יומן אליפות של הניינרס (2). הפסד שממש הגיע

המזל הפסיק להציל אותם

ff

מתנצל על האיחור.

ביתרון 17-7 הכל נראה מאד מאד חלק. הדרך למאזן 0-2 סלולה וסיאטל כבר הפסידה. וגם הרבע נפתח במהלך של 9 דקות שהסתיים בשער שדה נוסף. ואיצטדיון חדש וכל זה.

אלא שהמזל היה צריך להתיישר עם היכולת האמיתית. בשבוע שעבר הניינרס ניצחו כתוצאה מאיבודי כדור ולמרות פיגור של יארדים. ושני הטאצ׳דאונים הלילה היו במהלכים קצרים מאד שנבעו מחסימת פאנט ועבודה הגנתית. והמזל והשיפוט כבר הצילו את קפרניק כמה פעמים. אבל לא את הקהל שנאלץ לסבול מחצית של כמעט שעתיים שכולה דיונים בעשרות דגלים.

כמובן שאז אוהד אוהב להגיד לעצמו ״שזו קבוצה שמנצחת בריכוז ובדברים הקטנים״. אלא כשאתה לא דומיננטי באמת הדברים הקטנים פונים נגדך. יותר נכון מפסיקים להציל אותך. כשקפרניק מוסר שני אינטרספשנים לאותו שחקן. ושחקן אחד תופס שלושה טאצ׳דאונים זה סימן שאתה שקוף ופזיז.

אוקיי. ההיסטוריה מראה שקפרניק מדי פעם נותן משחק כזה, אבל משחקים רעים מאד לא נוטים לקבור אותו. מצד שני כמות העבירות מראה שהניינרס מתקשים עם השיפוט הרבה יותר מהיריבות והשיפוט הזה לא הולך לשום מקום. בכלל, התחושה היא ששמועות הפגרה בדבר מתיחות פנימית יצוצו בשלב מסויים.

 

האיש שבכלל אהב קריקט - עשר שנים למותו של בראיין קלאף
יומן האליפות של הג'אינטס (3) - הטוב הרע והנורא

28 Comments

אריאל גרייזס 15 בספטמבר 2014

השיפוט הופך ונהיה באמת בלתי נסבל. אני באמת לא מבין מה הם מנסים לעשות פה

שחר ד. 15 בספטמבר 2014

אי אפשר להאשים את קפרניק בשלושת החטיפות. בראשון והשלישי היה מדובר בהימורים של שחקני ההגנה שהיו מובילים לט"ד בטוח במידה של כישלון. את השני בכלל חטפו לרסיבר מהידיים…
לדעתי החטיפות באמת עושות לו עוול כי הוא הצליח לקדם את הקבוצה במצבים קשים למרות טעויות של החוסמים (לאו דווקא קו ההתקפה).

בתור אוהד שיקאגו, אני יודע שהסיבה היחידה שחזרנו למשחק היתה, כפי שציינת, העבירות – כל פעם שנתקענו בדאון שלישי הגיע הדגל המושיע שקידם את ההתקפה (118 יארד סה"כ).
דווקא יתר הדברים עבדו אצלכם טוב, אפילו הסקנדרי (ההתקפה של שיקאגו השיגה רק 216 יארד כוללים).

גלן 15 בספטמבר 2014

קפרניק מראה לי עד כמה נהייתי אמריקאי בהוויתי. הוא QB מסבוב שני מנבדה. זה בדיוק מה שהוא ותוא לא. זה היה אמור להגמר כמו הספור של דרו סטנטון (אחד שמנצח קבוצות פח כמו הגיאנטס פעם בכמה שנים).

הכת המשיחית מסן פרנציסקו רואה בו כגואל מאלכס סמית וזה כמובן הזוי אבל זאת הבעיה שלהם. אז מה אמריקאי בי? שאני ממש מפרגן לו על החוזה. ילד חביב שקורס בליגה של הגדולים, אבל עיני מעולם לא תהיה צרה בו. יהיה לו איזה פאונדייטן טוב לילדים בסכון, עסקי נדל"ן בפרישה בחוף המערבי ואולי פרשנות משחקים. מה רע? מגיע לו!

גיל שלי 15 בספטמבר 2014

רק תיקון קטן, אריזונה ניצחו אתמול בזכות הספיישל טימס של הג'איינטס סטנאנטון לא ניצח כלום

גלן 15 בספטמבר 2014

מ.ש.ל

אריאל גרייזס 15 בספטמבר 2014

אתה רוצה שנתחיל להוריד ניצחונות מקבים שניצחו בזכות ההגנה או הספיישל טימס שלהם? כי לא נראה לי שאתה באמת רוצה ללכת לשם..

אריאל גרייזס 15 בספטמבר 2014

מעניין שלקחת בתור דוגמא דווקא את סטנטון..

בני תבורי 15 בספטמבר 2014

גלן,
התגובה שלך דווקא מראה כמה נשארת ישראלי. רק כאן שוחטים שחקן אחרי הפסד אחד במחזור שני של העונה.

אריאל גרייזס 15 בספטמבר 2014

בני – זאת כבר העונה השלישית שלו וקשה להגיד שאחרי מה שראינו ממנו שנה שעברה שהוא שווה את החוזה המפלצתי שהוא קיבל (אבל אני עוד לא מוותר עליו)

גלן 15 בספטמבר 2014

בני, כמאמר אריאל אתה לגמרי טועה. אני לא ציני ולא שוחט. הוא לא הונה איש. זוהי רמתו לטוב ולרע. וכן הוא יותר הברס אתמול מהפקרס בפליאוף ההוא. וכן אני שמח בלי ציניות שהוא גנב את הקופה.

לא משנה 15 בספטמבר 2014

טור שמנתח את ההספד של הניינרס ואף מילה על כך שהם מסרו פי שתיים ממה שרצו, ועוד ביתרון ונגד אחת מקבוצות הגנת הריצה הגרועות בליגה?

ניינר 15 בספטמבר 2014

משחק נורא שיפוט איום ק'ב נוראי

7even 15 בספטמבר 2014

שנחזיר את המתחזה? :)

ניינר 15 בספטמבר 2014

חחחחח מעדיף את קאפ על המתחזה
Any given sunday

ניב 15 בספטמבר 2014

גרייזס תפסיק להאמין בקפרניק רק ככה יש לניינרז סיכוי לזכות :P

אלון 15 בספטמבר 2014

הוא מחזיק יותר מדי בכדור ובסוף זה יגמר בקליי מתיוס (או מישהו אחר) שיהפוך אותו לק"ב האהוב על טכנאי הרנטגן. למזלו הכסף המובטח כל כך גדול שיהיה קשה לבזבז הכל בנואדה.

גיל 15 בספטמבר 2014

נראה שהוא מנסה לרוץ יותר מדי פעמים ולמרות שזה מניב יארדים, בטווח הארוך לדעתי זו לא אסטרטגיה טובה. והשיפוט זוועתי כבר עשור, מה חדש?

Samir Zamfir 15 בספטמבר 2014

אני לא בטוח שההפסד כל כך הגיע לניינרס. בוודאי שהם היו צריכים לרוץ יותר. ו7 נקודות מספיישל טים לא תמיד משקף את הנעשה במשחק.

אבל שיקגו עם קאטלר זה המקרה של התרנגול העיוור. במצבי פיגור הוא יודע למתוח את הסטטיסטיקה שלו לכיוון של קאמבאק, רק כדי שתחזור אליו בחץ טועה לידי היריבה. ולרוב בשלב המכריע.

הפעם זה הלך. ברנדון מרשל תפס כמה כדורים שיכלו לשים אותו בנבחרת ההתעמלות של ארה"ב. שלושער שלו. ושלושער של גייטס על הסיהוקס. ההבדל הוא שהצ'רג'רס OUTPLAYED סיאטל. הברס והניינרס חלקו שליטה בזמנים שונים של המשחק. סאן דייגו שלטו כל המשחק. ניצחו באוויר. ופיליפ ריברס, נראה כמו תרנגול עם משקפיים. כי הוא נתן כמה מסירות גדולות

גם בדרום קליפורניה היה המון דגלים. מרוב דגלים לא ראו שפרסי הארווין היה בחוץ ואישרו טאץ'דאון לא חוקי. מגוחך. היה עדיף אולי להוקס שלא היה מאושר. הם היו ממשיכים אולי לרוץ ומשחקים עוד התקפה.

כי אחרי הטעות הזאת הצ'רג'רס היו עצבניים וביתיים. וההתקפה שלהם לא ירדה מהמגרש. כשהם מצליחים בסופם גם לשים 7. ריברס, בדומה לקאטלר, מחשיב את עצמו לקווטארבק על. לו לא היתה בעיה לזרוק על שרמן. וסאן דייגו עשו יפה שהוציאו אותו מצד שמאל.

שרמן עצמו אמר אחרי גרין ביי שהם שיחקו לא משהו. החטיאו תאקלים. נתנו חופש לשחקנים. מסתבר שזה זלג לשבוע השני. תומאס, צ'אנסלר והשבוע גם שרמן נתנו הרבה יותר מדי לתופסים, המצויינים אגב, של סאן דייגו.

שבוע הבא דנבר באה לפיוג'יט סאונד. 3 משחקים נגד קבוצות פלייאוף על ההתחלה. 2 מ3 יהיה סביר. חוזרים לבסיס. לנצח את המערב. אריזונה כבר עם 2. הם נראים מסוכנים ורעבים.

על דנבר אין מה לומר- אם הליגיון יראה ככה, מאנינג יזכה לנקמה. משום מה, זה לא יהיה בפריים טיים.

urlacher 15 בספטמבר 2014

והניצחון הגיע לניינרס?
לקח זמן אבל ברבע הרביעי קאטלר ומארשל עשו בהגנה של הניינרס שמות. אם והיו קוראים להם פייטון ודמריוס רק על זה אנשים היו מדברים היום….
היה אתמול חרא של משחק עם המון טעויות של שחקנים משני צידי המגרש אבל בסופו של דבר רק קבוצה אחת ידעה לתת את הפוש, לשנות את רמת המשחק שלה מ 2 ל 8 וגם לשחק הגנה מצוינת שחטפה את קפרניק יותר משהוא איבד והפעילה עליו לחץ בלתי נפסק
אנשים מגיבים כאילו הניינרס לא רצו. הם רצו אבל לא השיגו כלום. אז לרוץ גם בדאון שלישי ארוך? הייתה גם קבוצה ממול וברבע הרביעי אתמול היא הייתה הקבוצה היותר טובה. הרבה פעמים זה מספיק כדי לנצח משחק וזה מה שקרה אתמול.
תעברו הלאה ותסיקו מסקנות על מה הארבו היה צריך לעשות יותר טוב במקום סתם להיטפל לקאטלר בלי שום סיבה. הוא לא זה שפימבל, נחטף ואכל סאקים

Samir Zamfir 15 בספטמבר 2014

לא אמרתי שהגיע לניינרס לנצח. אבל זה לא שההפסד היה חקוק בסלע ורשום בטאבו. הניינרס תחת הארבו מעולים בלסגור משחקים. בטח שבבית. בכוונה לרוץ יותר, הייתה לרוץ טוב יותר. הם שיחקו טוב מחצית, וההחלשות לא הייתה צפויה, עבורי.

החטיפות של שיקגו היו מדהימות. ללא ספק. וקאטלר בסופו של דבר עשה משהו שהוא לא עשה כמעט. להחזיר מפיגור גדול בחוץ נגד קבוצת פלייאוף. יותר מדי פעמים הוא עלה לקבוצה בקאמבק אפשרי עם זריקות מצילות מולדת. אתמול הוא נראה מעולה אחרי שחטף בומבה.

אם ג'רד אלן ויאנג ישחקו כמו אתמול וישארו בריאים, לברס יש התקפה שיכולה לזכות להם בNFC צפון. מצד שני, עוד כל כך מוקדם שאני לא בטוח שהתחיל.

גיל 15 בספטמבר 2014

משהו שצריך להבין וסטיב יאנג אמר שבוע שעבר. בגלל כל החוקים שאוסרים מגע בין שחקנים לקבוצות עד לשלב ממש מאוחר בקיץ יש לקבוצות מעט יחסית זמן להתאמן וכל חודש ספטמבר הוא סוג של פרה סיזן. קבוצות לא מסונכרנות ורואים המון טעויות. לכן צריך להזהר עם מסקנות כלשהן עד לעוד כמה שבועות לפחות.

מנחם לס 15 בספטמבר 2014

אני כתבתי זאת לפני שנה, ואני כותב זאת שוב: קפרניק הוא לא שחקן חכם. טוב, אומר זאת במילים אחרות – הוא קוורטרבק מטומטם (ויש לי רושם שגם אדם לא חכם. משהו בפרצופו מראה מוגבלות)

גיל 15 בספטמבר 2014

אתה פרנולוג מומחה?

מנחם לס 15 בספטמבר 2014

גיל, אתה רוצה לדבר איתי, השתמש במילים פשוטות. מה אתה חושב, אני פרופסור?
מה זה פרנולוג?

את זה קורא פרצופים, אז כן, אני פרנולוג.

יריב 16 בספטמבר 2014

פרנולוגיה הוא תחום הידע של זיהוי מאפיינים מנטליים (בכלל זה אינטליגנציה, אבל גם מאפייני אישיות) על פי צורת הגולגולת ומבנה הפנים. הפרנולוגיה היתה פופולרית במחצית הראשונה של המאה ה19, ונראה שיצאה מהאופנה לחלוטין במהלך המאה ה20.

הטענה "משהו בפרצופו מראה מוגבלות" היא לא טענה פרנולוגית של ממש (כי היא לא אומרת מה בפרצופו מראה מוגבלות), אבל היא לא יותר סבירה.

שי פרנסיסקו 15 בספטמבר 2014

לא יודע אם קפרניק פשוט אהבל, אבל מה שאני רואה זה חוסר קור רוח ברמות שלא מתאימות לספורטאי מקצועי.

לצערי ההשפעה של הארבו נראית לי נדבקה אליו, הוא לא משחרר כדור בזמן, והוא גם מאוד לא החלטי. יותר מדי סאקס של "רציתי לרוץ/למסור/להרוויח זמן ולא החלטתי איזה מהם"

אכזבה גדולה גם מההגנה. במיוחד מהט"ד האחרון. שקוף לחלוטין לאן הכדור הולך, כבר קיבלתם 2 כאלה.

גיל 16 בספטמבר 2014

השופטים שדדו את אינדי, הליגה מסריחה.

גלן 19 בספטמבר 2014

למי שחושב שלשטן יש שתי קרניים וקלשון – יש לו טעות מרה.
לפעמים הוא סתם נראה חביב על רקע המוזיקה של סינטרה

http://ftw.usatoday.com/2014/09/derek-jeter-frank-sinatra-gatorade-commercial

Comments closed