אזהרה חמורה למתכוונים לבקר במשחקי הניו יורק ג'טס

אחת הכתבות המרכזיות במדור הספורט של הניו יורק טיימס יכולה לגרום לאוהד כדורגל אירופי לצחוק ולאוהד ספורט ישראלי להחנק מצחוק. הכתבה עוסקת בבעייה קשה בהתנהגות הקהל במשחקי הבית של הניו יורק ג'טס.

מסתבר שחלק מהקהל – משער D הידוע לשימצה – מפציר במקהלה בנשים בקהל להראות בציבור את…את…. אני מחפש את הביטוי הנכון… אולי "מה שקיבלו מאימן" או "מה שהטבע חנן אותן"… אני פשוט חושש לכתוב "ציצים" ולאבד את הסיכוי הקלוש ממילא שיום אחד אהיה בצוות כותבי הטורים של הטיימס.

בעקבות הכתבה ברור לי לגמרי גם לא אכתוב שם לעולם. זה לא בגלל האנגלית או הבנה לא מספיק טובה בספורט אמריקאי. אין להכחיש – אני פשוט לא ברמה מוסרית מספיקה לעיתון הזה.

הכתבה חושפת תמונה קשה (למרבה הצער היא עושה את זה באלף מלים בלי תמונה). מסתבר שכמה נשים צעירות נכנעו ללחץ החברתי הזה. ואנשים צילמו אותן. ואחר כך האנשים הללו העלו את קטעי הוידאו לאתר שיתוף הקבצים YOUTUBE. עיתונאי-חוקר בנשמתי, לא היססתי לרגע, גלשתי לYOUTUBE והכנסתי את מילות החיפוש JETS וגם GATE D – אבל כל הסרטים הללו הוסרו.

חמור מזה, אחת המרואיינות בכתבה, נערה מסכנה שהמציאות הקשה הותירה אותה חסרת חינוך וחסרת מודעות לזכויותיה, אכן נענתה לבקשת הקהל. וכשהעיתונאי אמר לה שהתמונות אולי יגיעו  לאינטרנט היא אמרה "שבכלל לא אכפת לה. היא אוהבת את הגוף שלה".

העיתונאי משווה את ההתנהגות הזו להתנהגות של חוליגנים במגרשי הכדורגל באירופה. מה שממחיש לנו שרמה מוסרית גבוהה לא תמיד מגיעה עם ידע כללי.

העיתונאי גם שאל את אחד השומרים למה הוא לא פועל להפסיק את הצעקות. הסדרן ענה לו שבגלל "חופש הביטוי" הנהוג באמריקה. מה שמוכיח לי שרמה מוסרית נמוכה לפעמים כן מגיעה עם ידע כללי.

לסיום חשף העיתונאי שיש שם סדרנים שמעשנים.

*

הממ…. נהוג בבלוג הזה שהכותב מוסר מידע אנפורמטיבי, ואחר כך מחווה איזשהי דיעה על המידע הזה, ואחר כך מתנהל דיון. ולכן אגש למסקנות.

מסקנה ראשונה: כשגורמי תקשורת נטפלים לסיפור כזה הם עושים איזשהי טריוויליזציה של בעיה חמורה באמת. הטרדה מינית היא בעייה חמורה בחברה המערבית. שיכורים ושיכורות שמתנהגים בצורה לא מכובדת במקום ציבורי היא בעייה פחות חמורה. חבל לצייר מצב כאילו מדובר באותה בעיה.

מסקנה שניה: המחשבה שספורט אמור להוות איזשהי דוגמא היא על סף האדיוטית. והאדיוטיות הזו נפוצה בעיקר באמריקה. למשל בסיפור עם ההערה הטיפה-הומופובית של פיל ג'קסון. אנא הניחו לנו.

מסקנה שלישית, גם בעקבות ג'נט ג'קסון: אמריקה – הן השמאל והן הימין – רואה בחזה הנשי סוג של איום קיומי.

מסתבר שפוליטיקה וכלכלה זה אוברייטד
אם גיא אסולין יקרה באמת

38 Comments

uRv 20 בנובמבר 2007

אכן מילים (חבל שלא תמונות) קשות . . .

אלון 20 בנובמבר 2007

כשהמשחקים כל כך ארוכים ומשעממים הקהל צריך למצוא דברים אחרים להתעסק בהם.
אני מקווה שהקהל בארץ לא יתדרדר לרמה הזאת.
ללא ספק יש מקום להשוואה לחוליגנים, במיוחד באיטליה בה הם בסה"כ מפוצצים משחקים.

גע"ס 20 בנובמבר 2007

כשאגמור לצחוק אולי אגיד למה המסקנה השלישית היא העניין העיקרי פה ולמה זה חמור מאוד.

legal alien 20 בנובמבר 2007

תודה על השרות לציבור ועל מילוי חובתך העיתונאית ללא מורא וללא משוא פנים. האמת שאם כבר רוצים להזהיר את הציבור מפני הליכה למשחקי הג'טס יש להתריע גם מפני רמת הפוטבול המוצגת על כר הדשא.
ולענין ג'נט ג'קסון – אני הראשון שהולך לתייחס ברצינות. אני הולך להגיד משהו לא פופולרי: זה נורא מפתה וקל ללגלג על ההיסטריה, השמרנות והצביעות האמריקאית, אבל יש בתגובה הציבורית כאן גם מן הצדק. צריך להבין שיש מערכת שלמה של ציפיות והנחות יסוד שהאמריקאי הממוצע מביא איתו כשהוא מתיישב לראות את הסופרבול. מה שהיא עשתה היה ניתוץ של הציפיות הללו (וזה לא משנה שהם מגוחכות מלכתחילה) והפרה של החוזה הבלתי כתוב הזה. מה כל כך נורא בפיטמה? בעיני – שום דבר, אבל מוסכם ומקובל באמריקנה שאם מישהו רוצה לראות פיטמות, יתכבד ויפנה לערוצים המיועדים לכך – ואין שום בעיה למצוא אותם (כך שמעתי…), ומי שרוצה לראות את הסופרבול ידליק ABC. מי שמשנה את כללי המשחק הללו באמצע (תרתי משמע) – ע"י חשיפת פיטמה או הנפת כרזה פוליטית, מסתכן בזעמו של ההמון, ולא בלי צדק. ואם כבר עיצבנתי את ההמונים, אוסיף ואקבע שרבים מהמלגלגים עושים זאת מתוך חוסר הבנה של התרבות האמריקאית (ותרבות הספורט האמריקאית בכלל זה), ולעתים גם משרבבים חוסר הבנה של ענין חופש הביטוי.

legal alien 20 בנובמבר 2007

ועל מנת שלא אצטייר כצנזור של פטמות חלילה, אני מבקש לעדכן את ציהור הקוראים (והקוראות) בפסק דין שהתקבל לאחרונה בניו יורק: צעירה אמריקאית זכתה לפיצוי ממשטרת ניו יורק, אחרי ששופט קבע שקנס שניתן לה בעקבות שיזוף בחזה חשוף בסנטרל פארק הינו בלתי חוקתי, נוגד את עקרון השויון וניתן שלא כדין.

martzianno 20 בנובמבר 2007

מה שאתה מתאר רונן, הוא לא רמת מוסר גבוהה אלא מוסרנות נוצרית מזוייפת. למתעניינים אני יכול להמליץ על הסרט הדוקומנטרי: THIS MOVIE IS NOT YET RATED
הבודק את שיטת דירוג הסרטים בארה"ב – מה אסור לראות, מה מותר ומאיזה גיל. אפשר ללמוד מכך הרבה על התרבות. הסרט לא קשור לספורט, אבל היי, גם הפוסט לא ממש…

martzianno 20 בנובמבר 2007

אגב, הקומיקאי כריס רוק מתייחס באחת ההופעות שלו למקרה ג'נט ג'קסון הנה הלינק: http://www.youtube.com/watch?v=5riPXVp5ZFo

אסף THE KOP 20 בנובמבר 2007

רונן – בנצרות, לעומת היהדות, מיניות נחשבת לחטא ולא למצווה. לא סתם הנוצרים מאמינים כי המשיח שלהם לא בא לאוויר העולם כתוצאה מזיון. במקרה ושכחת, אנא הרשה לי להזכיר לך כי התנועה הפוריטנית, הדוגלת בסגפנות ושמירה קפדנית על מצוות הדת נרדפה באנגליה במאה ה-17 ועל כן נאלצו רבים ממאמיניה להגר לצפון-מזרח ארה"ב. אומנם עברו מאז כ-300 שנה, אבל עושה רושם שהרוח הפוריטנית עדיין שרירה וקיימת בארץ הדוד סם.

ונסיים בשיר:

שרמוטה פוריטנית
===============

מילים: שלומי שבן
לחן: שלומי שבן

את חובבת שירה, זה מקסים מקסים
עיוורת לחיצוניות, את בזה לטקסים
צחקת על חברים שלי, להקת טווסים
מסכות מסכות
רגשות מאוסים

את אוהבת כשרע, אל תאמרי לי לא
הזדמנות טובה כל כך לבכות, לדבר גלויות
איך שלא אראה
חדרת לנשמתי
השתניתי בשבילך..

והנה בחדרה שוב ושוב היא פוסעת
להרגיע עצמה תה צמחים היא גומעת
והנה סובבה את ראשה הנעלה-
עורפה הקשה מתגלה

היא אומרת לי:
אין מה לדבר
האש בה כבתה
ויש לה אחר
שרמוטה פוריטנית
מגדיר אותך היטב

אומרת לי:
שב, אל תמהר
אסור לחבק, אפשר לדבר
שרמוטה פוריטנית
מגדיר אותך היטב
מגדיר אותך היטב

שרמוטה פוריטנית, כפי שמסתבר…

עופר 20 בנובמבר 2007

אחרי שהרבה זמן לא הגבתי – כי עדיין אין לי אינטרנט… (ולמרות זאת אני ממשיך לקרוא אותך רונן {ובמאמר מוסגר – גם אותך גע"ס}), אני חושב שהנושא הזה חשוב מכדי שאני אוותר על תגובה.

ובכן, תגובה : אההההההה נייס – מי לייק :). וברצינות – אין על האמריקאים בשביל לתת לנו קצת פרופורציה לטיפשות שלנו.
והנקודה השלישית שהעלית היא אכן חמורה, מזל שכשהאמריקאים רואים איום קיומי הם בדרך כלל נכשלים במלחמה מולו… לא יודע מה הייתי עושה בלי הדבר הזה שאולי נקרא לו פ"צ ניפלסייד.

גע"ס 20 בנובמבר 2007

הטמטום שבשיטת דירוג הסרטים מודגם מאוד יפה ב"מת לחיות 4" שיצא השנה. כדי להוריד את הדירוג מ-R (צפייה מתחתלגיל 17 בליווי מבוגר בלבד) ל-PG-13 (מומלץ להורים לשים לב כי חלק מתכני הסרט עלולים להיות לא מתאימים לילדים מתחת לגיל 13) הוציאו כמעט את כל הקללות מהסרט. כתוצאה מזה לא תמצאו שם אפילו fuck אחד, אבל אנשים מתפוצצים ומתים על ימין ועל שמאל זה כן.

גע"ס 20 בנובמבר 2007

ששש, עופר, למה גילית? עכשיו אני אצטרך לשלם לו עמלה.

ותודה :-)

אסף THE KOP 20 בנובמבר 2007

גע"ס – סליחה, אבל אני חושב ששיטת דירוד הסרטים היא גאונית. אחד מגיבורי ילדותי, קלינט איסטווד, היה מחסל את הרעים על ימין ועל שמאל ומעולם לא הוציא דבר קללה מפיו. אילמלא שיטת המידרוג, היינו מקבלים איזה טופאק שמקלל חופשי תוך כדי ירי באנשים. בלי שום קלאסה, בלי סטייל – סתם כמו איזה פושטק מהרחוב.

ואפרופו פושטקים – רונן ושאר הכותבים בפורום, איך זה שהתעלמתם באלגנטיות מהחולצה המזעזעת שגיא לוזון הופיע איתה בדרבי ? להזכירכם, על החולצה היה כתוב "אמא שלך זונה" בספרדית.

כתבנו 20 בנובמבר 2007

שדיים. חזה. צידה הפנימי של החזייה. ציוד הנקה מקיף. יש לי סיכוי להגיע לNY TIMES?

ואם כבר שרמוטה פוריטנית, הרי את סיפורה של יחס הכנסייה למיניות ואת מה שזה עושה לבני ובנות ערי השדה בארה"ב סיפר כבר הגדול מכולם, פרנק זאפה, בשירו CATHOLIC GIRLS שלא אצטט ממנו מחשש שבעל הבלוג יוחרם רשמית. אבל הנה לינק:
http://www.lyricsfreak.com/f/frank+zappa/catholic+girls_20056731.html

martzianno 20 בנובמבר 2007

גע"ס – מותר לבמאי לשלב fuck אחד לכל אורך הסרט (באמת!) ולכן על היוצרים לבחור את ה-fuck שלהם בקפידה… לא שזה היה עוזר במשהו ל"מת לחיות 4".

כתבנו 20 בנובמבר 2007

ולשאלון, מה צריך לעשות לנבזים בני נעוות המרדות:

http://www.newsday.com/sports/football/jets/ny-spjsex1120poll,0,1446882,post.poll

ולמה אין עונש מוות?

Old Timer 20 בנובמבר 2007

Its dumb and if the intention is the educate the American public to become nore moral then I guess it simply doesn't work. For comments as to how america deals with body parts see (its otherwise great(

http://www.youtube.com/watch?v=yKS0yISz6xQ

Having said that, since certain four letter words seem to be offensive to people why not accomodate them and make them aware of the risk?

טדי 20 בנובמבר 2007

אני נזכר באיזה דיון שהיה כאן במאי, שבו לכולם היה נורא נוח להיכנס בדיוויד סטרן ובפוליטיקלי-קורקטיות שלו. אבל הלכתי לקרוא את המאמר בניו יורק טיימס, ונראה לי שעשית לו קצת עוול – קודם כל, היא כן כותבת את המילה ציצים, אלא אם פירוש המילה breasts השתנה בזמן האחרון. אני לא יודע, כי אין לי, אבל נראה לי שבמקום חלק מהבנות האלה גם אני לא הייתי מרגיש בנוח אם מאות גברים היו קוראים לי לחלוץ שד, ואז היו יורקים וזורקים בקבוקים אם הייתי מסרב. וחוץ מזה, כולם כל כך נהנים להיכנס בכדורגל הישראלי ולצטט את הסקר של גלובס שבדק למה אוהדים מדירים רגליהם מהמגרשים, אבל לא נראה לי שקשה להבין את האב שמצוטט בסוף הכתבה, שלא בטוח שהוא רוצה שילדיו בני ה-6 וה-9 יהיו עדים להתנהגות כזאת. גם אם הטון של הכתבה קצת מוגזם, לא צריך לזרוק את התינוק יחד עם המים…
התכוונתי לסיים כאן את התגובה, אבל אז חשבתי שבקלות אפשר לבדוק. אז התקשרתי לחבר הומו שלי, לשאול אותו אם האמירה של פיל ג'קסון היתה מפריעה לו (לו היה איכפת לו ממנו או מה-NBA). אבל הוא לא ענה. אז התקשרתי לידידה שלי. היא לא היתה מרגישה בנוח ב-Gate D.

עינב 20 בנובמבר 2007

אסי, אני מודה לך כך שסוף סוף מישהו העלה את נושא חולצתו של גיא לוזון בדרבי הת"א. כשאני מסיט את רגשותיי האישיים כלפי האיש והקבוצה אותה הוא מייצג,החולצה עמה עלה לוזון פשוט זעזעה אותי. איזה מין מסר אתה משדר לשחקנים ולאוהדים שלא זוכרים איך מחברים משפט בעברית מבלי קללות? אתה דוגמן של מותגים או דמות שאמורה להקרין ערכיות לשחקנים? ומישהו מדמיין את בניטז או אפילו מוריניו עולים למשחק גביע ליגה בעיירה שכוחת אל עם חולצה מעוטרת בקללה בניב נידח? לא נאה, אפילו בקודים הלא קיימים של הספורט הישראלי.

יגאל 20 בנובמבר 2007

רונן, זה באמת חידוש מרענן ואף עליית מדרגה מקצועית, אם יורשה לי.
כן ירבו, אבל אתה בוודאי זוכר כמה מילים שווה תמונה אחת, שלא לדבר על סרט וידיאו.

הג'טס שאני זוכר מימי ויני טסטוורטי המוקדמים תרמו לי את התובנה העמוקה שפוטבול, בניגוד לכדורגל, עדיף לראות על המסך בבית. גם מכיוון שאתה לא רואה שם כלום, וגם ובעיקר מכיוון שרגש ההזדהות מתקפח באוירה שלעומתה גמר בתי הספר היסודיים בכרמל צרפתי נראה ונשמע כמו האולד טראפורד כשהסקאוזרס מגיעים.
אהה. ואסור לעשן.

ואפרופו צביעות אמריקאית ופאק, וגיא לוזון, לפני כמה חודשים געשה האומה כי אשתו של איי רוד באה למשחק של הינקיז עם חולצה שהמילה המפורשת "פאק" מופיעה עליה.
אם כי אני חייב להודות שאישית הביצוע של אוהדות הג'טס לוקח בגדול.

לון 20 בנובמבר 2007

סיפור גדול. צחקתי בקול.
יש שמועות חזקות שההחלטה האסטרטגית של הנשיא בוש בשנתו האחרונה בבית הלבן היא להילחם באיום הקיומי. בשלב הראשון הנשיא יטיל וטו על הזה הנשי.

גיל 20 בנובמבר 2007

יגאל, היא לא הגיעה עם חולצה עם המילה פאק אלא חולצה fcuk שזו חברת הלבשה צרפתית. רביפ פירשו את זה כביקורת מרומזת על היאנקיס.

יגאל 21 בנובמבר 2007

חן חן על התיקון גיל, אופנתיות מעולם לא היתה הצד החזק שלי.
הפרשנויות שראיתי בתקשורת הניו-יורקית נעו מביקורת על היאנקיז ועד למחאה נגד המלחמה בעירק.
היתכן שהחולצה של לוזון היתה בעצם התרסה כנגד הגלובליזציה והתחממות כדור הארץ?

ד"ר א. 21 בנובמבר 2007

כיון שגע"ס עוד לא נרתמה –

סעיף ג' במסקנות הוא אכן החשוב ביותר.
המאמר הראשון ב-YNET שראיתי שגרר יותר מ-1000 תגובות לא עסק בסיכויים לשטחים תמורת שלום, לא בארוע ספורט שערורייתי, בטח שלא בחינוך או בריאות.
הוא עסק באישה שניסתה להניק בחנות FOX בירושלם, וגורשה החוצה על ידי אחד מעובדי החנות.

עניין השדיים וההנקה עומד במרכז של כמה צמתים מכריעים.
בפן הכלכלי, הנקה מאיימת על שוק ענק של תחליפי מזון לתינוקות. בפיליפינים, למשל, נרצחו פעילות לה לצ'ה (ארגון עידוד הנקה) על ידי שליחי חברות התמ"ל.
וזה רק קצה הקרחון. ההנקה מאיימת מאד גם על הרצון (המשותף לפמיניסטיות ולימין הקיצוני) להוציא את הנשים מהבית ולשלב אותן מהר ככל האפשר בשוק העבודה.

ועוד לא אמרנו מילה על דת, מתולוגיא, ההשפעה של הגלולה על מאזן הכוחות בין המינים והקשר בין כל אלה.

ד"ר א. 21 בנובמבר 2007

ואם כבר שברתי בצורת תגובות –
אילו הפועל ירושלם שׂחקה ביום א' שני רבעים של הגנה כמו שעשׂתה אתמול, היתה חוזרת הביתה עם נצחון.

אביעד 21 בנובמבר 2007

בקשר לשיטת דירוג הסרטים, השימוש החכם ביותר שראיתי שנעשה ב"Fuck" היחידי המותר הוא ב "Be Cool" של ג'ון טרבולטה ואומה ת'ורמן, שם זה נאמר כשהגיבור מגלה שמותר לו לומר זאת רק פעם אחת.. במת לחיות 4 זה קצת דופק את הסרט כשהם מחרישים בגלל זה את ייפי קא יי…
ולענייננו – נחמד לכולם לצחוק על השמרנות והצביעות האמריקאית, הרי בישראל ואף באירופה לא היו עושים עניין כ"כ גדול מאירוע כזה, אבל אולי זה בגלל שכאן ובאירופה יש לנו בעיות גדולות יותר לעסוק בהן בספורט? חוליגנים, חזיזים, אבוקות וכד'. לאמריקאים כמעט שאין, תקנו אותי אם אני טועה אבל אירוע האלימות האחרון ששמעתי עליו בארה"ב שכלל אוהדים כלל את רון ארטסט, ג'רמיין אונ'יל וכמה אוהדים מסכנים של דטרויט (האוהדים אמנם התחילו לרדת לפסים פיזיים עם כוס הבירה שהושלכה על ארטסט, אבל כל ני שנקלע לתוך אגרופיהם של הצמד הזה הוא מסכן…), אז אני אומר, אני מייחל ליום בו קריאות כאלו לעבר נשים יהיו הבעיה הגדולה ביותר שלנו (לא שזו לא בעיה, אבל פחותה ממה שיש לנו כאן או באירופה), אתם יודעים מה, אני בכלל מייחל ליום שנשים ייקחו חלק באהדה ובדיון הספורטיבי, כמו בארה"ב (וזה מבלי להוריד סנטימטר מכבודה של גע"ס!).

מרקפוצ'ינו 21 בנובמבר 2007

את התוכנית "של מי השורה הזאת?" אתם בוודאי מכירים. אז באחת התוכניות דרו קרי חיפש בקהל עזרה בבחירת נושא לשיר במערכון הבא. הנושא שנבחר היה "אני מאוהב באוגר" ממש עם תחילת המוזיקה ניגש אחד מצוות ההפקה לדרו ולחש לו באוזן שאסור להגיד בטלוויזיה "אני מאוהב באוגר" כי זה עלול לפגוע במישהו. אם אתם לא מאמינים לי חפשו בYOUTUBE

טדי 21 בנובמבר 2007

בדיוק החזירו לעבודה את שדר הרדיו השנוי במחלוקת דון איימוס, זה שבשנה שעברה השתלח בשחקניות ראטגרס ועורר סערה ציבורית עצומה כשקרא להן nappy-headed hos. דייב זירין כותב ב-http://www.latimes.com/news/printedition/opinion/la-op-zirin18nov18,1,7995757.story?coll=la-news-comment שזה ביזיון, ומצטט כתב בניו יורק טיימס – למרבה האירוניה – שאומר שזה רק מראה עד כמה התגובה אז היתה מגוחכת והושפעה מתרבות הפוליטיקלי-קורקטיות. רונן, מעניין אותי אם אתה עושה הבחנה בין שני המקרים או שבשני המקרים זו תגובה מוגזמת של ציבור צבוע?

גע"ס 21 בנובמבר 2007

הבעיה היא ההאלהה שעושים לחזה הנשי ובכל מקום שבו יש האלהה (אם כבר למדתי איך לכתוב את המילה הזאת, אני מתכוונת לנצל אותה עד תום) יש גם השטנה (מלשון שטן), ובכל מקרה, מדובר בשני צדדים של אותו מטבע – התייחסות לחלקי האישה בנפרד ובכלל התייחסות לא אנושית לנשים – אם זה על ידי הפיכתן לאלילות או לשפחות. בגלל זה אני מתייחסת לג'נטלמנים מושלמים באותה סלידה שבה אני מתייחסת לשוביניסטים מוצהרים, אבל בחשדנות גדולה הרבה יותר.

אני מבינה שיש נשים שעלולות להרגיש אי נוחות מסוימת אם יציע שלם קורא להן להראות את הציצים שלהן, ואולי זה שווה איזשהו איזכור קטן בעיתון, אבל נדמה שלכתב הנ"י טיימס יותר מפריעות הבחורות שנענות לקריאה מאלה שמרגישות מוטרדות בגללה. הן אלה שמאיימות על שלומו של הסדר הציבורי. אלה שמתכווצות במושבים שלהן ולא יגיעו שוב לאצטדיון לא מעניינות אף אחד.

באופן אישי אני מעדיפה צהובון שייצא בכתבת "תראו, ציצים!" מאשר עיתון עלק מכובד שהכתבה שלו היא "תראו, ציצים! פויה!".

Glenn Edward Schembechler 21 בנובמבר 2007

צריך להגיד משהו על צירלידרס וספורט מקצועני אמריקאי. בסופו של דבר ביזוי האישה האפקטיבי ביותר מתרחש ממש סמוך למגרש…

martzianno 21 בנובמבר 2007

אוי גע"ס, זה עצוב כמה שאת מדייקת… המוסר הכפול שאת מתארת הוא בדיוק הרעה החולה של התרבות המערבית ומדיניות הפוליטיקלי-קורקט שכבר יצאה מהתחת (מה?! תחת – את זה יש לשני המינים…). לכן הציצ של ג'נט נפלט "בטעות" ובגלל זה הצ'ירלידרס הן הכי מקובלות בשכבה ועורך הנ.י. טיימס יכול למכור עוד כמה גליונות (אבל עדיין לצאת בסדר) – באמת פויה!

לון 21 בנובמבר 2007

גלן צודק בהחלט. הקונצנזוס האמריקאי השמרני מציב את הנשים כמשהו להתבונן בו כדי להעביר את הזמן עד שהדבר החשוב והגברי מגיע. הצ'ירלידרס צריכות להיות בלבוש שמדגיש את גופן, אבל חס וחלילה שלא יהיו מיניות מידי ומאיימות. לנשים אסור להיות בעלות מיניות חופשית. זה גם האתוס שמציג נשים מיניות בהוליווד כנשים רעות, הרסניות וכו'.
האישה הקטנה והסקסית אבל הלא מאיימת היא האישה האידיאלית באמריקה השמרנית.

הניו יורק טיימס מתחבר לזה בהפוך על הפוך. הדרך לגיהנום רצופה בכוונות טובות.
זה מתחבר למה שסלית כתבה. לעיתים שני קצוות מאוד דומים זה לזה.

RdMaN 21 בנובמבר 2007

אני ראיתי את התמונות המשעשעות ואתם צריכים להודות לYOUTUBE שהורידואותן מהאתר.
נשים מראות את שדייהן – תמונה בהחלט מבהילה על סף המבחילה.
GO TIMES GO

לא 21 בנובמבר 2007

זה הזכיר לי שהנ"י טיימס ביקרו לפני שנה-שנתיים ספר שכתב פילוסוף כלשהו על בולשיט (כמושג, וזה היה גם שם הספר), אלא שאסור שהמלה הזו תופיע בעיתון. אני לא זוכר איך הם יצאו מזה, אבל זה היה מגוחך להפליא.

רונן דורפן 21 בנובמבר 2007

טדי,
לצערי אינני מתמצא בפרשת איימוס – אבל על פי הכתבה נראה שבכלל הפיטורין שלו לא היו כל כך חוקיים – ולכן הוא קיבל הסדר פיצויים יפה.
אני באופן כללי נגד פיטורין בגלל בדיחה. וזאת גם אם הבדיחה היא לא מקרית ומדובר אכן באדם חשוך.
אם לחזור דווקא לסיפור פיל ג'קסון, כדאי לארגוני ההומואים לזכור שחופש הביטוי של ג'קסון גם מאפשר להקרין את הסרט הפרו-הומואי שהוא התייחס אליו, ובוודאי פוגע ברגשות של ציבור דתי גדול בארצות הברית.

לו אני הייתי נלחם על עניין חברתי כלשהו בארצות הברית, הדבר האחרון שהיה חשוב לי הוא חותמת הכשרות של דייויד שטרן (ועכשיו נשאלת השאלה האם העובדה ששטרן הוא יהודי והשתמשתי בלעג במושג "כשרות" היא בסדר ואיננה מהווה אמירה אנטישמית חבויה. אני מבקש מכל קוראי הבלוג שנמצאים בארצות הברית  לא להלשין עלי לאנטי-דפמשיין)

Glenn Edward Schembechler 21 בנובמבר 2007

I just saw Yigaal’s earlier comment about not seeing a football game in the stadium but rather watching it on TV. I totally disagree. First, sometimes you can find better crowds in the NFL although European atmosphere is not an option (a surprise for me were the Seahawks fans and a Raiders game I saw few weeks ago). Second, the thing is that seeing this modern day Gladiators in full size and realizing how fast and athletic they are is something TV can’t show. So, a better compromise might be the NCAAF.
Speaking of NCAAF and the most famous program:
Les Miles is the best solution to Michigan and Big-10 problems: one of us (Wolverines player) but with understanding how much Big 10 football is lagging the SEC and PAC10. On the other hand, I do think like this guy (http://sports.espn.go.com/espn/columns/story?columnist=forde_pat&id=3120053&sportCat=ncf ) that Carr’s timing is all about not doing Miles any good. The university did the most outrageous thing signing Carr’s assistances for 2 more years knowing he might leave and so any successor will have to deal with them.

Ronen: If you want us not to pass over any of your “anti semi” remarks you must pay us with comments like “ Glen’s idea is right” or better “ Glen took the words out of my mouth”…. At least once a week as a commission. .

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 22 בנובמבר 2007

אכן קצת נחנקתי, כי בכל ביקורי (לא נורא רבים) במגרשי כדורגל וכדורסל בארץ, הוטרדתי מכל מיני דברים שהתייחסתי אליהם פה כבר בעבר אבל מעולם לא הרגשתי מוטרדת כאשה. לרוב נתקלתי ביחס די מנומס, פינו לי מקום, ואפילו נוהלו שיחות חולין על המשחק. אז לפי הטיימס המצב פה יותר טוב? לא הייתי מרגישה נוח לשבת ביציע המדובר וגע"ס מדייקת גם מבחינתי
וגיא לוזון – לא מתאים

Comments closed