סלטיק חוץ

 

תתפלאו, אבל שמחתי שיונייטד לא הפסידה לסלטיק בחוץ! ולא בגלל שהיא יצרה מצבים שהיו אמורים להספיק לניצחון בהפרש שלושה שערים. ולא כי המנג'ר שלנו שונא את המנג'ר שלהם. ולמרות שיונייטד אפילו לא זקוקה לנקודה הזו. בכדי לעלות נחוצות עשר נקודות ונותר לנו משחק בית נגד אלבורג ששיתופה במפעל מיותר (כלומר, אני מאד בעד שקבוצות ברמה הזו יקבלו הזדמנות לנסות להעדיף את יונייטד בשיטת גביע. בשיטת ליגה זה מגוחך).

הסיבה ששמחתי על שער השוויון היא שבשתי הזכיות שלנו בליגת האלופות יונייטד לא הפסידה. ולמרות שסטטיסטית הפסד היום לא היה משנה מדובר בעניין עקרוני. צריך לשדר לאירופה שאנחנו לא מחפשים להחזיר כל התמודדות לאולד טראפורד. אלא שאנחנו לא מפסידים בשום מקום. ולפזר את התחושה שאנחנו יותר קבוצה של ליגה אנגלית מאשר של אירופה.

  

 

 

ה-3-4 נגד האל
ועוד תמונה מאמש

17 Comments

רחמנ א ליצנ בדרכים 6 בנובמבר 2008

i am not surprised, when nothing else works statistic is always good.

יואב 6 בנובמבר 2008

רונן, איתך לגמרי בעניין חוסר ההפסדים בשתי הזכיות.גם לי הסטטיסטיקה הזאת , עברה בראש. עדיין, הנקודה נותנת את השקט שבהעפלה. צריך עדיין תוצאה בויאריאל(גם נקודה טובה) על מנת לסיים ראשונים. רונאלדו, לא במשחק גדול, הוכיח אומץ מופתי ובתנאים קשים מאד גם בסטנדרט שלו(קהל עויין מאד ופיזיות עצומה מהיריב), לא הפסיק לנסות ולייצר. בסוף, זה השתלם. אבל מה יהיה עם בעיטות העונשין?
אפרופו בעיטות עונשין… לכל היובנטינים פה-ברכות חמות וכל סופרלטיב שקיים לנסיך. אגדה שהיתה באמת. פשוט עצום מה שהוא עשה היום ובכלל. האם לא הגיע הזמן לקרוא לו מלך?

Danny 6 בנובמבר 2008

I thought that the starting line up was a bit arrogant. Although Ronaldo and Tevez worked very hard, they did not have the answers against a team that did nothing but defend, until the 84th minute. I guess Alex is preserving his players for the Arsenal match.

יואב תל אביב 6 בנובמבר 2008

יואב-באמת שאין לי יכולת לנתח את מה שעובר על אלכס.הוא מעולם לא היה טוב יותר,הוא מכריע כל משחק כמעט לבד בקילינג אינסטינקט האלגנטי שלו,הוא הקבוצה,הוא יובה.
דל פיירו 2 ריאל מדריד 0
הסימביוזה שלו עם המועדון היא מושלמת,והכל בנועם בצניעות בענווה,הוא מעולם לא דחף את עצמו לשורה הראשונה של כוכבי הכדורגל,הדבר היחידי שהיה חשוב בעיניו תמיד היא הצלחתה של יובה,הוא מסוגל לסחוב את הגברת הזקנה רחוק מאד השנה,במה שנראה כמו טיול אחרון בפארק של הזוג המופלא הזה.מאז 1962 לא ניצחנו את ריאל בחוץ,לרוב אוהדי יובה זה פשוט משהו שלא קורה,יובה לא מנצחת את ריאל בחוץ.אכסיומה.
דל פיירו תרומם גם מעל המשוכה הזו.איזה ווינר,איזה נשמה ,איזה שחקן גדול!
דבר אחרון,דל פיירו הוא "הנסיך" ותמיד יישאר כזה.הוא "הנסיך" מכיוון שמעליו יש מלכה זקנה שהיא השליטה הבלעדית והוא יודע את זה. ובניגוד לשחקן עבר גדול ממועדון ספציפי בארץ היקר לשנינו,אין לו שום שאיפות מסוג זה..

לון 6 בנובמבר 2008

רונן, אתה כל פעם מפתיע מחדש. לא הייתי מעלה בדעתי שאתה מכל האנשים, תשמח כשיונייטד לא תפסיד. ועוד בחוץ ! אבל אלה אכן ימים מיוחדים :)

לדעתי יש חשיבות רבה לסיים במקום הראשון. אמנם יש סיכוי לקבל קבוצה כמו ריאל, אבל סטטיסטית יש סיכוי גדול יותר לקבל קבוצות חלשות יותר.

ודל פיירו באמת מספק תענוג עצום.

למלמ 6 בנובמבר 2008

אוי דל פיירו הנפלא!
ואף מילה נוספת.

שחר 6 בנובמבר 2008

נקודות לדאגה:
1.כאשר סלטיק תקפה אותנו הגנה נראתה לחוצה מאוד
2.ההשתלבות של טבז במערך הקבוצה?

כסיפוביץ 6 בנובמבר 2008

היונייטד אתמול הראו עד כמה מרכז השדה שלהם חלש וחסר ברק.
רק שרונלדו ירד לנהל התקפות קרו דברים טובים.
האמת זה לא מפתיע שאין את סקולס שהיה בעל הבית במרכז.
קאריק ופלטשר הם שחקנים בינוניים להחריד וחסרי יציריתיות.
הנסיונות של יונייטד להפתיע מהאגף בערך 500 פעם במשחק מראים עד כמה חסרונו של סקולס מהותי.
הקו הקדמי עמוס כשרון אבל נראה אימפוטנטי אתמול

כסיפוביץ 6 בנובמבר 2008

ודבר אחרון-
דל פיירו, דל פיירו, דל פיירו!

birdman 6 בנובמבר 2008

לנאני אין מה לחפש ברמות האלה. לזכותו יאמר שהוא מפגין רצון עז, אך שום הרמה שלו לא הגיעה לחולצה כחולה או אפילו למרכז הרחבה באזור הסיכון.
לפחות אתמול הוא לא ניסה את הבעיטות האגוצנטריות חסרות התוכלת מעשרים ומשהו מטר.

יואב תל אביב 6 בנובמבר 2008

רונן-הזדעזעתי לראות אותכם בכחול אמש..

קורא 6 בנובמבר 2008

לכל השחקנים שמחליפים מועדון כל שנה, כדאי לחשוב היום טוב טוב על דל פיירו ועל היחס אליו. אולי כשעוברים מועדונים כל שנה אפשר להרוויח קצת יותר כסף, אבל בראייה לחיים ארוכים, כשאתה פורש מהמקצוע זוכרים אותך יותר כשאתה נשאר במקום אחד.

ערן קאלימי 6 בנובמבר 2008

אני מסכים לחלוטין עם תגובה 9.

יוני 6 בנובמבר 2008

ואני עם 12, ולא רק בספורט, אלא בכל (ט. ברודי)

יואב 6 בנובמבר 2008

יואב, זאת חולצת מחווה לגמר של שישים ושמונה(לציון ארבעים שנה ), נגד בנפיקה, יונייטד שיחקה אז בכחול מול האדום של בנפיקה. אגב, אדידס, כמחווה לאותו גמר, הוציאה סט מיוחד לגמר המחזיקות(91 נגד ברצלונה),ללא ספונסר(שארפ)על החולצה.

אמיר 6 בנובמבר 2008

אם משהו שימח אותי אמש זו הלחימה והמאבק העיקש,חבורה של מליונרים אלופים ומעוטרים
שלא חשבו לוותר אפילו לרגע.
אם יש משהו שמדאיג אותי זו התלות הבלתי אפשרית בילד מפורטוגל,היחיד שמדמיין מהלכים
מוציא אותם לפועל,הוא ורק הוא ההשראה של היונייטד.
"עם מוחמד לא בא אל ההר ההר בא אל מוחמד"לא לחינם פרגי טס בקיץ לפגוש את הילד "בבית"
שלו בפורטוגל!גם הוא כמונו יודע……….

יואב תל אביב 6 בנובמבר 2008

יואב-לא היה לי מושג..התנצלותי הכנה

Comments closed