בזיון. לך לקיק בוקסינג!

הדרך האולטמטיבית לשיפור המידות

kick

דרקו מיליצ׳יץ קצת נמלט מגורלו של סם בואי, אותו שחקן אניגמטי שנבחר שני כשמייקל ג׳ורדן נבחר שלישי. כי כשהוא נבחר שני, לברון ג׳יימס נבחר ראשון. אבל המון שחקנים לא רעים נבחרו אחריו וממוצע קריירה של 6 נקודות לנבחר שני זה באמת לא משהו. למרות שיש לציין שהיה השחקן הצעיר אי פעם לזכות באליפות.

כסף הוא עשה אבל זה בהחלט לא מקרה של ״קח את הכסף וברח״. מסתבר שמיליצ׳יץ עכשיו פונה לקריירה בקיק בוקסינג. שם הוא יחטוף מכות עבור מעט כסף ויכפר על השנים בהן קיבל הרבה כסף עבור כלום.

שזה בגדול רעיון לא רע – ספורטאים ישלמו את חובם לחברה בדרך של התבזות בענף ספורט אחר. וליתר דיוק בקיק בוקסינג!

כך למשל מה כל הסאגה הזו של הרחקת לואיס סוארז בגלל שהוא נשך מישהו במונדיאל, ואז הקלה בעונשו בגלל שהצטרף לארגון הומניטרי? היה עושה קרב קיק-בוקסינג אחד או שניים וחוזר לפעילות למרסיסייד. אולי עם בטחון מחודש להסתובב ברחוב שם.

כריס סמולינג למשל, לא מתייאש ממנו, הבעיה שתמיד בסך הכל מורידים אותו לספסל ושם הוא חושב אם בכלל עדיף לו לחזור למגרש. קרב קיק בוקסינג אחד – יחזור כמו פנתר לכדורגל.

אדריאן פיטרסון – מכה ילדים – שלוש שנות קיק בוקסינג. ושיבהירו ליריביו שהוא מכה ילדים.

הופ סולו – היא תהיה להיט גדול בקיק בוקסינג. בכלל כבר לא יבקיעו לה ממילא בכדורגל.

פלוייד מייוות׳ר – לא רצית פאקיו? לקיק בוקסינג!

אנדי קארול – אפשר היה להאכיל את אפריקה מכל ההעברות שלך? קרב קיק-בוקסינג אחד.

לגבי אריאן רובן אני מתלבט. האיש כדורגלן פנטסטי ושווה כל לירה ביג טיים. רק שכמה החטאות שלו שברו לי את הלב. אז קרב קיק בוקסינג אחד. אבל אולי רק נגד דרקו מיליצ׳יץ.

24 Comments

בני תבורי 25 בספטמבר 2014

*לידיעת הגולשים האינטליגנטיים שבכל זאת מגיעים לכאן עבור קצת תרבות: חידון עזי דן משובץ בקובייה תחתונה מימין בעמוד הבית שלנו.
וגם שנה טובה ושקטה.
המערכת הנאמנה.

ניינר 25 בספטמבר 2014

לפי זה צריך לפתוח ליגת קיקבוקסינג עבור כל הכדורגלנים בישראל

יוני 25 בספטמבר 2014

לא ברור איך עדיין לא פותחה מערכת בלוגים שבה ניתן לתת לייק לתגובות בלי לכתוב הודעת תגובה. אולי בתשע״ה.

גיל 25 בספטמבר 2014

מעולם לא הבנתי מה אשמתו של שחקן שקבוצות בוחרות בו בבחירה גבוהה בדראפט ומתאכזבות ולכן הוא לא צריך לכפר על כלום. הציפיות שנוצרות לא צריכות להיות קשורות למיקום בדראפט. אם כבר, צריך לשלוח את הGM שבחר אותו לקיק בוקסינג כי הוא אידיוט.

ולגבי הופ סולו, כל מה שכתבת בעיתון נכון והצביעות חוגגת. בגלל שהיא אישה, בגלל שהיא יפה, בגלל שהיא עומדת לשבור את שיא ההופעות (מחק את המיותר, או לא).

זורק מילה 25 בספטמבר 2014

דורפן

שנה טובה וחג שמח

קראתי גם בעיתון מה שכתבת לגבי הופ סולו,על העובדה שלא ספגה ב 73 משחקים.לא יודע אם זו טעות דפוס ( 73 משחקים ? WTF ), אבל בכל מקרה אם המספר הזה נכון זה לא מעיד עליה כלום אלא על היריבות שהקבוצה שלה משחקת מולן.זה לא שער קט רגל זה פאקינג שער במידות של 7.32 על 2.44,אין מצב שהיא אחראית לכך שהקבוצה שלה לא ספגה במשך 73 משחקים רצופים.

דורפן 25 בספטמבר 2014

הבזיון עוד יותר גדול. הרצף הזה כולל כדורגל בינלאומי!

זה מעיד על ענף לא ברמה.

http://www.nytimes.com/2014/09/20/sports/soccer/in-hope-solo-case-us-soccer-doesnt-get-it-right-either.html?_r=0

Matipool 25 בספטמבר 2014

אפשר קישור לטור המדובר ?
לא הצלחתי להיכנס למהדורה המודפסת של העיתון ובמהדורה הדיגיטלית זה עדיין לא מופיע .

זורק מילה 25 בספטמבר 2014

למה שחקני פוטבול מורחקים על אלימות במשפחה, ובכדורגל הנשים סולחים על כך?
תתפלאו, יש גם משפחות טובות
הרבה אנשים יש תחושה לא נוחה ממקרי אלימות במשפחה בין שחקני פוטבול. מסיבה די פשוטה: לאנשים לא מפריעה מציאות החיים באזורי העוני השחורים שמהם מגיעים רוב השחקנים. רק כשהם לובשים את חולצת הקבוצה האהובה עליהם פתאום אכפת להם מהמקרים הללו. שלא לדבר שמדובר במשחק שמאדיר אלימות.
הופ סולו היא השוערת היפיפייה של נבחרת ארצות הברית בכדורגל. אגדה במגרש שרשמה משחק 73 ברציפות מבלי לספוג שער. ופופולרית גם בגלל יופייה ונכונותה לשתף את הציבור בו. וכדורגל הוא ענף הספורט המועדף כיום על מעמד בינוני שרוצה משחק מעודן יותר.
בעיה קטנה – גם הופ סולו מואשמת שפוצצה את אחותה ואחיינה במכות וגם נעצרה על כך. היא לא מורחקת והיא אפילו קיבלה מאז את הכבוד להיות קפטן ארה"ב. אפשר כמובן לטעון שכדורגל נשים לא מעניין אנשים אבל זה לא נכון. לגברת יש חוזי פרסום, היא נהנתה מתצלומי שער ואפילו עירום במגזין .ESPN אבל נייקי לא השעו את חוזי הפרסום שלה למרות שידעו מהפרשה. ולאיש לא מפריע שהיא מייצגת את ארה"ב בכדורגל. גם התקשורת לא הזדרזה לטפל בנושא.
כלומר לא עשו את כל מה שהיו עושים אם היתה גבר שחור שמשחק בענף ספורט אלים.
רונן דורפן

Matipool 26 בספטמבר 2014

תודה .

דורפן 25 בספטמבר 2014

באבא – בכל הכבוד אני לא מקבל את מה שכתוב.

ראשית, למשל מקרה אדריאן פיטרסון – קשה לי להאמין שחבט בילד בכל הכוח כי אני לא חושב שילד בן ארבע היה שורד מכות מאדריאן פיטרסון. אז גם כאן אפשר לטעון לאלימות לא בלתי-מרוסנת (רייס פחות).

שנית, אם היו מסתפקים בכך שהיא לא הייתה מושעית – ניחא. אבל נייקי לא השעו את החוזים שלה. ונבחרת ארצות הברית נתנה לה כבוד מיוחד – לשמש קפטנית לכבוד שבירת השיא. כלומר לא רק שלא השעו אותה אלא עשו מאמץ מיוחד להאדיר אותה.

גיל 25 בספטמבר 2014

מה עוד שבמקרה של פיטרסון אפשר להסביר את זה לפחות בעניין תרבותי שזה מה שמקובל בהרבה משפחות, והמטרה היא חינוך הילד (בלי קשר למה חושבים על הנושא). במקרה של סולו זו פשוט אלימות לשם אלימות.

באבא ימים 25 בספטמבר 2014

אני חושב שהביטוי ״בכל הכבוד״ די מיותר פה. היה לי מעט מאוד כבוד לטור הזה מסיבה פשוטה – גם אם ההבחנות ההיסטוריות שלו נכונות הן לא רלוונטיות. גם אם תופעת הכאת נשים בידי דברים רווחת לאין שיעור יותר מאשר ״סתם״ מכות בתוך המשפחה זה לא אומר שהענישה כלפי המכות צריכה להיות שונה.

אבל העניין הוא אחר – איך שהוא משהו שמותר לגנות גברים שחורים בגללו איננו בר גינוי כשזה נוגע לנשים. מוזר שגברים שחורים מוצאים את עצמם בצד הלא נכון של הפוליטיקלי קורקט.

S&M 26 בספטמבר 2014

זה לא קשור לשחורים/נשים, זה קשור לאפקט שיוצר סרט וידיאו. הוא חטף חזק בגלל הוידיאו. אם זה לא היה מצולם, הוא לא היה נענש כך.

ניצן נ. 25 בספטמבר 2014

הייתי בעיקר שמח לראות את אנדרו ביינום חוטף קצת בזירה.
בארץ כנראה זה היה שכטר אבל יש לי טיפה חמלה אליו.

איציק 25 בספטמבר 2014

אם כבר, אז להתחיל ממיק טייסון. נשך אוזן, שילך קצת להילחם בקיק-בוקסינג. נראה אותם חזקים עליו… מיליצ'יץ' הביאו להם… ככול שנופלים מגובה רב יותר, המכה יותר כואבת!!!

גיל 25 בספטמבר 2014

יש כאן טעות לגבי סולו. השיא שלה של 73 שאט אאוט הוא לא של משחקים רצופים אלא של קריירה.

יובל (אחר) 25 בספטמבר 2014

רובן בקיקבוקסינג גם יבעט רק בשמאל?

S&M 26 בספטמבר 2014

רובן "פורצלן" יתפרק הרבה לפני שיצליח לבעוט, בשמאל או בשמאל.

חז 25 בספטמבר 2014

עם התמונות האחרונות שפרסם ההאקר ההוא, אני חושב שהופ סולו קיבלה אחלה עונש.

wiz 26 בספטמבר 2014

הייתי בטוח שהולך ל-MMA.

בכל מקרה – קניתי.

גיל 26 בספטמבר 2014

איזה סיום קלאסי במשחק האחרון של ג'יטר בניו יורק. סינגל מנצח.

אייל הצפון 26 בספטמבר 2014

רעיון לא רע. תומך ומוסיף אופציות נוספות. אוזי רולז לשחקני כדורגל שמביימים פציעות, ושבוע אימונים אצל קבוצת הוקי קרח לשחקני אן בי אי שמגיעים ישר מהתיכון או אחרי שנה בקולג'. יש לי ידידה שבדית שסיפרה לי פעם שאח שלה נבחר בדראפט של ה-NHL ובאימון הראשון שלו שחקני הקבוצה שברו לו את היד, רק כדי שהוא ידע לאן הוא הגיע (והוא עוד יצא בזול, כי למרות שהוא היה רק הן 19 הוא כבר שיחק בליגה, ובהוקי הליגות האירופיות לא פחות טובות או קשוחות מבאמריקה, אז נתנו לו יותר כבוש מאשר למי שהגיע מקולג').

Comments closed