הניצחון של שחר פאר על קוזניצובה

שחר פאר לא אמרה במסיבת העיתונאים שסרינה וויליאמס היא אחת השחקניות הגדולות בהיסטוריה. סרינה גם לא צריכה שהיא תגיד את זה. היא אמרה שסרינה "יודעת מה צריך לעשות כדי לנצח". זו לא הייתה סתם קלישאה. זה טוב מאד שהיא מבינה את אבני הבניין של טניסאיות כמו סרינה וויליאמס. לא זוכים בטורנירים גדולים באינסוף טניס מרגש. לפעמים משחקים מרגש ולפעמים טניסאית פשוט דואגת לביזנס שלה.

זה היה הניצחון על קוזניצובה. אם לא הייתה שם טניסאית ישראלית הייתי מזפזפ ליורוספורט למשחק אחר. כי זה היה אחד המשחקים הלא מעניינים האלו בהן טניסאית אחת פשוט לא מצליחה להכנס למשחק. בכל פעם שהיא השיגה כמה נקודות טובות או צברה קצת מומנטום, הטניסאית השניה פשוט הרגה אותה בכמה נקודות יעילות שהבהירו לה שחבל על הזמן. בשלב מסויים היו לקוזניצובה שתי נקודות שבירה שהיו הופכות את המערכה השניה למותחת. הטניסאית המנצחת הוציאה את העניין מהדבר הזה בשתי חבטות פתיחה מצויינות.

אז לא היה מתח. אפס הירואיות. ספורט מקצועני ענייני.

חידון מספר 6
על זכויות שדור (הופיע בגלובס)

4 Comments

גיא 21 בינואר 2007

אני לא מסכים כל כך עם הגישה שלך. זה נכון שהספורטאים מנסים להראות כאילו הכל "ביזנס" כדבריך.
נכון שזה מאוד "קול" להיות מין אדם מכונה כזה שיודע לנתק רגשות מהמשימה העומדת לפניו. בפועל אני לא מאמין בזה.
גם אם לא היה ביניהם דבר וחצי דבר לפני המשחק, הרי שבמהלך המשחק שתי הטניסאיות נאבקות על "להרוג" אחת את השניה (מבחינה ספורטיבית) והמאבק הופך להיות אישי. מאוד אישי.
די היה לראות את המשחק של פדרר היום כדי להבין שפדרר לקח את המשחק הזה בצורה מאוד אישית, מול יריב נחות ממנו משמעותית . וזאת למה ? הוא העיז להתחצף ולנסות לנצח, ר"ל, במשחק ואפילו שבר לפדרר פעם את הסרב. אם המבטים של פדרר יכלו להרוג…

תומר 21 בינואר 2007

מה עם איזה כמה מילים על רוני אוסאליבן?

גאון כמוהו נראה בפעם האחרונה רק אי שם בשנות השישים העליזות. וקראו לו ג'ורג'י.

יואב 22 בינואר 2007

ארסנל ניצחה 2-1 את היונייטד לא? האם הבלוג החליט להתעלם מהתוצאה הנפלאה הזו?

עידו 23 בינואר 2007

רונן היקר שלום רב !
אני עוקב בהשתאות רבה אחרי הבלוג שלך מרגע שהגיעה לאוזני השמועה אודותיו ובזכות הקולגה שלך מ"הארץ".
אשמח אם תוכל לפרט על מספר ארועים שחלפו עברו ביעף והשאירו אותי במחסור בשעות שינה. הגמריים האזוריים של ליגת הפוטבול (בעיקר המשחק של הקולטס מול הפטריוט), אני משוכנע כי ידעותיך ישפכו אור חדש על הנושא, כמו כן משחקה של היונייטד נגד מי שלדעתי היום הקבוצה הטובה בעולם, וכן על כדורסל מכללות ושאר ירקות. לאור העובדה שהמבחניים שלך כוללים נושאים איזוטרים, כמו מי הוא זוכה פרס נובל לספרות שיש לו הופעה אחת בנבחרת צרפת ?

Comments closed