והמוחתם של הבוקר הוא…. רדאמל פלקאו!

פלקאו שד אדום מושאל

jj

טוב – כבר טענתי פה בתוקף שאינני מבין דבר בשוק ההעברות. ואני אגיד לכם למה: כי בימי פרגוסון היו רכישות יקרות אבל בכמות קטנה מאד. מי בכלל הבין בדברים האלו?

ביום שלישי שעבר אחרי מילטון קינס חשבתי שוולבק וצ׳יצ׳ריטו גמורים. וביום שבת חשבתי שואן פרסי נראה די כבוי. ועכשיו החתמה מהדהדת, גם אם היא רק השאלה. פלקאו בלאדי הל.

מחשבות:

יונייטד כרגע בערך משלשת את שיא ההוצאה שלה לחלון העברות. לא יודע אם זה שיא עולמי להוצאות – רונאלדו וקאקה באו באותו קיץ – זה לבטח סוג של שיא להוצאה נטו. אלכס פרגוסון מעולם לא קיבל אפילו כסף קרוב לזה.

סעיף קטן שהוזכר בחוזה עם אדידס כנראה הפך משמעותי מאד. בערך שליש מהעיסקה הוא תלוי הופעה בליגת האלופות. אז כנראה שכל הסיפור הזה סובסד על ידי אדידס.

במנצ׳סטר יונייטד יש כרגע חמישה דרום אמריקאים (ואני לא סופר את אנדרסון) ושבעה דוברי ספרדית. זה מאד משנה לסיכויי ההשתלבות של מי שכבר שם.

הסיכוי שווין רוני יהיה קשר מרכזי גדל עכשיו.

דבר אחד חייבים להגיד על ואן חאל. יכול היה להתבצר בעמדה של ״באתי לשקם אחרי מוייס ו/או גם פרגוסון השאיר סגל לא מדהים״. לרגע היה נראה כך כשאמר שמאבק אליפות יהיה קשה העונה. אבל אין לו שום כוונה לא להתחרות.

טוב… מחכים להחתמות של אחרי הצהריים.

חדל שנת חורף - אלון ברק
כמה הערות (באיחור קל אך אלגנטי) על הניצחון בוויט הארט ליין

194 Comments

אחד 1 בספטמבר 2014

לדעתי כל ההחתמות הללו משדרות פניקה מצידו של ואן חאל – "אין לי מושג מה לעשות עם הקבוצה שקיבלתי, אז נחתים כמה שיותר שחקנים יקרים ונקווה לטוב"

יוסי מזרחי 1 בספטמבר 2014

ונסתפק במילתך האחרונה,
טוב.

זורק מילה 1 בספטמבר 2014

"טוב… מחכים להחתמות של אחרי הצהריים" – מסכם טוב מכל את הקיץ של יונייטד

אריק 1 בספטמבר 2014

אין על טרנספר דדליין די.
זה ממש באר המשאלות.
כל התקוות לרפא את החוליים מתנקזות ל24 שעות של טירוף מערכות בו, אתה קם בבוקר ומגלה שיונייטד סגרה עם עוד חלוץ.
שיגמר כבר!

edgecator 1 בספטמבר 2014

עסקה מצוינת, דווקא כי זו השאלה – 65 מיליון יורו על שחקן בן 28 אחרי פציעה ארוכה זה לא להיט. פלקאו בקלות יכול להיות ההבדל בין טופ 4 ללא טופ 4, וההכנסות הישירות מהעלייה לצ'מפיונס יחד עם ההימנעות מהקיצוץ בחוזה עם אדידס יותר ממכסות את סכום ההשאלה.

אני דווקא חושב שרוני יישאר במקומו, ופלקאו ייכנס במקום ואן פרסי שצריך לעבור ניתוח. להבנתי זו בכלל הסיבה שהלכו עליו.

דורפן 1 בספטמבר 2014

האמת שכל עסקה בפני עצמה הגיונית – או ששחקן נחוץ, או שהוא צעיר מאד, או שזו מציאה של השאלה או מישהו שיפיח מחדש אופטימיות. אבל ההיקף כולו לא ממש.

תוהה בדרכים 1 בספטמבר 2014

אמת.

לגופו של שחקן הכול ניתן להסבר הגיוני. פלקאו בכושר שלו מלפני הפציעה יכול לעשות הבדל לגבי עליה לטופ 4, בטח כמו שנראות ארסנל וטוטנהאם.

שאתה מסתכל על התמונה הגדולה, זו פשוט נראית כמו החתמה רנדומלית של שחקנים.

edgecator 1 בספטמבר 2014

הסכומים הם שהופכים את העסקאות ללא הגיוניות. וזה נכון בערך לכל עסקה ועסקה תחת וודוורד עד זו.

fred the red 1 בספטמבר 2014

לואן חאל כבר מגיע קרדיט על זה שהצלחנו לנצח את סיטי וריאל במאבק על שחקן מוכח. משהו שאני לא זוכר בתקופת פרגי (על מויס מיותר לדבר אחרי פלאיני)

זורק מילה 1 בספטמבר 2014

אולי במקרה פלקאו ניצחתם את סיטי (ואת ארסנל חח) אבל לא את ריאל.מסתבר שריאל ויתרה עליו לבדה.

אני גם לא יודע אם זה יותר "ניצחון" או יותר מעיד על מצבה הנואש של יונייטד.לשים 80-90 מיליון על די מאריה ולשלם לו 200 אלף שכר לשבוע,או לשלם לפלקאו שכר של 14 מיליון לשנה רגע אחרי שחזר מקרע ברצועות…

fred the red 1 בספטמבר 2014

המצב לא נואש. עונה אחת בינונית מינוס אחרי 20 שנה של טופ 2 לא עושה מאיתנו ליברפול. עדיין לא לפחות.
כדאי לכולם לנשום עמוק ולהירגע. יש חשיבה, הובא מאמן טוב והובאו שחקנים טובים. ספטמבר רק התחיל ויש עוד מספיק נקודות בקופה כדי לסיים טופ 4 ולא עלינו, אולי אפילו לקחת אליפות.
בעניין הכסף, תמיד אפשר להתווכח אבל בסופו של דבר זה לא יוצא לא מהכיס שלך ולא מהכיס שלי ולכן זה פחות מעניין אותי. מה גם שיש מספיק כסף מחוזים והסכמים כדי שהקבוצה תעמוד בזכות עצמה ולא תצטרך לעשות חישובים של קנייה / מכירה כדי לעמוד בחוקי הפייר פליי.
מקצועית אין מה להפסיד עם פלקאו. צ'יאריטו ו-וולבק לא הצליחו להביא את הסחורה והוא בטח יותר טוב מהם גם אחרי פציעה.

אדם 1 בספטמבר 2014

הכסף הזה יוצא בסופו של דבר מהכיס של האוהדים ממנצ׳סטר

תוהה בדרכים 1 בספטמבר 2014

ספק גדול אם ניצחתם מישהו.

סיטי לא יכולה להחתים אותו בגלל הפיירפליי וריאל כנראה לא רצו להחתים אותו משיקולי אגו בחדר ההלבשה וחשש לגבי הכשירות שלו.

אם היה מאבק על ההחתמה שלו, זו לא הייתה השאלה.

edgecator 1 בספטמבר 2014

אני חושב שגם סיטי התעניינו באופציה של השאלה למקרה שלא יצליחו למכור את נגרדו, אבל זה לא באמת משנה. גם אני לא רואה פה ניצחון, אבל זו עדיין החתמה טובה.

אריק האדום 1 בספטמבר 2014

לפי התגובות כאן ובכלל בעולם (כולל התקשורת הבריטית) המהלכים האלו גורמים לרעשים שמגיעים מלונדון, שני אזורים ספציפים, מהצד האדום של המרסיסייד וגם מהצד הכחול של מנצסטר.
רעשים של זוג אשכים משתקשקים זה בזה.
מאמן-על
כסף-על
שחקני-על
זה ייקח עוד חצי שנה שנה אבל השדים חוזרים, והליגה רועדת. היעד כרגע הוא האי הבריטי ואחר כך אירופה כולה.
ולמי שלא מבין מאיפה הכסף שיעיין שוב במספרים של החוזה עם אדידס שנכנס לתוקף החל משנה הבאה.
כל הכבוד לגלייזרים שהופכים הכנסה להוצאה לחיזוק המותג.
בשנה הבאה לאדידס יהיו שני מותגי על:
MANUTD
MESSI
תעשו אתם את החשבון, אני? אני רק מפנטז…

תוהה בדרכים 1 בספטמבר 2014

כל שחקן של יונייטד ישחה לספרד אם ברצלונה תרצה אותו.

מאירי 1 בספטמבר 2014

1+

no propaganda 1 בספטמבר 2014

על מה אתה מבסס את זה?
השחקן האחרון שהגיע לברצלונה מקבוצה בסדר גודל של יונייטד היה איברהימוביץ'. וזה היה בעסקה שבה נתנו לאינטר את אטו והרבה כסף ובכלל נראה כאילו אינטר לא התנגדה.

לברצלונה יש את מסי ככלי משיכה חזק מאוד אבל זו תאוריה, פרקטית ברצלונה בניגוד למדריד למשל לא הביאה שחקן מקבוצה מהטופ כבר הרבה מאוד זמן.

תוהה בדרכים 1 בספטמבר 2014

כי היא לא רצתה שחקן כזה או לחילופין לא הייתה מוכנה לשלם את המחיר הדרוש.

מבחינת מקום בשרשרת המזון ברמת רצון שחקנים לשחק בה, ברצלונה נמצאת בראש, כנראה אפילו לפני ריאל (היא ניצחה את ריאל גם בקרב על ניימאר וגם על סוארז).

כמובן שיש פה הכללה ולכל שחקן יש את הרצונות האישיים שלו.

no propaganda 1 בספטמבר 2014

אני לא ואמר שברצלונה לא נמצאת בראש אבל אני לא רואה שום דבר שתומך בזה מעשית. אם ברצלונה לעולם לא רצתה שחקן של יונייטד אז לאמר שהשחקן בטוח ילך זה wishful thinking, זרת אומרת יש סיבות לחשוב ככה אבל זה לא מוכח ולכן ספקולציה.

סתם לדוגמא ברצלונה איבדה את טיאגו לבאיירן, כשבפירוש רצתה שישאר וגם מן הסתם הייתה בעמדה טובה יותר כי הוא שחקן בית. הסיבה העיקרית לדעתי זה גוארדיולה שמהווה מוקד משיכה חזק אולע אפילו לא פחות ממסי.

לגבי סוארז, לא נראה לי שריאל באמת רצו אותו, היו קצת ספקולציות בעיתונים אבל אף פעם לא נראה רציני.
בעסקה של נימאר, ברצלונה אכן ניצחה את ריאל אבל אל תשכח שהיה שם חוזה חתום מלפני 3 שנים שיצר מצב שבו סנטוס חייבים למכור לברצלונה או שזה יעלה להם הרבה כסף, בקיצור לא הייתי שם את העסקה הזאת כדוגמא למשהו.

ריאל הוכיחו כבר מספר פעמים שהם יכולים להביא שחקנים מכל קבוצה בעולם אולי חוץ מבאיירן(טוני קרוס הוא מקרה מיוחד, כי היה נשאר בבאירן אם היו מסכימים לתת לו את המשכורת שביקש) כשהם באמת רוצים. הם הביאו את כריסטיאנו רונאלדו, זידאן, פיגו וקאקה.

תוהה בדרכים 1 בספטמבר 2014

בכדי ששחקן יעבור מקבוצה לקבוצה צריכים להתקיים ארבעה תנאים:

1. רצון של השחקן.

2. רצון של הקבוצה הקונה.

3. נכונות למכור מצד הקבוצה הנוכחית שלו / קיומו של סעיף שחרור ריאלי.

4. במידה והקבוצה הנוכחית מוכנה למכור ואין סעיף שחרור, שתהיה הסכמה על המחיר.

אני כתבתי על הרצון של שחקן, מה לעשות שלפעמים קבוצות לא מוכנות למכור או דורשות סכומים שברצלונה לא מוכנה לשלם.

מה שתומך בזה מעשית שזה שברצלונה את השחקנים הגדולים בשוק והיא בערך הקבוצה היחידה שמנצחת את ריאל במאבקים כאלו. גם הטענה על "קבוצה גדולה" מטעה. הרי הרבה יותר קל להשיג שחקנים כמו פאברגאס או אלכסיס במצבם הקיץ או רובן בקיץ 2009 מאשר להוציא ממועדונים כמו ליברפול או ארסנל (שכנראה אתה לא מחשיב לגדולים) את הכוכבים הגדולים שלהם.

לגבי סוארז,

בתחילת הקיץ התחיל קמפיין של מארקה להבאה שלו עם ימים רצופים של הופעה שלו על השער וטענות על ענין של ריאל בו. זה נגמר ברגע שגם ברצלונה התחילה להתעניין והוא העדיף אותה.

זורק מילה 1 בספטמבר 2014

פרופוגנדה

בארסה יכולה להביא כל שחקן שהיא רוצה,בדיוק כמו ריאל.אני אגיד לך למה זה פחות בולט ברכישות גדולות – כי בניגוד לריאל, בארסה מייצרת המון שחקני עילית וזקוקה לפחות רכש נוצץ כמו במקרה ניימאר וסוארז.בבארסה קודם מסתכלים מה יש להם בבית,באקדמיה,ורק אחרי זה מחזקים מבחוץ איפה שהם חלשים.בריאל התהליך בדיוק הפוך.רק רכש נוצץ בלי שום השקעה מבית.

רק בעשור וחצי האחרון יצאו מבארסה – מסי,צ'אבי,אינייסטה,פויול,בוסקטס,פברגאס,פיקה,אלבה,פדרו,תיאגו אלקנטרה ואלה רק הבולטים.בריאל באותו זמן יצאו – קסיאס,מאטה(נמכר כבר בגיל צעיר לולנסיה,נגרדו(נמכר בגיל צעיר),קרבאחאל,מוראטה (ששלושת האחרונים לא שחקני טופ)וזהו בערך(אולי שכחתי מישהו).כאן ההבדל.

no propaganda 1 בספטמבר 2014

אולי לא הבנתי נכון את כוונתך אבל שאתה אומר שכל שחקן שיונייטד היה שוחה לברצלונה הכוונה היא לא רק שהשחקן יסכים לעבור אלא שילחץ על הקבוצה שלו חזק כדי לעבור כמו במקרה סוארז או רונאלדו.

ברור שרובן, פאברגס ומקרים דומים הם לא חלק מהעניין כי אלה שחקנים שהקבוצות רוצות למכור לכן גם לא הזכרתי אף אחד מהם.

אחן כמעט קבוצה שלא הצליחה לגרום לארסנל למכור לה שחקן. ברצלונה קנתה איזה 5 וגם סיטי קנו לא מעט, היונייטד קנו את ואן פרסי גם צ'לסי לקחו כמה בזמנו. ליברפול קצת יותר קשה אבל גם הם בסופו של דבר מועדון מוכר. זאת הסיבה שיותר קל לקנות משם שחקן. להוציא שחקן מבאיירן או יונייטד, משמעותית יותר קשה ואני לא בטוח שברצלונה תצליח במקרה שתרצה.

זורק מילה 1 בספטמבר 2014

אם השחקן מתעקש כמו במקרה רונאלדו או כמו במקרה סוארז – שחקנים יוצאים.יותר מזה אני אגיד לך אם מסי מתעקש גם הוא יוצא מבארסה.ולכן התפקיד של קבוצות העל הוא להשאיר את השחקנים מרוצים.לריאל ובארסה יש רק יתרון אחד,יתרון ענק – רוב השחקנים הטובים בעולם,לא רק כיום,הם לטיניים.ולטיניים רוצים לבארסה או ריאל בגלל השפה ובגלל המנטליות.וזה לא שיפגעו בשכר אם ישחקו בבארסה או ריאל.מה יש ליונייטד להציע לשחקן לטיני חוץ מגשם 365 ימים בשנה?מה יש לבאיירן להציע לו?את השפה הגרמנית?

במציאות של הכדורגל בעשור וחצי האחרון – אפשר להוציא כל שחקן מכל קבוצה.צריך רק שהשחקן ירצה והמחיר יהיה מתאים.במקרה הרע זה מתעכב שנה כמו במקרה יונייטד לריאל וכמו במקרה סוארז לבארסה.

זורק מילה 1 בספטמבר 2014

צ"ל בשורה האחרונה

מתעכב בשנה כמו רונאלדו לריאל

זורק מילה 1 בספטמבר 2014

וארסנל לא רצתה למכור את פברגאס,בארסה הוציאה אותו בכוח,כבר הסברתי לך איך וגם במקרה שלו כמו רונאלדו וסוארז זה התעכב בשנה.

עניתי לך במקום תוהה .

no propaganda 1 בספטמבר 2014

מסכים מאוד עם הייתרון ברכישת שחקנים לטיניים אבל מאוד לא מסכים שהם הטובים בעולם בשנים האחרונות. לדעתי ספרדים וגרמנים עומדים בראש הפירמידה כבר זמן רב למדי. עכשיו בבאירן יש גם את גוארדיולה שהוא מגנט לשחקנים.

צ'אבי אלונסו בבאיירן, טיאגו בבאיירן ואלה שחקנים שריאל ובארסה לא רצו לשחרר, כנראה שיש סיבה להגיע, זה לא אומר שבאיירן עכשיו יכולה להביא את מסי ורונאלדו אבל מראה שיש מה להציע.

לא מסכים שאפשר להוציא כל שחקן מכל קבוצה. כאילו בתיאוריה אתה צודק אפשר לשים עליו 300 מיליון ולת לו משכורת של עוד 50 בשנה ואז הוא יגיע אבל זה לא מציאותי. מה זאת אומרת ששחקן ירצה, זה אומר לשכנע אותו שבקבוצה שלך יהיה יותר טוב, המקרה היחיד שאני זוכר שקבוצה הצליחה לשכנע שחקן של באיירן שאצלה יהיה יותר טוב היה באלאק וגם אז הוא עבר בהעברה חופשית כי הוא היה מספיק חשוב לקבוצה כדי לוותר על דמי ההעברה. מה גם שזאת הייתה תקופה חלשה מאוד עבור באיירן.

no propaganda 1 בספטמבר 2014

ארסנל גם לא רצתה למכור את אשלי קול ואת נאסרי אבל מכרו בכל זאת.
ארסנל היא מועדון מוכר ולכן תמיד יהיה קל יותר להוציא ממנה שחקנים.

זורק מילה 1 בספטמבר 2014

נו ולכן הסברתי לך שמכיוון שכל השחקנים שיצאו בעשור האחרון מהארקדמיה של בארסנ,הם לא היו צריכים רכש נוצץ,ולכן זה נראה לך שריאל כן יכולה ובארסה לא.

אפשר להוציא כל שחקן.עובדה שרונאלדו יצא ב 2009 בלי סעיף שחרור.וה 300 מיליון שלך זה סתם זריקה לאוויר.כיום ה 100 של בייל זה הכי גבוה,אם מסי או רונאלדו מתעקשים לעזוב את ריאל או בארסה היום, הם יוצאים ב 150 – 170 מקסימום..לא שזה קצת,אבל הקפיצה שהבאת ל 300 לא קרובה.

אגב,למסי יש סעיף יציאה ב 250 מיליון…

זורק מילה 1 בספטמבר 2014

אשלי קול ונאסרי יצאו שנה לפני סוף חוזה.אם לא היו מוכרים בינואר היו הולכים בחינם מארסנל.

זה בדיוק כמו קרוס לריאל ב 30,ראקיטיץ' לבארסה ב 18 ומורנו ב 14 למיליון בקיץ הנוכחי.כולם בינואר הולכים בחינם,ולכן נמכרו במחירי מציאה.

no propaganda 1 בספטמבר 2014

באלאק הלך בחינם, לבנדובסקי הלך בחינם.
זה שקרוס הלך רק אומר שהוא לא היה מספיק חשוב. באיירן צריכה את אלונסו הרבה יותר מאשר היא צריכה את קרוס ולכן היו מוכנים למכור אותו. אם היה מדובר באחד השקחנים החשובים של הקבוצה, לא היו מוכרים אותו. אני לא בא לאמר שקרוב לא טוב אבל בבאיירן הוא אפילו לא היה אחד מחמשת השחקנים הטובים אפילו בשנה שעברה שלא לדבר על לפני שנתיים.

זורק מילה 1 בספטמבר 2014

כי דורטמונד מטומטמים זה למה לבנדובסקי הלך בחינם,ואם לא ימכרו את רויס היום בכסף ענק רויס ילך משם בקיץ הבא לבאיירן או ריאל ב 25 מיליון(סעיף שחרור) ,זה מועדון מטומטם הדורטמונד האלה בעניין הזה.

גם ואן פרסי ליונייטד הלך חצי שנה לפני ינואר.אתה מביא לי את באלאק ולבנדובסקי כדוגמה לקבוצות מטומטמות בכדי לחזק את טענתך? לא מתאים לך.

no propaganda 1 בספטמבר 2014

מצטער אבל לאמר על ההנהלה של באיירן שהיא מטומטמת זה לכל הפחות מוזר. בבאיירן יש את אחת ההנהלות הטובות שיש בנמצא אם לא הטובה שבהן.

דורטמונד עדו מאוד בשכל שהשאירו את לבנדובסקי. הם היו מקבלים עליו לכל היותר 20 מיליון. הם הגיעו לרבע גמר באלופות ועם הגרלה קצת פחות קשה או בלי שתפצע להם חצי קבוצה או עם קצת יותר דיוק של מחיטריאן יכלו להגיע גם יותר רחוק. הם עשו עוד שנה יפה שבה הם הרוויחו יותר מ20 מליון כדי לתת מענה לעזיבה של לבנדובסקי, מה שהם לא יכלו לעשות שנה שעברה גם אם תוסיף 20 מיליון לתקציב שלהם.
אני אישית חושב שרויס לא ילך בעונה הבאה ויחתום על חוזה חדש אבל גם אם אני טועה הכסף שדורטמונד הפסידו (בערך עוד 30 מיליון) לא היה מספיק להם כדי להחליף אותו השנה. בעונה הקרובה דורטמונד ירויחו הרבה יותר מ30 מיליון ויהיה להם קל יותר למצוא מחליף.

בכללי, אני לא יודע כמה אתה עוקב אחרי הבונדסליגה אבל ההנהלה החדשה של דורטמוד מאז שווצקה הגיע היא מופת לניהול. הם הרימו קבוצה ממצב של כמעט פשיטת רגל למצב שהם בחזרה בטופ האירופי, תן להם עוד כמה שנים והם יהיו קבוצה לתפארת.

קצת לא קשור אבל הם החזירו את קאגווה ב7 מיליון ואם קלופ יצליח
להוציא ממנו את מה שהוא הוציא ממנו לפני שנתיים, זה שדרוג משמעותי.

זורק מילה 1 בספטמבר 2014

לבאיירן יש הנהלה מעולה,מקרה הספציפי הזה התנהגו בטמטום,אף אחד לא מושלם.כולם טועים מי יותר מי פחות.במקרה של האיירן זה פחות מיותר.

שורטמונד לא עשו בשכל,ולראיה המנהל המקצועי שלהם (צורק ?ככה קוראים לו?) אמר בפומבי שלא תהיה שוב טעות כזו,כלומר לא יתנו יותר לאף אחד ללכת בחינם,ובמקרים הבאים ימכרו.והנה עכשיו אנחנו עם מקרה רויס,אז כנראה לא למדו,הוא אומנם לא ילך בחינם אבל ילך ב 25 שלשחקן ברמתו זה כמו חינם.

no propaganda 1 בספטמבר 2014

לדעתי אתה קצת מתעלם מהמטרה של קבוצת כדורגל שהיא לשחק טוב כדורגל ולא להרוויח כמה שיותר כסף. דורטמונד גם אם תקבל 100 מיליון על רויס, לא תוכל לשפוך אותם ולהביא שחקן באותה רמה, מה שהם יכולים לעשות זה להביא שחקן מהאקדמיה או למצוא מישהו שעדין לא מוכר ואלה דברים שדורשים זמן. כל עוד דורטמונד ימכרו שחקן אחד בשנה הם ימשיכו להיותקבוצת צמרת ורק יתחזקו במעמד הזה אם יתחילו לעשות מכירות חיסול כל שנה אז אמנם הם יקבלו הרבה כסף אבל לא יוכלו להחזיק ברמה הגבוהה ביותר.

ההחלטה של הנהלת באיירן לא למכור את באלאק הייתה לא פחות ממצוינת. גם היה לבאיירן שחקן ברמה שבתקופה ההיא היה קשה לה להשיג והיא גם הראתה לקבוצות צמרת אחרות שהיא קבוצה לא מוכרת שזה סטייטמנט חשוב מאוד. הרי אחת הבעיות של ארסנל במובן הזה שקבוצות יודעות שהן יצליחו לשכנע אותה למכור ולכן ממשיכות ללחוץ עליה ועל השחקנים. בבאיירן זה לא קורה, ברגע שבאיירן אומר שזה לא יקרה אז עוזבים.

זורק מילה 1 בספטמבר 2014

אבל זו המציאות בשוק בן אדם,יש חוקי העברה.לא ימכרו את רויס בקיץ הזה ב70 מיליון ימכרו אותו בקיץ הבא ב 25,לא בגלל שרוצים כי יהיו חייבים.אבל דורטמונד הסכימו מראש לחוזה כזה,לסעיף כזה,ולכן אם כבר חתמת על סעיף כזה מול השחקן לפחות אל תגרום לשחקן להפעיל אותו.אלא תמכור…זו המציאות

אני מצטער אני לא מוצא שום מילה יותר טובה מטמטום,ואל תהיה תמים מה שבאיירן שלך עושה לדורטמונד,דורטמונד עושה לקבוצות קטנות ממנה.זו שרשרת המזון בכדורגל העולמי.אפשר לאהוב את זה או לא,זו המציאות.

no propaganda 1 בספטמבר 2014

1.באיירן לא קנו כל כך הרבה שחקנים של דורטמונד כמו שזה נראה. סה"כ שניים.

2. לא הבנתי איך עניין שרשרת המזון קשור, כלומר הוא נכון אבל מה הקשר לדיון?

3. כשדורטמונד חתמה על החוזה היא לצערה עוד לא הייתה במעמד שהיא נמצאת בו עכשיו. היא כבר הודיעה שלא תחתום על חוזים מהסוג הזה יותר. הדרך הנכונה עבור דורטמונד לדעתי היא לנסות לשכנע את רויס לחתום על חוזה חדש עם יותר כסף ואני מאמין שהם יצליחו במשימה הזאת, זאת גם הסיבה שהם לא מוכרים אותו כי גם הם מאמינים שיצליחו.

4. דורטמונד מרוויחה מספיק כסף כדי לקנות עוד שחקנים מקבוצות דרג ביניים + כמו מחיטריאן או אימובילה. למצוא יהלומים כמו לבנדובסקי או גונדואן זה הרהב יותר קשה ולוקח זמן עד שמוצאים ולכן שמירה על שחקן ברמה של רויס היא קריטית לקבוצה. מה גם ששוב אני אומר רויס הוא מקרה מיוחד וייתכן מאוד שישאר בסופו של דבר.

זורק מילה 1 בספטמבר 2014

דורטמונד קנתה (אחרי ששיחררה…) את רוייס ממנשנגלדבאך חזרה לפני שנתיים בסעיף שחרור שהיה לו,זה מה קשור שרשרת המזון.כמו שהיא קונה שחקנים אחרים מקבוצות קטנות יותר,משביחה אותם ומשם הם כבר עוברים לקבוצות גדולות יותר וחוזר חלילה,מה זה אם לא שרשרת מזון

והעובדה הזו גם מראה לך שדורטמונד רכשה את רוייס ממנשנגלדבאך היא כן הייתה במעמד שיש לה היום,זה כולה היה לפני שנתיים,מה השתנה מאז?

דורטמונד מאמינה שיאריך חוזה?היא גם האמינה שלבנדובסקי יאריך חוזה.הכל יכול להיות,רוב הסיכויים שלא יאריך כי אם היה רוצה היה מאריך כבר.הם לוקחים סיכון של 50 מיליון,אבל מה איכפת לי,להם צריך להיות איכפת.

תוהה בדרכים 1 בספטמבר 2014

ההגדרה היותר נכונה היא שברמה האינדבידואלית לכל שחקן יכולה להיות העדפה שלא תמיד מסתדרת עם המגמה הכללית.

בהכללה, רוב השחקנים (לפחות האירופאיים והדרום אמריקאיים) חולמים לשחק בריאל או ברצלונה.

זורק מילה 1 בספטמבר 2014

אני מסכים עם תוהה,אבל זה לא רלוונטי כרגע בכלל שחקנים מיונייטד או כל קבוצה אחרת

מהיום בחצות ועד לינואר 2016 בארסה לא יכולה להחתים שחקנים.וזובי בכלל ישן בעמידה גם היום.

העיקר זובי הגאון הביא לנו שני בלמים זקנים גמורים ב 40 מיליון,השאיר את דני אלבס במקום להביא איזה קווארדדו,מכר את ססק במחיר חיסול בזמן שצ'אבי כבר גמור (למעשה גמור כבר 3 שנים) ואתמול שאינייסטה פצוע אז ראפיניה משחק (היה צריך להשאיר את ססק ולהחתים גם את ראקיטיץ' ,לא במקום) .

בארסה במצב רע עד קיץ 2016 ,כי אז יהיו בחירות חדשות להנהלה והבאן יסתיים.עד אז נסתפק בכל מיני משומרים (דאגלס המגן הימני)

תוהה בדרכים 1 בספטמבר 2014

אם החבר שלך יועיל בטובו לרוץ העונה, ברצלונה תהיה הקבוצה הכי טובה באירופה. התחרות שלה תהיה באיירן.

החלון של ברצלונה היה הרבה יותר טוב משל ריאל.

זורק מילה 1 בספטמבר 2014

האמת שבשני המשחקים הראשונים הוא רץ כמו שלא רץ מ 2011…

זה לא קשור אבל למה שכתבתי.זובי וההנהלה הנוכחית הרגה אותנו,ובמשחקים מול העילית של אירופה ההגנה שלנו תהרוג אותנו….

זורק מילה 1 בספטמבר 2014

ובאמת תוהה

אני תוהה עם עצמי מאיפה הביטחון הזה של הקבוצה הטובה באירופה? גם אם מסי-סוארז-ניימאר בשיאם אנחנו עם פאקינג הגנה של אלבס-מאתייה-פיקה-אלבה(קיצוני בכלל) .

הם יצטרכו להבקיע כל משחק רביעייה בכדי לנצח…במתפרצות וגם במשחק מסודר ההגנה הזו תקרוס מול האריות של אירופה.בימי השיא היה לנו את פויול בשיאו,את אבידל התותח,את אלבס בשיאו,ואפילו פיקה היה נראה כמו בלם לגיטימי… אבל כיום??? אני באמת לא מבין אותך לפעמים,יותר נכון את האופטימיות שלך.

אנדר 1 בספטמבר 2014

ההגנה לא קרסה גם בשנה שעברה ללא החיזוק (הדל). הבעיה היתה בחוסר יצירתיות התקפית ובקישור.
לא סותר את טענותיך בדבר זובי או הצורך בחיזוק בהגנה, רק מאיר את העניין הזה שיצא מפרופורציה.
ההגנה של ריאל למשל – ואני טוען זאת עוד משנה שעברה – פשוט מזוויעה. ראמוס יכול להמשיך לנגוח את עצמו לדעת, ולפעמים גם הכוכבים מסתדרים בשורה, אבל הוא לא בלם על וגם הקישור האחורי שלהם התרכך. (ברסה תעשה דבר גדול אם תשים שם את מסצ׳ה).
חוץ מזה, ברסה התחזקה מאוד בעמדת השוער.

זורק מילה 1 בספטמבר 2014

ריאל לא מעניינת אותי – ועדיין אם אתה ותוהה מתעקשים אז אני אענה לכם.ריאל יכולה לתקן בינואר הקרוב.ריאל יכולה לתקן בקיץ הבא.בארסה לא.

לבארסה הנוכחית יש את ההנהלה הגרועה בעולם הכדורגל.בקניית שחקנים,במכירת שחקנים,באין סוף החלטות מקצועיות,זה ממש זועק לשמיים ורק עיוור לא יבחין בכך לאור מה שקרה בעונות האחרונות,וגם בקיץ הנוכחי.

תוהה בדרכים 1 בספטמבר 2014

ההגנה לא אידאלית, אבל השתפרה מהעונה שעברה בשלושה מובנים:

1. עומק. כולל עמדת השוער.

2. גובה. יש לך שני בלמים של מעל 1.90, שוער יותר גבוה, ראקטיץ' הוא 1.85.

3. משחק הלחץ של החלק הקדמי, עם התוספת של ראקטיץ', סוארז ובתקווה מסי שרץ יותר.

וכל זה בנוסף להתקפה (על הניר) הטובה בהיסטוריה המודרנית של הכדורגל.

המתחרות? ריאל נחלשו. וגם בעונה שעברה היית שווה להם, עם כל הרעש והייפ. וזה למרות הבעיות, הפציעות וחצי עונה של פינטו בשער.

צ'לסי? קבוצה עם חלוץ אחד נורמלי וססק פבארגאס כשחקן מרכזי לא מפחידה אותי, צר לי. גם לא ניצחונות מרשימים על קבוצות אודרום תודרום בפרמיירליג (ראה סיטי בעונה שעברה).

נראה לך הגיוני שקבוצה עם מסי, סוארז, ניימאר, אינייסטה וראקטיץ' צריכה לחשוש מקבוצה עם קוטסה, הזארד ופאברגאס?

באיירן אם היא תתחבר ותגיע בריאה לשלבים המכריעים היא הקבוצה הכי שלמה ומאוזנת.

ושוב, כמובן שהכול תלוי בכושר של מסי, מזל עם הפציעות, משחקים נתונים וכו'.

זורק מילה 1 בספטמבר 2014

1)שני שוערים זה מצויין,אף אחד מהם לא טוב מואלדס.מסכים שעדיף 2 כאלה ולא ואלדס+פינטו,למרות שואלדס אף פעם לא היה פצוע עד הפציעה הקשה האחרונה.
2)ראית את צמד הגבוהים שלך אתמול מול ויאריאל?ובכלל ברטרה טוב משניהם,ולא שהוא(לפחות כרגע) איזה עילוי.
3)צודק אבל לא יפתור את הבעיה האקוטית בהגנה.

שמע אולי נהייתי פסמיסט,אבל אני עם ההגנה הזו,והעובדה שחסר לנו עוד קשר איכותי (תעשה את הספירה לבד) ולכן שאינייסטה פצוע ראפיניה משחק,והעובדה שאנחנו בלי רכש לעוד שנה וחצי – אני מאוד פסימי,מאוד.

אנדר 1 בספטמבר 2014

לגבי ההנהלה – הסכמתי איתך כמו שתוכל לבדוק.
לגבי ההגנה – כתבתי שהיא חלשה, רק שהזיקה למשחק של ברסה ולהחזקת הכדור – לא כמו שאתה מתאר.
באיירן אכן עושה רושם של קבוצה שיכולה להיות שלמה אך משהו שם לא מתחבר לי.. קצת שמיכת טלאים לא תפורה היטב.
ובכלל, לדעתי אין באירופה היום קבוצה ׳שלמה׳ , שזה לא פחות ממדהים בהתחשב בסכומים שעפים.

wazza 1 בספטמבר 2014

מותר לכם ללכלך על ההנהלה של בארסה??

תוהה בדרכים 1 בספטמבר 2014

1. בעונה שעברה שיחקת חצי עונה עם פינטו בשער, כולל משחקי ההכרעה של העונה.

2. אתה מזלזל במתיאו יותר מידי. הוא לא וורלד קלאס, אבל הוא בלם טוב מאד ובעיקר מתאים מאד לצרכים של ברצלונה: גבוה, מהיר יחסית לממדים שלו(כלומר מתאים לשחק על קו הגנה גבוה) וטוב יחסית עם הכדור.

אתה בונה תיאוריות שלמות ומוגזמות על שתי טעויות שהוא עשה אתמול. אם המשחקים בסוף השבוע הם הקריטריון, אז מה תגיד על ההגנות המפוארות של ריאל או צ'לסי?

הוא לא בארזי, אבל הוא בטח שדרוג לעומת העונה שעברה.

3. בוודאי שזה יפתור חלק מהבעיה. הגנה זו עבודה קבוצתית.

אגב, ראפיניה שחקן מוכשר מאד שבעונה שעברה היה אחד הקשרים המצטיינים בליגה. היה חלש אתמול, אבל תן לו זמן.

לסיכום, לא תהיה קבוצה ברמה של לפני 4-6 שנים, אבל גם המתחרות לא ברמה הזו. הכול יחסי.

no propaganda 1 בספטמבר 2014

באיירן היא קבוצה שלמה בתנאי שתשחק 4-5-1:
נויר
לאהם, 2 מתוך(באדשטובר, דאנטה, בואטנג, בנעטיה), אלאבה
אלונסו, שוויני
רובן מולר, ריברי
לבנדובסקי

ברגע שמתחילים לשחק עם שחקנים כמו רפיניה בהרכב נגד ריאל עם קרוס או טיאגו בקישור האחורי אז הדברים נראים הרבה פחות טוב.

אחד 1 בספטמבר 2014

באיירן תהיה קבוצה שלמה אם יעיפו את גווארדיולה ויביאו במקומו מאמן אמיתי

אנדר 1 בספטמבר 2014

אחד, אני מעריך מאוד את גווארדיולה אבל מסכים שהוא ברא שם יצור כלאיים.
לגבי ההגנה של באיירן – הם כולם פיזים אבל רובם ממש לא ברמה של לשחק בקו הגנה גבוה כמו שפפ רוצה ולא מהירים מספיק, ולכן קבוצות עם אגפים מהירים פוגעות בהם פעם אחר פעם. בנעטיה הוא הברקה

D! in der Schwarzwald 1 בספטמבר 2014

+1 לאחד

ירוק 1 בספטמבר 2014

אחלה דיון. זורק – 10 נקודות בונוס על שהצלחת להכניס את משומר לדיון על ברסה וריאל…

ויקטור מורוז 1 בספטמבר 2014

יש גם את מכבי.

אמיר המקורי 1 בספטמבר 2014

עיסקה מעולה! אל טיגרה היה לפחות עד פציעתו אחד משלושת הכובשים הטובים ביבשת,מה עוד שזו השאלה ואם תהיה אכזבה כלשהי יש אופציה לפרידה ללא הפסד כספי משמעותי.
בעיקרון חצי משכורת שלו משולמת מ 90,000 שנחסכו מציציריטו והחצי השני מקאגווה,סכום ההשאלה מתקזז ממכירתו של היפני וההשאלה הצפויה של וולאבק כך שאכן עיסקה טובה.
זה חלון העברות המרתק ביותר שהיה מזה שנים,עיסקאות מדהימות ותהפוכות שלא מסתיימות עד הדקה האחרונה…
בפן המקצועי למרות כל השחקנים המדהימים שהגיעו/ויגיעו הריי שאני חולק על ההתנהלות של אנשי המקצוע ביונייטד,אותי השנים לימדו כי קבוצה מתחילים לבנות מההגנה ורצוי מהשוער והבלמים,אז היכן הבלמים שלנו?!
היונייטד הביאו 3 מגינים שמאליים בתפקידם המוצהר שרק אחד מהם יכול לשחק כביכול את הבלם…
אז אולי יהיה לנו כוח התקפי איכותי אבל מי ידאג שלא נספוג שערים?
אני מאמין כפי שכתב רונן כי רוני יירד לקישור(לפחות כל עוד ואן פרסי ופלקאו כשירים)וזו תהיה ברכה גדולה לחוליה הכושלת הזו…

Zofo 1 בספטמבר 2014

Its a Galactic

Florentino needs a wake up call

אריק האחר 1 בספטמבר 2014

לא מבין כלום !!
אבל בדבר אחד אני בטוח
ואן חאל היה באמת עסוק במונדיאל
רק עם הולנד.
ההספק שלו בשוק העברות מאז
מתאים לכמה עונות וזה כנראה עוד
לא נגמר.
כעת העסק צריך להתחבר כי אם לא
זה מה שיזכרו ממנו לעולמים.

שי 1 בספטמבר 2014

מה שפרגוסון עשה עם 28 מיליון וואן-פרסי ואן-חאל משחזר עם 280 מיליון וחצי משוק ההעברות.

ובמקרה של העפלה לצ'מפיונס, תקנות הפייר-פליי (שאגב תורמות לאינפלציה בשוק ההעברות) יעשו לכם חיים מעניינים בשנים הבאות.

חז 1 בספטמבר 2014

תקנות הפייר פליי לא יעשו שום דבר כל עוד הגלייזרים יסגרו את החוב.
אסור להוציא יותר ממה שמכניסים בנק' זמן מסוימת. ההכנסות של הקבוצה מטורפות. החוזה עם אדידס, עם שברולט עם AON (על מתחם קארינגטון).
לא הייתי דואג בפיירפליי ליונייטד, ברצלונה, ריאל ובאיירן. יש עוד 3-4 קבוצות שבפעולות חדירה שהן מבצעות לשווקים ייתכן שגם לא יסבלו.

אלי 1 בספטמבר 2014

אין שום קשר לסגירת חוב, הקבוצה צריכה להיות רווחית.
כל עסקה כזאת נכנסת לדו"ח רווח והפסד לארבע חמש שנים קדימה, ולכן בשנה האחרונה תשפיע הרבה שנים קדימה.
עוד שנה ללא ליגת האלופות תהיה מאוד בעייתית מהבחינה הזו.

omer 1 בספטמבר 2014

בדו"ח רווה והפסד מזומן ששולם בגין רכישה לא נזקף כהפסד או הוצאה. רק הוצאות השכר נכנסות לדוח הזה.

כמובן שהוצאות רכש משפיעות על תזרים המזומנים של הקבוצה, אך אני לא חושב שליונייטד יש בעיה בתחום הזה.

מתן גילור 1 בספטמבר 2014

כן נזקף. סכום הרכישה מופחת לפי אורך חיי החוזה.
רוצה לומר, שאם שחקן נרכש ב-20M ל-4 שנים, כל שנה תירשם הוצאה ע"ס 5M (הנחת פחת בקו ישר, הנחת מודל העלות).

no propaganda 1 בספטמבר 2014

מתן צודק.

אלון זנדר 1 בספטמבר 2014

כמו שמתן כתב. לכן ההוצאות על רכש מתפזרות על 4-5 שנים ומתקזזות במקרה של מכירה.לא זו הבעייה, אלא סעיפי השכר. מצד שני, ליונייטד יש הכנסות השנה שעוברות את 400 מיליון פאונד, גם בלי ליגת אלופות (יש להם מחלקת ספונסרינג שעשתה מהפיכה בתחום). קשה לי לראות מצב בו הקבוצה מוציאה, נניח, 300 מיליון פאונד כשכר. וגם אז מותר עדיין בשלב זה של הפייר פליי לבעלים להכניס 20 מיליון אירו בממוצע כל שנה על פני שלוש שנים. אז יש עוד הרבה טווח עד שבמועדון יתחילו לדאוג במה שקשור לפייר פליי הפיננסי. מבחינה זו הם ובאיירן ללא ספק המועדונים הבריאים ביבשת, כי הם לא מייצרים גירעון אף פעם – וזה הפקטור החשוב.

omer 2 בספטמבר 2014

מתן צודק.
הכוונה שלי הייתה שההוצאות לא נזקפות בבת אחת.

מעבר לזה- שאם נניח יונייטד קונה פלקאו ב60 מיליון והחתמתי אותו ל5 שנים ואחרי 3 שנים מכרתי אותו בחצי מחיר 30 מיליון היא תרשום רווח בשנה הזאת של 6 מיליון.

מה שאומר בגדול- שהדו"ח רווח/הפסד לא תמיד מסתדר עם מצב המזומן ומה שחשוב באמת לקבוצת כדורגל וכל עסק הוא מצב תזרים המזומנים.

כוכב עליון 1 בספטמבר 2014

היי שלום יונייטד אהובתי, ברוכה הבאה ריאל מדריד..להביא עוד שחקן שלא ממש קריטי להצלחה שלנו כרגע כשבמרכז השדה אנחנו עדיין עם, אה בעצם כלום.

גור אילני 1 בספטמבר 2014

לא יודע למה, ההחתמה הזו נשמעת לי בעייתית. אפילו כהשאלה. האם מונאקו חיכו לדקה ה-89 כדי להתחמק מבדיקה רפואית מלאה? ולמה יונייטד מתעקשת להביא שחקנים על משבצות שכבר יש לה בהן פתרונות? למרות זאת מאחל לו בהצלחה ומקווה שזה יוסיף עוד צבע ואיכות לליגה הנהדרת שכבר גם ככה יש העונה.

אלי 1 בספטמבר 2014

יש סטטיסטיקות לגבי פציעה שהוא עבר.
בלי קשר לבדיקות הרפואיות שחקן שעבר פציעה כזו הוא בעל סיכוי גבוה מאוד לפציעה זהה בברך השנייה.
זוכרים את רונאלדו?
אז יש עוד לא מעט כאלה ולכן הביקוש לשחקן לא כזה גבוה.

כץ 1 בספטמבר 2014

לא ברור למה כולם מופתעים ממה שיונייטד עושה. מדובר באחד המועדונים העשירים בעולם ולא מובן למה הם לא פעלו כמו ריאל, בארסה או באיירן לפני כן. לטעמי מטעמי הוגנות וקמצנות.

מה שבטוח, הכל התנפץ שנה שעברה וההנהלה החליטה שהם הולכים לעבוד כמו הקבוצות הגדולות והעשירות.

ההלוואה של פלקאו גאונית עקב כל הסיבות הרשומות בתגובות וכן עקב הרצון של פלקאו להוכיח את עצמו בשביל לעבור לקבוצה גדולה שנה הבאה.

לא נראה לי שזאת ההחתמה האחרונה. דבר אחד ואן חאל מקיים.. הוא אמר שאחרי יום שני הקבוצה תיראה אחרת לגמרי.

no propaganda 1 בספטמבר 2014

באיירן, לעולם לא התנהלה ככה. הרכש הכי גבוהה שלה הוא 40 מיליון וגם כאלה יש רק שניים(השני 37 מיליון). כל השאר 30 מיליון ומעטה.

כץ 1 בספטמבר 2014

לא התכוונתי למחירי השחקנים. לכל ליגה יש את פרופורציות המחירים שלה, למשל הגדולות בספרד ובאנגליה מוציאות בינתיים יותר מהגרמניות.

התכוונתי יותר לאגרסיביות של הקבוצה בשוק ההעברות. למשל אם נסתכל על הקבוצה הגדולה והעשירה של הליגה, באיירן מחסלת את התחרות בגרמניה עם הרכישות שלה, ריאל תמיד קונה את הכוכב העולמי התורן ואלמלא בארסה היא הייתה שולטת בספרד ללא עוררין ודווקא באנגליה שיונייטד נחשבת שם לקבוצה הגדולה והעשירה היא תמיד ביצעה רכישות של שחקנים שאינם רמה עולמית אלא רמה אחת או שתיים לפני. בנוסף, לא תראה רכישה של שחקן כוכב מיריבה עיקרית ושנואה כמו ליברפול, סיטי, צילסי או ארסנל אלא אם כן השחקן ממש רוצה לעבור או אינו מסתדר עם המאמן.

נראה שהשנה זה משתנה והקבוצה החלה לעבוד כפי שמצופה מקבוצה ענקית מבחינה פיננסית.

יששכר בניאלוב 1 בספטמבר 2014

ועל זה נאמר: לא כל הנוצץ זהב. זה יהיה פלופ. לדעתי הוא לא יצליח להתמודד עם הפיזיות של הליגה האנגלית, בטח ייפצע די מהר.

חז 1 בספטמבר 2014

כמו שאומרים על דייגו קוסטה?

ערן (המקורי) 2 בספטמבר 2014

התחלה בהחלט מוחצת מצידו, אך לתחושתי קוסטה עוד ייעשה שטויות. משחקים קשים יותר, נגד הגנות קשוחות הרבה יותר, יוציאו ממנו את העצבים. נראה אותו אז. כנעט קיבל צהוב על שטויות בשבת. וזה לפני שיגיעו העצבים והלחצים של ליגה אנגלית בשיאה.

לא אהבתי את הבחירה שלו בספרד (נראה היה מאד אופרטוניסטי), וכאוהד ליברפול אשמח כמובן אם יהפוך לפלופ.

תוהה בדרכים 1 בספטמבר 2014

היחידים שלא מצליחים להתמודד עם הפיזיות של הליגה האנגלית הם השחקנים האנגלים. הזרים מסתדרים מצוין.

רומן 1 בספטמבר 2014

כל פעם שאתה מגיב פה אתה מלכלך על האנגלים ועל הפרמייר ליג.
ועדיין ממשיך להגיב.
זה המקום היחיד בערך בארץ שכותבים בו יפה על הליגה הטובה בעולם, אז תפסיק להרוס בבקשה

תוהה בדרכים 1 בספטמבר 2014

א. האנגלים גרועים בכדורגל.

ב. זו לא הליגה הטובה בעולם.

ג. אתה האחרון שאני אשאל אותו על מה לכתוב.

לך תנקה את השירותים בטכניון.

רומן 1 בספטמבר 2014

אתה אידיוט מוחלט.
עדיין סופר את החתיכות שנבחרת הרקדניות שלך קיבלה מואן חאאל?
או שלא הספקת להגיע לזה כי אתה מתקשה לספור את ה7 חתיכות שהחבורה של יופ היינקס דחפה לרשת של הגמדים המתרוצצים?
לך תראה טלנובלות חתיכת טינופת

תוהה בדרכים 1 בספטמבר 2014

טינופת תקרא לחרא שאתה מנקה בשירותים. כתבתי לך בעבר שאתה הרבה יותר מידי טיפש ופחות מידי מעניין בכדי שאני אנסה לנהל איתך דיון. זו לא האכסניה בשביל מישהו עם יכולת שכלית כל כך מוגבלת. לך לONE, שם מקומך.

לשאלתך, אני דווקא זוכר את השלישייה שחבורת הנאצים שלך קיבלה מצרפת ואת ההופעה המזהירה של אנגליה במונדיאל ושל הקבוצות האנגליות בליגת האלופות.

יאללה, קום, נגמרה ההפסקה. תחזור לנקות.

רומן 1 בספטמבר 2014

בוא ניתן לטכניון ולמעסיק שלי לשפוט את הרמה השכלית שלי.
ולמאמנים שאימנו אותי את היכולות והבנת המשחק שלי.

wiz 1 בספטמבר 2014

תוהה, אתה מגזים… שיח נמוך.

ירוק 2 בספטמבר 2014

וויז – בגדול אני מסכים שתוהה לא צריך להגרר לרמה הזו, אבל להגנתו יאמר שזה קשה מאד עם רומן.

אמיר המקורי 1 בספטמבר 2014

גם ואן פרסי נפצע המון בשנותיו באנגליה ועדיין נתן ים של שערים,,,ואן ניסטלרוי הגיע ליונייטד אחרי צולבת קרועה ועדיין קרע רשתות…מהיכן המסקנות הנמהרות האלו..?

דורפן 1 בספטמבר 2014

וטורס נכשל בלי להפצע…

matipool 1 בספטמבר 2014

טורס היה אדיר בליברפול ועלה על כל הציפיות שלנו ממנו עד שנפצע ונעדר לא מעט זמן בעונת 2009/2010 . הוא לא הצליח לחזור לעצמו במאה אחוז ובכל זאת צ'לסי קנו אותו ב-50 מיליון . שם הוא כבר היה בנפילה חופשית .

אמיר המקורי 1 בספטמבר 2014

רוצה כבר להיות בשריקת הפתיחה למחזור הבא,כל כך מעניין את מי ואיך LVG מרכיב את ה 11 בהנחה שרוחו מקבל אשרה והפצועים חלקם חוזרים..

משה 1 בספטמבר 2014

אני חושב שליונייטד נשאר פשוט הרבה כסף פנוי אחרי ששיחררה את עצמה מהתשלומים להווארד ווב…

D! in der Schwarzwald 1 בספטמבר 2014

ו+1 גם למשה

זורק מילה 1 בספטמבר 2014

שני ציטוטים שווים שקראתי בוואלה ספורט על ההחתמה של פלקאו –

* ב"דיילי מייל" כבר מיהרו לצייץ ש"יונייטד החתימה מחליף לרובין ואן פרסי לפני שארסנל עשתה זאת". :-( עצוב כמה שזה נכון

* ואחד הטוקבקיסטים כותב – "לא נמאס לפלקאו לשחק בקבוצות קטנות" :-)

תוהה בדרכים 1 בספטמבר 2014

צחוק, צחוק, לפלקאו בגיל 29 יהיו אותו מספר עונות בליגת האלופות כמו לאיל משומר. בעידן הנוכחי של כל כך הרבה קבוצות במפעל, זה בלתי נתפס.

וזה לא מקרה טוטי או ג'רארד של היעדרות מליגת האלופות כתוצאה של נאמנות לקבוצה אחת. להפך, הוא מעלה קבוצות לשם ועוזב אותן. ביונייטד חותמים על זה.

matipool 1 בספטמבר 2014

רשמי וסופי ?

רומן 1 בספטמבר 2014

קטונתי מלבקר את ואן חאאל.
לדעתי הבעיה של יונייטד היר בקשר המרכזי הדפנסיבי.
אין לה מנוע במרכז מגרש, ולדעתי היו חייבים להביא דווקא את ווידאל.

אודי 1 בספטמבר 2014

בעל הבלוג, פעם אני חושב מאוד לא אהבת שלקבוצות מותר לקנות שחקנים אחרי שהליגה התחילה. היום אני מניח שזה פחות מפריע לך.

יעקב נקש 1 בספטמבר 2014

מעניין כמה צעקות היינו שומעים מאוהדי יונייטד אם סיטי הייתה מחתימה אותו… מנצ׳סטר יונייטד השנה קנתה ללא היכר בדיוק כמו הקבוצות שהם כל כך אוהבים לבקר…

fred the red 1 בספטמבר 2014

כמה פעמים שמעת "צעקות" מאוהדי יונייטד על רכש של סיטי?
סיטי זאת קבוצה של כלום ושום דבר. הדבר היחיד שמחזיק אותה זה טרוריסט קטארי עשיר. כמו ספורטאי על סטרואידים. המקסימום שאוהדי יונייטד יבואו בטענות עליו זה על ההנהלה שלהם

גיל 1 בספטמבר 2014

קצת מצחיק שפעם אחת כשמנצ'סטר שוברת את השוק וקונה הרבה אז היא מייד כמו כל הקבוצות האחרות. כל עוד זו לא השיטה שלהם אז לא הייתי ממהר להסיק מסקנות.

אריאל גרייזס 1 בספטמבר 2014

לי כל העסק משדר פאניקה. פאניקה זה טוב לי. כמו שאמרו בתחילת העונה על הלו"ז ה"קל" של יונייטד, ככה אני מרגיש עכשיו לגבי כל הרכישות האלו – יש מצב שזה יצליח אבל אם זה לא יצליח – אוי אוי, איזה בלאגן יהיה באולד טראפורד. רק לחשוב מה יקרה שם אם יונייטד לא תעלה לאלופות אחרי כמות ההוצאות המטורפת הזאת.

תוהה בדרכים 1 בספטמבר 2014

טוב לך זה (כאוהד ליברפול) זה בטח לא. כי גם אם הקבוצה לא תהיה מחוברת, לפחות היא תהיה לא מחוברת עם שחקנים יותר איכותיים. נכון שכמו שהדברים נראים כרגע, זה רחוק מלהבטיח ליונייטד מקום בטופ 4.

מצד שני, בגלל התוצאות של ארסנל, יונייטד יצאה מהשבועות הללו בנזק מינימלי.

זורק מילה 1 בספטמבר 2014

בהחלט פאניקה.

מה שבטוח לפחות יסתיימו אימרות כגון – "אנחנו יונייטד קבוצה אחרת" "אנחנו לא מפטרים מאמנים" "אנחנו לא מוציאים מאות מיליונים" ועוד בלה בלה בלה

הקיץ הזה של יונייטד מוציא אפילו קבוצות כמו ריאל-פ.ס.ז-סיטי טוב.עוד רכישה אחת גדולה וגם שיא ההעברות של ריאל מקיץ 2009 נשבר.את השיא האנגלי כבר ניפצו מזמן.

אמיר המקורי 1 בספטמבר 2014

נו טוף,הנה האוהדים שמעבר לנהר יוצאים אט אט מהמיים הקפואים בו שהו 2 עשורים ולא מפסיקים לצייץ,את האבק שהסר השאיר לכם במשך עשרים שנה ייקח זמן לנקות!

אריאל גרייזס 1 בספטמבר 2014

זה בסדר, תמשיכו לדמיין שהסר עדיין אצלכם וכולם פוחדים מכם. כרגע אנחנו כבר שנה שניה מסתכלים עליכם מלמעלה, מצדי תמשיכו לנצח בטבלת הרכישות

גיל 1 בספטמבר 2014

הבעייה שלכם היא שאתם ממשיכים למדוד את עצמכם בהשוואה ליונייטד וזה הדבר היחיד שגורם לכם הנאה. אליפות? מה פתאום. אז תסיימו שוב מקום 2-3. מנצ'סטר לעומת זאת מכוונת הכי גבוה ולעבור את ליברפול לא נחשב לאיזה שהוא הישג או מטרה.

עירן 2 בספטמבר 2014

+! ויותר

שינגי 1 בספטמבר 2014

"שנה שנייה מסתכלים עליכם מלמעלה"
אנחנו בפתחו של המחזור הרביעי גבר…

ערן (המקורי) 2 בספטמבר 2014

מסכים עם אריאל:
מרגע שסר אלכס עזב, משהו ביונייטד נראה שונה.
יעידו על כך שחקני סוונזי סנדרלנד וברנלי. ולא נשכח את שחקני מק דונס מהליגה השלישית, שקיבלו יופי של סיפור לנכדים.

גיל 2 בספטמבר 2014

ברור שמשהו יהיה שונה, פאקינג המאמן המצליח בכל הזמנים עזב! עם זאת, זה לא אומר שהקבוצה צריכה להגרר להיסטריה ולצערי זה מה שהקבוצה משדרת כרגע.

edgecator 1 בספטמבר 2014

פאניקה? ואן פרסי ככל הנראה הולך לניתוח. מי יחליף אותו, וולבק? עסקה נהדרת וחכמה מאוד.

wazza 1 בספטמבר 2014

כתבת את זה באחת התגובות הראשונות ואני מסכים אתך אבל אחד השימושים של הטור של דורפן זה בשביל כל מיני abu ואחרים ללכלך על יונייטד אז עובדות לא מפריעות להם בדרך.

Gil Zimbabwe 1 בספטמבר 2014

האמת? בשנה האחרונה חוץ מההחתמה של ואן חל שום דבר לא ברור לי אצל ההנהלה.
אבל קטונתי, שרק יתחילו כבר להבקיע שערים.

עמיר 1 בספטמבר 2014

ודווקא עצוב שגם יונייטד הולכים בדרך של צלסי / סיטי. יתכן שאין ברירה ופרגוסון היה אנומליה וזה העולם שלנו וכו אבל עדייין, יונייטד תמיד היתה בשבילי קבוצת העל היחידה שהצליחה לשמור חוט מקשר למיתוסים הבסיסיים של הליגה האנגלית (משהו כמו כורי פחם, עבודה קשה ובירה וגאווה מקומית) וזו גם ההרגשה שקיבלתי בביקור היחיד באולד טרפורד. קצת עצוב לראות שגם הם לא מצליחים לשמור את הדבר הזה יותר.

טל המנצ'סטרי 1 בספטמבר 2014

האם היינו צריכים את פלקאו כשמחכים כבר כמה עונות לקשר מרכזי? איפה ואן חאל ישים את פלקאו כשיש את רוני וואן פרסי, גם את מאטה?
לא מעט שאלות מקצועיות ועוד אבל לא על זה אני רוצה לדבר לרגע.

לא, זו לא היתממות וגם לא צדקנות אבל לצד הריגוש וההתלהבות עם הידיעה שפלקאו מגיע, יש בי גם עצב כי המועדון שלי משתנה ולא לטובה, לבטח לא כפי שהורגלתי לראות אותו.

אני תמיד טוען שיש הבדל בין מועדון שיש לו בעלים סטייל אוליגרך או שייח' וכזה שמנשים אותו בכדי להיות בסדר גודל גדול לבין מועדון שמייצר את הכסף מתוכו ולכן נמצא ברמה הכי גבוהה, זו תמיד היתה יונייטד, גם ליברפול כנגד סיטי וצ'לסי למשל, תמיד עשה לי טוב וגאווה להיות בצד שלא נזקק לבארות נפט בכדי להתעצם.

תמיד סלדתי מהדרך של רכישה של ים שחקני רכש, שכירי רכב בקיץ אחד, גם בגלל הטירוף וגם בגלל שזו לא הדרך שאני חושב, לא הבסיס היציב, טוב וחכם שעליו אפשר לבנות הצלחה לאורך שנים. תוך כדי שמירה על הזהות, סמליות וכל מה שההיסטוריה של המועדון מלמדת, מייצגת וכמו שאני מכבד ומבין את הקדמה, אני עוד יותר מכבד ומעריך את ההיסטוריה. חכמים אמרו שמי שלא יודע את עברו, אין לו עתיד.

מצטער אם אני עוצר לרגע את החגיגה אבל זו לא הדרך של יונייטד, לא היתה ועצוב מאוד אם לשם אנחנו הולכים. זה כבר הרבה מעבר להאם הקבוצה צריכה חיזוק בתפקיד אחד או 2 בקבוצה, זו התנהלות של קרקס, התנהלות חסר אחריות, מסוכנת, בזבזנית וחסרת היגיון, מצטער, אין היגיון בלשלם 6 מיליון פאונד להשאלה לעונה ו 325 אלף פאונד לשחקן לשבוע.
אנחנו מהמרים כי נכנסים לפאניקה של תחילת עונה קשה, כשיש צורך לחזק ולשפר אבל כשיש לחץ אטומי מצד ההנהלה בכדי לטפס למעלה ולהגיע לפחות ליעד של טופ 4 כי שם יש נמצא הכסף הגדול.

ערכים, מסורת, סבלנות, בנייה נכונה? כל אלה לא קיימים במירוץ הכלכלי, נטו כלכלי וכשזה מה שמדריך את הגלייזרים דרך השופר שלהם, וודוורד.
אני לא מיתמם ויודע שכסף זה חשוב, שהצלחה על הדשא מביאה כסף ובכדי להצליח על הדשא צריך להוציא כסף בעבור חיזוק אבל לצערי בקיץ הזה בחרנו בדרך הקצרה, אולי להצלחה רגעית אבל אני בספק אם היא תהיה כזו להצלחה רבת שנים כי בכדי לשמן את ההצלחה בדרך השנייה הזו, נצטרך פשוט להמשיך ולהוציא סכומים שכאלה, במקום למלא דלק 95 אנחנו נצטרך לשלם יקר בעבור אוקטן 98.

פרגי היה גאון, בגלל זה הוא מינה את מוייס לממשיך דרכו, כשידע, רצה לשמור על הדרך של יונייטד וכזו שחיינו בה, דרכה לאורך כל השנים, כן, גם בימים שבהם ביצענו רכש בכסף גדול, זה תמיד היה בסופו של דבר עם מעצור ושכל.
פרגי ידע שבכדי לשמור על יונייטד הזו חייבים מישהו שדומה לו, כזה שיהיה ביונייטד לעשר ו 15 שנה, מישהו מקומי שיודע יונייטד מהי, שיודע וידע לבנות קבוצה בדרך איטית, סבלנית, שפוייה עם הדגשים הנכונים ובזמן הנכון.
גם פרגי ידע שאם זה יהיה מנג'ר זר, וזה יכול היה להיות מוריניו למשל אם פרגי היה רוצה בזה, אז לא היינו רואים את הדרך הזו.
אין לי שום דבר נגד ואן חאל, אני מאחריו היום וכשהוא חלק מהמשפחה והמנג'ר של הקבוצה אבל אני יודע שואן חאל יהיה פה לכמה שנים בודדות והמטרה שלו זה להביא תארים ובזמן הכי קצר, בשביל זה הוא הגיע, לא בשביל משהו אחר. זה התפקיד האחרון בקריירה שלו ובגיל 62, קבלן הצלחות שמחפש להביא הצלחה גדולה נוספת, לפרוש ולצחוק על העולם עם רשימת התארים סביבו.

כשמוייס ביקש בעונה שעברה להביא את לייטון ביינס, וודוורד נתן הצעה של 12 מיליון פאונד לאברטון, כולה לייטון ביינס, היום שילמנו 6 מיליון פאונד בהשאלה לעונה, רבותיי, זה המחיר שמשלמים על שיטת הניהול החדשה וביום שאחרי שפרגי החליט לפרוש.
למוייס שמו את כל המקלות בגלגלים שאפשר רק היה, ואן חאל הרוויח מן ההפקר אבל אנחנו משלמים על זה באובדן זהות, בקיץ שכולו מנצ'סטר סיטי, צ'לסי, ריאל מדריד, ברצלונה ופ.ס.ג ואני לא אוהב את זה, לא אוהב בלשון המעטה.
שלא יהיה ספק, אני אקפוץ משמחה כשפלקאו יכבוש שערים והלוויא יניף גביעים במדים של יונייטד כי אני אוהד יונייטד, קודם כל אוהד אבל זה כבר לא יהיה אותו הדבר, אותה יונייטד, אותה דרך, אותה מסורת ואם הקיץ הזה לא יהיה לחד פעמי ואני בספק אם עכשיו כשעברנו את הגבול, אם נוכל לחזור אחורה.

פלקאו, רוני, ואן פרסי ומאטה, פלא שוולבק רוצה לעזוב? מישהו רואה היכן ווילסון הצעיר יוכל להתפתח בקבוצה ולהפוך להיות למארק יוז נוסף?
תגידו וידאל במקון קלברלי אני מבין, יש לנו בור במרכז השדה ואף תוצר מקומי לא גדל למלא את החסר, אז אפשר וצריך להביא רכש
אבל 6 שחקנים בקיץ אחד וכשהיום הזה עוד לא הסתיים ובסכומי כסף מטורפים!!! לעזעזל, יש במנצ'סטר אוהדים שמרוויחים 800 ו אלף פאונד לחודש ואין להם את היכולת לרכוש במגה סטור חולצה רשמית של הקבוצה, לשם אנחנו הולכים?

אחד הגאוות הגדולות שלי היו שגם שחקנים זרים ביונייטד נשארו לשנים רבות, שאפשר היה בעיניים עצומות לשים את השם שלהם על הדפס בחולצה,
תמיד צחקתי בזלזול ל רכבת השחקנים הבאים והולכים בצד השני של העיר, והרי, עשרות שחקנים עברו כמו בתחנת רכבת בסיטי ב 5 שנים אחרונות, גועל נפש אמיתי, לשם אנחנו גם הולכים עכשיו?

כל מי שקילל, פיטר וזעק להעיף את מוייס, את הדרך של מוייס, הדרך של פרגי, כן, זה שחלק אמרו עליו שהוא כבר זקן מדי וסנילי ולכן בחר בהחלטות גרועות או הגן על מוייס ולמרות כמה תוצאות לא טובות, כל אלה מבסוטים היום וכשהנוצץ ההוליוודי, סליחה, הקרקס הזה הגיע לעיר, אלינו?

תוצאות ותארים הם חשובים ביותר, חלק מרכזי במועדון ספורט אבל זה לא תמיד הכל ובמיוחד כשראינו כי אפשר להגיע להצלחות הללו בדרך שתמיד היתה הדרך שלנו אל מול כל השאר והיום הדרך הזו ספגה זעזוע ואני לא יודע אם זה יהיה זעזוע רגעי או תחילת עידן חדש וכזה אני אישית לא אוהב, מצטער, עם משחק המנג'ר מחשב סיימתי בגיל 18 ולפלייסטישיין מעולם לא התקרבתי.

אנחנו נהיה שם בטוב וברע, פלקאו לא, גם הגלייזרים לא ואם היינו נופלים חזק, תהיו בטוחים שהראשון שהיה מגיע לעזור ולתת עצה וכתף היה פרגי,
אל תשכח את זה בין כל סכומי הכסף והשערים של שחקן זר זה או אחר.

רומן 1 בספטמבר 2014

ואם היו מביאים את ווידאל, זה היה משנה לך?

טל המנצ'סטרי 1 בספטמבר 2014

רומן,

הייתי מבין אם שם זה היה מתחיל ומסתיים, בוידאל.
בסופו של יום זה לא עניין של מי הרכש אלא באיזו דרך. איבדנו את הכיוון, את הזהות, זו לא יונייטד, הדרך החכמה והמצליחה של יונייטד, זו ריאל מדריד בתחפושת. אפשר שזה יצליח מקצועית נקודתית, השאלה מה יהיה הנזק לטווח ארוך.

Selby 1 בספטמבר 2014

כל מילה נכונה ואני מרגיש בדיוק כמוך מהרגע שפיטרו את מוייס ובדרך המגעילה שעשו זאת. ואולי עוד לפני כן הרכישה של מאטה הייתה הסנונית שבישרה על העידן השחור שאליו אנחנו נכנסים כי זאת הייתה גם היא רכישה של פאניקה והתחושה הייתה שמוייס לא באמת רצה אותו, זה לא הסגנון שלו, אבל עמדו לו עם אקדח על הרקה ושחקנים שהוא באמת רצה כמו ביינס שציינת לא נתנו לו להביא.
אפרופו מאטה הצב שאוהדי ההצלחות כל כך התלהבו ממנו בחודשיים הראשונים שלו, שמתם לב שהם כבר השתעממו ממנו? הוא כבר לא נוצץ מספיק עבורם והם רוצים מוצ׳אצ׳ו חדש, עדיף כזה שלא מדבר מילה באנגלית ועם כמה שיותר קעקועים…

Selby 1 בספטמבר 2014

סליחה, תיקון, אוהדי הצלחות זה מושג מיושן, מעתה אימרו אוהדי החתמות.

רומן 1 בספטמבר 2014

אני אישית אף פעם לא התלהבתי ממאטה גם בצלסי.
שחקן שיכול להצליח רק בליגת הברביות של ספרד.
באנגליה מהירות היא תנאי הכרחי.

כוכב עליון 1 בספטמבר 2014

טל, איך יכולת להוציא לי כל כך הרבה מילים מהפה?

אלון 1 בספטמבר 2014

כל מילה בסלע. מעבר לכך שההתנהלות מזכירה את כל מה שרע בקבוצות האוליגרכים, היא גם לא נכונה מקצועית – מחזקים את כל העמדות שכבר יש בהן שחקנים ברמה גבוהה (חלוץ וקשר התקפי במקום בלם וקשר אחורי)

אריק 1 בספטמבר 2014

תיאוריה לא קשורה למציאות בה מויס מודה שניסו לרכוש והיו מוכנים לשבור את הבנק על בייל רונאלדו וססק. הוא היה גרוע. והוא בעיקר לא זוזה.

אריק 1 בספטמבר 2014

ללטל

טל המנצ'סטרי 1 בספטמבר 2014

לא הגשנו הצעה, לא על בייל ולא על רונאלדו.
כן הגשנו על פאבריגאס, 3 פעמים, 3 הצעות שונות ואף אחת מהן ככל הנראה לא היתה בסדר גודל מתאים מבחינת ברצלונה.
הצענו 12 מיליון פאונד על ביינס והתקמצנו בכמה מיליונים על הררה.
יש הבדל בין דיבורים לבין מעשים ואת מה שנעשה בשטח בקיץ בתחום הרכש ראינו, פלאיניי וזהו.
עבר קיץ, 6 שחקנים בסוכמי עתק, מבלי למצמץ ועם צ'ק פתוח.

זורק מילה 1 בספטמבר 2014

לא הגשתם כי בייל ורונאלדו הבהירו לכם שלא רוצים לעבור.אז על מה להגיש הצעה אם השחקן/ים לא מעוניין לעבור מלכתחילה?הנקודה שיונייטד הביעה רצון לשבור את הבנק בשביל שיעברו.מה שרלוונטי כאן הוא הנכונות והרצון של המועדון.על אותו משקל אם די מאריה לא היה מעוניין לבוא גם לא היה טעם להגיש הצעה לריאל…

היחיד שהסכים לעבור היה ססק אבל בארסה גם ב 45 לא הייתה מוכנה לשחרר.אז אם הגישו הצעה בסך 45 על ססק ,כמה נראה לך היו מציעים על בייל ורונאלדו? על בייל לפחות 100 כי זה המחיר שיצא מטוטנהאם ועל רונאלדו לפחות 130-150.

טל המנצ'סטרי 1 בספטמבר 2014

זורק מילה

אני לא שמעתי את בייל אומר משהו חיובי או שלילי בהקשר של יונייטד, גם לא את רונאלד.
לא חושב שרונאלדו חשב בכיוון, בייל זה היה בעייתי ובלי קשר לשחקן ואם רוצה או לא, היחסים בינינו לבין טוטנהאם ודניאל לוי לא טובים תקופה ארוכה. לוי היה מעדיף למכור לריאל ולא ליונייטד.

זה מה שהיה למוייס להגיד בעניין:
It's been well documented that we wanted Fabregas, Bale and Ronaldo. There was talk of Ronaldo when I first arrived. We were close to getting a couple of major names,"

"I'm not getting in a blame game here but things just didn't materialise. I had taken over from the most successful manager in history. The chief executive had taken over from one of the most renowned administrators in the game [David Gill]. So it was a new job for two people."

הדברים הללו של מוייס משאירים יותר מדי דברים באוויר, רצו את רונאלדו ועוד לפני שהגיע…
בשורה תחתונה, דברים שכן ידועים ובלי חצאי מילים לתקשורת:
מוייס רצה את פאבריגאס, וודוורד לא הציע מספיק כסף.
מוייס רצה את ביינס, אברטון צחקה על הצעה של 12 מיליון פאונד.
הררה רצה לעבור, וודוורד פישל עם הקבוצה שלו.

איפה הקיץ הזה לעומת הקיץ הנוכחי?

זורק מילה 1 בספטמבר 2014

אני שמעתי,ותאמין לי שלא הייתי ממציא כאן דברים רק בכדי לחזק את הטענה שלי.אנחנו בדה באזר לא בוואן.והם לא אמרו משהו שלילי על יונייטד – בייל אמר שיונייטד רצתה אותו והייתה מוכנה לשבור את הבנק,והוא רצה רק לריאל.מה שלילי בזה?רונאלדו אמר שהיו לו דיבורים עם יונייטד והוא חשב ברצינות על חזרה לשם אבל כרגע נשאר בריאל,ואולי בעתיד יחזור,וגם כאן מה אמר שלילי על יונייטד?

בייל אמר את זה ביום שהוצג בריאל מדריד
רונאלדו אמר את זה בקיץ שעבר שהאריך את החוזה בריאל

ואם זה לא מספיק מויס אימת את זה לפני חודש

טל המנצ'סטרי 1 בספטמבר 2014

זורק מילה

אני יודע שאנחנו בדה באזר, אני לא נכנס לוואן, לא עשיתי רע לאף אחד בכדי לבזבז את הזמן שלי שם.
מתי בייל אמר זאת, כשכבר היה בריאל מדריד.
כל שחקן צריך להגיד את הדברים "הנכונים" כשמגיע לקבוצה.
אל תתפלא אם תשמע את פאלקו מדבר מחר כי זה תמיד היה חלום שלו להגיע לאנגליה ואם לאנגליה אז רק יונייטד…
אבל אין לי בעיה עם זה, גם התכוון לכך, ריאל מדריד רצו אותו, קשה לסרב ואפשר גם להגיד כן למדריד ולא ליונייטד.
כנ"ל לגבי רונאלדו, אולי יחזור יום אחד, אולי לא, הוא תמיד אמר דברים טובים על יונייטד, מאחל לו בהצלחה וגם אם לא יחזור.

הבאתי את הציטוט של מוייס, אין שם יותר מדי, בעיקר אוויר.
שורה תחתונה, ראינו על מי יונייטד הציעה בקשה באופן רסמי
כל השאר קשקשת של עונת מלפפונים.

זורק מילה 1 בספטמבר 2014

אבל מויס אימת את זה..מה רצית שמויס יספר לכל העולם את תוכן השיחות והמחיר שהיו מוכנים להציע? לפי ה 45 שהציעו על ססק תבין לבד כמה היו מוכנים להציע על בייל ורונאלדו.אני לא מתבסס רק על אימרות השחקנים,אני מצליב את זה עם מויס וקיבלת את התשובה.

למה בייל לדוגמה לא אמר בארסה רצתה אותי ביום שהוצג בריאל?זה היה נשמע יותר טוב לאוהדי ריאל,לא?למה רונאלדו לא אמר ביום שהאריך את החוזה – בארסה רצתה אותי ?

הבארסה שלי זו סתם דוגמה,אתה יכול להחליף את אותה עם פ.ס.ז – סיטי – צ'לסי והנקודה תשאר אותה נקודה.

טל המנצ'סטרי 1 בספטמבר 2014

זורק מילה

איפה ראית שמוייס אישר זאת?
אמר על 2 החתמות גדולות, מי, מה? לא ידוע.
דיבר על שהשם של רונאלדו עלה ביום הראשון כשהגיע, מעבר לזה משהו?
כי על אחרים הוא דיבר דוגרי עם שמות וגם מחירים בזמנו שהגשנו הצעה, כשהיתה הצעה רסמי.

למה בייל אמר ולא אמר, זה לא מעניין אותי, גם לא הצלבות כאלה ואחרות שהכל מבוסס על בעיקר תקשורת ואינטרסים.
רסמי, על מי יונייטד הגישה בקשה אני יודע, מה יצא מזה אני גם יודע, זה כל הסיפור. כל שאר סיפורי האגו לכיוון ריאל מדריד, לא מעניין אותי.

זורק מילה 1 בספטמבר 2014

הרמתי ידיים.

טל המנצ'סטרי 1 בספטמבר 2014

אני מקווה ששמת דאודורנט, בכל זאת קיץ ומזיעים…

אריק 1 בספטמבר 2014

תקרא את הראיון עם מויס.
מצד אחד אני מסכים ומבין את התחושה ומרגיש כמוך. מצד שני – הררה, רוחו, שואו ובלינד זה ההחתמות הרגילות. לגבי פלקאו יש בעיה שאנחנו לא מודעים לה עם ון פרסי, לדעתי. ווילסון יקבל הזדמנויות, ובלאקט כבר מקבל.
ליברפול קנו שלושה חלוצים, שלושה קשרים, בלם ושני מגינים לקבוצה שרצה טוב שנה שעברה.
כמה כסף אגב הם הוציאו? הם לא רחוקים מיונייטד ואף אחד לא קופץ.

טל המנצ'סטרי 1 בספטמבר 2014

הררה זה שחקן שוודוורד פישל הגעה שלו בעונה שעברה, בקיץ הזה הוא כבר שילם מהר מאוד יותר.
30 מיליון על לוק שואו בן 20.
סכום גדול גם על רוחו ובלינד, מבלי למצמץ.
זה ואל מול 12 מילון בעבור ביינס, אני יודע איפה קבור הכלב.

בליברפול נתנו את הגב והסבלנות לרודג'רס בתחילת הדרך שלו וכשזו היתה קשה, פה זה מתחיל, משם כבר הרבה יותר קל ושפוי.
בליברפול הסיקו מסקנות מטעויות העבר, למדו להתנהל כמו יונייטד של פעם, התוצאות בהתאם.
לא חושב שסכומי הכסף שהם הוציאו בקיץ שעבר מדגדגים את אלה של יונייטד בקיץ הזה.

אריק 1 בספטמבר 2014

פירטתי לך למטה ואני לא בטוח שזה הכל.

matipool 1 בספטמבר 2014

אריק – במקרה של ליברפול , חייבים לקזז את המכירה של סוארז . ברור שאם הוא לא היה הולך , חלק ממי שנרכשו לא היו נרכשים . ברור גם שהסגל של ליברפול היה בעונה שעברה הכי קצר ביי פאר מבין כל הטופ 7 .
נרכשו שחקנים בעמדות שהיו חייבים לחזק אותן או לעבות אותן , גם בהקשר של החזרה לליגת האלופות .
אחרי הקיזוז של מכירת סוארז , החלון של ליברפול עומד על הוצאות בסדר גודל של 40 מיליון פאונד וייתכן שיימכרו / יושאלו היום עוד 3-4 שחקנים .

אריק 1 בספטמבר 2014

הייתי בפגישות שעתיים… את מי קנינו?

זורק מילה 1 בספטמבר 2014

חחח

חזרת למיטבך בשבוע האחרון :-)

CK7 1 בספטמבר 2014

בינתיים מעבר לאטלנטי מתחילים להתחמם…
אולדון סמית' מורחק ל 9 משחקים.
ריי מקדונלד מכה (לכאורה) את זוגתו (שתחיה) ןאם זה יתברר כלמעשה גם הוא יורחק לפחות ל 6 משחקים.
הגארד בון מסיים את ההולדאאוט שלו ואמור לקבל עם קצת כסף לבזבוז.
הניינרס חותכים במכה את הלב של הספיישל טים: קאסים אוסגוד ואיתו עוד שלושה – אחד מהם ספילמאן כבר שופך את הסודות של הניינרס באוזני טוני רומו (הם מתכוונים לעשות עליך בליץ בדאון שלישי…)
הרוקי מרכוס לאטימור נעלם שוב בתוך אחד מרשימות הפצועים/חסרי היכול לתפקד – מעניין אם הוא יעשה קריירה בNFL בלי לדרוך פעם אחת על המגרש.
נאבורו בואומן עשוי או צםוי לחזור רק לאחר המחזור ה 8.
כך גם אולי גלן דורסי שקרע את הביספס וקיבל שנתיים חוזה.
ואם כל זה, נביס את דאלאס 3:0.
זו אינה תחזית אלא זה ספויילר. אם יעמוד לי (כוחי) אולי אתן סקירה מקיפה יותר לקראת העונה הממשמשת ובאה לטובה.
כן זה הסתיו

ניינר 1 בספטמבר 2014

מטריד מאד מה שקורה עם הניינרס

רוני יעקוב 1 בספטמבר 2014

מי זה אלכס פרגוסון?

אמיר המקורי 1 בספטמבר 2014

והיום כבר כל הפרשנים הבכירים בממלכה חלקם ברמיזה וחלקם בגלוי טוענים(ובצדק)ששורשי הכאוס של העונה האחרונה הוא בשנותיו האחירונות של הסר בו נרכשו שחקנים בינוניים וחלקם אף למטה מכך.
החלפת המשמרות לא נעשתה בזמן והלימון נסחט עד הסוף אומנם עם אליפות אבל עם עתיד בעייתי…

יוסי מזרחי 1 בספטמבר 2014

חיפשתי שירשור מתאים כדי להשתלב בדיון.
בסך הכל אני חותם על כל מילה של טל. מבחינתי אלו הם דברים שבאים מתוך אמת פנימית ולא לצרכי עימות או ויכוח לשמו.
.
ובכל זאת יש נקודה אחת שאנחנו לא נותנים לה את המשקל הנכון,והיא מה קרה בשנים האחרונות של סיר אלכס.
עכשיו, אני לא יודע כלום יותר מאחרים,ואפילו פחות מכמה משתתפים, אבל מה שלא ניתנת לערעור היא העובדה, שהאקדמיה של יונייטד לא הפיקה כלום בעשור האחרון. אני לא מתכוון לשחקנים ממוצעים אלא לכאלה שמשתלבים ומהווים גורם מכריע. וולבק הפך כאן לבשר תותחים אבל הוא ממש הבולט שיצא מהאקדמיה. אולי עכשיו יש את בלאקט ואולי ווילסון אבל בסך הכל התפוקה למועדון בסדר הגודל הזה, היא כשלון, ולא נכון להתעלם מכך, שיונייטד לא הצליחה להביא אף צעיר מבטיח שעבר אח"כ את שלב ההבטחות, לא וולקוט ולא צמברליין ולא אחרים.
לכן, כשמסתכלים אחורה ושואלים 'מי יש לי כאופציה' התשובה היתה אין כלום. מכאן מגיעים מהר מאוד למצב שבו רק רכש הוא תשובה אפשרית.
כשמצויים בקריסה מקצועית של הסגל, וזה מה שקרה במעבר בין סיר אלכס לדיויד מוייז, מגלים את עומק המשבר וכשלא מצליחים להביא שני שחקנים שרוצים, והתאור של טל מספר הכל,אז נדרשים לרכש פראי וזה הרושם שבו אנו מצויים.
למה רושם??? כי שואו והררה היו והינם יעדים נכונים. די מריה הוא מסוג אלה שמשפרים אותך בדרגה שלמה ולכן, גם הוא היה רכש נכון, כשבאה הזדמנות. רוחו יכול להיות גם הוא שחקן שיתן תמורה יפה ולאורך זמן, ומה שנשאר ברשימה הם בלינד ופלקאו. יתכן שבעולם מסודר יותר, שני אלה לא היו מגיעים אבל בעולם שבו בנית ותחזוק הסגל של יונייטד בשש השנים האחרונות לא התקיימו באמת זה מחיר לא כבד מדי.
באשר לשינוי אופי הקבוצה זה תהליך שלמעשה היה בלתי נמנע אחרי סיום תקופת סיר אלכס. אני רק מפנטז מה היה קורה ואיך היו מתגלגלים העינינים אילו תהליך העברת השרביט היה קצת יותר מושכל.
יתכן שהייתה יותר המשכיות ושמירה על האופי אבל זה לא קרה ומי שאחראי במובן העמוק וארוך הטווח למצבנו היום הוא לא ואן חאל וגם לא מוייז (ואפילו לא אריק…) אלא התקופה של סיום עידן סיר אלכס, הגלייזרים והאילוצים שהם הביאו, וגם מה לעשות השלד הוותיק של אנשי המועדון ובראשם סיר אלכס.

אמיר המקורי 1 בספטמבר 2014

יוסי,

ולא במקרה או בפעם הראשונה שנינו רואים את הדברים מבעד לאותן הזגוגיות ומביטים לאמת בעיניים בלי להקטין או לפגוע רק לומר את האמת שלנו כפי הבנתנו.
כמה מילים על דיילי בלינד, דבר איתי בסוף העונה עליו, יהיה אחד המצטיינים שלנו, שחקן מרשים, שקט וקר רוח, מסירה נקייה, הגבהות מצוינות, תאקל טוב ומיקום טוב, כל מה שליונייטד חסר בחוליית ההגנה או בקישור הדפנסיבי.
אני רואה אותו מחזיק את הקישור האחורי כשלוק שואו משחק את מה שהוא יודע מגן שמאלי.

יוסי מזרחי 2 בספטמבר 2014

לא תמצא מישהו שמח יותר ממני לראות את בלינד מצליח.
הלוואי.

גיל 1 בספטמבר 2014

כמה מחשבות בעקבות מה שקרה בשבועות האחרונים:

1. מנצ'סטר היא עדיין מותג גדול. לכל מי שדיבר שנה שעברה שבלי ליגת האלופות אף שם גדול לא ירצה לבוא אליה אז אפשר לראות שזה לחלוטין לא נכון. זה קשור כמובן…

2. לכסף הגדול שהיא מוכנה להשקיע, אבל אני לא חושב שכל קבוצה יכולה למשוך שחקנים כמו די מריה או פלקאו.

3. מנצ'סטר מגיבים בהיסטריה וקבוצות מנצלות את זה כנראה. לי אישית ממש לא מעניין כמה הבעלים מוציאים אבל בקיץ אחד הפכו לפחות לרגע לסיטי או סן ג'רמן.

4. כדאי מאוד שהקבוצה תתחיל לשחק טוב ובקרוב כי עם הוצאות כאלו רוצים לראות תוצאות מהר (לא בהכרח מוצדק אבל ככה זה). החשש שלי שנמשיך להדרדר בתגובות היסטריות והכל חוזר לחטא הקדמון של פיטורי מויס. מרגע שנשברה המסורת של לתת גיבוי למאמן נורא קל לשבור מסורות נוספות בנוסף לזה שמוסיפים לחץ ע המאמן הקיים. כבר עכשיו מתחילים דיבורים על החבל הקצר שיש לו עם סגל כזה וחבל.

שלמה 1 בספטמבר 2014

כבר שכחת מאיפה פלקאו בא?!
בסופו של דבר זה הכל עניין של כסף, ויונייטד שופכים הרבה מאוד כסף בחלון ההעברות הנוכחי (לא רק על ההעברות אלא גם על המשכורות).

גיל 1 בספטמבר 2014

ועדיין הוא נשאר שם רק שנה אחת.

בני תבורי 1 בספטמבר 2014

או קי, לא יהיה לנו קל במאבק על המקום השלישי.

matipool 1 בספטמבר 2014

או שלארסנל לא יהיה קל במאבק על המקום הרביעי ..

יוסי מזרחי 1 בספטמבר 2014

גם אתה וגם בני צודקים….

סימנטוב 1 בספטמבר 2014

ואנחנו משאילים את וולבק… יריה ברגל משהו

אביאל 1 בספטמבר 2014

דורפן – כייף לפעמים לשחק פנסטי לא ?

איך ואיפה ישחקו ואן פרסי-רוני-פאלקו-דה מריה-מאטה ? מי ישב על הספסל ?

רוני יעקוב 1 בספטמבר 2014

:)
ענק

סימנטוב 1 בספטמבר 2014

:)

אריק 1 בספטמבר 2014

לוברן 20
ללנה 25
אוריגי 10
לאמברט 4
לוברן 20
בלוטלי 20
מרקוביץ 20
צאן 10
מורנו 12

סהכ 135

יונייטד הוציא 155

נראה הגיוני לקבוצה שסיימה 7 להוציא 20 מיליון יותר מקבוצה שסיימה 2 לא?

אריק 1 בספטמבר 2014

ליברפול איבדו אמנם שחקן אדיר אבל יונייטד אחרי עונה גרועה הפסידה את ההגנה את גיגס ועוד.

טל המנצ'סטרי 1 בספטמבר 2014

עכשיו תחסר בין ההחתמות של ליברפול למכירה הגדולה שלה הקיץ (סוארז) ותראה הפרש של כמה, 40 מיליון פאונד בערך, זה ההבדל הכספי לקבוצה שסיימה במקום השני ותשתתף ותקל כספים בליגת האלופות לעומת יונייטד שנכון לעכשיו רק משאילה שחקנים או מכרה את קאגווה במחיר הפסד אחרי שנתיים.

זורק מילה 1 בספטמבר 2014

לפחות ליברפול התקזזה בחצי מהסכום כי ליברפול מכרה את סוארז,את מי יונייטד מכרה?

אריק 1 בספטמבר 2014

טוב נו כשמכרנו את רונאלדו אף אחד לא ספר ששלושה קייצים לקח להתאזן. זה מגוחך!

אביאל 1 בספטמבר 2014

אריק – אל תיהיה תמים, פלקאו לא בא לשנה בעשרה מיליון ואם לא ילך הוא יחזור בשקט למונקאו, הם ידעו טוב מאוד להוציא כסף מריאל מדריד על חמאס, יונייטד כנראה יצטרכו לממש בעונה הבאה את ה50-60 מיליון בעונה הבאה ואם לא אז בטח יבוא קנס או משהו בסגנון.

matipool 1 בספטמבר 2014

את לוברן כתבת פעמיים . באלטולי עלה 16 מיליון .

אריק 1 בספטמבר 2014

נכון. אז מי התשיעי?

matipool 1 בספטמבר 2014

מנקיו בהשאלה . דרך אגב – אוריגי נרכש לעתיד ולא לחיזוק מיידי .

no propaganda 1 בספטמבר 2014

יש לך את לוברן פעמים.

רועי 1 בספטמבר 2014

ספרת פעמיים את לוברן…

הארכיון 1 בספטמבר 2014

פעמיים לוברן?

סימנטוב 1 בספטמבר 2014

טוב אז גם אני רוצה! פעמים לוברן?

D! in der Schwarzwald 2 בספטמבר 2014

אם הוא גם ישחק כמו שניים

Danny -Long Island 1 בספטמבר 2014

קיבלנו את LVG, אף אחד כאן לא מבין מה לעשות איתו. יש שוב מנג׳ר דומיננטי, אז כדאי לשבת בשקט ולראות אותו עובד, הולך להיות מעניין ביותר….

Danny -Long Island 1 בספטמבר 2014

והגלייזרים שלהם לא אכפת מהקבוצה, פותחים את הארנק בגדול , עדיין יש תלונות???

סימנטוב 1 בספטמבר 2014

פותחים את הארנק לא מאהבת מרדכי אלא מאהבת החוזה של אדידס…

Danny -Long Island 1 בספטמבר 2014

אנשי עסקים. אבל כל פעולה שלהם לא טובה…..כלומר רק מכירת הקבוצה תתקבל באהבה?

סימנטוב 1 בספטמבר 2014

באמת שאלה טובה, בעקרון תלוי מי בא אחריהם…

יואב 1 בספטמבר 2014

טל, כל מילה!

נובלס כחול 1 בספטמבר 2014

לא יודע למה אבל יש לי הרגשה שלפרגי יש יד בהחתמה הזו..
זו הפילוסופיה של פרגי , " חטפתי שישייה מהנויזי נייבורס, ויש לך חור בהגנה ובאמצע הקישור? תחתים חלוץ טופ קלאס!! "
מזכיר לי את העונה שואן פרסי הגיע , החתמה שנראתה כלא קשורה למציאות אבל בסופו של דבר הביאה אליפות.. מקווה שהשנה הזו תהיה זהה

דוד 1 בספטמבר 2014

עזבו אתכם משטויות, הסיפור האמיתי הוא מה שקורה עם פביאנו קרואנה בסנט לואיס (אם כבר אנחנו בעניין של דברים שלא קשורים לפוסט)
רונן אולי כדאי שתכתוב על זה

תומר חרוב 1 בספטמבר 2014

מדריך לקריאת תגובות בחלון ההעברות:
כל תגובה שמופיעות בה המילים מליון ועסקה אני מעביר הלאה. קראתי שלוש תגובות.

קורא 1 בספטמבר 2014

אבל מה עם דיילי בלינד? הוא שחקן הרבה יותר נחוץ..

ניק 1 בספטמבר 2014

מה שלא יהיה – מנצסטר תהיהי קבוצה מצויינת במנג'ר :)

רוני יעקוב 1 בספטמבר 2014

יום קשה לאוהדי היוניטד
לאבד את הרננדס ווולבק ביום אחד
פשוט לא קל

אסף ב 1 בספטמבר 2014

לי זה יום קצת עצוב כאוהד.
אין לי תלונות על (רוב) ההחתמות, ואני לא מתיימר להבין את התכנית המדויקת של ואן-חאל.
הדבר שעצוב לי הוא כשלון הדור הצעיר של יונייטד (שחקני בית ושחקנים שהגיעו צעירים). העזיבות של וולבק וצ'יצ'ריטו – למרות שהן כנראה הדבר הנכון – הן כשלון של פיתוח שחקנים (שהושקע בהם לא מעט). העזיבה הצפוייה של קלברלי שכבר שנים הוא "כמעט הדבר הבא", הירידה הבולטת במעמדו של רפאל. כל אלה – לו היו מתפתחים באופן שבנו עליהם – היו יכולים להוות תחליף לרוב הרכש של הקיץ הזה.

ניק 1 בספטמבר 2014

אל תהיהי עצוב חבר.
הרננדס הולך בהשאלה וכנראה עוד יחזור. כמובן שאם הוא מחליף ספסל אחד באחר זה קצת מעצבן וקצת מראה שאולי הוא לא בדיוק חכם גדול ולא שחקן נשמה שרק רוצה לשחק
על עזיבת וולבק צריך לשמוח ולהודות. זה שחקן שהקשר בינו לבין כדורגל הוא מקרי לחלוטין, למעט החלק של הריצה, ואני לא מבין איך הוא הצליח להחזיק עד עכשיו בקבוצה
מעמדו של רפאל בסדר גמור. לא החתמנו שחקנים לעמדה שלו, ולדעתי כשהוא יחזור מהפציעה הוא יועדף על פני ולנסיה.
קלברלי קיבל את כל ההזדמנויות שרק אפשר לתת לשחקן. אי אפשר להאשים את המועדון פה. זה פשוט לא זה. קורה.

Shutzi 1 בספטמבר 2014

את העזיבה של הרננדס וקלברלי אני מבין ומקבל (מה עם אנדרסון? אף אחד לא רוצה אותו???), אבל מאד מעציבה אותי הפרידה מווילבק. נכון, הוא עד עתה לא מי מימש את הפוטנציאל העצום שלו והוא לא כובש מספיק, אבל עדיין יש לו הרבה איכויות. היתה בי תקוה, שהוא יהפוך לחלוץ גדול. זה עדיין יכול לקרות, אבל אם זה יקרה, זה כנראה יקרה בארסנל … חבל :(

ניק 1 בספטמבר 2014

אתה מדבר על דני וולבק?
כי זה אחד החלוצים הכי עלובים שראיתי בחיי… יודע לרוץ טוב ולהסתובב לשחקני היריבה בין הרגליים… ברוך שפטרנו! הוא רק יחליש את ארסנל!
ושלא תדאג – יהיה פה שלום לפני שהוא יהפוך לחלוץ גדול.. או לחלוץ בכלל….

זורק מילה 1 בספטמבר 2014

אשכרה

עקצו את ארסנל ב 16 מיליון

אני ככה קרוב מלהפסיק לראות את הקבוצה הזו.אוהדי יונייטד בוכים על עונה אחת של כישלונות,אנחנו כבר סוגרים עשור.ועם החתמות כאלה אנחנו רק הולכים אחורה.

קירקגור 2 בספטמבר 2014

טל צודק, זו כבר יונייטד של דור הסמארטפון.

אחחחח… הימים בהם הנריק לארסון בא בהשאלה והיית מתרגש…

edgecator 2 בספטמבר 2014

לפחות לא טאבלטים.

Danny -Long Island 2 בספטמבר 2014

LVG רופא מנתח, רואה בעייה וחותך, מי כאן מבין יותר ממנו במשחק הזה? פחות מחודש, הוא יצר מהפכה, אז כרגע חובת ההוכחה עליו, עד סוף דצמבר לפחות….

הבנת הנקרע 2 בספטמבר 2014

לפעמים קורה שהמערכת מקרטעת, יש לה כבר דברים בסיסיים שלא עובדים, עם הזמן מתרגלים אליהם, יודעים שאלמנט כזה או אחר שפעם היו בטופ עכשיו כבר לא יעבדו כמו פעם.
פה ושם יש איזו הבלחה ופתאום זה עובד, אפילו מהר ויעיל אבל לרוב זה לא זה.
יש חששות שאולי משהו נדפק או שאולי צריך לשדרג או להחליף?
ואולי בכלל יש מהו שתוקע את המערכת אולי וירוס?

אז היה ניסיון לשנות קצת ולהתקין חלק מחדש, זה לא ממש עזר.

עכשיו החליטו לפרמט.
אבל לא להתקין את אותה מערכת אלא ללכת על מערכת שונה וזרה.
יש רכיבים מהמערכת הקודמת שאולי יתאימו, יש כאלו שקיימת אפשרות שאפילו יעבדו טוב יותר ויש כאלו שלא עובדים בתצורה של המערכת החדשה.

השאלה היחידה היא – מה יקרה כשיסיימו את ההתקנה?
התשובה לא תהיה בעוד 3 חודשים, כנראה בעוד 11

Comments closed