יומן אליפות של הניינרס (סוף).

FOOTBALL BLOODY HELL

keep-calm-and-go-niners

בתחילת המחצית השניה, עם הכדור ויתרון של שבע, הניינרס לא הצליחו להניע את הכדור. וסיאטל הניעה את הכדור בעקביות. מאותו רגע החל מאבק במומנטום. מהלך טאצ׳דאון אחד שנתפר מכמעט כלום. אבל אפס מרווח לטעות מול הקבוצה החזקה ביותר (קומבינציה של מגרש ויריבה) שפגש ג׳ים הרבאו.

והטעויות הגיעו. שאננות נגד החזרת בעיטה. קו ההתקפה בינתיים קרס ומשחק הריצה האמיתי של הניינרס לא היה קיים רוב המשחק. אבל דווקא עם טעות אחת קפרניק יצטרך לחיות את הקיץ – טעות של ניהול זמן שגרמה לאבדן חמישה יארד ומהלך לחוץ שהסתיים באיבוד כדור במהלך הבא וגם בדרייב הבא. הוא חזר לעצמו במהלך האחרון מה שממחיש שקור רוח יש לו. הוא צריך להשתפר בניהול.

בעונה הבאה כנראה יהיה לניינרס מאמן התקפה חדש. רומן מועמד למאמן ראשי. הוא יצטרך להמציא משהו קצת שונה. התחושה שלי, גם במהלך העונה, היא שרומן מאוהב מדי בערבוב מהלכי הריצה. אבל לעולם לא מכניס את משחק המסירה לקצב בגלל העדיפות הניתנת בכל מצב כמעט לריצה.

ועדיין העונה כולה הגיעה לכדור אחרון שנזרק לאנד זון ומהלך הגנתי אקרובטי של ריצ׳ארד שרמן. עונה שלישית ברציפות שמגיעה למהלך אחרון של גמר אזורי או של סופרבול (או שניהם). FOOTBALL BLOODY HELL

אבל זה fine tuning. בסך הכל עוד עונה גדולה.

סיאטל-סן פרנסיסקו (בלוג חי)
תביאי את זה הביתה

63 Comments

גיל 20 בינואר 2014

זה המשחק הכי כאוטי שראיתי כבר הרבה זמן. היה ברור שהמשחק יוכרע על טעויות וסיאטל עשו פחות היום. בסופרבול לא יהיה להם את הלוקסוס הזה ווילסון יצטרך לעשות יותר כי מאנינג ימצא את החורים בהגנה. מה שכן, יפה ששתי הקבוצות הכי טובות הגיעו לסופרבול ונחסכו מאיתנו ההעוויות הפנים של הארבו.

גלן 20 בינואר 2014

יש אלוהים.

טל 20 בינואר 2014

קאפרניק צריך הרבה יותר מ fine tuning. הוא RB מצויין עם יד חזקה אבל QB חלש. נראה לי שגם בסן פרנסיקו התחילו להאמין בהייפ סביבו.
בסוף הוא החולייה הכי חלשה בקבוצה הזאת אולי למעט הסקונדרי שלהם.

דורפן 20 בינואר 2014

טל – אוהדים לא מאמנים את השחקן. מאמנים עושים זאת. מספר המסירות של הקבוצה הוא הקטן בליגה – אז אלו הם שלא כל כך הכניסו את משחק המסירה לתלם.

Talo 20 בינואר 2014

אתה אומר בדיוק את מה שכתבתי. גם מאמניו התבלבלו קצת ולא טרחו לפתח את משחק המסירה שלו ושל הקבוצה. יש להם קבוצת רסבירים מרשימה מאוד שרואה מסירות מעט מדי.

גלן 20 בינואר 2014

חרא של משחק אגב. פליאוף חרא במובן שכבר שבוע שני אין הרבה איכות כיפית. חוץ ממנינג וההתקפה שלו.

גלן 20 בינואר 2014

וגם שרמן הזה. אתה שואל את עצמך איזה מאמן בקולג הוציא כזה בחור דוחה?

גיל 20 בינואר 2014

גלן, אני בטוח שאותו מאמן לא עיצב את האישיות שלו וזה לא ממש משנה האמת. אם היית שופט שחקנים לפי האישיות שלהם ולא לפי המשחק אז חצי מהליגה הייתה מובטלת.

גלן 20 בינואר 2014

צחוקים צחוקים. שחקן אד יר ולפחות על המגרש אינטלגנטי פחד. קצת מלח…

רקס שמן לנצח 21 בינואר 2014

די מצחיק אבל שרמן שיחק בשביל הארבו בסטנפורד.

אבו צ׳יצ׳ריטה 22 בינואר 2014

חברים אתם מוזמנים לקרוא את הבלוג שלו אצל פיטר קינג ב mmqb. איש מאד מאד מרשים, אינטליגנטי ודעתן

מנחם לס 20 בינואר 2014

ווילסון היה גרוע מאד. המשחק הוכיח שגובה כן חשוב לקוורטרבק. הוא פשוט לא ראה שחקנים חופשיים לחלוטין.
סיאטל ניצחו עם מזל גדול, ואפילו שרציתי שהם ינצחו, שריקה אחת שגוייה של השופטים מאד עזרה להם.

מנחם לס 20 בינואר 2014

הקהל של סיאטל הוא ביי פאר המטורף ביותר בכל ה-NFL, והקבוצה נעזרה מאד באנרגיה שהקהל הוסיף להם.

7even 20 בינואר 2014

מה שהכי אכזב אותי היום בפריסקו זה שהייתי בטוח שהם הולכים להימנע מטעויות גדולות ויימנעו מלהיגרר למשחק כאותי.
אחרי מה שראיתי נגד קרוליינה הייתי בטוח שפריסקו הולכים לשלוט במשחק היום.
והם כבר שלטו, זה היה בידיים שלהם לעזאזל!
2-3 מהלכי ריצה טובים וזה שלנו. אפילו לא לטאצ׳דאון אלא לפירסט דאונס.
סיאטל כבר היו על הקרשים!

כן שמחתי לראות שבטווח קצר קאפ חזר לעצמו וניהל את השיחה האחרון בקור רוח מצויין.
חבל על החטיפה.
לא נורא. תמיד יש את שנה הבאה:)

גיל 20 בינואר 2014

קשה לתת שלושה משחקים מושלמים. שנה הבאה שישחקו טוב כל העונה ואז עם יתרון ביתיות יהיה להם הרבה יותר קל.

7even 20 בינואר 2014

לחלוטין

Samir Zamfir 20 בינואר 2014

קשה לעכל. באמת חשבתי שזה גדול על הסיהוקס. שהניינרס מצאו את הקוד. לא מתוך ניחוס. מהרוח של הדברים כל השבוע. מהמהלך הראשון. מזה שהניינרס הם קבוצה מברזל. עם ניסיון. ועם צ'יפ על הכתף מהתבוסות האחרונות בסיאטל. ובעיקר מזה שאחד המפתחות למשחק, הובלה מוקדמות, הלך לכיוון הניינרס.

דרבי ההיי טק נראה כמו התגוששות רובוטים בארגז חול. ציידים, אוכלי נבלות וחיות שרשומות באתרי S@M מרביצות בטכניקה מאוד גבוהה. נהדר שעדיין יש מקום לסוג משחק כזה בליגה של היום. אפשר לדבר על משחק מבלי לנהל דיון על דו קרב קווטרבאקים. ועוד בפלייאוף. הם פשוט לא היו החלק החשוב ביותר במחשק. ועל זה צריך לתת את הקרדיט להארבו, שהתחיל בטרנד הזה.

זה היה משחק שהמייק אור ברייק יגיע מההגנות. הקו הקדמי של הניינרס הכה ראשון. רק סמלי שהקו האחורי של סיאטל היה זה שסגר את המשחק. הוא זה שהביא אותם לסופרבול. הוא והכסף שקרול הוציא העונה על קו הגנה קדמי עמיד.

אם מסתכלים אחורה, מה שהניע את ההצלחה של סיאטל היה ההצלחה של הניינרס תחת הארבו והעלבות מעונת ה7-9 כשקראו להם UNWORTHY להיות בפלייאוף. זו הייתה הרוח. קרול ושניידר בנו את הגוף. ואיזה גוף הם בנו.

עורב סגול 20 בינואר 2014

+1

Samir Zamfir 20 בינואר 2014

התחיל את הטרנד= בNFC מערב אחרי עונת זוועה של כל הקבוצות בבית ב2010. אחריהם באו סיאטל. והעונה אלה היו אריזונה וסנט לואיס.

ועדיין גם ברמה הכללית של כל הNFL, אי אפשר להתכחש לעובדה שבשנים האחרונות אנחנו מקבלים קרבות קוואטרבק על שלל דגלי הPI שלו. זולג מהליגה הסדירה אל הפלייאוף.

No One Important 20 בינואר 2014

לפעמים פוטבול זה השפיץ של הנעל של שלמה שרף,ריד(רוקי מצוין לכל הדעות) לקח זווית לא נכונה בט"ד של לינץ' וזה היה מהלך משנה משחק לדעתי מבחינת מומנטום כי עד אז סיאטל לא הצליחו לשים נקודות על הלוח.

קיפרניק הוא ק"ב בינוני בליגה ויכול להיות שהוא ישתפר
אבל מאד לא אהבתי את מה שהוא אמר אחרי המשחק על המסירה האחרונה,הוא אמר שהוא ראה פרי סנאפ מאצ'אפ של אחד על אחד(קרבטרי מול שרמן) והחליט שהוא הולך לשם בכל מקרה,הטעות הכי גדולה של ק"ב זה להחליט למסור לפני הסנאפ, ועם כל הכבוד זה לא שקיפרניק הוא פייטון מאנינג שמסוגל להכניס מסירה בדיוק של מילימטר וקרבטרי הוא רנדי מוס שיכול לקפוץ מעל כל DB ולתפוס את הפוטבול

Yavor 20 בינואר 2014

רבותיי,
השרמן הזה היה מרחק מזל אחד טוב/רע מלהיקטל פה על ידי כולם. הרי במהלך אחרון כזה כשאין זמן על השעון, ועוד באנד זון, אתה חייב להעיף את הכדור קיבינימט. במקום זה הוא השאיר את הכדור ב-ח-י-י-ם עם הדיפה שנתפשה, למזלו, על ידי חבר לקבוצה. מה היה קורה אם היה שם שחקן התקפה שפשוט מגישים לו את הט"ד הזה על מגש של כסף?
אכן, קצרה מאוד הדרך מצל"ש לטר"ש…

7even 20 בינואר 2014

אז הוא היה הולך לצלמה וצועק – אני הקורנר הכי מפגר במשחק.

בני תבורי 21 בינואר 2014

בדיוק כך.

גלן 22 בינואר 2014

סליחה ובלי בוטות רבה מדי, אבל אתם קצת הזויים ולא מבינים כנראה פוטבול. ההגנה עם הסקונדרי הכי טוב כרגע אול-אובר, הCB הכי אינטיליגנטי, אין שחקן נוסף של הניינרס מיליון קילומטר מקרטברי מול שלשושה של הסיהוקס ואתם מדסקסים צל"ש או טרש?
המהלך היה נכון ופשוט ומי שחושב ששרמן, לא יודע שאין שם בנאדם אחד נוסף בסביבה עם מכנסי זהב מגוחכים, פשוט לא חי מספיק את המשחק או נמצא באיזה מאדן 2021.

אלעד אחד 20 בינואר 2014

סוף סוף משחק צמוד, אינטנסיבי, עם שינויי מומנטום, טעויות ומהלכים גדולים. פלייאוף פוטבול- איזה כיף! (לאוהד הניטרלי)

עידן. 20 בינואר 2014

כמה נקודות

– איזה שחקן נבארו באומן. גם כשהרגל שלו מתעקמת בזווית לא הגיונית הוא המשיך להחזיק בכדור כל הדרך עד הנחיתה על הדשא. רק שיהיה בריא.

– ואגב המהלך שלו, עד כמה מפגרים לפעמים החוקים בNFL. על הכל אפשר לערער עד שפתאום יש מהלך שעליו אי אפשר ואף אחד לא באמת מבין למה (זה לא הרי שיש שטף משחק שאפשר לפגוע בו). רק במזל המשחק לא הוכרע על המהלך הזה, שבכל הילוך חוזר היה ברור לחלוטין מה קרה בו.

– ובסוף קפרניק. אחרי מחצית ראשונה מאוד בוגרת ושקולה הוא חזר להיות הק"ב הבינוני שהוא היה כל השנה. אני מסכים עם אלו שאמרו שהוא צריך הרבה יותר מכיונון קטן. עד שהוא לא ילמד לקרוא את שדה המשחק (כלומר לא להתחיל לרוץ כמו משוגע ברגע שהאופציה הראשונה נסגרת לו) הוא לא יהפוך לק"ב מוביל בליגה. חוץ מזה צורת המשחק שלו היא פציעה שמחכה לקרות.

yaronv 20 בינואר 2014

עוד עונה ש"אם רק המסירה הזאת היתה מצליחה" בסן פרנסיקו…
אמרתי את זה ביום שפייטון חתם בדנבר – אם היה לניינרס סיכוי להחתים אותו והם וויתרו עליו, זה היה המהלך הקבע את גורלם לשנים הקרובות.

גיל 20 בינואר 2014

לא היה להם סיכוי, הוא בכלל לא רצה להבחן אצלם. הוא לא אוהב את הארבו ואפשר לראות היום למה.

yaronv 20 בינואר 2014

יכול להיות שבתשובה שלך טמון ההסבר – פייטון מאנינג זה לא ק"ב שבוחנים… או שחוטפים או שמוותרים

מתן 20 בינואר 2014

כשדנבר החתימו את פייטון לעוד קבוצות הייתה הזדמנות להקדיפ אותם אבל משום מה הרבה חשבו שהוא גמור ושזה לא יהיה חכם להחתים אותו.

כמה שהם טעו.. כל מה שיש לי להגיד עליו זה MVP

ירוק 20 בינואר 2014

איזה סופרבול זה הולך להיות…

אגב – עם 31 שניות על השעון, לא היה עדיף להראבו לקחת טיים אאוט ולסדר מהלך קצת יותר מסודר? כמו שאמרו מעליי, קאפ הוא לא פייטון, בטח לא בקבלת ההחלטות. הוא היה צריך קצת זמן לחשוב לפני, לדעתי.

7even 20 בינואר 2014

גמני לא הבנתי למה לא הגיע טיימאאוט.
אבל לך תדע. אם קראבטרי כן תופס תא זה עוד היו אומרים שהרבאו יצא גאון בכך שלא איפשר להגנה של הסיהוק להתארגן

מתן 20 בינואר 2014

האמת שאני ציפיתי לניצחון של סיאטל (למרות שהידע שלי בפוטבול לא ראוי אפילו להיקרא בסיסי). הם נראו יותר יציבים במהלך העונה ועשו עלי רושם שהם פחות תלויים בשחקן אחד כמו שהניינרס תלויים בקייפרניק.
בכל מקרה, אני לא חושב שזה משנה מי ניצחה כי לדעתי דנבר תיקח את האליפות בכל מקרה. ההתקפה שלהם פשוט טובה מדי (וגם בהגנה הם "לא רעים"). אתמול ראינו שוב שהם רמה אחת מעל כולם

kooti 20 בינואר 2014

תסתכל נגד מי שיחקו דנבר העונה ותבין שהם לא פגשו פיזיות והגנה ברמה של סיאטל, ואפילו לא קרוב. ויש לדנבר בעיות רציניות בהגנה, מי בדיוק ירדוף אחרי וילסון? לדעתי המצ' אפ הוא לטובת סיאטל בבירור. מה שיכריע לדעתי הוא קו ההתקפה של דנבר – אם הם יחזיקו מעמד יש לדנבר סיכוי כלשהו.

פאקו 20 בינואר 2014

מסכים לחלוטין. דנבר נראו אתמול טוב הרבה בזכות ההגנה של ניו אינגלנד. לדעתי סיאטל צריכים משחק סולידי כדי שהסיכויים יהיו לטובתם (זאת למרות ההימור המקורי שלי, לפיו דנבר לוקחת את סיאטל בסופרבול).

דודו פ. 20 בינואר 2014

זה עובד גם הפוך. סיאטל עוד לא פגשה העונה קבוצת התקפה כמו דנבר עם קווטרבק-על כמו מאנינג.

מתן 20 בינואר 2014

אז סיאטל פייבוריטית? אני שואל ברצינות כי כמו שציינתי למעלה הידע שלי בפוטבול עלוב מאוד (אני אפילו לא יודע את כל החוקים). ממה שאני מבין זה די תלוי בפייטון (שנותן עונה ענקית) ואם הוא ימשיך ברמה הזאת האליפות שלהם

זיגי 21 בינואר 2014

נראה לי שהדעה הרווחת היא שסיאטל פיבוריטית, בעיקר בזכות החבילה השלמה שלה ו"בזכות" ההגנה הלא-משהו של דנבר. יש פה התייחסויות לרוב בתגובות.
מצד שני, בדקתי עכשיו מה לאס-וגאס מציעה למהמרים, והתפלאתי שהליין הוא דווקא דנבר ב-2 נק'.

גיל 21 בינואר 2014

הליין הראשוני היה לטובת סיאטל אבל מהמרים הימרו על דנבר ולכן הוא זז.

ניינר (ON THE QUEST FOR SIX) 20 בינואר 2014

זה היה אצלנו בידיים ונתנו את המשחק מתנה לקבוצה המאוסה הזו

עורב סגול 20 בינואר 2014

לא נורא, מתרגלים..
;-)

ניינר (ON THE QUEST FOR SIX) 20 בינואר 2014

יא רשע :)

ג'אינטס 20 בינואר 2014

הדבר הכי מפחיד בקשר לסיאטל, אחרי משחק מחריד של ההתקפה שבעיקר הפריעה להגנה, הוא מה יקרה כשההתקפה תתחיל באמת לשחק. זאת תהיה קבוצה שבלתי-ניתנת-לעצירה לא מתחיל לחסות את זה בכלל.

לילה אחד, שני ה QB שאני הכי שונא (כי אני מפחד מהם), שני המאמנים שאני הכי שונא (כי אני מפחד מהם) ושתי הקבוצות שאני הכי שונא (כי, טוב הבנתם) – מפסידים. ומפסידים בדיוק בצורה שהכי מבאסת קבוצות כאלה כי ככה הם משמידים יריבים.

הסופר-בול הזה יהיה מדהים. אמרתי באמצע העונה ששני דברים יקרו:
1. או קרולינה או סיאטל יקחו השנה
2. דנבר תשחק מעולה כל העונה ובפלייאוף, ואז תתקע מול קבוצת הגנה ממש חזקה ותקרוס.

7even 20 בינואר 2014

כשההתקפה תתחיל לעבוד, רמת ההגנה תרד.

אייל 20 בינואר 2014

זה נכון שדנבר עוד לא פגשה יריבה עם הגנה מעולה (הכי דומה היה אינדי וקנזס שמול שניהם לא היה לדנבר פשוט) מעבר לזה הסופרבול הולך להיות בניו יורק באיצטדיון פתוח בפברואר ככה שאם יש דבר אחד בטוח זה שהולך להיות קר ויהיה מעניין לראות את פייטון מסתדר עם הקור מול ההגנה האימתנית של סיאטל. בלי קשר לזה (ולמרות שאני הייתי בעד הפטריוטס) כיף לקבל גמר שבו שתי הקבוצות מהמקומות הראשונים מגיעות לסופרבול ובשאלה לחברה שמנהלים כאן את הבלוג, מתי זה קרה בפעם האחרונה ששתי המדורגות הראשונות נפגשו?

פאקו 20 בינואר 2014

כשאינדיאנפוליס וניו אורלינס נפגשו ב-2009 (לא בטוח שפייטון ירצה להישען על מה שקרה).

גיל 20 בינואר 2014

דנבר פירקה את קנזס פעמיים העונה וגם בקור הוא היה מעולה השנה. אם כבר, סיאטל מחוץ לבית משחקים פחות טוב.

Samir Zamfir 20 בינואר 2014

הסופרבול בדנבר? גם סיאטל וגם דנבר הפסידו פעמיים בחוץ בעונה הסדירה. שתיהן הפסידו לקולטס בחוץ. שום אינדקציה שסיאטל משחקים פחות טוב בחוץ. לנצח את הראמס, קרדינלס והפנתרס בחוץ זה לא בדיוק אינדקציה למשחק פחות טוב.

אולי יחסית לאיך שהם משחקים בבית, אבל גם דנבר, באופן טבעי, לא משחקת בדיוק באותה רמה מחוץ לבית. דנבר ניצחה את הצ'יפס וסאן דייגו בחוץ. אלה שתי קבוצות הפלייאוף שהן ניצחו. לא יודע אם הן חזקות מהראמס ומהקרדינלס ובטח לא מהפנתרז.

שתי הקבוצות היו פייבוריטיות במידה והמשחק היה מתקיים אצלן בבית. במקום נייטרלי הן שוות. ואני מסכים שמזג האוויר לא ישנה. מאנינג היסטורי העונה ולכן לדעתי יש לו יתרון. לא בגלל שסיאטל משחקים פחות טוב בחוץ.

גיל 20 בינואר 2014

לא, אבל דנבר שיחקו מצוין גם בחוץ בעוד אצל סיאטל רואים ירידה יותר גדולה ברמה. הם נותנים פחות נקודות בחוץ והקהל יותר משמעותי עבורה במשחקי בית. היתרון הגדול של דנבר לדעתי הוא ביותר ניסיון שמאנינג מביא איתו בעוד כל השחקנים של סיאטל חסרי ניסיון במעמדים כאלו.

Samir Zamfir 20 בינואר 2014

המספרים יורדים, אבל דרגת הקושי של היריבות חוץ הייתה גבוהה. ניינרס, קולטס, ראמס, קרדינלס והפנתרס. שזה יותר מחצי משחקי החוץ. חוץ מהם סיאטל התקשתה בעוד משחק אחד. בתחילת העונה, נגד יוסטון לפני שזו התפרקה(הפסד שהחל את הצניחה של הטקסנס).

גם בבית היו משחקים שהלכו להם קשה. גם כאלה נגד יריבות חלשות. חלק מזה זה הדרך שהקבוצה מנצחת. במשחק צמוד לסיאטל יש יתרון. מסכים לחלוטין שבסופרבול למאנינג יש יתרון עליהם. גם הניסיון וגם היכולת הנוכחית.

אייל 20 בינואר 2014

מסכים שפייטון הוא עם יותר נסיון ומגיע עם חבורה יותר מוכנה לפלייאוף ששיחקה באופן יותר משכנע אבל לפייטון תמיד הייתה בעיה הם הקור ובסופרבול שכמעט ודאי יהיה קר זה יהיה מעניין לראות אם פייטון יקח הכל עליו או שיעביר למשחק הריצה (ובמדיה וסיאטל ייתנו להם), אני אישית רוצה מאוד שפייטון ייקח, מגיע לו לקחת עוד אחד ולהיכנס למועדון הזה של השחקנים במיוחד בגלל שלפי דעתי מכאן הם רק הולכים לרדת ברמה שלהם

גיל 20 בינואר 2014

זו די אגדה אורבנית שיש לו בעייה עם הקור. נגד טנסי השנה במינוס 10 מעלות הוא שם 51 נקודות. כמעט כל המשחקים בקריירה שלו שהיו בקור היו משחקי חוץ וחלק גדול מהם בפלייאוף. כך שבניטרול הביתיות אין לו שום בעייה מיוחדת. דנבר גם קרה יותר מסיאטל ולא ברור איך השחקנים שלהם יסתדרו שם.

אח שלו 20 בינואר 2014

דורפן –

חלק גדול מהסיפור של "גרג רומן הולך יותר מדי על ריצה" קשור לקאפרניק. הארבו ורומן ניסו בהתחלת השנה להכניס משחק בו קאפרניק מוסר הרבה והראוטים יותר מורכבים, וזה לא הלך (לדעתי זה עלה לכם ביתרון ביתיות ובסופו של דבר בצ'אנס בסופרבול). בתגובה הם חזרו להתסמכות על הפצצות קרקעיות כבדות ופישטו בחזרה את משחק המסירה לקאפרניק בחצי השני של העונה, בכדי למקסם את האפשרות לנצח העונה.

אחד 20 בינואר 2014

מה סטטיסטיקת המפגשים בין דנבר לסיאטל בעונה הסדירה(כמה פעמים נפגשו, כמה ניצחונות לכל קבוצה)?

מנחם לס 20 בינואר 2014

אם תחיו מספיק שנים, "בשנה הבאה" בסוף תגיע. (בתנאי שתאכלו בריא ותתאמנו).

Danny - Long Island 20 בינואר 2014

ריצ׳רד שרמן – גועל נפש!

urlacher 20 בינואר 2014

דנבר הבינו משהו שבסן פרנסיסקו רק עכשיו (אולי) יבינו – אתה חייב למסור גם אם משחק הריצה שלך עובד טוב
אחד הדברים שאמרו במשחק של הברונקוס מול הפאטס זה שהם למדו מההפסד בניו אינגלנד שלמרות המשחק המצוין של מורנו(הכי הרבה יארדים השנה במשחק אחד מכל ה RB בליגה) הם נפגעו בסוף כי פייטון לא זרק כמעט כדור אחד בחצי השני(בכוונה מגזים). בחצי השני זה פגע בהם כאשר הפאטס סגרו את ההפרש ואת משחק הריצה (יחסית) של דנבר.
זו הטעות של הניינרס – הם ידעו איזה הגנת מסירה פסיכית יש לסיאטל וכנראה עדיין לא סומכים מספיק על המסירה של קאפ אז הדבר היחיד כמעט שעבד להם זה כאשר הוא רץ.
אפשר לראות את ההבדל בסיאטל כאשר שנה שעברה ווילסון רץ ליותר יארדים אבל השנה הוא רץ רק כדי לברוח ולמצוא מסירה טובה. קאפרניק רץ בשביל להשיג דאון ראשון. לאורך משחק שלם ועם כאלו הגנות עדיף השיטה של ווילסון לפי דעתי.
משחק מצוין. לא באמת הייתה קבוצה עדיפה בסיכום של המשחק והיו יותר טעויות ממה שחשבתי שיהיו אבל בסופו של דבר שרמן עשה מהלך אחד בכל המשחק והוא היה גדול (או שקאפ עשה עוד טעות, עניין של פרשנות) הולך להיות סופרבול מצוין! ההגנה הכי טובה נגד ההתקפה הכי טובה. מתי זה קרה לאחרונה?

בני 20 בינואר 2014

2002

רועי ויינברג 20 בינואר 2014

לדעתכם יש קשר בין זה שיש מריחואנה רפואית בסיאטל ודנבר, והקבוצות בסופרבול? מצד אחד זה פוגע בזיכרון ובפעולות לטווח קצר, אבל מצד שני מריחואנה רפואית יכולה לשמש כמשכך כאבים נהדר, וביל וולטון השתמש בה לאורך כל הקריירה (והיה אחד מהסנטרים הגדולים בתולדות הליגה, כפי שכולכם יודעים). מה דעתכם?

No One Important 20 בינואר 2014

דעתנו היא שמריחואנה היא לא חוקית ב NFL ומי שנתפס מקבל הרחקה

Samir Zamfir 21 בינואר 2014

גיל, לגבי מזג האוויר- בערך חצי עונת הפוטבול מתרחשת כשבדנבר יש מזג האוויר טוב. בכלל בדנבר יש מזג האוויר הפכפך אבל היא אחת הערים עם ממוצע ימי שמש בשנה. לפעמים קר- לפעמים נעים, אבל בהיר. לא עקבתי אחרי הימים בהם הם שיחקו אבל אני לא חושב שזה מתקרב למשחקים הקרים בסיאטל. החל מסוף אוקטובר, תמיד קר באיזשהי דרגה בסיאטל.

הקור של דנבר קשה יותר ומקפיא יותר, אבל הרוח של סיאטל החל מאוקטובר-נובמבר מורידה את המעלות. אם יהיה קפוא בניו יורק זה יהיה מצב חדש יחסית לרוב השחקנים בקבוצה. אם יהיה רוח וגשם, זה הלחם והחמאה של כל מי שגר באזור.

בכל מקרה אני לא בטוח אם זה באמת ישפיע על אחת הקבוצות.

גיל 21 בינואר 2014

בדנבר אכן יש את מספר ימי השמש הגבוה ביותר בארה"ב אבל שמש לא אומרת דבר לגבי הטמפרטורה. אתה יכול לראות שמש בטמפרטורות מתחת לאפס. בדנבר ממוצע הטמפרטורות בנובמבר-דצמבר הוא בערך 10 ל10- בעוד בסיאטל זה בערך 10 ל2. לא יורד כמעט מתחת לאפס שם ובדנבר זה קורה לא מעט.

אני מהמר שיהיה יום בהיר עם מזג אוויר טוב בסופו של דבר. אחרי כל הדיבורים על שלג וקור זה יהיה נון אישו.

Comments closed