יומן אליפות של הניינרס (6). ניצחון בסיינט לואיס

הם נתנו לקפרניק זמן

hhh

ברנדון לויד תפס עבור סן פרנסיסקו את הטאצ׳דאון היחיד מאז 1970 שהיה ארוך מ-80 מיארד ב-15 השניות האחרונות של המחצית. שיא הנאיוויות ההגנתית. זה שינה לחלוטין משחק שהיה בשליטת הראמס שהובילו 3-14. השדרים אמרו שזו מגמה במשחקי הראמס השנה – אי יכולת לחבר משחק שלם טוב – אבל אני חולק עליהם. זה לא השנה! הראמס בתקופת ג׳ף פישר תמיד נראים לי באיזשהו תהליך בניה בלתי נגמר כשתמיד הם או-טו-טו אמורים להפוך לקבוצה רצינית.

כך למשל כשכל סיפור מייקל סאם היה חם בקיץ, דיברו על כך שיהיה לו קשה להתקבל לקבוצה שיש לה פאס-ראש כל כך טוב. טוב, אז הם הקבוצה הראשונה בהיסטוריה להשיג רק סאק אחד בחמשת המשחקים הראשונים. הם נתנו לקפרניק ים של זמן וספגו ממנו שלושה טאצ׳דאונים יפיפיים.

מה טוב בניינרס? שההגנה שמשחקת כרגע בלי נאוורו באומן, אלדון סמית והיום גם פטריק וויליס – אנחנו מדברים על שלושה פרו-בולרים – מביאה למהפך של מחצית שניה שלושה משחקים ברציפות. ובעיקר סקונדרי חדש לחלוטין שעושה את העבודה.

מה לא טוב? וורנון דייויס. השביתה שלו בקיץ ניכרת מאד. תחילה בפציעה והיום בעוד משחק מאד לא מסונכרן. השמיט תפיסה אחת קלילה ובמחצית השניה מנע טאצד׳און ראשון בקריירה מוואנס מקדונלד כשפשוט הפריע לו . זו אחת הסיבות שהתקפת הרד-זון לא כל כך טובה. הייתי אומר שגם קרלוס הייד בינתיים לא מרשים אותי.

ניצחון שלישי ברציפות לפני הביקור בדנבר. נראה אם הסקונדרי יצליח להתעלל בקווטרבק שם!

לא חייבים להיות מיוחדים
סיכום שבוע שש

21 Comments

אביה 14 באוקטובר 2014

שבוע הבא סיפור אחר לגמרי…
ורנון דיוויס היה פשוט זוועה היום. נראה כאילו הוא לא חשב שהוא ישחק אז הוא לא טרח ללמוד את תוכנית המשחק.

ניינר 14 באוקטובר 2014

מטריד חוסר היכולת להשיג דאון שלישי או רביעי קצרים. ניצחון חשוב אבל קבוצה יותר טובה ומאורגנת מהראמס היתה מנצחת אותנו היום. יש הרבה מקום לשיפור. מצד שני ראיתי את המשחק בבאר של הניינרס כאן בס'פ אז לא מתלונן יותר על המשחק הזה

7even 14 באוקטובר 2014

ספר חוויות…

אלעד אחד 14 באוקטובר 2014

מצד שני, דאון שלישי וארוך הולך בקלות..

7even 14 באוקטובר 2014

למה הרבאו התעקש ללכת על דאון רביעי בסיום?
היה נראה קצת מיותר האמת.
הראמס לא עשו כלום מאמצע הרבע השני בהתקפה,
והסקנדרי שלנו עבד מצויין.
מה הסיכוי שבחמש דקות הראמס היו:
1. עוברים את כל המגרש לטאצ׳דאון/פילד גול
2. מבצעים אונסייד קיק וזוכים בה
3. עוברים שוב את כל המגרש לטאצ׳דאון/פילד גול
??

או שהוא סתם רצה לבחון את התקפת הרדזון שלנו כי הוא הבין כמוני ש-3 הסעיפים למעלה לא יתרחשו כנראה,
או שסתם שיעמם לו

אודי 14 באוקטובר 2014

השוואה בין קאפרניק ליאנג http://i.imgur.com/XurE1T0.jpg

דורפן 14 באוקטובר 2014

מעניין שיאנג רץ יותר וקפרניק מסר יותר –

אריאל גרייזס 14 באוקטובר 2014

ובוא נזכור שכשיאנג עלה לשחק הוא כבר היה המוצר המוגמר בעוד קפרניק עלה בתור ילד צעיר יחסית

o_stern 14 באוקטובר 2014

Carlos hyde will be a beast. just wait and see, he is the future after gore is done

Patrick willis is probably out next week against Denver. That will make things much more
difficult.

דורפן 14 באוקטובר 2014

אני מוטרד. בדרך כלל השחקנים מסוגו משפיעים מיידית וחיי המדף שלהם מאד קצרים. זו לא האיכות הלא נגמרת של גור – הוא נראה לי יותר מי שאמור לתת לנו שלוש שנות טרור וזהו.

urlacher 14 באוקטובר 2014

זה רק אני או שג'ף פישר הוא המאמן הכי אוברייטד ב-NFL?
הבן אדם הגיע לסופרבול לפני 15 שנה והפעם האחרונה שהוא לקח קבוצה לפלייאוף הייתה לפני 4 שנים. מאז הוא לא ראה מאזן חיובי.
למרות זאת כל הזמן מדברים עליו כאילו מדובר בפנומן אימון שעוד שנייה הקבוצה שלו שולטת בליגה.
מספיק להסתכל באותו הבית לכיוון ברוס ארינאס ולהבין כמה פישר אוברייטד

דורפן 14 באוקטובר 2014

הוא נראה לי קצת לא מעודכן. אתמול התגאה שהוא שיתף שני רוקים. אתה בבית עם הניינרס והסי-הוקס (ועכשיו גם הקרדינלז), אתה מספר שאתה משתף רוקים?

עובר אורח 14 באוקטובר 2014

הראמס נותנים עונה מזוויעה, אבל עדיין יש לי חסד לפישר. בעונות קודמות תמיד היתה לי תחושה שהקבוצה שלו באה מאוד מוכנה לניינרס, בעיקר לפני שנתיים. בעונה שעברה גם היה נראה שבכל משחק יש איזה מהלך יוצא דופן שתוכנן. לפעמים זה הלל ולפעמים לא…

ניינר 14 באוקטובר 2014

אורלאכר אני איתך ןחושב שהוא אוברייטד ולא עדכני כבר הרבה זמן

גיל 14 באוקטובר 2014

מחצית שנייה שונה לגמרי שבה הראמס לא תפקדו וזה התחיל עם הט"ד בסוף המחצית הראשונה. חוץ מזריקה נוראית אחת של קפרניק משחק מאוד טוב שלו למרות שלא היה עליו הרבה לחץ.

Samir Zamfir 14 באוקטובר 2014

ניצחון כפול לניינרס. אחרי ההפסד של סיאטל בשבת. אריזונה בדרכה ל6-1- כששבוע הבא הריידרס ינסו לעשות קולות של קבוצה. וגם אם סיאטל יחזרו לתמונה, זה יהיה בשיניים ובהתפרקות קבוצות אחרות. שבוע הבא נגד הראמס זה יהיה משחק בציפורניים לשתי הקבוצות. בקלות יכול לגמור להם את העונה. ואני לא חושב שהראמס כאלה רעים. בבית אחר הם אולי מתמודדים על המקום הראשון.

מי שהופתע, או חושב שהמכה לא הייתה באוויר, כנראה מתכוון למכת הפציעות. כי מבחינת איכות המשחק, לא ראינו משהו פחות טוב מהתוצגה הנוראית מול וושינגטון. או מההפסד מול סאן דייגו.

הפעם זה היה בבית. וזה מאוד מדאיג. לשקיעה זריזה כזו, לא ציפו באמראלד סיטי. זה לא רק שהקבוצה נראת לא בסנכרון, היא נראת חלשה, איטית ופצועה.

קארול מרגיז כשלא נותן ללינץ' את הכדור מספיק. אם כל הכבוד לווילסון, מי שהקבוצה ניזונה ממנו יותר מכל, זה מרשוואן. מי ששם את הנקודות על הלוח. זה שאם הקו מגן אליו קטלני יותר מכל מה שיש לליגה להציעה.

במקום זה דארן בוובל מנסה ללכת לאוויר. ואין שום סיבה לכך. אם כל הכבוד לווילסון זה עדיין לא הקבוצה שלו. הוא עדיין משחק על חוזה. ובNFL נותנים קרדיט מוגזם לקווטברק אם הקבוצה מצליחה. ולא למערכים אחרים שמאפשרים הצלחה.

אם יש איזשהו סיכוי שסיאטל חוזרת לעניינים, זה יהיה לינץ' שיוציא אותה מהעדנים.

ההגנה עדיין עוצרת, אבל לא גורמת לאיבודי כדור, לא מגיעה לקווטרבאק ולא מענישה על תפיסה. ועכשיו בובי ווגנר שהסתמן ככוכב השנה, נאבק עם הרצועה בבוהן, וזה יכול להיות עניין של כמעט עונה. מקסוול חוזר עוד שבוע, אבל הוא לא משחק טוב. כי כל ההגנה לא בעניינים.

לא רק שלמדו אותם, יש כמה חבר'ה שלא עשו שיעורים בקיץ. ודיון סאנדרס סיכם כשאמר "עכשיו אתה לא הצייד, אתה הניצוד", וזו התמודדות שונה של כל המערכת, ועבורנו, מועדון שנלחם להשיג 8-8 הרבה שנים, זה מצב לגמרי חדש. אולי צריך להיות עיר עם יותר "גריט" ו"הערכה עצמית גבוהה" כדי להקים מועדון מצליח. ולא רק הבלחה. היסטורית, אבל הבלחה.

דורפן 15 באוקטובר 2014

וואו. איזה פסימיזם! עשית לי את היום!

Samir Zamfir 15 באוקטובר 2014

פסימיסט אופורטוניסט

גיל 15 באוקטובר 2014

מה שקורה בפלייאוף בבייסבול פשוט לא יאמן! כמה דרמות ואקסרה אינינגים, ביחד עם דברים מוזרים כמו ניצחון על wild throw. מה שבטוח שהפיצ'ינג לא מככב בינתיים.

דורפן 15 באוקטובר 2014

לא מככב? קוראים לו בומגרנר או הבול-פן של קיי סי

גיל 15 באוקטובר 2014

נכון, הבולפן של הרויאלס הוא שאט אאוט. הכוונה שלי הייתה לפיצ'רים פותחים בעיקר.

Comments closed