מהלך של עונה (אנדרסון או-לה-לה!)

היו הרבה חדשות טובות ליונייטד השבוע. צמצום הפער, התואר לרונאלדו, הניצחון בדרבי ופתאום גם סיכוי טוב לאסוף את גביע הליגה. אבל אתמול ראינו מהלך שמשנה עונה. ובצרפתית זה אפילו יותר טובולראשונה העונה ראינו משהו מהרוח של "הלטינומאנקס" של העונה שעברה. זה היה כשאנדרסון קיבל את הכדור אחרי מסירה כפולה שניה לבד מול שוער. במצב של 1-3 של יונייטד מול הרכב מלא של בלקבורן ברבע גמר גביע הליגה. הרקע של הדברים הוא שאנדרסון עדיין לא הבקיע ביונייטד, שזה לא אסון לקשר הגנתי, אבל גם לא מצב נעים. וגם שהוא די מתקשה למצוא את מקומו בהרכב העונה

ואז אנדרסון מסר כדור פשוט לטבז שהשלים שלושער (שלדעתי היה רק שער שני אבל בכל מקרה הוא כבש שער נוסף בהמשך). ופתאום קיבלנו המחשה עצומה ומעודדת מאד לגבי העניינים ביונייטד

אנחנו לא תמיד יודעים מה קורה מאחרי הקלעים באולד טראפורד וקארינגטון. האם היחסים רונירונאלדוברבטוב הם טובים? האם נאני לא מתוסכל קצת? הוא בהחלט נראה כך. האם הרבה מאד שחקנים שמתקשים למצוא מקום בהרכב – נאני, טבז, הארגריבס, אנדרסון – שואלים את עצמם שאלות קריירה?

והנה בא אנדרסון ובמהלך אחד שידר את המושג שפרגוסון מדבר עליו לא פעם "אחדות מטרה". שידר שלפחות הוא לא מתוח ועצבני מכך שהוא עוד לא הבקיע. שידר שהוא משחק עבור יונייטד ולא עבור עצמו. ושידר שהוא נהנה מהצלחת חבריו לקבוצה.

*

זה הזכיר לי סיטואציה מפורסמת לפני חמישים שנה, עם שניים מאגדות המשחק. כשפושקש עמד לבדו מול שוער סביליה במחזור האחרון. והעדיף למסור לדי סטפנו. וכתוצאה מכך די סטפנו זכה בפיצ'יצ'י במקום פושקש. ובשנים שיבואו שני השחקנים הקולוסאלים הללו, שלשניהם היה גם אגו קולוסאלי, שיחקו בשיתוף פעולה קולוסאלי.

חוזה קאררס שר בלדה על הסיטואציה ההיא. אז גם אני אסחף פה ואקבע שזה מהלך אליפות. 

ואלנטינו מאצולה שורך את נעליו של סנדרו מאצולה
רחוקה מאד מלהיות הליגה הטובה בעולם

41 Comments

ספיידרמן בקיבוץ f.k.a legal alien 4 בדצמבר 2008

מהלך נפלא ללא שאלה, ואני מקווה שהוא יתברר בדיעבד כרגע מכונן בעונה הזו ואולי בקריירה של אנדרסון
כמו כן שמתי לב שבמהלך המשחק נכנס איזה בחור נמוך בחולצה מספר 18 שנראה לא רע בכלל…עוד סיבה לחגיגה.

ובהזדמנות חגיגית זו אני מודיע על החלפת הכינוי שלי:
legal alien מפנה בזאת את מקומו לספיידרמן בקיבוץ. לא ענין פעוט עבור עבדכם הנאמן, אבל מתבקש בנסיבות החיים הנוכחיות.

יואב 4 בדצמבר 2008

רונן, חייבים לפרגן לזקן השבט, שהעקב המופלא שלו, פתח ללטינו מנקס(אהבתי מאד) את הדרך. כל כך סימלי .

רונן דורפן 4 בדצמבר 2008

ספיידרמן בקיבוץ – ברוך הבא.
יואב – לגבי ריאן גיגס אני חושב שאפשר לגבש דיעה שהוא די מחוייב ליונייטד.

גיל מזימבבואה 4 בדצמבר 2008

רונן,
היה דבר נוסף נחמד במשחק אתמול, אני לא יודע אם שמעת את זה אבל כל פעם שאנדרסון התקרב עם הכדור לרחבה של בלקבורן הקהל צעק לו SHOOT , על פי MUTV הוא וטבז הם חביבי הקהל (מהשחקנים החדשים) ועכשיו גם רפאל הצטרף.
דבר נוסף – אתמול פתחו בהרכב 5 לטינים(3 ברזילאים, טבז ונני) 3 אירים!!! (אושה,אבנס,גיבסון) 2 אנגלים וולשי. זה מזכיר לי שיוניטד היו בדא"פ איזה כתב חצוף שאל את פרגסון איך בקבוצה כזו הוא מחזיק את פלצ'ר ואושה, אז פרגסון (ואני עד שהוא היה מנומס, אבל עצר את עצמו) ענה לו שכל קבוצה שהוא בנה ולא משנה מכמה כוכבים היא תהיה מורכבת עדיין הוא צריך את ה – SPIRIT שמביאים איתם האירים והסקוטים. אגב ברגע שאושה (לצערנו נפצע)יצא יוניטד קיבלו שני שערים מצד שמאל.
דבר נחמד נוסף שהיה אמש קרה שפול אינס עלה למגרש ועבר ליד הספסל של יוניטד אז הקהל מאחורי הספסל צעקו לו לשבת על הספסל של יוניטד.

ויכסלפיש 4 בדצמבר 2008

שאלה: מה מידת הנזק בהדחה מגביע הליגה? כלומר איך ונגר מרשה לעצמו לשחק עם הרכב שני, בעוד שפרגוסון עולה עם חצי הרכב (אושיי, נאני, אנדרסון גיגס, טבז) וספסל עם אברה וידיץ' ופארק. האם זה מפעל שנחשב למטרד עבור הגדולות, וגם קבוצות מרכז הטבלה, או דווקא לאתגר בגלל המסורת וגמר לעיני וומבלי מלא?

אוף טופיק (מי שרוצה מוזמן לדלג..): מוטי איוניר זימן היום לנבחרת הצעירה שוער בשם גיל שוחט. בירור קצר העלה שמדובר בבחור בן 20 מבונר הגרמנית (ליגה חמישית). מישהשו שמע אי פעם על הבחור או על זימון כה מוזר לנבחרת?

יואב 4 בדצמבר 2008

גיגס בוודאי מחוייב , תמיד מבריק ומשתלב נהדר עם מבריקים אחרים. קשה להתגונן מול עקב שמבוצע בתיזמון מושלם והופך את המשחק לשניים מול שניים. כדי לקצור פירות מהמהלך, צריך לתת לטבז לרכב על הביטחון ולתת לו לשחק יותר בשני המשחקים הבאים(סנדרלנד ואלבורג). הלוואי ואתה צודק בקשר "למהלך של אליפות" למרות שזה נשמע לי דרמטי מידי למשחק של גביע הליגה.

roee05 4 בדצמבר 2008

ויכסךפיש המפעל הזה נמא בסוף הרשימה למועדונים הגדולים. גם מנצ'סטר שיחקה בהרכב השני שלה. ככה גם צ'לסקי וליברפול עשה ככה גם מול הספרס. עדיף לתת לצעירים ואלא שלא משחקים במפעלים החשובים באמת ליגה, אלופות ו-FA CUP לצבור דקות ולבחון אותם מול קבוצות שזה להן מפעל חשוב שבו הן יכולות גם לגנוב גביע מהקבוצות העשירות

roee05 4 בדצמבר 2008

רונן שאלה האם יש משהו בזה שרונאלדו יעבור לאינטר?
אם זה נכון מצידי זה מצויין. אבל אם זה בגלל החברה המגעליה של פיל נייט אז זאת תהיה בושה. רונאלדו דווקא נראה לי כרגע מרוצה ממקומו במנצ'סטר.

אחיחי 4 בדצמבר 2008

טיפה אופטופיק, אבל הגול של מאט דרבישייר הזכיר לי איזה חלוץ מדהים ואהוב הוא. עצוב שהוא מתבזבז בבלאקבורן העלובה של אינסי.

רונן דורפן 4 בדצמבר 2008

רועי – עוד שמועה. אני משער שהשמועות לגבי עזיבה של רונאלדו ייפסקו רק אם וכאשר הוא יעבור. מצד שני – אינטר איננה מועדון פשיסטי – אז אולי יש לה סיכוי טוב יותר מפ.צ פרנקו…
מה שכן, יש לי תחושה שמי שבאמת ירכוש בסופו של דבר את רונאלדו, אם הדבר יתרחש, יעשה זאת בעבודה שקטה ולא בכך שהוא יעצבן את פרגי באמצעות שמועות בעיתונים.

ויכסלפיש 4 בדצמבר 2008

roee0005 ברור לי שזה משני אבל עד כמה משני? הרי צ'לסי של מוריניו זכתה בו פעמיים והפסידה אשתקד לטוטנהאם. דהיינו יש הבדלים בין הגישות של המועדונים/מאמנים. על זה אני מצביע

אביעד 4 בדצמבר 2008

ויכסלפיש – מאוד משני. ההרכב של היונייטד כלל אולי שחקן אחד שלפני המשחק נחשב כמתחרה על מקום בהרכב גם לשבת – רפאל. אחרי המשחק גם אנדרסון וטבז ברשימה.
עד כדי כך משני המפעל הזה, שבשנה שעברה כשהודחנו על ההתחלה בידי קובנטרי, הכעס הגדול של פרגוסון נבע מכך שהודחנו ממפעל בו הוא יכול להריץ שחקנים צעירים. אין הבדל גדול בין הגישות, המועדונים הגדולים מעלים הרכב משני ובשל עומק הסגל שלהן, גם הרכבים משניים של הטופ 4 הם מתחרים לגיטימיים כאן. ארסנל וצ'לסי הודחו ע"י ברנלי, בשנה שעברה אנחנו עפנו לקובנטרי וזה עובר בשקט יחסית.
רונן, צר לי לתת לצד הפסימי שבי להשתלט, אבל ממש לא בטוח שאנדרסון מסר בגלל "אחדות המטרה", האופציה השנייה מטרידה הרבה יותר. אנדרסון, קשר צעיר שטרם הבקיע במדי היונייטד, מצא עצמו מול שוער בזוית לא כ"כ נוחה. אולי הוא מסר לטבז בגלל שהוא פחד להחמיץ? אם זה כך, הרי המהלך הזה מצביע על אובדן הביטחון של אנדרסון ואין מכה חמורה מזו לשחקן בן 20.
הארגריבס שואל את עצמו כעת שאלות קריירה. אבל לא בגלל שהוא מתקשה למצוא מקום בהרכב. אלא בגלל שכשיחזור למגרש הוא יהיה שחקן בן 27.5 שכבר 3 שנים לא משחק באופן רציף (או כמעט בכלל) בגלל פציעות. ובכלל לא בטוח שהיעדרותו למשך העונה הזאת בגלל הניתוח שעבר, תפתור את הבעיה בקרסול שלו. אואן הארגריבס לא שואל את עצמו מה המהלך הטוב ביותר עבורו להמשך הקריירה. הוא שואל את עצמו האם יש לו בכלל "המשך קריירה".

רוני שטנאי 4 בדצמבר 2008

זה בכלל גול באופסייד של קילומטר, וחוץ מזה אני לא חושב שהוא יכול היה להבקיע כל כך בקלות ושהמסירה הייתה כורח המציאות !!! ואם כבר הוא מוזכר בטקסט כמה מעצבנת אותי התמונה היום של די סטפנו ליד הרכש החדש של קלדרון. איפה התמונה הזו ואיפה התמונה של הפוסט הקודם … כשרואים את התמונה מבינים על מה אלזה מורנטה כותבת ופשוט מפעילים את הדמיון ונכנסים לתוכה.

יוסי 4 בדצמבר 2008

אתה בטח מתכוון שהאופסייד היה במסירה של טבז לאנדרסון. עשיתי פאוז ברגע המסירה ונראה לי ששחקן ההגנה הכי קרוב אלינו (משמאל) היה קרוב יותר לשער מאנדרסון כשהוא קיבל את המסירה.
אבל גם אני לא כל כך מתרגש מהמסירה של אנדרסון. אבל למי איכפת, המהלך עצמו פשוט יפהפה. מילא העקב, אבל הדאבל-פסים הנהדרים האלו שחותכים את ההגנה באלגנטיות מופלאה. בשביל דאבל פסים כאלו יש כדורגל.

Yair 4 בדצמבר 2008

גיל (מזימבבואה), אנדרסון וטבז חביבי הקהל פחות או יותר מהרגע שדרכו באולד טראפורד, האינטנסיביות והלחימה שלהם זה בדיוק מה שהאוהדים באולד טראפורד מחפשים.
הצעקות SHOOT לעבר אנדרסון נבעו משני דברים: אחד זה הרצון המטורף שהבחור יבקיע כבר ובעיקר בתור בדיחה (ברוח טובה כמובן) מכיוון שהוא לא ממש ידוע בזכות הדיוק שלו כשהוא בועט מרחוק (ראה סטטיסטיקת ההבקעות שלו).

יואב 4 בדצמבר 2008

נראה אופסייד במבט ראשון, חוקי לחלוטין בשאר המבטים. ברגע המסירה של טבז, שני שחקנים הופכים את אנדרסון חופשי. אפילו לא גבולי אבל בהחלט מהלך מהיר ומבלבל. אנדרסון פשוט עשה את הדבר הנכון והמתבקש. בזמן אמת, ידעתי שהוא ימסור. זה היופי כאן-כולם עשו את הדבר הנכון.

עזי 4 בדצמבר 2008

זה היה אכן מהלך יפהפה, אבל אתם – טבעי לאוהדים – בונים עליו קצת יותר מדי. במצב של 3-1 במפעל משני בבית מול בלקבורן (נו אז בהרכב מלא, באמת) זו לא ממש חוכמה. מנ.יונייטד כנראה תיקח את גביע הליגה – וזה תואר, בלי ספק – אבל אם אני אוהד שלכם אני קצת מודאג עכשיו בגלל שהולך להיווצר לכם לוח משחקים מטורף. שני משחקי חצי גמר גביע הליגה, גמר (שיידחה משחק ליגה), אליפות העולם לקבוצות שתדחה עוד אחד, יש עוד משחק דחוי נגד פולהאם שאין איפה לדחוף אותו וצעבר לפינה משחקי כריסמס/ראש השנה.

עזי 4 בדצמבר 2008

וכמו שיואב כתב, זה פשוט היה המהלך הנכון. אנדרסון הוא קודם כל ברזילאי.

רונן דורפן 4 בדצמבר 2008

נו טוף עזי… זכור כי במשחק ידידות בין אתלטיקו פרנאנזה לויטוריה דה בהיאה בשנת 1983 היה איזה ברזילאי שלא מסר לשחקן פנוי. ואולי עוד שניים שלושה מקרים מאז…

לחץ המשחקים אמנם גדול, אבל ככל שהדבר מצביע על מצבו העגום של הכדורגל המודרני – הרכב המילואים שלנו – קושק, נוויל, אושיי, אבנס, בראון, אנדרסון, סקולס, גיגס, נאני, טבז ווולבק/מאנושו – יכול להתמודד די בקלות עם רוב הליגה במשחקי בית. ולא מניתי את גיבסון, פוסבון, האח של רפאל, הסרבי החדש שנרכש, הארגריבס אם יבריא, בן פוסטר והשד יודע מי עוד.

יואב 4 בדצמבר 2008

עזי, מסכים עם משמעות המהלך (אבל מייחל לביטחון שהוא יכול להעניק)וללוח המשחקים. יונייטד תסחוב גיבנת לא פשוטה של משחקים ונקודות חסרות להמשך. אבל כיף וזכות גדולה(חמישה מפעלים).

עזי 4 בדצמבר 2008

יש לכתוב פראננשה…והכוונה היתה להחמיא לשחקן שלכם.

רונן דורפן 4 בדצמבר 2008

תודה, תודה!

גמאני 4 בדצמבר 2008

פ.צ.פרנקו-אהבתי,זה יהיה שמה הרישמי בבלוג מעכשיו?

אביאל 4 בדצמבר 2008

רונן : פ.צ. פרנקו כמובן אבל הדוגמא שנתת ושעליה נכתבה בלדה היא אותה פ.צ. פרנקו לא ?!

:)

אביאל 4 בדצמבר 2008

ועם כבר עסקנו בריאל מדריד, הונטלאר בהחלט סוג של חלום, אני עוקב אחריו מאז הגיע לאייאקס…

גמאני 4 בדצמבר 2008

קין עזב את סנדרלנד,עוזר מאמן עם אפוציה לשדרוג אחרי גיל 70?

אגב,הייתי בארנה בערך 10 פעמים-חוץ מזה שהונטלאר סקורר בחסד הוא גם יודע לקבל את הכדור עם הגב לשער בצורה מדהימה,להחזיק בו ולסדר מצבים לאחרים.
דווקא לפני שברבטוב בא חשבתי שיש סיכוי טוב שיאן קלאס יגיע אלינו תוך שנתיים שלוש.

Danny 4 בדצמבר 2008

So great news for United, the team is getting better as the schdule is getting somewhat easier in the comming months. I have said it before, by the end of 2008, United will be ready to make the move to capture the top

birdman 5 בדצמבר 2008

מהלך שגורם להתרוממות נפש. ידעתי שמהלך כזה יגרור אחריו פוסט.

גארי נוויל איבד צעד. הגיל, הגיל… שניים מהשערים הובקעו ע"י שחקנים שהוא ניסה לכסות. אם הוא יקבל חוזה חדש, זה יהיה רק בזכות חסד נעורים.
הופתעתי שאינס לא פתח עם בני מקרת'י ופורסט גאמפ פדרסן, יש להם רקורד מעולה נגד יונייטד.

שדר המשחק – מלר (אולי זה היה יעקבי?) הדיקציה (אופן חיתוך הדיבור) שלך עושה לי חור באוזן. אנא דבר בצורה יותר רגועה. אין צורך לנעוץ סימן קריאה בסוף כל משפט, ובטח לא ארבעה סימני קריאה במשפט אחד. בגילי זה יותר מידי אקשן בשביל האוזן שלי. אם כי בזמן ה'מהלך ששינה את העונה' זה בהחלט היה במקום! אבל לא דרך קבע. דבר יותר בשקט, לא צריך לצעוק לתוך המיקרופון. תשמע איזה רוגע יש בקול של השדר אנגלי.
בדרך כלל אומרים רק דברים שליליים. הדברים החיוביים לא מוזכרים מהסיבה שאין עניין לשנות אותם, וכך הם לא באים לידי ביטוי. אך כמאמר הקלישאה – אם יש מגיע בספורט, אז נזכיר גם נזכיר את ההיבטים החיובים – שפה עשירה, יכולת התבטאות, והיותך עתיר ידע. אבי מלר (אולי זה היה יעקבי?), חזק וברוך!

אני לא סובל את הפסטיבלים סביב צעירי ארסנל. ונגר קיבל סטירת לחי עם הגב של הזין.

עומרי 5 בדצמבר 2008

פוסט מעולה. אתה חד עין.
אנדרסון יכול היה להבקיע די בקלות במהלך הזה אבל העדיף 100 אחוז על 95 ולדעתי בהחלט יש כאן ריח של מהלך מכונן.

עכשיו סילחו לי כי אני הולך לשלוח את הפוסט לחבר אוהד יונייטד.

ירון 5 בדצמבר 2008

עומרי אתה לא היחיד ששלח את הפםט לחבר… אכן מרגש

שרוג בן רעו 5 בדצמבר 2008

רונן,

לקרוא לריאל מדריד פ.צ. פרנקו רק בגלל שאתם כועסים עליהם שהם ניסו לקחת לכם את רונאלדו זו ירידה מאוד-מאוד נמוכה. יתרה מכך, היא גם לא כל-כך מדוייקת. בימי מלחמת האזרחים בספרד מי שתמכו בגלוי בפרנקו היו דווקא שחקני ברצלונה, לא שחקני ריאל.
אז נכון, ריאל ייצגה את קסטיליה וברצלונה את קטלוניה, אבל דווקא העובדה שברצלונה מעולם לא דוכאה באמת ע"י השלטון הפאשיסטי מלמדת שפרנקו אולי אהד את ריאל (אם בכלל עניין אותו כדורגל), אבל היא בטח לא הייתה הקבוצה שלו.

לסיכום, לפעמים צריך לדעת לשים גבולות. יש הבדל בין הכינוי החביב פ.צ. מרסיסייד לכינוי המסית פ.צ. פרנקו.

מה יקרה אם חלילה רומא תרצה שחקן מהיונייטד, האם תקראו לה פ.צ. מוסילני ? ואולי נקרא לבית"ר י-ם , אגודת ספורט כהנא ?

צריך להיות מאוד זהירים עם ביטויים מסוג זה, כיוון שכך מתחילה הסתה.

בני תבורי 5 בדצמבר 2008

birdman

יעקובי ומלר שניהם אכן עיתונאים עתירי ידע וצחי לשון. יחד עם זאת, נוכחותם בעמדת השדר מפגינה מספר חסרונות שלא היו בולטים כל כך, אילו בחרו בקריירה של חזן וצייד פרפרים בהתאמה. קולם אינו רדיופוני בעליל (טוב, אולי קצת יותר משגיא כהן), חוש ההומור שלהם בעייתי, והגרוע מכל, הם צווחים ונואקים גם כשהם משדרים מהאולפן תקצירי משחקים שכבר מזמן נסתיימו. את כל השאר פרטת בדיוק נמרץ.
בעוד שבבירור ניתן ללמוד כי השדרים הדרום אמריקאים וסגנונם המתגלגל הם נר לרגליו של יעקובי, לא ברור מנין שואב מלר את השראתו. כך או כך, המצב קשה, ובין תוצאותיו המרות געגועים למאיר איינשטין, האיש עם הקול הנפלא, החמוס על הראש והדעתנות המבוססת על התעלמות מוחלטת מעובדות.

בקיצור, אין על יורם ארבל.

בני תבורי 5 בדצמבר 2008

שרוג,

נקודה מעניינת.
האם לדעתך הולך ומסתמן חשש שמא מישהו שספרד חשובה לו יירה בפלורנטינו פרז?

שרוג בן רעו 5 בדצמבר 2008

בני,

מישהו שספרד חשובה לו -לא.
מישהו שקסטיליה חשובה לו – יש מצב.

רונן דורפן 5 בדצמבר 2008

שרוג – נו באמת… יש מועצת העיתונות, חוק לשון הרע וכו' בכדי להתמודד מול סכנות כאלו.

שרוג בן רעו 5 בדצמבר 2008

רונן,

מוזר לשמוע ממך, כמי שמתיימר לסלוד מקריאות גזעניות ביציע, פתרונות מהסוג שהעלת.

אביאל 5 בדצמבר 2008

בני תבורי : יורם ארבל ? אני מעדיף את הצעקות והקול הלא רדיופוני של מלר ויעקבי מאשר את הטעויות המבישות של יורם ארבל, פעם הוא התבלבל בין יואב זיו לעמית בן שושן או משהו כזה :)

אלון זנדר 5 בדצמבר 2008

ויכסלפיש – לא הבנת, זה לא קשור אלי. אני מכיר אותך, ומכיר את דורפן (יותר), ואני לא יודע אם שמת לב שאתה לא מקבל תשובות על התגובות שלך. הבט בהן שוב, ואז נדבר. נו הארם מנט.
באשר לגיל שוחט – המצב בארץ כנראה קשה. הוא השוער השני של BONNER SC, שזה מועדון הספורט של בון, המועדון הבכיר של עיר הבירה לשעבר, שמעולם לא היה גבוה מהליגה השלישית. כרגע, ןבגלל שינוי מבנה הליגות בגרמניה בשנה האחרונה, הקבוצה שלו מובילה את ליגת NRW, שזו הליגה המאוחדת של מדינת הפדרציה צפון הריין-ווסטפליה. זו אכן ליגה חמישית, יחד עם עוד כמה מועדונים בעלי מסורת והסטוריה מכובדות (ברצינות!) כמו שוורץ-ווייס אסן, ווספליה הרנה, שפורטפרוינדה זיגן ועוד כמה. אבל גם כמה קבוצות משנה של מקצוענים, ומועדוני פרובינציה.
באתר המועדון כתוב שהוא יליד בון, נולד ב18 בנובמבר 1988, והתחיל את הקריירה בVFL ריינבך, שהיא קבוצה סבירה. הוא עוד לא שיחק השנה, לפני משחק מנינגן האימתני. אבל מהתמונות שוחט נראה גדול וחזק, שזה תמיד טוב.

קורא 5 בדצמבר 2008

נאני ייכנס להרכב ברגע שרונאלדו יעזוב, וימלא את אותו תפקיד במערך של רונאלדו, אולי מהצד השני של המגרש. להערכתי זה יקרה בסיום העונה. ובאשר להונטאלר, הייתי שמח לראות שחקן כמוהו ביונייטד אפילו על חשבון ברבאטוב.

בני תבורי 5 בדצמבר 2008

אביאל,

שמעתי שארבל טועה מידי פעם, אבל אין בכך כל סכנה לעור התוף שלי…

ירון 6 בדצמבר 2008

רפאל שחקן ענק!

Comments closed