חברים. מה יהיה?

אלו שני תפקידים שקשה לחבר


בשלב מסויים ראסל ווסטברוק לא מסר לדוראנט בארבע התקפות רצופות. הMVP במשחק של 40 נקודות לא קיבל את הכדור ארבע התקפות רצופות כשמשחק פלייאוף הולך לאיבוד.

אני לא אוהב לרדת על ווסטברוק. אבל התייחסתי לזה בעיתון. אין פה בעיית אגו. פשוט לא היה בהיסטוריה סווינג-מן אגדי, ודוראנט הוא ברמת אגדי, ששיחק לצד רכז של shoot-first . ג׳ורדן, בירד, פירס, לברון, וויד כשהיה לבד, בראיינט כולם שיחקו לצד פוינט גארד פסיבי למדי בהתקפה – כזה שאולי קולע כשהכדור חוזר אליו. ובדומה זה פשוט לא הגיוני שההחלטה ההתקפית המרכזית לא תהיה בידיים של דוראנט.

יכול להיות שווסטברוק צריך קבוצה משלו. וגם שם הייתי ממליץ לעשות את מה שעשו עם אייברסון והעביר אותו לשוטינג גארד.

אני יודע שאני מסתכן. כי זה פלייאוף מסובך, הכשרון העצום של אוקלהומה עשוי להכריע בכל זאת כי הם 0-4 על סן אנטוניו בעונה הרגילה. אבל זו קבוצה לא לחלוטין מחוברת.

גלן, תבוא לפה
משחקי תפקידים - שחר דלאל

111 Comments

נתן 12 במאי 2014

רק שלא ציינת את זה שכריס פול נדבק לדוראנט כמעט כמו טוני אלן, וראו איך דוראנט מתקשה (היה קשה לראות).
חוצמזה, שהזריקה האחרונה היתה זריקה טובה, מה לעשות שיום עסל יום בסל (ואיך מאמן מרשה לעצמו שיגמרו לו כל הטיימאוטים ככה, איך??)

דורפן 12 במאי 2014

התקשה לקלוע 40 נקודות ב-50%?

אסף רביץ 12 במאי 2014

לא כשכריס פול שמר עליו. זאת נקודה נכונה, כל התקפה של OKC בדקות האחרונות התחילה בנסיון לשחרר את דוראנט, בחלק גדול מהן הוא לא הצליח אפילו להשתחרר לקבל כדור ואחרי 12-14 שניות הם נאלצו לאלתר (שאצל OKC זה אומר ווסטברוק הולך לבד). הקושי של דוראנט מול שומרים נמוכים ופיזיים מאוד מעניין, אבל מתחיל להיראות כמו עובדה.

rami 12 במאי 2014

דוראנט היה מביך בקטע הזה. פול דחף אותו, תפס אותו ועשה הכל כדי להעיק עליו. מה היתה הבעיה להיות אגריסיבי בחזרה? אפילו במחיר של עבירת תוקף אחת? זה היה מוריד אותו ממנו אחרי 2-3 התקפות כאלו, במקום זה הוא נתקע איתו רבע שלם.

גיל 12 במאי 2014

דוראנט פשוט נכנע למניפולציות נגדו אבל זה בכלל לא משנה. הוא זה שצריך לקבל ולהוביל את הכדור ולא צריך לחפש איך למסור לו.

גיא ד 13 במאי 2014

איך יכול להיות שלא מצליחים להוריד לו כדור אחד בפוסט מול פול הננס? הרי דוראנט הוא פינישר מעולה ליד הטבעת!

לפי דעתי זה כשלון גדול של סקוט ברוקס שדוק עשה לו בית ספר.

shadow 12 במאי 2014

אתה רציני עם הפוסט הזה???

הבנאדם איבד 8 כדורים והיה 2- במדד הפלוס מינוס.
היחדי עם מדד שלילי בחמישה.

הוא גם איבד כדור 2 דקות לסוף כשניסה למסור כשפול שומר עליו. למה? הבנאדם שני ראשים יותר נמוך קח אותו לסל.

זה רוב הטענות שיש נגדו. הבנאדם בעל יכולות על אבל, הוא פשוט פרווה.

בכל אופן הסיבה היחידה שאוקלהומה משחקן בסיבוב השני היא ווסטברוק.
דוראנט לא משחק כמו MVP.

הלו זה פליאוף תתחיל לשרוט ולהרביץ.

גיל 12 במאי 2014

מדד הפלוס מינוס בכדורסל לא אמין. להזכירך, אוקלהומה נראו הרבה יותר טוב כשווסטברוק היה פצוע בעונה הרגילה.

Yavor 12 במאי 2014

that's demagogia (regular season argument). We don't know who they played and this means nothing. I also think they had the same record, not worse

גיל 12 במאי 2014

אני חושב שאתה לא מבין מה זו דמגוגיה. הם שיחקו הרבה משחקים ונגד קבוצות טובות והחזיקו במאזן הטוב בליגה בלי ווסטברוק בהרכב. רג'י ג'קסון היה מצוין ובעיקר לא הפריע לדוראנט. אחרי שהוא חזר הם הפסידו את המאזן הטוב בליגה לספרס. אולי זה לא כדורסל מנצח בפלייאוף אבל די ברור שעם ווסטברוק בהרכב המשחק שלהם תקוע.

אלעד 12 במאי 2014

היה להם מומנטום מעולה והוא נעצר כשווסטברוק חזר. אבל זה לא רציני לחשוב שהם יכלו לרוץ לאליפות בלי ווסטברוק. לעומת זאת, אם הם יחליפו אותו תמורת מישהו שווה ערך…

Yavor 12 במאי 2014

תודה על השיעור בעברית (או לועזית…).
אתה ראש וראשון לאלו שצועקים שלא ניתן להסיק הרבה מהעונה הרגילה.
חוץ מזה, בדקת עם איזה קבוצות הם התמודדו בתקופה הזו לעומת שאר הזמן? סתם מזיכרון, אני זוכר שאיך שהוא חזר היה להם לו"ז לא פשוט שכולל את מיאמי ועוד כמה טובות, מה שגרר הפסדים

גיל 12 במאי 2014

אני מסכים שלא ניתן להסיק הכל מהעונה הרגילה אבל בכל זאת, אפשר לראות מי טוב ומי לא. שטף המשחק נפגע עם ווסטברוק בהרכב זו הבעייה. גם דוראנט לא חף מבעיות אבל שניהם ביחד פשוט לא עובדים טוב בטח לא עם הקבוצה.

וכשהוא לא שיחק הם ניצחו את ממפיס, פורטלנד, מיאמי, סן אנטוניו, גולדן סטייט, יוסטון פעמיים כך שקל זה לא היה.

עומרי 12 במאי 2014

הזריקה האחרונה הייתה נוראית. תן את הכדור לדוראנט!!!!!!

אלעד 12 במאי 2014

אתה יודע מה מדהים בזריקה האחרונה?
הכדור היה אצל ספולושה לפני החצי. אם היה מסתכל קדימה, היה רואה את דוראנט ח-ו-פ-ש-י לגמרי סמוך לקשת השלוש של הקליפרס. במקום זה הוא עצר וחיפש במסירה רוחבית את ווסטברוק.
גורם לתהייה במי שחקני הת'אנדרס בוטחים יותר בסוף שעון. גם גורם לתהייה לגבי אינטליגנציית המשחק שלהם…

Yavor 12 במאי 2014

לא גורם לכלום, תפסיקו להפריח שטויות. בכל קבוצה, כ-ל ק-ב-ו-צ-ה, אחרי ריבאונד אתה מחפש את הרכז שלך שיעלה את הכדור למעלה. בטח ב-NBA עם האתלטיות הגבוהה של השומרים, אתה לא רוצה שספולושה יעלה את הכדור. הוא פשוט עשה את מה שהוא אומן והורגל לעשות, ומה שכל שחקן בכל קבוצה עושה אחרי שלקח ריבאונד בהגנה.

אבי ח 12 במאי 2014

צביקה שרף שם פעם את ליפין על קוקוץ…
מכבי ניצחה…:)

גיל 12 במאי 2014

ווסטברוק הוא לא פוינט גארד בכלל. הוא כרמלו משופר שרוצה להכריע לבד משחקים. דוראנט עומד פנוי בהתקפה האחרונה ווסטברוק בכלל לא מסתכל עליו. העיקר שהם חברים ממש טובים ולווסטברוק יש את הגב של דוראנט.

אגב, לא הייתי עושה עניין גדול מהמאזנים בעונה הרגילה. הספרס ניצחו את דאלאס 9 משחקים ברציפות לפני הפלייאוף והם 2:2 מול פורטלנד. דווקא הקליפרס יהיו יריבה חזקה יותר לספרס לדעתי כי הם יותר פיסיים ובאמת יש להם רכז.

עומרי 12 במאי 2014

OKC מנצחים את הסדרה וגם את הספרס.
אם וכאשר, אין לי ספק שספרס מעדיפים את הקליפרס – בעייתיים בריבאונד, קוואיי יסתדר טוב עם בלייק, משוללים סטופרים ובאופן כללי קבוצת הגנה לא טובה.

גיל 12 במאי 2014

הספרס יגיעו לגמר שוב השנה ולא חשובה היריבה. לאוקלהומה אין עומק ולספרס שומרים מצוינים שיתסכלו את דוראנט. גם קוואמי וגם ג'ינובילי ישמרו על דוראנט וכבר ראינו איך הוא מתעצבן בזה.

Amir A 12 במאי 2014

ווסטברוק הוא סימפטום לכל מה שרע ב-NBA. שחקנים כמוהו וכמו כרמלו צריכים להיזרק מהליגה.

דורפן 12 במאי 2014

לא – הוא צריך להיות פרנצ׳ייז פלייר. משהו כמו סטפן קארי

גיל 12 במאי 2014

הוא לא יהיה לדעתי. הרי האתלטיות שלו תרד בשלב מסוים ועל קליעה בלבד הוא לא יגיע רחוק.

עומרי 12 במאי 2014

הוא לא יהיה כי פרסטי לעולם לא ילחץ על ההדק. הוא כישרוני מדי, אהוב מדי ופופולרי מדי. וגם תתפלק להם אליפות אחת. אולי אפילו השנה (למרות שהכסף שלי על מיאמי).

גם דוראנט עדיין לא בפיק, יש לו עוד מה לשפר. כרגע הוא מזכיר את נוביצקי 2007 בהרבה מובנים. בזמנו שמו עליו את מקריידי וזה בילבל אותו כאילו מני פאקיאו שמר עליו.

לימון מריר 12 במאי 2014

מאוד טרנדי לרדת על ווסטברוק ומאוד לא הוגן. מי שראה את המשחק ראה שברבע הרביעי דוראנט יותר איבד והחטיא מאשר קלע. ווסטברוק לעומתו, תקף את הסל ועשה מה שצריך לעשות. אז אוי מי יישמע לא מסר לדוראנט ארבע התקפות, בזמן שדוראנט יוצא לגמרי מאיזון כששחקן נמוך ממנו בחצי מטר נדבק אליו.
לא שווסטברוק גאון גדול, אבל הוא שחקן שלא מוותרים עליו. את כל הבעיות שלו ניתן לפתור באימון נכון ושחקנים משלימים טובים מסביבו. זה לא קורה. באוקלהומה משחקים כדורסל התקפי צפוי, חד גוני ואינדוודואלי וזה בגלל ברוקס.
רדו מווסטברוק, אפילו מג'יק החמיא לו במהלך המשחק. ברוקס הוא הבעייה

עומרי 12 במאי 2014

ווסטברוק הוא לא כרמלו משופר! הוא TEAM MATE מדהים ואחד מ-5 השחקנים הטובים בעולם. אם יקבל קבוצה משלו אפשר בקלות לבנות סביבו סגל של גמר אזורי לפחות בשלב הראשון.

מה שמייחד את השניים הללו מצמדים דומים להם בעבר מבחינת כמות כישרון זה שהם אשכרה חברים טובים. זה קצת בעוכריהם – כי דוראנט כבר מזמן היה צריך לנקוט עמדה ברורה נגד ברוקס ולדרוש היררכיה.

עומרי 12 במאי 2014

הוא גם שומר מעולה ומחויב, הרבה יותר מדוראנט.

גל ד 12 במאי 2014

שניהם שומרים די בינוניים. אבל בעמדת הרכז אין בכלל שחקנים שיכולים לעצור רכזי עילית בדור הנוכחי, וסווינגמנים הם שחקנים שחלק מהתפקיד שלהם זה להיות שחקני הגנה רבגוניים.

דורפן 12 במאי 2014

מתי ראית היררכיה טובה בין סווינגמן לרכז?

עומרי 12 במאי 2014

אתה צודק, התכוונתי שבניגוד לקארים-מגי'ק (ניגודים מוחלטים), ג'ורדן-פיפן (קנאה ובאופן כללי חרא טיפוסים) ושאק-קובי (תיעוב הדדי) כאן יש שניים מחמשת הטובים בליגה שיש סיכוי טוב שיוצאים למסיבות ביחד בפגרה.

מקצועית, לא ראינו שני סופרסטארים בעמדות הללו באלופה. ראינו המון כשלונות, האחרון בזיכרון הוא אייברסון וכרמלו.
הכי קרוב,ורחוק להחריד, הוא הבאד בויז עם שני HOF בעמדות הללו.

יותם 12 במאי 2014

לברון ווייד בשנתיים הראשונות?

יריב 12 במאי 2014

לברון כרכז ווייד כסווינגמן?

בלינדר 12 במאי 2014

זה לא באותה רמה אבל מו צ'יקס ודר' ג' בעונת האליפות הסתדרו יפה. נדמה לי ששניהם היו אול סטארים באותה שנה. אבל לקבוצה ההיא היה גם את מוזס מלון ותרגילים בהתקפה.

דורפן 12 במאי 2014

מו צ׳יקס היה רכז מחלק. חוץ מזה שהיה שם גם שוטינג גארד חסר מצפון – אנדרו טוני

גיל 12 במאי 2014

ממתי ווסטברוק אחד מחמשת הכי טובים בליגה? יש לפחות 2-3 גארדים טובים ממנו (פרקר, פול, קארי).

עומרי 12 במאי 2014

אולי, לא, לא.

גיל 12 במאי 2014

במה ווסטברוק טוב מפול או קארי? יותר נקודות ואסטיסטים לקארי ורק על קבלת ההחלטות שלהם הם עולים עליו.

עומרי 12 במאי 2014

קרי הוא סופרסטאר יחיד בקבוצה מהמהירות בליגה אז ברור שהמספרים שלו יהיו יותר גדולים.
הוא לא יוצר מצבים שבכלל מתקרב לווסטברוק, לא ריבאונדר כמוהו, ווסטברוק שומר ברמת פירסט טים אול דיפנס וקרי שומר גרוע וראיית המשחק של שניהם שווה.

פול (קשה לטעון בכלליות נגדו לאחר ההופעה הערב) נחות אתלטית, מתקשה בסקורינג יותר מדי פעמים, פחות טוב במגרש הפתוח, אין לו את הג'אמפ האוטומטי של ווסטברוק, ריבאונד והגנה אין מה להשוות. יש לו פיק אנ רול אימתני ואיזשהי הדרת כבוד שכל הפרשנים שומרים לו מהריצה ב-2009.

גיל 12 במאי 2014

אם ביצירת מצבים אתה מתכוון ללקחת את הכדור ולזרוק בלי לחשוב פעמיים אם למסור ומכל מצב גם אם הוא קשה, אז כן, ווסטברוק יוצר לעצמו יותר מצבים. הוא קולע ב43% לעומת 47% של קארי ואוקלהומה כקבוצה גם קולעת יותר. ופול גם קולע באחוזים גדולים יותר אבל הוא לא זורק כל כך הרבה וגם לא צריך. התפקיד שלו זה לעשות את אלו שלידו טובים יותר וזה מה שהוא עושה. ווסטברוק לא. אני מסכים איתך שגם פול אוברייטד והוא נתפס כפוינט גארד הכי טוב משום מה.

תום ג'ונס 12 במאי 2014

לקרי יש הכי הרבה נקודות מכדרור בליגה (points off dribble). נשמע לי כמו יצירת מצבים.

משה 12 במאי 2014

חשבתי שזה שכריס פול אוברייטד זו מחשבה שלי בלבד. אני שמח שיש כאלה שמסכימים איתי.

גיא זהר 12 במאי 2014

בגלל ג׳אבר ומג׳יק שוכחים כמה ווורתי היה מעולה ולדעתי בשתי האליפויות האחרונות של הלייקרס אז הוא היה הכינור השני. הבעיה לטעמי היא פחות בתפקידים אלא בהיראכיה. ווסתברוק צריך להבין שהוא תמיד האופציה השנייה וכהרמת האסיסטים שלו חד ספרתית הקבוצה תפסיד. לזה יש מאמן.

אילן 13 במאי 2014

מה זאת אומרת מתי? שכחת מהצמד – ג'רמי לין ועמרי כספי?

אילן 13 במאי 2014

מה זאת אומרת מתי? שכחת מהצמד – ג'רמי לין ועמרי כספי?

גיל 12 במאי 2014

ואגב, דוגמא לאנוכיות שלו היא כמה דקות לסיום כששחקן של הקליפרס דוהר למתפרצת והוא לא מנסה בכלל לעצור אותו בגלל חשש לעבירה שישית.

Zak 12 במאי 2014

כן, זה היה משעשע, קוליסון פשוט רץ אליו כדי לסחוט את הפאול ו-ווסטברוק זז הצידה. מה שכן אני לא כל כך מבין מה זה היה משנה – ווסטברוק אז היה יוצא מהמשחק וקוליסון הולך אל קו העונשין לשתי נקודות לא פחות קלות מאלו שהוא קלע.

גיל 12 במאי 2014

הוא לא היה מפריע בסוף המשחק.

7even 12 במאי 2014

רק אני שמתי לב שקבלת ההחלטות של דוראנט ברבעים האחרונים היא לא משהו בלשון המעטה?
אני לא מדבר על לזרוק ולהחטיא כי זה קורה לכל אחד.
הזריקות שלו ברגעי ההכרעה תמיד קשות, והרבה פעמים הוא מעביר התקפות מכריעות שלמות בלי לדרוש את הכדור.
גם כשהכדור כבר מגיע אליו הוא פשוט מוסר אותו מיד בחזרה כאילו לא הוא זה שמרוויח חוזה מקסימום במיוחד לרגעים כאלה.

Yavor 12 במאי 2014

אתם רותמים את העגלה (הרבה) לפני הסוסים.
אין כאן שחור ולבן ותזכרו שהם היו במרחק פוזשן אחד להיות ביתרון 1:3 עם משחק בית בדרך.
בקיצור – אני ממש לא אוהב את הטרנד הכל כך ישראלי הזה של לחפש אשמים. יש להם קבוצה נהדרת שפייבוריטית בעיניי רבים לזכות כמעט כל שנה. מה לעשות שיש גם יריבות לא פשוטות בדרך, ולא תמיד אתה מצליח לנצח. קשה לי להאמין שעם שחקן אחר שאינו ווסטברוק הם היו מגיעים עד הלום. את ממפיס לבטח לא היו עוברים בלעדיו (ראינו מה קרה שנה שעברה), וגם מול הקליפרס לא היו להם היום שני ניצחונות.
תזכרו שרק אחת לוקחת אליפות, ויש השנה לא מעט קבוצות מעולות – לדעתי ארבע, כשאחת מהן היא OKC ואת שאר השלוש היא תצטרך לנצח כדי לזכות. פשוט זה בטח לא.

גיל 12 במאי 2014

הם לא היו צריכים להגיע בכלל למצב של פוזשן אחד. הם הובילו 15 הפרש משהו כמו 8 דקות לסוף ובקבוצה שיש לה כבר לא מעט ניסיון זה אמור להספיק.

Yavor 12 במאי 2014

חלק גדול ממי שהביא אותם ל- 15 הפרש משהו כמו 8 דקות לסוף היה ווסטברוק. יש כאן התלהמות בלתי מוצדקת כלפיו, גם על זה שהוא לא מוגדר כרכז של פאס-פירסט, כשצריך לזכור שאין לו קבוצה כמו פול שצריכה רכז כזה, אלא קבוצה אחרת שזקוקה גם לנקודות שלו

גיל 12 במאי 2014

הביקורת עליו היא על קבלת ההחלטות שלו. לא הגיוני שהוא יזרוק אותה כמות זריקות כמו הMVP ולפעמים אפילו יותר, שדוראנט לא יגע בכדור ארבע התקפות רצופות או שיזרוק מתי שבא לו. למה בכלל הוא מתעקש על כל הזריקות מרחוק כשהוא יכול לחדור ולסחוט עבירות או למסור לשחקנים פנויים? תראה מה פרקר עושה עם הרבה פחות אתלטיות. חלק מהדברים הם לא רק אשמתו אלא גם של המאמן שלו.

Yavor 12 במאי 2014

אני לא אוהב את ה"לא הגיוני" הזה. אם נותנים לו אופן לוק (או שהוא יכול לסדר לעצמו), זו זריקה טובה יותר משל דוראנט עם שומר בפרצוף. וגם אם 4 התקפות לא נתנו לדוראנט לנשום, יכול להיות (לא ראיתי, לא יודע) שההחלטות שהוא קיבל היו הכי נכונות באותו זמן.
אני לא אומר שהוא טלית שכולה תכלת, אבל לתלות את בעיות הקבוצה בו זו היתממות ופאנבויות (מלשון fanboy) של דוראנט.
הם ישחקו הכי חזק שיוכלו, ואולי זה יספיק. זה באמת כל כך קרוב השנה במערב שלא הייתי מופתע מכל תוצאה שהיא בסיבוב הראשון (וכנגזרת מכך גם בסיבובים הבאים). זה מאוד תלוי בכושר העכשווי של כל קבוצה וביכולות של צוותי האימון לעשות את ההתאמות הקטנות.

גיל 12 במאי 2014

דוראנט היה חופשי לגמרי במהלך האחרון ווסטברוק בכלל לא הסתכל בכיוון שלו. ווסטברוק לוקח הרבה זריקות קשות ולדוראנט לרוב קל יותר לשחרר את הכדור. וגם אם שומרים על דוראנט, אתה לא יכול לתכנן תרגילים שישחררו אותו? במקום זה במשחק הקודם השתמשו פה בתור פיתיון בפינה לשלוש שוב ושוב. רבאק, יש לך את הMVP של הליגה ואתה משתמש פה בתור פיתיון?

ואגב, למה לנסות לזרוק כל הזמן לשלוש או מרחוק. ווסטברוק אתלט אדיר שלא חודר כמעט.

Yavor 12 במאי 2014

לא מסכים עם חלק מהדברים. ווסטברוק חודר המון, ומוציא הרבה פאולים. הוא גם מגן נהדר שלא מוערך מספיק. אני לא ראיתי את דוראנט פנוי במהלך הזה. היתה התקפת מעבר, שמטיבה היא מבולבלת, פלוס לחץ הזמן –> אין פה מה להאשים אותו. היו לו שתיים שלוש שניות לעבור את החצי ולהגיע לזריקה. אל תשכח שאם אתה מוסר לשחקן בתנועה הוא לא יכול לעלות מיד, ואם יש לו מישהו באזור הוא חייב to adjust. בהרבה מקרים אחרים יש לו אולי טעות בשיקול. בהתקפה האחרונה כאן – אני לא חושב.

חוץ מזה – רוב הטענות שהעלית הן בעיקר כלפי המאמן, ולזה אני לגמרי מסכים.

גיל 12 במאי 2014

אבל למה לזרוק לשלוש? כל אחד ראה את זה בא. תנסה לחדור, יש לך זמן ותקבל פאול או ליי אפ.

Yavor 12 במאי 2014

אולי היה נכון להיכנס, אבל זה הימור ללכת לתוך היער עם לחץ זמן. אם יש לך זריקה פנויה, זה לא רעיון רע. אולי יש יותר טובים, אבל זו לא החלטה רעה

גיל 12 במאי 2014

זו החלטה קלה מאוד וצפויה שלא מערבת שום חשיבה. הוא עושה אותה כל הזמן וכשהוא מצליח זה נראה נהדר אבל על קליעה בלבד לא תזכה באליפות.

martzianno 12 במאי 2014

בלי קשר לזה שדוראנט היה צריך כבר להפליק לווסטברוק בישבן מספר לא מבוטל של פעמים, הגיע הזמן שהקבוצה הזאת עם הכשרון הכביר שיש בה תעבור לידיים של מאמן עם קצת יותר סמכות (וכריזמה!) מטוסטר משולשים!

עומרי 12 במאי 2014

לפני שבועיים-שלושה אמרתי לחבר, ספרס-סנוב ידוע, שברוקס בOKC הוא דוגמא חיה למדוע 11 האליפויות של פיל ג'קסון הופכות אותו למאמן הגדול בכל הזמנים.
לקבל טופ-טלנט זה לחלוטין לא מספיק.

גל ד 12 במאי 2014

הקייס של פיל חזק, אבל לא בהכרח צריך להיות מאמן ענק בשביל לזכות באליפויות עם כ"כ הרבה כישרון. אבל ברוקס מאמן מזעזע. רק צריך להסתכל על השחקנים שלא מחזיקים בכדור בהתקפות שלהם בשביל להיווכח בזה.

בגלל זה גם מציק לי שמדברים על ווסטברוק ודוראנט. קרלייל ת'יבודו או פופוביץ' היו יוצרים מהסגל הזה מפלצת דורסנית.

טל 12 במאי 2014

דורפן אתה כל כך צודק, זה כל כך פשוט, הוא שוטינג גארד ומצוין. פשוט יכולת קבלת החלטות בינונית.
ולגבי הסייפא של דבריך- אם סן אנטוניו ימשיכו לשחק כמו ששיחקו ב4 המשחקים האחרונים נשארו להם בסה״כ עוד 9 משחקים העונה.
למי שלא ראה- לרוץ ולחפש, קליניקה.

קורא אדוק 12 במאי 2014

אל תשכחו שזה לא הוגן-אוקלהומה משחקת בלי מאמן

לייטנר 12 במאי 2014

רגע, לאמן זה לא לומר לשחקן עם הכדור לעמוד ולחכות עד השניות האחרונות של שעון הזריקות ואז לזרוק זריקת התאבדות? היא נכנסת לפעמים! ואז זה נראה מדהים! וזה סגנון שלנו!

ולהגיד ל4 השחקנים שלא עם הכדור לעמוד ולהסתכל על ההוא עם הכדור? זה גם לא לאמן?

ומה לגבי לתת את הכדור ל-א לשחקן הכי טוב שלנו בדקות האחרונות? הרי אנחנו קבוצה! צריך שעוד שחקנים יעמדו ויסתכלו!

גיל 12 במאי 2014

מה שקורה במזרח הוא ביזיון. שתי קבוצות אימפוטנטיות שעשו הכל לתת ליריבה לנצח אבל פשוט נגמר הזמן בסוף.

בלינדר 12 במאי 2014

לרגע חשבתי שאני צופה בNCAA

אלעד 12 במאי 2014

הביזיון הוא שקבוצה כמו אינדיאנה קיבלה לא פחות מ-10 משחקים כדי למצוא את הכימיה שלה בחזרה, ועכישו לך תדע, היא עוד עשויה למצוא עצמה במאבק על האליפות.
אם היא הייתה במערב ומתחילה את הפלייאוף כמו שהתחילה, היא הייתה בבית אחרי 4 משחקים.

Zak 12 במאי 2014

לגמרי. במחצית השנייה היו שם על הפרקט את פול ג'ורג' ועוד תשעה אנשים שאתה פשוט תוהה מה בדיוק הקשר בינם לבין כדורסל.

משה 12 במאי 2014

ולכל מי שתקף את העיתון בכזו הנאה אחרי שני משחקים טובים, unreliable זה מוגזם אבל מצד שני "לא מגיע תמיד כשצריך אותו" זה לגמרי לעניין. ואם זה היה חרא של טיפוס כמו קובי ולא מר בחור נחמד דוראנט אני לא בטוח שהיו כ"כ הרבה סנגורים.

שי ס. 12 במאי 2014

מה אם איזה מילה טובה על דוק ריברס? שום דבר לא עובד לו במשחק הזה, ומה הוא עושה עובר להרכב עם דארן קוליסון ג'מאל קרופורד ודני גרנג'ר. אם הקליפרס לוקחים את הסדרה הזאת, זה בעיקר בגלל ההבדל בין ריברס לברוקס

איציק 12 במאי 2014

אני מודה, לא ראיתי את המשחק (רק את התקציר). אני מודה, לא חובב וסטברוק גדול (אך מעריך את היכולות האישיות שלו). אבל אולי בכול זאת אבנר טועה (http://debuzzer.com/shohat/%d7%94%d7%a0%d7%90%d7%95%d7%9d-%d7%a9%d7%9c-%d7%93%d7%95%d7%a8%d7%90%d7%a0%d7%98-%d7%90%d7%91%d7%a0%d7%a8-%d7%9e%d7%aa%d7%9f/) והבעייה הכי גדולה של אוקלהומה זו העובדה שדוראנט פשוט יותר מידי נחמד… ובכל זאת צריך להיות קצת רע, כדי לקחת אליפות, או לפחות לעשות את הדרך קלה יותר ונכונה יותר…

אלון 12 במאי 2014

אני חושב שקצת עשית פה עוול לקליפרס, הם נתנו רבע אחרון הגנתי יוצא דופן, המשחק מאצ' אפים לאורך המשחק היה כמו שחמט של המאמנים(בעיקר של ריברס המעולה אתמול).
אין ספק שדוראנט היה צריך לקבל את הכדור לידיים כמה שיותר, אבל דווקא אתמול זה לא דוגמא טובה לטענה שווסטברוק הורס לאוקלוהמה את המשחק, הוא נתן משחק אולאראונד מאופק במונחים שלו(נדמה לי פחות מ20 זריקות באחוזים לא רעים בכלל) עם הרבה אסיסטים ודוראנט הפציץ כמו שהוא יודע.

ריברס הבין שהמשחק הולך לו לאיבוד אז הוא עשה שינוי ממש מפתיע 5 דקות לסוף ושם את כריס פול(המדהים פשוט בכל מובן ששחקן כדורסל יכול להיות בו מדהים) על דוראנט, משהו שאוקלוהמה לא הצליחה למצוא לו פתרון(בכל זאת קשה למצוא פתרון למשהו כזה מפתיע 5 דקות לסוף).
כן אני מסכים שדוראנט צריך להיות יותר אגרסיבי ווסטברוק יותר רגוע, אבל אתמול זאת לא דוגמא טובה לזה, תן לקליפרס קרדיט על רבע אחרון הגנתי מדהים שהציל להם את העונה.

גל ד 12 במאי 2014

עזבו רגע את ראסל ווסטברוק, הראסל האמיתי זה ראסל ווילסון. ראיתם אותו במשחק #3 בפורטלנד? האייטיז חוזרים, בייבי!

עודד 12 במאי 2014

דוראנט קלע אומנם 40 נקודות, אבל כולם ראו שהוא מתקשה לקבל את הכדור מהרגע שכריס פול עבר לשמור עליו. מדהים איזו עבודה הגנתית טובה עשה כריס פול הגמד. דוראנט אומנם קלע עליו כמה קליעות קשות אבל הבעיה לא היתה ווסטברוק אלא חוסר האסרטיביות של דוראנט ברגעי ההכרעה. דוראנט התקשה גם מול ההגנה של טוני אלן בסדרה מול ממפיס, מה שמראה שיש לו עדיין לאן להתפתח. אולי כדאי שיסתכל קצת בקלטות מהגמר בין דאלאס למיאמי מלפני שלוש שנים וילמד כמה דברים מדירק נוביצקי שבשיאו לא ספר שום שומר.

ווסטברוק איננו רכז קלאסי, אבל הצד השני של המטבע הוא שהרבה מההתקפות של אוקלהומה מובלות על ידי דוראנט עצמו או רנדי ג'קסון. יש יתרונות רבים לרכז שמהווה איום על הסל, ועם הנתונים הללו צריך לבנות את שיטת המשחק של אוקלהומה בהתקפה. החוליה החלשה באמת אצל אוקלהומה היא המאמן שלא ממש קידם אותה בשלוש השנים האחרונות.

הזריקה האחרונה של ווסטברוק היתה סבירה ביותר, בעיקר הבתחשב בעובדה שלא היה לאוקלהומה פסק זמן לסדר תרגיל. למאמן הלא ממש מוצלח של אוקלהומה יש אחריות בעובדה שלא נשאר להם פסק זמן בסוף.

ניינר 12 במאי 2014

וגם המאמן של OKC לא נקי מאשמה על איך שהקבוצה הזו נראית

אילן 13 במאי 2014

מי?

אסף .ג. 12 במאי 2014

אני לא חובב גדול של ווסטבורק אבל דווקא בסדרה הזו הוא מציג יכולת נהדרת אישית וקבוצתית הוא סיים כל משחק עם בין 8 ל-10 אסיסטים עד כה ויחס איבודים סביר,הוא בהחלט עומד שווה בשווה מול כריס פול וגם הזריקות שלו בסיום היום היו סבירות בהתחשב בכך שדוראנט התקשה מאוד מול כריס פול (להוציא השלשה האחרונה שבאמת הייתה בחירה נוראית)…
אגב מה שיכריע לטעמי את הסדרה הזו אלו דווקא שחקני המשנה ובכלל לא כביכול ארבעת הסופרסטארים (דוראנט-ווסטבורק מול גריפין ופול)
לראייה במשחק שלוש התרומה של ג'קסון-באטלר-אדאמס-איבקה לעומת התרומה היום של ג'ורדן-קוליסון-קרופורד.

shadow 12 במאי 2014

אסיסטים זה אוברייטד.

בשביל אסיסטים צריך שחקנים שקולעים באוקלהומה חוץ משלושה שחקנים אף אחד לא יודע לקלוע.

ווסטברוק הוא יצרן הנקודות השני בטיבו באוקלהומה. טיבעי שיהיו לו פחות אסיסטים מרכז קלאסי, אבל אסיסטים זה לא חזות הכל.

יש עוד דרכים ליצר מצבים לנקודות ריבאונדים למשל. הוא אחד הרכזים שלוקח הכי הרבה ריבאונדים בליגה ויותר מזה הוא לוקח גם ריבאונדים בהתקפה.

ריבאונד משמעו עוד מצב לסל לקבוצה שלך ומניעה לאופציה לסל מהקבוצה היריבה.

הכי מצחיק הוא שהבחור כבר עם שלושה טריפל דאבלים משהו שלא הרבה שחקנים בהיסטוריה יכולים להתגאות בו, והסיבה העיקרית שאוקלהומה עברה סיבוב. ועדיין כולם מדברים על דוראנט.

דוראנט הוא בהחלט שחקן עם כישרון יוצא דופן, אבל בשביל להגיע להיות סטאר ברמה אגדית כמו שאתה אומר הוא צריך קצת יותר מכישרון, הוא צריך אופי.

את זה הוא עוד לא הוכיח שיש לו. ווסטברוק לעומתו הוכיח גם הוכיח.

בתור אוהד לייקרס אם תשאל אותי את מי אני לוקח לקבוצה אני בלי למצמץ מביא את ווסט הרבה לפני דוראנט.

שחקנים עם כישרון שיודעים לקלוע יש הרבה בליגה שחקנים עם כישרון ואופי? אחד, שניים בעשור.

דיזידין 12 במאי 2014

מה שאני אזכור מהמשחק הזה זו השמירה של פול על דורנט ברבע האחרון.
לא ראיתי דבר כזה מעולם.

ג'ון מקינטייר 12 במאי 2014

חן ליפין על קוקוץ'?

דיזידין 12 במאי 2014

הרגת אותי :)

גיל שלי 12 במאי 2014

דווקא במשחק הספציפי הזה של אוקלהומה והקליפרס אתמול ראינו את ההשפעה של המאמן גם במישור הטקטי. ווסטברוק ניסה כל המשחק עד לרבע הרביעי לתת לדוראנט את הכדור כאופציה ראשונה.
ברבע הרביעי פול שמר על דוראנט, דוראנט איבד שני כדורים, וווסטברוק התחיל ללכת לסל ולקלוע.
כשהפסיק לקלוע, הוא שב לחפש את דוראנט, אבל בפחות יעילות.
בפעם היחידה שאוקלהומה הפעילו כמו שצריך את יתרון הגובה של דוראנט על פול למטה באותיות, דוראנט שם 2 בקרש סל. זו היתה מסירה מהבייסליין, וחסימה של איבקה.
חסימה של איבקה למטה על האותיות היתה יוצרת מיס מצ' או לאיבקה פוסט אפ על פול, או דוראנט מקבל למטה כשפול מנסה לצאת מחסימה.
זה הלך מצוין בפעם היחידה שעשו את זה, משום מה לא חשבו באוקלהומה לעשות את זה גם במשחק הרגיל.
בקיצור, דוק ריברס היה חייב לשנות את המשחק כי במשחק רגיל הקליפרס הם לא יריב לאוקלהומה, וברוקס נותר חסר כל תגובה פרט להתאמת החמישייה.

אלעד 12 במאי 2014

גיל, איך שלא תסובב את זה, הקליפרס משחקים כדורסל של 2 על 5. ואז כשהמשחק נתקע כמו אתמול בדקות האחרונות, אין תנועה, השחקנים האחרים לא משולבים במשחק ההתקפה. הכל מאוד צפוי (ברור שכשיש לך את דוראנט ווסטברוק, גם כשהכל צפוי הם עדיין יכולים לקלוע).
שורה תחתונה, אין להם מנהל משחק.

ק. 12 במאי 2014

לא ראיתי את הרבע האחרון אבל לדעתי יש פה היסחפות.
במשחקים האחרונים (שוב, אולי המהלכים הספציפיים עליהם מבוססות התיאוריות פה היו מסוג השכונה המדובר) ווסטברוק משחק הרבה יותר קבוצתי מבעבר, לא לוקח הרבה זריקות קשות כמעט, מנהל משחק לפעמים ומחפש את דוראנט הרבה מאד.
לא בדקתי מספרית, אבל יש לו כמות אסיסטים בלתי מבוטלת לדוראנט.
אגב גם בפלייאוף לפני שנתיים (ובייחוד בגמר מול מיאמי) הארדן לדעתי היה הרבה יותר שכונתי ומחריב משחק ממנו.

עומרי 12 במאי 2014

ווסטברוק והארדן היו מעולים בפלייאוף לפני שנתיים. אז מה אם הפסידו למיאמי בגמר.
ווסטברוק הרג את הלייקרס והארדן היה מעולה נגד הספרס.

ק. 12 במאי 2014

ווסטברוק כן. הארדן הרג אותם מול מיאמי. נכון שהיו לו כמה סלי קלאץ' מול הספרס

Roko 12 במאי 2014

נכון. הזוי שבארבע ההתקפות האחרונות אף אחד חוץ מווסטברוק לא נוגע בכדור. השמירה של פול על דוראנט הייתה אגרסיבית במיוחד כמו שנדרש מפלייאוף אבל השריקות היו ביתיות למדי. גריפין היה אמור לעוף בשישית 2 דקות בתוך הרבע הרביעי אבל השופטים לא שרקו ונתנו להרביץ בצד אחד של המגרש.
ההתקפה האחרונה – מגרש פתוח לא מגרש פתוח – דוראנט עומד על השלוש לבד והשוס – אף אחד לא שומר אותו כי ברור שהכדור אצל ווסטברוק תחנה אחרונה.

גילעד 12 במאי 2014

אני אתעלם לרגע מעניין ווסטברוק כי כבר טוחנים מים בעניין הזה. אני סתם מנסה להבין למה נהיה לאחרונה טרנד במסגרתו כולם, מימין ומשמאל, נגררים לתחרות הזו של מי ישמיץ יותר את סקוטי ברוקס. הוא אולי לא הגדול במאמני תבל, אבל בהתחשב בנסיבות הוא עושה עבודה טובה לדעתי.
מה הנסיבות? שיש לו שני שחקנים בקבוצה הזו שמסוגלים ליצור לעצמם מצב. ועוד שחקן וחצי שמסוגלים לקלוע אם יצרו עבורם מצב.
יש להם סגל כל כך קצר ודליל שבעיניי זה נס שהם באמת נחשבים קונטנדרים.
כמה קבוצות עודנותרו בפלייאוף עם שחקן חמישייה גולם כמו פרקינס? אם אתם מתעקשים תחליפו אותו באדאמס, הוא מסוגל לקלוע לייאפ, אבל המצב לא שונה בהרבה. אז יש לו שני שחקני על. האם לגיטימי לצפות משני שחקני על לקחת אליפות כשאין מסביבם דבר?

גיל 12 במאי 2014

גלעד, אין להם סגל קצר ודליל. למעשה יש להם את אחד הסגלים הטובים בליגה רק שהם לא מנצלים אותו. יש להם שחקנים מצוינים כמו איבקה ורג'י ג'קסון שצריכים לפרוח כשיש כל כך הרבה תשומת לב לכוכבים. אבל בפועל אין כמעט תרגילים לשחרר את האחרים ורוב המשחק זה 2 מול 5. תראה מה עושים בספרס עם פחות כישרון.

גילעד 12 במאי 2014

אתה בטוח שלספרס יש פחות כשרון??
נניח רגע את ווסטברוק ודוראנט בצד. לצרוך העניין נניח גם את הביג 3 של הספרס בצד. נגיד שאלו וגם אלו הם הצדדים העיקריים שיוצרים בכל קבוצה. אבל מה עם האחרים?
לספרס יש את בלינלי ודיאו כשחקנים שיכולים ליצור לעצמם וגם לאחרים. את קאווי כשומר מצויין שגם יכול בסיטואציה מסויימת ליצור לעצמו (כן, הוא צריך שהכוכבים יקחו חלק מתשומת הלב.). דני גרין הוא סט שוטר מצויין גם אם השנה נראה פחות טוב. פטי מילס יוצר במגרש פתוח ברמה לא רחוקה מדי מרג'י ג'קסון (למרות שלרג'י ג'קסון יש פוטנציאל גבוה יותר. לאן הוא יגיע קצת קשה לדעת.).
אם תשווה את הסגל של התאנדר לסגל של הקליפרס למשל, שבו יש 12 שחקני סגל לגיטימיים, לעומת הסגל של אוקלהומה, שכולל לדעתי פחות או יותר שישה שחקני סגל לגיטימיים, יש פה פערים של שמיים וארץ.

גיל 12 במאי 2014

אתה מסתכל על מה השחקנים של הספרס עושים היום ורואה אותם מצליחים אבל זה הרבה בגלל שהם בספרס. שחקן כמו בלינלי היה שחקן זניח בהרבה קבוצות ועם הספרס הוא פתאום העלה ב10% את האחוזים שלו כולל עלייה דרמטית באחוזים לשלוש. לנארד אם הוא כזה טוב איך זה שהוא נבחר רק במקום ה15? וספליטר 28? תסתכל על המשחק של ספליטר ותראה כמה הוא השתפר בשנתיים האחרונות אחרי שהיה כזה שלומיאל בעונה הראשונה שלו. דיאו באמת שחקן מצוין אבל גם הוא מתפקד מעולה בספרס.

עומרי 12 במאי 2014

גיל, ג'ורג' LEVEL מעל לנארד ונבחר עשירי. MCW נבחר עשירי. הספרס לא המציאו את גניבות הדראפט.

בלי קשר אני חושב שלנארד שחקן מדהים עם גרף שיפור חד. הבעיה מבחינת הספרס היא שהוא יקבל בקרוב הצעת חוזה סטייל ג'ו ג'ונסון 2005 שהם לא ירשו לעצמם להשוות.

עומרי 12 במאי 2014

אגב השיפור בקליעה אצל בלינלי:

http://grantland.com/features/the-shot-doctor/

גיל 12 במאי 2014

לא אמרתי שהם המציאו אבל הם מוציאים מהשחקנים שיש להם הרבה יותר מכל קבוצה אחרת. ולנארד לדעתי ישאר. גם כי ברור שהוא כוכב העתיד של הספרס וגם כי הוא מבין שבכל מקום אחר הוא יסיים בדיוק כמו ג'ונסון.

אלעד 12 במאי 2014

גלעד, זו שאלת הביצה והתרנגולת. אתה חושב שהסגל קצר ודליל, כי דוראנט ווסטברוק מרכזים אצלהם 80% מהמאמץ ההתקפי. למעשה יש להם סגל לא רע בכלל, שפשוט לא משתמשים בו נכון, בעיקר בצד ההתקפי.
במקרה של אוקלהומה, השלם שווה הרבה פחות מסכום חלקיו. איכשהו, עם כמות הכישרון שם, זה עוד עשוי להספיק לאליפות.

omer 12 במאי 2014

הבעיה באוקלהומה היא לא ווסטברוק אלא השימוש בו. את הבעיה הנ"ל סקוטי ברוקס לא מצליח לפתור כבר כמה שנים ולכן אני חושב שהוא חייב להיות מפוטר.
הפיתרון לבעיה די פשוט. העברת ווסטברוק לעמדה מס' 2 והפיכתו לפינישר במקום מנהל משחק. אין לי שום ספק שרכז אחראי וסולידי ישדרג את הקבוצה הזאת.

החל מהמשחק ה6 מול ממפיס ווסטברוק משחק כדורסל מדהים. הגישה שלו השתנתה, כמות הזריקות ירדה וכמות האסיסטים עלתה. ממוצע של כמעט טריפל דאבל עם מעל 50% מהשדה.
גם הלילה הוא הוביל את OKC בריצה ברבע הראשון, הקליפרס חזרו ברבע השני כשהוא היה על הספסל (ושוב בלט פה הקיבעון של ברוקס שנתן לו את 6 הדקות הקבועות בתחילת הרבע הרביעי למרות שהיתרון שלהם הלך והצטמצם).

ברבע האחרון באוקלהומה ניסו לחפש בכוח את דוראנט. זה לא עבד. כל הניסיונות היו זהים-לתת לו את הכדור באזור ההיי פוסט. שוב-גם כאן ברוקס לא שינה שום דבר למרות שבמשך דקות רבות הניסיונות הללו היו עקרים ואילצו את ווסטברוק לקחת את הכדור ולנסות ליצור משהו.

מילה על דוראנט. מעולם לא ראיתי שחקן קולע 40 נק' ב50% מהשדה ומשחק כ"כ רע (זה רק מעיד כמה טוב הוא). קבלת החלטות נוראית. לפחות 4 איבודים שהפכו למתפרצות ולליי אפ קל בצד השני והשיא היה ההתקפלות שלו מול שומר שנמוך ממנו במעל 20 ס"מ (מעל 50 אם אנחנו מחשיבים את מוטת הידיים).

omer 12 במאי 2014

תחילת הרבע השני לא הרביעי

קשקשן בקומקום 12 במאי 2014

דורפן אני קורא אותך שנים ומתפלא.
הבעיה היא בלי שום ספק המאמן.
מאמן שמצד אחד יאפס (מעט, לא צריך יותר מדי), את ווסטברוק, ומצד שני יסביר לדוראנט ש good guys, לא לוקחים אליפות. אפילו בסן אנטוניו זה בקושי עובד.
אין קבוצה שלוקחת אליפות בלי שני סופר סטארים. ווסטברוק צריך להירגע אבל דווקא אתמול מי שאנס את המשחק הרבה יותר היה דוראנט (למרות ה 40 נקודות).
מאמן עם סמכות שיידע להוציא יותר מאשר היכולת הבלתי-תאמן של שני החברה האלה, יוציא מהם ת'רי-פיט בהליכה.
וגם דוראנט צריך להתאפס על עצמו ולהבין שזאת הקבוצה שלו.

חברי הטוב משכבר הימים 12 במאי 2014

מעניין לעניין, בעניין אחר לגמרי:
ריו פרדיננד עוזב את יונייטד.
http://www.manutd.com/en/News-And-Features/Football-News/2014/May/Rio-Ferdinand-announces-decision-to-leave-Manchester-United.aspx?utm_source=facebook&utm_medium=post&utm_campaign=ManUtd

סימנטוב 12 במאי 2014

מעציב מאוד אבל הגיע הזמן. בשיאו היה מדהים לוחם ענק ואלגנטי, מנצח קרבות באוויר ובקרקע באחוזים נפלאים. והיה רשת ביטחון לכולם סביבו במשחק ההגנה.
האחיין שלי ראה אותו השנה ברכבת יום אחרי הדרבי והוא אמר שהוא נראה ממש שבור. הייתי רוצה לראות אותו נישאר ומרביץ תורה בצעירים אבל דקות המשחק הם שלו ולא שלי. לא עלה מהנוער אבל בהחלט סימל את העוצמות שהיה בשחקנים.
עצוב לי.

אריק 13 במאי 2014

לריו מגיע פוסט!!!

גיל 14 במאי 2014

שיפוט שערורייתי בסוף ודוראנט ניצל בנס מעליהום אחרי שהקליפרס נתנו להם במתנה את המשחק.

ק. 14 במאי 2014

ככה זה – פעם אתה נותן מתנות ופעם אתה לוקח – המסקנה שלי היא שלא להסיק מסקנות אחרי כל משחק לגבי ווינר/לוזר לוקח/בורח מאחראיות – גם בסדרה מול ממפיס זה היה ככה.
אולי מה שמניע את דוראנט לקחת משחקים זה פוסטים שתוהים על קנקנו… בינתיים הוא 3:0 בשתי הסדרות ביחד אחרי כל פוסט עליו ועל בעיית ווסטברוק.

גיל 14 במאי 2014

דוראנט היה זוועתי אתמול בלי קשר לתוצאה. זה שהקבוצה מנצחה זה לא אומר שזה בזכותו.

סייקלי 14 במאי 2014

לשתי הקבוצות לא מגיע להגיע לגמר המערב ולהפסיד לספרס.

המזרח צריך לעבוד שעות נוספות כדי להראות יותר רע מהמערב. המערב עשה קפיצת מדרגה, או נפילת מדרגה, בפלייאוף לכיוון המזרח. מזלם שהפייסרס נתנו היום משחק תענוג.

נגמר משחק דרמטי בפלייאוף, ואפילו הליצנים בTNT לא יכלו להפסיק לדבר על כמה המשחק היה נורא. ולהסתלבט, בצדק, על "הסופרסטארים" של הליגה. והמנחה מנסה לשנות בכוח נושא.

רולטה ווסטברוק שוב "לקח אחריות". שטויות של פול, שיפוט ומזל עם יכולת גרמו לדבר הזה להצליח.

גיל 14 במאי 2014

בתור אוהד ספרס הסדרה הזו מאוד מעודדת אותי. חשבתי שהקליפרס יהוו איום גדול יותר על הספרס אבל הם עושים הרבה טעויות מנטליות. לגבי אוקלהומה, הספרס ימצאו דרך להאט את דוראנט וגם ווסטברוק ובלי שיתוף של אחרים לא יהיה להם סיכוי.

סייקלי 14 במאי 2014

מעודד בצדק. שתיהן לא משחקות חכם במיוחד בפלייאוף. ולא מראות שהן התאחדו לשלם שיכול לאיים על הספרס.

טעויות מנטליות, הגנות שמסתמכות על חסימות והתקפות אחד על אחד. הזרימה של המשחק של שתי הקבוצות נתקעת בשלבים מסויימים.

גם אני חשבתי לפני הסדרה, שלקליפרס יהיה יותר סיכוי. יש להם יותר עומק ורכז שמרכז, ואז ג'יי גיי ראדיק או מאט בארנס יכולים לתת משחקים גדולים.

לא חושב שזה יספיק להם. וגם לא לת'אנדר שנראים יותר ויותר כמו כשרונות חסרי משמעות. הספרס פשוט הרבה יותר טובים בכל אספקט שלא כולל דאנקים.

עודד 14 במאי 2014

אפרופר שהידור ב TNT – מי לדעתכם פרשן גרוע יותר, שאק או צ'אק? מילא ההסתלבתויות הלא ממש מצחיקות שלהם, אבל נראה ששני הליצנים הללו עסוקים בעיקר בלהאדיר את הקריירות שלהם דרך השמצות של שחקני ההווה. במיוחד צורמת לאוזן היתה הביקורות של שאק על דוויט הווראד שנתן סדרה בכלל לא רעה נגד פורטלנד. ב GRANTLAND השוו את השערוריה לשידור דמיוני משנת 1999 שבה יושב קארים באולפן ועסוק באופססיביות במתיחת ביקורת על שאקיל הצעיר שלא זכה עד אז בטבעת והצטיין בעיקר בלזרוק בלוקים מקו העונשין.

עומרי 16 במאי 2014

ברקלי דווקא אחלה פרשן וגם לשאק יש את הרגעים שלו.

ההשוואה של גרנטלנד לא מתאימה. דוויט סיים עכשיו את עונתו העשירית. ב-99 שאק סיים את עונתו השביעית. כשיסיים את עונתו העשירית יהיה כבר לאחר תריפיט שנעשה תוך דומיננטיות אימתנית.

דוויט לעומת זאת בירידה חדה כבר שלוש שנים שנובעת בחלקה גם ממוסר עבודה לא מספיק טוב ומהיותו הד-קייס במובן מסויים.

הסדרה שלו מול פורטלנד הייתה סבירה התקפית. הגנתית – למרקוס אולדריג' הפך לקארים מול 2014 בצבע שלו.

עודד 14 במאי 2014

השיפוט המשחק 5 היה מזעזע, והוכרע על ידי שתי שריקות איומות שהלכו נגד הקליפרס. הכדור ברח לאוקלהומה לחוץ במתפרצת של 3 נגד 1 ובהמשך לא היה פאול על ווסטברוק שסתם זרק איירבול בקליעה לשלוש. נכון שהקליפרס איבדו את הראש אבל אוקלהומה לא ממש קיבלה את ההחלטות הנכונות וקיבלה מתנות מהשופטים.

קשקשן בקומקום 15 במאי 2014

נו באמת.
היתה עבירה על אוקלוהומה במתפרצת, אין בזה ספק בכלל. מה שלא משנה כי דוק צדק וההילוך החוזר לא היה אמור לבדוק את זה. כל עניין ההילוכים החוזרים נעשה פשוט פארסה ב NBA.
לגבי השלשה אפילו דוק אמר שהיתה עבירה.
CP3 שנתן סידרה קרוב למושלמת עשה שתי טעויות גסות מאוד ב 7 שניות האחרונות…

Comments closed