הניצחון בפאלאס

בעתיד כשתתלוננו על אשלי יאנג...וגם ״פנדל פיפ״א״

אפשר להתמקד בהרבה שלילי. הפנדל הלא מוצדק שקיבלה יונייטד (אתייחס אליו בהמשך) והמזל וההצלות הגדולות של דויד דה חיאה. הפריצה של הקהל למגרש לברך את פלאיני הייתה חלק ממחווה לשנות השמונים או השבעים שהתבטאה גם ברמת המשחק.

אבל אפתח דווקא במשהו חיובי. כשהקבוצה שוב נראתה בדרך לשבירה, אשלי יאנג האפור המשיך לחפור באגף שלו ויצר מצב אחר מצב עד שער הניצחון של פלאיני – עוד אחד שהשאיר הכל במגרש היום. כשיגיעו זמנים טובים יותר ואולי יהיה לחלק מאוהדי יונייטד לא נאה ששחקן מוגבל כמו יאנג (או כמו פלאיני) משחק (או משחקים) בקבוצה, תזכרו את עשרים הדקות האחרונות של המשחק הזה. אשלי יאנג חפר בכדי להביא את הקבוצה אל סף השלב המוקדם של ליגת האלופות.

ההרכב שפתח היה כמעט אותו הרכב ששיחק מצויין בשישה ניצחונות ובהפסד דחוק בצ׳לסי. וזה אומר עליו משהו: הוא טוב יחסית מול קבוצות טובות ורכות יותר, הצוות של פלאיני בפיבוט מאד מטריד קבוצות צמרת .וכמעט ולא מטריד קבוצות מרכז טבלה ותחתית (או את צ׳לסי כשהיא בחרה סגנון הגנתי).

לפנדל ני קורא ״פנדל פיפ״א״. את השופט אני דווקא מבין. כשיש נגיעת יד הוא צריך להחליט אם תנועת היד הייתה טבעית לגוף ואם השחקן ״הגדיל״ את הגוף. כל זה באמת קרה ולכן השופט החליט שזה פנדל. חוץ מבעיה קטנה: השחקן בכלל לא נגע בכדור ביד ובטח לא נגע מספיק.

בהמשך היו עוד שני פנדלים שהיו צריכים להנתן ולא נתנו ואפשר לומר עליהם את אותו הדבר.

עכשיו, עד לפני כמה שנים אמרו לנו ״שאין טכנולוגיה בשיפוט בכדורגל״. או קיי, בסדר. כל עוד זו הייתה המדיניות אז אין מה לעשות. אבל במשחק הזה דווקא הייתה טכנולוגיה ואפילו טכנלוגיה יקרה מאד (טכנולוגיית קו שער היא 250 אלף פאונד למגרש). רק שכרגע על פי פיפ״א מותר להשתמש בטכנולוגיה יקרה שפותרת חלק אפסי מהבעיות, ולא בטכנולוגיה בחינם (המצלמות כבר במגרש) שתפתור 70 אחוזים מהבעיות לפחות.

וזה לפני המשחק:

herrera

קאריק סיים. ואני לא מדבר רק על העונה הנוכחית בה לא ישחק יותר.

יכול מאד להיות שיהיו משחקים בעונה הבאה בהם אמצא את עצמי משבח אותו על כדורגל נפלא, אבל אי אפשר לאייש תפקיד כל כך קריטי בשחקן כל כך פגיע. אני אוהב מאד את קאריק אבל מקווה שבמחליפו או מחליפיו יהיו עם כמה תכונות מעבר לניהול וראיית משחק ומסירה יפה. למשל פיסיות או 7-10 שערים בעונה או כדור נייח טוב. שיונייטד תמצא מחליף לסקולס ולא לקאריק.

כשאני חושב על גילאים – ועל הגיל בו סקולס נמשך לאחור או צ׳אבי נשלח קדימה, אז ייתכן שאנדר הררה הוא מחליפו האמיתי של קאריק. אבל כפי שהראתה ההתמוטטות אחרי פציעות – אפילו מבחינת כוח אדם חסרים ליונייטד לפחות שני קשרים מרכזיים. אז שחקנים כאלו יגיעו.

*

אני מקווה מאד שזה המשחק המשמעותי האחרון של העונה. כלומר יונייטד תנצח אותו וליברפול לא תנצח בצ׳לסי והעונה תגמר במקום רביעי לא מרשים – אבל לפחות עם כמה משחקים טובים ומבטיחים יותר – ותתחיל העבודה לקראת העונה הבאה. ואן חאל הודה אתמול שזה לא אידיאלי שהוא נאלץ להתעסק בעניינים כמו ממפיס דפאי – ורק התערב בנעשה כי אחרת סביר שסן ז׳רמן היו חוטפים את השחקן.

אני מקווה אבל די חושש. כי זה לא משחק קל ואם יונייטד לא תנצח אין לדעת מה יקרה בצ׳לסי מחר. אם היה אי צדק ברור בתארים האישיים של הפרמייר ליג השנה אז בה בכך שאלן פארדיו לא זכה בתואר מנג׳ר השנה. אולי לא רצו לתת את זה למי שלא אימן קבוצה אחת שנה שלמה. אבל הנה העובדות: הוא ניצח שישה משחקים רצופים עם ניוקאסל והיה הראשון לנצח את צ׳לסי העונה. ובפאלאס ניצח 10 מ-18 שזה מדהים לסגל כזה.

50% ניצחונות עם שתי קבוצות שבלעדיו הפגינו יכולת של ירידת ליגה? אר יו קידינג מי? פארדיו הוא מנג׳ר השנה בספר שלי.

ממפיס דפאי וגם חידון (447) לכמה שהצטיינו במונדיאל האחרון
אוהד, מענטש וקפטן

117 Comments

בני תבורי 9 במאי 2015

אני באמת חושב שזה לא נכון שואן חאל צריך להתעסק בעניינים כמו ממפיס דפאיי, לחפור תעלות מגן נראה לי יותר קל.

אריק 9 במאי 2015

המשפט " אני לא צריך את דפאיי כי יש לי את איבה, מרקוביץ וללנה" עשוי לתת יום אחד תחרות ל"למה צריך את זידאן יש לנו את טים שרווד" האלמותי.
למרות שהסיכוי של בלקבורן כנראה היה גדול בעשרות אחוזים לפחות….

בני תבורי 9 במאי 2015

טוב, זה הציטוט המדויק מהגארדיין, אבל אל תפריע לעצמך להביא רק את החלקים העסיסיים…

“It [signing Depay] wasn’t something that was ever one we were interested in,” Rodgers said on Friday. “He is a young, talented player but we already have four wingers at the club: Raheem Sterling, Jordon Ibe, Adam Lallana and Lazar Markovic.

“We have other priorities we are looking at through the course of the summer but with the players we have in those positions, particularly on the left side, we are quite well stocked.”

D! פה ועכשיו 9 במאי 2015

בני צר לי. מכל אלו שמוזכרים, היחיד שאי פעם כבש זה לאלנה וגם זה לא בליגה הבחירה, בגלל זה אנחנו צריכים את דפאיי, או מישהו מסוגו. סטרלינג מוכיח שוב ושוב שהוא לא יודע לשים את הכדור ברשת וזה בלי לזלזל בסט התכונות הטובות שהוא כן מביא איתו. שבעה שערי ליגה, רובם מעמדת החלוץ הם ממש לא מספיק והמשחק האחרון (וזה שלפניו, וזה שלפניו) מוכיחים שוב ושוב שהוא לא מספיק.
ומי מאלו שיחק בצד שמאל? סטרלינג, שאת הדקות הטובות שלו כולן עשה או בימין לפני שנה או בשפיץ השנה? כולם משחקים בימין, אפילו אייב שהיה מצויין בהשאלה בצד שמאל בילה את רוב הזמן אצלנו בימין.

סטארידג' לא במצב שאפשר לבנות עליו, ארבעת החלוצים שלנו ביחד לא כבשו העונה מה שדפאי הצליח לשים ברשת בעונה ולא אכפת לי שזה בליגה ההולנדית.
זה יפה ש-BR מגן על השחקנים שיש לו, לא בציניות, אבל זה לא מכפה על זה שאנחנו פשוט לא באותה ליגה של רכישת שחקנים.

דורפן 9 במאי 2015

מסוג הדברים ששנים אחר כך אתה יוצא גאון או יוצא אדיוט – אבל אין להם שום קשר לשאלה אם אתה גאון או אדיוט. אף אחד לא באמת יודע אם דפאי יהיה יותר טוב מסטרלינג או לא – וכל ניחוש טוב כמו ניחוש אחר. שניהם נראים יופי בגיל 20. רודג׳רס כנראה כן רצה את דפאי אבל לואן חאל היה יתרון.

מנג׳ר לא אמור להגיד את מה שהוא חושב. הוא אמור להגיד את הדבר הנכון לשחקנים שנשארים במועדון. מה הטעם להגיד ״איזה באסה, יונייטד הביאו תותח שממש רציתי?״

D – וגם אם לליברפול יש פחות כסף מיונייטד זה לא אומר שליברפול לא במשחק. דפאי הכי טוב בליגה ההולנדית, בדיוק כמו שסוארז היה. היתרון כאן באמת היה שמו של ואן חאל בהולנד.

אריק 9 במאי 2015

מה עם האוהדים של יונייטד? לא יכול לזרוק לנו עצם? שנה לא קלה עוברת עלינו.

D! פה ועכשיו 9 במאי 2015

מסכים שאי אפשר לדעת מה יהיה אבל זה לא העניין פה.

מנג'ר אמור להיג את מה שנכון לשחקנים שבמועדון, לאוהדים של המועדון, להנהלה של המועדון ובעיקר לעזור לקבוצה להשיג את השחקנים שהוא חושב שהיא צריכה.

אני לא מפיל את הכל על BR הוא לא אחראי בלעדי על הרכש. ואתה צודק שזה לא רק עניין של כסף. כנראה שלקני כן הייתה המשיכה של-BR אין. עד היום כמעט כל שחקן שרצינו לצד קבוצה אחרת הפסדנו במאבק עליו. פעם בגלל כסף, פעם בגלל סחבת אחרת, פעם בגלל מעמד. שוב, זה לא רק רודג'רס אבל אי אפשר להפחית מהחלק שלו בעניין עד אין סוף. ואם אנחנו בחיסרון מול קבוצות אחרות בכל כך הרבה רמות (מעמד, אירופה, כסף, משיכה של מאמן) אז צריך לקום קודם ולחתוך. וצריך לשלם פרמיה, ככה זה עובד.

אריק 9 במאי 2015

תימצות מדוייק.

אמיר המקורי 9 במאי 2015

כל מה שרונן ציין על קאריק נכון,אחת הבעיות הגדולות של היונייטד בשנים האחרונות(למרות שהסר ידע להוציא מים מהסלע)הוא אי מציאת מחליף ראוי קודם כל לקינו הגדול ואח"כ לסקולסי.
כשמסתכלים מי משחק בקישור של נניח 10 הקבוצות הטובות היבשת לעומת מי שבקישור של היונייטד אפשר להבין גם את מצבה של הקבוצה בעונות האחרונות,חיזוק של שני קשרי אמצע זה לא פחות מ Must!
לגביי היום הפאלאס עשו העונה חיים קשים לכל אחת מהגדולות,יש להם שחקני התקפה טובים ומהירים שלטעמי יביכו את ההגנה שלנו הערב.
אני לא אופטימי כי היונייטד במומנטום פשוט גרוע,התקפית אנו מזעזעים ובהגנה הכול תלוי על בלימה בייחוד עם מרכז ההגנה בלמים שפשוט אי אפשר לסמוך עליהם!
אני לא רואה את הכחולים מנצחים מחר את ליברפול וממש לא אופתע אם המרסיסייד ינצחו את החברים מהגשר שהיו עסוקים כל השבוע במסיבות.
אני מאמין כי הפסד ליונייטד וניצחון לליברפול והעונה מתהפכת לה כי ליונייטד 2 משחקי סוף עונה קשים בהרבה ארסנל טובים מאיתנו והאל סיטי בבית נאבקים על הירידה זה סופר מוקש.
אני רוצה להעלות כאן נקודה עליה כמעט ולא התקיים דיון והוא הפציעות הבלתי נגמרות והגיוניות בארבע העונות האחרונות,היונייטד הקבוצה הכי פצועה בפרמייר מייד לאחר ארסנל,ההפרש באחוזים מול צלסי למשל הוא לא פחות ממטריד.
קחו לדוגמה את רפאל,גונ'ס,רוחו,לוק שואו,קאריק,סמולינג ואפילו בלינד אלו חברה שלא מפסיקים להיפצע חלק מהם לא זכיתי לראות משחקים 4 משחקים רצופים בלי לחוות פציעה כזו או אחרת שתשבית אותם.
בעידן בו ספורט ומדע הרפואה הולכים יחדיו מישהו במועדון הענק הזה צריך לעשות חושבים בנושא המדיקלי.

יריב ס. 9 במאי 2015

גם אם יונייטד יפסידו היום וליברפול מנצחת מחר אני רואה את הסיפור גמור. הפער של 4 נקודות ויחס שערים עדיף הוא משמעותי מאד. אני גם לא רואה את ליברפול מנצחת בשבת הבאה את קריסטל פאלאס עם המשקל של משחק הבית האחרון של הקפטן

ירושלמי 9 במאי 2015

אם יונייטד מפסידה היום וליברפול מנצחת את צ'לסי, רוב הסיכויים שליברפול תסיים רביעית בסופו של דבר.
זה עניין של מומנטום.

D! פה ועכשיו 9 במאי 2015

ליברפול הפסידו את זה סופית בהאל
ועוד לפני כן כשלא הוצאנו נקודות מיונייטד או ארסנל.

Roy 9 במאי 2015

הכריזו כבר על הבחירה במנג'ר העונה?

גיל 9 במאי 2015

אם הוא יזכה במנג'ר השנה זו תהיה שנה שנייה ברציפות שהמנג'ר של קריסטל פאלאס זוכה בתואר.

אריק 9 במאי 2015

פארדיו מקום שביעי וק.פ ניוקאסל של לפנין/אחריו יורדות.
אוהדי ניוקאסל שירדו לחייו ראויים לאשלי ולצמפיונשיפ.
צריך לנצח אבל אם איוונוביץ התקשה מול זאהא מה ולנסיה יעשה?
תמיד אפשר לקוות שדי מריה ופאלקאו יפתחו ויתפוצצו אבל אישית קצת נואשתי משתי האפשרויות.

אדם 9 במאי 2015

נייג'ל פירסון – אם הוא משאיר אותם בליגה אחרי שהעלה אותם שתי ליגות בשנים האחרונות, הוא יותר ראוי מפארדיו לתואר.
ניוקאסל מוצאת את עצמה בתחתית לא בגלל הפרידה מפארדיו אלא מהמינוי של קארבר, יש לה סגל הרבה יותר טוב ממקום 17 דרומה. אותו כנ"ל לגבי פאלאס

דורפן 9 במאי 2015

כן…. אבל על פי התוצאות בלעדיו פארדיו הולך לעשות היסטוריה – להשאיר שתי קבוצות בליגה!

אריאל גרייזס 9 במאי 2015

אז הוא האנטי אברם?

אריק 9 במאי 2015

יפה

אדם 9 במאי 2015

רונן תן לו לאמן את סנדרלנד במחזור הנעילה והוא שובר את השיא של עצמו.
לא הגיוני לתת את התואר למנג'ר שהחליף קבוצה באמצע העונה, כפי שציינת

אריאל גרייזס 9 במאי 2015

אמרתי כבר לפני חודש שאין שום סיכוי שדפאיי מגיע למקום אחר מאשר יונייטד. לא היה ברור מזה. אני דווקא מרוצה מאוד מהתגובה של רוג'רס – מראה לשחקנים שלו שהוא מאמין בהם.
בכלל, מצחיק שאוהדי יונייטד צוחקים על האמירה של רוג'רס. כי השחקן שהפוסט עוסק בו שחסר ליונייטד – קשר אמצע שמבשל, רץ בלי הפסקה, עושה לחץ, מבקיע שבעה שערים בשנה ואף פעם לא נפצע – זה בדיוק השחקן שפרגוסון ירד בזמנו על ליברפול שהם קנו לפני ארבע שנים.

אריק 9 במאי 2015

אתה מדבר על הנדרסון??
לא תודה. לא מספיק טוב לרמות היותר גבוהות.

D! פה ועכשיו 9 במאי 2015

טוב מספיק כמו שקאריק מספיק. תן לו קבוצה כמו שהייתה לקאריק לאורך מספיק זמן, עם מנג'ר בטוח בעצמו וביכולת שלו, אם מערך תומך מסביב והוא לא נופל ממנו בטוח, אולי אפילו + עוד כמה שערים. זו הגדולה של פרגוסון, לטעמי לפחות.

אריק 9 במאי 2015

קאריק והנדרסון? זה ממצה את תפיסת המציאות של חלק מאוהדי ליברפול. לא באותה ליגה. תנסה קלברלי

אריאל גרייזס 9 במאי 2015

כן, היה ברור לי שזה מה שתגיד. הייתם מתים להנדרסון עכשיו אבל חלילה להודות בטעות.

אריק 9 במאי 2015

תיאגו וקרוס זה טעות… אתה מבין את ההבדל? קלברלי מצויין בוילה אבל הוא לא שם. אגב למויס היה משפט דומה עם קלברלי ותיאגו נדמה לי.

אריאל גרייזס 9 במאי 2015

מה הקשר וילה. הנדרסון שנה שעברה היה שחקן מרכזי בקבוצה שרצה לאליפות. הוא משתפר כל שנה. הוא מבשל כדורים גדולים ובשנתיים האחרונות גם מבקיע. להשוות אותו לקלברלי זה זלזול אופייני לאוהדי יונייטד, שבינתיים כבר שלוש שנים מחכים לשחקן בדיוק כמוהו.

אריק 9 במאי 2015

שוב, לא תודה.
סטרטמן או גונדוגן אם בריאים כמו שאמרתי תיאגו, קרוס, פוגבה. הנדרסון לגמרי בליגה של קבלברי מקארתי וברקלי ודומיהם. יונייטד עשו המון טעויות מרונאלדיניו ועד סוארז חאמס וסנצז. הנדרסון לא אחת מהן.

Yair 9 במאי 2015

סוארז חאמס וסאנצ׳ז? אז לדעתך כל שחקן טוב בעולם שעובר קבוצה ולא ליונייטד זאת טעות של המועדון?

אריק 9 במאי 2015

אלו כולם שחקנים שעברו סקאונטינג אינטנסיבי ושיחות עם הסוכנים שכשלו. חאמס ממש הוצע ליונייטד על ידי הסוכן, את סיפור רונאלדיניו אנחנו מכירים, אחרי סוארז ואלכסיס עקבו מגיל 16 ולא מימשו.
אלו הן טעויות. בדיעבד כמובן על כל אחד כזה יש חמישה שנשכחו. אבל הנדרסון שגם אחריו עקבו לא נמצא באותה מדרגה.

Yair 9 במאי 2015

לא מתווכח על הנדרסון, רק מציין שלחשוב שכל שחקן שלא חותם ביונייטד זאת טעות, לפעמים זה לא בידיים שלנו. אני לא חושב שמישהו יודע מה באמת קרה עם רונאלדיניו, הדעה הרווחת היא שמדובר בפאשלה של פיטר קניון לדעתי, לא מכיר את זה שחמאס הוצע ליונייטד אבל לא באמת היה לנו סיכוי ברגע שריאל בתמונה. לא כל שחקן שהקבוצה עוקבת אחריו הוא כזה שאפשר להחתים

גיל 9 במאי 2015

לא כל שחקן שמחוזר רוצה לחתום. הפספוס הכי גדול היה לדעתי רובן. פרגוסון לא הציע מספיק כסף.

אריק 9 במאי 2015

חאמס הוצע ליונייטד לפני פורטו ואלכסיס לפני אודינזה. גם בייל זאת פאשלה לפני טוטנהאם. זה קורה.

דורפן 10 במאי 2015

רונאלדיניו לא היה פשלה. זה היה סבוטז׳ שבכל תעשייה אחרת מלבד בכוכב הלכת כדורגל הייתה מביאה לחקירה פלילית נגד קניון. בדיעבד זה אילץ את פרגי להמר על רונאלדו אז הכל מים תחת הגשר.

יוסי מזרחי 9 במאי 2015

אריאל, יש לך טעות שמקבילה בגודל לפער שבין יונייטד ביום טוב לליברפול ביום ממוצע.
הנדרסון שחקן נפלא אבל לא מה שהיה משפיע על יונייטד לאורך זמן. זה לא מספיק כדי למלא את החור הבלתי נתפס הזה, מאז פרישת קיין והחזרת סקולס בלי לחשוב שצריך לשם מישהו בסדר גודל עולמי ועם אופק מקצועי ארוך טווח.
אגב, סקולס עצמו אמר השבוע, שהחזרתו לעוד עונה היתה למעשה הסיבה שפוגבה הבין שהוא צריך ללכת לטובתו.
השאר כאמור,מיתולוגיה לעניים.

אריאל גרייזס 9 במאי 2015

בינתיים ליונייטד יש יום טוב פעם בחודש, כשקאריק בריא.

ניק 9 במאי 2015

זה די פשוט לטעמי.. הנדרסון הרבה יותר טוב מקלברלי אבל פחות טוב מהשחקן שאנחנו צריכים (אותו מחליף אמיתי לסקולס)

יוסי מזרחי 9 במאי 2015

שמחת עניים

יואב 9 במאי 2015

לא יוסי, הנדרסון לא שחקן נפלא.
ולא יונייטד מטיריאל. שחקן ליגה טוב בדור מאד לא מוצלח של שחקנים אנגלים.

יוסי מזרחי 9 במאי 2015

יואב, אין הבדל מעשי בין הדעות של שנינו, הכל יחסי לסביבה.
במונחים אנגליים של שלוש ארבע השנים האחרונות הוא בלט.

D! בטלפון 9 במאי 2015

אני לא מדבר על מציאות. אי אפשר להשוות ביניהם.

אני מדבר על מה שיכול היה להיות. להנדו יש את כל הנתונים להיות קאריק, לצורך העניין.

באבא ימים 9 במאי 2015

הנדרסון היום צעיר יותר ממה שקאריק היה כשהגיע ליונייטד. אתה עדיין לא יודע מה התקרה שלו. דבר אחד ברור – קאריק באף אחת משנותיו כשחקן יונייטד לא הבקיע את אותה כמות שערים שהנדרסון הבקיע השנה. אני לא חושב שהוא יוכל להיות סקולס או קין אבל הרף שהציב קאריק רחוק מלהיות בלתי עביר.

אביעד 9 במאי 2015

באבא, לא ראיתי משהו מהנדרסון שאומר לי שהוא יכול להיות קשר מרכזי ברמה עולמית. "רק" קשר טוב לליגה האנגלית (שזה לא רע בכלל). זה רחוק ממה שקאריק היה בשיאו.

באבא ימים 9 במאי 2015

אתה ראית את קאריק בגיל 24?

באבא ימים 9 במאי 2015

הנה עשרה קשרים מרכזים ששיחקו בתקופתו של קאריק:

פירלו, צ׳אבי, אינייסטה, קאקה, לאמפרד, ג׳רארד, פאברגאס, יאיא טורה, שווינשטייגר, צ׳אבי אלונסו.

האם קאריק בשיאו שיחק ברמה של מישהו מהם בשיאם?

אריק 9 במאי 2015

הוא לפחות טוב כמו 6,7 ואולי גם 10

באבא ימים 10 במאי 2015

יש גבול לכמה אפשר להתעלם מתרומה סטטיסטית:

לקאריק יש 23 שערים ו – 30 בישולים ב -428 משחקי פרמיירליג (ממוצע של 0.05 שערים ו – 0.07 בישולים למשחק). אין לו עונה של יותר מ – 4 שערים ואין לו עונה של יותר מ – 9 בישולים (אגב – במקרה שלו 9 זה חריגה סטטיסטית מטורפת. הבא אחריו זה 4 בישולים).

לגרארד יש 118 שערים ו – 68 בישולים ב – 499 משחקי פרמיירליג (ממוצע של 0.23 שערים למשחק שזה כמעט פי חמש מקאריק ו – 0.13 בישולים למשחק בערך פי 2 מקאריק) וזה כולל עונה של 16 שערים ו – 12 בישולים. נניח ש50% זה מצבים נייחים עדיין היתרון של ג׳רארד בולט.

לפאברגאס 38 שערים ו – 90 בישולים ב – 244 משחקי פרמייר ליג (ממוצע של 0.15 שערים למשחק, פי שלוש מקאריק, ו – 0.38 בישולים למשחק כמעט פי חמש מקאריק). השנה יש לו 17 בישולים.

בקיצור סטאטיסטית זה אפילו לא קרוב.

אלונסו הוא היחידי שאיך שהוא קרוב לקאריק סטאטיסטית עם 0.12 שערים (״רק״ פי 2.5 מקאריק ו -0.06 בישולים למשחק – המדגם יותר קטן כי הוא שיחק רק 114 משחקי פרמיירליג.

אז נכון שתמיד ניתן לומר שאת קאריק ניתן למדוד לפי איך שהקבוצה שיחקה אבל אם נשווה אותו לסקולס שאומרים עליו אותו דבר נראה שסקולס הבקיע 107 שערים ובישל 34 שערים ב – 499 משחקי ליגה – יותר קרוב לג׳רארד.

העובדה שקאריק לא מהווה איום על השער ודי חלש בכל מה שנוגע למסירה האחרונה מעלה ספק ביחס לשאלה האם הוא קשר מרכזי ברמה עולמית (אם נלך לתיאור של אביעד). ״רק״ קשר טוב לליגה האנגלית הולם גם את קאריק.

דורפן 10 במאי 2015

סקולס מעשית הבקיע יותר מכולם – כי הוא בעט רק פנדל אחד בקריירה (וזה היה באירופה)

ג׳ררד זה לא התפקיד של קאריק, גם אם הוא כמובן טוב ממנו. זה התפקיד של לאמפרד – שניהם עשו את הקפיצה קדימה כשניהול המשחק קצת נלקח מהם. אלונסו ומקללה היו הקאריקים שלהם.

קאריק לא טוב כמו אלו. הוא בעיני לא כל כך שחקן גדול בזכות עצמו אלא הותאם בצורה מצויינת לשיטה וקבוצה.

אריק 10 במאי 2015

מישהו מהם היה מביא את אחוז הנצחונות של יונייטד ל72%? זאת השאלה הילידה מבחינתי. כל השלושה האלו לדעתי לפחות לא היו עושים זאת לא כיום ולא בשיאם.

אריק 9 במאי 2015

אינטליגנציית המשחק שלהם לא דומה. קאריק גורם לכל העסק לעבוד, אנדר הררה אגב עם מישהו כמו גונדגאן יכול להגיע שם.

באבא ימים 9 במאי 2015

אתה משווה את קאריק בגיל 34 להנדרסון בגיל 24 בפרמטר היחיד בו יש יתרון לגיל. האם ראית את אותה אינטלגנציית משחק מקאריק בגיל 24?

יואב 10 במאי 2015

אני ראיתי את קאריק בגיל 24. באולד טראפורד במשחק גביע(וגם בשידורים כמובן).
הקלאס שלו הדהד למרחוק ולא לחינם פרגי רדף אחריו במשך שלושה חלונות.
קאריק בא מול באלאק ואנדרי הזה נגמר בנוק אאוט של שלוש ברצף והגביע עם האוזניים הגדולות. בכל התקופה הזאת, מייקל היה סטארטר מובהק במרכז הקישור שלנו.

באבא ימים 10 במאי 2015

דווקא בעונות האלה קאריק שיחק ליד סקולס.

רק כדי שאהיה ברור. אני חושב שקאריק טוב מהנדרסון שגם הוא לא ממש מנהל משחק קלאסי. אני פשוט לא חושב שבם נמצאים בשתי רמות שונות לחלוטין או שקאריק כפי שנטען כאן היה שייך בשיאו לעילית העולמית של הקשרים.

יואב 10 במאי 2015

לקישור שלי אני אקח את קאריק בכל יום בגלל השקט שלו ויכולת המסירה. לאו דווקא בישולים, המון פעמים המסירה למבשל היא הקריטית ובזה הוא היה מעולה. הנדרסון חפוז, חסר את קור הרוח הנדרש ולטעמי לא מספיק טוב בשביל יונייטד(שמכוונת גבוה).
האמת היא שגם את פלטשר בריא אני אקח על פניו בכל יום.

ColoColo 9 במאי 2015

למה די מריה אפילו לא על הספסל?

אביעד 9 במאי 2015

נפצע אתמול באימון

הבנת הנקרע 9 במאי 2015

אף מילה על קראטה?

שי ס. 9 במאי 2015

מעניין איך היית נראת העונה שלנו עם בלם סביר, לא טוב, לא חכם, סתם בלם סביר שמסוגל לשחק חמישה משחקים רצוף בלי להיפצע.

אביעד 9 במאי 2015

שמונה-עשרה משחקים ברצף על אותו סגנון בדיוק. לפחות בארבעה מתוכם כבר ברור שהיריבה מוכנה וצריך למצוא משהו חדש. וזה לא קורה. מה בדיוק ואן חאל אומר להם במהלך השבוע? "תמשיכו להתמסר הצידה ואחורה, בסוף זה יעבוד"?

יוסי מזרחי 9 במאי 2015

אני מניח שעוד יתנהלו כאן וויכוחים על העונה המסתיימת ועל שאלות שעומדים על סדר היום כמו למשל האם זו הצלחה או כשלון? ואן חאל או לא וכן הלאה. נשאיר את הדברים למתי שיהיה דיון סיכום. אבל, אני לא הייתי מציע לאף אחד מאיתנו להתעלם מעובדה אחת שהיא למעשה הכל. העונה הזו היא עונה של כשלון כמעט בכל היבט. יהיה TOP4

Yair 9 במאי 2015

יכול להיות שמדובר בעונה שהיא לא הצלחה ולא כשלון?

יוסי מזרחי 9 במאי 2015

אין דבר כזה .
או שהיא בהריון או שלא.
תבחר….

יוסי מזרחי 9 במאי 2015

המשך למה שנקטע: יהיה TOP4

איתמר 9 במאי 2015

סיכום העונה המאכזבת : דה חאה בעונת שוערות אדירה הביא לואן חאל מקום רביעי.

יוסי מזרחי 9 במאי 2015

המשך להמשך. אני כנראה מתוסכל עד כדי כך שהמקשים עושים מה שהם רוצים. בערך כמו ואן חאל, ובאותה הצלחה.
העונה הזו היא כשלון לא פחות מהעונה הקודמת ואולי יותר. אם ניתן לשקלל את נתוני הפתיחה של השנתיים האחרונות ואת תוצאות הסיכום של כל אחת מהן, הרי שהשגת TOP4 זה ההבדל היחיד בלי לזלזל, אבל איפה נקודות הפתיחה ואיך ניתן להשוות בינהן.
אנחנו כנראה תקועים עם ואן חאל, אבל זו לא עובדה משמחת. הניצחון היום הוא לא פחות מגניבה .ולחשוב מה היה ניתן לעשות עם 150 מליון ליש"ט, חבל .

Yair 9 במאי 2015

אני מסכים שמדובר בעונה מאכזבת אבל אני יכול לראות מה ואן חאל מנסה לעשות, אין לו את השחקנים לעשות את זה ובגלל זה זה עובד לעיתים נדירות. אני חושב שאם יונייטד תשכיל להביא את השחקנים הנכונים הוא יכול להצליח בקבוצה.
כולם ממשיכים לדבר על 150 מיליון כאילו המספר הזה מבטיח משהו, הסגל מלא בשחקנים לא מספיק טובים וזה לא עניין פשוט לתקן את זה, אני לא יודע אם מישהו כאן עדיין משחק פוטבול מנג׳ר אבל גם שם זה כבר נהיה די קשה

יוסי מזרחי 9 במאי 2015

150מליון הוא מספר שמשנה כוון ומעלה מדרגה/מדרגות אם משתמשים בו נכון.
זה בהקשר של מספרים.
בהקשר אחר: גם עם שחקנים כאלה, שבממוצע הם טובים יותר מאלה של עונת האליפות, (תשאל את אריק) היינו צריכים להראות כמו קבוצה עם שיטה וכמו מי שיודע מה הוא רוצה מעצמו.
אנחנו שם???

Yair 9 במאי 2015

בשלב מסויים נראינו כמו קבוצה עם שיטה כן, אבל בסגל הנוכחי מספיקה פציעה אחת בהגנה ואחת בקישור כדי לפרק את המומנטום, והיו לנו יותר מ-2. לואן חאל יש חלק גדול בזה שבינואר כבר היינו מחוץ למירוץ אבל הקבוצה נראיתה טוב יותר מאז.
אתה ידעת שדי מאריה ופלקאו ייראו ככה? שאר הרכש שלו מתפקד לא רע למעט פציעות, והוא מפיק משחקנים כמו יאנג ופלאיני הרבה יותר ממה שחשבנו שאפשר. הוא שווה לפחות עונה נוספת לדעתי ואני מאמין בו

ניר 10 במאי 2015

אתה צודק, הכדורגל נראה לא טוב, אבל בעיניי זה ממש לא כישלון. כדי להתאושש מעונה כמו העונה הקודמת דרוש זמן, מדובר בטראומה, וזה כולל החלפת לא מעט שחקנים ובניית אתוס כמעט מחדש, וזה, מה לעשות, לפעמים לוקח יותר מעונה. מבחינתי להגיע שוב לצ'מפיונס היתה המטרה העיקרית מהעונה הזו, ובעונה הבאה, אם הוא לא יהיה בקרב האליפות, זה כבר יהיה כישלון. אי אפשר לקפוץ עשרים מדרגות במכה אחת.

יוסי מזרחי 10 במאי 2015

הדברים שלך הם ברף העליון והמקל אם בכלל.

אריק 9 במאי 2015

כשלון. אמנם לא מוחלט כי במרסיסייד עשו מה שהם עושים פעם בעשור כשגומרים לפני יונייטד ולוחצים על השמדה עצמית. אבל אם לא זה גם מקום 4 לא היה כדורגל לא מרגש. חסר מעוף וחסר תוכנית מגירה.
בסוף יאנג מגביה לפלאייני. קצת אברטון מדי בשבילי. מצטער.
כל הכבוד לשניהם שנותנים הכל ומקבלים לא פעם יחס רע מהקהל אבל רבאק. הגבהה של יאנג לראש של פלאייני? זה מה שנשאר מיונייטד?
לפחות יש סגנון ברור. הבעיה שלי שהסגנון הזה מבאס לי ת'תחת. אוהב סיכונים וריגושים ככה התרגלתי מגיל 13 עם יונייטד, מכונת התקפה ונצחונות יעילה. לא מכונת החזקת כדור משעממת.
נקווה לשנה טובה ובעיקר מסעירה יותר.

אביעד 9 במאי 2015

רונן, לא מסכים לגבי הפנדל. דאן הלך עם היד לכדור וגם נגע בכדור. אח"כ כבר הייתה קצת חזירות מצד היונייטד לדרוש פנדל על הנגיעה של דילייני (כדור שניתז ליד מטווח אפס) ופאלאס ניסתה ללחוץ על השופט בשביל פנדל, במיוחד במקרה הררה (בחיים לא פנדל. הדבר היחיד שהררה יכל לעשות בשביל למנוע את הנגיעה זה לכרות את היד).

אביעד 9 במאי 2015

אגב, אין לי בעיה שלוחמים כמו יאנג או פלאיני מצילים אותנו. מפריע לי שהגענו היום למצב בו נדרשת "הצלה". כבר ארבעה משחקים ברור שלהרכב הזה יש בעיה מול קבוצות מתגוננות. ו-ואן חאל שינה בדיוק כלום. הוא נראה מופתע מהיריבות שלנו כל פעם מחדש.

יוסי מזרחי 9 במאי 2015

דורפן ידידי.
הפנדל היה והשופט דייק, ולו רק כי תנועת הגוף של המגן יחד עם יד מחוץ לגוף,כלומר הגדלת שטח הבלימה ועם מגע בחלק העליון של הזרוע ,אלה יחד הם פנדל.
ואוי ואבוי אם אותה "טכנולוגיה" שאתה מטיף וקורא להחיל אותה, אכן תהפוך לחלק מהמשחק. לא כולם מטומטמים ( אני מתכוון לאנשי פיפ"א)שלא מבינים את המשמעות של "טכנולוגיה", הם כנראה מבינים יותר את מהות המשחק הזה על הטעויות שנופלות פה ושם.
וכן, אשלי יאנג היה כל מה שכתבת וגם יותר.

דורפן 9 במאי 2015

אפילו אם אתה צודק. אני לא רואה שום בעיה שקוון טלוויזיה ייתן עוד מבט. הרבה יותר חשוב מקוון רחבה של אופ״א. ואני רק רוצה להבהיר: אני נגד ערעורים או כל דבר שלקוח מענף אחר. רק אפשרות של קוון טלוויזיה להתריע בפני השופט.

ניק 9 במאי 2015

דורפן כתב לא מזמן שעדיף להצטרך למצוא פתרונות מול סטוק מאשר מול הסיטי…
הבעיה שיש יותר סטוקים בליגה מאשר סיטיות ולכן מצבנו לא קל, למרות שכנראה שכן נגיע לאלופות…
מקווה שהפתרונות יגיעו בקיץ (ולא רק ברכש)

ואני חושב שאין ספק שיאנג הוא שחקן העונה, מבין שחקני השדה שלנו

דוד 9 במאי 2015

דפאיי משחק על המשבצת של יאנג.
תודה מיוחדת ליאנג, ובהצלחה בבחירת הריפוד החדש לספסל.

ג'וג'וסיאן 10 במאי 2015

גם כשדי מאריה הגיע אמרו אותו דבר על יאנג.

יואב דובינסקי 9 במאי 2015

לא ראיתי את יונייטד מאז המשחקים מול ליברפול וסיטי ושם חשבתי שיש להם קבוצה, אבל מה זה? הם משחקים מחריד. גול מפנדל בחאווה ועוד גול מטעות בהגנה. אני לא מספיק עוקב אחריהם כדי לדעת, די מאריה לא שיחק בגלל פציעה? כי זה הרכב אפור מאוד. התקדמות מינימאלית העונה. ואן חאל הגיע למינימום המצופה. כמו שהיא נראתה היום, אני בספק אם היא עוברת את המקבילה הגרמנית/ איטלקית/ ספרדית במוקדמות הצ'מפיונס. את איאקס לצערי כן.

שחקן נחמד, אבל כולה ממפיס.

גל ד 10 במאי 2015

עוד לא למדתם לא לזלזל בממפיס?

ק. 10 במאי 2015

טוווב גל (אם הבנתי נכון וההודעה מראשון בבוקר…)

ירוק 10 במאי 2015

גדול. באמת נראה שאי אפשר לזלזל בהם..

edgecator 9 במאי 2015

הנעת כדור חסרת תכלית, קריסה הגנתית, החמצות גדולות של היריבה + יכולת שיא של דה חאה, גול מזליקי. נראה שהשלמנו סיבוב מלא. נו טוב. זה בין השאר תולדה של התלות ביאנג ופלאייני, כך שלמרות שחשוב שנזכור את התרומה הבאמת גדולה שלהם לעונה הזו, חשוב לא פחות שהם יידעו להעניק אותה גם כשחקנים משניים ברוטציה בעונה הבאה.
ואני לא יודע מי יוכל להחליף את סקולס וגם לא את קאריק, אבל מרכז שדה של הררה וגונדואן כשיר נשמע נהדר.

איתן 9 במאי 2015

הרסת לי את המשחק עם הכותרת…ממש ספויילר…בתור היותך עיתונאי הייתי מצפה לכותרת יותר יצירתית.
אני בדרך כלל מחכה לצפות בתקצירים ב MATCH OF THE DAY

גיל 10 במאי 2015

בינתיים השחקנים שמויס הביא הם אלו שמצטיינים השנה. אז או שלמויס יש תביעת עין טובה לשחקנים שמתאימים ליונייטד או ששנה שנייה כולם עושים פריצה ואז אנחנו בלתי עצירים שנה הבאה.

edgecator 10 במאי 2015

מויס הביא את פלאייני כברירת מחדל, מאטה נקנה רק בשל היותו פנוי. והררה, אם התכוונת גם אליו, הגיע אחרי מויס אז לך תדע מי סימן אותו.

דורפן 10 במאי 2015

ידוע לגמרי שמויס סימן אותו. גם ואן חאל אמר

edgecator 10 במאי 2015

אוקיי, אז הקרדיט למויס על סימון הררה. התחזקה ההבנה שהוא לא מאמן כדורגל חסר מושג.

גיל 10 במאי 2015

שהוא יהיה הGM של הקבוצה לכל השחקנים, וואן חאל יהיה המאמן.

דורפן 10 במאי 2015

לא – פשוט צריך לקלוט שאין באמת מצב של מאמנים גאונים שכל דבר שהם נוגעים בו מצליח ואחרים לא ברור מי קיבל אותם לוינגייט.

גיל 10 במאי 2015

לגולדן סטייט יש בעייה.

אמיר המקורי 10 במאי 2015

מדהים! אני לא רואה כאן תגובות כמה המשחק של היונייטד היה שבלוני,עייף,נחות ובקיצור מזעזע למי שמתיימרת להיות אחת הקבוצות או לפחות המועדונים הגדולים בעולם.
אכן אשלי יאנג(כן כן זה שכולנו כבר שלחנו הביתה עשרות פעמים)הוא זה שהפריד אתמול ביננו ובין האימפריה של אלן פארדיו,במילה אחת ביזיון!
קבוצה בה ארבעת שחקני ההגנה(כולם לא יפתחו בהרכב בעונה הבאה מקווה שחלקם יקבלו גט מהמועדון)הינם שחקנים מוגבלים טכנית או לקויים בכישורי הגנה שלהם לא יכולה לצפות שההגנה שלה תראה טוב,מה חושב לו ההולנדי כשהוא מצוות את האדונים סמולינג(מזעזע)גונ'ס(מזעזע קצת פחות)אוונס(הכי מפחיד שיכול להיות/שווה טעות בכל רגע נתון)וולנסיה שבכל פעולה הגנתית שלו ניתן לראות כמה הוא נעדר כישורי הגנה).
מלאכת הבנייה ביונייטד לא הושלמה,אם כך נראית ההגנה,אם כך נראה הקישור,אם כך נראית התקפה עדיין רבה המלאכה בדרך לימיי הזוהר שהיכרנו.
לא יודע מה הסיפור שעומד מאחורי ההיעדרות המפתיעה של דה מאריה וואן פרסי,ההיגיון אומר שהם כנראה סיימו את דרכם במועדון.

טל המנצ'סטרי 10 במאי 2015

לגבי הנדרסון,
פרגי לא "ירד" עליו כשליברפול רכשו אותו, הוא כן ציין שהנדרסון רץ בצורה מסויימת, לא נכונה וכזו שגרום לשחיקה מהירה מדי של הברכיים שלו, הוא לא אמר דבר לגבי היכולת שלו (לא שזה יפריע לאוהד ליברפול לקשקש וכאילו פרגי זלזל ורק בגלל שמדובר היה בשחקן שליברפול רכשו)
מבחינת יכולת, הנדרסון הוא לוחם עיקש, עם הרבה לב ונשמה ובקיצור, שום דבר מיוחד לכתוב עליו הביתה ולגבי הרמות הכי גבוהות (לשם ליברפול מכוונת, לא?)
יש לו מסירה לא רעה אבל טכניקת בעיטה מביכה אפילו. הוא מניע כדור סביר בעיקר בכל הנוגע לכדורים לרוחב או אחורה (ג'יימי רדנאפ היה עילוי בהקשר הזה) אבל בעיקר אין לו את הטכניקה לטפל בכדור בשעת לחץ, לצד שחקנים טובים שעומדים מולו ואין לו את שכל הכדורגל ויכולת לשלוט בקצב משחק.
אם אני צריך לקחת מישהו אנגלי במקום הנדרסון ותאמינו לי שהוא לא יהיה פחות טוב אלא טוב עוד יותר, אני לוקח את לי קאטרמול של סנדרלנד. בקיצור להנדרסון אין לו כל מה שיש לקאריק במנות גדושות.
קאריק עבור יונייטד לפני שנתיים ובעונה הזו הפך להיות כל מה שפול סקולס היה בשביל יונייטד בשנים האחרונות, איתו ובלעדיו זה עולם אחר.
רק באנגליה יעדיפו את פועל הנשמה על פני הקלאסה של לדעת לתת פס נכון, בזמן הנכון, ברגש הנכון ולמקום הנכון.

לגבי אשלי יאנג האפור (דורפן) אם אתמול היה זה ארגנטינאי אחד, די מריה אפילו, שהיה עושה בדיוק את הפעולות שיאנג ביצע, יש כאלה שהיו אומרים שהארגנטינאי גדול על הליגה…

סימנטוב 10 במאי 2015

ליאנג יש יכולת הגבהה משובחת.
הוא קנה אותי מזמן עם יכולת הnever say die שלו

דורפן 10 במאי 2015

קאריק מעולם לא היה סקולס ואפילו לא בסביבה שלו. קאריק מעולה אם הקבוצה משחקת נכון. כשסקולס משחק הקבוצה משחקת נכון. זה יום ולילה – לכן אחד הוא היסטורי ואחד הוא יופי של שחקן

טל המנצ'סטרי 10 במאי 2015

סקולס שחקן גדול יותר, אין פה בכלל ספק, הוא שחקן היסטורי לגמרי אבל בהשפעה שלהם על הקבוצה, בעונות האחרונות, זו של קאריק היא לגמרי שווה לזו של סקולס בעונות האחרונות שלו בקבוצה.
בעונת האליפות האחרונה, זו היתה עונת השיא של קאריק ביונייטד,ביי פאר הקשר מספר 1 בליגה
והעונה, אחוז הניצחונות שלנו עם קאריק לעומת התוצאות בלעדיו מספרות סיפור גדול וכל זה מבלי שהוא כובש או מבשל אבל כשההנהגה שלו מאחור, הסדר, השקט והפשטות החכמה, זו השפעה שאי אפשר לקחת ממנו או לתלות זאת רק באם הקבוצה משחקת נכון.
חשיבות ההשפעה שלו היום על הקבוצה היא עצומה.

אלעד ד 10 במאי 2015

אוף טופיק: כל ארבע הקבוצות עם המאזן הפחות טוב בעונה הסדירה מובילות עכשיו 1:2 בחצאי הגמר האזוריים בנ.ב.א. חוץ מוושינגטון, אין אף קבוצה מהשמונה שעדיין בחיים שאתעלף אם היא תיקח אליפות. סן אנטוניו גם היתה יכולה לקחת את זה השנה. ואולי גם אוקלהומה אלמלא הפציעה של דוראנט. איזו ליגה מדהימה. איפה זה ואיפה הכדורגל האירופי.

אדם 10 במאי 2015

לאף קבוצה במזרח אין שום סיכוי, בטח אחרי הפציעה של לאב. הגמר הולך להיות מדכא, אולי טיפה פחות מהסדרה המחורבנת של יוסטון קליפרס.

שי ס. 10 במאי 2015

לא מסכים בכלל, שיקאגו אם היא מגיע בריאה יכולה להיות יריב שקול לכל קבוצה מהמערב, בעיקר לממפיס, אבל במידת הצורך גם לקליפרס וגולדן סטייט, ויסלח לי ג'יימס הרדן שאני לא סופר את הקבוצה שלו.

אדם 10 במאי 2015

למה אתה חושב ככה? הם בקושי מנצחים את קליבלנד שמשחקת בלי שניים משלושת השחקנים הכי טובים שלה. הלוואי ואתה צודק אבל אני בכלל לא בטוח שהם עוברים את קליבלנד לא כל שכן מהווים יריב ראוי למי שלא תגיע מהמערב.

גיל 10 במאי 2015

הבעייה היא שהיא אף פעם לא בריאה או בכושר, ורוז למרות סל הניצחון שלו שיחק די גרוע במשחק האחרון. מול קבוצה טובה הוא לא היה בכלל בעמדה לנצח את המשחק בשנייה האחרונה.

גיל 10 במאי 2015

אכן מצב מעניין. לדעתי הקליפרס פייבוריטים אחרי שעברו את המשוכה הכי קשה שלהם. המזרח עם כל הכבוד לבאזר ביטרים לא מתקרב לאינטנסיביות ופיסיות של המערב וזה יהיה לא כוחות בגמר (גם הפציעות עוזרות).

matipool 10 במאי 2015

לדעתי זה בין הקליפרס לממפיס .

גיל 10 במאי 2015

כרגע ממפיס נראים חזקים אבל זה בגלל שלגולדן סטייט אין מאצ'אפ טוב מולם. גולדן סטייט מתגלים כמו קבוצה חד מימדית שאין לה משחק פנים ותשובה לפיסיות של ממפיס מה שלקליפרס יש. המשחק הבא הוא להיות או לחדול עבור גולדן סטייט וקארי זוועתי בשני המשחקים האחרונים.

edgecator 10 במאי 2015

מודה שלא ממש ספרתי את הקליפרס, הם בזון מטורף והשאלה בעיניי היא אם השחקנים המשלימים שלהם ימשיכו לתת את מה שנתנו עד עכשיו. ממפיס מול וושינגטון? קורע.

גיל 10 במאי 2015

גריפין הוא כרגע השחקן הכי טוב בפלייאוף וגם פול נותן קפיצת מדרגה. ואכן, שחקני המשנה פשוט קולעים כמו מטורפים וזה אחרי שביקרו את הספסל של הקליפרס.

עירן 10 במאי 2015

לדעתי הבעיה הכי בסיסית של יונייטד השנה היא שהדיונים על משחקיה בדה באזר הרבה יותר מעניינים מהמשחקים עצמם.

matipool 10 במאי 2015

שלא לדבר על עונה שעברה ( אריק / מויס ) .

סימנטוב 10 במאי 2015

כמות הפציעות העונה במיוחד בהגנה היא לא נורמלית וזה יותר מחוסר מזל. בעונה הבאה אמורים להיות לנו יותר משחקים לא יודע אם צריכים לשנות את תוכנית האימונים או להגדיל\ לשנות הסגל. לא נוכל להתמודד לאורך העונה כשכל הזמן צריך לעשות התאמות.

סימנטוב 10 במאי 2015

מספר 7 הולם אותו….

אריק 10 במאי 2015

הורם!!

דורפן 10 במאי 2015

אם הרמתי את המורל שלך נראה לי שאני פורש…. היה נחמד. תודה לקוראים. ביי

גיל 10 במאי 2015

סוף סוף יהיה בועט עונשין טוב ליונייטד. בשנים האחרונות הבועטים לא היו משהו.

אריק 10 במאי 2015

68 נקודןת יספיקו למקום 4 שנה שעברה שה היה מספיק למקום 7…

ד"ר רזי הופמן 10 במאי 2015

איפה הזמנים שמקום רביעי היה נחשב להישג במנצסטר? החברה פה שכחו או שלא היו בשנות השמונים. מנצסטר לא היתה אימפריה והיתה רחוקה מאד מקבוצת הפאר של 20 השנה האחרונות. הייתי במשחק בו ברייאן רובסון הענק החמיץ שני פנדלים רצופים באוקספורד סיטי. היו זמנים.

גיל 10 במאי 2015

בשנות ה80 מנצ'סטר סיימו כמעט בקביעות מקום 3-4 ואפילו שני רק שזה לא הוביל לליגת האליפות ולכן הייתה פחות חשיבות לכך.

Comments closed