שלושים ושבע

מחשבות לא מסודרות על קליי תומפסון

אנחנו בדור שהוא לפעמים אובססיבי מדי לשיאים. כשנדאל שבר את השיא של גיירמו ויאס לניצחונות רצופים על חימר, ויאס אמר שכשהוא שבר את השיא הוא לא ידע עליו. רק כשנדאל התקרב לשבור את השיא שלו הוא ידע מהשיא.

וצריך לזכור שהשיאים הללו לפעמים מהונדסים. לפעמים נובעים מפערים גדולים. תמיד נובעים מכך שלשובר השיא יש יתרון על בעל השיא. אני תמיד אומר: אם מולר היה יודע על מסי לא היה מבקש לפחות לבעוט את הפנדלים? אם סמפראס היה יודע על פדרר לא היה סוחב קצת יותר? למרות שמסתבר שקליי תומפסון לא ידע על השיא. כי מי בכלל יודע מה שיא הNBA לרבע אחד?

שיאים הם לא גדולה ספורטיבית. זה לא עושה אותו מייקל ג׳ורדן. אבל אני חייב לומר – קארי ותומפסון זה הבק-קורט הכי טוב שאני זוכר לפחות מאז אייזאה ודומארס (אלא אם מתחכמים ואומרים ג׳ורדן ועוד כל מי שזה לא יהיה).

אבל רבאק. 37 נקודות ברבע. שלושים ושבע.

עונש מאד מתאים לליגה
יומן הסופרבול של הפטס (1) - מתחילים!

120 Comments

דיזידין 24 בינואר 2015

גם השיא הזה, וגם הרבה מאוד שחקנים שמראים יכולות נדירות, וגם כל העונה הזו בכלל.
המסקנה המתבקשת: שחקני ה-NBA לוקחים סם חדש ומסתורי.

דורפן 24 בינואר 2015

פשוט גולדן סטייט נראית בדרך להיות קבוצה מאד מאד היסטורית. מה שהם עושים בשבועות האחרונות. הם 1-10 בינואר. כל הניצחונות דו ספרתיים 8 מהם 15 פלוס והיריבות כמעט כולן קבוצות פלייאוף

דיזידין 24 בינואר 2015

מסכים, אבל זה הרבה מעבר לגולדן סטייט.
אטלנטה (!) למשל במאזן 10-0, ובכלל בינתיים זו העונה הכי מפתיעה והכי לא מפוענחת שראיתי מימיי.

דורפן 24 בינואר 2015

מה שקורה שיש סופרסטארים שהם כבר כאלו רק בשם. אם קובי וכרמלו נבחרים לפתוח באולסטאר – זו בדיחה. המהפך בליגה כבר קרה. חוץ מזה שבמזרח החלש יש כמה מפתיעות. אבל שם אני מאמין שקליבלנד תתעשת ותיקח את המזרח (זה כבר קורה). אני לא בטוח שקליבלנד הייתה עוברת סיבוב במערב.

יריב 24 בינואר 2015

אין אף קבוצה שאני בטוח שהיתה עוברת סיבוב במערב.

Sp 24 בינואר 2015

מדויק.

אלעד 24 בינואר 2015

יריב, אטלנטה מחוררת גם את קבוצות המערב. חוץ ממנה, אני מסכים איתך.

Sp 24 בינואר 2015

נראה לי שפיספסת את מה שאמר.. גם הראשונה במערב לא בטוח שעוברת סיבוב במערב.

אלעד 24 בינואר 2015

אופס… מסכים עם האמירה הזאת.

עומר 25 בינואר 2015

בשתי מילים – מורשת פופוביץ. מאמיניו מתפזרים ברחבי הליגה ויוצרים עוד קבוצות טובות

אלעד 24 בינואר 2015

אטלנטה פשוט עושה מה שאני טוען כבר שנים – כשיש לך שחקנים שהם בין ה-300 הטובים בעולם, כל מה שאתה צריך זה להניע כדור עד שאתה מגיע לזריקה טובה. ואז הכדור נכנס באחוזים טובים. זה קצת נוגד את ההרואיות של הכוכב שהולך אחד מול שלושה וקולע בפייד-אווי בנפילה.
(ברור שזה לא פשוט עד כדי כך, והמאמן שלהם עושה עבודה מצויינת, אבל אתה רואה אותם ואתה פשוט חושב שכל קבוצה יכלה לשחק כך – אחד לאחד הם לא יותר כשרוניים מאף קבוצה. ככה צריך לשחק כדורסל.)

אודי 25 בינואר 2015

זה מה שקורה שבא מאמן שהיה עוזר של פופוביץ ב-15 שנה האחרונות (אולי יותר, לא סגור על זה)

רמי פורטלנד 24 בינואר 2015

מה זה להתחכם ? ג׳ורדן והארפר/בי.ג׳יי/פקסון(אבל לדעתי הארפר טוב משניהם) טובים מהם ברמה או שתיים .אבל כן , אין ספק שמדובר בצמד מיוחד ומצוין שפשוט כיף לראות .

דורפן 24 בינואר 2015

כן. אבל זה פשוט כי ג׳ורדן וכל אחד אחר הם הצמד הכי טוב. אבל אנחנו מדברים על אלמנט ״הצמדיות״ :-) הרי אף אחד לא אומר ״פקסון. וואו! חלק מהצמד הטוב בהיסטוריה״. אני אגיד לך משהו – זה לא קרה – אבל ״הצמד דורפן-ג׳ורדן. קשה מאד לעצור אותם״

Matipool 24 בינואר 2015

אני זוכר שג׳ורדן אמר פעם אחרי איזה משחק ש ״לפקסון יש יותר כדורסל מלכולנו״ ( אולי אחרי אותה שלשה של פקסון בשנייה האחרונה כשמייקל מסר לו ולא קלע בעצמו ) .
את הצמד ג'ורדן-דורפן באמת קשה לעצור . קצב אש אדיר .

איציק 24 בינואר 2015

היתי משדרג ואומר "דורפן+לא משנה"… למה דוקא ג'ורדן?

ניימן 24 בינואר 2015

לול

דור בלוך 26 בינואר 2015

צחקתי בקול רם

דורון (אחר) 24 בינואר 2015

אני בכלל לא בטוח שג'ורדן+הארפר/ארמסטרונג/קר/פקסון > קרי+תומפסון. בכלל לא.
אבל שווה לשאול את המאמן של קרי ותומפסון:
"I was one of the luckiest NBA players ever to play with Michael Jordan, Tim Duncan, David Robinson and some of the greatest players ever," Warriors coach Steve Kerr said. "As many spectacular things as Michael did, which he did nightly, I never saw him do that."

שמעון כסאח 24 בינואר 2015

להגיד ג'ורדן ומי שזה לא היה הם הצמד הכי טוב זה כמו הסיפור על שייע פייגנבויים ומוטל'ה שפיגלר.

הנבחרת של שפר הייתה במחנה אימונים בקפריסין וניצחה קבוצת חובבים כלשהי 20:0, שייע הבקיע 18 שערים, כשחזרו לארץ שאלו את מוטל'ה כמה שערים הוא כבש במשחק, ענה להם: שייע ואני הבקענו 20 שערים יחד.

שניר 24 בינואר 2015

לא סתם שלושים ושבע.
37 ב 13/13 מהשדה , 9/9 משלוש.
טירוף.

דורון (אחר) 24 בינואר 2015

והכל התחיל 3 וחצי דקות לתוך הרבע, כך שהשיא הושג ב-8.5 דקות, ולא ב-12.

אמרי 24 בינואר 2015

27 מתוך ה-37 ב-5:30 דקות האחרונות!

דורפן 24 בינואר 2015

כפי שאמר אחד השדרים ״אף אחד לא הולך לשים 40 ברבע על סקרמנטו״

איציק 24 בינואר 2015

אין מה לומר, צדק!!!

גורביץ' 24 בינואר 2015

השלשה הכי מטורפת (שלא רואים בתקציר), זאת השלשה בסוף הרבע שהוא פשוט השליך את הכדור איזה 10 שניות אחרי שעשו עליו עבירה ולא נחשבה. דאם מאז דובי גל לא ראיתי כזה צלף

ניימן 24 בינואר 2015

דובי גל! ידעתי שזה מזכיר לי משהו!

matipool 25 בינואר 2015

"מלך הסלים" . סרט מופת ואבן יסוד בקולנוע הישראלי ..

edgecator 24 בינואר 2015

אין מילים. באמת שאין.

גיל שלי 24 בינואר 2015

תראו מה ההחלפה של מארק ג'קסון בסטיב קר עשתה, מטורף. כל העולם צעק בקיץ כשההנהלה זרקה את ג'קסון וסירבה לטרייד של קליי והריסון בארנס תמורת קווין לאב, כנראה הם יודעים מה הם עושים שם

גורביץ' 24 בינואר 2015

החלטה של אליפות (אולי), שקליי הוא untouchable

גיל 24 בינואר 2015

זו הייתה פשוט התפרצות מטורפת של שחקן וקבוצה בכושר שיא שהכל התחבר לה. מה שמדהים יותר זה שרוב הזריקות היו קשות והיה כמובן גם קצת מזל. גולדן סטייט קבוצה אדירה אבל כמה באמת היו מוכנים להמר שהם יקחו אליפות? זה נראה לי קלאסי שהם יעופו בחצי או גמר המערבי לספרס או דאלאס.

דורפן 24 בינואר 2015

אני חושב שהכל אמיתי. שהם מצאו מאמן גדול. שהם ימשיכו למחוץ קבוצות ויזכו באליפות. (1-4 על קליבלנד, אבל כמובן שחצי גמר וגמר המערב יהיו קשים יותר)

סימנטוב 24 בינואר 2015

הלו! תרגע… בלי מנחוסים ;)

גיל 24 בינואר 2015

אני לא מפקפק באמיתיות של הקבוצה אלא רק אומר שעד יוני יש עוד המון זמן וכדורסל של פלייאוף שונה מזה של העונה הרגילה. להגנתם ניתן לומר שגם ההגנה שלהם היא מעולה ולא רק ההתקפה אבל מאוד קשה לשמור על שיא לאורך זמן אלא אם כן אתה 72-10 בולס.

ניימן 24 בינואר 2015

4:0 על קליבלנד. לא רואה איך הקאבס גונבים משחק:)

עומר 25 בינואר 2015

לא רואה איך קליבנלנד מגיעים לגמר.

תוהה בדרכים 25 בינואר 2015

אה? בטוח זה לא, אבל בכדי שהם לא יגיעו לגמר, מישהו יצטרך לנצח אותם בסדרה של שבעה משחקים. לא חושב שבמזרח יש קבוצה שאתה יכול לכתוב שהיא פייבוריטית ברורה על הקאבס בסדרה כזו, גם עם יתרון ביתיות.

תוהה בדרכים 25 בינואר 2015

בכלל, זו אחת העונות הכי פתוחות של הליגה שזכורות, אולי מאז הפרישה הראשונה של ג'ורדן. בעונות קודמות גם אם הן לא זכו בסוף, תמיד היו בערך שתי קבוצות שהיו פייבוריטיות ברורות לאורך כל הדרך.

האפשרות הריאלית לחלוטין שהיה גמר בין הווריירס לאטלנטה היא די מדהימה.

איציק 25 בינואר 2015

שתי הקבוצות טובות מאוד, אך סובלות מבעיית חוסר ניסיון. בפלאי-אוף יתכן וישלו על זה. ל-GW יש גם בעיה של התנגדות קשה במערב, שלחלקן גם ניסיון פלאי-אוף רציני: SA, דאלאס, אוקלהומה.

תוהה בדרכים 25 בינואר 2015

נכון וזה מה שעושה את העונה לכך פתוחה: העובדה שהקבוצות שנראות הכי טוב הן חסרות ניסיון או מסורת בפליי אוף בעוד הכוחות המסורתיים נראים כמו כלום ושום דבר, מלבד הספארס. וגם במקרה שלהם צריך לזכור שהם מעולם לא זכו בק טו בק ובגילם המופלג הזדקנות בעוד שנה זה לא משהו שאפשר לזלזל בו.

איציק 25 בינואר 2015

הניקס

שניר 24 בינואר 2015

דורפן, הבעיה היא שכדי לקחת אליפות הם חייבים את בוגט, ולך תסמוך על הבריאות שלו בפלייאוף.

edgecator 24 בינואר 2015

לא חושב. כמו שזה נראה כרגע, אין אף קבוצה בליגה שטובה ממנה. ברור שבפלייאוף הרמה עולה ועושים את ההתאמות הנדרשות וכו', אבל זה כמובן אמור לחול גם על ג"ס עצמה. והרי ניסיון מסוים בפלייאוף יש שם, אולי רק קצת חסר בעמדת המאמן אבל הוא בכל זאת עבר דבר או שניים וגם יש לו צוות טוב מסביבו. רק הספרס סביר להניח שיהיו הרבה יותר טובים מאיך שהם נראים עכשיו (אולי אוקלהומה אם הם יתאפסו על עצמם), אבל אני חושב שבמאצ' אפ הזה, הרעב והמומנטום (אם יימשך) של ג"ס יכולים להכריע לטובתם. כמובן שעוד מוקדם, אבל כבר עכשיו אפשר לומר שיש להם סיכוי לכל הפחות טוב לנצח כל קבוצה בסדרה.

גיל 24 בינואר 2015

כרגע בוודאי אבל מה יהיה עוד חמישה חודשים? בניגוד להרבה קבוצות אחרות לא היו להם פצועים למשל וקשה לשמור על שיא לאורך הרבה זמן. מה שאני אומר מבוסס פשוט על העבר. יש לא מעט דוגמאות לקבוצות שפתחו חזק ונראו בלתי מנוצחות רק כדי להפסיד בפלייאוף בסוף כולל אגב דאלאס שהודחה על ידי גולדן סטייט ב2007.

edgecator 24 בינואר 2015

אתה שוכח את הפציעות של בוגוט ולי, ולכן גם שוכח שהם נראו מצוין גם אז. סביר מאוד להניח שהיכולת תרד לאורך העונה, זה טבעי כמובן. נכון שהיו לא מעט מקרים כאלו בעבר, את ההדחה של דאלאס אני זוכר היטב בתור אוהד (ממש לא חושב אגב שהשנה יקרה המקרה ההפוך). אבל אם בוחנים את התרחיש המסוים של העונה הזו, אליפות של ג"ס היא לא תסריט מופרך בכלל.

גיא זהר 24 בינואר 2015

דאלס לא יכולה לדגדג את גולדן סטייט. מי שיכול להפריע להם לדעתי היא קבוצה כמו סאן אנטוניו (היחידה שניצחה אותה בבית) כשקרי קשה להסתדר על פארקר בצד אחד וגרין בצד השני.

גיל 24 בינואר 2015

הם נראו מצוין לתקופה קצובה. לא בטוח שמול מאצאפ' של שחקנים זריזים שמשחקים כמותם זה יעבוד לאורך סדרה. אם אוקלהומה מגיעה לפלייאוף מהמקום השמיני הם קבוצה שדי דומה להם וזה תמיד קשה לשחק נגד עצמך. גם שחיקה בסדרות ארוכות יכולה להוביל לפציעות או סתם עייפות ואז קבוצות מנצלות את זה. בקיצור, הם נראים הכי טוב אבל בואו נראה אותם כשהכסף על השולחן. אל תשכח שגם אין להם ניסיון רב בפלייאוף ולקפוץ כמה שלבים בבת אחת זו משימה קשה. איך אומרים? אני סקפטי.

shohat 24 בינואר 2015

איזה דבר יא אללה. כאילו שהוא שיחק על סל של ילדים קטנים.

סימנטוב 24 בינואר 2015

כשמארק ג'קסון פוטר ביקשתי מתקוותי להירגע, איזה עונה יש ללוחמים שלי לא העזתי להאמין שנצלח את המעבר ג'קסון ריתק והשחקנים אהבו אותו, אבל כמו מקצוענים אמיתיים הם המשיכו הלאה. מה שקר עשה מהקבוצה הזאת לא נתפס האחים סלאש מעל הכל (קארי מרגש הוא פשוט משורר על המגרש). גרין שחקן צעיר בחירת סיבוב שני בדראפט מחבר את כולם שחקן שכבר עשה טריפל דאבל השנה לפעמים הוא נראה לי כמו המבוגר האחראי. לבוגט יש חוכמת משחק מדהימה המהלכים שלו לא פעם מזכירים לי את סאבוניס. לי ואיגודלה ירדו לספסל ונותנים לנו יחידה שנייה נהדרת יחד עם ליוינגסטון, ספייטס (וואו איזה איזו הפתעה) וברבוסה המקצוען. ותקופה האחרונה פתאום משום מקום באים שחקנים אלמונים כמו ג'סטין הולידיי וג'יימס מקאדו (האחיין של) ומשחקים עם חוצפה ואומץ כאילו כבר יש להם קילומטראז' בנ.ב.א. אני כל כך נהנה

גילעד 24 בינואר 2015

אתה רציני? השחקנים לא סבלו את מארק ג'קסון. חלקם, כמו בוגוט, אפילו לא טרחו להכחיש את זה.

סימנטוב 24 בינואר 2015

מעולה! לא קראתי על בוגט (וטוב לדעת). ההנהלה לא סבלה אותה כמו גם רשימה ארוכה של עוזרים…

גיל 24 בינואר 2015

ג'קסון הוא אחד האנשים הבזויים בליגה. רק על מה שהוא מלכלך על בלאט אני מקווה שאף קבוצה לא תקח אותו.

סימנטוב 24 בינואר 2015

פי איך שנעלמת התהילה… אני לא עוקב אחרי כל הקבוצות והחדשות (מספיק לי עם הקבוצות שלי). בזוי

ניינר 24 בינואר 2015

איזה עונה יש לנו הא? רק שימשיך ככה

משה 24 בינואר 2015

א. לגבי המשפט "שיאים הם לא גדולה ספורטיבית", מי שהחזיק בשיא קודם הוא כרמלו אנתוני, אני חושב שזה מוכיח הכל.
ב.מה שהוא עשה הלילה היה פשוט מדהים, זה כאילו שהבנאדם ראה טבעת בקוטר של 10 מטר.
ג. ולחשוב שבלאט יכל להיות שותף לקבוצה הזאת במקום לשכשך במדמנה של לברון…

משה 24 בינואר 2015

ואיזה כיף לכספי שראה את כל זה מהמושב הכי טוב במגרש.

גיל 24 בינואר 2015

בלאט יכול להיות זה שיקלקל את כל החגיגה. אין לי ספק שהוא לא מצטער על זה. עדיף משרת אימון ראשית על עוזר.

משה 25 בינואר 2015

אני לא בטוח כמוך, אם בלאט ייכשל ויפוטר הוא יוכל להגיד שהוא היה בטופ אבל לזמן קצר מאוד. אני מאמין בבנייה ולכן חושב שבלאט הלך רחוק מדי ומהר מדי. התחלה בתור עוזר בקבוצה טובה יכלה להיות התחלה מצויינת.

ירושלמי 25 בינואר 2015

מקסימום הוא יפסיד בגמר ויילך לאמן את ווסטהאם.

גיל 25 בינואר 2015

כשהוא הלך לקליבלנד הם היו בלי לברון ולאב. הם באו בעקבותיהם ושום מאמן שפוי לא יוותר עליהם כמובן. כמובן שזה תהליך ויש יותר לחץ אבל בסופו של דבר זה כדורסל. לנבא אפשר להתרגל די מהר ואל תשכח שיש לו עוזרים, זה לא שהוא צריך ללמוד כל דבר לבד. אני לא חושב שהם יקחו אליפות אבל נפתח לו פה צוהר לעשות משהו היסטורי וכמובן יש סיכונים בדרך.

ברבור שחור 24 בינואר 2015

האם זהו הזון הכי מטורף של שחקן כדורסל בכל ההיסטוריה כולה ?

תוהה בדרכים 24 בינואר 2015

שאתה מסתכל על הקונטקסט הכולל של הדברים, הרבע הכי מדהים של שחקן שאני מכיר זה הרבע של אייזאה מול הלייקרס במשחק מספר 6 ב88.

אריאל גרייזס 24 בינואר 2015

Hear hear!

Oded 24 בינואר 2015

על רגל אחת!

תוהה בדרכים 24 בינואר 2015

זה ההקשר שאני מדבר עליו: על רגל אחת, במשחק מכריע על אליפות, מול אחת הקבוצות הגדולות בהיסטוריה, בחוץ.

בדיוק אותו עיקרון לפיו ה63 של ג'ורדן מול הסלטיקס שהיו אולי הקבוצה הגדולה בהיסטוריה, במשחק חוץ בפלייאוף, הם הישג הרבה יותר גדול מה81 של קובי במשחק חסר משמעות מול נמושה בעונה הרגילה.

אלעד 24 בינואר 2015

רק ראוי לציין ששני המקרים שהזכרת הסתיימו בהפסד. למרות שאפשר להגיד ששם נזרעו הזרעים להצלחות שהגיעו בשנים מאוחרות יותר.

גיל 24 בינואר 2015

רג'י מילר נגד הניקס במשחק 6 ב94. אולי היה פחות מושלם אבל במשחק הרבה יותר חשוב ונגד יריבה יותר חזקה וגם במו ידיו הוא זה שניצח להם את המשחק.

איציק 24 בינואר 2015

אלו כנראה היו 8 הנקודות המהירות בהיסטוריה, אבל אם יש איזה שיא שרג'י היה חייב לשבור זה גם היה חייב להיות נגד הניקס.

גיל 24 בינואר 2015

אני לא מדבר על ה8 נקודות אלא על ה25 נקודות ברבע.

איציק 24 בינואר 2015

אכן גם זה היה, אבל אם מדברים על רג'י והניקס יש לי הרגשה שאם היום שמים אותו במדי אינדיאנה בגארדן הוא יעשה משהו בילתי נשכח, רק שספיק לי ישב על הקוים.

אלון 25 בינואר 2015

28 נקודות של לברון נגד דטרויט ב 2007

גיל 25 בינואר 2015

ה45 נגד בוסטון במשחק 6 ב73% מהשדה היו ההופעה הכי גדולה שראיתי במשך משחק שלם שלא מג'ורדן. הוא פשוט השמיד אותם וזה גורם לך לחשוב למה לא רואים יותר הופעות כאלו ממנו.

Matipool 24 בינואר 2015

מדהים . לא הגיוני בעליל .

Gil - Zimbabwe 24 בינואר 2015

ששחקן ניכנס לזון, זה כמו אסון טבע לקבוצה היריבה, מדהים!!
לפני שבוע היה משחק קריקט בין דרא"פ ל – WEST INDIA
שחקן מדרום אפריקה שבר כמה שיאים באותו משחק אבל השיא הכי מדהים שלו היה 16 חבטות ל – 6 נקודות מתוך 31 כדורים שניזרקו אליו. אחרי המשחק הוא נישאל אם הוא מודע גם לזה שאם הוא היה משיג 100 נקודות זה היה ה – 100 הכי מהיר אי פעם? הוא השיב שאפילו ה – 16 הוא לא ידע שהוא שובר שיא.
לחבוט בקריקט יותר קשה מאשר בביסבול מכיוון שלרוב הכדור קופץ קודם על האדמה, הוא סיפר שכל כדור שניזרק לעברו הוא ראה את הכדור בגודל של כדור כדורגל.
שמישהוא בזון לא צריך לחפש הסברים רק להינות.

ניינר 24 בינואר 2015

דורפן אני מתחנן-תפסיק לכתוב על גולדן סטייט. טוב לנו להיות תחת הרדאא ומחוסנים מאיימת נימוס. בבקשה!

סימנטוב 24 בינואר 2015

אולי נחרים את דורפן…
אני מתחיל לזלזל בשעון ביולוגי ומשנה לעצמי את הרגלי שינה

דורפן 24 בינואר 2015

עם הג׳יאנטס והווריורס הניינרס חוזרים להיות קבוצת הגרבג׳ של העיר. אולי בגלל זה נזרקו לסנטה קלרה

ניינר 24 בינואר 2015

זו קבוצה ששווה לקום בשבילה באמצע הלילה. אין ספק שהניינרס נראים הקבוצה הדהוייה של הביי

נץים 24 בינואר 2015

הם בכלל מאוקלנד…. ככה שהאייס והריידרס לא ממש נותנות פייט (בעצם, אולי האייס כן)

גל ד 25 בינואר 2015

תחת הרדאר של מי?

ניינר 24 בינואר 2015

הניחוס כמובן

Matipool 24 בינואר 2015

אם כבר תיקונים ברשותך , אז גם תחת הרדאר .

דנידין 24 בינואר 2015

עוד קצת סטטיסטיקה:
ה+\- שלו במשחק הוא +38.
כל הקבוצה קלעה באותו רבע 41.
52 נקודות במשחק כולו.
ולא נראה בשום רגע שהוא כופה את עצמו על המשחק.
תותח.

אלון 24 בינואר 2015

לא הגיוני השיא הזה. 9 מ-9 מהשלוש, לפי דעתי לפני תחילת הרבע מישהו הוריד את לחץ האויר בכדור.

Oded 24 בינואר 2015

ענק!

גל ד 25 בינואר 2015

תשואות רמות.

matipool 25 בינואר 2015

+1 וגם מצחיק .

the bird 25 בינואר 2015

גדול !!!

יוני ק 25 בינואר 2015

מצטרף לתשואות!!! (גם לתומפסון…)

איציק 24 בינואר 2015

אחרי הכל, אני לא רואה אותם כמועמדים ראשיים לאליפות. לא, זה לא בגלל הכישרון. לא, זה לא בגלל שהם לא משחקים את הכדורסל הטוב ביותר (כולל ההגנה). זה במיוחד בגלל הניסיון והמסורת. הם חסרי ניסיון במעמדים הללו. לעבור את סאן-אנטוניו עם הקילוגרמים של הניסיון ואפילו את דאלס, זה לא מובן מעליו. סאן-אנטוניו יכולים לנצח גם במשחק מכוער כי איזה ג'ינובילי/דאנקן/פארקר יודעים דבר או שתים מה עושים כשהכסף על השולחן, וגם לפופ כנראה יש יתרון כלשהו על קאר. הכל ניכתב בהנחה שכולם ישארו בכושר הנוכחי ובריאים. כמובן אם המצב ישתנה בגולדן-סטיטס, אז קשה לראות איך זה יהיה לטובה. כמה טוב יותר יכול להיות, פרט להחתמה של ג'ורדן אחרי שחזר בזמן כדי להיות הצמד הכי טוב בכול הזמנים, לא משנה עם מי מהזוג ספלאש.

Klay 25 בינואר 2015

עכשיו אני קולט שפשוט העתקת את התגובה שלי. חכם גדול!!!
בטח אתה מרגיש טוב עם עצמך

אלון 24 בינואר 2015

סתם כדי לאתגר את האמירה על הקו האחורי הכי חזק, פארקר וג'ינובילי? אפילו סטוקטון והורנסאק קופץ לי לראש(לא יאומן איך קו אחורי כל כך לא אתלטי הצליח בליגה הזאת רק לפני 17 שנים)

דורפן 24 בינואר 2015

לדעתי קו אחורי כשהכוכב בקו הקדמי זה סיפור קצת אחר. קשה להשוות את אלו לאלו.

יריב 25 בינואר 2015

ווסט וגודריץ' שיחקו ביחד, בקו הקדמי היה להם את צ'מברליין.

Kirma Der Faux 24 בינואר 2015

הייתי יכול לבנות קייס לזכייה לכל קבוצה שעולה לפליי אוף במערב (אם אני דוחף לשם את OKC במקום פיניקס החמודים).
בתחושה שלי דווקא לגריזליז אם הם מגיעים בריאים (שזה אם די גדול) יש את המאץ' אפ הכי טוב מול הווריירס. הפיזיות שלהם יכולה פשוט לשתק קבוצות ולהשאיר אותן תלויות בהתחממות של היד.
לא ראיתי את הווריירס משחקים השנה, אני מקווה שזה יותר מזכיר את דאלאס או סאן אנטוניו מבחינת הנעת כדור ומשחק קבוצתי, ופחות את OKC של השנים הקודמות שהלכו ראש בקיר עם כל הכישרון שלהם, ולא הגיעו לשום דבר.

Klay 24 בינואר 2015

כמה חוסר הבנה יש לאנשים כולל כותב הטור הזה שכבר מכתירים את הלוחמים. מי שלא מכיר אנ בי אי צריך לדעת שמדובר על שני ענפי ספורט שונים- בענף הראשון משחקים בחצי הילוך וקולעים 37 נק בתשע דקות ושוברים שיאים. בענף השני מגיעה סאן אנטוניו עם חבורה של בני חמישים ונותנת בראש בפלייאוף.
מוכן להתערב עם מי שרוצה שהם אפילו לא לוקחים את אלײַפות המערב.

איציק 24 בינואר 2015

ואוו איזה חכם אתה… מלהיב… מרשים… איך אתה מאיר את עיני חסרי ההבנה כאן. מזל שנכנסת להגיב… תודה… תודה… תודה!!!

Klay 25 בינואר 2015

איציק אתה מתבטס כי לא חשבת על זה קודם?
לא נורא , אתה לא היחיד.

איציק 25 בינואר 2015

ההומור העצמי העכשיוי לא מחפה על השפה הבזויה בה כתבת את התגובה שלך. זה בכללה לא משנה אם היא מקורית או לא. יש בבלוג זה אנשים שפשוט כייף לקרוא אותם גם אם לא מסכימים איתם. אפשר להיות ציני, סרקזטי, אך למה משפיל. למה אתה חושב שאתה חכם מכולם???!!!

Klay 25 בינואר 2015

ממש לא הומור, התכוונתי לכל מילה! כנראה שמלבד זה אתה לוקח מאנשים אחרים ראיונות וכותב כאילו כלום אז אתה גם נעלב ומתקפח?? אני מפסיק להתנצל – אוהב את ישראל . כל מה שאמרתי זה שאנשים פה אין להם מושג מאה בי אי , ואתה קורא לזה שפה בזויה. כנראה שאתה לא אפוי עדיין….

איציק 25 בינואר 2015

אתה עד כדי כך חסר בינה (אולי סובל מאי ספיקת IQ) שאתה לא מבין שכתבתי זאת 3 תגובות לפניך וכמה שעות לפניך… חוץ מזה אתה גם גס רוח.

ד"ר גולדמן 24 בינואר 2015

מג'יק וביירון סקוט?
טימי הארדוואי ומיץ ריצ'מונד?

אלון 25 בינואר 2015

ריצמונד היה רואה פלייאוף רק בטלויזיה

דיזידין 25 בינואר 2015

ארל מונרו ווולט פרייז'ר הם הצמד שלי.
רק תומאס ודומארס נותנים להם פייט (ומנצחים).

איציק 25 בינואר 2015

מיקי ומוטי ;)

גיא 25 בינואר 2015

מטיבי לכת אולי זוכרים את הצמד בוב קוזי וסם ג'ונס, שלקחו 5 אליפויות יחד (במדי הסלטיקס כמובן), כאשר שניהם קולעים מעל 20 נק' למשחק, וקוזי מוביל את הליגה באסיסטים.

גיא 25 בינואר 2015

אבל שום צמד לא גרם לי להנות מהמשחק יותר מקווין ג'ונסון וג'ף הורנסק.

גיא 25 בינואר 2015

הצמד עם הכי הרבה נק' יחד בעונה – גייל גודריץ' וג'רי ווסט (25.9 ו-25.8 נק' למשחק בהתאמה) שהובילו את הלייקרס לאליפות ענקית בעונת 71/72 ולשיא של 33 נצחונות רצופים.

איציק 25 בינואר 2015

טוב, עכשיו הגזמתם. אם מדברים על גדולה אמיתית של זוג גארדים אז זה גאליס ויאנאקיס, כאשר הראשון היה גם תותח בהגנה… של היריב בלבד…

גלעד 25 בינואר 2015

קטשפר

אבו צ'יצ'ריטה 25 בינואר 2015

נכנס לעיתון (and then some)

סימנטוב 25 בינואר 2015

עשרים שנים עברו מאז בעיטת הקונג-פו של קנטונה ובמירור שאלו אם 7 זה רונאלדו או קנטונה.
התבאסתי רונאלדו ייזכר כשחקן ריאל

Kilay 25 בינואר 2015

איציק , עליך נאמר הפתגם – איסתרא בלגינה קיש קיש קרייא
מטבע קטן (איש קטן) עושה רעש בסיר גדול….
לך תלמד קצת אנ בי אי

סימנטוב 25 בינואר 2015

שחרר, בסך הכל ביקש שתעדן את המילים

יותם 25 בינואר 2015

והוא באמת כתב את התגובה לפניך…

X 26 בינואר 2015

אנחנו בדור שמפקפק יותר מדי בהשגים ומחפש למצוא דופי בכל דבר.
רבאק, 37 נקודות ברבע, ב100%.
גם אם זה לא היה שיא, די לראות את התגובות של השחקנים והקהל במגרש כדי להבין את העוצמה וגודל התצוגה של תומפסון.

ג"ס מועמדת חזקה לאליפות אם כולם בריאים (לא קורה הרבה ב NBA שכולם בריאים). התקפה אדירה, הגנה מעולה, ספסל מצויין, יתרון ביתיות , כדורסל קבוצתי וחכם, קלעיי על ומאמן מוצלח. רק שבוגוט יישאר בריא

יובל (ס.) 26 בינואר 2015

רונן, שאלה לא קשורה: אם אני זוכר נכון היתה לך רשומה ישנה ונפלאה (אני אפילו לא זוכר אם בבלוג) על לוח השנה הספורטיבי של האמריקאים, ועד כמה המועדים הקבועים בו מאפשרים טקסיות בדומה למועדים דתיים. ניסיתי למצוא אותה ולא הצלחתי, אתה זוכר דבר כזה במקרה?

גיל 26 בינואר 2015

תחפש "כמה קלים החיים, שם באמריקה" בגוגל ותגיע לזה. זה היה בוויינט.

יובל (ס.) 26 בינואר 2015

תודה!

Comments closed