הניצחון על וילה

מתחילים לראות אבק כוכבים

יש עדיין איזשהו שריד של בעיה או אולי רק מגמה ביונייטד -שגורמת לה קצת להתקשות בפריצת בונקרים – ולהראות יותר טוב דווקא מול קבוצות טובות יותר שמשחקות יותר התקפי. פלאיני, שמשחק חכם חכם מאד, הוא לא סקורר אז כוח האש לא גדול במיוחד. אבל השליטה הייתה מוחלטת, הכדורגל היה ואן חאלי במיטבו, ושלושת השערים יפים מאד.

וכמה שחקנים מתחילים להכנס לכושר אישי טוב. כתבתי על מאטה, היה ככה-ככה, אנדר הררה היה מצויין, יאנג היה מצויין. ואחת הסיבות לכך שווין רוני ייזכר שנים ארוכות לאחר שיפרוש היא שמעבר ליכולתו ומעבר להילה של יונייטד, הוא יניח אחרי שורה ארוכה של שערים יפיפיים והיום היה אחד כזה.

אבל מה שהכי סימן לי שמשהו טוב קורה: די מאריה עלה מהספסל רעב. בסופו של דבר הוא כן ייקח את מקומו של יאנג בהרכב, אבל קודם כל הוא ירוויח אותו.

הדרבי גדול מאד עכשיו. אפשר להאמין במקום השני.

אתר פנטסטי נוח, באיכות טובה, לשערים ותקצירים: http://ourmatch.net

וזה נכתב לפני:

mata

הרבה מאד השתנה כמובן בתחושה בשלושת השבועות האחרונים ונראה שואן חאל מצא נוסחה. נוסחה- כלומר שיטת משחק ואת הההרכב שיבצע אותה. ואל חאל אמר היום שמרואן פלאיני הוא שחקן ״שאי אפשר להשאיר אותו בחוץ״ ואני חושב שאני יודע למה. פלאיני וגם דיילי בלינד פותרים את בעיות קאריק, מאטה ואולי גם אנדר הררה. ואם אתה יכול לשחק עם השלישיה הזו אתה נראה מצויין.

מאטה אני מרגיש יכול להיות הכוכב הבא של יונייטד. דווקא בגלל המתרחש מחוץ למגרש. הוא מעורב בחיים במנצ׳סטר, מבקר במוזיאונים ואפילו כותב עליהם, מלמד ספרדית בבית ספר מקומי. כלומר הוא לא כל היום מדבר עם הסוכן שלו. הוא שילם מחיר על התקופה ביונייטד, ואיבד את המקום שלו בנבחרת הספרדית. בשנה שעברה לא היה יכול לשחק בליגת האלופות כי עבר באמצע העונה והעונה לא היו משחקים באירופה. אבל לתחושתי הוא מבין את הUPSIDE גם מהבחינה האישית (כסף, מורשת וכל זה). אם יונייטד מתאוששת והוא כוכב גדול בסיפור הזה – הוא ירוויח בגדול על עונה וחצי קשות.

זו לא הפסקה בינלאומית אידיאלית באמצע המומנטום, אבל אם הצליחו לרתום את המומנטום, והסוסים לא ברחו מהאורווה משבת לשבת וישחקו 90 דקות, אז יוכלו להפוך את השבועות האחרונים ממאבק על הכרטיס לאלופות למאבק על המקום השני. ולהגיע לעונה הבאה עם באז אמיתי באוויר.

רק שחקן אחד ברמה עולמית גבוהה
ההפסד לארסנל

50 Comments

דניאל 4 באפריל 2015

מסכים בהחלט
קאריק-מאטה-רוני
זה רצף גאוני לאורך המגרש
הכל צריך להסתובב סביב זה (עדיין צריך בלם אחד או שניים טובים מאחוריהם)
ואז השאלות המאתגרות:
די מריה מתאים?
ואן פרסי צריך להישאר?

נובלס כחול 4 באפריל 2015

אני מאמין שדי מאריה יכול להתאים יותר מיאנג. צריך עוד קצת אנגלית ,ובטחון עצמי והוא יהיה בסדר.

לגבי ואן פרסי , הייתי משאיר אותו , מאותה סיבה שסר אלכס השאיר את מייקל אוון. חלוצים ברמה הזו , אתה לא יודע מתי תצטרך אותם , את אותו שער נגד סיטי או קבוצה כלשהיא בדקות האחרונות.

חוץ מזה תמיד היה לנו עודף חלוצים , ובשנה הבאה לא יהיה פאלקאו ואם ואן פרסי יעזוב אז נשאר עם רוני ווילסון. שני חלוצים אנגלים , שאם נסבול ממכת פציעות נמצא את עצמנו משחקים עם קלברלי כחלוץ.
אז זה גם תלוי בקיץ , אבל אני מעדיף שישאר לפחות לעוד עונה +קניית חלוץ . כך שיהיה על מי לסמוך עד שהחלוץ ישתלב.

תומר ש 4 באפריל 2015

יש אחד, צ׳יצ׳ריטו שמו, שגולים הוא יודע לשים

הנבל 4 באפריל 2015

החוזה שלו נגמר בקיץ. לא מאמין שיחדשו לו.

נובלס כחול 4 באפריל 2015

וידוי , כששיחקנו נגד בארסה בגמר בפעם הראשונה (כשרונאלדו היה עדיין איתנו) שנאתי את בארסה למשך כל אותה עונה. כי חשבתי שהם לא ממש נבחנים בספרד וזה לא פייר להלל אותם כהקבוצה הטובה בהיסטוריה. בשנה הזאת , כשראיתי את יונייטד בקיץ מפרקת קבוצות במסע ארה"ב , השיטה והיופי ביחד עם התשוקה שהייתה שם ,גרמה לי להבין שכל הזמן שנאתי את בארסה מקנאה. הפוזשן פוטבול והראיית משחק שלהם (שאני רואה בשבועות האחרונים ביונייטד בכל מסירה של בלינד/הררה/מאטה) גורמת לכל מיני מיקרו-אורגזמות במוח. אני יודע שיצלבו אותי על ההשוואה.

אבל אם יונייטד הייתה עוגת שמרים , זאת תהיה אחת מעוגות השמרים היפות והטעימות בהיסטוריה אם היא תאפה נכון. ואני סומך על הקונדיטור ההולנדי. (מקווה שהפסח לא ישפיע על העוגה הזו.)

אדום עתיק 4 באפריל 2015

לחואן מאטה כבר אין יותר מה להוכיח, ואני מקווה שהוא יוכיח את זה היום על המגרש ;-)

hthr 4 באפריל 2015

יפה אמרת

גיל 4 באפריל 2015

מקרה מאטה רק מדגים כמה אסור לוותר על שחקנים כל כך בקלות ודי מאריה יכול להיות המאטה הבא. אחרי שנת התאקלמות אין לי ספק שהוא יהיה טוב שנה הבאה. לי נראה שהוא קצת מנסה יותר מדי להתבלט במקום להיות חלק משטף המשחק. ברגע שהבסיס יהיה יציב אני רואה אותו פורח. אולי הוא לא יהיה ענק כמו שחשבו אבל כישרון כמו שלו לא מוותרים כל כך בקלות.

אריק 4 באפריל 2015

דווקא כשמשחקים עם מאטה בלינד וקאריק הצורך במהירות של די מאריה עולה אבל השלב הראשון זה לשים אותו בצד שמאל נראה אבוד מימין.

דווידקה 4 באפריל 2015

מאד מקווה שמאטה ימשיך במנצ'סטר, יש לו יותר מדי כישרון בשביל לוותר עליו, ולדעתי הוא לא התחיל אפילו להראות מחצית מהיכולות שלו
אם הוא יעבור לקבוצה אחרת זה יהיה פיספוס גדול ליונייטד
דווקא פלקאו נראה בדרך החוצה, ונראה לי שזה יהיה יותר טוב לכולם… רוני צריך לפתוח בחוד-היכן שנמצא עכשיו כי זאת העמדה שבה הוא ממצה את מירב הפוטנציאל שלו, ואן פרסי יהיה פנטסטי כחלוץ שעולה מהספסל ויכול להוסיף מחץ ולשנות משחקים (בגילו ועם פציעותיו גם ככה לא בטוח שצריך לפתוח) +חלוץ צעיר כשרוני וכשרוני שלא חייב לקבל דקות משחק משמעותיות בכל מחיר בגלל תג המחיר שלו (=פלקאו)

שינגי 4 באפריל 2015

אני יודע שהושקעו בשואו הרבה משאבים ושהוא מגן העתיד של אנגליה ובאמת אני חושב שהוא שחקן מוכשר.
וזה נכון גם שבלינד שחקן חכם והוא לא רע בכלל בקישור. אבל כל משחק שאנחנו לא משתמשים בבלינד בתור מגן שמאלי הוא משחק שאנחנו נותנים בו פור ליריבה. הבן אדם הוא פאקינג מגן על, כל רוחב שלו מגיע ליעד,כל עלייה מתוזמנת, בהגנה הוא גם עושה את העבודה, עוזר להנעת כדור פשוט אדיר.

סימנטוב 4 באפריל 2015

שחקן נהדר. קראתי איפשהו שהוא השחקן עם הכי הרבה חטיפות בליגות הבכירות

גיל 4 באפריל 2015

מה שעובר על מנצ'סטר זו מטאמורפזה די מדהימה אבל נראה שיש הגיון בשגעון של ואן חאל. נדמה לי שהוא עבד כל פעם על שליש אחר של המגרש. בהתחלה ייצב את ההגנה ככה שהפסיקו לקבל גולים שטותיים. אחרי זה ייצב את הקישור והקבוצה השתלטה על המשחק, גם אם זה היה כואב לעיניים במסירות אינסופיות שלא מובילות לכלום. ועכשיו, כבר כמה משחקים שהם ממש מגיעים למצבים וחילופי המסירות סביב הרחבה מסוכנים ומובילים למשהו. גם אם הגיע לחלק מזה במקרה אין ספק שרואים שיפור בשטף המשחק ובמצבים וגם הביטחון של השחקנים עולה.

תומר ש 4 באפריל 2015

רק הפציעה של ואן פרסי וההרחקה של די מריה הביאו את ואן חאל לשחק כך. אבל כמו שאומרים, עדיף מאוחר מאשר לעולם לא. המבחן יהיה כשואן פרסי יחזור לכשירות.

גיל 4 באפריל 2015

יכול להיות שהגיע לזה במקרה אבל זה לא משנה, רואים התקדמות.

אריק 4 באפריל 2015

כן אבל לקח לו יותר מדי משחקים בלי אנדר למשל כדי להבין וחבל.

אריק 4 באפריל 2015

ניחסת את מאטה בנתיים לגמרי.

גיל 4 באפריל 2015

רוני הרבה יותר טוב כשהוא כועס.

Danny - Long Island 4 באפריל 2015

אנדר בשמאל ובימין, רוני בשער נפלא, בהחלט משתפרים. דה גאה בשגיאה קלה, אז טוב שזה קרה היום. יש קבוצה!!

דוד 4 באפריל 2015

רוני במרחק 19 גולים מלהפוך למבקיע הגדול בהיסטוריה של המועדון.

Danny - Long Island 4 באפריל 2015

יגיע לרקורד בעונה הבאה

gil - zimbabwe 4 באפריל 2015

היום זה ניראה כאילו פרגסון עדיין על הספסל…

ניר 4 באפריל 2015

רוני הוא השחקן הפעיל האהוב עלי בעולם, ולא רק בגלל שהוא ביונייטד. אולי מסי או רונאלדו הם שחקנים שמבקיעים יותר והם אולי אפילו טובים יותר, אבל הם לעולם לא יבקיעו גולים מדהימים כמו שהוא מבקיע. הגולים האלה הם לא רק טכניקה אלא מחשבה חדה ומהירה, וזה תמיד מזכיר לי את זה שיש שני סוגים של גאונים, כאלה שטובים בהרבה דברים במקביל וכאלה שטובים רק בדבר אחד ובכל היתר הם בינוניים.

אריק האדום 4 באפריל 2015

לרוני יש משהו לשניים האלו, זה הדבר היחידי אגב, זו תשוקה. יותר מתאימה המילה באנגלית. פאשאן.

יותם 4 באפריל 2015

למסי ורונאלדו חסרה תשוקה? חסרים להם גולים מדהימים? קצת הגזמתם..

ניק 4 באפריל 2015

ניר, יפה שאתה אוהב אותו, אבל לא צריך להגזים!
למסי יש שערי דריבל מדהימים שרוני יכול לחלום עליהם ולרונלדו יש שערים מבעיטות מרחוק שרוני שוב יכול לחלום!
הוא כבש כמה שערים יפים בקריירה, אבל זה לא מדד לכלום… נאני כנראה הוא השחקן עם אחוז הגולים היפים הגבוהה בהיסטוריה (מתוך סך השערים), אז?

לרוני ומסי יש משהוא שלרוני אין – דרייב! וקצת לויאלויות למועדונים שלהם

ניר 4 באפריל 2015

כל אחד וטעמו האישי, אותי פחות מלהיבים השערים של רונאלדו ומסי, זה לא הופך אותם לשחקנים פחות גדולים חלילה, ברור שהם שחקנים טובים ממנו. ועדיין, השערים שלו, כמו אלה של זלאטן איברהימוביץ' או של ז'וניניו בזמנו הם משהו אחר.

המכבייה 5 באפריל 2015

ניר,
מזדהה.

סימנטוב 4 באפריל 2015

איך אפשר גול של רוני בלי השדרן הזה…
https://www.youtube.com/watch?v=W2nJdrQpDFs

דמוסתנס 4 באפריל 2015

לא קשור בכלל… מישהו יודע איפה אפשר לראות את הפיינל פור של הכדורסל מכללות (האם זה משודר בטלוויזיה או איזה אונליין סטרימינג)?

גיא זהר 4 באפריל 2015

ערוץ וואן 50 או 550 בhd

דמוסתנס 4 באפריל 2015

תודה רבה!!!

גיל 4 באפריל 2015

בכל אתר סטירמינג תמצא את זה.

מעיין אוהד מכבי 4 באפריל 2015

אנדר הררה. איזה שחקן נפלא. הוא וקאריק זה תמצית הסיפור והשליטה במרכז השדה בעיניי. הפריחה של מאטה מבורכת והשילוב שלו עם רוני מעודד לקראת העתיד.

יואב בורוביץ' 4 באפריל 2015

מאטה נתן שני שערים באנפילד, לאחר עונה וחצי במרביתה מאכזבת ביותר, וכבר לדבר עליו כ"כוכב הבא של היונייטד"?

תומר ש 4 באפריל 2015

הכוכב הבא של יונייטד זה אנדר הררה ואני כותב את זה מתחילת השנה

יואב בורוביץ' 4 באפריל 2015

הוא מוצא חן בעיני, יותר ממאטה.

המכבייה 5 באפריל 2015

תודה. זה מוערך באיפשהוא צינור. תודה.

גלן 5 באפריל 2015

אחחחחח קנטקי

קנטונה 5 באפריל 2015

מצטער אבל לא התלהבתי אתמול בכלל מהמשחק שלנו.

שיחקנו לאט מדי וכל הכדורים של יאנג וולנסיה לא היו טובים.

אפשר לספסל את ולנסיה לטובת רפאל.

שי ס. 5 באפריל 2015

אתמול לראשונה מאז הירידה ביכולת של נמניה וידיץ' חזרנו לזכות בכדורי חמישים חמישים, וזה לדעתי הדבר שמעיד יותר מכל על קבוצה חזקה באמת. ואפילו אני אזהר ואגיד הראנו יכולות מעט בארסלונאיות גווארדיולות אני לא מדבר על החזקת הכדור, הדבר הכי מרשים שהיה לברצלונה ההיא זה אם הם איבדו כדור תוך שנייה כבר שלושה שחקנים הסתערו על השחקן עם הכדור וחטפו אותו חזרה. אתמול לכמה דקות שיחקנו ככה וזה היה נהדר. בעיקר מדובר בהררה, שהוא אגב גם הסיבה העיקרית שחזרנו לזכות בכדורים, לבנאדם יש אף לכדור, קטן חלש אבל זוכה בכדורים כמו מלך

תומר ש 5 באפריל 2015

השער של רוני הזכיר לי שער ענק של ואן ניסטלרוי מול צ'רלטון, אם בישול ענק לא פחות של רוני הצעיר:
https://www.youtube.com/watch?v=8uAZpQ8ktwQ

גם הקריינות בערבית מוסיפה לקסם :)

גלעד בלום 5 באפריל 2015

רונן, החמישייה של רונלדו לא מצדיקה פוסט? אני מסיאיסט שחושב שבגדול הפרעוש יותר טוב אבל ללא ספק רונלדו הוא מפלצת של כדורגל, אמנם קבוצת תחתית עלובה אבל בכל זאת, 5?

Danny - Long Island 5 באפריל 2015

מאז שהוא עזב את יונייטד, לא מגיע לו כלום

Georgie Best 6 באפריל 2015

יותר מרשים לכבוש ב-5 משחקים רצופים…כמו שברבאטוב נתן עונה של 20 ומשהו שערי ליגה, סיים כמלך השערים, אבל הייתה לו באותה עונה חמישייה, שני שלושער, צמדים…עדיף חלוקה הרבה יותר בריאה.
חמישייה מול גראנדה…אם ניקח 11 מגיבים רנדומליים פה לא נחטוף 9…מביך.

גיל 6 באפריל 2015

איזה פרוק של גולדן סטייט הספרס עשו הלילה. יאללה, שהפלייאוף יתחיל. לא נראה לי שאף קבוצה תרצה לפגוש אותם.

אבי 6 באפריל 2015

הם עוד מסוגלים לדלג למקום שלי-שלישי.

אבי 6 באפריל 2015

שני

גיל 6 באפריל 2015

לא, לא סביר שיגיעו לשם. הם יצטרכו לנצח פעמיים את יוסטון וסביר שפופ יתן מנוחה לכמה מהשחקנים בימים הקרובים. מה שכן, הם נותנים הצהרות וגם בלי ביתיות יש להם סיכוי טוב להגיע לגמר. נראה לי הולם עוד קרב עם לברון.

Gabos 6 באפריל 2015

מה שאהבתי לראות הוא שני טריואים בכל צד של המגרש. באגף ימין היצירתיות והזריזות של מאטה את הררה מגובים בנחישות ואתלטיות של ולנסיה ובאגף שמאל את הכדורגל הישיר והפיזי של יאנג ופלאיני מגובה על ידי החכמה והאלגנטיות של בלינד. כל אחת מה שלישיות האלו נעזרות בקאריק מאחור וברוני מקדימה וככה בונים שלם שגדול מסך חלקיו.
החדשה הגדולה ביותר מהשינוי שעשה ואן חאל (בין אם מרצון ובין אם בכפייה) היא הגיוון הנל בסגנונות השונים בכל אגף. ככה יוצרים קבוצה מאוזנת שייכולה לתת פתרונות התקפיים למצבים שונים במגרש.

Comments closed