף בשביל לעשות כזאת חרא עבודה, שקיבל רק בגלל יחסיו ומוצאו. באמת עצוב רחמים. גם אברם קורבו לא?

זורק מילה 5 בינואר 2014

איף כמה שגיאות וכמה מילים לא קשורות התווספו בגלל השלמה אוטומטית מהסמארטפון.

אופיר 5 בינואר 2014

גפן, הרשה לי לחלוק עליך בנקודה הזו.

אני דוקא (חושב ש-) הבנתי את מערכת האילוצים שאיתה הוא היה צריך להתמודד, עם בניית האצטדיון החדש. אני חושב שצריך להצדיע לו על הפאסון שהוא שמר במשך כל התקופה הזו, שבה הוא העמיד פנים שהוא זה שמקבל את ההחלטות ושעומד לזכותו תקציב רכש בלתי מוגבל.

לעומת זאת, כמאמן הוא נכשל טקטית פעם ועוד פעם. כמה פעמים ראית אותנו מושפלים נגד המתפרצות של יונייטד וצ'לסי? כמה פעמים היה ברור לך שהילדים במרכז ההגנה לא בשלים (עדיין) להתמודד ברמות האלה? וקו הנבדל המטופש נגד רוני ורונאלדו…

השינוי הגיע אחרי ההפסדים לבאיירן, לבלקברן ולטוטנהאם בעונה שעברה. מאז, הוא העיר לחיים את החלק של המוח שלו שעוסק בטקטיקה, ובאמת אפשר להסיר בפניו את הכובע. להיות מודע ליכולת האמיתית של הקבוצה שלך, ולהתאים את עצמך ליריבה, זה המינימום שאתה מצפה ממאמן של קבוצה בעלת תקציב נאה-אך-מוגבל.

זורק מילה 5 בינואר 2014

אני חולק עליך. ארסן המנגר הכשיל את ארסן המאמן. לארסנל יש כבר כמה עונות המון כסף בקופה, וגם לא הביא כלום בכסף שנכנס ממכירת הרי, ססק, ואן פרסי אני מאסרי אני וכדומה.

אופיר 5 בינואר 2014

כשנפתחת לך קרן השתלמות אתה רץ לקנות יאכטה? רוב האנשים מצלים את זה כדי לקדם את המשכנתא.

אופיר 5 בינואר 2014

*מנצלים* את זה.

זורק מילה 5 בינואר 2014

צ"ל הנרי ונאסרי

wazza 5 בינואר 2014

רונן אף פעם לא ראיתי אותך כל כך מעורב בדיון, יכול להיות שאתה קצת מודאג?

דורפן 5 בינואר 2014

אף פעם לא ראית אותי מעורב בדיון? אף פעם? טענה לכל הפחות מוזרה. אני באמת משתדל להיות מעורב בבלוג, לעתים מקור פרנסתי לוקח ממני שעות אחרי משחקים. אבל אני משתדל.

wazza 5 בינואר 2014

ראיתי אבל לא באינטנסיביות כזאת, יכול להיות שאני טועה אבל זה לא היה בכוונה לפגוע.

צרפתי 5 בינואר 2014

ואם הקשר ההגנתי שהיונייטד מחפשים זה רונן דורפן?.. השקעה חסרת פשרות, מחויבות מוחלטת, דיוק, כיסוי שטח, ראיית משחק מפוקחת… קטונתי מלשפוט את מוייס בשלב זה, אם יצליח, אשרינו ואם לא, הרי צריך מישהו בשביל לספוג את תקופת המעבר.

עידו 5 בינואר 2014

הפחד שלי הוא שלמויס אין את מה שצריך. אני חושב שזו עונת מעבר ולא יקרה כלום אם נקח הכל רגוע. אבל הבעיה היא שנראה שהוא לא מספיק טוב לתארים ולהוציא יותר מהמקסימום בקבוצות שלו. אברטון מעולם לא נצחה משחק חוץ .מול אחת הגדולות (או כמעט ולא) והעונה היא בעונת שיא ובלעדיו
יש יותר מדי הגבהות ויותר מדי הפסדים בבית מה שלמורינו אף פעם לא קורה

וככה מכינים קבוצהשתאבקעדהסוף. לפי דעתי אם אברטון מסיימת לפנינו בטבלהמויס צריך ללכת מויתה לבד…אלא אם הוא לוקח את גביע האלופות :-)

עידו 5 בינואר 2014

ללכת הביתה לבד..

אריק האחר 5 בינואר 2014

לוותיקים שבנינו
גם שפרגוסון התחיל ביונייטד היו עונות גרועות .
הוא לא נהפך לסר בעונה וגם לא בעשור .
מה שמטריד אותי מאד זה שמויס נראה היום
בחלקים מסוימים כבוי לחלוטין שלא לאומר בהלם מוחלט.
אני לא זוכר מעולם כך את פרגוסון בטח לא בתחילת דרכו.
אני מודה כשדברו על מוריניו בתור מחליף לסר עברה בי חלחלה
שזה יהיה המחליף .
היום יש לי בהחלט הרהור שני בנידון.
אף קבוצה של מוריניו לא הייתה מסריחה ומביישת את הדשא
כמו שהשחקנים היום שיחקו.
למעט וולבק אף שחקן היום לא היה ראוי לחולצה של יונייטד!!!
לא יודע כרגע מה הפיתרון ואין לי מושג מה מצב הפצועים
אבל יש ביונייטד מספיק שחקנים שאפשר לצאת איתם לדשא
למלחמה.
זה הזמן של הוותיקים ובראשם דווקא רוני להביא למשחק את
הרוח והמסורת של יונייטד .
לא יופי וטכניקה אלא אופי ומלחמה.

אריק האחר 5 בינואר 2014

חשבתי על עוד נקודה
לקראת הסיום נראה מחזה שאני לא זוכר במשך עשורים.
מקומות ישיבה נטושים!!!
חבר שגר במנצ׳סטר דיבר איתי טלפונית ואמר לי שזה נושא השיחה בעיר.
אוהבים או לו כולם מזכירים פתאום דווקא את רוי קין !

אריאל גרייזס 5 בינואר 2014

לא מאמין איזה הספדים פה אחרי הפסד בגביע ועוד לקבוצת פריימרליג. זה לא שהפסדתם פה לקבוצת ליגה שלישית (תאמינו לי, מכיר את זה) ושיחקתם עם ההרכב הראשון.
לא יהיה שמח ממני לראות את היונייטד נופלים, אבל בחייאת, כמה נהי. תהיו גברים, תאהדו את הקבוצה שלכם גם כשקשה, תתמכו במנג'ר שלכם, הוא שם בקושי ארבעה חודשים ולא הביא חיזוק בכלל. כאילו מנסים להצדיק את כל הדברים הרעים שאמרו על אוהדי יונייטד לאורך השנים

גיל 5 בינואר 2014

אריאל אתה כל כך צודק. לאנשים היום אין סבלנות ולא רואים את התמונה הגדולה. 4 חודשים זה ממש כלום להעריך מישהו, בטח אחרי עזיבה של מנג'ר כל כך אגדי.

עירן 5 בינואר 2014

גיל, מזל שאתה כאן להאיר עינינו בתמונה הגדולה. אריק כתב לו, בציניות שנראה שלא בדיוק הבנת, שאם אוהד ליברפול מפציר באוהדי יונייטד לתמוך במאמן, זה כנראה מאמן שטוב לליברפול (ואז תרומתו ליונייטד ברורה). עזוב, אבל ברור שגם גרייזס לא רואה את התמונה הגדולה ואתה טורח להסביר לו אותה מדי שבוע גם בפוסטים של הפוטבול שלו.

גיל 5 בינואר 2014

יפה שאתה יודע מה אריק חשב. אני דווקא מפרש את מה שכתב אחרת. אוהדי ליברפול הרבה פעמים קראו לפיטורי רוג'רס והטענה היא שהם לא תומכים במאמן בדיוק כמו יונייטד אלא שאריאל לא טען את זה.

ולא הבנתי מה הקשר לפוטבול כאן אבל כרגיל אתה זורק דברים לא קשורים.

אריק 5 בינואר 2014

כשאוהד ליברפול מפציר באוהדי יונייטד לתמוך במאמן…

גיל 5 בינואר 2014

הוא אישית דווקא תמך במאמן כך שלא ברורה הביקורת.

אריק 6 בינואר 2014

ווי , זה באמת לא היה מסובף להבין…

wazza 5 בינואר 2014

נראה לי שהוא כתב את זה לך

wazza 5 בינואר 2014

זה היה לאריק

אופיר 5 בינואר 2014

מוחמד סלאח? יונייטד?? For real???

אופיר 5 בינואר 2014

חזל"ש…

יואב 5 בינואר 2014

רונן,
מאד נהנתי לקרוא את התגובות שלך.
רק אוהד שחווה את החושך, יכול לקבל פרספקטיבות כל כך נכונות, סבלניות ולא מתלהמות.

אכתוב שוב-מאושר שפרגי פרש כאלוף. היצורים מוזמנים להמשיך לקשקש ולטנף. פרגי אלוף אנגליה!

אריק האדום 5 בינואר 2014

מאוד פשוט. מוייס צריך את הקאנטונה שלו.עד שאריק הגיע פרגסון היה מאמן כושל עם עתיד לא ברור.
Eric came here and changed football. He changed the mentality and changed the way of everything – Peter Schmeichel

לא מספיק מאמן טוב וערכים. כדי שהקבוצה הזו תהפוך לקבוצה של מוייס הוא צירך קטליזטור. אריק היה כזה, רוי היה כזה. רונאלדו היה כזה. רוד היה כזה. ואן פרסי גן, באופן כלשהו.
אבל זו הקבוצה של הפרגסון, או המועדון יותר נכון. ושם זה תמיד היה אריק.
מוייס צריך למצוא את הקאנטונה שלו. אני חושב שזלאטן אולי זקן אבל הכי מתאים לזה, אבל זו סתם ירייה באפלה המייאשת.
גלורי גלורי

Fluttershy 5 בינואר 2014

הנה לינק שאוריאל דסקל שם בפייסבוק, אפשר לראות את זה 100 פעם רצוף וזה לא נמאס. :)
https://vine.co/v/hYHFw2iVY3l
אגב, בלי קשר ליונייטד, נדמה לי שמפעל הגביע האנגלי מאבד עם השנים את חשיבותו. איצטדיונים לא מלאים, הרכבי מחליפים (שאת זה אפשר להבין האמת) ולא ראיתי תשוקה אצל השחקנים כמו במשחקי הליגה. חוץ מזה סיבוב הגביע הזה תקוע אחרי מאמץ גדול של משחקי הכריסמס, שמעתי כבר כמה מאמנים שהתלוננו על זה. וגם משחק חוזר במקרה של תיקו זה חוק מיושן שחייב להיות מבוטל, עם כל הכבוד למסורת.

edgecator 5 בינואר 2014

אריק, שאלה רצינית: כמה רחוק לדעתך מוריניו, עם אותו תקציב שניתן למויס לאורך השנים, היה מגיע עם אברטון?

אריק 6 בינואר 2014

מי יודע? לאן היה מגיע ששומאכר לא בפרארי? עדיין הם כמו שאמר מישהו כאן בפלנטה אחרת.

טל המנצ'סטרי 6 בינואר 2014

אני לא מודאג, רחוק מזה ולמה?
כי בגזרת המיקרו, אומנם עפנו מהגביע האנגלי, לצערי כבר כמה שנים אנחנו לא מגיעים רחוק מספיק במפעל הזה
אבל יש לנו כבר מחר חצי גמר גביע הליגה וכשאנחנו פייבוריטים להגיע לגמר.
בליגה, קיבלנו בעיטה לביצים בדמות ההפסד המיותר לטוטנהאם שעצר רצף חיובי ועדיין, אנחנו לא בפער נקודות מהטופ 4 שאי אפשר למחוק אותו.
לא מדבר על אליפות, הבקענו לעצמנו יותר מדי גולים עצמיים במשחקי הבית, כן מכוון לצמרת הגבוהה.
ויש לנו בקרוב גם את החזרה של ליגת האלופות ולאחר שלב בתים מרשים יחסית.
האם המיקרו הזה זה איזה סוג של רעידת אדמה? לא בבית הספר שממנו אני מגיע.
ראיתי תהומות עמוקים יותר, גם אצל פרגוסון.
בעונת 2005 וגם בחצי הראשון של 2006 יונייטד שיחקה כדורגל רע הרבה יותר והתוצאות היו רעות גם כן, כולל באירופה.

מי שרוצה להיכנס לפאניקה, בעיה שלו.
אלה שנהנים עכשיו לצאת מהחורים ולקשקש, שיקשקשו, הם יעלמו עם הגשם הראשון.

בגזרת המאקרו, מהרגע הראשון מוייס פעל בצורה שגורמת לי להיות בטוח שהוא מבין את המנטרה.
פיל נוויל וראיין גיגס בצוות האימון.
הניסיון שלו להביא מגן שמאלי ברמה גבוהה ולאחר שאברה משחק ללא הפסקה במשך 6 שנים, בדיוק מה שמוריניו עשה כשהגיע לצ'לסי, שכמעט על כל עמדה היו לו 2 שחקנים ברמה גבוהה.
הניסיון שלו להביא קשר אמצע איכותי, בור שפרגוסון לא טיפל בו במשך כמה שנים והוריש למוייס, כלומר, מבין את הבעיה פעל ויפעל לתקן זאת.
אני לא מכיר עוד הרבה מנג'רים שהיו נכנסים לנעליים של פרגוסון ובמציאות שבה מצפים מהם לייצר תוצאות מהרגע הראשון, ודווקא כשהן לא מגיעות, בכל זאת יש לו את הביצים לקדם שחקן צעיר וכישרוני כמו יאנוזיי ועל כל הבוסר שלו.
ה Man Management Skills בנוגע לויין רוני שחזר לגדולה שלו העונה.
הלחישה על האוזן של וולבק לעבוד יותר קשה ואחרי כולם באימונים על הסיומת והפריחה המחודשת בשבועות האחרונים של דני בוי כתוצאה מהאימונים הללו, כלומר יש הבחנה של הבעיה, יש טיפול נכון, יש תוצאות.
נתינת האשראי לאוונס וסמולינג כבלמים המובילים של הקבוצה, צעירים ועל פני הותיקים יותר (אגב, פרגי בספר שלו כתב כי הוא רואה את הצמד הצעיר הזה מוביל את ההגנה של יונייטד לשנים קדימה)
ויש עוד דברים קטנים שהחשיבות שלהם היא עצומה וגם אם כרגע והדגש הוא על כרגע, הם לא באים לידי ביטוי בכל תוצאה ובכל משחק.

מי שחסר סבלנות לעולם יהיה חסר סבלנות.
מי שמפונק כנראה גדל לתוך דור הזהב של יונייטד ב 20 שנה האחרונות.
מי שטעם את הרע, יודע להעריך את הטוב ולא נכנס למרה שחורה וכשדברים הולכים טיפה יותר קשה, כמו בחצי העונה הזו.

we'll never die זו לא סיסמא אלא דרך חיים!

אמיר המקורי 6 בינואר 2014

לא להאמין!נאיבי או סתם פאתטי?! אנו מאלו שגדלו עוד על היונייטד שירדה ליגה, כנראה שלא כל מי שמביע דעה בניגוד לדעתך המלומדת נחשב כמפונק!
אז פרגי אמר שהם יהיו הבלמים,So what?!כל מי שיש לו זוג עיניים יודע שאין היום בלמים ביונייטד, לא כאלו שהיו מגדולי שחקני תבל ולא אלו שחשבו שיוכלו להיכנס לנעליהם.
גם בארסנל ובליברפול חשבו בעבר שלא נורא והכול יסתדר מאילו כי הן מועדוני פאר, אז חשבו! אחת מהן לא זכתה באליפות כבר תשע שנים והשנייה רק עשרים פלוס!

יואב 6 בינואר 2014

אתה מאלו שלא מבינים את מה שהם רואים. וטרחניים במיוחד.
שנים שאני קורא את התגובות שלך פה, אף אחת מהן לא היתה חיובית.

אמיר המקורי 6 בינואר 2014

לשליליים שכמוך אין לי תגובות חיוביות, אתה צריך לראות את ליגת העל הישראלית זו בדיוק הרמה שאותה אתה מבין!
חסיד שוטה ואוהד פנאט שלא מוכן להתבונן נכוחה במה שהמראה מציגה לו! מתאים לך לחיות בשלטון טוטליטארי(אולי אצל פוטין)שם לא מבקרים את השליט ואם עושים זאת יושבים בכלא.

יואב 7 בינואר 2014

אתה הטרחן הבלתי נלאה והשלילי שמשום מה מאוהב בתובנות החלולות שלך וממשיך לטרחן איתם.
אין שום תובנה שאתה יכול לחדש לי כי אני מבין את מה שאני רואה, אתה רק מדקלם קלישאות ועוד מאוהב בהם.
מה לך ולפרגי בכלל? אני יכול להעביר לך הרצאה עליו שהעיניים שלך יתהפכו. מה לך ולדחוף עקיצות לעברו גם כשהוא מצליח? לך תייעץ למנתח מוח, אולי אז תבין כמה אווילי זה נראה. ובכלל השפה הממורמרת וכפוית הטובה, ההתקרבנות והפסמיות. לא בבית ספרי ולא אצל אוהד אמיתי. כנראה שכחת מה זה להיות אוהד והתאהבת בפוזת המבין שלך.
מה שטל שכח-אתה לעולם לא תלמד. מה שהוא(וגם אני) חווינו , טוב ורע מחסן אותנו משכמותך שקורא לסגל פירות ביאושים. זאת מרירות מתובלת בחוסר מושג ויהירות.
גם מכבי מעניינת אותי, זה כנראה פסול בעיניים הסנוביות עלק שלך. אני בטוח שלא הוצאת את הכסף, הזמן והאנרגיה שאני הוצאתי, כדי לראות את הדברים מקרוב. אין לך שום יכולת לשפוט אותי, אני לא בליגה הזאת של המרמרת ועלק תובנות.
שבוע טוב.

יואב 7 בינואר 2014

נ.ב
הבלתי נסבלות שלך היא מוסיקה נעימה לאוזני שהקבוצה שלך ושל חיימקה ומושיק מתרסקת.
כנראה שלא שמעו בקולך. יהה רייט פחחחח.

טל המנצ'סטרי 6 בינואר 2014

רק חמור קופץ בראש.

ראית שכתבתי את השם שלך במפורש כמפונק?
אתה חושב שאני בודק שם שם והודעה הודעה?
ראיתי את הקו המסויים הזה ברפרוף, אפילו התרגלתי אליו פה ולאחר הפסד של יונייטד, אתה זה שבחרת להכליל את עצמך בתוכו. בעיה שלך.

כשיש לך את וידיץ' בקבוצה, גם את ריו, מאוד היה להיות קל למנג'ר חדש להמשיך עם המנוסים יותר, בעלי השם וכשדברים הולכים עקום יותר.
מוייס מיד לאחר פתיחת העונה שריו ווידיץ' הפגינו יכולת לא מספיק טובה, שינה כיוון ודבק בו, אוונס וסמולינג ולו לא היה לו בור במרכז הקישור או עמדת המגן, גם ג'ונס,
זו הנקודה, את זה אתה מסוגל להבין ולהעריך?

לליברפול לא היה את הבסיס היציב שיש ליונייטד וכשהיא התחילה לרדת מנכסיה.
ארסנל למרות הכל עדיין שמרה את עצמה בצמרת ללא הפסקה וזה היה עניין ובחירה של המנג'ר שלה לא להמשיך בקו שהביא לו הצלחה,
גם זה שונה ולא קרוב למציאות שיונייטד נמצאת בה כיום.

עכשיו זה תלוי בך אם אתה רוצה להגיב לעניין או לחפש ולהעלב.

אריק 6 בינואר 2014

טל. יונייטד במקום מצויין. ועם סגל הרבה יותר טוב ממה שמנסים לצייר אותו ובעיקר עם עומק גדול. מי שרוצה לזלזל שיזלזל. הבעיה של יונייטד היא אחת ויחידה ופה אנחנו לא מסכימים. יונייטד מינתה לטעמי את האיש הלא נכון בזמן הלא נכון. אחרי פרגי רק מי שיודע להלחם בצמרת באופן קבוע יכול היה לבוא. אפשר היה גם להביא צעיר מבטיח עם סגנון משחק אטרקטיבי או לכל הפחות מודרני. מויס הוא לא זה ולא זה. הוא כן סקוטי. אבל זה לא זה. השחקנים נראיםנכבויים הם לא מאמינים בו כמו שהיו מאמינים במהיג אמיתי. המערכים אומללים. הסגנון נורא. פרסמו באנגלחה סטיסטיקות יונייטד מגביהה יותר מוסרת (? ) כדורים ארוכים יותר. מוסרת פחות על הארץ. מדוייקת פחות. כמה אפשר לשקר לעצמך בשם נאמנות? כמו עעברים אחרי חליל. נאמנות כשהיא עיוורת עלולה לפעמים להגיע לטפשות. אנחנו לא רחוקים משם.
עכשיו אפשר לדבר על כך שאתם אוהדים נעלים, זה כמובן שטויות מוחלטות כי אנשים הם שונים ואוהדים בצורה שונה. מתנגדי הרייך למשל כדוגמא קיצונית לא אהבו פחות את גרמניה מהחיילים המסורים. דבר חשוב בחיים היא מידה של סקפטיות.

יוסי מזרחי 6 בינואר 2014

אריק.

כמה הערות קצרות.
אני לא מסכים איתך בנושא מוייז וזה ברור ממה שכל אחד מאיתנו כותב. מה שמרגיז אותי, היא התופעה של דה לגיטימציה של אחרים במסווה ובלי להגיד את זה.
להגיד על מי שדעתו אחרת ולא פחות נחרצת משלך, שהוא (או הם) "אוהדים נעלים" זו זילות וחוסר נימוס. להגיד שמישהו כאן אומר את דבריו רק כי הוא אוהד עיוור עם הדוגמא הלא מוצלחת שהבאת זה עוד מאפיין של זלזול.
אתה כותב כך: יונייטד במקום מצוין עם סגל עמוק ויותר טוב ממה שמנסים לצייר אותו. יפה. זו דעה לגיטימית ואני חושב שברובה לא מדוייקת.
כמות זה לא עומק, וכאשר ארבעת הקשרים שלך הם עם אוריינטציה הגנתית הרבה יותר מהתקפית, להגיד על המבחר הזה שהוא עמוק,זה לא רציני.
כאשר אין מחליפים יעודיים לשני המגינים זה לא עומק המצב שמאלתרים כל הזמן ובסוף מוצאים את סמולינג המסכן אשם. כשבלם העתיד משחק כקשר אחורי מזדמן זה לא עומק. זה שימוש במצאי כמוצא של אין ברירה.

מצד שני אנחנו לא מסכנים גדולים. יש בסיס מצויין ויש צורך גדול להרחיב אותו ולהשביח אותו. וזה כולל שחרור כמה שמזמן לא היו צריכים להיות כאן ושהמשבצות שלהם לא התפנו בזמן.

ועכשיו לחביבך מוייז.

כמעט כל בחירה אחרת, היתה יכולה להביא תוצאות טובות בטווח המיידי. אבל, וזה אבל גדול, על חשבון העתיד, הקרוב מאוד ומה שמעבר לו.
אם מישהו חושב שיונייטד תהיה פעם כמו סיטי או צלסי ככל שהדבר קשור בכסף והוצאתו, טועה. האתוס שאתה מתחיל לזלזל בו של בניה ושילוב במקום רכש פראי,קיים כאן ומהרבה סיבות ימשך. להמשיך את הקו הזה לא יוכלו לא מוריניו ולא דומים לו.
בין אלו שמתאימים לתפיסה מוייז הוא המתאים ביותר גם אם זה עולה לנו ביוקר עכשיו וגם אם קשה ולא נעים.
הקבוצה תראה אחרת לגמרי בעונה הבאה, כמעט בלי קשר למה נשיג העונה. להניח שמוריניו או אפילו סיר אלכס היו דורסים את הליגה עם מה שיש למוייז ביד זו אשליה ואיבוד קשר למציאות.
ואחרי הכל אני מכבד ומעריך את הביקורת שלך. רק שאתה טועה.

עירן 6 בינואר 2014

יוסי,

גם הניתוח שלך מכובד (מאד) תמיד.

אבל יש להבנתי בעיה – כמו שכתבתי למעלה לרונן, צריך פשוט לראות את המשחק. המשחק אפור, משעמם וכאמור, מרובה בהרמות ומסירות ארוכות. ההרכבים בד"כ פחדניים מדי.
עכשיו, חבר את זה, כפי שגם בא לידי ביטוי בסטטיסטיקה שהובאה בחלק הקודם שכתב רונן לפני המשחק (באחת התגובות שם, שגם אריק כאן הביא ממנה) עם העבודה של מויס באברטון, תוסיף למרקחת הזו גם את חוסר הרצון הבולט של השחקנים ואת מה שנראה כאי האמון שלהם במנגר וקיבלת מתכון שלכל הפחות היה צריך להביא להטלת ספק אצלך ואצל אחרים.

אז עכשיו, כשהזמנים לא טובים, אנחנו שומעים על כך שלמועדון יש ערכים ולכן לא הביאו את מוריניו, למשל. אני מאד לא אוהב אותו, אבל מאד רציתי אותו7. היה לי ברור שכשיקבל את ג'וב חייו הוא יידע להשתנות והשחקנים יעשו בשבילו הכל.
התנחמתי בכך שמויס הוא בחירה של פרגי (אגב, את הבחירות ואי הבחירות של פרגי אתה מרבה לבקר בתגובות שלך, אז ברור לשנינו שלא כל בחירה שלו היא בינגו). אלא שרואים את אברטון בהעדרו – ואני מדבר הן על הסגנון והן על ההצלחה – ורואים איך הוא פשוט העביר את הסגנון הזה ליונייטד.

כך שנדמה לי שלהעדר הספק וצביעתו בטענות של ערכים מדבר אריק כשהוא טוען לנאמנות עיוורת. העדרו של הספק לגבי מויס אצלכם נראה לי מאד מאד תמוה.

טל המנצ'סטרי 6 בינואר 2014

עירן

מה הבעיה עם "ערכים" או עם הרצון למנות מנג'ר שמתאים יותר לזהות וההיסטוריה המועדון ולרצות לשמור על זה?
האם "ערכים" אמורים להיות לגנאי?
האם חשיבה של מעבר לתואר אליפות או התמודדות על אליפות נקודתית אלא תפיסה שבה המועדון ינוהל אמורה חייבת להיות באור שלילי וכשאנחנו נמצאים רק בתחילת הדרך? (לא חושב שמישהו ביונייטד ימשוך מצב שכזה או אי זכייה בתארים במשך 8 שנים ורק בכדי לקדש את "הערכים")
כמו שיונייטד כמעט ומעולם לא היתה מועדון שמביא את השחקנים הכי גדולים בעולם וכשהיחידים שהגיעו עם תו תקן של וורלד קלאס או סופרסטר מחוץ לאנגליה או משהו שמתקרב לזה היה ורון ו…זהו בת'כלס ועל אותו המשקל הרצון להביא מנג'ר מקומי, עם בסיס ורקע שדומים לזה של פרגוסון, באזבי, בידיעה או לפחות לכוון כי תהיה זו מערכת יחסים ארוכת טווח וכשלא בטוח שהיינו משיגים את הדבר הזה לו היינו מחתימים איזה קאפלו או מוריניו וכשהגעה של פיגורה שכזו יכולה מאוד להיות מלווה גם בסגנון שונה של רכישת שחקנים, פחות דגש על שחקנים תוצרת בית ועוד.
העניין הוא שביונייטד לא נבהלים מעונה ללא תארים או חצי עונה פחות טובה על הדשא וכן מכוונים ומסתכלים על התמונה לטווח הארוך, אולי אלו היו דברים שפרגוסון לקח בחשבון ושם עליהם דגש כשהחליט על מי יהיה היורש שלו?
אתה רואה את אברטון ומרטינז שנהנה גם ממה שמוייס השאיר לו.
תסתכל על ההגנה של וויגאן תחת מרטינז במשך כמה שנים,
תראה את ההגנה שירש באברטון, האם זה לא בסיס יציב שעוזר למרטינז וכשהוא לא ידע להשיג כזה במשך כמה שנים בקבוצה הקודמת שלו?
ולא, אין שם ספורסטארים בחוליית ההגנה שמוייס בנה באברטון,
כלומר זה לא שלמוייס היו משאבים מיוחדים שלמרטינז לא היה בוויגאן.

אריק 6 בינואר 2014

טל. יותר מדי סילופים! ההפרש בין וויגאן לאברטון גדול מאברטון ליונייטד. אז מרטינז נהנה מהקבוצה שמויס השאיר. ומויס סובל מהקבוצה שקיבל, מעניין… אז אברטון היתה אלופה?

עירן 6 בינואר 2014

טל,

תודה על התשובה המנומקת היטב כרגיל.

אבל מה עם הספק ? באמת שלא התעורר אצלכם אפילו לא קמצוץ שלו לגבי מידת ההתאמה של מויס עד עכשיו ?
אגב, אני מסכים עם אריק על מויס ואברטון ומויס ויונייטד. אי אפשר לרקוד בכל החתונות ולהחזיק בחבל בשני קצוותיו וכל זה במקביל…

אריק 6 בינואר 2014

אהה טל. ומרטינז הביא לוויגאן תואר. משהו שמויס לא עשה. וזכור לי משחק של 3-0 בחוץ אצל קבוצה שהמאמן הנוכחי נהנה מאיכותה.

wazza 6 בינואר 2014

וגם ירד ליגה…

אריק 6 בינואר 2014

כן. חרא מאמן

יוסי מזרחי 6 בינואר 2014

עירן ידידי.
נכון הוא שלדעתי לא כל מעשה של סיר אלכס היה נכון או מוצלח. אחרי הכל גם הוא בן אדם.
אבל, במקרה הזה הבחירה או ההמלצה היו נכונים מפני ש(לדעתי) היא היחידה שתאפשר למועדון להמשיך הדרך ההתנהלות שלו מקצועית וכלכלית. בחירה במוריניו או בגוורדיולה,היתה מובילה לכוונים אחרים.הדרך הזו תאפשר לנו להשאל אלה שכולם מחקים אותם וזה אחרי כוונון מערכות קטן שמתבצע לנגד עינינו.
המשחק שלנו לא יפה לעין, אבל הוא כזה כבר די הרבה זמן לכן אין צמידות והקבלה להיותו של מוייז בעמדת המנגר. זה נובע מהרבה משתנים, בעיקר סוג השחקנים שמשחקים אצלנו היום.
.
מוייז הפיק באברטון הרבה יותר מסך השחקנים שהיו אצלו ויש מידה של שותפות בהישגי אברטון של היום גם למוייז.הרי אילו היינו לוקחים בעונה הזו את גביע האלופות,כולם היו אומרים שלסיר אלכס ומה שהוא בנה, יש חלק בסיפור, אז למה לא מוייז באברטון??
.
וטוב שיש לי הזדמנות,לתקן רושם שאולי נוצר. גם לי יש ספקות פה ושם בנושא מוייז והקבוצה,וקראתי לו פעם פחדן וטיפש אחרי תיקו ביתי הזוי, אבל כאשר זה בא בתוך התמונה הכללית,ומול האלטרנטיבות זה נראה לי הכי נכון, ולמרות שאני פנאטי לקבוצה הזו ,אני עדיין חושב עם ארבעת התאים הפעילים שבין שתי האזניים.
הספק קיים והאמונה החזקה יותר מנצחת.
.
ואין לי בעיה עם הביקורת של אריק שאוהב את הקבוצה לא פחות ממני. אני לא מקבל שום סוג של קיצוניות ובהקשר הזה הוא נתפש אצלי כמקצין.
.
א-פרופו סטטיסטיקה.
לא לזלזל אבל גם לא לקדש. צציריטו החמיץ לפני הפיגור הראשון משני מטר ובעט באויר במקום שנוביל ואולי נדרוס. זה לא רק נתון סטטיסטי, זה גם חוסר מזל,ואם היינו מנצחים, משהו שהיה סביר יותר עד להרחקה של פאביו,הסטטיסטיקה היתה מתפרשת אחרת.

אריק 6 בינואר 2014

הדה ליגטציה לא בא מהצד שלנו. כל מיני מגיבים התחילו לכנות אותנו אוהדי הצלחות ושאר ירקות. ואני לא אהבתי את מויס לפנח שבא. נחרדתי שמונה ואני נחרד עוד יותר מביצועיו. אתם לא מוכנים לבקר מאמן שעושה עבודה גרועה יותר ממה שאברם היה עושה רק כי הוא סקוטי או כי אלכס או כי לא ראיתם את אברטון משחקת או לא יודע למה. מויס נכשל בצורה הגרועה ביותר האפשרית ציון 0 עגול. לא תרם כלום. הרס שחקנים שיכלו לתרום קידם את אשלי יאנג. 0 תרומה והמון הרס. הכי מצחיק שאתם תומכים בהבאת צוות מקבוצת מרכז טבלה על חשבון הצוות המנוסה שזהנלא רק טמטום זה אפילו בניגוד לעצת הסר.

אמיר המקורי 6 בינואר 2014

אם היית מבין את המשחק היית רואה את הבעיות העכשוויות כבר לפני שנתיים, זהו שאין לך את זה! יש לך אמנם הרבה אהבה ואהדה אמיתית ליונייטד אבל בהחלט כזו שהיא פנאטית "ומעוורת" שגורמת לך לראות את המציאות והמשחק בצבעים לא נכונים.
בינתיים כל מה שאנשים כמוני וכמו יוסי מזרחי טוענים כאן בבלוג בשנתיים האחרונות מתממש בימים אלו ממש.
מויס קיבל מהסר סל מלא בפירות באושים ורק מי שלא מבין ממשיך לטעון שהוא השאיר לו קבוצה עם פוטנציאל.
הסר פספס(שלא כדרכו) והיה אמור להתחיל את הריענון בחוליית הקישור כבר לפני שנתיים ויותר ובהגנה לפני שנה וחצי…
בקישור הוא לא עשה כלום ולהגנה הביא שחקנים לא ראויים.
כנראה שיש "חמורים קופצים " שמבינים כדורגל "וחמורים שאינם קופצים" שלעולם לא יבינו.

יוסי מזרחי 6 בינואר 2014

לכולם:

רדו מהעץ הזה של שילוב עלבונות והעלבויות. זה לא מתאים לדיון ברמה שאנחנו רוצים לקיים.
לכולנו יש יסוד של פאנטיות לקבוצה, ולכל אחד זוית הראיה שלו, שהיא לא רחוקה מאוד מהסובבים ואיך להגיד, יש לנו מספיק צרות בלי תוספות לא מקצועיות.
עכשיו יגידו שאני מתנשא…..

טל המנצ'סטרי 6 בינואר 2014

לקרוא לסגל שמגובה בתארים והצלחה, סל מלא פירות בואשים…אתה חזק בסיסמאות באוויר וכאלה שריקות מתוכן, לקבל הסבר טיפה יותר מעמיק וענייני זה גדול עליך.
לא מפתיע אותי.

אריק 6 בינואר 2014

אנשים קצת כפויי טובה… בעיות יש. ואפילו כמה אבל השחקנים האלה הביאו אליפויות ועוד הצלחות קוראים פה להעיף את זה ואת ההוא ואני לא אוהב את זה.

יוסי מזרחי 6 בינואר 2014

אריק יקירי.
לא תמצא בשום מקום אמירה שלי שצריך להעיף איזה שחקן שלבש את החולצה שלנו מהקבוצה.
צריך לשחרר, למכור, להשאיל, וכל ביטוי אחר מכובד.
לזרוק?? זה אצל מוריניו ואני לא עוקץ אותך.

טל המנצ'סטרי 6 בינואר 2014

אריק

אני חולק עליך בהקשר של יונייטד מינתה את האיש הלא נכון.
גם אם פרגוסון היה נשאר לאמן בעונה הזו, הוא לא היה מלקק דבש אלא היה צריך להתמודד עם אותם הליקויים ושהוא לא טיפל בהם בזמן.
בוא נדבר מקצועית,
זה לא שמרכז הקישור של יונייטד בכלליות או אתמול לצורך העניין היה רע, דווקא העונה אנחנו ומבלי לבדוק סטטיסטית אלא מהרגשה ואיך שאני חי את המשחק, אחוזי החזקת הכדור שלנו גבוהים הרבה יותר מהעונה שעברה למשל, גם מול הגדולות, הבעיה היא שאין לנו קשר אמצע שידחוף למעלה ויסכן את השער.

קאריק משחק מאחורה, קלברלי משחק מאחורה, פלטצ'ר משחק מאחורה, ג'ונס משחק מאחורה, פלאייני אמור לשחק מאחורה, אנדרסון לא נחשב.
כלומר 5 שחקני אמצע כשלאף אחד מהם אין אוריינטציה התקפית באמת וכל דחיפה שלהם היא בגדר בונוס ולא משהו מוגדר ויציב.
גם כשהם עושים לחץ קדימה וחוטפים כדורים (ואנחנו עושים לא מעט מהלחץ הזה) או מנסים מדי פעם לדחוף ולשחק מעמדה קדמית, זה לא טבעי ולכן לא מנהל חלק ונכון, בטח לא יציב.
בגלל זה אנחנו חסרים איום התקפי, הקיצוניים סובלים מזה (עומס יתר עליהם בזמן משחק ולכן אנחנו רואים מספרים פחות טובים באיכות הכדורים וסטטיסטיקה לא מחמיאה של כדורים שמוגבהים לרחבה) החלוצים סובלים מזה (וזה לא משנה שוולבק בכושר נהדר ושהרננדז תמיד כובש) וזה גם מביא בסופו של דבר להתקפות נגד כי קבוצה יריבה של מרגישה מאויימת מדי, תוקפת.

למה זה גורם? לרוני לרדת ולשחק למטה יותר וזה מחזיר אותנו לימים שהוא לבדו מחזיק את הקבוצה עם הראש מעל למים אבל כשהוא חסר מעמדה קדמית יותר.
כשקאגווה נמצא וגם באיזורים הללו, זה פשוט לא זה, הוא קורס תחת הלחץ והציפיות. נופל גם בפעולות הכי פשוטות בספר.

פרגוסון בספר האחרון שלו כתב בהקשר של קבלרלי שהוא רוצה לראות לפחות 6 שערים ממנו בעונה, כסוג של ידיעה כי הוא יתקדם מעבר,
מישהו רואה בכלל את קלברלי מתקדם לכיוון 6 שערים בעונה באופן קבוע? מישהו רואה את קאריק מתקרב למספר הזה? פלטצ'ר?
ולא כי הם שחקנים רעים או לא עושים את העבודה שלהם (כמובן שקלברלי צריך עוד להשתפר הרבה יותר אבל לא זו הנקודה) אלא כי אנחנו חסרים שחקן שינהל משחק הרבה יותר נכון וגם שנקבל איום התקפי ענייני הרבה יותר, כזה שיידע למסור כדורים חכמים הרבה יותר לחלוצים קדימה, כזה שיפעיל את הצדדים, כזה שיאיים על השער.

לפרנק לאמפרד יש מספרים טובים יותר לבד מכל מרכז הקישור של יונייטד גם יחד כבר כמה עונות טובות וזה כשהוא נמצא בדעיכה מסויימת בכושר שלו, פה קבור הכלב.

עוד קשר, 2 שכובשים 5-8 שערים בעונה, מבשלים 8 שערים בעונה, החוסר הזה זה בור שאנחנו משלמים עליו המון וגם בעונות מצליחות יותר כשאז שחקנים אחרים הצליחו לכפות על הבור הזה, אבל יש גבול לכמה אפשר לחפות ולתפור טלאים ולכן, גם אם פרגוסון היה צריך להתמודד עם המציאות הזו, הוא היה מתקשה וכל עוד לא היה מחזק את הנקודה הזו.

ואני בכלל לא נכנס לעניין של החלוץ הכי טוב שלנו בעונה שעברה פתח את העונה בדעיכה וגם פצוע ליותר מדי זמן,
חצי עונה ואנחנו חסרים לפחות 7-10 שערים של ואן פרסי, זה המון!

אז יהיו כאלה שיתלו את האשמה במוייס, יש כאלה ישיחפו להביא איזה קיצוני טריקי וכאילו משם תבוא הישועה,
לא, לא ושוב פעם לא.
יש לנו 4-5 קיצוניים ברמה או פוטנציאל וכשכל אחד מהם שונה בסגנון שלו, זה לוקסוס שאין לאף קבוצה אחרת בליגה,
חסר את הרב חובל שינווט אותם כמו שצריך ובשיווי משקל נכון ולא ש75% מהזמן כדורים ילכו לצד אחד בלבד (ולנסיה) כי אז אתה לא עושה חסד עם אותו קיצוני אלא מטביע אותו.

זו לא תקופה קלה או נעימה, זה המבחן ואולי הכי גדול שמוייס יאלץ להתמודד איתו בקריירה שלו ביונייטד, חבל שזה מגיע על ההתחלה ואולי טוב שכך.
לאבד את הראש זה יהיה הכי קל, אני בטוח שמוייס בתוך תוכו שואל את עצמו שאלות, האם אני מתאים, מסוגל ויכול להוציא את העגלה מהבוץ? (וזה לא בוץ רוסי במלחמת העונה השנייה, כולה בוץ של חורף ישראלי שלא באמת נורא כל-כך)
אם אני למדתי להכיר נכון את האיש, את הרקע שלו, את איש המקצוע שהוא, הוא לא יוותר ולא יוריד את הראש ויעבוד קשה היכן שצריך לעבוד קשה
וכשצא מהתקופה הזו (והיא זמנית,יש יותר מדי טוב וגם בסגל העכשווי של יונייטד בכדי שנעשה זאת) ושמוייס ינצח את המבחן הזה, הדרך קדימה תהיה סלולה ונוחה הרבה יותר.

טל המנצ'סטרי 6 בינואר 2014

אריק

ואני רק הוסיף משהו קטן נוסף ועל החשיבות של מנווט משחק שהופך את כל הקבוצה לטובה הרבה יותר.
ראיתי אתמול גם את משחק הגביע של נוטינגגהאם פורסט נגד ווסטהאם,
בפורסט משחק אנדי ריד, מי שהחל את הקריירה בפורסט, עבר לטוטנהאם, חזר לפורסט ובין לבין בזבז את הקריירה כי אוהב לשתות יותר מדי ולאכול קבבים. שמנמן עם מנטליות של עצלן אבל קסם ברגליים. הקסם הזה הספיק לו לנצח על מקהלה של שחקנים לא מאוד מוכשרים בפורסט ולעשות בית ספר לקבוצת פריימיר ליג. כמובן שלטווח ארוך או הבדלי הכוחות הם לא משהו שמתקרב לרמה או לצרכים של יונייטד או הפריימיר ליג אבל נקודתית אפשר ללמוד על ההבדל שאפילו שחקן אחד שונה שיודע להפעיל את שאר המערכים כמו שצריך עושה בזמן משחק. יונייטד חסרה את זה וכשיש לה המון המון דברים אחרים להציע. כשחתיכת הפאזל החסרה תגיע, סטייל קאנטונה ב 93, סטייל הנריק לארסן ואפילו לחודשיים ב 2008, סטייל ואן פרסי בעונה שעברה, כל התמונה תשתנה.

יוסי מזרחי 6 בינואר 2014

אם לא היית קיים טל, היינו צריכים להמציא אותך.

אריק 6 בינואר 2014

ברור. כל התחרות האווילית של מי אוהד מסור יותר ומי יודע יותר. באמת אין גבול לאיוולות. התואר "נעלים" היה בגלל ההתנשאות בה מתייחסים למח שלא רוצה במויס.

יוסי מזרחי 6 בינואר 2014

אריק. אתה מרגיז אותי.
אצלי בבית אני מספר 8 למה? כי קודם כל אשתי. מספר 1, אחר כך שלושת הילדים, 2,3,4, תפוסים. כלתי שתחיה,מספר 7, ומיד לידה שני הנכדים והנה אני מספר 8 בלי אפשרות קידום.
בחייך, צא מהשטויות יש לך מה להגיד בדיוק כמו כל אחד, והביטוי "נעלה" מתקשר אצלי לנעליים.

wazza 6 בינואר 2014

טל ויוסי spot on כרגיל

יואב 6 בינואר 2014

בואו נשפוט רגע את אגדת ״פרגי פישל בקישור״.
לפני שנתיים, הוא הפסיד בהפרש שערים אליפות לקשר הכי טוב בעולם.
לפני ארבע שנים, בנקודה לקבוצה עם קישור חזק מאד.
אלו השנים הטובות ביותר של יונייטד באירופה.
אני לא רואה כאן קטסטרופה מיוחדת. ממש לא.

האם היה נחוץ לחזק את הקישור בשנים האחרונות? אני סבור שכן אבל זה לא הפריע ליונייטד להיות דומיננטית ומצליחה.
כנראה שהגדול מכולם מבין ורואה דברים קצת אחרת. לכן הוא פרגי-יחיד ומיוחד.

לנסות לקשור אותו לפיאסקו של חלון העברות של הקיץ-לא מובן.

סימנטוב 6 בינואר 2014

צודק

תוהה בדרכים 6 בינואר 2014

יא יא טורה לא קרוב להיות הקשר הכי טוב בעולם. הקישור של יונייטד גורם לו להיראות הרבה יותר טוב ממה שהוא באמת.

wazza 6 בינואר 2014

הוא דיבר על מילנר

יואב 6 בינואר 2014

בעיני הוא הטוב בעולם.

תוהה בדרכים 6 בינואר 2014

אנחנו חיים בעולם חופשי וכל אחד זכאי לדעתו, אבל אם מנתחים את הדברים בצורה מקצועית ואובייקטיבית אין שום דבר שיא יא טורה הציג או השיג בקריירה שלו שמצדיק התקרבות למעמד כזה. למעשה הוא אחת הבעיות של סיטי באירופה בשנים האחרונות.

לא נעים לכתוב את זה בבלוג שעוסק בעיקר ביונייטד, אבל הקישור של יונייטד בשנתיים-שלוש האחרונות יכול לגרום לשחקנים להיראות הרבה יותר טובים ממה שהם באמת.

יוסי מזרחי 6 בינואר 2014

אנא הסבר לי.

תוהה בדרכים 6 בינואר 2014

ושים לב איך הקישור של סיטי נשחט בשנים האחרונות בכל מפגש עם קבוצה עם קישור מהטופ האירופאי. במשחק הכי מוצלח שלהם מול קבוצה כזו (במינכן העונה) הוא לא שיחק.

יוסי מזרחי 6 בינואר 2014

אולי לא הטוב בעולם אבל בדיוק מי שחסר לנו.

matipool 6 בינואר 2014

אם בוחנים את מכלול התכונות של קשר מרכזי , יא יא טורה הוא לפחות בטופ 3 העולמי .

יואב 6 בינואר 2014

טורה הוא מפלצת כדורגל שיש לה הכל.
הקישור החסר של יונייטד עשה דברים גדולים וטורה המפלצת נשחט. זה כדורגל, לא הכל מוסבר עד הסוף וזה משחק של קבוצה ולא של בודדים.
אין טוב ממראה עיניים ולצערי-טורה הוא תאווה לעיניים.

טל המנצ'סטרי 6 בינואר 2014

יואב

אני חושב שבשנים האחרונות פרגוסון לא טיפל מספיק טוב בעמדת הקשר המרכזי.
כל הדברים הנכונים שאתה כותב בהקשר של אליפות או הפסד אליפות צמודה אבל זה כי הסך הכללי של הקבוצה השלים וכיפר על החסר בעמדה הזו.
הפרישה של פרגי טרפה את הקלפים לגבי מה היה עושה גם בקיץ הקרוב וכשאני הייתי בטוח שהוא יביא חיזוק בקיץ הקודם ולאחר שסקולס כבר לא היה בתוכניות של לשחק בכל משחק (אל תשכח שהוא לא הביא לסקולס מחליף לאחר הפרישה הראשונה שלו) ולאחר שראינו שאנדרסון לא קרוב להתפתח ולהיות השחקן שקיוונו, כשפלטצ'ר לא היה בתוכניות בגלל המצב הבריאותי שלו, כשפוגבה החליט להבריז לטובת הכסף הגדול, כשקלברלי עוד היה בוסר ולכן בנקודה הזו, תעלומה שתישאר ומדוע הוא לא הביא אפילו איזה "פלאייני"

לגבי יא יא טורה, תביא לי אותו למרכז הקישור שלנו ואנחנו מסודרים, פספוס גדול כשלא הבאנו אותו בזמנו לאחר ימיו בברצלונה, שחקן ענק.
בעונה שעברה גם לא הבנו מדוע הוא לא רוכש את דמבלה מפולהאם ובמחיר מציאה כפי שטוטנהאם השיגה.

זורק מילה 6 בינואר 2014

לפני שנתיים הוא הוא קיבל שישיה בבית מהסיטי ועף בשלב הבתים באלופות לאימפריה כמו באזל.

אני כותב מיומי הראשון כאן באכסנייה שהוא המאמן הכי טוב בהיסטוריה, אבל פרגי היה קוסם והוא העלים לבדו קישור בעייתי ביותר. הקשר אמצע בעונות האחרונות ביונייטד הם קאריק, קלברלי, הנדרסון, פיל גונס וכדומה. הזנחה חסרת תקדים ברמות הללו.

יוסי מזרחי 6 בינואר 2014

יואב.
לחלון בקייץ הזה, אין לו קשר.
לחולשת הקישור שלנו יש לו ולא צריך ולא נכון ולא בריא להסתכל לצד השני.
מותר גם לסיר אלכס לטעות.

יואב 7 בינואר 2014

בטח שמותר לטעות.
העניין זה הטון והאופן שבו הדברים נכתבים. יש כאן יצורים שאוהדים את עצמם שבאים להטיף לי על הבנה ואהדה. סורי, זה לא יעבוד.
לחלון האחרון בטח שיש קשר. בשנה שעברה, פרגי לקח אליפות בדצמבר ועף מול ריאל(שהקישור שלה מלא בכל טוב) רק בגלל החלטה הזויה של שופט ולאחר שהיה טוב מריאל בסיכום שני המשחקים.
מבחינתי, מה שהיה בעונה שעברה, הספיק למטרות. ואם המטרה הושגה(אליפות) כי פרגי החליט שחלוץ חשוב לו יותר-זה נפלא. אני לוקח בחשבון שלא רק שאין לי את כל התמונה והפרטים, גם במהות יש לי הרבה מה ללמוד מהסר ושאני לעולם לא אבין ואחוש את המשחק כמוהו. צניעות לא הרגה אף אחד, בטח שלא מדובר במקצוע שלנו.

יוסי מזרחי 7 בינואר 2014

יואב.
כל מילה נכונה ומייצגת את המציאות.
גם אני מסתייג מחלק מהתגובות (מהסגנון,לא מהתוכן אפילו שאיני מסכים),ולפעמים גם מעיר.
הענין הוא בניתוח ארוך טווח,אחורה. שם כנראה נעשו טעויות שתוצאותיהן נראות עכשיו, גם בגלל שסיר אלכס כבר לא ליד ההגה,ועל החלק הזה מתנהל וויכוח.
ואני משוכנע שהדילמות והקשיים השונים מצויים על השולחן של מוייז ובינינו, טוב שיש לו מישהו שני חדרים ימינה במסדרון, שאיתו הוא יכול להחליף מילה-שתיים.
ויהיו פתרונות וכל העכברים יחזרו לחורים.
החתול יצא לחופשה קצרה.תיכף הוא חוזר.

יואב 7 בינואר 2014

כל מילה.

סימנטוב 7 בינואר 2014

הטעות הגדולה של מוייז הייתה בקיץ, הוא היה צריך לעמוד על הרגליים האחוריות ולדרש חיזוק גם בגלל הצורך וגם לתפוס קצת יותר בעלות מול וודוורד וחבורתו.
חוץ מזה כילה מילה…

סימנטוב 7 בינואר 2014

כל מילה…

אריק האחר 6 בינואר 2014

תנו לי את הסר ל20 שנה הבאות אם כל ההצלחות והכישלונות שלו.
בשנה שעברה היה הימור ענק אם ואן פארסי והשארנו אבק לכולם.
השנה הסר לא נמצא פארסי חזר לסורו והנה התוצאות .
אני לא חושב שיש ויכוח שאם רוני וולבק ופארסי כולל קאריק משחקים
ברצף יונייטד הייתה היום בין הארבע הראשונות.
יש מספר לא מבוטל של שחקנים בסגל שנפצע פעם אחרי פעם.
יש מספר שחקנים שברור שהם כבר לא מתאימים לסגל.
ואין ויכוח שצריך את הריענון כולל מספר רכישות.
השאלה היא מויס .
חייבים את הסבלנות .
לי הוא נראה אתמול ממש כבוי ובהלם מוחלט.

אריק 6 בינואר 2014

יוסי. בוא נעשה סדר… לא התכוונתי אלייך כשאמרתי כפויי טובה. והתגובה שלי אלייך היתה אמורה להיות לתגובה למעלה בא קראת להמנע מההעלבות.
ברור שאני מקצין בעיקר כדי להפוך את הדיון לקצת פחות רציני. לגבי השגיו של מויז קצת קשה לי להקצין, זה קיצוני מספיק as is. ;)

עירן 7 בינואר 2014

עזוב, זה והכותב בקטע שיש כאן למטה הם סתם אוהדי הצלחות. אותם לגיל.

זורק מילה 6 בינואר 2014

וולקוט קרע את הרצועות וגמר את העונה כולל את המונדיאל.

אסון ספורטיבי לארסנל, ואסון ספורטיבי לנבחרת האנגלית (השחקן האנגלי השני הכי טוב כיום, שזה מדהים לכשעצמו ומראה כמה בעייתי המצב של הכדורגלן האנגלי)

Comments closed