עוד סימן לכך שאין כדורסל בארץ (למי אכפת שביופורד מוחלף?)

פעם החלפת זרים באמצע העונה במכבי תל אביב הייתה אירוע משמח. משתי סיבות:

א. למכבי כמובן לא מפריע לטעות. קבוצה כל כך מצליחה בודאי שטועה לא מעט. אבל היא שונאת להודות באיזשהן טעויות. וטעות כזו, כשרענן כץ פחות או יותר אומר "החתימו מסומם בלי לשאול אותי" היא טעות משעשעת מאד למועדון שממומן באופן ניכר באגרת הטלוויזיה והרדיו ועדיין רודף אחרי פרס ישראל.

ב. הזרים המחליפים היו משעשעים. מכבי אלופת העולם בהחתמת זרים במועד, אבל באלתורים על הדרך יש לה חוש הומור לא מבוטל. כל מיני טיפוסים כמו דייויד אנקרם או  ווינפרד קינג או תום צ'יימברס ועוד שחקנים שהפכו את תל אביב למקום מעניין יותר בשעות שלפנות בוקר.  ובעידן של 30 קבוצת NBA – ואחרי כמה שבועות של פציעות באמריקה – ציבור מחפשי העבודה כשחקני כדורסל מקצוענים הוא בהחלט ציבור עם פוטנציאל להצחיק.

אבל היום לא אכפת לי. כי ביורוליג אין לי ממש מושג מה קורה. כלומר יש טבלאות ומובילות וברור מיהן המועמדות לנצח. אבל עד היום בו לא ישדרו בישראל, למשל, משחק בין אולימפיאקוס לריאל מדריד סתם הכי הוא מסקרן, המפעל הזה יישאר הפקה ולא ליגת ספורט אמיתית. עובדה, עד היום מעולם לא חשתי צורך לברר עם עצמי לטובת מי אני בעניין הזה. ומכיוון שהספורט בארץ דל והכדורסל ביורוליג יפה לעין, ממש לא אכפת לי שהעניין הזה ייגרר עוד ועוד, עד שפתאום רואים בטלוויזיה חב"דניקים בעיר מזרח אירופאית.

 בישראל זה כבר חמור יותר מלא מעניין. אם היו ממש מכריחים אותי לענות, הייתי אומר שאני מעדיף עוד אליפות של מכבי מאשר משהו שקשור לכסף של גיידמק.

הגיבורים שלנו מפעם
הפראיירים מתחלפים

One Comment

שמואל 5 בדצמבר 2006

מעניין מה מצב השידורים במדינות ארופאיות אחרות, האם ביוון משדרים משחק בין מכבי לטרוויזו למשל. אם לא אז באמת צריך איזה דיוויד סטרן שיהפוך את הכדורסל האירופי למושך קהל, כי כרגע כמו שאתה כותב אין עניין אמיתי בכדורסל האירופי, בטח לא בארץ ובטח לא עם אלי סהר הפטריוט התל אביבי המוזר שאני לא אשכח שידור שלו עם מאיר איינשטיין כשמכבי מובילה עשרים הפרש שלוש דקות לסיום והוא לחוץ וחושש מהפסד, אומר לאיינשטיין "זה עוד לא גמור מאיר, זה עוד לא גמור." ואם זה לא מספיק אז מאיר איינשטיין הסכים איתו. והאמת, למי בכלל איכפת ממכבי.

Comments closed