סאות׳המפטון. סוף עונה לא ממש טובה

שער יפה מאד סיים את הדבר הזה

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

ראינו היום קצת מהרוגז הישן של יונייטד. הופעה מאד לא טובה עד המחצית – אבל אז איזשהו רוגז מסויים על שער שהקבוצה הרגישה שספגה שלא בצדק. ווידיץ׳ שידר בפעם האחרונה איזה קפטן הוא יכול להיות. היה שיפור לא קטן במחצית השניה. ושער שוויון נפלא השאיר טעם טוב מהמשחק האחרון – גם ללא ניצחון.

בקרוב מאד מי מלבד וידיץ׳ שיחק את משחקו האחרון – השחקנים הוותיקים כמובן בסימן שלאה – אבל שאלה מעניינת היא קגאווה. הוא אמר השבוע שהוא רוצה להשאר ואני חושב שהוא לא רוצה לעזוב את אולד טראפורד עם תחושת כשלון. בין היתר כי ביפן מייחסים חשיבות עצומה לכך שיש יפני שמשחק ביונייטד. בשיטת משחק אחרת – הכל יכול להיות. אבל היום למרבה הצער הוא שוב היה גרוע ונטול פיזיות. אני תוהה אם הליגה הגרמנית לא עדיפה לו.. במיוחד קבוצה אחת שאולי אפשר לדבר איתה על ביזנס….

בסופו של דבר תואר קבוצת החוץ הטובה ביותר לא הושג – השיגה אותו ליברפול – אבל כמובן שזה לא יום לעשות בזוטות. הצד הכחול חוגג עכשיו. נזקי העונה הזו בסופו של דבר הוגבלו והיתרון בצמרת הטבלה נשאר: 20 לעומת 18. והעתיד מאד פתוח. אופ״א כבר שידרה לסיטי שחגיגת הפיננסים הסתיימה. יונייטד כאמור לא הפסידה את האליפות בדרכים היא הפסידה אותה באולד טראפורד וזה קרה בגלל חוסר יצירתיות גדול מאד של בוני ההתקפות.

מעניין שרוי הודג׳סון בחר במגרש הזה בכדי לצפות במשחקו האחרון לפני בחירת הסגל. אני חושד שהסיבה היא לוק שואו. ודי ברור שגם יונייטד נתנה בו מבט או שניים היום ובתקופה האחרונה.

ותמונות נפלאות של קהל החוץ של יונייטד בסיום עונה קשה.

giggs

וזה נכתב לפני המשחק:

סיכום העונה הזו של יונייטד יעסיק כותבי כדורגל לשנים.

מה היו סיכויי ההצלחה האובייקטיבים של מוייס עם הסגל הזה? האם המינוי שלו לבדו היה לא נכון? מה רמת האשמה של ההנהלה? אבל כל זה מים תחת הגשר עכשיו. השאלה היותר מרכזית האם בדיעבד מה שהתרחש הוא גרוע לקבוצה? ייתכן שהדבר יביא לניקוי אורוות ותקופה חדשה יותר מאשר עונה בה הסגל הקיים היה מצליח לגרד את המקום השלישי או הרביעי.

אני יכול להגיד דבר אחד – כל התסריטים עדיין אפשריים. זה לא שקרה אסון שלא ניתן להתגבר עליו, וזה לא שאירע תהליך שבסופו של דבר ירוויחו ממנו. זה לא עובד ככה. הכל קשור לתגובות למצב. זו יכולה להיות אפיזודה ויכולה להיות יותר מכך.

*

אני למדתי דבר מעניין. גם בעונה גרועה יש המון רגעים נפלאים. הם אולי לא הצטרפו למשהו נפלא – אבל כשהם קורים – באותו רגע ממש – הם נהדרים. הם הצדקה לשבת כל שבוע ולראות כדורגל

כמו השערים של ינוזאי והמשחק שלו באופן כללי.

שער נפלא שכבש דני וולבק בווסט ברומיץ׳ אחרי מהלך כדורגל נפלא של מסירות – א-לה ארסנל של ימי תיירי הנרי.

שער של רוני מחצי מגרש.

שערי הבכורה של ג׳יימס ווילסון.

השער של פטריס אברה במינכן. זה לפני שיצא האוויר מבלון מינכן – ואיזה סיפור שנראה היה בפתח אז!

השער של וידיץ׳ מול באיירן.

שער של נאני מכדור עומק גאוני של גיגס בלברקוזן.

גם הפרצוף המדמם הנורא של מרואן פלאיני. בהקשר שלו בכלל – הקהל לא פנה נגד אף שחקן או מנג׳ר – וזה באמת היה הדבר היפה של העונה.

הכניסה של גיגס כמנג׳ר לאולד טראפורד.

גם נאום הסיום שלו והמסר שהוא העביר – למי שמאד לא אוהב את הכנופיה במשרדים – שיש מי שדואג למועדון. ולכן גיגס הוא איש העונה.

ליגת שוקי ההון - פיליפ מוריס נגד אורוגוואי
אין לי אח

71 Comments

נינו 11 במאי 2014

ג'יימס וילסון, כמדומני.
כל השאר – spot on

דורפן 11 במאי 2014

איזו טעות נחמדה!

zen 11 במאי 2014

סיכויי ההצלחה של מויס עם הסגל הזה הם לדעתי ה-אישיו של העונה.ואני לא מתכוון לחור במרכז השדה, או למחסור בווינגר איכותי באמת או להגנה המזדקנת והלא יציבה. כבר הוכח שכשבמנצ'סטר יונייטד עסקינן, השלם יכול להיות גדול מסך חלקיו.

כשמינו אותו בתחילת העונה אני הסתכלתי בעיקר על דבר אחד: איך יצליח אדם נטול תארים בכלל, להוביל קבוצה של אנשים שכבר זכו ברוב, אם לא בכל, ברמת המועדונים, ולהוסיף על זה – הם האלופים המכהנים של הליגה.
איכשהו יצא לי לעשות השוואה עם הצבא – בפלוגה שלי הביאו מ"כ צעיר לפקד על כיתה של ותיקים, שכבר ראו ועשו דבר או שניים ואיך אומרים, כבר רואים את האור, בעוד המ"כ הזה, אם לצטט את טיווין לאניסטר- היה כל כך ירוק, שהוא משתין עשב.
למזלו של המ"כ המדובר הצבא זה עניין של חיים ומוות, אז איכשהו(בהרבה דם ויזע) הוא הצליח להסתדר.
כדורגל כידוע, הוא עניין של הרבה יותר מחיים ומוות. לרוע מזלו של ה-Chosen One.
ככל שהתקדמה העונה והתרבו ההדלפות מתוך המערכת לגבי חוסר שביעות רצון של השחקנים ממויס ושיטותיו, כבר היה ברור שזה סוף הדרך שלו. יש שיגידו שהכל לטובה.

GGMU

טל המנצ'סטרי 11 במאי 2014

אי אפשר למזער את הבעיה שנוצרה במרכז השדה ובהגנה, בעיה שלא טופלה בקיץ.
העובדה שבשנים האחרונות השלם היה גדול מסך חלקיו ובהצלחה לא אומר שזה ללא תאריך פג תוקף, כלומר שאפשר למשוך את זה עונה ועוד עונה ללא חיזוק מתאים.
הבעיה הזו התפוצצה לנו חזק בפנים העונה והמזל לא האיר פנים למוייס שזה הגיע דווקא בתחילת המשמרת שלו.
אני לא רואה איזה קשר ישיר ומחייב בין שחקנים שזכו בתארים לבין מנג'ר שלא זכה בתארים(העבודה שלו באברטון היא כל-כך הרבה מעבר לתארים)
זה לא תנאי מחייב ובכדי שדברים יצליחו ומעבר לזה, כמו ששחקן צומח ומתקדם תוך כדי תנועה ומשתפר כשסביבו שחקנים טובים יותר, ככה אני מאמין שמנג'ר יכול ללמוד ולהתקדם, בטח כשיש לו חומר שחקנים טוב יותר בין הידיים.
אין לי ספק שמוייס בסוף העונה כבר היה מנוסה יותר, חכם יותר, טוב יותר מאשר בתחילת העונה.
בשורה התחתונה נתנו לו חוזה ל 6 שנים שבהם היה צריך לבנות קבוצה מחדש, במיוחד במקומות הדרושים (כאלה שחיפש לתקן כבר בתחילת העונה אבל אד וודוורד לא ממש עזר לו עם ניהול משא ומתו כושל לחלוטין) ו 6 שנים זה בעצם ניתנת אשראי וזמן ללמוד, גם לטעות ולהתפתח ובכדי שנרוויח פה משהו לטווח ארוך ולא הצלחה נקודתית.
את האשראי הזה גזלו ממנו ולטעמי, לא בצורה הוגנת וכשמסתכלים בעין הכי נקייה על המציאות שאליה נפל וכזו שהקשתה עוד יותר תוך כדי תנועה גם כן.

יוסי מזרחי 11 במאי 2014

כל המוסיף, גורע.

shouthport 11 במאי 2014

שכחת את הרגע הנפלא ביותר…

ההחלקה של סטיבי

shinji- 1
0 -gerrard

אריק 11 במאי 2014

לאט לך.

shouthport 11 במאי 2014

שכחתי שלווסטהאם יש היסטוריה להרוס למנצ'סטר אליפות..
מצד שני אין לסיטי את אנדי קול אז אני לא מודאג.

בכל מקרה נראה שהקבוצה ההיא נשברה לגמרי בתקווה שיקח להם עוד 24 שנים להתאושש

אריק 11 במאי 2014

חח איזה מקום הם בסוף צלסי וארסנל עברו אותם?
They melted in flying colours

בני תבורי 11 במאי 2014

גם בפוסט על יונייטד מדברים על הקבוצה ההיא שסיימה עם עשרים נקודות יותר?

אריק 11 במאי 2014

כמעט שכחתי שגם ייונייטד משחקים היום. הדבר הכי טוב שקרה העונה שהכשלון של מויס לא היה יחסי או בינוני הוא היה מוחלט. ולכן אפשר לנשום לרווחה מויס לא יעשה ליונייטד סונס. העונה לא אומרת הרבה על הסגל, לא למדנו כלום חדש שלא ידענן כשיונייטד טיילה לאליפות. לא סגל מבקיר כלל ועיקר וגם לא נוראי כמו שפתאום מציירים אותו. יונייטד תרכוש 2-3 שחקנים טובים תביא מנג'ר בקליבר הנכון ותתמודד על האליפות. ככה פשוט.

סימנטוב 11 במאי 2014

ביום המינוי נרוץ לקרוא את מוצא פיך :)

יוסי מזרחי 11 במאי 2014

אריק ידידי.
אפשר ללכת לקלישאות על תרנגול שמצא גרגיר, אבל זה לא יקדם אותנו בכלום.
אתה בדעתך שמוייז אשם שאנחנו לא אלופים או מתמודדים, וזה בסדר, והמציאות כנראה אחרת גם אם בשני משחקים פה ושם ראינו ניצוצות.
שניים שלושה אתה אומר? זה בערך מה שצריך בקו האחורי וגם ובנפרד במרכז השדה ועוד אי אלו שיפוצים. כך לפחות מבינים מרבית אלה שאני קורא גם כאן וגם בעיתונות בכלל, ולמרבה הפלא גם בחדר ההנהלה.
.
באחד הפוסטים האחרונים אמר מישהו שסיר אלכס היה גאון בניהול אנשים.במשתמע הוא אמר שהיו חולשות מהותיות אחרות.
העובדה הזו היתה אמת יסודית שחיפתה על הרבה בעיות שלא להשתמש במינוח אחר.
כשיכולת הזו לא היתה זמינה,ומי שהיה צריך לטפל במשמעות הנגזרת, לא טיפל, ראו את השאר, ובמקרה היה שם מוייז.
.
המיעוט לא תמיד צודק, גם כשהוא מרעיש חזק (בלי כוונה להעליב).
לפעמים, כשקשה יש כאלה שמצטרפים כמוצא קל למיעוט אבל זה לא עושה אותם יותר צודקים. זה הופך לרוב שעדיין טועה.
היכולת להסתכל למציאות בעיניים קרות ונטולות רגש היא ענין חשוב בתיחקור אירוע וביכולת לגזור מסקנות רציונליות.
העלמותו של מוייז מהמשוואה לא תמנע את הצורך החיוני שמישהו יתמודד עם המציאות הזו, והרכש הנרחב שמתוכנן, אומר הכל.

אריק 11 במאי 2014

יוסי מה יהיה? אתם עדיין מזהים שיפור אצל מויס? מאמינים שיצליח? או שאולי פשוט קצת קשה לומר… וולה טעינו? מויס הוא כשלון ספקטקולרי וזה ברור לכל מי שעיניו בראשו. אלופה פלוס ינוזאי מאטה ו27 מיליון בערך כל מנגר ראוי היה נאבק היום על התואר… חלאס תתקדמו.

גיל 11 במאי 2014

כלומר, שוב עושה דה לגיטימיצה לעמדות שלא תואמות את שלך, ממש נפלאה רמת הדיון אצלך.

אריק 11 במאי 2014

האם ייתכן שאין זה אני כי אם המציאות שעשץה דה לגיטימיציה למוקיון שלכם?

גיל 11 במאי 2014

שוב, אתה בכלל לא מנסה לדון בנימוקים שאנשים נתנו ונותנים שסותרים מה שאתה אומר ורק מנסה להקטין אותם. האם לא יתכן שאתה טועה בדיעות הנחרצות שלך?

אריק 11 במאי 2014

או קיי.

גיל 11 במאי 2014

סתם דוגמא שאתה מתעלם ממנה וזה חוזק היריבות השנה. כל ארבע הראשונות השנה צברו יותר נקודות משנה שעברה בסך כולל של 44 נקודות. הירידה של יונייטד הייתה רק חצי מזה, 25 נקודות כך שאי אפשר לומר שרק בגלל שיונייטד הייתה חלשה כולם התחזקו.

אריק 11 במאי 2014

אפשר לסכם ולומר שמויס היה הצלחה פשוט שש קבוצות הצליחו אפילו יותר.

יוסי מזרחי 11 במאי 2014

מה יהיה אריק? נחכה ונראה.
המציאות תמיד מנצחתגם את מי שחושב שהצדק או העובדות הן תמיד ורק לצידו.
ובכל זאת אני ממליץ לך ויש לי הרגשה שהיית עושה זאת גם בלעדי, שתקרא שוב את הדברים.

יוסי מזרחי 11 במאי 2014

לאריק.
הסיכום הקצר הזה שלך, מיצג את כל העמדה שלך לאורך העונה: עובדות, לא מענין אותי.
נתוני פתיחה- ענין של מוייז.
חוסר עזרה מההנהלה: מה אתם רוצים ממני.
פורמה של השחקנים לשני הכוונים: זו בעיה שלכם.
מוייז? אמרתי לכם.
.
ואנחנו, בכוחותינו הדלים, מנסים להבין כדי ללמוד ולתקן, ואתה בשלך:
"יוסי מה יהיה? אתם עדיין מזהים שיפור אצל מויס? מאמינים שיצליח? או שאולי פשוט קצת קשה לומר… וולה טעינו? מויס הוא כשלון ספקטקולרי וזה ברור לכל מי שעיניו בראשו. אלופה פלוס ינוזאי מאטה ו27 מיליון בערך כל מנגר ראוי היה נאבק היום על התואר… חלאס תתקדמו."
אז זהו שלא.
מי שצריך לחשוב ולהתקדם מעמדת המוצא הוא אתה.

דורפן 11 במאי 2014

אריק – להגיד – אלופה פלוס מאטה וינוזאי זה להתעלם ששני שחקני האליפות – קאריק, וואן פרסי היו איומים ונוראים. קאריק היה איום יותר כשחקן. ואן פרסי איום יותר כאישיות. וגם אם למוייס יש חלק – לשני שחקנים וותיקים זה בלתי נסלח להגיב ככה לפרישה של פרגי. רוני שיחק טוב – אבל הוא מאד מאד מרוכז בענייניו שלו ואני מקווה שהמנג׳ר הבא ישים אותו במקום.

הטעות הכי גדולה של מוייס הייתה לא לבצע חריש עמוק מיידי בסגל אבל זו טעות שמאד קשה לא לבצע כשיש לך אלופה. אז הוא נשאר עם משימה של הצלחה עם סגל שכנראה רק פרגוסון יכול לקחת לאיזשהו מקום. אני מסתכל על כך שרצה את תיאגו או פברגאס. וגם ביינס או קונטראו. אלו בהחלט היו שחקנים נחוצים מאד.

נראה שהייתה לו גם כן תחושה כזו – והמנהל שעכשיו מסתובב כמו טווס ולא חושב לקחת גרם של אחריות הרס לו לחלוטין את תכניות הקיץ. ממש מעורר בחילה שוודוורד ממשיך.

משאמרתי את זה – כמובן היה צריך להצליח הרבה יותר עם הסגל הקיים. בשלב מסויים הוא איבד בטחון ודבק דווקא בשחקנים שאכזבו אותו שוב ושוב. ייתכן גם שכשלון קטן יותר – אם היה מקבל שחקני רכש נחוצים – בסופו של דבר לא היו מובילים לשום מקום. הדיעה שלי לגבי כך שצריך לתת לו להמשיך לא הסתמכה על הישגיו אלא על עקרון היציבות. נקווה שעכשיו תהיה יציבות תחת מנג׳ר אחר אבל ייתכן אד וודוורד כבר מרגיש בשל לנהל את יונייטד מקרוב.

קשה לי להאמין שמישהו היה מוביל את הסגל הקיים לאליפות. מוריניו? הוא העיף מהקבוצה שלו את מאטה, הזארד לא רוצה לשחק בסגנון הזה. ומוריניו מציב בונקרים מטורפים שלא יעלה על הדעת לשחק במנצ׳סטר יונייטד.

אריק 11 במאי 2014

סגל של אליפות פלוס ינוזאי, מאטה ו27 מיליון אלו עובדות. וודוורד לא מעניין אותי הוא לא בוחר הרכבים ולא מדרבן שחקנים. הבעיה הגדולה ביותר היתה חוסר דרך והליכה אחורה במקום קדימה ככל שהעונה התקדמה. זה סימן למנג'ר רע יותר מכל דבר אחר.

דורפן 11 במאי 2014

שחקנים הם לא מכונות ויש ביולוגיה בעולם. גם ברצלונה זה א״ותו הסגל פלוס אלכסיס ופלוס ניימר״ – ולא אותו דבר. אתה גם שוכח שהחצי השני של העונה שעברה – אחרי ריאל מדריד – כבר היה די גרוע. אני לא חושב ששחקנים ירדו ברמתם רק בגלל מוייס. הסגל זקן מאד. להגיד וודוורד לא מדרבן שחקנים – אבל הוא כן מי שאמור להוציא רכישות לפועל. עבודה קלה מאד במועדון עשיר – והמפגר הזה סחר עם מתחזים מטעם אתלטיק בילבאו. זה לא נראה לך בעיית מנהל שלא מזהה מתחזים?

אגב, בעניין הסגל. הוא איבד גם את סקולס. זה שווה כמה נקודות בית נגד קבוצות חלשות – הוא חשוב גם במגרש האימונים- ומשחקי הבית נגד חלשות הן המקום בו איבדנו את המומנטום.

רובין ואן פרסי פחות או יותר הביא את האליפות שנה שעברה. השנה הוא היה קצת פצוע, קצת שובת איטלקי וקצת שיחק. קאריק אני חושב פשוט הדקן. מה פרגי היה משיג בלי ואן פרסי שנה שעברה? כנראה יותר, לא בטוח שאליפות (למרות ששנה שעברה באמת הייתה שנה רעה יחסית ליריבות)

בין אם הם ירדו ברמתם או שהוא היה צריך להוציא מהם יותר – הוא היה צריך להחליף אותם. אם לייטון ביינס היה קריטי לתכניות שלו – הוא היה צריך להתעקש עליו. הוא כן תרם למערכת בהשארת רוני.

בכל מקרה – אין לדעת אף פעם איזה מנג׳ר יפרוץ. גווארדיולה ורודג׳רס באו משום מקום. מוריניו עדיין בלי אליפות אם אין לו את הקבוצה הכי יקרה. קלופ הראה השנה שגם הוא תלוי בסגל. נקווה שהמינוי הבא יצליח. אבל שלא תחשוד שיש מנג׳רים שהיו באים לסגל הזה של יונייטד ולא מתקשים.

אריאל גרייזס 11 במאי 2014

ברצלונה מתמודדת על האליפות עד המחזור האחרון, היא לא סיימה שביעית, אם יורשה לי לציין.
אם הייתם מסיימים מקום רביעי מויס עדיין היה מאמן ואף אחד לא היה מדבר על כלום. להפיל את הכשלון על שחקן זה או אחר זה מצחיק – מדובר פה בכשלון קולוסאלי ומויס אחראי עליו, נקודה.
גם אני בהתחלה לא הסכמתי עם אריק אבל זה לא בושה להגיד שטעיתי – מויס היה מינוי גרוע (אולי לא היה לו סיכוי מלכתחילה, לא יודע), וזהו.

דורפן 11 במאי 2014

זו פשוט אמירה על תרבות הפנטזי. שלא תמיד ברצלונה + ניימר (או זלטן) יותר טוב מברצלונה בשנים קודמות. אז להגיד אלופה פלוס ינוזאי לא אומר דבר. כי יש גם מתמטיקה פשוטה אחרת. אם שחקן כדורגל יותר טוב בגיל 25 מבגיל 40 אז כנראה שבדרך הוא נחלש.

להגיד השחקנים של השנה שעברה פלוס שחקן נוסף היו צריכים להצליח יותר זה ההבדל בין פנטזי לספורט אמיתי.
המקום העיקרי שמוייס נכשל הוא שהוא לא היה איש של עצמו ולא שינה מיד את הסגל. וזה קל להגיד בדיעבד. כי אם היה מחליף את הסגל ומסיים רביעי היו רוצחים אותו. למרות שאולי לא מפטרים אותו.

גיל 11 במאי 2014

יותר מזה רונן, אנשים מתעלמים לחלוטין מהדינמיקה של הקבוצה ואיך התחלה לא טובה גורמת במהירות לקריסת מערכות כשמאמן חדש לא מקבל הזדמנות. בתרבות של הכאן ועכשיו כל הפסד נתפס כאסון ומייד מועלות ספקות בקשר ליכולת של המאמן והשוואות למאמן הקודם ובמחול שדים כזה קשה לתפקד. לפרגוסון הייתה פריביליגיה שלא חשוב איך הקבוצה נראתה אף אחד לא פקפק בו או קרא לפטרו (מעבר לשנים הראשונות שלו בתפקיד). והשחקנים במקום לתמוך במאמן נראה שחלקם תרמו בחדווה לכל הקלחת.

shouthport 11 במאי 2014

אריק,
בתור אחד ש.. סלח לי על הביטוי "זיהה מראש את הסכנה", מה דעתך על לואי ואן חל? אם וכאשר כמובן..

אריק 11 במאי 2014

אין לי שום מושג יותר מלכל אחד אחר. מויס היה פשוט ברור מדי והאמת לרב האנשים שאני מכיר בעיקר למי שלא אוהד יונייטד ומשקייפ אדומות לעיניו.
ואן חאל זה מינוי מעולה לספרס. לגבי יונייטד זה בעייתי זה לא מראה על חשיבה לטווח ארוך במיוחד אבל התוצאות שלו והניחוש שלי טוב כמו שלך או כל אחד אחר, יהיו טובות.

יניב פרנקו 11 במאי 2014

ואן חאל זה מעולה . הציפיות עכשיו הם שונות . תקציב רכש כמו שמדובר זה נפלא .
הכי טוב זה לבוא אחרי כשלון .
בשנה הבאה מקום חזרה בצמפיונס עם סגל כזה פלוס מאטה פלוס ינוזאי פלוס 3-4 שחקנים נוספים שלא יבואו בחינם ובלי אירופה על הראש וכולם יהיו מרוצים .

יונייטד נכשלו במינוי ומזלם שכשלו בלתת למאמן כלים להצליח .

הבנת הנקרע 11 במאי 2014

עוד אחד מרגעי העונה הזאת – אירוח של קאריק בטוויטר שהוציא את השנינות הזאת:
If you could drop one player at United, how would you tell Cleverley?

wazza 11 במאי 2014

הקטע שהם עושים שנותנים לאוהדים לשאול את השחקנים שאלות בטוויטר זה אחד הדברים המצחיקים שקיימים
מצ"ב שאלות לג'רארד קצת ישן אבל תמיד מצחיק
http://balls.ie/football/more-tweets-from-steven-gerrards-disastrous-twitter-qa-session/

אבי 11 במאי 2014

תודה, חלק ממש מצחיקים :-)

תומר ש 11 במאי 2014

זה אולי שנון, אבל הייתי מעיף כמה וכמה שחקנים לפני שהייתי מעיף את קלברלי.

תומר ש 11 במאי 2014

וזה בעיקר מגעיל כלפי שחקן בית.

wazza 11 במאי 2014

De Gea; Smalling, Ferdinand, Vidic, Evra; Januzaj, Fletcher, Kagawa, Welbeck; Mata; van Persie Bench: Amos, Carrick, Cleverley, Lawrence, Young, Valencia, Hernandez

גיל 11 במאי 2014

מה שלמדנו אני חושב זה למנג'ר חדש אין גיבוי מההנהלה בכל המובנים (רכישות, מאבקים מול השחקנים) ושהוא רק כלי בניסיון שלהם לעשות כסף. בדרך הם גם שוברים שיאים של ציניות שלא מבשרים טובות לכל מנג'ר עתידי.

איתמר 11 במאי 2014

זה מה שקורה כאשר נבחר לתפקיד מנג׳ר כנוע ונטול אוטוריטה (ותארים) כמו מויס.
אצל מוריניו,לדוגמא,זה לא היה קורה.

יוסי מזרחי 11 במאי 2014

אשרי המאמין.

גיל 11 במאי 2014

מה בדיוק כנוע בו? באברטון הוא שלט ביד רמה במשך שנים ולא ראיתי איזו בעיית כניעות. אולי השחקנים במנצ'סטר בנויים אחרת אבל אגו יותר גדול בטח יש להם. ומוריניו לא היה מוציא כלום מהעונה הזו עם השחקנים שהיו לו השנה בכושר משחק הזה.

יוסי מזרחי 11 במאי 2014

והוא לא הוציא כלום, משחקנים טובים בהרבה שהיו לו, כך שהוא מתמודד לא משני לתואר הפלופ של העונה.

איתמר 11 במאי 2014

מוריניו חזר לליגה שונה מזו שהוא עזב.
הוא לבטח יחזק את צ׳לסי בחודשים הקרובים בכל העמדות הבעייתיות שלה וגם בעונה הבאה צ׳לסי תאבק על האליפות.
אני לא חושב שאוהדי צ׳לסי רואים במוריניו מועמד משני לתואר פלופ העונה.
הכניעות של מויס התבטאה בהעדר היכולת שלו לעמוד אל מול הצל הגדול של פרגוסון ולהגיד את האמת על הסגל שהוא ירש,לבטח לא לבצע שינויים דרמטיים לפני פתיחת העונה.רק בשבועות האחרונים שלו ביונייטד הוא התחיל לדבר,בזהירות,על הבעיות.

דורפן 11 במאי 2014

נכון – הבעיה היא ״שלרשת מנג׳ר של 27 שנים שהוא דמות שמרחפת מעל המועדון״ זה משהו שלא מלמדים בווינגייט.

שאלת תם 11 במאי 2014

מחצית
מישהו יכול להגיד לי מהו מקור השם לוזרפול ומתי הוא הופיע לראשונה בספרות המודרנית?
האם מדובר באירוע מסוים או בסידרת אירועים ?

אבי 11 במאי 2014

לפחות נקבע שלא נעפיל לאינטרטוטו.

אסף ב 11 במאי 2014

סיכום פשטני מאוד, וחסר כל ניתוחי עומק (עם הקוראים הסליחה).

כשמסתכלים על טבלת סיום העונה, רואים שמבחינה הגנתית מספרית (ספיגה) המצב לא היה בעייתי.
לעומת זאת, בצד ההתקפי יש פער של כ-40 שערים עם המקומות הראשונים.
אז עשיתי חישוב זריז, של "מה היה אילו" היה מתווסף עוד שער אחד בכל משחק. התוצאה: 21 נקודות (שהגיעו מהפסדים בהפרש של שער או תוצאות תיקו). הפער מהאלופה? 22…

כאמור – פשטני, לא כל כך מעמיק, וכמובן שאם זה היה המצב היו עוד כל מיני פרמטרים חשובים, אבל בעיני זה סיכום שאומר לא מעט.

אסף ב 11 במאי 2014

התכוונתי שהסיכום שלי הוא פשטני. סיכומו של בעל הבלוג כמובן לא עונה על ההגדרה הזו :)

הנבל 11 במאי 2014

צפיתי במשחק של סיטי ולא של יונייטד.
אוהדי מנצ'סטר סיטי הניפו שלט עם תמונה של מויס לידה היה כתוב "גאון כדורגל".
לדעתי זה המשפט שמסכם את העונה הזו בכדורגל האנגלי , אין "גאון כדורגל" שם יותר..
אלכס פרגסון פרש.

אריק האחר 11 במאי 2014

לא ליברפול , גם זה משהו מהעונה הנוראית הזאת שנגמרה.
יש הרבה עבודה לעשות כדי שלא נצטרך לבחור בעונה הבאה
מי תהיה אלופה של הרע במיעוטו
מספיקה לי עונה אחת שהחזקתי אצבעות לסיטי.

edgecator 11 במאי 2014

הקהל, קהל החוץ המדהים הזה – זה מה שאני אקח מהעונה הזו. וגם את ההחלקה של ג'רארד. אני אופטימי.

אריק 11 במאי 2014

תמיד נזכור בערגה את הימים שליברפול שלטה ללא רחם בליגה ודה באזר היה מלא בלפחות 4 פוסטים לפני ו-4 פוסטים אחרי לפעמים יותר בכל משחק… ואז פתאום באחת… דממה, הס.

אסף THE KOP 11 במאי 2014

זה ממש לא מדויק.

אריק 11 במאי 2014

כולה עקיצה. בקטנה. ברור שזה לא מדוייק אבל התמונה די ברורה.

בני תבורי 11 במאי 2014

אריק,
תתבגר.

אריק 11 במאי 2014

זה היה מה זה בקטנה… טוב. אשתדל.

אריאל גרייזס 11 במאי 2014

יש כבר שניים ואני מאמין שיעלו עוד – רגוע?

באבא ימים 11 במאי 2014

רק התחלנו חביבי…

רוני יעקוב 11 במאי 2014

פשוט מזעזע השלט שאוהדי היוניטד העלו לאוויר

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2625515/Liverpool-fans-party-Anfield-Reds-fight-end-Premier-league-title.html

דורפן 11 במאי 2014

אני בשוק

אסף THE KOP 11 במאי 2014

למה מזעזע ?
זה בעיקר מעיד על הפחד שלהם מה-Boogeyman.

גארי ביילי 11 במאי 2014

1+

איתמר 11 במאי 2014

לרגע חששתי שמדובר באמת בשלט מזעזע

נירו 11 במאי 2014

לדעתי החיזוק הכי טוב שיונייטד יכולה לקוות לו בקיץ הוא סוארז לריאל מדריד.

אריאל גרייזס 11 במאי 2014

דווקא התוצאות בבית זה מה שצריך להפחיד אתכם – הסימן הכי בולט להתדרדרות של ליברפול (ואחר כך, להתאוששות שלה) היה זה שיריבות כבר לא פחדו לבוא לאנפילד.
אולד טראפורד היה מבצר שהביא אליפויות. שופטים פחדו ממנו, קבוצות היו מפסידות נקודות בחניה. ברגע שאיימת יונייטד לא קיימת יותר, קשה להחזיר אותה

גיל 11 במאי 2014

זה מסוג האמירות שנשמעות טוב על הנייר אבל אין להן בסיס. אם מנצ'סטר תנצח בקביעות ותהיה טובה בבית אז הכל יחזור לקדמותו. זה בדיוק מה שקרה לליברפול השנה. ניצחונות פותרים הכל.

אסף THE KOP 11 במאי 2014

אבל בשביל זה צריך…. נו…. ניצחונות.

גיל 11 במאי 2014

בהחלט.

דורפן 11 במאי 2014

טוב – מנצ׳סטר סיטי הצליחו להחזיר את הפחד הזה –

Shutzi 11 במאי 2014

לרגעים המשמחים של העונה (שהיו ממש ספורים) צריך להוסיף את החזרה של דארן פלטשר. אני יודע, שהוא עדיין רחוק מכושר השיא שלו מלפני המחלה, ואולי הוא אף פעם לא יחזור לרמת השיא שלו, אבל עדיין זה מאד משמח, שהוא התגבר על המחלה והיה שותף במשחקים רבים. אני לא יודע, אם הוא ישאר ביונייטד. אולי עדיף לו לעבור לקבוצת מרכז טבלה.אני בכל זאת מקווה שישאר, בעיקר משום שהוא אחד השחקנים האהובים עלי, שחקן שתמיד נתן הכל על המגרש.

ליאב 13 במאי 2014

דורפן – ריו עוזב. מגיע לו איזה טור? לא? :-)

Comments closed