סוף יומן האליפות של הניינרס. עכשיו האנשים בחליפות

מצטער. אני לא מבין למה הרבאו עוזב

sf

המשחק הזה או לפחות המחצית הראשונה של המשחק הזה הגיעו באיחור גדול. עם מאמן ברווז צולע, עם קווטרבק תחת לחץ ציבורי, מול יריבה שמשחקת את משחק ההגנה הטוב ביותר לפחות מאז האליפות הראשונה של ריי לואיס בבלטימור, הניינרס חזרו לפוטבול התקפי נכון. השתמשו בכל הכלים שיש לקולין קפרניק, ערבבו את הריצה עם המסירה, ושלטו במשחק מחצית שלמה.

במחצית השניה, אחרי שאיבדו את כל הטייט-אנדים וכל הראנינג-בק הלגיטימים שלהם באמת לא היה לניינרס סיכוי. וחבל קצת על השריקה הנוראית אבל זה קורה. אבל הניינרס סיימו בכבוד את העונה והתקופה.
*

המשחק הטוב היום משאיר הרגשה גרועה. כי הוא הבהיר שלא מדובר בקבוצת פוטבול גרועה. וכאוהד שאוהב לראות פוטבול ולא להתעניין בתקרת השכר ובמוק-דרפטים – אני בכלל לא קונה את הסיפורים ״שעבודה נהדרת נעשית על ידי האנשים בחליפות והבעיה היא במגרש״. וכפרגסוניסט אני לא מאמין גדול בבניה מחדש אלא בעבודה מתמשכת, גם אם זה משעמם את אוהד הפנטזי המודרני. והסיכוי שבמשרדים הללו, שבעשור וחצי רק טעו וטעו עד שהיה להם בינגו אחד עם מאמן, יודעים מצויין מה צריך לעשות עכשיו הוא לא גדול. סיכוי גדול בהרבה שהרגו קונטנדרית סדרתית עם אגו. והניינרס של הרבאו, שניצחו כבר 48 משחקים בארבע עונות, ריגשו אותי.

יומן האליפות של הפטס (15) - הניצחון על מיאמי
יומן דאבל פרק ט' – רקדנו יחד את הפיופיו

21 Comments

Eyal 15 בדצמבר 2014

מסכים לגמרי, עם הארבו לא היה משעמם, מאמן גדול מהמשחק הראשון שלקח מועדון בקרשים והפך אותו במאה שמונים מעלות, בהחלט חבל על המועדון שיכול לחזור בקלות למטה בגלל אגו, הארבו אני מאמין יהיה בסדר גם בתפקיד הבא שלו

עב״ד 15 בדצמבר 2014

לגמרי. אני לא מבין את הטמטום. מאמן שמביא אותך שלוש פעמים ברציפות לאליפות nfc ומעלה, ועונה אחת גרועה, אחרי שנות בצורת ארוכות. מה פתאום אתה זורק אותו? אז כן קאפרניק לא מממש את הציפיות שהיו, אז מה.

רן הנרגן 15 בדצמבר 2014

מי שתוהה על הטמטום צריך להסתכל מה קורה מעבר למפרץ אבל אצל הווריארס. שם ההנהלה פיטרה מאמן מצליח אבל אחד כזה שעיצבן את כולם סביבו והצליחה בגדול – לפחות לעד נקודת הזמן הנוכחית. האם נכון להסיק מזה על מה שיקרה בנינרס? ימים יגידו.

עידו ג. 15 בדצמבר 2014

הפעם האחרונה שהניינרס פיטרו מאמן שלוקח אותם לפלייאוף הייתה עם סטיב מריוצ'י. גם אז זה היה בגלל קרבות אגו עם ההנהלה. אם זה עבד כל כך טוב במקרה ההוא אז כנראה שגם עכשיו יש עתיד ורוד בסן פרנסיסקו.

אריאל גרייזס 15 בדצמבר 2014

מה שמעניין זה שאז זה עבד רע מאוד לשני הכיוונים. הניינרס נכנסו לעשור כמעט במדבר ומריוצ'י אמנם אימן עוד קבוצה (דטרויט, אם אני זוכר נכון) אבל לא הצליח שם כלום ומאז הוא לא ראה מגרש שלא מדוכן הפרשנים.
לפעמים יש סוג של התאמה בין מאמן לקבוצה. לא יודע אם זה המקרה של הארבו אבל מעניין מה יקרה איתו הלאה

עידו ג. 15 בדצמבר 2014

קצת באסה כי די אהבתי אותו בתור מאמן.

אריאל גרייזס 15 בדצמבר 2014

גם אני. היה בחור טוב והקבוצה שלו בסן פרנסיסקו עם ג'ף גרסיה וטרל אוואנס היתה מהמגניבות. במיוחד זכור הקאמבק האדיר שלהם בפלייאוף מול הג'איינטס

7even 15 בדצמבר 2014

23 נקודות ב-3 משחקים האחרונים.
קולין קפרניק עלה הלילה למקום הראשונים במס' הסאקים שנעשו על קווטרבק העונה.
מי היה מאמין…

אם אעבור על כל הנצחונות אני לא בטוח שיותר מ-2 מהם הושגו ע"י ההתקפה.
איזו עונה בזויה התקפית

משה 15 בדצמבר 2014

הניינרס ירדו מהבמה כמו גברים, את הקבוצה ששיחקה בסוף גם הארבו לא מזהה לדעתי. היו כמה שריקות הזויות שלצערי גם הכריעו את המשחק (2 השריקות נגד ריד הביאו פילד גול והשריקה הנוראית לעבירה על ווילסון). אני מקווה שהעזיבה של הארבו לא תשלח אותנו לעוד עשור במדבר.

עידן. 15 בדצמבר 2014

אני גם מחבב את הארבו, אבל עושה רושם שהחיכוך עם ההנהלה כל כך גדול שגם אחרי אליפות די בטוח שהוא היה עוזב.

קצת מזכיר את בלאט והנהלת מכבי.

YG 15 בדצמבר 2014

ההגנה של סיאטל עדיין לא ברמה של הבאקנירס של 2002 עם דרק ברוקס, לינץ', וורן סאפ, שמעון אורז ורנדי ברבר.
מי היה שם הקווטרבק, איזה בראד ג'ונסון לא?

סאמיר זאמפיר 15 בדצמבר 2014

באיזה עידן טמפה ביי שיחקו ואיך שהמשחק נראה היום- זה כבר כמעט משחק אחר. פרו התקפה. אולטרה התקפה. יש חמישה QBS שלפי המספרים מדלגים בהנאה אל היכל התהילה. חמישה כרגע. לאק מתחיל לצבור קילומטראז'. וזה לא רק "צריך לשמוח על זה שזכינו לראות". זה יותר הליגה עושה "בשבילנו" שמות כדי שהמשחק יהיה "אטרקטיבי"(??). כל אוהד ימצא לו QB מחמד ויאהב אותו ואת מספריו לנצח.

בענן היארדים והטאצ'דאונים והשיאים שהליגה חיה בו כבר כמה שנים אך לא 12, הסיהוקס מציגים את התשובה למשחק הזריקות שכולם אוהבים.

טמפה ביי היו אדירים אבל לא התקרבו לעמוד באתגרים שסיאטל עומדים בהם.

YG 15 בדצמבר 2014

והרייבנס של 2000? שיקאגו של 1985?
שלושתן גם לא "התקרבו לעמוד באתגרים שסיאטל עומדים בהם", אבל היו יותר מרשימות בראי ההיסטוריה.

סאמיר זאמפיר 15 בדצמבר 2014

בראי ההיסטוריה של מי? שלך? של מי שקובע באמת מה גדול מי מה?

מה לעשות שגם שתי ההגנות הללו לא שיחקו בחוקים של היום.

לשיקגו בוודאי יש יותר סימוכין סטטיסטיים מלכל קבוצה אחרת. ובמשחק של הגדולים, זה שהם שיחקו, הם הגדולים ביותר.

רייבנס- כמו במקרה הבאקס- לא מתרשם שההיסטוריה, שבוודאי עוד נכתבת, תהיה לטובתם בסוף היום.

סאמיר זאמפיר 15 בדצמבר 2014

הארבו הוא הבלו פרינט של הNFC WEST. שיפור של שחקנים עם כשרון גולמי במגרש האימונים, והתאמה של הכשרון או המימדים הפיזיים לתוכנית המשחק ולאיך שהקבוצה משחקת. עם הגנת ברזל, משחק ריצה ושליטה על שטח. זה בדיוק מה שסיאטל עושים. הארבו התחיל עם זה.

היריבות הייתה אדירה. שיפרה את הסיהוקס ברמה שכמעט קשורה ישירות אל הארבו. גם ברמה האמוציונלית. וחבל שזה ייעלם. זה לא יעזור לסיאטל אם הניינרס תהיה מוחלשת. גם אתמול הארבו איתגר את אותם. ההגנה של הניינרס עדיין נראתה טוב מאוד. ככה שאין ממש סיבה מקצועית לפרידה.

גם הארבו וגם קארול הם שני טיפוסים מאנייקים, אבל הארבו כנראה גורר את זה מעבר למשחק/תקשורת. קארול מצליח בחלקלקות של קליפורנאי להפוך כל שלילי לחיובי. גם אם מי שמחליפו יצליח באופן מיידי להחזיר את הקבוצה למסלול, הארבו יקבל קרדיט. אם יכשל, מישהו עם חליפה ישלם את המחיר.

מתי 15 בדצמבר 2014

איך יודעים שיריבות נגמרת? היריבים מתחילים לחלק אחד לשני מחמאות…

חדש 15 בדצמבר 2014

טעות
קארול הגיע שנה לפני הארבו לסיאטל

סאמיר זאמפיר 15 בדצמבר 2014

נכון, אבל עד שהארבו הגיע והפך את הניינרס לדומיננטים, סיאטל עדיין הייתה במדבר של זהות.

וצריך לזכור שלפני הארבו הNFC מערב היה החלש בNFL וסיאטל ניצחו את הבית עם מאזן 8:8.

ק. 15 בדצמבר 2014

הארבו בהחלט יצר זהות ברורה אצל הניינרס מהרגע הראשון.
אבל שכחו השנה גם את הצד ההתקפי של המגרש וזה בעוכריו שלו ושל גרג רומן – הראו במהלך המשחק אם אני לא טועה שלניינרס הכי מעט נק/יארדים וט"ד פר משחק בליגה. די מביך לקבוצה שהפכה להיות חברה קבועה בפוסט סיזן (ותקנו אותי אם הנתונים לא נכונים).

Talo 16 בדצמבר 2014

זה הזמן לקרוא לילד בשמו- קפרניק. הוא גם הטוויסט בעלילה של הארבו. כל שאר החלקים שם.

תום 18 בדצמבר 2014

אז אתה אומר שעם אלכס סמית' הניינרס היו זוכים בסופרבול?

Comments closed