מייוות׳ר לא הופתע

טוב יותר וחד יותר


אם הקרב היה מתקיים כששני המתאגרפים בשיאם, אז מצד אחד אולי היה סיכוי מאני פאקיו היה איכשהו מנצח אבל לדעתי היה סיכוי יותר טוב שהוא יספוג נוקאאוט. כי לפני כמה שנים היה אולי מאמין בעצמו יותר ומסתכן יותר. הקרב התקיים הערב, מייוות׳ר טוב יותר וחד יותר ניצח מאד לא במפתיע והוא מתאגרף הדור. פאקיו הוא כנראה המתאגרף האהוב של הדור ההצגות הגדולות שנתן לא פעם לקהל, וגם זה משהו.

האם יהיה קרב גומלין? מייוות׳ר מחוייב לאמרגניו בעוד קרב אחד. אני לא מאמין. הציבור לא ירצה את זה במיוחד. הרי אין עניין אמיתי רחב היקף באיגרוף שכזה ואי אפשר לשווק היסטריה משומשת. אבל אולי מייוות׳ר יעדיף את זה על אמיר קאהן – הרי בשלב מסויים הגיל יגרום לכך שמתאגרף צעיר יוכל לסכן אותו.

לא פאקיו ב-2015.

מועדון תרבות
כריס פול מציג - זכרונות מאיזייה

113 Comments

שחר ד. 3 במאי 2015

מסכים עם ההנחה, הוא בהחלט היה חשוף יותר. עם זאת, אפילו מייוות׳ר בשיאו לא השתווה לפאקיו של 2009-11 מבחינת כושר גופני. לא סתם הוא פחד להילחם נגדו.

לגבי קאן – צעיר או לא, הוא פחות מסוכן ואיבד הרבה יותר צעדים ממתאגרפים אחרים שפלויד כבר פגש (ע״ע מיידנה). לדעתי זה קרב בלתי נמנע, כי הוא יביא הכי הרבה כסף.

גלן 3 במאי 2015

אצטט חבר משותף שלי ושל פלויד:
"You have controlled your fear. Now, release your anger. Only your hatred can destroy me”
זה הפער בינהם, תמיד היה וגם אם בוב ארום או שחר ד.או מיליון מטפלות בקשישים בת"א יגידו אחרת וייצרו מיתוס , זה לא יעמוד במבחן הזמן. זה לא עמד אף פעם.
אבל ניחא, המלט שקע והתייבש.

איפושהו באמצע העשרייה הראשונה. בדבוקה שבין עלי ודוראן. שם עומד לו בגאון , גאוות גרנד רפידס.

שחר ד. 3 במאי 2015

מייוות׳ר הוא כישרון של פעם במאה, אבל קשה לי להגיד שהוא אחד הגדולים בגלל שהוא התחמק מכולם לאורך הקריירה (ולא, זה לא קשור לבוב ארום).

בשיא הקריירה, כשהקטגוריה היתה עמוסה בכשרונות, הוא תמיד טען שהם לא מוכנים. לעולם לא נדע אם פאקיו בשיאו, פול וויליאמס, מיגל קוטו בשיאו, אנטוניו מרגריטו או מוסלי בשיאו (ועוד מתאגרפים מסוכנים לאורך העשור) היו מאתגרים אותו והופכים אותו לנציג מובהק ברשימת עשרת הגדולים בהיסטוריה.

גלן 3 במאי 2015

שחר,
זה מאמר שמסכם פחות או יותר את דעתי. אין חולק שאם היה מתחרה עם כלם בכל טווחי המשקל הלגאסי שלו היה יותר גדול. בלשב מסויים האובססיה לא להפסיד אמיתית כנראה או שמא האובססיה לכסף….
אבל עדיין, המון דיסאינפורמציה, המון סימון מטרות בדיעבד , יציאה מפרופורציות של שונאים וטרגדיה אחת שנקראת בוב ארום- בלעדיו לפחות כמה מהשמות שציינת היו מתחרים נגדו. זה קורה בסופו של דבר כי הוא עושה את מה שהוא הכי היה טוב בו – להשאר שנוא עד הסוף (או כמו שאשתי אמרה לי כשהוא התחרה ב'רוקדים עם כוכבים' – מתי כבר יעיפו אותו? הפרישה הטיפשית והכלא בוודאי לא עזרו.

לגבי הלגאסי- כמו שאמרתי, הממסד העיתונאי יהיה מספיק נגדו כדאי שלא יעמוד ממש בקצה הפירמידה. בין עשרת הגדולים ? אין לי בכך ספק. עוד כמה שנים, כשגלי השנאה הראשונים יתפוגגו והאלצהיימר של כולנו יחגוג עדיין ישארו לנו השידורים של HBO וגדולתו כי רבה היא, תשאר.
http://www.boxingnews24.com/2014/09/who-has-mayweather-ducked-really

.

גלן 3 במאי 2015

שחר, עניתי לך עם לינק. לוקח קצת זמן

שחר ד. 3 במאי 2015

גלן,

מכיר את הכתבה, זה אחד האתרים המקצועיים ביותר בתחום (למרות הפורמט לא מושך…).

לצערי זה לא מעביר את התחושה החמוצה שיש לי בפה. וזה לא קשור למה שאני חושב עליו כאדם. הפעם האחרונה שהוא באמת התעלה על עצמו היתה כשהוא נלחם נגד דה לה הויה וגם אז זה רק בעניין קטגוריית המשקל (בכל זאת בזמנו הגולדן בוי משך יותר צופים). הרבה בגללו והפחד מהפסד, הרבה בגלל אל היימון – שהוא הצרה האמיתית של האיגרוף בימנו.

גם פלויד עצמו אמר את זה בסוף כשנשאל על המורשת שלו. הוא הודה שהיה מוכתמת אבל בעוד כמה עשורים תראה טוב יותר.

גיל 3 במאי 2015

עלי מעולם לא התחמק לפגוש אף אחד וזה בין השאר מה שהופך אותו להכי גדול למרות ההפסדים.

גלן 3 במאי 2015

אין אחד שמבין באמת באגרוף שחושב שעלי הכי גדול. יש כמה מהפכנים ששמים אותו שני או שלישי.
שבוע שעבר ביאהו באמת הפתיע אותי שם הוא שלישי.

גיל 3 במאי 2015

אני לא יודע על אלו מומחים אתה מדבר אבל הוא הכי גדול בגלל המכלול שמעבר לספורט. לא במקרה כמעט בכל משאל לספורטאי המאה שעברה הוא נבחר מקום ראשון.

אביאל 3 במאי 2015

גלן – מי הגדולים ביותר ? תמיד היה לי הרושם שזה עלי.

גלן 3 במאי 2015

מוחמד עלי הוא הספורטאי או איש הספורט הכי גדול בעולם. זה לא רק האיגרוף אלא כל החבילה.

אבל בכל משאל של עיתונאי או היסטוריונים אגרוף גם מאז פרישתו הזוכה כגדול המתאגרפים הוא עדיין שוגר רי רובינסון. אצל חלק מהאירופאים עלי אפילו לא שני או שלישי אלא סביב חמש. הנרי ארמסטרונג, גו לואיס, פפ סביב המקומות הללו.
יאהו עשו דרוג של עיתונאי איגרוף שבוע שעבר. עלי סיים שלישי עם 127. רובינסון קיבל 164 נדמה לי. וכן, הפרקינסון הקפיץ אותו קצת. תכונה אנושית שאני לא מגנה לרגע.

גיל 3 במאי 2015

נכון, רובינסון מדורג לפני בפאונד טו פאונד ולפעמים ג'ו לואיס.

אביאל 3 במאי 2015

תודה, שמעתי על גדולתו של שוגר ריי, מה לגבי פורמן, ליסטון, פרייזר ? לא נחשבים לגדולים שבגדולים ? שוב, היה לי הרושם שהתקופה הזו סביב עלי, עם הקרבות בזאיר ובמנילה נחשבים לגדולים ביותר.

גלן 3 במאי 2015

https://www.yahoo.com/sports/news/where-floyd-mayweather–manny-pacquiao-rank-amongst-all-time-boxing-greats-062113734-boxing.html

הנה בשבילך הרשימה של יאהו. יש דומות לה בעיתוני אגרוף אחרים. אלו שהזכרתי לרוב לא בטופ 20 ובטח לא 10.

גלן 3 במאי 2015

אביאל שלחתי לינק לרשימה האחרונה של יאהו מלפני שבוע

אביאל 3 במאי 2015

תודה, איפה הלינק ?

גלן 3 במאי 2015

יגיע. לוקח זמן כאן…

דורפן 3 במאי 2015

ראיתי ראיון עם דוקטור ג׳יי והוא התבקש ״לשים את ג׳ורדן בפרספקטיבה״. הוא לא אמר הכי גדול -הוא חושב קארים. אבל הגדיר זאת יפה ״כמו מוחמד עלי. הכי גדול בתקופה הכי תחרותית״

אז גלן – זו התשובה לך של עלי כנגד מייוות׳ר אפילו במושגי איגרוף. מה יזכרו כזכרון חזותי ממייוות׳ר. את האימון אתמול? את הנוקאאוט על ריקי מנצ׳סטר סיטי האטון. עלי היה בקרבות אפיים וזה הרבה יותר חשוב ממאזן לא מנוצח. ואגב – שני הפסדים שלו מעצימים גם כן את גדולתו. פרייזר-1 ונורטון.

גלן 3 במאי 2015

שוב. אם היית צודק עלי היה נחשב הכי גדול והוא לא ע"י אנשים שראו ונשמו הרבה יותר אגרוף ממך או ממני.. אז מה, כולם טועים ודורפן לא? אמרתי ואחזור, יש טווח בין עלי ודוראן. בדבוקה הזאת הוא יהיה פחות או יותר כי הוא פנומן שהשאיר את כלם אחריו מתוסכלים וכמוהו לא היו. אחרי עלי,מקבל בגלל התקופה המיוחדת של עלי , אבל מעבר לזה ? אלוהים גדול.

דורפן 4 במאי 2015

גלן – שאלה לי אליך. איפה אתה שם בדורנו את קלזגה?

גלן 4 במאי 2015

בדורנו גבוה. בכלל , נמוך מהרבה . זה דיי ברור למה. אולי שני קרבות במקום המרכזי לא נחשבים . אירופא זה לא ווגאס. קלזאגה רק טעם ולא יותר.

עידוקוליס ליפשיץ 3 במאי 2015

דווקא אמיר קהאן, מהמעו שראיתי אותו, כבר קיבל נוק אאוט או שניים ולא בטוח שזו התשובה כרגע למייוות'ר.
בארגנטינה לעומת זאת עוד לא נרגעו מהקרב האדיר של לוקאס מאתיס מול פרובודניקוב (שהיה בעשרות מונים יותר מלהיב מ"קרב המאה" הזה שעשו לו בילד אפ מוגזם מדי) ורבים משוכנעים שאחרי מרטינז, מתיאס יכול לשבור את הנאחס ולהכניע את פלויד

אריאל גרייזס 3 במאי 2015

מותר להגיד שכל הסיפור הזה של אגרוף במשקלים קלים נראה קצת כמו חיקוי של הדבר האמיתי? כמו לראות קט-סל קצת. לא מזלזל במתחרים, אבל זה פשוט לא כזה מעניין ואם זה מה שיש לעולם האגרוף להציע בתור "קרב המאה" אז מדובר באמת בדמדומים של הענף הזה

גלן 3 במאי 2015

מותר להגיד הכל

גיל שלי 3 במאי 2015

באמת? הקרב של מרוולס מרווין האגלר מול שוגר ריי לאונרד היה כמו קט סל מול המשקל הכבד?

יעקב נקש 3 במאי 2015

חייב להסכים… שעמום טוטאלי מההתחלה ועד הסוף… שלא נדבר על זה שנראה שאין להם שום מחויבות לניצחון, קיבלו כסף, רקדו חצי, בלחץ תתנפח למישהו קצת הגבה, וזה קרב המאה? על זה הם מקבלים שכר שלא דומה לשום ענף אחר? גם למה אנשים מוכנים לשלם על זה ככה? האם זה אירוע סלבריטאי נוצץ נטו? לא מבין את ההיסטריה… מניח שהקרב אכזב אנשים רבים…

יעקב נקש 3 במאי 2015

רקדו קצת*

גיל 3 במאי 2015

זה באמת לא קשור למשקל, סתם חרא של פייט אתמול.

רועי מ 3 במאי 2015

צודק

פורנוהוליק 3 במאי 2015

FM מכה נשים מאניאק.

גלן 3 במאי 2015

פורנוהוליק- איזה שם יפה.

קורא 3 במאי 2015

מה בגלל שהוא מכור לפורנו אז אסור לו להעביר ביקורת על פלויד?

גלן 3 במאי 2015

חלילה. מותר הכל. וזה אגב לא ביקורת מה שהוא כתב. זוהי אמת צרופה. הוא מניאק ומכה נשים. לא שמעת ממני לרגע שזה לא נכון.

matipool 3 במאי 2015

ראיתי רק מהסיבוב השלישי ( הייתי צריך להקפיץ את הבת לנקודת איסוף לצבא ) ובעין חובבנית – פאקיו היה צריך לנצח . הרבה יותר אגרסיבי , תוקף וחותר למגע . באסה שהפסיד .

גלן 3 במאי 2015

מטיפול – זה באמת היה אחד ממעט הסבובים בהם פאקיו היה טוב. אבל זוהי גדולתו של מייותר, ADJUST לכל דבר.
אחרי עוד סבוב אחד כזה, הרביעי , מייותר השתלט על הזירה והקצב. זה מה שהוא עושה הכי טוב. אני בספק אם בהיסטוריה היה עוד אחד אחר ששלט בקצב כמוהו.

קורא 3 במאי 2015

איזה נוח לנצח מתאגרף שכבר מזמן לא בשיאו אה? מיוות'ר פחד מפקאיו בשיאו, לשכוח את זה זה לעוות את ההיסטוריה.
חוץ מזה, אני אמנם לא מבין גדול באגרוף אבל ממה שראיתי פלויד לא שלט לגמרי בקרב. זה היה יותר צמוד משמנסים להציג את זה. כל כך התלהבו מהקרב שמיהרו להסכים עם החלטת השופטים. העיקר שלא תהיה אי הבנה לגבי המנצח.

גלן 3 במאי 2015

אתה באמת לא מבין
אבל גם לא יודע
וזה קרקע נוחה למניפולציות תקשורתיות.
וזה יופי ובסדר.
לפעמים אני באמת שמח שזה הפך לספורט של נישה.
פעם בעשור אני צריך לשמוע את כל אלו שבוב ארום הצליח לעבוד עליהם.
נסבל, בהחלט.

אגב ברישום שלי גם היה 118-110 ועוד הרגשתי שאני עושה חסד עם פאקיו משל שלא יגידו שאני מוטה. אבל ברור שליד הזירה זה הרבה יותר רציני.

קורא 3 במאי 2015

אשמח אם תסביר ברצינות למה מיוות'ר היה יותר טוב. לא התיימרתי לנתח את הקרב ואני הראשון שיודה בחוסר ההבנה שלי באיגרוף אבל בשנה האחרונה אני צופה יותר ומנסה להבין. כתבתי את התחושות הראשוניות שלי מהקרב והן שפקאיו יזם יותר והצליח להנחית על מיוות'ר כמה חבטות טובות.

יעקב נקש 3 במאי 2015

גם לא ברור לי (חוסר הבנה בענף…) למה מתאגרף יכול לסרב להילחם במתאגרף ספציפי? אם שני המתאגרפים באותו קטגוריית משקל, אין זכות לאחד לקרוא תיגר על התואר? מה זה התחמקות מקרבות? אשמח להסבר בבקשה…

פאקו 3 במאי 2015

אל תנסה להבין. גם אל תנסה להבין למה יש אלופים מטעם שלושה (או יותר) גופים, או להבין למה אתה לא יכול לדעת את תוצאת הקרב במהלכו (נגיד תוצאת ביניים בסוף כל סיבוב) כמו בכל ענף אחר, או למה אף אחד בעולם לא יכול לראות קרב אליפות בלי לשלם אקסטרה כסף.

גיל 3 במאי 2015

הדבר היחיד שאתה צריך להבין זה שכל עוד יש אנשים שמוכנים לשלם הרבה כסף בשביל זה אז זה ימשיך להיות ככה.

אודי 3 במאי 2015

קרב כמו כל הקרבות של מייוות'ר. בהתחלה עוד היה לו קצת קשה עם השמאל-ימין הזה וחטף שמאלית אחת רצינית בסיבוב הרביעי, אבל זהו. פקאיו לא הצליח להשאיר אותו על החבלים לאורך זמן ולא לקח את הסיכון, כנראה עוד זוכר את הנוקאאוט שהוא אכל ממרקז, שהיה הדבר היחיד שהיה יכול לנצח לו את הקרב. בלעמוד ולנסות לחפש פיתחה דרך הג'אבים של מייוות'ר אף אחד לא יצליח, גם לא פאקיאו מלפני שש שנים. היה כיף לראות את האיגרוף עומד במרכז הבימה לערב אחד, אבל זה שהקרב הזה נגרר במו"מ ועוד כל מיני דברים שש שנים זה בדיוק למה הספורט מדשדש וימשיך לדשדש.

קורא 3 במאי 2015

איך רוב אתרי הספורט לא מתייחסים לקרב בכלל? אפילו כאן אתה היחיד שכתב פוסט סיכום.

פאקטי 3 במאי 2015

אה? כותרת ראשית בוואלה ספורט, ספורט 5, ונדמה לי שגם וואן (לא נכנס לשם).

קורא 3 במאי 2015

כותרות זה יפה, אבל אין כתבות מעמיקות שמנתחות את מה שקרה בקרב. אני יודע על הקרב עכשיו בדיוק מה שידעתי כשסיימתי לצפות בו. בענפים אחרים זה לא ככה( במיוחד שלפני היה הייפ עצום).

אודי 3 במאי 2015

אין פה קהל של איגרוף בארץ. חוץ מהעניין של השיאים הכספיים שהקרב הזה שבר, הוא לא באמת עניין פה אף אחד מעבר למעטים שאשכרה אוהבים איגרוף ועוקבים אחריו.

כסיפוביץ 3 במאי 2015

כי הוא כנראה מעניין רק 50 קוראים בדה באזר ;-)

רומן 3 במאי 2015

עוד דוגמה לזבל קיטשי אמריקקי.
שני זקנים שמזמן אבד עליהם הכלח, אחד משמעותית יותר טוב מהשני, עושים הצגה בשביל לשעשע את האמריקאים הטיפשים עד כדי גיחוך.
אין לי שום מושג באגרוף אבל אין לי ספק שמייאתר היה יכול להפיל את פקאיו בכל רגע שהתחשק לו, כנראה שזה מביא פחות כסף אז הוא ריבל הוראה לא לעשות את זה.
בכל אופן זה ספורט כמו ש WWF וNBA זה ספורט. עוד הצגה עם מלא אפקטים ותאורה.
אין לי שום ספק שבכל מרתף שמכבד את עצמו בקובה יש בחור בן 20 שיכול לפרק ל מייאותר הזה את הצורה בלי שום מאמץ, אבל מה זה חשוב? אמריקקים לא אוהבים ספורט הם אוהבים הצגות. עם של טיפשים.

אגב האלוף הזה היה פעם באולימפיאדה ווזכה רק בארד..

כסיפוביץ 3 במאי 2015

להלביש ולהצחיק את ביונסה זה הספורט הלאומי של האמריקאים
כל השאר זה תירוץ

ירוק 3 במאי 2015

כרגיל רומן – אתה קריקטורה.

לא מתחבר לאגרוף, לא חושב שהתרבות האמריקאית לא ראויה לביקורת (וגם כל מה שקשור לספורט). אבל הצורה שאתה מתבטא בה, כולל ההרגל האינטפנטילי (בעדינות) להגיד ״אמריקקי״ כל הזמן כאילו זה משעשע – פשוט מביכה.

רומן 3 במאי 2015

על צורת ההגשה ניתן להתווכח. על התוכן לא.
הבחורציק הזה לא הפסיד קרב מקצועני בחייו? אז איך הוא לא זכה באולימפיאדה? מה הסיכוי?
באגרוף אני באמת לא מבין אבל בטניס וכדורגל מבין וגם מבין, ואם בענפים האה אין כמעט שחקנים בולטים מעל גיל 35 (למעט מקרים בודדים מאוד) הסיכוי שבספורט אינטנסיבי כמו אגרוף שמבוסס על כושר אן אירובי + מהירות + כח + מח ששני הטובים בעולם יהיו בני 37 אפסי כי בהגדרה אין להם את שלושת המרכיבים הראשונים.
מכך אני מסיק שהכל בדיחה, ויש עשרות ילדים קובנים שיכולים לפרק את שני הזקנים החביבים האלה.

דורפן 3 במאי 2015

הטיעון האולימפי לא מחזיק מים. האמריקאים מתחרים שם בגילאי 18-20 נגד מתאגרפים בני 25-30 מקובה

רומן 3 במאי 2015

אתה באמת חושב ששני החבר'ה האלה בגיל 37 הם הטובים בעולם? או לפחות שאחד מהם טוב בעולם? אני זוכר שהלכתי פעם לחוג אגרוף סתם לשיעור נסיון בטכניון, הייתי בכושר שיא, התאמנתי כדורגל באופן סדיר יומיומי כמעו, מתתי בשיעור, בקושי עמדתי על הרגליים.
לא מאמין בחיים שבגיל 37 הוא הטוב בעולם, בטוח שיש מאות טובים ממנו.

No ONE 3 במאי 2015

אתה צודק, אין לך מושג באיגרוף , וכנראה גם בהרבה דברים אחרים

גילי פלג 3 במאי 2015

ראיתי את הקרב במלואו, לטעמי, קרב האגרוף המלא הראשון שאני רואה, מאז טייסון הוריד מתחרים בזמן ממוצע של דקה לקרב.
לא מבין באגרוף דבר וחצי דבר, ולכן מקובלת עלי דעתו של גלן, וכמובן דעתם של השופטים, אבל!!! חייב להסכים עם אלו שכתבו שפאקיו היה אגרסיבי יותר, תקף יותר, ולי היה נראה שגם הכניס יותר. כשהסתיים הקרב ומיוות'ר קפץ בשחץ על החבלים הייתי משוכנע שזו הצגה של מפסידים.
אולי זה קצת כמו בארסה- אינטר, אתה תוקף תוקף תוקף וחוטף…
ולמרות הכל נהניתי מאד מהתנועה הקלילה והבטוחה של מיוות'ר- חוויה אסתטית.

משה 3 במאי 2015

האחרון שלי היה טייסון נוגס מאוזנו של הוליפילד…

אריק האדום 3 במאי 2015

איגרוף אמור להיגמר בנוק-אאוט. או לפחות last one standing.
כל הסיפור הזה של ניקוד הוא סובייקטיבי והופך את הספורט זה לגרסה פחות רכה ל התעמלות קרקע.
כנסו לזירה! שרק אחד יצא! זה המנצח!!

יעקב נקש 3 במאי 2015

מרגיש שבסופו של יום הענף הזה נשאר אותה מאורת שרצים שתמיד היה… מתאגרפים בוחרים נגד מי להתאגרף, צמצום התחרות למובילי הענף (מובילים תדמיתית/כלכלית), שמושכים כסף וקהל ולאו דווקא באמת (מסכים עם קיומם של מתאגרפים בעלי יכולת שלא מורשים להילחם כמו שרשמו מעליי) אלו שהם המתאגרפים הטובים יותר… לא סתם הUFC בצמיחה מטורפת, אנשים רוצים לראות תחרות אמיתית ולא בובות על חוט… מרגיש ששני המתאגרפים אתמול (שלא נדבר על לפני חמש שנים) יכלו לתת 500 אחוז יותר ואף לסכן את היריב, אך הרגיש שזה לא בתוכנית מלכתחילה… עצוב וזלזול באוהדי הענף…

ROKO 3 במאי 2015

ואף מילה על מה שג'ימי פוקס עשה להמנון האמריקאי? הולי שיט

גלן 3 במאי 2015

סוף סוף משהו להסכים עליו!

edgecator 3 במאי 2015

מזעזע. חשבתי שאני הוזה אחרי הלילה הכ"כ ארוך הזה.

holden 3 במאי 2015

זה היה כמו תסריט מבויים מראש, אני בתור אחד שמצדד בפיליפיני כמובן הערכתי וציפיתי לנוק האאוט בסיבובים הראשונים שעדיין כוחו במותניו, בשלב מסויים על ההתחלה כל מתאגרף עשה את המצופה ממנו,
פלוייד עם העמידת מוצא המפורסמת שלו , יד מוצלבת להגנה והשנייה הארוכה מופנית כלפי היריב, פאקמן לעומתו היה רוב הזמן יותר אחוז תזזית,
למתבונן מהצד זה נראה כמו התגוששות בין קבוצות כדורגל בגמר גביע שרק רוצות להגיע למעמד הפנדלים,
ברגע שהגונג הסופי נשמע לא היה ספק לאיש כי השופטים יתנו את הקרב לפלויד,
בקרבות מהסוג הזה הפריגיים לפני המשחק, ההתרגשות, ההתכנסות של כוכבי התקשורת כל מעצבי דעת הקהל שנכנסו לאולם חגיגיים עם ארשת רצינית וחלקם עם פנים מחוייכות רק הוסיפו להילה שריחפה מעל האולם הזה,
קרב כזה הוא מעל ומעבר לכל סוג של אינטרטיימנט, המהות פחות חשובה, השואו משחק תפקיד הרבה יותר חשוב,
בגלל שהאגרוף איבד בשנים האחרונות מזוהרו קרב החפירות שהתרחש הלילה בנבאדה לא יוסיף לענף הזה מעריצים,
מני בסיום הקרב מלמל שהקרב היה צריך ללכת לכיוון שלו, אולם פקיאו יודע בעצמו שהוא לא חתר מספיק למגע ולא הצליח להחטיף הרבה מכות "נקיות"
בסך הכל אני נהניתי מהאווירה של הלפני,
ההרגשה הכי קרובה זה בערך ככה:
גבר בגיל העמידה שזומם שנים על שכנתו המצודדת ואז שהיא סוף סוף נעתרת לו והם נכנסים למיטה אופס הגבר מגלה שמרוב הלחץ לא נעמד לו, אולם למחרת למרות האכזבה שלו מעצמו הוא עדיין נהנה מכך שהוא הצליח " להביא אותה"

גלן 3 במאי 2015

אחרי צפייה שנייה בקרב,
גילי וקורא , זה לא היה אפילו קרוב. יש חוקים וכללים וניקוד אבל אפילו הם לא כל כך חיוניים הפעם. תסתכלו על הסטטיסטיקות של החבטות והחבטות המוצלחות המשמעותיות. ניצחון ללא סייג.
כללי השיפוט ידועים והם בדר"כ 10 נקודות למנצח בסבוב ו 9 ליריב קרוב (נדיר בקרב כזה לתת 8 אלא אם הדומיננטיות הייתה מכריעה או הפלות ועוד סייגים). אני רשמתי ניצחון לפאקיו בסבובים 3 ו 4 בלבד. במבט שני, הייתי נותן את סבוב 3 למייותר (נדמה לי שכמו כלם נורא רציתי שיהיה מעניין יותר ועברתי הטייה ואכן טוב שאני לא שופט) ואת סבוב 6 כמו כל השופטים נותן לפאקיו. שני שופטים נתנו לפאקיו את סבוב 9 ואותם שני השופטים וחברים לעניין שאני מעריך את דעתם גם נתנו לו את סבוב 10. את סבוב 9 לדעתי פאקיו הפסיד מהכורסא ועל סבוב 10 לא אתווכח ואתן לו אותו. כך שבראייה שניה הניקוד שלי 117:111 .

באבא ימים 3 במאי 2015

אתה צפית בזה פעמיים?!

אתה ללא ספק רואה בזה משהו שאני לא.

גלן 3 במאי 2015

תחשוב – ככה כל צפייה עלתה 49.99 . דיל טוב?

D! פה ועכשיו 3 במאי 2015

אפילו את כל ליברפול באיסטנבול ראיתי רק פעמיים.

גלן 3 במאי 2015

הגיוני שאת המחצית הראשונה לא ראית ואת השנייה בטח ארבע פעמים…

D! פה ועכשיו 3 במאי 2015

זה מתחלק ככמו ה49.99 שלך ;). לא, את כל השניה קומפלט גם לא ראיתי יותר מפעמיים.

כמה פעמים אתה צופה שתראה את הקרב הזה (או את החצי השני שלו) בעשור הקרוב? אני באמת שואל.

ראיתי בבוקר את ארבעת הסיבובים האחרונים בלייב. זה לא הספורט שלי, בתור ילד הייתי צופה בטייסון באדיקות, כמו שנאמר פה זה היה מאד מהיר, אבל ראיתי בעיקר כי אני מאד שמח לעקוב אחרי ענפי ספורט שעולים פה באתר, כאלו שאני לא נחשף אליהם יום יום. תכלס, לא נהנתי. אולי זה דורש המון הבנה לדקויות, כמו שאולי דורש במובן מסוים טסט בקריקט. אולי אם היה פה לייב בלוגניג של האירוע הייתי נהנה. זה היה אירוע גמר טוב?

גלן 3 במאי 2015

בארץ הראו את הקרב חינם או שראיתם באינטרנט או שלמתם כסף?

אודי 3 במאי 2015

בספורט 1, חבילת ערוצי ספורט שמשלמים עליה 60 בחודש נראה לי

גלן 3 במאי 2015

אז לא לקחו אקסטרא? לפחות את זה . אני רואה כאן רשימה גדולה של חסרי שבעי רצון. לא הייתי רוצה שגם הכיס שלהם יפגע מזה.

matipool 3 במאי 2015

דיברו על הנושא הזה לא מעט בזמן האחרון ואנשי צ'רלטון מאד התגאו בעובדה שהם לא דורשים תשלום אקסטרא עבור הצפייה בקרב .
בינינו – אם בישראל היה צריך לשלם עבור הקרב , כסף גדול הם לא היו רואים מזה .

גלן 3 במאי 2015

חסרי שביעות רצון …

באבא ימים 3 במאי 2015

אני חושב שהקרב אתמול הבהיר מדוע איגרוף באמת הופך להיות ספורט נישה. אם מה שאמור להיות התחרות הכי בסיסית, יצרית ועוצמתית הופך להיות סוג של שחמט שמחייב פרשנות על מנת לאפשר את ההבנה הכי בסיסית שלו, אז אני מעדיף שחמט. רמת האדרנלין שלי כצופה בשתי התחרויות היתה זהה ובשחמט לפחות יש מנצח ברור.

רומן 3 במאי 2015

יפה אמרת

גלן 3 במאי 2015

דיברתי עם HBO . הקרב הבא של אננד ב PPV

באבא ימים 3 במאי 2015

עכשיו כל מה שצריך זה לדאוג שההייפ שיעשו לפני הקרב הבא של אנאנד יהיה זהה להייפ שעשו לפני לפני הקרב הזה.

אין שום דבר שמבטא כמה הענף הזה עלוב היום יותר מאשר הכינוי ״קרב המאה״. כשאתה מסתכל על הענף הזה במאה הנוכחית ומשווה אותו למה שהוא היה במאה שעברה – ענף שהביא סיפורים אפיים, ענף שהביא לשינויים חברתיים, ענף שנכח בקולנוע, בשירה, בספרות – זה אפילו לא קרוב. כל ההייפ התקשורתי בעולם לא ישנה את זה.

היום נראה לי שאפילו את המאפיה הענף הזה לא מעניין.

גיל 3 במאי 2015

אתה חושב שההגנה הנימצו-הודית תעזור לאנאד נגד מייוותר?

Gil - Zimbabwe 3 במאי 2015

לדעתי הבלעדית, זה ספורט מכוער ומגעיל. לדעתי הקרב הזה ייצר עניין רק בפיליפינים ובקרב המהמרים ואולי כמה אלפים בודדים שבאמת אוהבים איגרוף. כל המספרים המפלצתיים של אנשים שצפו או שילמו הון עתק להיות בזירה לא עושים עלי רושם, מרביתם צפו רק בשביל להגיד ראינו.
בכלל לא מבין איך אפשר להתרגש מהספורט הזה.

גלן 3 במאי 2015

סליחה

אחד 3 במאי 2015

מסכים. הסכומים המופרזים ששולמו על צפייה בקרב, והפרסים שהוענקו למשתתפים בקרב הם תעודת עניות לאינטליגנציה של האומה האמריקאית.

גיל 3 במאי 2015

למה הסכומים שמשלמים לכדורגלנים בכל העולם מעידים על אינטליגנציה גבוהה?

יעקב נקש 3 במאי 2015

בגדול לא, עד ההשוואה שעשית… כדורגל נצפה במסות ענק, מיליוני צופים בכל העולם… בארה״ב, המדינה שחיה את הספורט הזה יותר מכולם, המדינה שבשבילה התקיים האירוע, אפילו אחוז לא הזמין את הקרב (רק 3.8 מיליון לפי הדיווח בשידור)…

גיל 3 במאי 2015

זה לא משנה האחוז אלא כמה הם מוכנים לשלם. יש לזה ללא ספק פחות צופים אבל הם יותר שרופים מרוב אוהדי הכדורגל. אתה רואה מישהו משלם 100 דולר לקלאסיקו על בסיס קבוע?

אביאל 3 במאי 2015

יעקב – 3.8 מיליוני בית אב, בית אב בארה״ב זה 2.58 אנשים – אני מניח שיגיעו נתונים יותר רחבים על צפיות במקומות ציבוריים וכו׳, אם תיקח בחשבון שהיה צריך לשלם 100 דולר על אירוע בודד של ארבע שעות (עם זמן צפייה מעט בעייתי בחוף המזרחי) אז גם סביר להניח שהרבה יותר מ2.58 אנשים צפו יחד במשחק, תוסיף לזה את הפירטיות האינטרנטית – עזוב הכל, תראה את מדד הטרנדים של טוויטר (והרשתות החברתיות) ביחס לקרב – זה מדד שהולך ומייצג יותר ויותר את המציאות.

ניינר 3 במאי 2015

הקרב הדי עלוב והדי מכור הוכיח למה אגרוף הוא ספורט שבצדק הופך לנישתי. מי שרצה לראות קרב ספורטיבי אמיתי צפה במשחק בסטייפלס סנטר-איזו קלאסיקה!

גלן 3 במאי 2015

סליחה, לא ראיתי

גיל 3 במאי 2015

זה היה קרב כזה משעמם. אני לא מומחה גדול לאיגרוף אבל ברור היה לחלוטין שמייות'ר ביתרון לפי חוקי האיגרוף הקיימים. אבל הוא לא יזם ושניהם נראו כאילו בקושי נגעו בהם. זה די עצוב שאין חוקים נגד פאסיביות כמו בענפי ספורט אחרים ואם זה מה שיש לאיגרוף להציע בשיאו כרגע אז זה פשוט לא מעניין. זה כמו שמוריניו יהיה היחיד שהוא טוב בעולם בזמן נתון.

אחד 3 במאי 2015

איגרוף היה "ספורט" משעמם גם בימי מוחמד עלי ומייק טייסון

גיל 3 במאי 2015

ממש לא. איגרוף היה יותר מסתם ספורט אלא היה נושא שיחה קבוע בין אנשים. מעבר לזה שהייתה לו השפעה גדולה על החיים בארה"ב, בעיקר בתקופה של עלי, איגרוף היה פעם מחשמל ולא גלולת שינה.

אביאל 3 במאי 2015

אחד – תקרא את מלך העולם של דיוויד רמניק ותגיד לי אם איגרוף היה משעמם.

גלן 3 במאי 2015

אמרתם את זה עם לנוקס
אמרתם את זה עם דה-לה הוויה
אמרתם את זה עכשיו
תמשיכו ותמשיכו.

אלון 3 במאי 2015

קרב של שני מתאגרפים ששוקלים פחות מ 150 פאונד. ארוחת ערב ממוצעת שלי שוקלת יותר. זה יתחיל לעניין שישימו את המכה נשים באותה זירה עם שאקיל.

תומר ש 3 במאי 2015

אחרי שרואים mma אי אפשר לראות אגרוף. שעמום טוטאלי

קורא 3 במאי 2015

שאלה למביני עניין -האם הקרב היה באמת ברמה נמוכה כמו שעושים ממנו, או שההייפ היה מוגזם והיתה רמה טובה?

יעקב נקש 3 במאי 2015

כל הענף הזה זוכה להייפ לא ברור…

גלן 3 במאי 2015

הוא היה בינוני שמלכתחילה היה התסריט הסביר. אבל אם לשאל את זה מכדורגל- זוכר את תחילת שנות ה 90 כשידעת שלא משנה בגביעי אירופא השונים אם זה מילאן או אינטר או רומא או טורינו (אחח לנטיני) או לא משנה מי, מהרגע שהם הבקיעו גול המשחק נגמר…. זה היה מתסכל אבל
זה גם תור הזהב האיטלקי
וככה זה עם מייוותר. זה לא העניין שהוא ענק ומגן נפלא אלא שאין באמת כישרון התקפי שיכול לו. אני מסכים שלפני כמה שנים הקרב היה צריך להיות יותר אנרגטי אבל למייותר יש את הסגנון שלו ומולו לא הגיע זה שיודע לפרוץ. לדעתי אין מישהו כזה בדור הזה.

גיל 3 במאי 2015

ואגב, אחד הדברים שמאפיינים את מייות'ר זה מיעוט הקרבות היחסי. פקויו עשה יותר, מייק טייסון ומוחמד עלי עשו יותר וזה עוד אחרי שהפסידו כמה שנים טובות מחוץ לזירה. אני אפילו לא מזכיר את שוגר ריי רובינסון שנחשב לפאונד טו פאונד המתאגרף הכי טוב.

גלן 3 במאי 2015

1. גם הוא נעדר שנתיים.
2. אתה באמת מתעלה על רוב השונאים שלו. לא שמעתי את הטיעון הזה גם מהמבריקים שבהם.

3. החלטתי לקחת את כל מה שכתבתם. לתרגם לאנגלית ולשלוח לקומקסט. אולי יחזירו לי את הכסף. ישראלי או לא? זה ספורט נישתי דועך ולא מעניין. חייבים להחזיר לי.

גיל 3 במאי 2015

רונן כתב אותו למטה.

דורפן 3 במאי 2015

גלן – אני לא יכול לשים את מייוות׳ר בחבורה עם עלי ודוראן. כי לא הייתה לו את התשוקה שלהם. הוא בחר קרבות ובעיקר נלחם מעט

גלן 3 במאי 2015

קרא את הלינק ששמתי לשחר. פחות או יותר מסכים עם כולו. אתם מקצינים כי זה פלויד. אתם מקצינים כי הוא אחד שעולה ויורד במשקלים וזה לא משקל כבד . אתם מקצינים כאילו הגדולים לא עשו ducking.
זה עולם אחר, כסף אחר והתשוקה שלו לכסף וניצחון אכן העפילה לעיתים על עניינים אחרים. לא משהו שאחרים לא עשו, כולל הגדול מכלם (ריי רובינסון לאימבסילים)

גיל 3 במאי 2015

כולם עשו את זה בתקופה מסוימת בקריירה שלהם אבל לא כל הקריירה שלהם. לי אין טענות כלפיו כי הוא עושה מה שמאפשרים לו לעשות. הטענות שלי היא לענף שלא קובע כללים ברורים למי צריך להתאגרף ונגד מי.

דורפן 3 במאי 2015

כן – הענף כמעט לא יכול להוציא גדול לגיטימי.

אלי(המקורי) 3 במאי 2015

החדש יחסית לאגרוף, מיוות'ר-דני גרסיה יכול להיות מעניין, לא?

אלי(המקורי) 3 במאי 2015

כחדש יחסית לאגרוף, מיוות'ר-דני גרסיה יכול להיות מעניין, לא?

גלן 3 במאי 2015

דיברו על זה פעם. לא זוכר למה זה לא יצא לפועל. שאל את כלם פה, זה בטח באשמת מייותר…
העניין שכלם שוכחים שמתאגרפים בעיקר סביב ה 140 150 פאונד מוביליים במשקל ובהישגים. זה שנראה אטרקטיבי עכשיו הופך לפחות אחרי הפסד לא צפוי. ואז הוא רוצה לעלות או לרדת משקל.
לא יודע לכן איפה זה עומד עכשיו.

No ONE 3 במאי 2015

ראיתי את הקרב עם משהו כמו 20 פיליפינים ןאפילו הם סכימו שמייוותר ניצח אז אפשר לרדת מזה , מייוותר ניצח בהפרש גדול לפי דעתי
היטס לנדד ובאלו אחוזים מספרים את סיפור הקרב , מייוותר נתן קרב קלאסי שלו , זה הסגנון שלו , הוא דיפנסיב בוקסר עם טכניקה מעולה
מאני ופרדי רוץ' ידעו את זה לפני הקרב והיו צריכים לבוא עם תכנית אחרת להוציא את מיוותר מהמקום שלו וזה לא קרה
מעבר לזה עם מאני חשב עד הסיבוב האחרון שהוא מוביל וניצח כמו הוא שאמר בראיון אחרי הקרב אז פרדי רוץ' צריל להתבייש שהוא לא אמר לו את האמת , רוץ' היה צריך לאמר לו לפני סיבוב 11 שהוא בפיגור וצריך ללכת אולאאוט בשני הסיבובים האחרונים בשביל KO

עכשיו גם יוצא ממחנה פאקיו שהוא היה פצוע בכתף והקומישין של האגרוף בנבאדה סירבו שהוא יקבל זריקה(חוקית על פי וועדת הדופינג) לפני הקרב
נשמע לי כמו הרבה תירוצים מפאקיו

גיל 3 במאי 2015

אין סיכוי שהוא חשב שהוא מוביל. הוא יודע מצוין כמה מכות נכנסו וכמה לא.

יואב דובינסקי 3 במאי 2015

בעיני הקרב היה מסמר בארון הקבורה של הענף. מביני איגרוף אולי ידברו על העליונות של מייוות'ר וההגנה שפאקיאו לא הצליח לחדור ואחוזי פגיעה וכל מיני כאלה. אבל כמי שלא חובב אגרוף ורצה לראות קרב בין שתי האגדות הכי גדולות שהיו במילניום הזה בענף, ראה בעיקר את פאקיאו תוקף, את מייוות'ר מגן ופה ושם זורק אגרוף, לא נוק אאוט, אפילו לא הפלה על הקרשים או קרוב לכך, היו יכולים להמשיך ככה שעתיים. והשופטים קובעים פה אחד שמי שהגן יותר טוב ניצח. אני לא רוצה להגיד שהם לא נתנו הכל, אבל אם שני המתאגרפים הכי גדולים שיש מסיימים 12 סיבובים ונראים במצב יותר טוב ממני אחרי שאני עולה את המדרגות של כיכר אתרים מחוף גורדון, אז אני מאוכזב מאוד. בשביל ניצחון בנקודות יש אגרוף חובבני באולימפיאדה. יש קהל לענפי קרב, אבל אם זה קרב המאה, אז האגרוף המקצועני גמור בעיני. המנצחים הגדולים הם ענפי הMMA והUFC שלא תהיה להם תחרות אמיתית.

אלעד ד 3 במאי 2015

דאבל למוריניו

רומן 4 במאי 2015

:-)

דורפן 4 במאי 2015

גלן – שאלה לי אליך. איפה אתה שם בדורנו את קלזגה?

Comments closed