יומן אליפות של הניינרס (4). דומיננטיות מוחלטת וניצחון בקושי

קבוצה שנראת כמעט מזלזלת

fg

ראשית, מתנצל על העיכוב  – תקלה מוזרה. לא הצלחתי להכנס למערכת הניהול שלי או לאתר מהדפדפן שעושה זאת בדרך כלל. מאיזשהי סיבה מדפדפנים אחרים זה פועל היטב. אם מישהו נתקל בתקלה דומה שיאמר לי.

שזה היה המשכו של מצב מוזר מאד. הגנת הניינרס לא נתנה אפילו נקודה. אמן. קבוצה שלא נתנה ליריב אפילו נקודה אחת, שאפשר לאיגלס להכנס לשטח שלה רק פעם אחת במהלך משחק שלם. הקבוצה החזיקה בעור החזיר יותר מ-42 דקות. נתנה לאיגלס להכנס לשטחה רק פעם משחק שלם. ובסופו של דבר שרדה ארבע דאונים של פירסט אנד גול כדי לקחת את המשחק הזה.

הסברים? קפרניק אמנם מסר אינטרספשן – אבל היה 1-3 לניינרס באיבודי כדור. הוא בכלל היה עצבני, זה עלה לניינרס בפסק זמן ושתי עבירות השתהות – אבל כל הדברים הללו לא קרובים להסביר מצב כזה. ג׳ים הרבאו זרק לפח שני פסקי זמן. ולהבדיל מקפרניק הוא לא עשה את השטויות שלו מאחרי קו התקפה ממוטט.

או קיי. אין כאן שום סיבה מסתורית. שני טאצ׳דאונים של ספיישל-טימס ועוד אחד כתוצאה מהאינטרספשנס. והטאצ׳דאונים הללו הם בדיוק הברומטר של המצב של הניינרס. הם מדד לריכוז והם מדד להקפדה. ומה שממש בעייתי – הם מגיעים לאחר תמונות שהראו שבשבוע שעבר אריזונה חסמה שער שדה של הניינרס כשיש לה תשעה שחקנים על המגרש. הם נראים כמעט כמו קבוצה מזלזלת.

קו ההתקפה הוא סיפור אחר. שני שובתי הקיץ – וורנון דייויס ואלכס בון – נראים כמי שלא התאמנו בקיץ. 4 סאקס על קפרניק במחצית אחת זה הרבה יותר מדי. אבל כאן הייתה אולי ברכה במסווה. כי דווקא כשהוא קצת רץ על חייו, ודברים קצת התערבבו, לרוץ ולזרוק תחת לחץ הוא מסוגל. המשחק הסדור שלו בעייתי יותר כרגע.

2-2 ונראה שזה המצב: אם יגיעו לנקודת האמצע עם מאזן לא שלילי יקבלו את אלדון סמית׳ ונאוורו באומן בחזרה. ובהגנה יש דווקא חדשות טובות -אנטון בת׳אה ופאריש קוקס שיחקו פוטבול ממש מעולה אתמול. וגם פרנק גור שיחק כאילו יבחרו אותו להול-אוף-פיים או משהו כזה.

סיכום מרתון ברלין
קהונאס

56 Comments

משה 29 בספטמבר 2014

זה באמת היה משחק מוזר מאוד, קבוצה בלי התקפה על סף ניצחון בסקור סביר. הניינרס נראים חסרי חיים רוב המשחק, אפילו אפאטיים. קאפרניק נתן כמה מהלכים אדירים (כמו המסירה לגור בטאצ׳דאון הראשון ) אבל האינטרספשן היה מזוויע. אני חושב שעם כל הביקורת עליו לא הרבה ק"ב היו מצליחים לתפקד עם קו קדמי בינוני שכזה, חצי מהמסירות שלו הם לאחר שהיה צריך להימלט על חייו.

HagoMan 29 בספטמבר 2014

היה את הרגע הזה אחרי שקאפרניק ביקש טיים אאוט בדאון הרביעי שהרבאו התנהג כמו הרבאו וקאפרניק נעמד קרוב אליו והם לא החליפו מבטים אפילו, ששם הרגשתי שכל הלחשושים על זה שהוא מאבד את החדר הלבשה, הטרייד לבראונס והמעבר שלו אולי למישיגן אכן אמיתיים.
אבל אז היה את הTD המרהיב של סטיבי ג'ונסון ונרגעתי.

אלעד אחד 29 בספטמבר 2014

באמת היה משחק מוזר.
מהצד של פילדלפיה – ניהול משחק מזעזע של צ'יפ קלי.
לרגע חשבתי שזה אנדי ריד על הקוים.
יותר מדי חיפש את ה'ביג פליי', במקום לנסות לגוון ולהאט קצת את הקצב ולתת להגנה קצת לנוח. איפה היה ספרולס כל המשחק? נראה היה שמנסים להכניס בכוח את מקוי, שנראה שיש לו קצת בעיה בניידות, ודווקא בדרייב האחרון שהוא סוף סוף הצליח לעשות כמה יארדים, החליט לתת לק.ב צולע לעשות סקאמבל במרחק של יארד וחצי מהאנד זון.
שלא לדבר על הצ'לאנג' שהוא היה חיב לזרוק אחרי התפיסה של בולדין בדאון שלישי.
נצחון חשוב מאוד לניינרס וראשון בג'ינס! מזל טוב.

מעיין אוהד מכבי 29 בספטמבר 2014

מסכים בענק. במהלך האחרון קלי היה חייב לנסות ללכת בכוח עם ספרולס או מקוי. יש לך צמד קטלני כזה במשחק הריצה ואתה חמישה יארדים ממהלך מנצח, למה לחפש בכוח את המסירה (גם ככה משחק העומק של האיגלס לא מדהים, אך במגמת שיפור).

הבעיה הכי גדולה של פילי התקפית הייתה חוסר היכולת שלהם להגן על פולס. ובכלל, רק ברבע הרביעי הם הצליחו לייצר דרייב נורמלי.

נראה שהאיגלס משחקים רק בהגנה או רק בהתקפה, לא גם וגם.
בכל אופן הם יכולים להיות מעודדים מכך שבמשחק התקפי נורא באיצטדיון קשה מול קבוצה שקולה יחסית הם היו רחוקים חמישה יארד מניצחון.

ועדיין, משחק מוזר מאוד.

לגבי הניינרס – הגנה מרשימה מאוד, התקפה קצת פחות (מזכיר לכולם שההגנה של האיגלס, למרות תצוגה מרשימה, עדיין מהווה את נקודת התורפה שלה). הניינרס לא נראו הכי מתואמים ואלמלא גור והשטות של האיגלס במהלך האחרון היו מפסידים.
קפרניק – אחרי שקראתי עליו רבות באתר כאן – לא הרשים אותי כק"ב מהליגה של הגדולים. מתקשה לראות אותו מנהיג ושולט בקבוצה. המהלכים הטובים שלו היו אחרי שטויות נוראיות ורוב ההתקפות של הניינרס שרדו בזכות משחק הריצה. עם זאת, אין ספק שמדובר בפוטנציאל נפלא, כפי שכמה מסירות לפירסט דאון הבהירו.

D! 29 בספטמבר 2014

* כתבתי לך בפוסט הקודם. מאתמול חווה בעיות – יען, לא מצליח להכנס לאתר – בפיירפוקס גם ממחשב נייח וגם מהטלפון הנייד *

האמת שהמשחק בחצי הראשון היה קשה לצפייה. איזו כמות של דגלים, מצאתי את עצמי מחפש את הדגל בכל מהלך במקום את המהלך.

אני ממשיך לחשוב מה שחשבתי בעונות הקודמות, קפרניק לא מספיק טוב בלגמור את המהלכים ככל שמתקרבים לאנדזון. מה שכן קו ההגנה שלו לא הייה קיים אתמול בכלל.

ומדהים שקבוצה שלא עוברת את החצי כמעט ומנצחת עם שלושה טאצ'דאונים. ההגנה של הניינרס הייתה ענקית אתמול. אני לא צופה מספיק כדי להכיר את האיגלס ולדעת אם זה המצ'אפ מול הניינרס או כדי לחשוב שאני מבין משהו אבל אתמול זו הייתה הנאה לראות אותם.

עומר 30 בספטמבר 2014

זה בדרך כלל כיף לראות את האיגלס. שילוב בין התקפת נו-האדל שיכולה ליצור בלאגן ודברים מעניינים, קווטרבק לא רע (במפתיע) ומשחק ריצה טוב כולל ספרולס שתמיד יכול להפציץ בהחזרות (כמו אתמול).

עידן. 29 בספטמבר 2014

אני ממש לא אוהב את הניסיון לתרץ את היכולת הבינונית מאוד של קפרניק ובמיוחד את ההיסטריה המוחלטת שלו בקו ההתקפה. זה מזכיר לי שגם בשנים הראשונות של אלכס סמית האוהדים של הניינרס "עצמו עינים" והאשימו את כולם חוץ מאת סמית…

קו ההתקפה של הניינרס לא מדהים כמו שאר המערכים בקבוצה, אבל הוא בהחלט סביר. יש הרבה קווים גרועים ממנו בליגה. אני חושב שקפרניק הוא שגורם לקו להיראות רע ולא להיפך.

חוץ מזה, אחרי שבכיתם המון על השיפוט אתמול היו המון שריקות גבוליות שהלכו לכיוון של הניינרס, כך שגם כאן הדברים מתאזנים.

רונן דורפן 29 בספטמבר 2014

אין שום דמיון בין השניים. גם כשקפרניק שוגה זה כי הוא עושה יותר מדי או עושה טעות או פזיז מדי. אלכס סמית היה פשוט חוסר מעש טוטאלי. מלבד עניין נוסף – קפרניק כן מפחיד הגנות עם הריצה שלו ומשיג המון דאונים ראשונים ככה.

גם אתמול – משחק עם לא מעט טעויות שלו – אבל שני טאצ׳דאונים פנטסטים שלא היית רואה מאלכס סמית.

ניר לוי 29 בספטמבר 2014

מאז אתמול האתר לא עולה לי בכרום. פיירפוקס ואקספלורר עובדים בסדר

D! 29 בספטמבר 2014

לפי כמות התגובות יש בעיה לכולם.

הבעיה גם שונה אצל כולנו

זורק מילה 29 בספטמבר 2014

דורפן

מאתמול בלילה לא ניתן להכנס לאתר משום דפדפן – כרום, פיירפוקס, אקספלורר.

הצלחתי איכשהו להכנס כרגע דרך הדפדפן, גם זה במקרה

לטיפולך….

זורק מילה 29 בספטמבר 2014

צ"ל הצלחתי להכנס כרגע רק מהדפדפן של הסמארטפון

D! Mobile 29 בספטמבר 2014

כן, עכשיו גם אני הצלחתי מהנייד. יש שיפור

זורק מילה 29 בספטמבר 2014

אני רק מהסמארטפון מצליח להכנס, וגם דרכו חצי אתר שבור… נראה שהאיראנים תוקפים את האתר :-(

רונן דורפן 29 בספטמבר 2014

ראשית אני פונה מחר לחברת השרתים. מה שמצאתי הוא שריקון הקאש החזיר אצלי לחיים את האתר

זורק מילה 29 בספטמבר 2014

ניסיתי כבר מאתמול לנקות Cache ולפחות אצלי זה לא עוזר, מופיע ישר שגיאה 404 בכל הדפדפנים, בכל המחשבים

נחכה בסבלנות לפתרון, תודה על המענה

נחשון שוחט 29 בספטמבר 2014

מי נתן לקפרניק להתעסק עם ההגדרות של האתר?

D! 29 בספטמבר 2014

זה היה אלכס סמית' עם ההרשאות הישנות שלנו

נחשון שוחט 29 בספטמבר 2014

:)

סימנטוב 29 בספטמבר 2014

LOL

סימנטוב 29 בספטמבר 2014

מה הרקע לשמועות שהרבאו עובר למישיגן?

επτά 29 בספטמבר 2014

מישיגן פתחו רע את העונה, כל תקשורת הספורט על הגב שלהם ושל המאמן שלה, להרבו יש קשר משפחתי ואישי למישיגן והוא ככל הנראה בדרך החוצה מסאן-פראן.

1+1+1+1=4

אתמול שמעתי בכלל שהם מעוניינים באח שלו…

סימנטוב 29 בספטמבר 2014

תודה

ניינר 29 בספטמבר 2014

מצליח להכנס רק עם פיירפוקס

הצ'לנג'ים המטופשים של הרבו הם עוד סימן לפניקה וללחץ שלו שמקרינים על הקבוצה ובכלל הטמטום הוא אלמנט בולט בקבוצה השנה.
ועדיין למרות הטמטום והלחץ ההגנה היתה מדהימה ונותנת תקווה שעניינים יסתדרו.
קשה לשרוד משחק לילי עם כל הדגלים המחורבנים האלה

shouthport 29 בספטמבר 2014

גם לי יש בעיות בכניסה לאתר מופיע error 404 רוב היום

בני תבורי 29 בספטמבר 2014

מאז החלו השמועות שהאתר מתפקד כמו יונייטד תחת מויס אני לא מפסיק להיכנס אליו בהצלחה.

זורק מילה 29 בספטמבר 2014

אתה יחיד סגולה, כמו מויס :-P

אני עדיין מצליח רק מהסמארטפון, דרך המחשב לא מצליח בשום דפדפן ובדקתי בכמה מקומות שונים – בבית, בעבודה,בקפה אינטרנט, נאדה.

επτά 29 בספטמבר 2014

מה קרה? השאטאאוט במחצית השנייה השאיר אותך בלי דברים להתלונן עליהם? איפה התלונות השבועיות על הגנת הריצה, הסקנדרי הלא קיים והאימפוטנטיות של קוב?

משחק שלם ללא צורך אפילו בפאנט אחד. מזכיר את הביקור בעונה שעברה במטרודום ז"ל. אפשר לבקר את הדובים, אבל הם באמת במצב מחריד עם הפציעות בהגנה שלהם (שמלכתחילה לא משהו).

הטוב: ג'ורדי נלסון ממשיך את פתיחת העונה האדירה שלו וקלינטון-דיקס במשחק הכי טוב שלו עד עכשיו במקצוענים.

הרע: הגנת הריצה. שאלוהים ישמור. פורטה היה יכול לרוץ ברוורס והוא עדיין היה משיג דאון ראשון מתי שהוא רק רצה.

זורק מילה 29 בספטמבר 2014

כל מה שכתבתי שבוע שעבר, לפני שבועיים וכדומה תקף. עם הגנה כזו נגד ריצה ונגד מסירה , עם אופנסיב ליין כזה – אי אפשר להגיע לשום מקום. וגם אם יגיעו במקרה לפלייאוף יעופו במשחק הראשון שיפגשו קבוצה ראויה. יש גבול כמה רוג'רס יכול לסחוב קבוצה לבד, מפקירים אותו כבר חצי עשור.

ללא רוג'רס הפקרס קבוצת לוטרי בוודאות, יש מצב שהשנה גם איתו תהיה קבוצת לוטרי.

זורק מילה 29 בספטמבר 2014

הברס אתמול עם 303 טוטאל יארדס כבר במחצית הראשונה! זה לבד מראה לך על מה אני מלין כל שבוע מחדש.

επτά 29 בספטמבר 2014

יש קטע מוזר עם המחציות. בשלושת המשחקים האחרונים הקבוצה ספגה רק 10 נקודות במחצית השנייה. פעמיים (נגד הג'טס והברס) זה הגיע אחרי קריסה טוטאלית במחצית הראשונה. נגד דטרויט ההגנה הרשתה יחסית הרבה יארדים, אבל ספגה מעט (אני חושב רק 3 נקודות במחצית הראשונה ההיא).

הביקורת על הקבוצה מוצדקת, אבל צריך להסתכל על התמונה הכוללת והיא שלהרבה מהקבוצות החזקות כביכול ב-NFC יש בעיות. אז סיאטל זאת סיאטל, אריזונה נראית לא רע, SF חוטפים קצת ביקורת אבל כל מה שהם צריכים לעשות זה לסחוב עד החזרה של באומן ושות' מפציעות ואז הם יחזרו להיות הדבר הכי קרוב לסיאטל בליגה הזאת (כן, כולל סינסי וההגנה הנהדרת שלה) – ואז עם מה נשארנו? כל הקבוצות במזרח והדרום קבוצות של מצבי רוח ובצפון גרין ביי סיימה ראשונה למרות חצי עונה בלי רודג'רס. הברס הם בעצם פאקרס לעניים (יופי של סקיל פליירס, הגנה לא קיימת) ודטרויט צ'וקרים.

בקיצור, מסכים לגבי זה שהיא תעוף מול הקבוצה הראויה הראשונה שתפגוש בפלייאוף, מסכים גם לגבי מה ששווה הקבוצה הזאת בלי רודג'רס – אבל כל עוד הוא שם ובריא, זאת קבוצת פלייאוף. בדוק ומובטח בכל עונה.

urlacher 30 בספטמבר 2014

היה להתקפה שלכם משחק מושלם אתמול(חוץ מלייסי) מול הגנה פצועה ולא מתואמת. עם חצי מהפצועים, עזוב, אם ג'רד אלן לא היה פצוע היה מדובר בסיפור אחר.
לא אומר שהיינו מנצחים אבל זה לא היה כל כך קל לשים לנו TD.
ההתקפה שלכם לא באמת כזו טובה וההגנה שלנו לא באמת כזו גרועה.
מה שכן דטרויט באמת צ'וקרים

יוסי מהאבטיחים 30 בספטמבר 2014

קלינטון דיקס זה שם של דמות מאוסטין פאוארס, לא?

επτά 30 בספטמבר 2014

לא יודע.

כשהוא נבחר בדראפט טוויטר היה מוצף בבדיחות על מוניקה לווינסקי. לא הבנתי למה ובמה מדובר. לקח לי משהו כמו רבע שעה לקלוט את הקטע.

רונן דורפן 30 בספטמבר 2014

מה שמחזיר אותי להברקה של לוינטל:

איך אומרים בהולנדית עורך דין שמוק: דיק אדבוקט

זורק מילה 30 בספטמבר 2014

עדכון מצב – הבעיה נפתרה,לפחות אצלי,בכל הדפדפנים.

אפשר לחזור לשגרה,טפו טפו טפו

זורק מילה 30 בספטמבר 2014

אה,אם כבר עסקינן בטכני,לא יודע אם זה קשור אבל מאתמול (בצמוד לאי אפשרות להיכנס לאתר) ועד לרגע הזה,הפסקתי לקבל RSS מהאתר דה באזר לפידלי או לכל רידר אחר… הפיד האחרון שהתקבל היה אתמול – "סיכום מרתון ברלין" נחשון שוחט.

גיל 30 בספטמבר 2014

במחצית הראשונה נראה היה שכל המערכות קורסות אצל הניינרס אבל בחצי השני התעשתו. הבעייה עם קפרניק היא שהוא מסתכן הרבה. לפעמים זה עובד אבל לפעמים לו. זה טוב אולי למשחקים בודדים אבל בתור שיטה זה מתכון לאסון.

ג'רמייקל רוג'רס 30 בספטמבר 2014

הא הא קלינטון דיקס,
אמרתי לכם ביום של הדראפט שבחרנו בשחקן שחקן.
אהרון רודגרס הוא הקווטרבק הכי טוב בליגה.
רמה מעל בריידי המזדקן וההססן
רמה מעל הבן המבוגר של ארצ'י
היחיד שאולי הייתי מדרג באזור שלו זה אנדרו לאק.
יש הרגשה שדום קייפרס צריך ללכת וחייבים למצוא שיטה חדשה להגנה,
להזיז את קליי לליינבקר זה לא םתרון אמיתי,
פפרס זה נחמד אבל הוא כלום נגד הריצה,
ובלי ראג'י אין מספיק בשר באמצע,
אבל כבר ראינו שכשהדיסקאונט דאבל צ'ק על המגרש אנחנו מספיק טובים לנצח כל קבוצה ,
בעיקר את הדובונים המסכנים

מתן 30 בספטמבר 2014

גם אני לא הצלחתי להכנס לאתר ביומיים האחרונים. ניסיתי ממחשב, אייפד וטלפון ובכולם לא עבד. גלשתי על כרום אם זה משנה

זורק מילה 30 בספטמבר 2014

כצפוי,לבארסה אין הגנה,וגרוע מכך אין הנהלה,כלומר יש הנהלה אבל הגרועה בעולם.זה מה שבישלו הגאונים בהנהלה,אז שיהיה להם בתיאבון לפחות עד ינואר 2016 שיוסר הבאן,הזנחה פושעת בחלק האחורי כבר חצי עשור.

ק. 1 באוקטובר 2014

מסכים לגבי ההגנה בגדול, למרות שאתמול בוסקטס פשוט לא הצליח להחזיק את האמצע (אולי שינסו במשחקים כאלה את מסצ'), אבל התקפית, למרות התוצאה, בחלקים גדולים בארסה שיחקו מעולה, דחפו כדורים לעומק, שיחקו מהר, הרבה דקות של לחץ אחרי איבודים. כנראה פדרו הוא הז'ולי החדש (רמה או שתיים מתחת לשאר החלק הקדמי ומקום בהרכב). החילוף ההתקפי שאלבס יצא (ויפה שעה אחת קודם, הוא היה צריך ללבוש כחול אתמול) בכלל היה מבורך בסיטואציה. קורה, משחק ההגנה של פסז עמד בלחץ…

רונן דורפן 1 באוקטובר 2014

בוסקטס הצליח להחזיק לבד את האמצע כשאלבס ווידאל נתנו לו מגרש צר לעבוד איתו. שום תפקיד בכדורגל לא מנותק מהקבוצה.

ק. 1 באוקטובר 2014

צודק (אבידל, כן?).
עדיין, אתמול גם במאבקים הישירים וגם לעיתים בשמירה על הכדור מול לחץ פיזי של הקישורת, הוא התקשה.
גם שנה שעברה חלה נסיגה ביכולת שלו לעומת היכולת המדהימה בשנים שלפני (יכול להיות שגם פה היתה השפעה לירידה ביכולת, בעיקר הפיזית ושל משחק הלחץ בהגנה של צ'אבי).

ק. 1 באוקטובר 2014

זה גם עניין של יכולת, כי היו גם שנה שעברה – למשל בחוץ מול הסיטי הוא פשוט שלט לבד בכל מרכז המגרש (יא יא וחברים הסתובבו שם) והיה הדומיננטי בכל המשחק לדעתי. הייתה חסרה לו עקביות..

זורק מילה 1 באוקטובר 2014

פדרו גמור כבר מעל שנתיים,אבל הוא הבעיה האחרונה של בארסה.

שהמגן הימני שלך הוא דני אלבס,שנמצא שנות אור משיאו – אתה לא יכול להגיע רחוק
שהבלמים שלך הם מאתייה/פיקה/מסצ'ארנו(בכלל קשר אחורי) – אתה לא יכול להגיע רחוק

הכל רשום כבר שלוש עונות,ולא נגעו בכלום בהגנה המזדקנת הזו,והחלשה להחריד.ועד שהחליטו לעשות משהו השנה אחרי חצי יובל הביאו בלם מעשן בן 30 (מאתייה) שאולי טוב לליגה המקומית אבל בטח לא לרמות הגבוהות באירופה,והביאו עוד בלם בן 28 שפצוע כרונית,שאפילו ונגר התמהוני היה מוכן לשחרר אותו ללא בעיות,זה לבד אומר דרשני.ולאלבס הגמור הביאו באיזו קומבינה מגן אלמוני מברזיל בשם דאגלס.

והכי חמור,העובדה שהם לא יכולים לעשות רכש עד ינואר 2016,שזה שנה וחצי מהיום.הכל נכתב על ידי כבר לפני שלוש שנים,לפני שנתיים,לפני שנה,וגם בקיץ האחרון.

בוסקטס אתמול היה לא במיטבו אבל כל השערים נבעו ממחדלים הגנתיים – שני הראשונים הגיעו מאיבודי כדור של המגנים,פעם אלבס,פעם אלבה,שבעקבות אותם איבודים היו 2 מצבים נייחים,וכרגיל במצבים נייחים בארסה תמיד סופגת גולים,שנה שעברה אאל'ט מעל 50 אחוז מהשערים באו ממצבים נייחים .והשער השלישי של כל הרביעיה האחרוית,ההגבהה מהאגף של אלבה,שני הבלמים כמו אויר,ואלבס איחר בסגירה.

ק. 1 באוקטובר 2014

אני קורא מה שאתה כותב ולא התווכחתי על ההגנה אלא על החלקים האחרים (מרבית התשובה האחרונה שלך היא על ההגנה). מאתייה יהיה בסדר לדעתי, וגם אין המון שחקנים שהייתי שם לפני אלבה בשמאל. דעתי כדעתך לגבי פיקה ואלבס וגם מסצ' שאני מאד אוהב טוב בעשרות מונים כקשר אחורי.
בתקופות הטובות, איבודים כאלה של המגינים היו נחטפים מיד בחזרה ע"י בוסקטס או פויול (רקאטיץ' אגב עושה עבודה מעולה בנושא העונה)

זורק מילה 1 באוקטובר 2014

כן יודע

רק פירטתי לעומק,מה שאני כותב כבר שנים לגבי ההתנהלות של בארסה בכל מה שנוגח לחיזוק (יותר נכון לאי חיזוק) ההגנה .ולכן כל מה שקורה עם בארסה בשנים האחרונות לא מפתיע,רק מאכזב כל שנה מחדש.

ק. 1 באוקטובר 2014

עם זאת, לי יש הרגשה טובה לגבי השנה, כל עוד ניימסי ורקאטיץ' לא ייפצעו. אנריקה הביא רוח טובה בקבוצה.

זורק מילה 1 באוקטובר 2014

למה שמשהו ישתנה השנה? גם עם הצירוף של סוארז,עם חלק אחורי כזה צריך נס ללכת עד הסוף בצ'מפיונס,גם לגבי הליגה (לפחות לדעתי).

Selby 1 באוקטובר 2014

כמה כמה פלקאו-וולבק? אני מאחל לדני שינצח בתחרות הזאת ואם בשביל זה הוא צריך להבקיע נגדנו יש לו את האישור שלי. בעצם, שיכבוש במיוחד נגדנו ועדיף באולד טראפורד ובאמצע שיר הלל לקולומביאני שהגיע לפני חמש דקות בהשאלה, כשלמנקוני שנמצא במועדון מגיל 8 לא שרו אף פעם. אולי ככה משהו בגועל נפש הזה ישתנה.

Eric 2 באוקטובר 2014

Im happy for the lad- But dont think he will win your imaginery contest

גיל 2 באוקטובר 2014

הוא יכול להבקיע עוד אלף גולים אבל זה לא ישנה את העובדה שבמנצ'סטר הוא לא הצליח.

תומר ש 2 באוקטובר 2014

זה מעמיד באור מגוכח את כל מי שזילזל בוולבק. שחקן נשמה שנתן את הכל למען הקבוצה ושיחק אולי עשרים אחוז מהמשחקים בעמדה הטבעית שלו.

גיל 2 באוקטובר 2014

שחקן נשמה שנתן הכל לקבוצה לא אומר כלום אם הוא לא טוב. לגבי ההצלחה שלו, חכה קצת, זה לא אומר הרבה.

שחר ע. 2 באוקטובר 2014

לפעמים צריך לשנות קבוצה, בכדי לשדרג את עצמך, ראה מקרה סטאריג'בליברפול.

Comments closed