יומן אליפות (?) של הניינרס (8). בסוף קפרניק הפסיד את זה

דווקא כמעט לא הפסיד את זה

jjj

בסופו של דבר קפרניק הפסיד את זה.אכזרי מאד עבורו כי הוא הביא איכשהו את הניינרס לעמדת ניצחון, או שוויון, במשחק שהאופנסיב ליין שלו ממש התעלל בו. הראמס, הגנת מסירה לא טובה עם שישה הפלות קווטרבק כל העונה, הכפילו את המספר הזה רק במחצית הראשונה וסיימו עם שמונה.

מרכוס מרטין הסנטר הרוקי לחלוטין לא היה מתואם ובתוך כל הבלגן הזה, ובלי משחק ריצה, קפרניק נמנע מלמסור אינטרספשן. ואז על קו היארד התיאום עם מרטין בגד בו פעם אחרונה. הוא לא ממש הצליח להשתלט על הכדור וסיינט לואיס השתלטה על הפאמבל בתוך ערימת גופות כשאין שום אפשרות לדעת אם הוא חצה את הקו. סיום קומי-טרגי למשחק טרגי-קומי.

מתמטית כמובן ששום עונת פוטבול לא גמורה ב-4-4. אבל זה העניין: הניינרס לכאורה אמורים לקבל תגבור הגנתי אדיר כשיחזרו אלדון סמית, נאוורו באומן ופטריק וויליס מפציעות והרחקות. לכאורה תגבור שמשנה גורל של קבוצה. העניין הוא שההגנה היא לא הבעיה. ההגנה היום עצרה את סיינט לואיס ובלי אופנסיב ליין אין שום סיכוי.

ההפסד בדרבי
30 הערות - אחת לכל נקודה

28 Comments

תוהה בדרכים 3 בנובמבר 2014

למרות שאני לא חובב פוטבול אדוק, זה היה מצב מרתק ברמת קבלת החלטות ביחס של סיכוי – סיכון.

הרי זה היה מצב של שער שדה בטוח ואז הארכה עם מומנטום במגרש ביתי. מצד שני, מצב מצוין לטץ' דאון שייתן ניצחון לעומת הסיכון באיבוד כדור.

מקרה קלאסי של ציפור אחת ביד או שתיים על העץ.

דורפן 3 בנובמבר 2014

ממש לא. היה עוד טיים אאוט. עקרונית אפשר היה לנסות לרוץ לטאצ׳דאון ואם זה נכשל לקחת את הטיים אאוט ולהשוות. זו הייתה שלומיאליות, נרפות ורופסות.

אתה גם לא תהפוך חובב פוטבול אם תצפה בזה במקום במאנינג-בריידי…

תוהה בדרכים 3 בנובמבר 2014

אני לא מתיימר להיות חובב פוטבול. זפזפתי ונפלתי במקרה על המהלך האחרון.

ב"סיכון" אני מתכוון לזה שהיה איבוד כדור (מה שקרה בסוף), לא שיגמר הזמן.

באחוזים, אני בטוח שהסיכוי לטאץ' דאון הוא יותר גבוה במקרה הזה לעומת שיוון והארכה, אבל נפש האוהד במצבים כאלו בדרך כלל הולכת לסנריו השלילי.

דורפן 3 בנובמבר 2014

הסיכוי לאיבוד כדור כל כך מזערי שלא עושים את זה.

גיל 3 בנובמבר 2014

לא ראיתי את המשחק אבל נראה שאריזונה מטיילת לשבוע ביי.

עידן. 3 בנובמבר 2014

אלון ברק שכותב את הבלוג על הברס כתב בשבוע שעבר פוסט שמדבר על זה שהוא סוף סוף מוכן להודות שטעה כל השנים כשהמציא תירוצים עבור ג'יי קאטלר (שגם אצלו אגב התירוץ תמיד נגע להגנה הרעה עליו מצד הקו).

אולי מתישהו גם אוהדי הניינרס יתעוררו ויפסיקו להמציא תירוצים עבור קפרניק. כשק"ב מקבל 8 סאק במשחק מאחת מקבוצת הלחץ הרעות בליגה, זה ממש לא באחריות הקו בלבד. רוצה לומר- אם הוא ילמד לשחרר כדור בזמן, פתאום הקו יראה הרבה יותר טוב.

חבל על הניינרס. הגנה באמת היסטורית, רץ מצוין ומצבת תופסים מהטובות בליגה. לא מבין למה הם כ"כ מיהרו לתת לקאפרניק את החוזה העצום שהוא קיבל לפני שהוא באמת הוכיח שהוא שווה אותו.

אלון 3 בנובמבר 2014

+1.
ק"ב נייד ומהיר שמקבל 8 סאק.

גיל 3 בנובמבר 2014

סיינט לואיס לא כזו גרועה, אבל לדעתי הבעייה שקפרניק פשוט לא החליט אם הוא רץ או מוסר ומאלתר יותר מדי.

D! פה 3 בנובמבר 2014

אני לא מבין בזה כלום והוא אף פעם לא נראה לי מספיק בטוח
אבל מהשש שראיתי באף אחת לא הצלחתי לספור יותר מחמש שניות לפני שמישהו הגיע אליו, בארבע מתוכם שלוש שניות עד למגע

גיל שלי 3 בנובמבר 2014

חמש שניות זה המון בפוטבול, איליי מוציא את הכדור מהיד תוך 2.37 שניות, פייטון תוך 2.2 שניות

urlacher 3 בנובמבר 2014

תודה על האזכור אבל ההבדל העצום הוא שלקפרניק יש וואחד ביצים בעוד לקאטלר יש אולי אחת והיא די קטנה.
זה תפקיד של מאמן לשפר את ה-QB שלו ולגרום לו לעשות החלטות נכונות יותר.
זו גם החלטה של מאמן לא לרוץ עם ה-RB, לא ללכת על פילד גול כשיש 2 שניות על השעון או לא לעשות שינוי תוך כדי משחק בקו התקפה שלך למרות שה-QB שלך חוטף מכות כאילו הוא ב UFC.
אני לא מחובביו של קאפ אבל האשמה לא רק שלו.

D! פה 3 בנובמבר 2014

תודה גיל.
כמובן שהספירה שלי היא ידנית. לא יודע כמה זמן באמת יש לו ואני מניח שיש הבדל האם בזמן הזה אתה מזהה מישהו רץ לך לתוך הפנים או יודע שיש לך עוד שניה שלמה של שקט.

לימודים קשים וארוכים הפוטבול הזה

אודי 3 בנובמבר 2014

יש לפעמים תחושה שהבלוג על הניינרס הוא קודם כל להסביר למה (אם יש הפסד) ההפסד הוא קודם כל לא באשמת קפרניק

דורפן 3 בנובמבר 2014

הוא קיבל את החוזה כי בשנה וחצי הוא הגיע לסופרבול ולגמר האזורי – ולפחות שלושה מהניצחונות פלייאוף הללו הוא הביא. קווטרבק שמגיע לגמר האזורי אתה לא מחליף כל כך מהר – גם אם ברור לך שיש 5000 קווטרבקים שבקלות מנצחים משחקי פלייאוף. ראה איך אחד פייטון מאנינג קצת מתקשה כשזה פלייאוף.

רוצה לאמר מאמנים הם יותר שמרנים מאוהדים. אם קווטרבק מביא אותם לגמר האזורי – הם נשארים איתו. כסף זה עניין אחר. אבל החלפת קווטרבק במצב הזה היא טעות.

כפי שכתבו יותר למטה. יארד אחד מהאנד זון בשתי קריאות לא נתנו לגור את הכדור. אז או שהקו ההתקפי באמת לא משהו (כפי שחשדתי מצפיה במשחק) או שפרנק גור לא מסוגל כרגע להשיג יארד אחד. אני נוטה לחזור לקו ההתקפי.

אם פרנק גור היה מבריק ורק קפרניק סופג את הסאקס -אפשר היה להגיע למסקנות שלך.

עידן. 3 בנובמבר 2014

בשום מקום לא כתבתי שהיה צריך להחליף את קפרניק, רק כתבתי שהוא מקבל ויקבל הרבה יותר כסף ממה שנראה שהוא באמת שווה. אולי אם קפרניק היה מקבל שכר שריאלי ליכולות שלו, היה לכם מספיק כסף להביא שחקנים יותר טובים לקו…

ופרנק גור נותן גם השנה מעל 4 יארד לנשיאה (כגריל) ונמצא בקצב של בערך 1000 יארד (שזו ירידה קטנה, אבל מתואמת עם הירידה בכמות הנשיאות שלו). כך שלא נראה שהקו מפריע לו במיוחד.

אני מסכים שהקו של הניינרס לא מהטובים בליגה וגם שהאימון במשחק הזה ובכלל לא ממש עוזר לו, אבל אי אפשר לדבר כל הזמן על קאפ המופלא, שחבריו נטשו בשדה הקרב ובגבורתו כי רבה, נמנע מלזרוק אינטרספשן.

שנה שעברה הסברתם את היכולת הבינונית מאוד שלו בכך שאין לו למי למסור. השנה, עם מצבת תופסים מעולה, זו אשמת הקו. ובטח בשנה הבאה שגור כבר ישפוך מנוע, זה יהיה בגלל שאין לידו משחק ריצה אפקטיבי… השורה התחתונה היא שכיום משחק בניינרס ק"ב שרחוק מאוד מלהיות בעילית של הליגה.

דורפן 3 בנובמבר 2014

הוא לא היה בינוני בשנה שעברה. הוא הוביל את הקבוצה לניצחונות פלייאוף מרשימים וכמעט ניצחון בסיאטל. כמובן כחלק ממערכת –

גיל 3 בנובמבר 2014

כמעט כל ק"ב מקבל יותר ממה שהוא שווה. פלאקו שווה את החוזה שנתנו לו? הבעייה היא שפשוט מסוכן מדי להמר על ק"ב. עדיף ק"ב טוב אבל לא עלית מאשר לחפש במשך 20 שנה מישהו מתאים. לדעתי הבעייה שלו (מעבר לאופנסיב ליין הנזיל) זה שהוא צריך להיות מחויב למסירה יותר מאשר הריצה ואז יש סיכוי שיהיה ק"ב טוב יותר.

o_stern 3 בנובמבר 2014

לא קפרניק הפסיד את זה. הוא לא היה טוב במיוחד אתמול אבל באמת שהוא היה צריך להימלט על נפשו רוב המשחק.
רומן, ה OC, בשתי קריאות נוראיות על הגול ליין. אני מתעב קווטרבק סניק כדי להשיג את היארד הדרוש. בשביל זה המציאו את הראנינג בק.
הכישלון הגדול הוא באימון וההכנה למשחק. היה להם שבועיים לעבוד על תיאום עם הסנטר החדש ולהכין את האופנסיב ליין. זה אותם שחקנים משנה שעברה. זה לא שכולם שכחו מה הם עושים. לא ברור איך הם היו יכולים להראות כל כך גרוע.
גם קפרניק צריך כבר ללמוד לזרוק את החוצה במקום לקבל את הסאק. הוא יותר מדי סומך אל הרגליים שלו שיוציאו אותו ממצבים כאלה, אבל האמת היא שאין לו את הזריזות של ווילסון למשל או המודעות למצב האמיתי של הפוקט שסביבו.

ניינר 3 בנובמבר 2014

עם אופנסיב ליין כזה העונה תיגמר כבר במשחק הבא. זוועה מה שקורה לנו. קשה לי להאמין שהבית הזה ישלח ויילד קארד ולא נראה לי שהניינרס או סיאטל ימ"ש ידביקו את אריזונה. דבר אחד בטוח-ברוס אריינס יהיה מאמן העונה

אודי 3 בנובמבר 2014

לאריזונה יש לוח משחקים לא קל: פעמיים סיאטל, פעמיים סט. לואיס, סן פרנסיסקו בחוץ. יש פוטנציאל החלקה לא רע בכלל

ניינר 3 בנובמבר 2014

הם לא נראים כמו קבוצה שמחליקה
אני בונה על פשלות של פלמר

עידו ג. 3 בנובמבר 2014

לא ראיתי יותר מדי מהמשחק בגלל מה שהיה במקביל. בכל אופן זה כבר כמה משחקים העונה הניינרס מחליטים שהם רוצים להיות התקפה מבוססת מסירה. בכל פעם שזה קרה הם הפסידו. ברגע שהם זוכרים שהזהות שלהם היא קודם לרוץ הם מנצחים.

Amir A 3 בנובמבר 2014

מילא קפרניק. עכשיו אנחנו הולכים לראות מה סאנצ'ז שווה. אם הוא מצליח להחזיק את האיגלס אז יש סיכוי שהג'טס יזרקו סופסוף את ראיין?

Samir Zamfir 3 בנובמבר 2014

בית קשה מה לעשות. זה היה ברור שהראמס לא כאלה גרועים. ניצחון ענק עבורם.

השאלה לגבי טיבו של קאפרניק לא תיענה עד בערך החל מהעונה הבאה כשיצטרכו לעשות ויתורים כדי לממן את החוזה שלו. הזריקות טיבו שלו לשום מקום יהיו הרבה יותר קשות לעיכול כשקו ההתקפה שלך זקוק לשיפוץ ואין מאיפה להביא כסף.

היה משחק שלישי אחר הצהריים. זה של האלופה. שישחקה שוב, די נורא. קו ההתקפה חסר שלושה שחקנים. סנטר שלישי. גארד בתול. קרפנטר לא צריך להיות פצוע כדי להיות גרוע, אבל גם נפצע. מילר הטייט אנד פצוע. הארווין הלך לשחק בליגה הסינית אז אין רסיבר מספר אחד.

בהגנה, השלישיה האחורית ליין, מקסוול וצ'נסלר בחוץ. לפחות שרמן חטף סוף סוף. ווגנר המידל שטיפס לפסגת הליגה בחוץ. סמית' הMVP של הסופרבול בחוץ.

וכשכל הכלים האלה בחוץ, אתה רואה אולי את העתיד. שיהיה קשה לווילסון להוביל קבוצה צעירה וזולה, כי הוא יישב על רוב הכסף. מי שחושב שהסיהוקס יראו אותו דבר בלי לינץ' משלה את עצמו. 3 וארוך כמעט בלתי אפשרי עבור ווילסון אם זה לא עם הרגליים.

האפסייד של הניינרס וסיאטל מפחיד את אריזונה. אם כל הכבוד לפאלמר ואריאנס, הם מתעסקים עם קבוצות די היסטוריות שאם יחזרו לעצמם בריאותית ומנטלית, יכולות לפרק אותם גם במדבר. וגם בפלייאוף. כמו שזה נראה נצטרך לעשות את שתיהם.

CK7 3 בנובמבר 2014

נכון 4-4 זה עדיין במירוץ ל WC (לא שירותים למרות הרמה). ונכון שאת הכסף כמאמר הקלישאה סופרים על מדרגות הרבנות. אבל היכולת, מה עם היכולת. לפתיחה (ולסיכום) אומר שזו הייתה תצוגה מחפירה של צוות האימון ושל כל החלק ההתקפי. קבוצה שמגיעה מביי ונראית כמו מישהו שחזר משבוע הוללות בואגס.
הרי כבר כמה שנים שומעים כמה גרג רומאן הוא גאון ואיך הוא מצליח להוציא מכלום משהו. אז ככל הנראה שהוא הרבה יותר מגאון אם הוא מצליח לקחת רוסטר שכזה ולהפוך אותו לחרא.
לגבי המשחק עצמו, ברור שיש מתנגד (הראמז) שגם לו יש יכולות ותוכניות ושהצליח להחזיר לעצמו את המוג'ו של הפאס-ראש הקטלני שהיה לו בעונה שעברה. עדיין, לא להצליח לעשות אף התאמה במהלך כל המשחק (עד לדרייב האחרון שהיה קצת לשפשף את המלח על הפצע), אני לא OC ב NFL (וגם לא מתקרב לזה), אבל אולי קצת SCREENS, קצת כדורים לTE (יש שמועה שורנון דיוויס גמר את ההולדאאוט שלו – אם זה נכון הביאו לכאן ונדעהו), אולי לתת לקאפ מהלכי ריצה, משהו…
ההגנה כמאמר דורפן, די עשתה את שלה והעמידה את קאפ עם המון זמן לדרייב אחרון בשביל לפחות לכפות הארכה, אלא שההתקפה (שוב? – מישהו פעם אמר שזמן הוא מעגל שטוח ואת כל הדברים שעשינו נעשה שוב ושוב…אתמול בדאון ראשון וגול הרגשתי את האמירה הזו צורבת לי בבשר בעוד שבעינים כלות אני רואה את הניינרס מנהלים גרוע את השעון, הולכים על פליי-סלקשיון מחריד ומקנחים בסנאפ פאמבל שככל הנראה כן עבר את הגול-ליין רק בשביל לראות את לורנייטיס שולף לשופט את השפן.

מעיין אוהד מכבי 3 בנובמבר 2014

השאלה המרכזית על קפרניק האם זה "שכר לימוד" או שהוא כרגע מציג את יכולת תקרת הזכוכית שלו? אם הוא ישפר את השליטה במשחק ואת קבלת ההחלטות שלו (כן, למשל, לזרוק החוצה במקום לקבל סאק) הוא יכול להיות אגדה, אם לא, הוא יהיה עוד QB טוב אבל לא הול-אוף-פיימר.

וההגנה של הניינרס מדהימה.
לצערם הרב עד מאוד, אריזונה לא מפסיקים עם הריצה שלהם, כולל כמה ניצחונות שהיו אמורים לבחון אם הם "for real" וסיאטל עושה קולות של חזרה למומנטום מהעונה שעברה.

HaGoMaN 3 בנובמבר 2014

בואו ניתן קצת קרדיט להנהלה של הניינרס על איך שהיא בנתה את החוזה עם קפרניק – הם יכולים לחתוך אותו לפני כל עונה החל מהעונה הבאה ללא השלכות על התקרת שכר
http://profootballtalk.nbcsports.com/2014/06/05/the-full-kaepernick-contract-details/

דורפן 3 בנובמבר 2014

כן.. לא הייתי סגור על הפרטים אבל אני זוכר שכדי שזה יגיע לסכום המפלצתי שצויין הוא צריך להגיע לכמה סופרבולים

Comments closed