הימורי פרמייר ליג באיחור לא אופנתי (אבל עם התאמה תקנונית)

משחק הימורי הפרמייר ליג של השנה מושק באיחור. למה? באשמתי! בכדי לתקן את התקלה אאפשר הימורים עד פתיחת המחזור השני בשבת הבאה. אבל... שימו לב לשובר השוויון של המשחק.

משחק הימורי הפרמייר ליג של השנה מושק באיחור. למה? באשמתי! בכדי לתקן את התקלה אאפשר הימורים עד פתיחת המחזור השני בשבת הבאה. אבל… שימו לב לשובר השוויון של המשחק. אתם יכולים בוודאי לחכות ליום שני – לגלות שההגנה של יונייטד זה בלוף ושסיטי מבקיעה חמישיה בטוטנהאם. אבל ייתכן מאד שעד אז מישהו יתפוס לכם את ההימור.
הכללים פשוטים. נחשו את מקומות 1-4. מי שניחש את האלופה מקדים את כל מי שלא ניחש אותה. מבין אלו שניחשו את האלופה, מי שניחש את הקבוצה במקום השני מקדים את כל מי שלא ניחש אותה וכך הלאה. במצב של שוויון על אותו מקום מקדים מי שהיה קרוב יותר. במידה והקרבה זהה מקדים מי שהיה קרוב יותר בנקודות, הפרש שערים וכו'.
עדיין ייתכן כמובן שוויון – בגלל ניחוש זהה. אבל במצב כזה מקדים מי שניחש ראשון.
*
כרגיל בראש ההימור שלכם שימו פשוט את ארבעת הקבוצות בשמן המלא מדורגת מ-1 ל-4 ללא נימוקים. מתחת לזה תכתבו את כל מה שתרצו או שלא.
הניחוש שלי:
1. מנצ'סטר יונייטד
2. צ'לסי
3. ליברפול
4. מנצ'סטר סיטי
*
הסבר ההימור שלי:
האליפות הוכרעה בשנה שעברה על נקודה – אבל יותר מכך בשני ניצחונות של צ'לסי במשחקים ישירים. כלומר ביציבות השבת-לשבת יונייטד קצת עלתה על צ'לסי. יונייטד לא נחלשה בפגרה וייתכן מאד שבצ'יצ'ריטו אפילו ביצעה חיזוק משמעותי. כך שהיתרון ביציבות יישמר – תוצאות יותר טובות במשחקים הישירים יספיקו לתואר.
התסריט האופטימי:
בגלל שכל כך הרבה שחקנים מרכזיים לא היו במונדיאל פתיחה מהירה והתיישבות בכסא הנהג. מכסא הנהג קשה מאד לתפוס את יונייטד.
*
צ'לסי. בשנה שעברה לא הימרתי עליהם כלל – כי קרלו אנצ'לוטי לא נראה לי מוכח באנגליה ובכלל לא היה מוכח בליגות לתקופות ארוכות. אנצ'לוטי היה טוב אבל בעיקר קיבלנו המחשה למנהיגות האישית החזקה מאד בצ'לסי. זו נשארת. ולכן גם אם תהיה תנועה של נקודה שתיים מצ'לסי ליונייטד שיעלו לצ'לסי באליפות – אין סיבה לשינוי דרמטי יותר בצמרת.
התסריט האופטימי: כלום לא קורה. לאמפרד, דרוגבה וטרי נשארים נצחיים.
*
ליברפול. הסגל נשמר והתחדש וקיבל רענון גדול במנג'ר חדש. הודג'סון לא מנוסה בדיוק ברמות הללו בליגה הזו אבל הוא מנוסה באופן כללי ובאנגליה. ליברפול לא איבדה את פרננדו טורס כך שכל ההערכות על האסון שכיבכול מתרחש אם לא עולים לליגת האלופות כנראה מוגזמות. זה לא סגל לאליפות ממש אבל לעונה טובה כן.
התסריט האופטימי: מלחמת גוג ומגוג בין שש-שבע קבוצות חזקות בצמרת. ליגה של 75-80 לאליפות בה גם ליברפול תוכל לדבר.
*

מנצ'סטר סיטי – מעין ברירת מחדל. לא חושב שיש בסיטי קבוצה חזקה במיוחד למרות שיהיו תקופות בהן תיראה טוב מאד. התחושה שלי היא שהמשחקים באירופה יגבו מטוטנהאם מחיר גדול מדי, שססק פברגאס לא ייתן עונת פרידה גדולה "כשהוא מוכיח כמה הוא מחוייב" אלא ישחק כמי שכבר רוצה ללכת. ושאלו יספיקו לסיטי למקום רביעי.
התסריט האופטימי: ברצלונה בורחת לליגה ומוריניו הופך פנוי.

145 Comments

אבי 14 באוגוסט 2010

1. צ'לסי
2. ארסנל
3. מנצ'סטר יונייטד
4. מנצ'סטר סיטי

אבי 14 באוגוסט 2010

זה לא אני!

אוהד 14 באוגוסט 2010

1) מנצסטר יונייטד
2) צלסי
3) מנצסטר סיטי
4) ארסנל

שחר 14 באוגוסט 2010

1.מנצ'סטר יונייטד
2.מנצ'סטר סיטי
3.צ'לסי
4ליברפול

1.בגלל הרננדז
2. בגלל הכסף הגדול
3. נראה לי שקצת נחלשו
4. בגלל המאמן שמביא שקט לקבוצה

רועי מ 14 באוגוסט 2010

למה בגלל?
בגלל זאת מילת שלילה. שנה לבזכות.

עזי 14 באוגוסט 2010

מניונייטד
צ'לסי
ארסנל
סיטי

בני תבורי 14 באוגוסט 2010

1. ליברפול – כי רונן הסביר מצויין למרות שפספס את הפואנטה.
2. יונייטד – כי צריך להיות לזה סוף.
3. ארסנל – כי ססק וכי ג'ו קול העדיף את ליברפול.
4. סיטי – כי לא חשוב איך את נראית, עם הרבה כסף גם את יכולה ללבוש פראדה.

דורפן 14 באוגוסט 2010

בני – אנא ציין איזו יונייטד תסיים במקום השני ואיזו סיטי במקום הרביעי.

רועי שהגיע אחר-כך 14 באוגוסט 2010

1. מנצ'סטר יונייטד.
2. צ'לסי.
3. ארסנל.
4. מנצ'סטר סיטי.

-=-
אני חושב שזה הימור שמרני, על סף הפחדני. אני חושב שהייתי ממקם את יונייטד לפני צ'לסי גם ללא ההסבר המלומד של בעל הבלוג (אחרי הכל, אופטימיזם אווילי זה אנחנו). אבל, ההסבר המלומד של בעל הבלוג שכנע אותי שיש מקום לאופטימיזם הזה, ושהוא לא כל כך אווילי.

ארסנל. פשוט כי אין קבוצה אחרת. הרושם שלי הוא שליברפול לא מבינה שנגמר להם הסוס. השינוי המרכזי בקבוצה הכושלת של העונה שעברה הוא בעמדת המאמן, ולא בטוח שזה שינוי לטובה. אפשר לומר על בניטז הרבה דברים, אבל לאיש יש קבלות שלהודג'סון אין (אם אני לא טועה). השינוי המשמעותי היחיד אצלם, קול תמורת בניון, הוא שינוי שנראה לי שהסיבה לעריכתו היא כלכלית ולא מקצועית. זה משאיר אותם בחוץ, ומשאיר אותנו עם ארסנל. ארסנל קבוצה מספיק טובה כדי לרוץ לאליפות (או לפחות, להיות עדיין סוג של קונטנדרית באפריל). היא לא צריכה למצות כל שביב מהפוטנציאל שלה כדי להגיע למקום השלישי. ליברפול כן. זה ההבדל ביניהן.

מנצ'סטר סיטי. בשלב מסוים, הכסף יתחיל לדבר. אין מה לעשות. חוסר הניסיון של הקבוצה, העובדה שהיא קבוצה בהתהוות והרוח הלוזרית שלה ימנעו ממנה לעשות קפיצה גדולה יותר. אגב, יש לי תחושה שהבעלים של הסיטי מנסים ליצור קבוצה, ולא רק לקטוף תארים. למרות הרכש האדיר בעונה שעברה, שבהשוואה אליו ההישגים של הסיטי בליגה היו פלופ, אף אחד שם לא השתגע. המאמן נשאר, הסגל יציב (והשינויים בו יבואו בעיקר בגלל כפייה חיצונית). זה לא פרוייקט אה-לה ריאל מדריד.

רועי מ 14 באוגוסט 2010

לראפא לא היו קבלות עם ההרכבשלו.
הזכיות שלו היו עם רוב ההרכב של קודמו.
טוב שראפא הלך כי שום דבר טוב לא היה מתרחש אצלנו.
לא אומר שעכשיו יהיה טוב יותר אבל שינוי חייבים לעשות.

שלו רומא 14 באוגוסט 2010

1. יונייטד.
2. ארסנל.
3. צ'לסי.
4. הקבוצה ההיא שמשחקת דרבי מול אברטון.

****

1. כי אני לא יכול לחשוב אחרת, כי נראה לי שכל הקבוצות נחלשו, כי הסר מפיק לקחים להעונה הקודמת.
2. וונגר, וונגר ושוב וונגר – אוהדי ארסנל לא מעריכים כמה מים הוא מוציא מהסלע.
3. כי אחרי אליפות צריך לנוח, טרי זה לא מה שהיה, והם ירצו את ליגת האלופות ויש לזה מחיר.
4. כי זה שבניטז הלך רק מחזק אותם.

דורפן 14 באוגוסט 2010

שלו – ההימור פסול! ראשית צריך להשתמש רק בשמות של קבוצות. שנית – יש מספר קבוצות שהן יונייטד בליגה ויש לכבד את כולן.

שלו רומא 14 באוגוסט 2010

הפעם אנהג במשנה זהירות:
1. הקבוצה המאוחדת של העיר מנצ'סטר, אותה קבוצה שזכתה שלוש פעמים בליגת האלופות והמאמן שלה ישבור בקרוב (אם עדיין לא שבר) את שיאו של מט באזבי ברצף אימון ביונייטד.
2. ארסנל המשחקת העיר לונדון. שעליה נכתב הספר המצויין קדחת המגרש, שעל פיו צולם הסרט הלא פחות טוב קדחת המגרש (האנגלי כמובן ולא האמריקאי).
3. צ'לסי שגם היא משחקת בעיר הבירה לונדון. קבוצתו של הישראלי הנודע "יוסי בניון", שאומנם תנסה לשחזר את מעשה האליפות מהעונה הקודמת אבל לא תצליח, בעיקר בגלל שג'ון טרי בטח ינסה אישה של משהו קצת יותר חזק ממנו ויהיה חגיגה בעיתונות המקומית.
4. ליברפול שאצל אחדים גם נקראת ליוורפול ואילו אצל אחרים בעבר הייתה נקראת פ.צ. מרסיסייד, הכוונה כמובן לקבוצה ששיחקו בה אבי כהן הגדול (מת"א ולא מירושלים), רוני רוזנטל ויוסי בניון – רק כדי שיהיה ברור.

יוסי מזרחי 14 באוגוסט 2010

עכשיו הבנתי!!!

שלו רומא 14 באוגוסט 2010

1. מנצ'סטר יונייטד.
2. ארסנל.
3. צ'לסי.
4. ליברפול.
לאור הבקשה החד משמעית.

זיגי (היחיד) 14 באוגוסט 2010

1. מנצ'סטר יונייטד
2. צ'לסי
3. ארסנל
4. טוטנהאם

עומרי 14 באוגוסט 2010

1. מנצ'סטר יונייטד
2. צ'לסי
3.סיטי
4. ארסנל

1. הצמיחה של יונייטד השנה תהיה אורגנית, מבפנים, אבל הקבוצה תצמח ותראה ניצוצות אמיתיים של גדולה.נאני (עשוי לזכות בשחקן העונה), מאקדה, גיבסון, צ'יצ'ריטו- יש יסודות אמיתיים לשושלת חדשה באולד טראפורד.

2. חזקים מדי מכדי להישאר מאחור. טרי ולמפארד יתנו עונה גדולה אחרי ביזיון המונדיאל.

3. עשו בקיץ רכש מעולה. בואטנג ויא יא נותנים להם כוח שאין להרבה קבוצוח.

4. כי זה בכל זאת ונגר והצעירים ימשיכו להשתפר.

בר שושני 14 באוגוסט 2010

1. יונייטד
2. ארסנל
3. צ'לסי
4. הסיטי

נימוקים:

1. יונייטד נתנה בשנה שעברה עונה לא רעה בכלל, עם סגל שצריך היה ללמוד מחדש איך הוא משחק בשביל עצמו (ולא בשביל ובצל של כריסטיאנו רונאלדו), ולפעמים זה קשה יותר מלבנות סגל חדש. אז עכשיו יונייטד באה חזקה יותר (בעיקר בחוד, שהיה בעיה בשנה שעברה עם התלות המוחלטת ברוני), מחוברת יותר, ורעבה. בדרך כלל כשיונייטד באה ככה זה מתכון לעונה מצוינת. מכיוון שהיריבה הישירה שלה על התואר (צ'לסי) נחלשה – ואני מדבר על ריקארדו קרבאליו וההזדקנות של הסגל – היא המועמדת הפייבוריטית לזכיה.

2. ארסנל. מצב כמו שהיה עם השסק (פברגאס) בתחילת השנה יכול למוטט קבוצה. אבל הוא יכול גם לגרום לשחק הזה לתת עונה אחרונה מונומנטלית, לפני שהוא עובר לבארסה (להערכתי, שנה הבאה). ארסנל הוסיפה את מרוואן צ'מאח, ולמרות שלא טיפלו שם באף אחת מהבעיות האקוטיות (לפי הסדר הזה: מנהיג, שוער, הגנה), אני חושב שיש להם מה לתת בשביל לסיים במקום השני – לפני צ'לסי, אבל בלי לאיים יותר מדי על יונייטד. במין תרחיש כזה, כמו לקראת סוף השנה שעברה, שהיא פתאום נותנת סטרץ' של 7 נצחונות רצופים, בעוד צ'לסי תתחיל להשחק ולאבד גובה במהלך התקופה הזאת.

3. צ'לסי. עם ההיחלשות (קרבאליו, ההזדקנות, רכש בינוני, חוסר רעב אחרי אליפות נוספת, יחסים מעורערים בתוך הקבוצה – טרי, קול), עדיין מדובר בסגל מנוסה וחזק ויעיל שיתמודד עד לקראת הסוף. אני מעריף שלפני סוף השנה הקבוצה הזאת תשבוק. היא פשוט מבוגרת מאוד ולא בטוח שהרכש יכול לסחוב אותם בתקופה קשה (אני מדבר בעיקר על רמירז, כי בניון לא יסחוב אותם). אני גם חושב שהמעבר של קרבאליו, עם כמה שהוא כבר בצד היורד של הקריירה, הוא מעבר משמעותי. הציוות שלו עם טרי היה מצוין.

4. התלבטתי בין הסיטי לליברפול (עם העדפה לתיקו רב נפגעים). ההרגשה שלי היא שלליברפול יש עדיין יותר מדי קשיים וליקויים בסגל – בעיקר באין ההגנה ובחוסר היצירתיות בהתקפה, וקול הוא לא תשובה מספיקה פה. היא תיתן עונה טובה יותר מזו המייאשת של שנה שעברה, אבל לא חושב שהם יאיימו על מקום בליגת האלופות. בעיקר אם הדיווחים נכונים (שנמשכים כבר בערך חודשיים) ומסצ'ראנו בדרך החוצה מהקבוצה. הסיטי, לעומת זאת, קבוצה עם כ"כ הרבה כלים, שקשה לי לראות אותה מסיימת שוב מחוץ ל-4 הראשונות, בטח עם מנצ'יני.

יורם אהרוני 14 באוגוסט 2010

1. טוטנהאם
2. צ'לסי
3. ווסטהאם
4. ליברפול

הסבר: טוטנהאם זו הקבוצה שאני אוהד מגיל 6, צ'לסי בגלל בניון, ווסטהאם בגלל גרנט, ליברפול בגלל אבי כהן ובניון…

שרון רזניק 14 באוגוסט 2010

איפה בלקפול?!

איתי 14 באוגוסט 2010

1. ארסנל
2. צ'לסי
3. מנצ'סטר יוניטד
4. מנצ'סטר סיטי

אברהמי 14 באוגוסט 2010

1. מנצ'סטר יונייטד
2. מנצ'סטר סיטי
3. ארסנל
4. צ'לסי

דורפן 14 באוגוסט 2010

רבאק אנשים. מה קרה לנימוסים שלכם. לפחות ביום פתיחת העונה יש מספר יונייטד ומספר סיטי.

אוהד ש 14 באוגוסט 2010

1. מנצ'סטר יונייטד
2. צ'לסי
3. מנצ'סטר סיטי
4. ארסנל

שרון רזניק 14 באוגוסט 2010

אלופת אנגליה = מנצ'סטר יונייטד
סגנית: ליברפול
3. צ'לסי
4. טוטנהאם הוטספר

1. תחושת רעננות, שקט, נסיון ובעיקר רעב מחודש בשילוב עם הסר שכבר ראה הכל יגרמו לו לעשות זאת שוב!

2.עם לא מעט מזל והרבה עקביות הם יעקפו לקראת הסוף את את ה-3,ה-4 ,את הקבוצה של פברגאס המתוסכל חוזית ואת הצד הלא נכון של מנצ'סטר.

3.בעונת ירידה של דרוגבה,לאמפרד(פחות) וטרי+ כמה טעויות של המאמן שקר לו יאבקו בבוץ על ליגת האלופות.

4. הארי הודיני ישלוף עונה נהדרת נוספת, למרות ( או אולי בגלל כשלון ב) ליגת האלופות.

סביסאביץ' 14 באוגוסט 2010

1. מנצ'סטר יונייטד

2. צ'ילסי

3. סיטי

4. ארסנל

טוטנהאם תפספס את האלופות ממש על קו הסיום, ליברפול תהיה אכזבת העונה ואברטון תסיים לפניה מזה הרבה מאוד זמן, ווסטהאם הפתעת העונה.

רובי פאולר האמיתית 14 באוגוסט 2010

1. ליברפול
2. מנצ'סטר יונייטד
3. ארסנל
4. מנצ'סטר סיטי

ואגב…הבדיחות שלכם על חשבון ליברפול נהיו קצת עבשות בזמן האחרון. חסרות חן. חסרות טעם. או במרוקאית: באשל!!

שחר 14 באוגוסט 2010

1. צ'לסי
2. מנ' סיטי
3. מנ' יונייטד
4. טוטנהאם

יוסי מזרחי 14 באוגוסט 2010

רובי יקירתי, אלה לא בדיחות.

אביאל 14 באוגוסט 2010

1.צ'לסי
2.ארסנל
3.מנצ'סטר יונייטד
4.מנצ'סטר סיטי

בהצלחה ! ושתיהיה לנו עונה טובה ומרתקת !

זיו 14 באוגוסט 2010

1. מנצ'סטר יונייטד

2. טוטנהאם

3. ארסנל

4. צ'ילסי

סימנטוב 14 באוגוסט 2010

1. מנצ'סטר יונייטד
2. ארסנל
3. מנצ'סטר סיטי
4. צ'לסי

ניר לוי 14 באוגוסט 2010

1. מנצ'סטר יונייטד
2. צ'לסי
3. מנצ'סטר סיטי
4. ארסנל

רון 14 באוגוסט 2010

1. מנצ'סטר יונייטד
2. ליברפול
3. צ'לסי
4. ווסטהאם

1. כי האהבה מעל לכל..
2. כי כשאנחנו עומדים להם על הראש זה יותר מתוק..
3. כי ככה..
4. כי יש לי תחושה שהשילוב טל בן חיים את מרקו בלבול גדול על הליגה הזאת..

שרון רזניק 14 באוגוסט 2010

LOL

אדרבא 14 באוגוסט 2010

1. מנצ'סטר יונייטד
2. צ'לסי
3. ליברפול
4. טוטנהם

גילי פלג 14 באוגוסט 2010

צ'לסי
מ. יונייטד
ארסנל
מ. סיטי

בני תבורי 14 באוגוסט 2010

רונן,
מתקן: מנצ'סטר יוניטד ומנצ'סטר סיטי.
רועי שבא אחר כך,
תודה שהזכרת לי למה אני לא קורא את הבלוג שלך…:)
רובי פאולר האמיתית,
נכון.

יואב 14 באוגוסט 2010

1-יונייטד
2-צלסי
3-ארסנל
4-טוטנהאם

גמל אדום 14 באוגוסט 2010

1. ארסנל
2. צלסי
3. מנצסטר יונייטד
4. ליברפול

לכאורה הימור שמרני ופחדני, אבל השנה הוא די אמיץ

mirage 14 באוגוסט 2010

1. בלקפול
2. אברטון
3. ניוקאסל יונייטד
4. סנדרלנד

כרגיל אני מנחש מה שאני מקוה שיקרה ולא מה שאני חושב שיקרה. יותר מענין ככה. חוץ מזה כולם ניחשו את החשודים הרגילים אז אין הרבה סיכוי לזכות בניחוש זהה. מה שבאמת מענין אותי הוא כמובן המצב בליגה השניה. אני מקוה שהיא תסתיים בצורה הבאה:
1. איפסוויץ' טאון
.
.
.
.
.
.
24. נוריץ' סיטי

דורפן 14 באוגוסט 2010

יפה עשית שתפסת את ההימור מוקדם בבוקר.

mirage 14 באוגוסט 2010

כן. רציתי להקדים את כל אלה שיהמרו על בלקפול.

ויינר 14 באוגוסט 2010

מה אני אמור לעשות אם ראיתי את ההימור שלי כבר כמה פעמים? אין מנוס.

1. יונייטד
2. צ'לסי
3. סיטי
4. ארסנל

תומר 14 באוגוסט 2010

1.מנ' יונייטד
2. צ'לסי
3.ליברפול
4.טוטנאהם

1. בזכות בבה וקצת פרגוסון
2. די, כבר זקנים מדי
3. בגלל ארסנל
4. בגלל שמנצ'ני אפס
יום טוב

שרון רזניק 14 באוגוסט 2010

lol!

יו 14 באוגוסט 2010

1. מנצ'סטר יונייטד
2. מנצ'סטר סיטי
3. צ'לסי
4. ארסנל

יוב 14 באוגוסט 2010

1. צ'לסי
2. מנצ'סטר סיטי
3. ארסנל
4. מנצ'סטר יונייטד

יובל שהוא אחר עד כדי כאב 14 באוגוסט 2010

1. שפילד וונסדיי
2. סנדרלנד
3. סאות'המפטון
4. בית"ר נס טוברוק

יובל שהוא אחר עד כדי כאב 14 באוגוסט 2010

שיט, שכחתי את סווינדון

D! 14 באוגוסט 2010

1. ליברפול
2. צ'לסי
3. מנ' יונייטד
4. ארסנל

——————-
1. אם בפתחית העונה אין אופטימיות אז מתי יהיה זמן לזה
2. העוצמה. או העוצמה
3. ייפלו קורבן לפציעות בחלק האחרון של העונה (או העונה האחרונה)
4. ואנגר שוב יוביל את הבחורים שלו למעלה, עוד עונה סתמית עם כדורגל שובה עין, ויגבור על הסיטי. כסף מדבר חזק אבל זמן מדבר חזק יותר.

יוסי מזרחי 14 באוגוסט 2010

1. יונייטד
2. צלסי
3. ארסנל
4. סיטי.

הסברים (וגם תרוץ אחד):

1.1 למה? ככה.
2.1 צלסי- מהאינרציה וגם בגלל שבעימותים מול היונייטד הם ישלמו מחיר וחוץ מזה ,כמה אפשר להנות מטעויות שופטים במשחקים כאלה??
3.1 הנסיון המצטבר מול הסיטי והשאר.
4.1 בנקודה מסוימת, כמות הופכת לאיכות. ואין להם גביע אלופות, לטוטנהאם יש, אסטון ווילה-מחוץ לתחרות,ואולי אברטון ידגדגו. לא יותר.

יוסי מזרחי 14 באוגוסט 2010

לפני הצהוב של רונן:
יונייטד- MANUTD האחת והיחידה השאר אפילו לא חיקויים.
סיטי – מאותה העיר, וכאן נגמר הדמיון.

טל 14 באוגוסט 2010

1. ארסנל.

2. מנצ'סטר יונייטד.

3. ליברפול.

4. מנצ'סטר סיטי.

1. בגלל סגנון המשחק ההתקפי, מאבדים הכי מעט נקודות מול הקבוצות הקטנות. אם יביאו שוער, לא יפסידו שוב את כל מפגשי הראש בראש וימנעו ממכת פציעות, האליפות צריכה להיות שלהם (גם אם הם לא בהרכח הקבוצה הטובה ביותר). לא מעט אימים, אבל ריאליים בסך הכל.

2. רוני להערכתי יתן עונה פחות טובה והצות המסייע שלו חלקו מעבר לשיא וחלקו קצת לפני. ובעיקר, יונייטד קצת יותר פגיעה במשחקים מול קבוצות קטנות.

3. אחרי העונה האיומה בעונה שעברה אנשים נוטים לשכוח שסגל דומה לזה, נתן קרב אדיר ליונייטד על האליפות, עם יכולת וכמות נקודות שהייתה מספיק כמעט בוודאות לאליפות העונה. לתחושתי ג'רארד יתן עונה יותר טובה ושהוא בכושר טוב וביחד עם טורס, הם עדיין צמד השחקנים הטוב ביותר לשיש לקבוצה אחת בליגה.

4. אם יחתימו את איברהימוביץ', יתנו קרב על האליפות. חייבים לזכות באיזשהו תואר העונה.

צ'לסי יפלו. אצל קבוצות מבוגרות הנפילה יכולה להגיע ברגע, אחרי שנתיים-שלוש של דעיכה איטית (ראו מילאן של השנים האחרונות).

מתי 14 באוגוסט 2010

1. מנצ'סטר יונייטד
2. ליברפול
3. צ'לסי
4. ארסנל

ארנון 14 באוגוסט 2010

1. ארסנל
2. מנ. יונייטד
3. מנ. סיטי
4. צ'לסי

בשבת, 30 באפריל, באיצטדיון האמירויות, תיפול ההכרעה. פברגאס יעביר בין הרגליים של בבה ויכבוש את שער הניצחון. סוף לבצורת!

איתיוש 14 באוגוסט 2010

1. צ'לסי
2. מנ' יונייטד
3. מנ' סיטי
4. טוטנהאם

בליקי 14 באוגוסט 2010

1. מנצ'סטר יונייטד
2. ליברפול
3. ארסנל
4. צ'לסי

איתן לוי 14 באוגוסט 2010

1 יונייטד. 2- צלסי 3-ארסנל 4-אברטון
1

Z 14 באוגוסט 2010

1. מנצ'סטר יונייטד
2. צ'לסי
3. מנצ'סטר סיטי
4. ארסנל

YB 14 באוגוסט 2010

1. מנצ'סטר יונייטד
2. ליברפול
3. מנצ'סטר סיטי
4. צ'לסי

אבי 14 באוגוסט 2010

1. מנצ'סטר יונייטד
2. צ'לסי
3. ארסנל
4. ליברפול

המצב מייאש. לא מצאתי ניחוש מקורי ולכן אין לי סיכוי לזכות, וכל זאת רק בגלל שעת ההימור: אפליה נגד מאחרי קום! אני דורש שפוסט ההימורים הבא יפורסם ב-3 בלילה!

אני בטוח רק בקשד לשתי הראשונות; הסיטי או טוטנהאם יכולות בקלות להדחף לרביעייה.

פגיעה חשובה במוראל של צ'לסי: שביתה איטלקית! מרד משכורות! אברמוביץ' מקצץ בשומן: http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/3095345/Chelsea-players-are-at-war-with-owner-Roman-Abramovich.html

איש 14 באוגוסט 2010

הסאן?!
אבי- מילא הקושי שלך להתעלם מאתרי השמועות, אבל לצטט את הסאן? אין לך מזגן בבית לצנן קצת את התאים? נראה שהקיץ לא מיטיב עמך.

גיל מזימבבואה 14 באוגוסט 2010

1. מנצ'סטר יוניטד
2. צ'לסי.
3. ליברפול
4. מנצ'סטר סיטי.
הכי מפחידה אותי מנצ'סטר סיטי, אם שם הכל יתחבר…

אשתי היקרה:
1. ליברפול
2. צ'לסי
3. ארסנל
4. מנצ'סטר סיטי
.
.
.
8. מנצ'סטר יוניטד

סימנטוב 15 באוגוסט 2010

מי ישן בסלון?

ויינר 14 באוגוסט 2010

האמת שטוטנהאם נראים ממש טוב. אני לא משנה את ההימור אבל למקרה שמישהו עוד מתלבט (אגב , למנויי יס השידורים של הגנבים פתוחים בסופ"ש) .

D! 14 באוגוסט 2010

טוטנהאם נראים יותר מטוב. אם הם יכולו למשוך ככה לאורך כל העונה הם בהחלט בעמדה לשדרג עצמם

MarkoMarin 14 באוגוסט 2010

1- מנצ'סטר יוניטד
2- מנצ'סטר סיטי
3- ארסנל
4- צ'לסי.

MarkoMarin 14 באוגוסט 2010

אני מתחרט.. הנה ההימורי הסופי שלי

1- מנצ'סטר יונייטד
2- ארסנל
3-מנצ'סטר סיטי
4-טוטנהאם

—————

1- בגלל שלא משנה על איזה מאכל מוסיפים רוטב מקסיקני , הוא תמיד נהיה משובח וטעים יותר.
2- כי שאר הגדולות נחלשות.
3- סילבה וטורה.
4- כי צ'לסי תקרוס השנה.

רונן- סליחה , לא שמתי לב שיש כבר את הניחוש שלי, אז רציתי משהוא מקורי..

תומר חרוב 14 באוגוסט 2010

1.ארסנל
2.צ'לסי
3.מנצ'סטר יונייטד
4.מנצ'סטר סיטי

תומר 14 באוגוסט 2010

נמאס! פשוט נמאס ממנצ'יני! איזה מאמן שפוי היה משאיר את אדבאיור על הספסל?! למה לבוא למשחק מול טוטנאהם, עם הסגל שיש לך, בגישה של "אני קודם אחשוב איך להתגונן" "אני אעבה את הקישור" מה זה הדברים האלה?? למה שמאמן עם הרכב כזה יעבה את הקישור מול כל קבוצה? לא רק טוטנאהם. ובכלל חשבתי שלעבות את הקישור זה דבר שקיים רק בליגה הישראלית.
אם אני הבעלים של הסיטי אני מפטר את מנצ'יני במחצית באשמת פגיעה בכבוד הקבוצה שלי. ברצינות.
ומה יהיה כשבלוטאלי יגיע? הוא ישחק בכנף במקום רייט פיליפס?
ואיך יבדילו בינו ובין מיקה ריצרדס?? מה יהיה ? איך לא חשבו על הבילבול שזה יצור?? אולי כבר היום מנצ'יני התבלבל ורצה לעלות את בלוטאלי אבל הצביע על ריצ'ארדס בחדר ההלבשה?
אה, וזאת אחת המחציות היותר טובות שראיתי מצד קבוצה אחת ואחת המחציות היותר טובות שראיתי משוער.
בבקשה טוטנאהם, שימי גול כדי שמנצ'יני לא ישן טוב בלילה ומי יודע, אולי כמה הפסדים כאלה והוא ישנה גישה לאחת פחות מסריחה

תומר 14 באוגוסט 2010

ולא לטעות, אני לא אוהד מנ. סיטי. אני אוהד של כדורגל טוב ואת זה מנ- ציני לוקח ממני

חאג' 15 באוגוסט 2010

הנושא עם באלוטלי ומיקה ריצ'רדס הוא מחדל גדול מאוד.
וברצינות, לא מובן מדוע מנצ'יני ביזבז כל כך הרבה כסף בשביל לשחק בונקר מכוער.
סיטי בהחלט נראית בדרך לעוד עונה במקום 5-6…

אסף 14 באוגוסט 2010

1) ליברפול
2) מנצ'סטר יונייטד
3) טוטנהם
4) ארסנל

ברט פארב 14 באוגוסט 2010

1.מנצסטר יונייטד
2.צלסי
3.מנצסטר סיטי
4.טוטנהאם

אז ככה – יונייטד אלופים
צלסי מעצבנים
סיטי הכסף והעומק ידברו
ספרס-ליגת האלופות דווקא תחזק אותם

איש 14 באוגוסט 2010

1. מנצ'סטר יונייטד
2. ליברפול
3. צ'לסי
4. ארסנל
—-
הסבר ההימור- זה פשוט מאוד מה שעומד לקרות.
בקצת יותר פירוט-
מנצ'סטר יונייטד- קודם כל בגלל סגל החלוצים- רוני- שלא צריך להוסיף לגביו; צ'יצ'ריטו- נראה שהולך להיות קלף מנצח; ברבאטוב- שלא לגמרי מתופקד כחלוץ אבל נראה לי שסוף סוף יתחיל גם לכבוש; מאקדה- זאת עונת הפריצה שלו; שער עצמי- אמנם לא כבש במשחקי ההכנה אבל זה לא אומר כלום.
חוץ מזה חוליית ההגנה- כי סמולינג יעזור למנוע את מה שקרה לפני שנה, כשכל ההגנה כמעט הייתה פצועה בו זמנית. ואן דר סאר ימשיך בשלו, אבנס ימשיל להשתפר ווידיץ' ירצה להוכיח שלא סתם קיבל חוזה משופר, אולי אפילו יצליח לסיים משחק מול ליברפול בלי אדום.

ליברפול- כי יש להם מאמן. וג'ו קול קצת יותר טוב מבניון. אבל טורס לא יכול לסחוב עונה שלמה בלי להיפצע ובלעדיו הם לא מספיקים לאליפות.

צ'לסי- הם הזדקנו בעוד עונה והרצון העז לזכות בליגת האלופות ייגבה את המחיר.

ארסנל- כי הילדים התבגרו טיפה ויצליחו לשמור על מקומם ברביעייה. חוץ מזה- מנצ'סטר סיטי עוד לא שם וטוטנהאם לא יצליחו להתמודד בליגת האלופות וגם להתברג לרביעייה.

MJ 14 באוגוסט 2010

1 – מנ. סיטי
2 – ארסנל
3- מנ. יונייטד
4 – צ'לסי

בליקי 14 באוגוסט 2010

טוב, סיטי לפחות הראתה היום שבחוליה אחת חשובה היא כן מוכנה לאליפות: ג'ו הארט היה אדיר מול ספרס.

יובל 14 באוגוסט 2010

1. ארסנל
2. מנצ'סטר יונייטד
3. צ'לסי
4. מנצ'סטר סיטי

אפי 14 באוגוסט 2010

1. צ'לסי
2. מנ' יונייטד
3. ארסנל
4. סיטי

לדעתי ההעברה הכי משמעותית השנה (אולי חוץ מטורה לסיטי), היא של רמירז לצ'לסי בסופ"ש הזה. העברה ששווה אליפות לכחולים, יהיה קשה מאוד לשחק מול מרכז הקישור שלהם.

אראל 14 באוגוסט 2010

1. ארסנל. די הגיע הזמן. 5 שנות בצורת זה כבר יותר מדי בלי תואר.
2. מנצ'סטר יונייטד.
3. צ'לסי.
4. טוטנהאם.

קורא אדוק 14 באוגוסט 2010

1)מנצ'סטר יונייטד
2)מנצ'סטר סיטי
3)צ'לסי
4)ארסנל

גליליאה 14 באוגוסט 2010

1. ליברפול.
2.צ'לסי.
3. טוטנהם.
4. מנצ'סטר יונייטד.

רועי מ 14 באוגוסט 2010

1. מנצ'סטר או יריב האימונים שלנו
2. צ'לסי
3.ארסנל
4.ליברפול (בזכות הרוח החדשה במפרשים)

דורפן 14 באוגוסט 2010

הימור פסול – עמימות לגבי קבוצה מספר 1.

שלו רומא 14 באוגוסט 2010

ופילגריני לוקחת זהב ב 200.

גיא זהר 14 באוגוסט 2010

1. צ'לסי
2. מנצ'סטר יונייטד
3. מנצ'סטר סיטי
4. ליוורפול

Danny 14 באוגוסט 2010

1. Man United
2. Chelsea
3. Arsenal
4. Liverpool

איתן ןבקרמן 14 באוגוסט 2010

1.מנצ'סטר סיטי
2. צ'לסי
3. אסטון וילה
4. מנצ'סטר יונייטד

taninanak 14 באוגוסט 2010

1. ליברפול
2. מנצ'סטר יונייטד
3. מנצ'סטר סיטי
4. ארסנל

למה?

1. כי הגיע הזמן
2. כי ככה זה הכי מתוק
3. כי גם תרנגול עיוור מוצא לפעמים גרגיר חיטה
4. כי צ'לסי עברה את השיא

אור שחולם להיות אלבס 14 באוגוסט 2010

מנצ'סטר
ליברפול
צ'לסי
ארסנל

דורפן 14 באוגוסט 2010

הימור פסול – זו כבר באמת הגזמה – כי יש שתי מועמדות ריאליות לצמרת מהעיר מנצ'סטר.

ויכסלפיש 14 באוגוסט 2010

1. מנצ'סטר יונייטד
2. סיטי
3. ארסנל
4. טוטנהאם

יורדת: ווסטהאם

דורפן 14 באוגוסט 2010

הימור פסול

סופרפלי 14 באוגוסט 2010

1. ארסנל
2. צ'לסי
3. ליברפול
4. מנצ'סטר יונייטד

LT 14 באוגוסט 2010

1. מנצ'סטר יונייטד
2. צ'לסי
3. ארסנל
4. טוטנהאם

בני גלובינסקי 14 באוגוסט 2010

1. מנצ'סטר יונייטד
2. ארסנל
3. צ'לסי
4. אברטון

תומר ש 14 באוגוסט 2010

הביג פור הקלאסי:

מנצ'סטר יונייטד
צ'לסי
ארסנל
ליברפול

פראליה 14 באוגוסט 2010

1. יונייטד
2. שיטי
3. ספרס
4. צ'לסי

עונה חדשה, תהיות ישנות –

1. כמה זמן עוד יחזיק אותנו השלד הזה ומה שמים להם במים בקובהאם שזה לא נראה שהם מזדקנים?

2. מי האפסנאי שנותן לאנלקה נעלי כדורגל ואיך הוא מצליח לא להסתכסך עם שלושה מנג'רים שונים?

3. איפה מוצאים מישהו שחושב שיש חלוץ יותר טוב מאנלקה בשבע השנים האחרונות?

4. מתי האוהדים שלנו יזכירו טיפה את הימים של הסטאנדס?

טל 14 באוגוסט 2010

תשובה לשאלה 3: בכל מקום שבו יש אנשים עם ראיה מנימלית ומושג בסיסי בכדורגל.

אנלקה הוא אפילו לא אחד מעשרת החלוצים הטובים בעולם. ספק אם ב15.

טל 14 באוגוסט 2010

וכמו בעונה שעברה, הדבר העיקרי שמשחק לידי צ'לסי זו ההגרלה שמסדרת לה פתיחה חלומית וקלילה לעונה (לא רק היום, אם אני לא טועה, בששת המחזורים הראשונים יש לה רק משחקים קלים על הנייר).

הופ 14 באוגוסט 2010

1. צ'לסי.
2. ארסנל.
3. מנצ'סטר סיטי.
4. מנצ'סטר יונייטד.

חיים 14 באוגוסט 2010

1. צ'לסי
2. מנצ'סטר יונייטד
3. ארסנל
4. מנצ'סטר סיטי

ניר 15 באוגוסט 2010

1. צ'לסי
2.מנצ'סטר יונייטד
3.ארסנל
4.מנצ'סטר סיטי

ניר 15 באוגוסט 2010

תיקון:
1.צ'לסי
2.מנצ'סטר יונייטד
3.מנצ'סטר סיטי
4.ארסנל

חאג' 15 באוגוסט 2010

1. צ'לסי.
2. מנצ'סטר יונייטד.
3. ארסנל.
4. טוטנהאם.

לא רואה שום סיבה לשינויים מהעונה הקודמת, ליונייטד שוב אין אקס פקטור בדמות רונלדו, בתקופות הפחות טובות של רוני הם יאבדו נקודות.

צ'לסי מאוזנת יותר ממה שמייחסים לה, החזרה של אסיין זה הנכס הכי גדול של חלון ההעברות.

לארסנל תמיד חסר גרוש ללירה.

טוטנהאם שמרה על השלד הטוב משנה שעברה ויש להם קבוצה מאוזנת מאוד עם גיבוי לא רע.

לסיטי את הניסיון והמנטליות להיאבק לטווח ארוך, חבל שלא עשו רכישות קצת יותר משכילות של שחקנים מנוסים ובעלי אופי חזק שיוכלו להוביל את הקבוצה.

בליברפול האהובה יש חוסר וודאות כלכלי, אם לא ימכרו עד סוף החודש הם יעשו מכירת חיסול באמצע העונה, במידה ויגיע רוכש הם ישפכו הרבה כסף על שחקנים שייקח להם לפחות עונה להתחבר כדי להגיע לארבע הגדולות בחזרה.

דנידין 15 באוגוסט 2010

1. ארסנל
2. מנצ'סטר יונייטד
3. ליברפול
4. טוטנהם

Lazybones 15 באוגוסט 2010

1. מנצ׳סטר יונייטד.
2. מנצ׳סטר סיטי.
3. צ׳לסי.
4. ליברפול
5. טוטנהאם.
6. ארסנל.
אני מאמין שיהיה צפוף צפוף. אבל כמו שקורה בדרך כלל אני בטוח טועה.

מולי 15 באוגוסט 2010

1. מנצ'סטר יונייטד
2. צ'לסי
3. מנצ'סטר סיטי
4.ווסטהאם

דודו 15 באוגוסט 2010

1. צ'לסי
2. טוטנהאם
3. מנצ'סטר יונייטד
4. ליברפול

תומאס 15 באוגוסט 2010

1. ליברפול
2. טוטנהאם
3. מניונייטד
4. צ'לסי

תירוצים:
1. בדיוק מהסיבה שנבחרת אנגליה תמיד מועמדת לאליפות העולם. אבל הפעם באמת.
2. עניין של הרגשה והתקדמות טבעית.
3. רציתי למקמם מחוץ לרביעייה, אבל קשה להמר נגד הסקוטי
4. סיטי יתפלפו וצ'לסקי יצמדו ויקחו בפוטו פיניש.

פראליה 15 באוגוסט 2010

טל, פעם ראשונה ואחרונה שאני מגיב לבלונים כמוך,
אם אתה חושב שיש הגרלה קלה בפרמייר-ליג והליגה מתחילה לפני הקריסמס אתה מחזק אתה מה שחשבתי עליך אחרי שקראתי את התגובה הראשונה שלך ולפני שקראתי את התגובה השניה שלך –
אם תתחיל לקרוא מעכשיו ספרים על כדורגל עד סוף ימיך ואני ממש עכשיו אתחיל להסתכל על הקירות באותו זמן, גם אז לא תגיע להבנת משחק השואפת ל- 10% מזו שהיתה לי לפני 20 שנה,
בהצלחה.

טל 15 באוגוסט 2010

לא פעם אחרונה שאני מגיב לבלונים כמוך. דווקא יש לי המון סבלנות. אין גם לזלזל במימד הכיף בלהתווכח עם מישהו שעצם הויכוח איתו דומה לליקחת סוכריה מתינוק.

ראשית, מי שחושב שאנלקה הוא החלוץ הטוב ביותר בכדורגל העולמי (לא פחות) בשבע השנים האחרונות הוא אדם שאין לו מושג מינמלי בכדורגל. זו טענה כל כך מגוכחת ומנותקת מכל קשר למציאות, שאפילו אוהד הזוי במיוחד של צ'לסי (ולהיות אוהד של קבוצה כמו צ'לסי זה הזוי בפני עצמו) יתקשה לטעון בעדה. מה לעשות, לפעמים טענות הן כל כך מופרכות שאין טעם ללכת מסביב. המלצה? להחליף תחומי ענין.

שנית, בוודאי שיש הגרלה קלה. ובוודאי שהליגה מתחילה לפני כריסמס (לא נגמרת אומנם). ליברפול למשל, יכולה לגמור את העונה במחזור השני בגלל פתיחה מאד קשה. שצ'לסי מקבלת שישה משחקים רצופים בפתיחה נגד קבוצות מחלשות זה יתרון עצום. זה לא מבטיח לה הצלחה, אבל זה עדיף בהרבה על האופציה השניה.

בן 15 באוגוסט 2010

1. יונייטד

2. צ'לסי

3. טוטנהאם

4. ארסנל

פראליה 15 באוגוסט 2010

אני נאלץ לענות כדי להבהיר את הדברים –
לא יודע מי היה העורך אתמול בערב אבל כל מי שקרא הבין את הסתירה בין תהיה 2 ל-3 – 3 התייחסה לדרוגבה כמובן (טעות סופר).
אז אם אתה רוצה לערוך גם את התשובה שלך אני מוכן לשמוע את ההסבר המלומד שלך למה זה הזוי לאהוד את צ'לסי.
בנוסף אני קצת סקרן לדעת את מי אתה אוהד ובן כמה אתה (מסתפק בטווח גילאים).

טל 15 באוגוסט 2010

באנגליה אני אוהד את אברטון. ומזה אתה מבין, שהייתה לי מודעות (של ילד) לכדורגל אנגלי בשנות ה80 המאוחרות.

אם התכוונת לדורגבה, אז הטענה היא לגטימית, גם אם אני לא בהכרח מסכים. גם אתה מבין, שהטענה שאנלקה הוא החלוץ הטוב ביותר היא מגוכחת לחלוטין ולזה התייחסתי מלכתחילה. ומכוון שמדובר בטעות, אז אני מכריז על חזל"ש.

למה הזוי לאהוד את צ'לסי? כי זו קבוצה בלי שום נרטיב מלבד נובירשיות ועוצמה שהושגה באמצעות כספים לא חוקיים שנגבו מהעם הרוסי. אין לה היסטוריה, היא לא מייצגת כלום, היא לא אנדרדוג- לא במובן של הקהל שהיא מייצגת, לא במובן שעד לפני שנתיים היא הייתה הקבוצה העשירה בעולם ולא במובן שהיא אחת הקבוצות המצליחות בעולם בשנים האחרונות. הכדורגל שהיא מציגה הוא מצוין ברמה המקצועית אבל מאד לא יפה ועד תקופת אנצ'לוטי גם היה מאד שלילי. לא מעט הדמויות המרכזיות בה, חלקם סמלי הקבוצה ממש, הן שליליות להחריד (טרי, אשלי קול, אנלקה, בעבר גם באלאק). לקהל שלה יש היסטוריה של אנטישמיות. הקבוצה הזו מינתה את אברהם גרנט למאמן שלה (עונש לאוהדים על הסעיף הקודם?). להמשיך?

אני רחוק מלהיות אוהד של ליברפול או יונייטד, אבל אפשר למצוא המון דברים שאפשר להעריך אצלן. בצ'לסי אין כלום מלבד חבורה של שכירי חרב מצוינים במה שהם עושים.

D! 15 באוגוסט 2010

אני מאלץ את עצמי להתערב בדיו.
להיות אוהד כדורגל זה הזוי. זה הכל. איך אפשר להאשים איזושהי אהדה בהיותה הזויה מעבר לכך. לכל אחד מאיתנו יש סיבות שונות, מוזרות והזויות לאהוד את הקבוצה או הקבוצות שהוא אוהד או מסמפט בכל ספורט שהוא. נראה לי שכל נסיון להוריד אהדה של מישהו אחר למדרגת הזוי הוא מיותר ולא מועיל בכלום. חבל.

לירן שבתאי 15 באוגוסט 2010

1. מנ' יונייטד
2. צ'לסי
3. ארסנל
4. טוטנהאם

1. כי יש תחושה של רוח נעורים ורעב מחודש.
2. כי יש תחושה של ניסיון אדיר.
3. כי זו קבוצה מוכשרת מאוד אבל לא יותר.
4. כי מכל הקבוצות שמתמודדות על הטופ 4 היא הכי קבוצה.

בנימין נתניהו 15 באוגוסט 2010

1. צ'לסי
2. מנצ'סטר סיטי
3. מנצ'סטר יונייטד
4. ארסנל

עומר 15 באוגוסט 2010

1. צ'לסי
2. מנצ'סטר יונייטד
3. ארסנל
4. מנצס'טר סיטי

פראליה 15 באוגוסט 2010

אז בגילך אתה כבר אמור להבין שכשהגורל גוזר עליך לאהוד קבוצה פלונית באיזה שלב מוקדם בחייך הוא מתעלם לגמרי משיקולים קרים אלו או אחרים. כל מי שאני מכיר כאוהד קבוצה אמיתי ורציני עשה זאת כתוצאה משתי סיבות –
1. הגורל בחר לתת את הקבוצה ככורך מקרי ובלתי נשלט תוך כדי כך שזרק את הילד לתוך נסיבות שגזרו את גורלו לעד.
2. אב או אח גדול שהנחיל לבו את קבוצתו עוד בטרם ידע לבעוט בכדור.

אם הבנתי אותך נכון, אתה פשוט ישבת עם מחברת וסימנת לעצמך איזו קבוצה ראוי לאהוד בעינייך או שזכית לקבוצתך מאחת הסיבות שציינתי ואח"כ תפרת לזה נימוקים שיניחו את דעתך.

ולעצם העניין, נובורישיות היא מפלט קנאי של השנים האחרונות, הסטוריה יש לה כמובן ואני אשמח אם תחקור אותה לפני שאתה יוצא בהצהרות חסרות ביסוס, היא מייצגת את אוהדיה וככה צריך להיות, היא אכן אינה אנדרדוג ברוך השם, הכדורגל שלה היה התקפי גם בתקופת מוריניו (יש לי הרגשה שתגיב על זה), היחיד שנחשב סמל של הקבוצה מאלה שהזכרת הוא טרי כמובן והוא סופר-ראוי להיות סמל שלה (למרות מה שקרה בשנה האחרונה), אשלי ואנלקה לעולם לא יהיו אפילו תלאים בהסטוריה שלה וגם לא באלאק האפור. הסמלים האמיתיים שלה – פיטר
בונטי, צ'ארלי קוק, פיטר אוסגוד, קרי דיקסון, ג'יאנלוקה ויאלי וז'יאנפרנקו זולה הם אדירים בכל מבחן הסטוריה ובעלי אישיות ראויה.
לגבי העבר האנטישמי שלה אין לי בעיה עם זה, אני מפריד כדורגל משיקולים לא עניינים אחרים, לגבי גרנט אני בהכחשה שהאיש אי-פעם דרך על הקווים בגשר ולגבי שכירי-חרב אין עוד הרבה קבוצות שהגרעין האנגלי שלהן הוביל אותן כ"כ רחוק כמו הקבוצה שלי. (וגם השאר אינם שכירי-חרב בעיניי – אני אשמח להרבה שכירי-חרב כמו דרוגבה, שחקן שפרץ אצלנו ומצטיין אצלנו
זו השנה השביעית טפו).

טל 15 באוגוסט 2010

אתה ממש לא צריך להסביר לי למה אתה אוהד קבוצה כזו או אחרת. זכותך. מי אני שאקבע לך?

אני מודה שעבורי באופן אישי, צ'לסי היא קבוצה הכי פחות מעוררת אמפטיה בכדורגל האירופאי. אפילו לסיטי בתצורה הנוכחית שלה, יש לי יותר אמפטיה- בגלל הלוזריות ההיסטורית, האנדרדוגיות המובהקת לעומת היריבה העירונית והנאמנות הבאמת מדהימה של הקהל, גם בתקופות הקשות.

יואב 15 באוגוסט 2010

פראליה,
מסכים עם עניין האהדה.
או כמו שפרופסור לייבוביץ המנוח ידע לתאר את ההבדל בין הכרעה(שרירותית ללא הסבר לוגי) להחלטה(לוגי)ואהדת קבוצה מתפרשת לי כהכרעה.

ברסלוניסטה 15 באוגוסט 2010

1. צ'לסי.
2. ארסנל.
3. מנצ'סטר יונייטד.
4. ליברפול.

מ מנ מנצ' מנצ'סטר יונטייד 15 באוגוסט 2010

1. מנצ'סטר יונטייד
2. ארסנל
3. צלסי
4. טוטנהאם

רון 15 באוגוסט 2010

1. מנ' יונייטד
2. ליברפול
3. צ'לסי
4. מנ' סיטי

אוסטרלי 15 באוגוסט 2010

1. צלסי
2. מנ יונטייד
3. מנ סיטי
4. ארסנל

איתי אבו דיאבי 15 באוגוסט 2010

1. ארסנל
2. צ'לסי
3. יונייטד
4. וילה

לשובר שוויון
5. סיטי
6. טוטנהאם
7. ליברפול

19.ווסטהאם

אוהד בני יהודה 15 באוגוסט 2010

1.מנצ'סטר סיטי
2.ארסנל
3.צ'לסי
4.מנצ'סטר יונייטד

עידו 15 באוגוסט 2010

1.יונייטד
2.ארסנל
3.צ'לסי
4.סיטי

ניינר 15 באוגוסט 2010

1-מנצ'סטר יונייטד
2-צ'לסי
3-התרנגולים השגיבים מוייט הארט ליין, טוטנהאם הוטספר!!!
4-ארסנל

LEONIDAS 15 באוגוסט 2010

1.ארסנל
2.צ'לסי
3.מנצ'סטר יונייטד
4.טוטנהאם

אודי 15 באוגוסט 2010

1. מנצ'סטר יונייטד

2. צ'לסי

3. מנצ'סטר סיטי

4. ליברפול

ארז N 16 באוגוסט 2010

1. ליברפול
2. צ'לסי
3. יונייטד
4. סיטי

שחמוביץ' 16 באוגוסט 2010

מזל שזה התחיל!!

1. ManU
2. ארסנל
3. צ'לסי
4. טוטנהאם

יונייטד נראת בשלה יותר השנה.
נכון, מורגש חוסר במרכז השדה כשהארגריבס ואנדרסון לא יהיו זמינים, אבל יונייטד נראת חזקה מעוד בהתקפה עם ברבטוב רוני האפונון ואואן.

ארסנל תפתיע עם מקום שני מכובד וצ'לסי יאבדו את זה בשליש האחרון של העונה בגלל פציעות של החלק האחורי.
טוטנהאם תודח מוקדם מליגת האלופות ותתרכז בליגה ובמקום הרביעי.

שתהיה עונה דבש!!

SIR AXEL 16 באוגוסט 2010

1. צ'לסי
2. מנצ'סטר סיטי
3. מנצ'סטר יונייטד
4. ארסנל

Mr. Kate 16 באוגוסט 2010

1.ליברפול
2.מנצ'סטר יונייטד
3.צ'לסי
4.ארסנל
======
בהתחלה בכלל רציתי להעיף את ליברפול מהרביעייה, אבל לא מצאתי קבוצה מספיק טובה-טוטנהאם תתעייף מהצ'מפיונז והשמש תפסיק לזרוח לפני שלסיטי יהיו ביצים לממש את הפוטנציאל שלהם.
ליברפול תהייה אלופה כי ג'רארד יתן עונה חלומית וזה איכשהו יספיק.
יונייטד במקום השני כי פשוט אחרי שנה שעברה שהימרתי שאם הם לא אלופים אז הם במקום השלישי והסר צחק עליי במבטא סקוטי, אני נותן להם את הסגנות.
צ'לסי תזכה בצ'מפיונז ובגלל ששנה שעברה הם ניצחו בזכות רצף מושלם על הגדולות יהיה להם קשה לשמור עליו יחד עם נצחונות בשלבים המאוחרים באירופה. זה או זה או זה, ואנצ'לוטי יתעל כוחות ליבשת הישנה.
בהתחלה רציתי להמר על ארסנל בתור האלופה אבל פשוט הבנתי שזה לא יקרה. אם כבר לוזרית אז עד הסוף-ליברפול תחגוג אליפות וארסנל תישאר בחיים.

BENGAL 16 באוגוסט 2010

1. ארסנל
2. מנצ'סטר יונייטד
3. צ'לסי
4. ליברפול

גלן 17 באוגוסט 2010

מנ יונייטד
מנ סיטי
צלסי
ליברפול

אני מנצל את השבוע לשינוי עמדות שלי שהוא טיפשי כמו ההימור הראשוני שלי.
עד אתמול היה ההימור דיי דומה לשנה שעעברה
יונייטד
צלסי
סיטי
ליברפול

אבל העלתי את הסיטי ואם הייתי חזיר הייתי מעלה אותם עוד מקום.
בדרוג הראשוני יונייטד ראשונים כי הם דיי יציבים לדעתי בפלוס ומינוס (ודווקא ציציריטו לא יהיה לדעתי פקטור השנה אלא דווקא וולנסיה ואולי ברבטוב). אם משהו יפיל אותם זה הגיל של סקולס וגיגס והתחושה שהשנה זה אפילו קריטי משנה שעברה כי קשה לי לראות שחזור עונה של ויין רוני. אתמול זה בלט. הבה נקווה שהביולוגיה תעשה את שלה!
למה סיטי פתאום אצלי שניים למרות שאם יש משהו שראינו בשבת זה שמספר עמדות כולל המאמן עוד לא מחוברות? כי ברושם הראשוני (ואולי מוטעה) באמת יש היחלשות מקצועית ואולי גם מנטלית של קבוצות רבות וזה בדיוק משהו שקבוצה לא חזקה מנטלית כמו סיטי צריכה ע"מ לצבור יותר נקודות. זה יספיק (אני מקווה) לעבור את צלסי שנחלשו לטעמי. בנוסף אני חושב שצלסי יצליחו יותר השנה באירופא מה שיעייף אותם יותר הבה נודה על האמת, אילולא מוריניו (ההדחה של צלסי ע"י אינטר) אני חושב שיונייטד היו תופרים אליפות רביעית.

יותם מ 17 באוגוסט 2010

1. מנצ'סטר יונייטד
2. צ'לסי
3. מנצ'סטר סיטי
4. ארסנל

מיסיס רוני 20 באוגוסט 2010

1.מנצסטר יוניטד

2.צלסי

3.מנצסטר סיטי.

4.ארסנל

אלון 21 באוגוסט 2010

1. צ'לסי
2. יונייטד
3. סיטי
4. וילה

צחי 21 באוגוסט 2010

דירוג של הרגע האחרון:

1 – מנצ'סטר סיטי

2 – צ'לסי

3 – מנצ'סטר יונייטד

4 – ארסנל

הסברים:

1 – מנצ'סטר סיטי. כבר כמעט ארבעים שנה אני אוכל את הלב (התחלתי לאהוד את הסיטי עוד מימי עיתון "פנדל" המנוח, שם העדפתי את ג'ימי מהסיטי על פני ג'ק מהיונייטד). מצורף לינק:
http://static.guim.co.uk/sys-images/Sport/Pix/pictures/2009/9/17/1253193325598/Scorcher-comic-001.jpg
אני יודע שסביר להניח שאוכל את הלב גם השנה, אבל בכל זאת…

2 – צ'לסי. מכונה משומנת. לא ירוצו לאליפות רק אם ישעממו את עצמם.

3 – מנצ'סטר יונייטד. מועמדים תמיד לתואר כל עוד סר אלכס נמצא במועדון.

4 – ארסנל. התלבטתי בינם לבין ליברפול. בכל מקרה, אופתע אם אחת מהן תזכה. מדובר בקבוצות טובות, מצויינות אפילו, שעדיין חסר להן משהו…

Comments closed