מייקל סאם. הארון

זה בטח לא סיפור של חדרי הלבשה, רק של שחקן-קהל. והסיכון הוא כמעט אפסי

sam

 התייחסתי היום בעיתון לסיפור יציאתו של מייקל סאם מהארון.

בתחילת השנה שוחחתי על העניין הזה עם עמית לוינטל – איפה יופיע השחקן הראשון בענף ספורט קבוצתי בליגה סופר-בכירה שייצא מהארון. הערכנו שזה יקרה השנה בגלל שכל מיני מקרים קרובים אירעו בשנה הקודמת. וברור שזה תאורטית יכול לקרות בכל ליגה בכירה כי בכל ליגה יש הומואים רבים.

ראשית, למה הנושא הזה חשוב?

כי שנאת הומואים היא ההתגלמות הבסיסית ביותר של השנאה. הרי לכל שנאה על רקע לאומי יש איזשהו רקע מוצדק או לא מוצדק. נניח גם אם אתם חושבים שצד אחד צודק לחלוטין בסכסוך היהודי הערבי או בכל סכסוך אחר הרי שני הצדדים גרמו נזק מעשי אחד לשני. אפילו בשנאה הפתולוגית ליהודים באירופה יש איזשהו בסיס (נניח סיפור הצליבה) שגם אם הוא מופרך ושקרי הוא שם. אבל הומואים? הם לא הזיקו לאף אחד. הם שנואים סתם כי הם אחרים.

ובאמת הם מביאים אל שולחן השנאה את כולם. סטלין שנא אותם והיטלר שנא אותם. החמאס שונא אותם והכהניסטים שונאים אותם. גורמים יהודים חרדים קיצונים מטיפים נגדם ונאצים הונגרים שונאים אותם. צדדים שממש שונאים אלו את אלו שונאים הומואים. שנאת הומואים היא המכנה המשותף לכל חלאות המין האנושי באשר הם. כמעט אידיליה של אחדות בין עכברי הזבל של העולם. מקרה קלאסי של ״אמור לי מי חבריך״.

ועכשיו לעניין: בניגוד להרבה הערכות שגויות שלי אני הערכתי שהNFL תהיה הליגה הזו. והסיבה היא פרשת ההתעללות במיאמי דולפינס בשנה שעברה. אינני יודע אם היה לפרשה הזו רקע מיני אבל היא הבהירה דבר אחד. חוקי ההטרדה בעבודה חלים גם על  הNFL ומתכוונים לכבד אותם שם. ולכן הסכנה ״שחדר ההלבשה לא יקבל את השחקן״ היא הרבה פחות גדולה כי הליגה הבהירה שלחדרי הלבשה בNFL אין זכות וטו על חוקים וחוקות. וכל פרימיטיבי שלא רוצה הומואים בקבוצה שלו יצטרך לחיות עם זה כמו פרימיטיבי שלא רוצה כושים או יהודים בבית ספר ציבורי. Life’s a bitch

 

ובכל זאת עניין אחד הפתיע אותי. מי שיצא מהארון הוא שחקן שטרם נבחר בדראפט. מייקל סאם הוא אול אמריקן בעמדת דפנסיב אנד ולכן נראה כבחירת דראפט ודאית באיזשהו סיבוב. הערכות הדראפט שאני קראתי אומרות סיבוב שלישי עד חמישי. אבל סאם לקח סיכון קטן. אם שחקן חתום היה יוצא מהארון לקבוצה שמעסיקה אותו לא הייתה שום ברירה אלא להמשיך להעסיק אותו. שחקן שטרם נבחר בדראפט נותן לקבוצה שלא רוצה עניין כזה אצלה אפשרות פשוט לא לבחור בו. אני חשבתי שמי שייצא מהארון ראשון הוא כוכב מבוסס אבל זה לא מה שקרה.

 

ועדיין נדמה לי שלא תהיה לכך השפעה. ואני אגיד לכם למה: כי לדעתי קבוצות NFL יודעות מיהם ההומואים בקבוצות שלהם. מלבד העובדה שהם בודקים את הרקע של שחקנים אינני חושב שהומואים עושים מאמץ קיצוני להסתיר את העניין. בכל קבוצה יש הומואים ושחקנים יודעים מזה ופשוט לא עושים מזה ביג דיל. אולי יש שחקנים שבמשאל עם מתנגדים לנישואי הומואים – אבל ספק אם יש מישהו שיחשוב אפילו לנסות להעיף מהקבוצה שחקן כזה.

 

אז כל הסיפור הזה הוא סיפור של קהל-שחקן.  הפורטי-ניינרס הודיע כמובן שאין לאוריינטציה מינית השפעה – בהתחשב בעיר שהם נמצאים כל הודעה אחרת הייתה מביאה לסקנדל נוראי לקבוצה.  השאלה אם קבוצות באזורים שמרניים לא יבחרו בו. אני בספק אבל מי יודע. וכאן כמובן יש לשחקן בספורט האמריקאי יתרון גדול נוסף על עמיתו האירופי. הקהל הרבה יותר תחת שליטה. איש לא ימחה, איש לא ינהם, כל הסיפור לא ביג דיל. אולי מייקל סאם רצה לעורר קצת פרסום לעצמו, אולי הוא בעל מודעות פוליטית מגדרית – סיכון רציני הוא לא לוקח. והלקח שלו להומואים הוא ברסלבי לחלוטין: לא לפחד סתם. הארון הוא סתם מקום לא נעים להיות בו.

 

איפה נמצא הכדורגל האירופי? לא יודע. שוב, אינני מאמין שיש בעיית חדרי הלבשה כי בחדרי הלבשה כבר יודעים. הסבירות היא כמובן גרמניה, אנגליה או אולי צרפת ולא רוסיה. למרות שרכילות לגבי מקרים כאלו דווקא מגיעה יותר מספרד או איטליה. אני נותן לזה עד סוף 2015. ב-2017 זה כבר לא יהיה סיפור משום סוג.

עוד רבות ידובר, יתואר, יסופר ויושר
שומר נפשו ירחק

39 Comments

גילעד 11 בפברואר 2014

דורפן, אם אתה רוצה לייחס לשנאת היהודים באירופה את סיפור הצליבה, אתה לא יכול גם להתעלם לחלוטין מהיחס הדתי להומואים כפי שהוא מתבטא בכתובים. וכשיש בסיס כזה ותפיסה כזו במשך אלפי שנים, כנראה שקשה לשנות אותה מן היסוד. צריך גם להזכיר שהדתות המונותיאסטיות עשו הכל כדי להשכיח מאנשים את היסודות הפגאניים שלהם, וכנראה שזכרון ההומואים ביוון הפגאנית היה כזה שדרש להעלות אותם על המוקד.

משה 11 בפברואר 2014

בדיוק מה שרציתי לכתוב. סיפור הצליבה הוא לא נרטיב. הוא סיפור דתי. אי אפשר לראות שנאת אחר באשר הוא ולומר "נו מילא" יש הסטוריה ביניהם. אגב השנאה ליהודים לאורך ההסטוריה היתה דתית וגזעית. הסיבה היא פשוטה. הגדרת היהדים כלאום היא מתחילת התנועה הציונית. אמנם אנחנו יכולים להסתכל על כל ההסטוריה במשקפיים לאומיים (כמו מבט מרקסיסטי על העולם) אבל בפועל התנועות הלאומיות הן בנות לא יותר ממאתיים שנה. השנאה ליהודים עתיקה הרבה יותר.

יריב 11 בפברואר 2014

יש לומר שהשנאה ליהודים כנראה נכנסה לנצרות בתקופה שהיהדות רדפה את הנצרות (מאה ראשונה ושניה). היהדות רדפה את הנצרות באותו זמן ככת מתפלגת, כמו שהקתולים רדפו את הפרוטסטנטים (איפה שיכלו) במאות הראשונות אחרי הרפורמציה.

מיכל 11 בפברואר 2014

ואמרו אמן!!

גיל שלי 11 בפברואר 2014

קראתי המון תגובות חיוביות משחקני עבר והווה בולטים. היחיד שיצא אדיוט עד עכשיו זה הרם אדוארדס שזה לא ממש מפתיע, הוא אדיוט מקצועי. פיטר קינג ראיין בעל קבוצה בצורה אנונימית כדי לברר את דעתו. ראוי לציין שקינג מיד התנצל על הענקת האנונימיות, והוא נימק אותה בכך שהאמין שתחת אנונימיות במקרה ספציפי זה, הוא יקבל תגובות המשקפות דעות אמיתיות (עיתונאים בארץ משום מה לא חשים צורך להתנצל על הענקת אנונימיות לגורמים מסוגים שונים.)
בקיצור, בעל הקבוצה טען שסאם לא מספיק טוב כדי להבחר בדראפט, והוא אובר וליו. אולי הצעד שעשה אפילו יעזור לו להבחר, שכן יימצא בעל הקבוצה שיתמוך בבחירה של סאם כדי להראות שהקבוצה ליברלית, אם סאם יפול לסיבובים הנמוכים מתחת לחמישי

אריאל גרייזס 11 בפברואר 2014

איך יכול להיות ששחקן שנבחר לשחקן ההגנה של השנה בחטיבה הכי הגנתית במכללות לא מספיק טוב להבחר בדראפט? נשמע לי הזוי

גיל שלי 11 בפברואר 2014

הבנתי מההתנצלות של קינג, שיכול להיות שמדובר בבעל קבוצה שלמעשה מסתיר את הדחייה שלו את ההומואים בתוך מעטה של מקצועיות. אך זו הפרשנות האישית שלי.

גיל 11 בפברואר 2014

כי הוא די רזה ביחס לדפנסיב אנדס בליגה. זה שהוא מצטיין בקולג'ים לא בהכרח אומר שהוא מתאים לNFL.

אלון 11 בפברואר 2014

לא מספיק גבוה לתפקיד שהוא שיחק במכללות אהל יכול להיות ליינבקר חיצוני במערך של 3:4

אודי 12 בפברואר 2014

הוא יחסית קטן לדפנסיב אנד, והוא עשה את המספרים שלו מול קבוצות חלשות יחסית. גם לפני היציאה מהארון, הוא לא היה אמור להופיע מעבר לסוף הסיבוב השלישי, שחלק מהקבוצות לא מסמנות אותו בלוח שלהן בכלל. אבל אפשר גם להגיע בלי דראפט: אני חושב ש20 או 21 מהשחקנים בסיהוקס לא נבחרו בדראפט בכלל

אריאל גרייזס 11 בפברואר 2014

רציתי לכתוב על זה בעצמי אבל היומיים האחרונים היו צפופים אז לא הספקתי, אבל כן יש נקודה אחרת שרציתי לגעת בה והיא נוגעת גם לאחד הפוסטים האחרונים שלך.
עשו סקר ב-ESPN האם ה-NFL מוכן לשחקן הומוסקסואל. מה שיפה בסקרים הללו זה שאפשר לראות פילוח לפי מדינה. ורואים שאין מדינה אחת שאומרת שה-NFL לא מוכן, יש שתי מדינות שבהן זה מתחלק חצי חצי. אפילו מדינות דרומיות כבדות כמו טקסס יש בהן רוב שה-NFL מוכן לזה.
עכשיו, קחו את אמריקה לא 20 שנה אחורה, קחו אפילו 10 או 5, ותוצאות הסקר יהיו שונות לחלוטין. שוב אני חוזר על זה – המדינות הכי דרומיות חושבות שזה בסדר.
אנשים דיברו בפוסט קודם על נושא הקריאות הגזעניות שלאמריקה יש היסטוריה לא פחות גרועה מאירופה בנושא אפליית שחורים וגזענות. זה לא לגמרי נכון (האמריקאים עדיין לא שלחו אף עם למקלחות גזים) אבל הנקודה החשובה היא שבתוך 30-40 שנה האווירה השתנתה כל כך שנשיא שחור היה יכול להבחר. אותו דבר לגבי הומוסקסואלים. בתוך 20 שנה האווירה השתנתה כל כך שמקללות על הומואים, לא רק ששחקנים יכולים לצאת מהארון אלא שיש דיבור שזה אפילו יעזור להם בדראפט.
ואני חוזר למה שאמרתי אז – שפה מייצרת תודעה. כשאוסרים על מילים כמו ניגר, כשאוסרים על קללות גזעניות, כשמתנהגים בחוסר סובלנות מוחלט כלפי גזענות או הומופוביה, זה עובד. הדור הצעיר גדל בלי זה, עד כדי כך פשוט. אנשים לא נולדים גזעניים או הומופובים.
המדינה היחידה בעולם שנלחמת בזה בחורמה, היא ארה"ב. אוהבים לצחוק על פוליטיקלי קורקט אבל זה עובד. עובד.

גיל שלי 11 בפברואר 2014

מסכים עם כל מילה. האמריקאים נחשבים על ידי ישראלים רבים למטומטמים, הבעיה היא שהם החכמים ואנחנו הרבה פחות

יוסי מזרחי 11 בפברואר 2014

מסכים, והחלק השני נכון פעמיים.

סימנטוב 11 בפברואר 2014

יפה אריאל שפה אכן מייצרת תודעה (… לא שוכח את מילותך על הכיסאות בגן :-) )
מעניין אם יש פילוח בין ערים גדולות לפריפרייה יש הגירה בתוך ארה"ב ונהירה לערים לערים גדולות?

גיל 11 בפברואר 2014

השינוי הדרמטי באמת מתרחש ב3-4 השנים האחרונות. אפילו לפני שנתיים כשאובאמה הצהיר במסע הבחירות שלו שהוא בעד נישואי הומואים זה עדיין לא היה טריוויאלי לגמרי. אני דווקא לא חושב שזה קשורה לאיסורים על השפה ואני נגדם. מה שקרה זה שאנשים פשוט נחשפו יותר ויותר להומואים כי יותר הומואים יצאו מהארון, וראו ששום דבר לא קורה. גם ליציאות מהארון של מפורסמים כמו אלן דג'נרס והופעות של הומואים בטלביזיה בסדרות עזרה מאוד. נוצרה מסה קריטית של אנשים ודיעות בעד זכויות הומואים שהכריע את הרוב. אני מאמין שעדיין יש לא מעט הומופובים, אלא שהיום הם מחביאים את הדיעה שלהם כי זה המטוטלת נעה לכיוון השני.

אריאל גרייזס 11 בפברואר 2014

ברור שיש עדיין לא מעט הומופובים, אבל כשיש לך סקר אנונימי ועדיין הרוב, גם בדרום, לא נרתעים מזה, זה אומר שהם הולכים ונעלמים (במיוחד שלוקחים בחשבון שרוב הגולשים ב-ESPN הם אנשים צעירים יחסית).
ומן הסתם יש פה ביצה ותרנגולת. אנשים לא היו יוצאים מהארון אם לא היה מתנהל מסע ציבורי נגד הומופוביה

רועי מ 11 בפברואר 2014

יש לציין שהמרקם החברתי בארה"ב שונה לגמרי מזה שהיה לפני 15 שנים.
ארה"ב מתחברת לדרום אמריקה.

אריאל גרייזס 11 בפברואר 2014

אם כבר אז למקסיקו, ואני לא בדיוק רואה איך זה קשור

Childish 11 בפברואר 2014

אני לא מספיק את ארה"ב בשביל לדעת אם באמת יש שינוי בנוגע לקבלה של הומואים, אבל בכל מה שקשור לגזענות מה שקרה בעקבות הפוליטיקלי קורקט זה פשוט שהרבה משתמשים במילות קוד למילות גנאי כמו ניגר.
רק צריך היה לעבור על טוויטר ביום שאחרי הראיון של ריצ'רד שרמן ולראות שהרבה אנשים במקום לכנות אותו ניגר פשוט השתמשו במילה thug כדי לתאר אותו שכולם מבינים למה הם מתכוונים

IsraGooner 11 בפברואר 2014

+1

ש. בן ד. 11 בפברואר 2014

מייקל סם הוא שחקן מצוין (בעיקר לשיטת ההגנה 3-4 ולא ל-4-3 המסורתית יותר), כשלהבנתי היה מועמד לבחירת סוף סיבוב ראשון-סוף שני עד היציאה שלו מהארון (סימנתי אותו בחודש האחרון כשחקן שאשמח אם הקבוצה שלי תיקח בסיבוב השני).
הוא ציין בראיון שהוא התכוון לידע את ה-GM'S בכל מקרה לגבי נטייתו המינית ולא רצה שזה ידלוף החוצה בצורה שהוא לא ירגיש בנוח איתה.

לגבי האוהדים, כשמדובר בשחקן שאמור להיבחר כ"כ גבוה השאלה לא תהיה בכלל נטייתו המינית, אלא אם הוא יכול לספק את הסחורה. ואם וכאשר הוא יספק לאף אחד לא תהיה בעיה עם אף ארון – חדש או עתיק…

No One Important 11 בפברואר 2014

זה פשוט לא נכון

בשום רשימה או מוק דראפט הוא מתקרב לסיבוב ראשון או שני
הוא פרוספקט בינוני של סיבוב 4-5

ואין שום דבר רע בזה,יש הרבה מאד שחקנים מצליחים שהגיעו מהסיבובים האלה אבל בוא לא נעשה ממנו מה שהוא לא.

ש. בן ד. 12 בפברואר 2014

מבדיקה חוזרת אתה צודק, בהחלט יש ירידה בדירוגים שלו בחודש האחרון לאחר האיסט-ווסט שריין (ללא קשר להודעה שלו).
הנתונים שלי היו נכונים לסיום עונת המכללות.

עם זאת, זה עדיין לא משנה את עיקרי הדברים שאמרתי – במידה ויספק את הסחורה (שחקן שנבחר בסיבוב 3 אמור לפתוח), לאף אחד לא יהיה אכפת מה הנטייה המינית שלו.

גיל 11 בפברואר 2014

רונן, אני מסכים איתך לחלוטין שזה נון-אישו היום. בשנים האחרונות היה שינוי דרמטי בארה"ב בנושא וכל מי שמעז לצאת באמירות הומופביות נצלב בתקשורת כמו שקרה עם וילמה לפני כמה שבועות. אולי יהיו כמה קבוצות שיהססו לבחור בו אבל בשורה התחתונה, אם הוא יודע לשחק פוטבול לאף אחד לא יהיה איכפת. הוא כנראה קצת אוברייטד בגלל הגודל שלו אבל הוא כנראה יבחר בדראפט. לא צריך להתרגש יותר מדי מהרעש התקשורתי היום כי התקשורת משועממת אחרי שהעונה נגמרה ותמיד עושים מזה סיפור גדול עד שזה גווע. אני חושב גם שזה יתרון שהוא יצא מהארון לפני הדראפט כי ככה קבוצות לא ירגישו מרומות ויוכלו לתשאל אותו בקומביין על הנושא. יש סיכוי גם ששחקנים אחרים יצאו מהארון ולמעשה כבר דיברו שנה שעברה על 4 שחקנים בליגה שהתכוונו לצאת ביחד מהארון כדי להסיט את האש מכל אחד מהם בנפרד אבל לא עשו את זה בסוף.

אלון 11 בפברואר 2014

אם מישהו בסדר גודל של ארון רוג'רס יצא מהארון אז פה זה יגמר. אחרי זה אנשים יפסיקו להתעסק בזה כי זה יפסיק לעניין.

גיל 11 בפברואר 2014

השמועות שהוא הומו לא נכונות.

zeev avrahami 11 בפברואר 2014

dorfan

he had to come out before the draft. it was an open secret, and the heads of the teams would know about it in their investigation, so he could not come out cheating on that front.

professionaly, his main problem is that he is a tweener, but I really think is that who will sign him will show the level of leadership in this club. I am not going to be surprised if the patriots or niners will take him. Al Davis Raiders would also.

אלון 11 בפברואר 2014

אף אחד לא יחתים אותו כי הוא אמיץ או כי הם רוצים להראות מתקדמים. הוא יבחר בדראפט ע"י קבוצה שבאותו רגע תאמין שמכל מי שנשאר פנוי הוא יתרום הכי הרבה לקבוצה.

דורפן 11 בפברואר 2014

אברהמי – אתה חושב שמנג׳רים לא יודעים על השחקנים ההומואים האחרים אצלם לפני הדראפט? אני אופתע אם זה המצב

אריאל גרייזס 12 בפברואר 2014

אתה אומר את זה מידע אישי?

דורפן 12 בפברואר 2014

אם אתה שואל אותי אני תוהה בקול רם. הרי הם מבררים כל כך הרבה על השחקנים.

גיל 12 בפברואר 2014

אני מניח שיש קבוצות שבהן ידוע מי הומו ומי לא אבל באחרות השחקנים מסתירים את זה ואי אפשר לדעת בוודאות.

גיל שלי 11 בפברואר 2014

גם ג'ון מארה וגם סטיב טיש הביעו בגלוי את ההתפעלות האדירה שלהם מהמהלך של סאם וקבעו מפורשות שהצעד הזה מראה מנהיגות עצומה, מה שמעלה את הערך שלו בדראפט בעיניהם

No One Important 11 בפברואר 2014

אין בזה שום מנהיגות, יש בזה מהלך מרקטינג של השחקן והסוכן שלו שידעו שזה יתגלה בבדיקות לפני הדראפט והעדיפו להוציא את הסיפור בעצמם בתנאים שלהם מאשר להיתפס כאילו הם "שיקרו" בראיונות הכנה ל NFL

מעולם לא עניין אותי איזה מבוגרת מזיין איזה מבוגרת ובאיזה חור ואני לא חושב שזה ישפיע על הבחירה שלו בדראפט(הוא פרוספקט בינוני שאמור להיבחר בסיבוב 4-5)

העלות תועלת של מייקל סאם תהיה בשאלה עתיקת יומין בפוטבול
can he rush the passer?
ואם בתור OLB הוא לא יכול אז מקומו בססקצ'ואן ראפריידרס

D! בארץ הקודש 12 בפברואר 2014

ההבדל הוא שיש (עשרות?) אחרים שיכלו לעשות את מהלך המרקטינג הזה אבל לא עשו.

גיל 12 בפברואר 2014

יש בזה בהחלט מנהיגות. הרי סטטיסטית היו כנראה מאות שחקנים הומואים בליגה ובטח בדראפטים וזה אף פעם לא יצא החוצה ולא ברור אם מישהו בגלל נשאל על זה. סביר להניח שלא היינו יודעים עליו אם לא היה חושף את זה בעצמו. זה בהחלט לא טריוויאלי מה שהוא עשה.

ראול 12 בפברואר 2014

דווקא יש הסבר, להבדיל מהצדקה!, להומופוביה. אחד החששות הגדולים של כל חברה הוא מפני דעיכה דמוגרפית, וזה מקור ההתנגדות להומואים (רק באחרונה יש סידורים של אימוץ ופונדקאות שבמסגרתם גם הם יכולים לגדל ילדים). זה יכול להסביר גם את התנגדותו של פוטין להומוסקסואלים – רוסיה, ובעיקר רוסיה הנוצרית, סובלת ממשבר דמוגרפי חמור, שפוגע קשות בעוצמתה של המדינה בעלת השאיפות האימפריאליות, מביא למשבר פנסיה וכו'. הדאגה האוניברסלית לדמוגרפיה מתבטאת בעוד היבטים, מהתבטאויותיו של ערפאת על כך שהרחם הפלסטיני ינצח את היהודים, ועד עזרה ממשלתית בגידול ילדים (מעונות יום, נקודות זיכוי במס הכנסה, העברת מסרים לפיהם "ילדים זה שמחה"). כבר בתקופת האדם הקדמון, מותר להניח, שבט שהביא פחות ילדים בממוצע למשפחה, נוצח בסופו של דבר על ידי שבט שהילודה אצלו היתה גבוהה יותר. אני חוזר – אני עצמי אינני הומופוב, ואף מתעב הומופובים. ועדיין, באותה מידה, ואולי אפילו קצת יותר, שאפשר להבין (אך לא להצדיק!) את מניעי הנאצים, הפאשיסטים, החמאס וכו' – אפשר להבין (אך לא להצדיק!) את מניעי ההומופובים (המודעים והלא מודעים, המוצהרים והלא מוצהרים).

דורפן 12 בפברואר 2014

ראול – זו לכאורה הצדקה אבל היא כמו שאתה אומר מתנדפת ברגע שהומופובים עושים הכל למנוע מהאנשים הללו להביא ילדים לעולם או לאמץ

urlacher 12 בפברואר 2014

לפי מה שקראתי וראיתי בקשר לראיונות איתו ברור לו שכולם יודעים(חבריו לקבוצה יודעים כבר שנה בערך והוא לא ביקש מהם להסתיר את זה) ומהרגע שסקאוטים התחילו לגשש סביבו גם הם מהר מאוד הבינו שהוא הומוסקסואל.
אני לא חושב שיש מישהו שחשב לבחור אותו בדראפט ולא ידע את זה ומצד שני אני לא חושב שיש פה יתרון או חסרון לקבוצה שתיקח אותו עכשיו אחרי שהוא יצא מהארון. אולי לניינרס כי הם מסן פרנסיסקו אבל זה יהיה אפקט שולי שיימחק ברגע שהוא לא ישחק טוב.
אני מקווה שהוא יוחתם בקבוצה ויראה כמה דקות משחק שנה הבאה כדי שהתהליך הזה יתחיל לחלחל גם לספורט.
תראו כמה רעש דריק קולמן מהסיהוקס עשה וזה כמעט בלי דקות משחק…

Comments closed