ג'וני וויליקינסון

אתמול, כשאני יושב בבית קפה נחמד בכיכר בזאגרב, כתבתי כמה נחמד להיות לפעמים עיתונאי ספורט. אז היום, במקום לראות את אנגליה-צרפת בחצי גמר של הראגבי, ישבתי באיצטדיון קפוא עם הרבה מאד ניאו נאצים וראיתי כדורגל גרוע. ורק בגלל שאני עיתונאי ספורט.

טוב, התייחסות קצרה לניצחון האנגלי שבינתיים ראיתי ממנו רק תקצירונים באינטרנט. ג'וני ווילקינסון הולך ומסמן את עצמו כספורטאי האנגלי הגדול ביותר בספורט קבוצתי מאז…. אני אפילו לא בטוח מאז מי. בוודאי שלא מישהו מהכדורגל שהוא מאוחר יותר לבובי צ'רלטון. אולי איאן בות'ם בשנות השמונים, שבימיו האנגלים לא חרדו את האוסטרלים בקריקט. ווילקינסון הוא כמעט האיש האחד שלא קורס תחת הלחץ של התקשורת הבריטית. האחד שהוא לא המצאה או המצאה חלקית של התקשורת. הם מתעקשים שהוא הטוב ביותר והוא באמת הטוב ביותר.

גם אם ראינו כמה ספורטאים אנגלים שהתעלו מבחינה אישית במעמדים הגדולים באמת – כמו ליניקר- ואפילו כמה כאלו שיכולים להוביל נבחרת אנגלית חזקה להופעות טובות – כמו מייקל וון ומרטין ג'ונסון. אבל אני ממש לא זוכר ספורטאי שגורם לנבחרת אנגלית חלשה וחסרת בטחון להתאחד ולצבור בטחון ולהפיק מעצמה סנסציות עולמיות. אמונה שהם רק צריכים לשרוד את המתקפה והוא ימצא דרך לנצח.

זה כל כך אפי, שאפילו ראגבי מכוער נסבל בנסיבות הללו.

חידון מספר 45 (דע את האויב)
מבחן התוצאה (האווירה ההזויה סביב נבחרת ישראל)

31 Comments

מרקפוצ'ינו 13 באוקטובר 2007

במקום לשבת בקרואטיה היית יכול לראות את ההארכה המטורפת שבה לואיזיאנה הפסידה לקנטאקי וכנראה הפסידה את המקום הראשון בליגה

yoni 13 באוקטובר 2007

לא יודע,בבית, מול הפלזמה יוצא מהמסך אותו הכדורגל ומהסראונד סיסטם קולו של נוימן. לא יודע מה גרוע יותר.
נסה להשיג פטור, נסה לסווג את עצמך בעבודה כעיתונאי ליגת אלופות/טורנירי גמר בלבד.

יכול להבין את הבעסה בלטוס למשחק שאתה יודע שיהיה גרוע מראש. גם חובב הספורט הגדול ביותר יהיה סקפטי אם זה שווה את זה.
זה מזכיר לי את הלחמניה הכשרה של בורגראנץ בפסח. אתה יודע כמה מגעיל זה הולך להיות אבל מוצא את עצמל אוכל את זה(אני לא אוכל כשר, סתם פעם נתקעתי בפסח בירושלים).

לפחות התוצאה עשתה חצי מלבורן מאושרת.

לון 14 באוקטובר 2007

רונן, ההבנה שלי בראגבי מצומצמת מאוד. למרות זאת אני חושב שאפשר לומר שההגנה האנגלית היתה החלק החזק והמשמעותי במשחק, לא ? הם ספגו מצרפת רק 3 בעיטות עונשין, בלי אף טריי. הם לא עשו אף שגיאה במחצית השנייה, במיוחד לקראת הסיום כשהצרפתים התקיפו קרוב מאוד לאיזור הטריי.
ואז אפשרו לווילקינסון להבקיע. והוא כמובן ענק וגדול, אבל צריך לזכור גם את ההחטאות שלו, כולל הקורה לקראת הסיום, לפני שהבקיע. (אולי בתקצירים לא הראו).
באים הרבה מאוד בטענות לאנגלים, אבל הם הראו, כקבוצה, הרבה מאוד אופי. במיוחד כשבחלקים רבים של המשחק, כל כדור תועה נפל לידי הצרפתים והיו לאנגלים הרבה איבודים, אבל מייד הגיבו והגנו.
והם שיחקו עם המון סבלנות.
אפי מלשון אופי :)

דרך אגב, לא רק אתה סבלת מהמשחק בקרואטיה, גם אנחנו. אתה לפחות נהנית מזאגרב, אנחנו "נהנינו" מדני נוימן.

לון 14 באוקטובר 2007

איך זה שערוץ שקורא לעצמו "ערוץ הספורט", לא נותן מהדורת חדשות אחרי המשחק ? או לפחות אחרי המשחקים (כולל צרפת – אנגליה) ? וזו לא פעם ראשונה כמובן.
ואיך זה שערוצים 5 ו- 5+ לא שידרו אתמול שום משחק ? היו חסרים משחקים באירופה ?
את הכסף בבקשה.

Glenn Edward Schembechler 14 באוקטובר 2007

יותם מ.: אני מציע שנמשיך במסורת בה אתה אופטימי ואני קוטל את מישיגן. הארט עוד פעם נפצע ואני מקווה שהוא יהיה כשיר לאילינוי. עדיין OSU נראים בטופ אבל לפחות היום היה חיבור סביר של הקבוצה, כולל ה SPECIAL TEAM שהתפדחו בשבוע שעבר.

תומר 14 באוקטובר 2007

לון,לא שזה צריך לעניין אותנו,אבל אני שומע שהערוץ הזה במשבר ופוטרו ממנו 7 כתבים חדשים.

ירון 14 באוקטובר 2007

אני לא עיתונאי ספורט, ולכן למרות שבדרך כלל אני תמיד רואה את הנבחרת שלנו (גם שאני בטוח שיהיה משחק נוראי) אבל הפעם המעמד מחייב. חצי גמר אליפות העולם בין שתי קבוצות שלא היו אמורות להיות שם בכלל (החצי גמר היה אמור להיות ניו זילנד – אוסטרליה).
אבל לעניין, היה פשוט משחק מעולה. הצרפתים היו מצויינים, הראו אופי ואומץ מדהים כשהלכו ראש בראש מול הפווארדים האנגלים למרות הנחיתות שלהם על הנייר. שיחקו פשוט נהדר, ובכל זאת היה ברור שהם יפסידו.
האנגלים עם הראגבי המכוער שלהם אבל הכ"כ יעיל.
בועטים קדימה בכל הזדמנות. לא מנסים לרוץ רק להעביר את הכדור לחצי הצרפתי ולחכות לטעות, לרגע שווילקנסון יוכל לבעוט מעונשין או דרופ-גול.
נוראי לצפייה אבל יעיל בטירוף.
כשהצרפתים עוד היו ביתרון 20 דקות לסיום כבר אמרתי אם הם לא מבקיעים טרי הם יפסדו.
היה ברור שהאנגלים יקבלו בסוף את ההזדמנות, ויינצלו אותם.
איזה גמר הולך להיות עם הספרינגבוקס ינצחו היום (למרות שבנתיים זו אליפות של הפתעות) ויפגשו שוב עם האנגלים אחרי התבוסה במשחק הקודם.

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 14 באוקטובר 2007

ג'וני ווילקינסון הוא לראגבי מה שמייקל ג'ורדן לכדורסל-לפחות בכל הנוגע לווינריות ויכולת עמידה בלחץ.
מדהים מה שהוא עושה לנבחרת שעד לפני שלושה שבועות היה ספק אם תעלה לרבע הגמר. אני זוכר שאחרי ההפסד מול דרום אפריקה, קטלה התקשורת הבריטית את המאמן האנגלי, בריאן אשטון. סמואה וטונגה נראו באותם רגעים משוכה עצומה ובלתי עבירה.
מה השינוי מאותו הפסד לדרם אפריקה? חזרתו של ג'וני.

חייבים להעריך את החטאותיו של ג'וני. בכל נבחרת אחרת, מזמן היו נותנים את זכות הבעיטה לשחקן אחר (ראה מקרה צרפת), או לפחות מחלקים את הנטל בין שני בועטים. לא באנגליה. נהפוך הוא, יש לי הרושם שכל החטאה ווילקינסונית רק מגדילה את הסיכויים שברגעים המכריעים ההצלחה תהיה מובטחת.
ולגבי הטענות של חלק מכם על אופן המשחק האנגלי.
אשטון ושחקניו יודעים מה עליהם לעשות כדי לנצח. זה שהצרפתים והאוסטרלים שיחקו לידיים האנגליות זה אשמתם. ה"פאק" (8 שחקני הקו הראשון השני והשלישי)האנגלי כבד ממקבילו הצרפתי ב-72 ק"ג, לכן ברור שמשחק חפירות ייטיב עם האנגלים.

יאללה ארגנטינה!!!!

יותם מ 14 באוקטובר 2007

שכחתי להוסיף את שמי….

המשתמש האנונימי הוא אני-האוהד האנגלי מספר אחד. אתכם הסליחה

ירון 14 באוקטובר 2007

אתה צודק יותם, האנגלים באו בידיעה ברורה מה הם צריכים לעשות בשביל לנצח.
זה לא יפה, אפילו מכוער, אבל יעיל ועובד.
העניין המעניין בסיפור הזה שכמו שכל מי שראה את המשחק והבין שהצרפתים חייבים לפתוח את המשחק ולרוץ כי במשחק חפירות הם יפסידו הם לא הצליחו לרוץ בסוף ולנצח.
שבוע שעבר הצרפתים היו בצד השני של המתרס. הם שיחקו משחק דחיפות בכוונה מול משחק הריצה הניו זילנדי. ובדיוק אותו דבר.
היה ברור לכל מי שראה שהניו זילנדים חייבים לפתוח את המשחק ולרוץ מול החפירות הצרפתיים אבל הם לא הצליחו לעשות את זה ובדקות האחרונות ניסו לדחוף בכח את הקו הצרפתי. ללא הצלחה.
מה שלא הצליח לאול בלאקס בשבוע שעבר מול נבחרת צרפתית ממושמעת ועמידה, לא הצליח אתמול לנבחרת צרפתית מול נבחרת אנגלית עוד יותר ממושמעת ועוד יותר עמידה.

האם זה עתיד הראגבי?
האם נראה יותר ויותר נבחרות שהולכות על כח וסומכות על קו קדמי על חשבון משחקי ריצה ווירטואזים?
ההסטוריה מלמד שהקבוצה הטובה
והמלהיבה יותר לא תמיד מנצחת.
אני מקווה ומאמין שלא.
אמרו את זה אחרי אליפות אירופה שיוון ניצחה בזכות משחק שלילי. זה לא הפך את הכדורגל למשחק של הסתגרות.

יואב, אוהד יונייטד מאוסטרליה 14 באוקטובר 2007

רונן,יש לך הרבה סימפטיה ממני … במקום לראות משחק היסטורי שהיה צמוד לכל אורך 80הדקות שלו עם דרמה אינסופית היית צריך לראות "משחק כדורגל" בין ישראל לקרואטיה
נו באמת …
לעניות דעתי,גם אתה וגם יותם נסחפים קצת בקשר לווילקינסון.
יאמר מיד, אני מאוהדיו הגדולים של ג'וני אבל משתדל להצמד לעובדות ולא להסחף לסופרלטיבים(אותם אני שומר לתצוגה באמת גדולה של השחקן המצויין הזה)
בקשר אליך אני חושב שמהוורלד קאפ הזה לא ראית ממש הרבה וחבל… (היית עסוק עם ההונגרים שלך), לא ממש עקבת אחרי התפתחות הטורניר ואני חושד שאתה לא ממש אוהב את המשחק…. זאת מכיוון שכמה מהמסקנות שלך נראות "חפיפיות" באופן מאד לא אופייני.
לדוגמא לגבי וילקינסון ברור לגמרי שלא התקשורת הבריטית, לא הוא עצמו ולא אף אחר שמבין ברגבי חושב שהוא מספר10 הטוב בעולם כיום (ברור לכולם שזהו דן קרטר)
בקשר ליותם שהישווה את ג'וני למייקל ג'ורדן… אתה כניראה מעשן חומר טוב בשבת על הבוקר
נשאר משהו בשביל הראש שלנו ???
ברור בכל אופן, שמי שמנצח לאנגלים את המשחק הוא הקו הקדמי "פורווארדס" הקשוחים שרידן,וויקרי, ריגן, שאוובן קייולא ה"באקס" שג'ייסון רובינסון(פול באק) היה אולי הטוב שבהם אתמול. ווילקינסון,מייק קאט,פול סאקי, מתיו טייט וג'וש ליושי(ווינגרים) אמנם היו לא רעים אבל עדיין כמעט שלא יזמו
שום דבר ונראה שזה מה שהמאמן רוצה מהם)
לג'וני לא הייתה אתמול היתה סטטסטיקה מרשימה(לפי כל סטאנדרט ולא רק שלו)
0/1 CONVERSION
1/4 DROP GOAL
2/3 PENALTIES
גם מול אוסטרליה ברבע הגמר לקח לג'וני מחצית לאפס את הרגל
רק להזכיר לכם מה זה ג'וני באמת מאופס – לפני 4 שנים בחצי הגמר בסידני,מול אותה יריבה, צרפת(24:7),הוא ניצח את הצרפתים עם 5 פנדלים מוצלחים ועוד שלושה דרופ גולס. למעשה כל ה-24 הנקודות של האנגלים(שלא כבשו אז טריי)היו שלו.
מישאלק הצרפתי החטיא 4 פנדלים וזו הסיבה שהוא קם בכל משחק רק מהספסל – לא סומכים עליו יותר בפנדלים….
לסיכום: משחק מותח ומהנה , יפה או לא יפה אפשר להתווכח אבל בחצי גמר של גביע עולמי מה שחשוב (הדבר היחיד שחשוב)הוא לנצח.

רונן דורפן 14 באוקטובר 2007

ללון. בשביל מאמץ הגנתי כזה בראגבי קבוצה צריכה להאמין. וזה הש שווילקינסון שינה אצלם. גם מול דרום אפריקה בבית המוקדם (בלעדיו) הם התאמצו. אבל קשה להתאמץ כשאין תכנית התקפית אפקטיבית.

יואב, אינך חייב לכבד את ההתעניינות שלי בראגבי. אבל רק אגיד לך דבר אחד. אם הראגבי בניו זילנד ימשיך לחשוב שכל שחקניו הם מהטובים בעולם בגלל מיליארד נקודות שבועט דן קרטר בין אליפויות עולם או שני מיליארד טרייז של סיוויוואטו ורוקוקוקו – כל גביע עולמי ימשיך להראות כך.
דן קרטר משחקת בנבחרת שיוצרת לו אין ספור הזדמנויות. ואת רוב הבעיטות שלו הוא בועט במשחקים שניו זילנד מנצחת ב-20 או 30 נקודות. זו לא אותה רמת תפקוד. הוא כמובן לא נבחן עדיין ברגע אמת – בגלל שיצא מוקדם מול צרפת. אבל שחקן אגדי הוא יתחיל להיות כשיוביל את הנבחרת הטובה בעולם לזכיה באליפות עולם.

יותם מ 14 באוקטובר 2007

יואב,

בדבר אח אני מסכים איתך: ג'וני הוא לאו דווקא מספר ה-10 הטוב בעולם. היום.

אבל בוא נסתכל על הסטטיסטיקה שלו: הוא שיאן הכיבושים בגביע העולמי ומתקרב ל1000 נקודות במשחקים בינלאומיים. ממוצע של כמעט 15 נקודות למשחק!!!

איפה היה דן קרטר בטורניר? אני בקושי ראיתי אותו. להזכירך שעד הטורניר, ב-4 השנים האחרונות, הוא שיחק משהו כמו 7 מתוך 47 משחקים בינלאומיים נגליים,ופציעותיו הכרוניות (באחד העיתונים הבריטים פרסמו מפה אנטומית-גופו של ג'וני וכל אחת מ-20 ומשהו הפציעות שלו. מדהים. הוא נחשב סוג של נס רפואי)כמעט וסיימו לו את הקריירה.
מספיק לראות אותו מתקל כדי להבין שהוא יכול היה להיות שחקן קו שלישי לא רע….
היכולות ההגנתיות, ההקרבה והמחויבות שלו בתיקולים, הרצון להשתפר ושעות האימונים האינסופיותף הם מה שהבדילו ומה שמבדילים בינו לבין האחרים.
בקצב הנוכחי הוא חוזר להיות מספר 10 הטוב בעולם צ'יק צ'ק.
דן קארטר פישל בגדול בטורניר. לג'וני כבר יש גביע עולם אחד.

ועם כל הכבוד לפאק האנגלי, מי שם את הנקודות על לוח התוצאה?

יואב, אוהד יונייטד מאוסטרליה 14 באוקטובר 2007

תגיד לי יותם,
לזכות פעמיים רצוף עם "הקרוסיידרס" בסוויפ ושלוש פעמים רצוף את "הטריי ניישין" את הסופר 14 לא נראה לך מספיק ?
היש באמת אדם (אפילו אחד) שחושב שכיום בכושר הנוכחי שלו ג'וני ווילקינסון טוב מדן קרטר ?
רונן, שנינו מסכימים שגרי ליניקר היה שחקן גדול למרות שלא הוביל את אנגליה לזכייה במונדיאל (רבע גמר מול ארגנטינה וחצי גמר מול גרמניה)
מה עם אריק קנטונה ? כל דוגמא ישראלית את עודד מכנס אתה זוכר ? בקנה מידה ישראלי הוא היה שחקן ענק למרות שלא עשה דבר בשביל הנבחרת.

יואב, אוהד יונייטד מאוסטרליה 14 באוקטובר 2007

התכוונתי – פעמיים רצוף עם הקרוסיידרס בסופר 14 ושלוש פעמים רצוף בטריי נישיינס עם האול בלקס (דן קרטר היה שחקן השנה ברגבי בשנה שעברה)

Ido 14 באוקטובר 2007

יואב, עם כל הכבוד לטריי ניישן והסופר 14.

אליפות עולם זה אליפות עולם.

המנצח באליפות העולם הוא … אלוף העולם.

קדימה דרום אפריקה.

יותם מ 14 באוקטובר 2007

לג'וני אין זכיות בשש האומות-כולל גראנד סלאם? ואל תגידו לי לא להשוות-כי לפני חמש, ארבע ושלוש שנים, שנתיים ואפילו בשנה שעברה, צרפת, אירלנד ואפילו ווילס היו טובות לא פחות מאוסטרליה ודרום אפריקה.
אני מרגיש שהוויכוח מתחיל להיות קטנוני.
בגדול אני מסכים שהיום, ווילקינסון הוא לא הטוב בעולם, אבל בראיה כוללת-הוא כן.

ליאונידס 14 באוקטובר 2007

אני לא יודע באם וילקינסון הינו שחקן הרוגבי הכי טוב אך הוא לבטח הMVP במובנו המילולי.
לכל ברור שעמו אנגליה ממצא את כל הפוטנציאל המוגבל שלה ובלעדיו ספק אם היתה עוברת את שלב הבתים. בכך הוא מזכיר לי את מארדונה בגביע העולמי ב-1990.

yoni 14 באוקטובר 2007

רונן, מהר תחזיר את הדיון לכדורגל, יש בריחת מוחות… :)

2. קראתי את שכתבת בישראל היום, האמת מפתיע שמורידים לדפוס מאמר כזה אובר קווליפאייד. אשרי העורך.

יותם מ 14 באוקטובר 2007

יוני-אני רואה את הערתך האחרונה כמכה מתחת לחגורה…

Glenn Edward Schembechler 14 באוקטובר 2007

מחסור יחסי ברוגבי, מאפשר לנו כאן להתרכז קצת יותר במה שקורה באוהיו ואפילו ללכת לישון אחרי 1 בלילה עם טעם טוב בפה: אני דווקא מנמיך ציפיות למרות הנחרצות הקודמת שלי ומוכן רק לחזור על זה שבסופו של דבר האינדיאנס הם הקבוצה הכי טובה ל 2007 (תואר חסר משמעות כמובן).
מעבר לזה, אם OSU ידורגו ראשונים בשבוע הבא (תסריט הגיוני למדי) זה עדות נוספת לפשיטת רגל של המדרוג. יש לפחות 3 קב' ב SEC ועוד 2-3 ב PAC10 שיותר טובות מ OSU אפילו עם הפסד אחד.
מרק: אמנם לא אלמה-מטר אבל בכ"ז אורגון הופכת השנה למדינת הפוטבול המשוגעת. הירה שם אורגנית או מה?

Glenn Edward Schembechler 14 באוקטובר 2007

הבירה שם אורגנית?

מרקפוצ'ינו 14 באוקטובר 2007

הבירה באורגון היא מהטובות בעולם…אתה יכול לקרוא עליה בבלוג שלי :)

תושבי אורגון לא אוהבים במיוחד את הקליפורנאים…במיוחד לאור ההגירה של האחרונים לאורגון בגלל מחירי הדירות שעולים בקליפורניה.

ד"א רוב תושבי אורגון יעודדו כל קולג' מהמדינה ואפילו אוהדי הדאקס ישאגו משמחה על נצחונות של הביברס

הייתי נותן הרבה בשביל להיות בCIVIL WAR השנה

יותם מ 14 באוקטובר 2007

גלן,

שים לב מי נכנסה לה בשקט למקום ה-24 בדירוג של איי.פי.

ברשותך אוסיף קישור לטור של דן ווטצל מיהאו, נדמה לי שמישהו כבר השתמש בו בעבר כרפרנס באחת התגובות.
http://sports.yahoo.com/ncaaf/news;_ylt=Aix9gXfT8FDeAn.NkHRwIFYcvrYF?slug=dw-bcs101307&prov=yhoo&type=lgns
הוא אומר את אותם הדברים שאתה כותב.השנה, יותר מבשנים עברו, פלייאוף הכרחי!!

מרק, עם כל הכבוד לברווזים ולבונים, בעוד שלושה שבועות מתרחש ארוע גדול הרבה יותר: הקרב על גביע פול באניאן-המקום מזרח לנסינג. התוצאה: ניצחון לוולברינז!

Glenn Edward Schembechler 14 באוקטובר 2007

הבלוג מצויין וכמובן שלח אותי כבר קודם לנסות SIERRA NEVADA PALE ALE . זה היה מצויין רק שזה איזה 5 דולרים כאן (לבקבוק).לנו יש משהו מקומי לא רע הקרוי ABC והוא זול יותר אבל אני לא מסוגל להתחרות איתך בידע ולתת השוואה מקצועית. אני בטוח שהדאקס היו מאושרים אתמול. הם עם סיכוי טוב לקחת את ה PAC10

רונן דורפן 14 באוקטובר 2007

יותם – נראה שהסטריק שלך תם. הספרינגבוקס בגמר ונראה שסוף סוף יש לנו פייבוריטית בטורניר הזה.

מרקפוצ'ינו 14 באוקטובר 2007

אוקיי, זה לא קשור לפוסט הזה אבל זה כבר עניין שבשיגרה. נפלתי על ידיעה קצרה שדיווחה על מותו של אלק קסלר, שחקן מיאמי היט ל4 עונות שפרש בשביל להפוך לאורטופד. הוא מת במשחק בשכונה בגיל 40 מדום לב. עזבו כמה שחקני כדורסל אתם מכירים שיכולים לסיים בית ספר לרפואה, כמה מהשחקנים האלה יפרשו מהליגה הטובה בעולם לעשות את זה. נשמע כמו סיפור מעניין למרות שאני אישית לא מכיר את השחקן הזה.

Glenn Edward Schembechler 15 באוקטובר 2007

יותם: אני שוקל לתבוע את YAHOO . האמת המרה על הביג-טן היא כבר לא מהשנה ואני מקווה שלא חזה בגמר מטופש כמו זה של שנה שעברה. הבעיה לדעתי היא שלביג-טן יש הרבה אוהדים עקב המסורת ויש עקשנות לא לשנות דבר. רוב התקשורת הייתה עדינה עד עכשיו אבל כנראה שהפארסה של העונה הזאת כבר יותר מדי. לדרג בתחילת העונה את מישיגן כמס' 5 היה משאלה ללא שום בסיס מקצועי.

וולצל צודק בדבר נוסף: הקומישינר הנוכחי של ה SEC צריך להיות זה שמרים את דגל הקרב.
ובאשר למכורתנו: לאט לנו. קודם ניקח את אילינוי ואח"כ הLittle Brown Jug ואז נראה מה יהיה עם MSU .אני ר ואה פה לפחות 2 מוקשים מהם MSU הוא הגדול ביותר. ההתקדמות שם מעניינת ביותר מול החידלון כאן. יהיה מעניין מאד לראות אותם מול "המובילה" בשבוע הבא.

ד"ר א. 15 באוקטובר 2007

שתהיו בריאים עם ה-Sierra Nevada Pale Ale שלכם. ארבע שנים גרתי לחופי האוקיינוס השקט, ומרוב יאוש שתיתי Michelob.

גולדסטאר. אך ורק. (ולא, אני פשוט לא צופה בפרסומות שלהם).

מרקפוצ'ינו 15 באוקטובר 2007

ד"א א, לא כולם יכולים להיות אניני טעם כמוך P:

רונן (פראליה) 15 באוקטובר 2007

גם אני כמו רבים (למרות שאני איש כדורגל בכל רמ"ח אבריי) העדפתי את צרפת-אנגליה ברגבי, אבל הדיון שרציתי לפתוח בו בהמשך לאיזכורך בנוגע לאיש (איש, לא ספורטאי) הקריקט האנגלי הוא נושא המעסיק אותי ואת חבריי שנים רבות – מהו ספורט ? איפה עובר הקו ?
מה עושה קריקט ספורט יותר משחמט, קליעה מטרה פחות מכדוריד או מרתון יותר מהתעמלות אומנותית. איפה עובר הקו ? לי יש כמובן תיאוריה משלי אבל הייתי שמח לשמוע את החבר'ה ואת הכתב המכובד תחילה.

Comments closed