התיקו בגרין ביי

התוצאה מאכזבת – אמנם לא ממש הגיע לנו לנצח – אבל יכולנו לעלות ל-0-2 מספר פעמים לפני שמזג האוויר הפך גרוע.

ההוצאה של קרלוס טבז מאכזבת מאד. אין פה שום עניין של החלטה טקטית. לבנאדם נגמר הכוח. קראתי לא מזמן בעיתון מנצ'סטרי כי יונייטד עדיין מתלבטת לגבי מימוש האופציה עליו – עניין שיעלה למועדון יותר מעשרים מליון פאונד. אני אוהב מאד את טבז – הוא כדורגלן מבריק וגם לוחם גדול. אבל יש פה עניין מהותי מאד: אם אין לו את הכושר הגופני לשחק במנצ'סטר יונייטד אולי הוא לא שווה את הכסף.

הפציעה של ריו פרדיננד מפחידה מאד. במיוחד כשוידיץ' פצוע. זו פציעה שאנחנו באמת לא יכולים להרשות לעצמנו בשבת הבאה מול ארסנל.

ולמרות כל אלו אני חושב שיונייטד יכולה לצאת מהמשחק הזה בהרגשה טובה.
במשחק בו התרחשו כל התקלות שבעולם, בשלג שוטף (יש דבר כזה?), היא השיגה נקודה מהותית מאד: שבזכות הפרש השערים משאירה אותה ביתרון של יותר ממשחק בראש הטבלה. ואחר כך המשיכה וכמעט כמעט כפתה את הניצחון.
יונייטד לא ניצחה גם בשמונה משחקי ליגה אחרים העונה. ובדרך כלל השאירה את אוהדיה במשחקים הללו עם שאלות לא פתורות לגבי יכולת ריכוז ורוח קרב. היום לא קיבלתי את התחושה הזו. אם זו תהיה רוח הקרב מעכשיו ועד אמצע מאי, אני חושב שנוכל לסיים את העונה עם שני התארים.

*

למי שרוצה לדעת מה שרים האוהדים לג'י סונג פארק (באמת בישול נהדר):

Park, Park – where ever you may be,

you eat dogs in your own country!

It could have been worse – you could have been a scouse,

eating rats in your council house.

מסתבר שיש לא מעט כסף בספורט החובבים הטהור
דריק רוז ומחשבות על כוכבי כדורסל והגטו

81 Comments

אביעד 6 באפריל 2008

אני חושב שהמשחק הזה העלה בעיה די מהותית – ספק רב אם ווס בראון וג'ון א'ושיי הם שחקנים שמתאימים להגנה של קבוצה שרוצה את שני התארים, בטח ובטח ללא פרדיננד ו/או וידיץ'.
את ההופעה של ריו היום אין לי איך לתאר מלבד הירואית. חצי מהמשחק זה נראה כאילו הוא בהגנה לבד ועדיין ניצח במאבק על כל כדור.
בעיקרון, לשלוח למערכה שחקנים שלא שיחקו עונה שלמה נראה מופרך, אבל אולי שווה לזרוק למערכה ביום רביעי את גארי נוויל. הוא כשיר ל 90 דקות והוא בהחלט מנוסה מספיק.
לגבי טבז, אני לא חושב שהוא שיחק השנה בצורה משמעותית יותר משחקים מאשר בשנה שעברה בווסטהאם ובשנה שעברה הוא הגיע לשיאו רק לקראת סוף העונה, אני לא חושב שיש כאן בעיה מהותית של כושר אלא פשוט משחק חלש.
אני לא זוכר שראיתי את גיגס משחק כדורגל כ"כ עלוב. בגיל 35 אין לו את המהירות שהייתה לו בעבר, אבל הוא מפצה על זה בניסיון. היום? גיגס לא קיבל כמעט החלטה אחת נכונה וזה משהו שאתה לא מצפה משחקן שעבר כ"כ הרבה כמוהו. גיגס שיחק "כדורגל טיפש" היום וזה משהו שלא חשבתי שאכתוב עליו.

Yair 6 באפריל 2008

הרבה חוסר מזל היום, אבל עדיין עם קצת יותר ריכוז היינו יכולים לגנוב ניצחון, בשורה התחתונה הגיעה לבורו נקודה…

אני חושב שהארגריבס היה טוב מאוד לאחר שנכנס, אולי שווה לתת לו צ'אנס בצד ימין עכשיו ש(ככל הנראה) נזדקק לבראון במרכז ההגנה.

הפציעה של ריו בעיקר מתסכלת, זה פשוט דומה מדי למה שקרה לנו בעונה שעברה…

Yair 6 באפריל 2008

אביעד, אי אפשר להחזיק על הספסל בלמים ברמות הגבוהות ביותר, במיוחד לא כשהם יודעים שהסיכוי היחיד שלהם לשחק הוא פציעה לריו/וידיץ'.
בהתחשב בכך אני חושב שבראון/פיקה/אושיי הם אופציה טובה, ולא נשכח שבראון בסה"כ נותן עונה טובה כמגן ימני.

זה אולי תירוץ, אבל מזג האוויר לא תרם בכלל להגנה שלנו היום, שמראש הייתה חסרה ולא כלכך בטוחה בעצמה.

לון 6 באפריל 2008

החיסרון של וידיץ' בהחלט בלט. פרדיננד לא יכול לבדו לעצור את כל ההתקפות. הפציעה שלו באמת מאוד מטרידה. אם גם הוא יחסר מול ארסנל זה יהיה רע מאוד. בראון הפך למגן סביר, אבל כבלמים הוא ואושיי אינם מתאמים לרמה הזאת.

גם אני חושב שאצל טבז זה עניין של יכולת משחק ולא של כושר. גם במחצית הראשונה לא ממש ראינו ממנו משהו משמעותי.

פארק והארגריבס שיחקו מצויין ולפחות זה מנחם במשהו.

דרך אגב, מישהו יודע מה קורה עם נני ?

והשיר על פארק נהדר. לאוהדים יש בהחלט חוש הומור.

בני 6 באפריל 2008

בשלוש מילים: וידיץ' וידיץ' וידיץ'. איזה הבדל תהומי בין משחק איתו או בלעדיו. יונייטד חייבת לספוג מקסימום 20 שערים בכל העונה ולא אחד יותר.
בלי לזלזל ברומא, צריך לתת מנוחה למי שצריך כי המטרה היא ארסנל. אני ממש רוצה לזכות בליגת האלופות אבל הליגה חשובה פי כמה ועוד יש נגד רומא יתרון מהמשחק הראשון.

השלג הזה היה נורא, ההחלקה של ואן דר סאר האיצה את פעימות לבי בקצב מואץ. אם הפציעה של ריו חמורה זה ממש חזרה על העונה שעברה וזה לא טוב. פיקה מספיק טוב בשביל לפתוח.

לון – נאני פצוע.

יואב 6 באפריל 2008

הנקודה היא מהותית אני מסכים כמו גם חשיבותם של הבלמים שלנו, שלא נופלת מרונאלדו.אם קאריק וסקולס נדרשים לעזור בהגנה כי הם לא מרגישים בטוחים, אז ההצטרפות שלהם להתקפה נפגמת. זה כדור שלג. הכל יפול ויקום על זה. בורו הגיעה לכמות אחד על אחד שמספיקה לחודשיים. בראון מעולם לא היה ברמות האלו וחוסר סגירה אלכסונית בגול הראשון פלוס הטעות בגול השני מספרת את הסיפור.התעודדתי מרוח הקרב ומסכים עם אביעד בקשר לקבלת ההחלטות של גיגס במיוחד לאור העובדה שהאחד על האחד כבר לא קיים.
השיר על פארק-מקסים ומשובב לב…(אגב, גם השיר על אנדרסון לפי הלחן של אגדו דו דו, עם שורת מחץ נהדרת בסוף, נהדר).

רועי 6 באפריל 2008

ממה שאני ראיתי את טבז יש לו כושר גופני אדיר והוא רץ ללא הפסקה לוחץ רודף אחרי בלמים כל הזמן בתנועה מנסה להתפנות.יונטייד בצרות 5 משחקים לסיום העונה ונותרו לה משחקים מול ארסנל וצ'לסי בחוץ ולצ'לסי יש משחקים הרבה יותר נוחים היום הם סיבכו את עצמם.

tksr 6 באפריל 2008

אני ממשיך לתהות מה סקולס עושה על המגרש (לבד ממסירת הכדור ימינה ושמאלה וכבר לא לעומק) ? הוא חסר משמעות במשחק ההתקפה,הוא איבד את המהירות,הוא ממעט להכנס לרחבה וכמעט לא בועט לשער.יונייטד שיוועה היום לשחקן שימתין מחוץ לרחבה ובתנאי המגרש יטווח שוב ושוב את השער.כמה נאני חסר היום ולא רק בשל חולשתו השיגרתית של גיגס.עם כל הכבוד לעייפות של טבז אני מצפה שבדקות הכרעה טבז לא יתרוץ על המגרש אלא ימתין ברחבה לכדורים,כנ"ל רוני.החולשה של גיגס מסרסת את משחק האגפים של יונייטד ויותר מדי פעמים יונייטד מנסה להכנס לרחבה דרך האמצע הצפוף.בשני המשחקים האחרונים ואן דר סאר בגדולתו.מוזר שיונייטד הוציאה סכום כסף גדול כל כך בעבור הארגריבס ומשתמשת בו לאחרונה יותר כמגן ימני.בכסף שהוציאו עליו אפשר היה להביא שלושה מגינים ימניים מצויינים.
ועדיין הכל תלוי ביונייטד.ניצחון על ארסנל הוא לא בלתי אפשרי (תלוי גם באיזה מצב רוח ארסנל תגיע למשחק אחרי המשחק בליברפול) והכל כנראה יתנקז למשחק נגד צ'לסי.אפשר לסיים את העונה עם שני תארים וכמעט באותה מידה אפשר לסיים את העונה ללא תואר.

קידן 6 באפריל 2008

לון- נאני החלים מהפציעה והוא יהיה כשיר למשחק מול רומא. (לפי פרסומים זרים).

cookie-monster 6 באפריל 2008

אביעד- בטוח שהיית זורק את נוויל אחרי פציעה למשחק בתנאים כאלה ?

אמיר 6 באפריל 2008

חברים..זה מה שמחכה לנו עד סוף העונה..קבוצות שיש להם על מה להילחם(צ'לסי,ארסנל)ושלוש קבוצות(בלקבורן,ויגאן,וסטהאם)שישמחו "להתאבד" על המגרש כמו
מידלסבורו ולתקוע לנו מקלות בגלגלים.
חבל שסיטי העלובה חסרת האופי לא נלחמה כך אתמול..אני עדיין לא מעכל איך הקבוצה הגרועה הזאת עם המאמן הכי אוברייטד באירופה לקחה לנו שש נקודות.

וכמה נקודות למחשבה:
1.בלי ריו לא תיהיה אליפות!!
2.אם נאני בריא גיגסי שווה ספסל!
3.בהרכב מלא אני רואה אותנו מוציאים לפחות נקודה מול צ'לסי.
4.צ'לסי עדיין בשני משחקים לא פשוטים מול אברטון וניוקאסל המשתפרת בחוץ.

ליאונידס 6 באפריל 2008

הפסד נגד ארסנל והלחץ בקבוצה יהיה קשה מנשוא-זה משחק של MAKE OR BRAKE.

אמיר 6 באפריל 2008

רונן,
קשה לי להאמין שלבחור החזק,הנחוש,הלוחם,המהיר שקוראים קרליטו טבז אין כושר גופני לעונה מלאה של פרמייר ליג ואירופה.
אני מקבל את העובדות אבל איני משליך מהם לעתיד אלא בוחן את העבר.
אני מאמין שהכנה לקויה מאוד של טרום העונה בשתי האחרונות
היא היא הסיבה האמיתית.
הבנאדם לא הורשה להתאמן עם וסטהאם ויונייטד עד שנפתרה הסאגה של ההעברתו.
בשנה הבאה זה יראה אחרת לחלוטין!

עדי קיסן 6 באפריל 2008

תקנו אותי אם אני טועה – כושר זה עניין שאפשר לעבוד עליו. בסכומים האלה הוא יכול לעבוד על הכושר הגופני. כמו שרונאלדו עבד על הריבועים (או זאת זה הוא עשה בשביל ספונסרים)

אביעד 6 באפריל 2008

קוקי מונסטר, ברוב המקרים לא הייתי מעז לחלום על לשלוח למגרש שחקן שלא שיחק שנה שלמה, במשחק מכריע בליגת האלופות, כ"כ קרוב לסוף העונה.
במקרה הזה, לאור היתרון מהמשחק הראשון, לאור העדרו של וידיץ' (ואולי גם של ריו), עובדה שמאירה את כל החסרונות של בראון שהשניים האלו כיסו, ולאור העובדה שמדובר בשחקן כ"כ מנוסה עם תשוקה כ"כ עזה, התשובה היא כן, הייתי שולח למערכה את גארי נוויל ללא היסוס. לגבי סילבסטרה למשל לא הייתי מסתכן.
יאיר, לא דיברתי על להחזיק על הספסל בלם ברמות הגבוהות ביותר, אבל בלם ברמתו של אלכס (שטוב בהרבה מבראון) דווקא כן שווה להחזיק. למנצ'סטר יש לדעתי בלם כזה – ג'ראר פיקה. הוא אמנם צעיר וחסר ניסיון, אבל מגיעה לו הזדמנות וחבל שהוא לא קיבל יותר הזדמנויות במהלך השנה.
עם זאת, שלא יהיו אי הבנות, א'ושיי ובראון ראויים להיות בסגל היונייטד כמחליפים, רק שברגע האמת עדיף להרכיב מישהו אחר. לי נראה שאם ההגנה שלנו היום הייתה מורכבת מבראון (או נוויל) באגף ימין, פרדיננד ופיקה במרכז ואברה בשמאל, לא היינו חוזים בהתפרקות הגנתית כמו זו שא'ושיי ובראון הפגינו.

רונן דורפן 6 באפריל 2008

עדי, אמיר. ברור שאפשר לעבוד על כושר גופני – וזה הפתרון היותר טוב. הייתי רוצה לראות את טבז נשאר – אבל הוא חייב להשתפר.

tksr- גם לי יש תחושה כזו לגבי סקולס. הוא מנהל נפלא את המשחק – אבל לא מהווה איום על השער. הוא עדיין שחקן לגיטימי בקבוצה – אבל כנראה בתקופת דמדומים. אנדרסון היה מן הסתם נכנס – אם לא היו חילופים כפויים.

רועי – כפי שאומר אמיר… לצ'לסי אין משחקים נוחים, כי הם צריכים לשחק נגד מנצ'סטר יונייטד… אני לא מקבל בשום אופן את הטענה שהם פייבוריטים נגדנו באיזשהו מגרש.

אביעד- גיגס אכן נראה עצוב. כנראה שפארק ונאני צריכים לפתוח לפניו.

לון – נאני אכן פצוע אבל כמעט החלים. לגבי הערה שלך מדיון קודם – אולי זה הזמן להארגריבס – שהוא הכי דפנסיבי מהקשרים המרכזיים שלנו.

רונן דורפן 6 באפריל 2008

ושכחתי – עוד צעקת קרב הקשורה לפארק:
he shoots! he scores! he eats labradors!

Birdman of Savannah, GA 6 באפריל 2008

ניהול עונה סופר-מטומטם של פרגוסון. שחיקה מטורפת של וידיץ'-פרדינד-אברה, כאשר על הספסל מתייבשים שייסי ופיקה. מי שלא רצה לשלב אותם כשהיה אפשר, חייב עכשיו לשלב אותם בשיא העונה.
לעניות דעתי העניה באמת תואר מאמן השנה באנגליה מגיע לאברם גרנט אשר קיבל קבוצת אמצע טבלה ולקח אותם למקום ה… גרנט צבר יותר נקודות למשחק מכל מאמן אחר.

רונן דורפן 6 באפריל 2008

בירדמן – עם כל הכבוד להחלטה שאותה נימקת לא פעם בפטריוטיות לרצות בהצלחתו של גרנט – זה קשקוש. גרנט קיבל קבוצה מעולה, היקרה ביותר בהיסטוריה של הכדורגל האנגלי, שנבנתה על ידי מוריניו במשך שלוש שנים. היאשהייתה ממשיכה לתפקד לולא בעל הבית והיושב ראש היו חושבים שהצלחת המאמן גורעת מכבודם שלהם. גרנט הצליח איתה יפה – אבל לומר שזו הייתה קבוצת מרכז טבלה זה מופרך. בינתיים הקבוצה הפסידה את שני התארים בהם החזיקה. היא תבחן כמובן בשני התארים החשובים יותר. אינני אומר שהוא נכשל – בסך הכל אלו מפעלי גביע – אבל בכל מקרה מאמן העונה צריך להיות מישהו שהכין את קבוצתו לעונה. הרבה ממי שנראו טוב תקופה ארוכה – כמו אריקסון ואוניל מסיימים גרוע.
מועמד מעניין לתואר צריך להיות המנג'ר נגדו שיחקנו היום. מידלסברו זו חיה אחרת לחלוטין מבימי סטיב מקלרן.
לגבי פרגוסון – הוא לא מומחה רוטציות. הוא ארכיטקט של שחקני כדורגל גדולים. רוצה רוטציה טובה? לך לצ'לסי או מרסיסייד.

Birdman of Savannah, GA 6 באפריל 2008

להתראות בשני התארים החשובים יותר.

Danny 6 באפריל 2008

Ronen: one little glitch, and every one gets excited! Let Sir Alex do his job. Give him some credit, now that “money Time” is approaching

legal alien 6 באפריל 2008

עוד סיבה לאופטימיות – רוני הסקיע שוב (דרדלה ובפוקס, אבל כדור ברשת), ואני מקוה שהוא ימשיך במומנטום הזה. מצב הרוח שלו עשוי להיות ההבדל. ואן דר סאר היה אדיר.
חייבים לנצח את ארסנל. חייבים. זה יוציא לצלסי הרבה רוח מהמפרשים. המחשבה על דרוגבה מתמודד מול ההגנה שלנו כמו שהיא נראתה היום לא עושה לי טוב על הלב

legal alien 6 באפריל 2008

ובחלומי אני רואה את קרליטו בתור יורש ראוי ל – האם אעז אפילו לומר זאת ? – אולה גונאר סולשיאר. אני רואה את הפוטנציאל לכך שזה יקרה (אמנם תג המחיר שונה מעט אבל זה לא כל כך עקרוני)

Yair 6 באפריל 2008

קבוצת אמצע טבלה? ממש אין לי כח לבדוק, אבל אני די בטוח שגרנט קיבל את צ'לסי במקום לא נמוך משלישי.

קורא 6 באפריל 2008

האמת שכל שיש לי להגיד הוא שהשיר על פארק פשוט גאוני ומעלה חיוך על פניי.

yoni 6 באפריל 2008

אני חייב להגיד שבניטז לא שורד ליגות, ונגר גם תמיד גומר את הסוס מוקדם, ושמיטת הנקודות הבאמת זמנית הזאת לא תאבד את האליפות. קצת יותר דרמטי. לגבי הקשים: ונגר חושב אירופה, וניקח את ארסנל. גם במשחק הזה לגרנט ישקשו הביצים כמו במשחק הראשון שלו בקבוצה, בפקו אולד טראפורד, ונצא עם תוצאה טובה משם.
האליפות וגם רומא לגמרי בידים שלנו ונעשה את העבודה.

*והיום לשלג הסוער היה תגבורת של כמה שחקני מידלסבורו אבל בכללי, השלג לבד ניטרל את רונלדו.

yoni 6 באפריל 2008

בניטז התפלק לשם. מה החלוש הזה קשור?

רועי 6 באפריל 2008

ליונטייד אין שום עמדה על במגרש בה יש לה שחקנים טובים יותר מצ'לסי(חוץ מרונאלדו) ההרכבים בערך באותה עוצמה אפילו עם יתרון קל לצ'לסי אז צ'לסי בבית שלה בהחלט יכולה להיות פייבורטית. המקום שבו יש יתרון ליונייטד זה עמדת המאמן.ואני חושב שלסקולס יש עדיין מה למכור סקורר הוא אף פעם לה היה והוא עדיין מנהל משחק ברמה גבוהה מאוד.

tksr 6 באפריל 2008

ערב ספורטיבי מופלא – הפועל מנצחים את בית"ר,אפי שוב מנצח ביד אליהו והפועל שאול תל אביב ירדה לראשונה בתולדותיה (ביטוי שחוק יחסית לקצב הירידות של הקבוצה בשנים האחרונות) לליגה א'.
להערכתי מבחינת נקודות גרנט בתקופה שבה הוא מנהל את צ'לסי צבר יותר נקודות מפרגי.שווה בדיקה.

cookie-monster 6 באפריל 2008

גרנט קיבל את צלסי במקום החמישי

RTZ 6 באפריל 2008

חברה עם כל הכבוד לא הייתי ממהר להספיד את גיגס, גם לי עצוב לעיתים לראות אותו רחוק מימי הזוהר, אבל בידיוק בזה היונייטד נבדלת מקבוצות אחרות, בערך המוסף של השחקנים האלה של גיגס של סקולס אולי אפילו נוויל ואין לי ספק את מי אני רוצה לראות בשלבים המכריעים של ליגת האלופות על המגרש… ואם יורשה לי בפרפרזה על רמי וייץ ו"הקבוצה של הגורל בניצחון של הגורל" אז אין דבר שאני יותר רוצה לראות מאשר את גיגס מניף את הגביע אירופה אחרי משחק משמעותי שלו "הקבוצה עם המסורת בניצחון של המסורת"

Birdman of the de ja vu 6 באפריל 2008

את התגובה הבאה אמרתי בתאריך 6/3/2008 בפוסט שנקרא: "ליון (בית). בסך הכל ניצחנו":
"למה אין רוטציה בהגנה? למה אברה, וידיץ‘, ופרדיננד לא מקבלים מנוחה אף פעם? עדיף לשלב את שייסי ופיקה נגד יריבות זניחות מאשר להיקלע למצב של חוסר ברירה."
למה מה שכל איש ציפורים שם לב אליו, רק פרגוסון לא רואה?

בקישור ובהתקפה פרגוסון ניהל רוטציה כמו גדול, כולם קיבלו מנוחה. למה לא בהגנה?

יואב 6 באפריל 2008

יונייטד עדיפה על צלסי במרכז ההגנה, שוער ורונאלדו. מעבר להשוואות יבשות, יונייטד משחקת טוב יותר מצלסי, מתקיפה יותר , סופגת פחות.קול ודרוגבה, הם היחידים שנכנסים להרכב של יונייטד לדעתי אבל מה שמשמעותי יותר כרגע זה מי יעמוד בלחץ. לא מי יותר טוב. הרמת נבדל שגוייה באחד אפס לנו, והפקרות של בראון בסגירה האלכסונית גורמים לנו לנהל את הדיון הזה בכלל ולשינוי המומנטום במשחק שהיה. זה כדורגל.
אברהם הפסיד את רוב משחקיו החשובים(למרות הדמגוגיה בגרוש שלו) . בואו נראה אותו עכשיו.קצב צבירת הנקודות שלו(יותר מפרגי, פחות מפרגי)מלמד על מה, בדיוק? מה הרלוונטיות של זה?שיצליח עם קבוצת מרכז טבלה בסקוטלנד ואז נוכל לבחון את זה ברצינות. כל מאמן סביר יוציא יותר תוצאות חיוביות משליליות בסגל הזה.

רועי 6 באפריל 2008

יואב צ'ך עולה בכמה רמות על ואן דאר סאר אין בכלל מה להשוות(אם התכוונת לקודי'ציוני אז ואן דאר סאר יותר טוב). מרכז השדה של צ'לסי עם באלאק למפארד ומקאללה הרבה יותר חזק מסקולס ואנדרסון או כל וריאציה אחרת.רמת ההתקפה די זהה שוב חוץ מרונאלדו בהגנה יונטייד יותר חזקה העונה בעיקר בגלל היעדרות ארוכה של טרי.לזכות יונטייד זה שהם משחקים כדורגל הרבה יותר התקפי ויפה מאשר צ'לסי.ולמה לזלזל בגרנט הוא ביינתים מסתדר יפה מאוד בצ'לסי הכדורגל השתפר מאז תקופת מורינו במבחנים הראשונים הוא עמד מצוין עכשיו הוא צריך להתחיל להביא תארים(לא בהכרח העונה) ולהוכיח שהוא מסוגל לבנות קבוצה משלו בקיץ ולא רק לעבוד עם מה שמוריניו בנה.

יואב 6 באפריל 2008

מאותה סיבה שנתת קרדיט להגנה של יונייטד בגלל פציעתו של טרי,אני נותן לואן דר סאר בגלל פציעתו של צך.(אגב, זאת עונה נהדרת של ההולנדי מול עונה לא מזהירה של צך גם שהוא בריא).
יכול להיות יותר פרטני בקשר להרכב כמו אברה, רוני וטבז שנותנים עונה הרבה יותר טובה מהמקבילים שלהם ואני לא מחליף את קאריק סקולס ואנדרסון באף אחד מהשמות שציינת.אתה מדבר על שמות(וזה בהחלט יש להם) ואני על מה שבאמת קורה.לא באלאק ולמפארד נמצאים בשיאם.קול נהדר.
הקולקטיב ביונייטד זורם וזה מה שחשוב.לא השמות. אלא ההדגשים.
ואני ממש לא מסכים בקשר לרמת הכדורגל ומעטים מאוהדי צלסי, יסכימו איתך. חובת ההוכחה היא עליו כמו על כל אחד. גם על אלכס.

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 6 באפריל 2008

למרות עונה מצוינת לואן דאר סאר צ'ך גם לא בשיאו פשוט שוער יותר טוב בכמעט כל אספקט. למפארד בעונה טובה מאוד כובש הרבה מאוד יהיה הקשר עם הכי הרבה שערים בתולדות הפרמרלייג בהחלט יותר טוב ממקבילוו ביונטייד.באלאק קשר אולי הטוב בעולם בעיניי יחד עם גר'ארד בעונה לא מזהירה אבל בהחלט לא נופל מקאריק והארגריבס.והמקבילים של רוני וטבז בצ'לסי הם קול ודרגובה ואין הבדל משמעותי בין התרומות שלהם(לפחות סטיסטית).אברה באמת יותר טוב ממקבילו בצ'לסי אשלי קול.בתקופת מוריניו צ'לסי שיחקו משהו שהוא עלבון לכדורגל מאז שגרנט הגיע הם תוקפים יותר וכובשים יותר אפילו היו שתי שישיות ומנסים לשחק יותר כדורגל התקפי.וברור שחובת ההוכחה על גרנט.

רועי 6 באפריל 2008

אנונימי זה אני.

רועי 6 באפריל 2008

רק כדי להבהיר הכוונה בקשר עם הכי הרבה שערים הכוונה לקשר מרכזי לא לשחקן אגף.

יואב 6 באפריל 2008

באלאק הטוב בעולם? על סמך מה?הוא רוב הזמן לא שיחק בשנה וחצי האחרונות ובצדק. הוא לא שחקן הרכב שם רוב הזמן ופצוע כרוני. הוא ולמפארד זה אותו שחקן.והוא לא מתקרב למספרים של למפארד.
אני חושב שהשמות קצת מסנוורים אותך או שלא ראית את צלסי מספיק. התפוקה שלה שווה הרבה פחות מסך חלקייה.
את הכימיה בין רוני, רונאלדו וטבז שום מספר לא יצליח לכמת ושום אברהם לא יצליח ללמד כי ההדגשים שלו אחרים לגמרי.וזה לגיטימי.זה קרב בין תפיסות אחרות של המשחק.
כמובן שיונייטד רחוקה פציעה אחת(רוני או רונאלדו או טבז או ריו)משמעותית, מקטסטרופה ספורטיבית אפשרית. כי היא הכי מוכשרת, מאוזנת ומאומנת. אבל זה לא מבטיח כלום בסופו של היום.

gass12 7 באפריל 2008

פרגי יודע לנהל מצויין את מערך השחקנים ומשתמש היטב בסגל שלנו . אבל מאידך יש לנו שמיכה קצרה
בעורף רק "בזכותו" .להשבית בלם מוכשר כמו פיקה רק בגלל טעות אומללה ונוראית אחת?
תן לו מאסר עולם עם עבודות פרך למה לא?

זה הרי קרה בשנה שעברה כשוידיץ' נפצע נכנסנו לסיחרור !!התגברנו על הפנצ'ר בליגה
בין היתר גם בגלל סידרת 5 משחקי התיקו הרצופים של "מוריניו הגדול"(עאלק).שלא השכיל לנצח
מהתיקו נגדינו בגשר ועד לסיום העונה.

מה שלמעשה אני טוען הוא : "שימוש יתר בריו "הצוק".. בגלל חלוקה לא נכונה של הכוחות .ובגלל הימנעות
משימוש בשני בלמים טבעיים מוכשרים מאוד פיקה או אוואנס.או אפילו צ'סטר שגם מציג יכולת טובה.
הכל טוב ויפה כל עוד ריו מקבל תמיכה/עזרה/חיפוי מנמניה וידיץ' אבל בא לך משחק כזה כמו אתמול
שפתאום בשלב מסויים כשכמעט חטפנו את השלישי התפללתי שלא נחטוף תבוסה בגלל שההגנה
שלנו נראתה זוועה.עד לייצובה על ידי הארגו ופיקה. אבל החמור ביותר ומה שאכן קרה בפועל
בגלל תנאי מזג האוויר הקשים ובגלל עומס רב מידי ולא מוצדק על ריו.פציעה שלו.
אני מקווה מאוד שזו פציעה יחסית קלה ולא יותר מזה.
שנה שעברה למעשה זה עלה לנו בהופעה אומללה בסאן סירו(מה שלא גורע ממילאן הופעה חד פעמית נדירה ביותר.שלא הצליחה לשחזר מאז)והדחה מהמפעל.

לכן לסיכומו של עניין . גדולתו של אדם שמודה בטעויות שלו. לטעות פעם אחת זה אנושי.
לטעות פעמיים זה טיפשי.
יש כאן טעות וחייבים לתקן אותה ולא בשיטת הטלאי והפנצ'ר. (אושה) אלא חלוקה נכונה של 60 המשחקים
(כמעט) בעונה על 4 בלמים בדיוק כפי שס'ר אלכס מתנהל נכון לגבי חוליית הקישור.מה שיעניק לבלמים הצעירים נסיון ולימוד לצד הגדולים ביותר .ולנו כקבוצה יעניק גידול הדור הבא בשקט נפשי +הכנה של בלמים ראויים למקרים כפי שקרו וקורים שוב .כי פציעות זה חלק אינטגרלי מהמשחק וחייבים לקחת אותם בחשבון בחשיבה ארוכת טווח ברמה של תיכנון ואסטרטגיה.

ד"ר א. 7 באפריל 2008

רונן –

מעניין אותי לשמוע אם עדכנת את דעתך לגבי מידת התחרותיות והעניין בכדורסל ישׂראלי השנה.

הכי טוב הגדיר את המצב מאיר טפירו: "בסוף מכבי עוד תגנוב לנו אליפות".

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 7 באפריל 2008

השחקן היחיד שהייתי לוקח מצ'לסי הוא אסיין.יונייטד זקוקה לקשר אחורי עוצמתי וצריך לקוות שבקיץ פרגי סוף סוף יחתים אחד כזה ולא ימשיך בנסיונות הסרק להסב קשרים התקפיים להגנתיים כפי שהוא עושה בשנים האחרונות.וגם שני חלוצים חדשים לא יזיקו.

רונן דורפן 7 באפריל 2008

דוקטור א' – פרשת שלכטרגייט חיסלה את העניין שלי בכדורסל ישראלי… אני חושב שהקיפוח של אפי בירנבוים בנושא המאמן הלאומי זועק לשמיים. אם העורך דין לא רוצה אותו בקבוצה שלו, זה עניינו הפרטי. אבל חייבים לתת לו הזדמנות בנבחרת.

רפי שד אדום 7 באפריל 2008

אתמול באמת שרו את השיר על פארק גם לפני שהוא נכנס איזה 4 פעמים…
שיר מצחיק :)

ועזבו את זה שהחמצנו במצב של 1-0, גם קופחנו עם יד ברורה ברחבה שהייתה מושטת ומנעה בעיטה לשער וגם נשרק נבדל שלא היה כשרוני היה במצב של אחד על אחד.

לגביי טבז, לדעתי יש לו את הכושר הראוי, אבל הוא לא יודע לחלק את הכוחות שלו… לפעמים הוא מסוגל לדפוק ספרינט על 70 מטר אחרי שחקן, שזה דבר שכיף לראות, אבל אם אין כוח, אל צריך לעשות את זה.
גם רוני עושה את זה, אבל נשאר לו כוח אח"כ.
לדעתי אין טעם לממש את האופציה עליו, אל תשכחו שהיינו מקושרים להרבה חלוצים בפגרה וגם בזו של אשתקד, וכולם היו חלוצי מטרה ובסוף סיימנו עם קשר-חלוץ שהיה דיי ברירת מחדל.
נקווה שבפגרה הקרובה נדע להביא שחקן חוד מובהק (מישהו אמר הונטלאר אולי), ולא "חלוץ" שיכולת הכיבוש שלו היא לא המעלה הכי גדולה שלו. (טבז מחמיצן גדול למי שלא שם לב)

ד"ר א. 7 באפריל 2008

מה היית עושׂה ללא שלכטרגייט? לפחות עכשיו יש לך תירוץ.

בקשר לאפי, במכבי כבר העירו לאחרונה שהוא מועמד ראוי לשנה הבאה. זה לא רעיון רע, ביחוד לאור העובדה ששוב צפוי לנו תהליך בניה מחדש (אפשר רק לקוות…)

ואם לא, אין ספק שהוא ראוי לאמן את הנבחרת. מבני השרון הוא מפיק הרבה מעבר למה שהיה אפשר להעלות על הדעת לפני פתיחת העונה. שווה בהחלט לערוך את אותו הניסוי גם בנבחרת.

שחמוביץ' 7 באפריל 2008

משחק קשה!
לא לשכוח חברים, גם לפני שנה הוצאנו תיקו 1-1 בבית מול מידלסבורו, 4 מחזורים לסוף, מה שהוריד את ההפרש התאורטי מצ'לסי ל-2 נקודות (היו להם משחקים חסרים), וכל זאת לפני משחק בסטמפורד-ברידג'.
כולנו זוכרים איך זה נגמר.
הפעם אנחנו 5 משחקים לסוף, עם יתרון של 3 נקודות (שזה בעצם 4 בגלל הפרש שערים) והיכולת שלנו טובה בהרבה.
ההתאוששות של ווידיץ-פרדיננד מהפציעות היא קריטית. בלעדיהם יהיה קשה לעבור את ברצלונה, ולהמשיך להוביל בליגה.
דווקא המשחק ביום שבת נגד ארסנל פחות מדאיג אותי. זה מסוג המשחקים שווסלי ואושיי נותנים את אקטרות שלהם.
שני החברה האלה, במשחקים מול הגדולות (מרסי-סייד, צלסי,ארסנל) נותנים הצגות שנה אחרי שנה, ותרשמו את זה – גם נגד לאקי ארסנל הם ייתנו הצגה.
המשחק אתמול היה קשה למדי. מזג אוויר נוראי, ויכולת מאוד בינונית של הקישור.
לדעתי במשחקים כאלה שווה תמיד לשחק עם שלושה קשרים במרכז, מה שמוריד משמעותית את הלחץ על ההגנה, ונותן לך אפשרות להעלות חלוץ מהספסל ולשנות משחק. דבר שלמעשה לא קיים השנה ביונייטד בגלל הפציעות של סאהה.
בכל מקרה, צריך לעבור את שלושת המשחקים המאוד קשיים שיש לנו לפני צלסי: רומא-ארסנל-בלקבורן, ואם נגיע ביתרון של לפחות 3 נקודות, אני מאמין שזה שלנו.

דרך אגב שירים:
בביקורי האחרון באולד-טרפורד, הם שרו את השיר על ווידיץ.
המנגינה זהה לזו של פורלן ("דייגן, אווו, דייגו, אווו….)
האם מישהו יודע איך זה הולך בדיוק?

רונן דורפן 7 באפריל 2008

שחמוביץ – נאה דרשת. בסך הכל יש פה תוצאת תיקו נגד קבוצה ביתית מצויינת בתנאי מגרש כמעט בלתי אפשריים. מצבנו הוא הטוב בליגה והטוב בליגת האלופות.

רועי 7 באפריל 2008

יואב אמרתי שבאלאק בתקופה לא טובה אבל הוא אבל עדיין מהדרג הראשון של קשרים בעולם בנגוד לקישור של יונטייד(חןץ מאנדרסון).יש לו את היכולת להיות הטוב בעולם.ומה שאמרת זה בעיה גדולה ביונטייד פציעה ארוכת טווח של שחקן משמעותי יכולה להיות קטסטרופה בצ'לסי היו המון פציעות העונה של טרי, צ'ך, דרוגבה, באלאק ,למפארד,קראבליו,אסיין. והם עדיין באותו מצב כמו יונטייד מבחינת האפשרות לזכות בתארים.וכן אתה צודק השלם קטן מסך חלקיו וזה היה גם בתוקפת מוריניו המבחן של גרנט זה מה שהוא יוציא מהסגל בעונה הבאה.

רונן דורפן 7 באפריל 2008

רועי – אני מסכים איתך שהסגלים פחות או יותר שווים באיכותם – חוץ מרונאלדו. רק שבמצב הנוכחי לא הייתי מחליף אותו אפילו בשני שחקני צ'לסי, אפילו שלושה. בלעדיו אני לא חושב שיונייטד הייתה מועמדת לתארים. הפער האמיתי בין הקבוצות הוא סגנוני. באיזשהו מקום הייתי רוצה שנזכה באליפות בהפרש שערים – כי זו תהיה האליפות הכי צודקת. מצב בו יש שוויון בתוצאות אבל קבוצה אחת זוכה באליפות משום שהיא משחקת עבור הקהל והכדורגל היפה.

רועי 7 באפריל 2008

רונן בזה אתה צודק על איכות הכדורגל בלבד יונטייד צריכה לזכות בתואר ולהוכיח שהכדורגל היפה עדיין משתלם ברמות הגבוהות ביותר.ויונטייד צריכה להיזהר מהתלות ברונאלדו שהתפתחה מהר מאוד תוך עונה וחצי הוא כבר הקבוצה והוא משקף את יכולתיה שלא יקרה מה שקרה לברצולנה כשרונלידינו כבר לא בשיאו מסיבות כאלה ואחרות והקבוצה נחלשה בצורה דרמטית.

אביעד 7 באפריל 2008

רועי – לצ'לסי יש יתרון בהרכב רק בעמדת המגן הימני (אל תשכח שווס בראון הוא המחליף), בעמדת הקשר האחורי (אסיין), קשר שמאלי (קול) ודרוגבה בעיקרון עדיף על טבז אם כי זה לא בטוח שדרוגבה עדיף ליונייטד לאור השוני בסגנונות.
לגבי התלות ברונאלדו, מה שמעניין זה כיצד רונאלדו מבקיע את השערים שלו. בכל דרך אפשרית, אבל לא היו לו הרבה שערים העונה שרק רונאלדו יכול להבקיע. תוציא אותו מההרכב ומנצ'סטר תיחלש מאוד, אבל תסתגל ותיתן פייט (אל תשכח שהמשחק אולי הכי טוב של מנצ'סטר השנה, ארסנל בגביע, היה ללא רונאלדו). צ'לסי תלויה בדרוגבה לא פחות.
שחמוביץ', לנמאניה יש 2 שירים מרכזיים:
He'll F**kin' Murder Ya! (to the tune of Volare)
Nemanja ohhh, Nemanja ohhh,
He comes from Serbia…
He'll f**kin' Murder Ya!

——————————————————————————–
Is it Nemanja? (tune of 'Monster' by Automatic)
What's that coming over the hill?
Is it Nemanja?
Is it Neman-ja?

רפי שד אדום 7 באפריל 2008

אם בשירים עסקינן, אז קבלו את אחד האחרונים הטובים…
הקטע האחרון ממש כייפי :)

Anderson-son-son
He's better than kleberson
Anderson-son-son
He's our midfield magician
To the left, to the right
to the samba bit all night
he's class he's fast
AND HE shits on Fabregassssss…

רפי שד אדום 7 באפריל 2008

המלצה…
כנסו לכאן –
http://www.fanchants.com/football-team/manchester_united/

כל המילים של השירים כולל סאונד.
(שלא תבואו, לאיזה פאב ב11 למאי נגד וויגאן, או ב21 למאי במוסקבה, לא מוכנים. טפו טפו טפו)

גלן 7 באפריל 2008

מובנת לי ההתעניינות פה במריבת לבייב-גיאדמק אבל אני ממש מנסה להכנס לראש של דרבי (היתוש הזה שלא הפריע לאף אחד או מקסימום האחים גינדי).
סגל המליונים שלהם לא מצליח להחליט מה יותר חשוב: לעבור את שיא ההפסדים של סנדרלנד או או את שיא מעוט הנצחונות של סנדרלנד. מי אמר שחייו של אוהד כדורגל אנגלי אינם מעניינים בעידן הגדלת הפערים?

רועי 7 באפריל 2008

אביעד לא הייתי לוקח את המשחק מול ארסנל כמדד הם עלו בהרכב חלש מאוד.רונאלדו מבקיע העונה בדרכים יותר "פשוטות" אבל חוץ ממנו אין מי שיבקיע לטבז יש 12 לרוני 11 לא מה שהיית מצפה משחקנים ברמתם מוזר להגיד את זה על אבל בלי רונאלדו אין ליונטייד מי שישים את הכדור ברשת.

רועי 7 באפריל 2008

ועל איזה תלות בדרוגבה אתה מדבר כל העונה הוא לא שיחק בגלל פציעות ואליפות אפריקה וצ'לסי הסתדרו.

גלן 7 באפריל 2008

ד"ר, נכון לרגע זה יש לך מזל אפילו לשמוע כזה משפט. תחשוב שבכדורגל העולמי העליון הפעם האחרונה שכזה משפט נשמע היה בסוסיאדד ב 2004 (אם לא נחשיב את גרמניה). התוצאה בסוף הייתה שבאמת מכבי לקחו….

רונן דורפן 7 באפריל 2008

גלן – אבל בכדורגל העולמי לפחות יש כמה מכבי.

גלן 7 באפריל 2008

רונן: זה (עדיין) נכון. אגב אם דרבי ינצחו עוד משחק אחד עד תום העונה, אני אמליץ כיועץ בלתי-תלוי לליגה להוסיף משחק 39 . לא יודע מאיפה בא לי הרעיון.

באבא ימים Old Timer 7 באפריל 2008

הבלוג מתמוגג…
במה זה שונה מלזרוק בננות לג'ון בארנס?

רונן דורפן 7 באפריל 2008

אולד טיימר – בקונטקסט.
את הבננות לג'ון בארנס זרקו אנשי הנשיונל פרונט שהיו נוסעים עד דרום אמריקה בכדי להפגין נגד שחקן שחור בנבחרת אנגליה.
הבדיחה על פארק היא כמו בדיחה על פרסים-רומנים-יהודים או על כל עדה אחרת..

אביעד 7 באפריל 2008

רועי – במשחק בין ארסנל ליונייטד כל קבוצה שיחקה ללא 5 שחקני הרכב. ארסנל גם עלתה עם הכוכב הכי גדול שלה. חוצמזה שאם ראית את המשחק אתה יודע שארסנל בהרכב מלא גם הייתה מובסת (בעיטה ראשונה לשער בדקה 65…).
צ'לסי הסתדרה ללא דרוגבה. אבל המירוץ שלה לאליפות תוך צמצום הפער מארסנל ויונייטד התחיל רק כשדרוגבה חזר. רק שים לב מה שיטת המשחק של צ'לסי כשהיא בפיגור שער – רק כדורים ארוכים לדרוגבה בתקווה שהוא יוציא מזה משהו (דוגמא מייצגת ניתן לראות במשחק מול ארסנל). מנגד, שים לב מה מנצ'סטר עשתה אתמול בפיגור שער – משחק מסירות שניהל סקולס או מתפרצות דרך רוני/טבז/רונאלדו, בשום שלב של המשחק מנצ'סטר לא עברה לשיטה של "בוא נמסור לרונאלדו ונקווה לטוב".

רונן דורפן 7 באפריל 2008

אביעד – זה אולי נכון… אבל אולי חבל שלא עשו את זה..

רועי 7 באפריל 2008

אביעד אף אחת מהקבוצות לא לקחה את המשחק במלוא הרצינות. ולא חל שינוי מהותי בהפרש הנקודות מאז שדרוגבה חזר זה היה 5 הפרש ועבר ל 3 גם בלעדיו זה היה קורה.ודרגובה היה גרוע מאוד לדעתי כמעט לאורך כל המשחקים בהם שיחק העונה הוא משחק באנוכיות וכמעט באפטיות הוא הפסיד לצ'לסי את המשחק מול פנרבח'צה בשורת החמצות וחוסר נכונות למסור חוץ מהמשחק מול ארסנל הוא יותר נזק מתועלת.

old timer 7 באפריל 2008

Its not a joke about Koreans, its a joke about Park. I assume that when ManU's first homosexual player will take the pitch the blog will think the following chant is really cool:
"He's great, he's class, he takes it up the ass"

עמיחי שלו 7 באפריל 2008

שיר מופלא על פארק, מוכיח שגם אצלכם יכולים להיות מדי פעם הברקות שנונות מצד האוהדים בתוך כל אכילת השרימפס

נודניק 7 באפריל 2008

לפני כמה ימים הבלוג נבר בארכיון ומצא לנכון להלל את אלו שנבאו 35 שערים לרונאלדו.

הבלוג נמנע (עד שעות אלו ממש) להתייחס לשערוריה אותה ניבא הבלוג באורח מדוייק:
שימון הילך אימים על מערכת המשפט וכפה עליה לסגור את התיק נגד וויל בינום. שערוריה!!!
אני מציע את ההשערה הבאה: מכב"י הפסידה לרמה"ש בכוונה ע"מ להסית את תשומת הלב מן השחיתות במערכת המשפט.

רונן דורפן 7 באפריל 2008

נודניק – לא אתייחס לכך מן הטעם הפשוט. אינני יודע את העובדות המשפטיות. אני אולי חושד בהשערה שאתה מעלה – אבל מערכת המשפט נהגה על פי הפרוצדורה ואם אין לי גישה לעובדות אז אין לי מה לומר. מצטער.

אולד טיימר- זה פשוט שיר טוב לב. כפי ששרים על דוויט יורק והסרט הפורנוגרפי שלו. כפי ששרים על אבי הנווילים ספסר הכרטיסים. זהו שיר ברוח שטות אותו שרים בשעת התרוממות רוח.
יותר מכך, אפילו כאוהב כלבים (ואם תנבור בבלוג תגלה שכלב סן ברנרד אחד הציל את מנצ'סטר יונייטד) – השיר אינו מטריד אותי.

מה שמביא אותי לדיון שערכנו בפאב על אחת הסיטואציות המצחיקות ביותר שאפשר להעלות על הדעת – ושלשמחתי מעולם לא קרתה. רוי קין מסיים אימון ומגלה שכלבו האהוב טריגס נעלם. ואז הוא רואה את פארק בפינת חדר ההלבשה אוחז קולר מיותם.

רונן דורפן 7 באפריל 2008

בנוסף – אני משער שההומו הראשון במנצ'סטר יונייטד כבר שיחק מזמן. אתה מתכוון להומו המוצהר הראשון.

יואב 7 באפריל 2008

ויש עוד המון שירים מופלאים שחלקם מועתקים על ידי חלק מקבוצות הליגה. גם בליברפול "האותנטית" וחסרת השרימפס.

דוגי סטייל ביכסה 7 באפריל 2008

אני ממש ממש רוצה

אני ממש אשמח אם בתגובות לפוסט הבא תכתבו את המילים לשירים של מנצ'סטר יונייטד, לפחות את של המוכרים והמצחיקים…
כי דרך האתר fanchants אפשר לשמוע אבל לא להבין כל מילה ומילה…

ממש אודה לכם אם זה יקרה!!

Glenn Edward Schembechler 7 באפריל 2008

Ronen: I need a confession.
Few days ago you put a curse over the Wolverines. That’s fine, we will deal with it come September. But now you have to admit- you secretly took a doll of Gary Sheffield and punched it few times. Didn’t you?
The Tigers are miserable. Off the record we’ll say that in different circumstances we will love to see a 0:6 team with a fat payroll.

I urge you to cancel the curse. May United win all the championships in the world including Kahana trophy in basketball (anyone knows if they keep this tradition and who is the current holder?)

אביעד 7 באפריל 2008

רועי – 2 הקבוצות ששיחקו לקחו את המשחק ברצינות, גם אם היו רוטציות בהרכב, עדיין מדובר בשמינית גמר גביע, משחק בין ארסנל למנצ'סטר. דרוגבה אולי אפטי ועצלן, אבל בשעת צרה כל צ'לסי רק עליו ותלויה רק בו.
רונן – גדול ככל שרונאלדו יהיה, אף פעם לא חשבתי שזה נכון להעיף כדורים לשחקן אחד ולקוות לטוב, כי בסופו של דבר, טוב לא ייצא מזה.

רועי 7 באפריל 2008

אביעד ראית את המשחקים של צ'לסי העונה? אין שום תלות בשחקן אחד וגם לא בדרוגבה מול ארסנל הם מסרו לו כדורים ארוכים כדי לנצל יתרון שלו וחולשה בהגנה של ארסנל. ובמשחק הגביע שתי הקבוצות התעניינו הרבה יותר בשמינית גמר האלופות שחיכה להם מאשר במשחק.

ד"ר א. 7 באפריל 2008

גלן –
אולי זה באמת עניין של מזל, והעונה הזו תהפוך לקוריוז, כמו 92/3. אבל בינתיים, היא פשוט מרתקת.
משעשע אותי מאד לקרוא את תגובות אוהדי בני-השרון ברחבי הרשת, המביעות צער על כך שאין סדרת גמר. הם אכן חוששים שנגנוב אליפות.

רונן –
זה נכון שבכדורגל העולמי יש כמה מכבי, אבל מצד שני יש הרבה יותר כדורגל עולמי.

נודניק –
למה להסתפק במעט? אנחנו רצחנו את קנדי (את שניהם, בעצם), את ארלוזורוב, את הארכידוכס פרנץ-פרדיננד, ואת הבל. אה, כן – אנחנו גם משלמים משׂכורת חודשית לשאול אייזנברג.

אביעד 7 באפריל 2008

רועי, ראיתי הרבה משחקים של צ'לסי העונה (למרות שאני מודה, כמעט ואף לא משחק שלם אחד, משעמם מדי) ובכל פעם שהם בפיגור הם עוברים לכדורים ארוכים.
ובמשחק הגביע ההתעננינות בצ'מפיונס הוגבלה לרוטציה, מרגע שהקבוצות עלו למגרש 2 הקבוצות התעניינו במשחק, כאמור שיחקו רוב שחקני המפתח וארסנל פשוט נכנעה ללא תנאי..

נודניק 7 באפריל 2008

רבותי (וגבירותי?)
התגובה נכתבה בפרץ רגשות ציניים.
אני חושב שכל אלה שקילסו את שימון חייבים בחשבון נפש…

נודניק 7 באפריל 2008

ד"ר א. – השאלה היא:
מי ירה ב-J.R???

ד"ר א. 8 באפריל 2008

נודניק –
יש דברים שהשתיקה יפה להם. כביסה מלוכלכת עושׂים בבית. אתה יכול להוביל את הסוס למים, אבל לא להכריח אותו לשתות.

Giant Red Devil 8 באפריל 2008

Ronen, please explain what is a scouse and what does the reference to
eating rats in a council house mean.

Comments closed