שוויינשטייגר

זו הרכישה שתגדיר את ואן חאל

lvgbs

אם זה קורה. אז….

עם כל הכסף העצום של השנה שעברה זו הרכישה הגדולה של ואן חאל. הרכישה הזו, בכסף קטן, עשויה להכריע את המורשת שלו ביונייטד. ואן חאל המציא שוויינשטייגר מחדש. הוא איש שלו.

בתסריט החיובי אם שוויינשטייגר יצליח זה יהיה יום קציר לאורך ולרוחב. בעיות יתאדו בכל התחומים המרכזיים.

הררה ובלינד יתפתחו בתפקידים נכונים בלי הלחץ של ניהול הקישור. ממפיס דפאי ולוק שואו וכמה צעירים אחרים יגדלו לצידו של ווינר מוכח. יפסיקו סיפורי ווין רוני בקישור.  הוא ימלא את החלל המנהיגותי בעזיבתם בשנתיים של סקולס, גיגס, וידיץ׳ ואברה. הוא מגיע לקבוצה בלי מנהיג רציני.

ברמה המיידית הוא גם פותר את הבעיה שיונייטד תלויה לגמרי בקאריק. שהיא בעיה כפולה: ראשית קאריק מבוגר ונוטה להפצע. ושנית, גם במיטבו – קאריק שחקן נהדר, לא היסטורי.

שוויינשטייגר כן היסטורי. אולי אין לו את הברק של צ׳אבי או סקולס אבל בעניין אחד הוא ללא תחרות. הוא מי שפותר בתנועה בעיות במגרש. רק במונדיאל האחרון ראיתי את זה שלוש פעמים. מבין מצויין מה אמור לעשות כל אחד ואחד באחד-עשרה. עם כל הכלים בארגז – כוח, בעיטה, מסירה, תיקול אכזרי. והוא בדיוק השחקן שכן יודע להוביל שחקנים ממושמעים שעובדים. ג׳ונס, פלאיני, יאנג, ואלנסיה.

יגיע עוד סקורר? עוד בלם? אולי די מאריה יישאר ודפאי הוא החלוץ השני? אלו עניינים חשובים. אבל אם שוויינשטייגר מגיע הוא הסיפור.

*

אם הייתי אוהד באיירן הייתי שואל שאלות. האם גווארדיולה הראה מספיק שמצדיק מנדט כזה לשינוי אופי הקבוצה? במיוחד אם בשנה הבאה הוא בדרך למנצ׳סטר? (לצד הכחול)

מתאו דרמיאן מגיע
מסיבת פרידה/מסיבת פתיחה

114 Comments

wazza 11 ביולי 2015

מה עם זה שהוא קצת מבוגר, וגרמני?

דורפן 11 ביולי 2015

לגבי היותו גרמני, הוא לא עד כדי כך מבוגר ….:-)

צור שפי 11 ביולי 2015

+ כמה שאתה רוצה

דורון (אחר) 11 ביולי 2015

תוסיף עוד אחד…
חוץ מזה שהוא עוד לא בן 31, לשחקנים במרכז הקישור זה לא מבוגר בכלל. נכון שכשחקן מוביל בבאיירן ונבחרת גרמניה בעשור האחרון, אין ספק שיש עליו עומס גופני גדול במיוחד, אבל אני סומך על הצד הגרמני של המשוואה שיידע לדאוג גם לתחזוקה נכונה של הגוף.

יוסי מזרחי 11 ביולי 2015

בעוד חודש.

wazza 11 ביולי 2015

חזק דורפן, זה (אם וכאשר) הגרמני הראשון שלנו?

רונן דורפן 11 ביולי 2015

היה שוער (צילר) שקיבל חולצה אבל לא זכה לשחק

שינגי 11 ביולי 2015

התפתח להיות חתיכת שוער, דרך אגב.

גיל 11 ביולי 2015

אנחנו משחקים פנטזי כבר שנתיים רצוף וגם בזה אנחנו מפסידים.

אריק 11 ביולי 2015

הלואי ויהיה הצלחה בהחלט אפשרות ריאלית. לא יודע .
זה קצת מרגיש שבדרך לפנר/אל סעד עוצרים באולד טרפורד.
מקווה שזה לא אומר ששנידליין לא מגיע.

גיל 11 ביולי 2015

אני גם מקווה ויצליח וחושב שיש לזה סיכויים לא מבוטלים. זה שחקן שאני אישית מאוד אוהב. מה שאני לא אוהב זה את המגמה של כל שנה לקנות שחקנים נוצצים ומקווה שזה יפסק.

רונן דורפן 11 ביולי 2015

השנה בינתיים כל שלוש הרכישות הן של צרכים מדוייקים. וגם אם יבוא שניידרלין – אתה לא רוצה לזרוק את מרכז הקישור על עוד רוקי. תן לו לשחק שנה ליד שוויישטייגר.

גיל 11 ביולי 2015

נכון, אבל בעידן פרגוסון לא היו קניות של שמות גדולים.

D! פה ועכשיו 11 ביולי 2015

כי ואן פרסי היה שם פיצי. פצפון ממש.

גיל 11 ביולי 2015

זה היוצא מו הכלל שמעיד על הכלל.

אריק 11 ביולי 2015

ון פרסי זאת קניה חריגה שהביאה בחשבון את הפרישה של הבוס. זה היה מאוד לא יונייטד לייק ואני חושב שזאת רכישה שעשתה לטווח קצר דבר גדול – איפשרה לבוס לפרוש כאלוף אבל לטווח היותר ארוך – תרמה לאובדן הזהות והדרך.

D! פה ועכשיו 11 ביולי 2015

והבלם הכי יקר בהסיטוריה?

אריק 11 ביולי 2015

ריו?
רכש מבריק שפתר בעיה בעמדה חשובה ל10 שנים. מה הקשר לון פרסי הוון סיזן וונדר?

D! פה ועכשיו 11 ביולי 2015

לא מדבר על מה הם עשו
גיל אמר שבעידן של פרגוסון לא קנו שמות גדולים.

אתם לא ריאל ולא ברצלונה אבל כשצריך גם פרגוסון ידע לקנות. זה כל מה שאני אומר.

דורפן 11 ביולי 2015

קנו. אבל ההבדל היה שאת הטובים ביותר פיתחו

D! פה ועכשיו 11 ביולי 2015

אני לא מתווכח על זה בכלל. אני שנים טוען שהגדולה של פרגוסון הייתה ביכולת של שחקנים להתפתח ולפרוח בתוך המערכת. רק רציתי לציין שבניגוד למה שנכתב, פרגוסון ידע גם ידע לפתוח את הכיס ולהנחית שמות. בניגוד לשתי הספרדיות הוא עשה את זה בהתאמה לצרכים של הקבוצה שלו. העובדה האחת לא מוציאה את השניה אבל לא צריך בשם הרומנטיקה לספר סיפור שאינו נכון.

גיל 11 ביולי 2015

D!, ריו לא היה שחקן גדול כשקנו אותו אלא שחקן טוב עם המון פוטנציאל. הוא הפך לגדול במנצסטר. מנצ'סטר בעידן פרגוסון לא הוציאה כספים גדולים על שחקנים גדולים מוכחים וותיקים כשואן פרסי הוא היחיד שבאמת היה כזה.

D! פה ועכשיו 11 ביולי 2015

30 מליון פאונד, בזמנו, שיא ההעברות. בספר שלי זו החתמה של שחקן גדול, גם אם לא תיארתם לעצמכם ביום בואו שהוא סוגר לכם פינה לעשור.

יש לכם מספיק סיפורים גדולים ומורשת ענקית בעשורים האחרונים לא צריך סתם לנפח אותם.

ומעבר לזה, הוא שאמרתי, נכונות של משהו אחד לא פוסלת עובדה אחרת ואני, לצערי, מאחרוני המזלזלים בפרגוסון.

גיל 11 ביולי 2015

אני לא מתרגש מהסכומים. הרי הסכומים שמשולמים היום על שחקנים הם חסרי פרופורציה ליכולת שלהם על המגרש. בפועל, הוא הפך לשחקן גדול שמוכר בכל העולם ביונייטד. לידס בעצמה שילמה עליו 18 מיליון כשהוא לא היה אפילו בפריימר ליג. מה לעשות שמשלמים הרבה עם פוטנציאלים?

D! פה ועכשיו 11 ביולי 2015

אני גם לא מתרגש מהסכומים וגם לא מדבר עליהם בדרך כלל. אם כי 30 ב-2002 זה לא שום דבר שדומה להיום. ברור שהוא הפך לשחקן מוכר בכל מקום בעולם ביונייטד. גם בבה הפך לכזה, מה ציפית שהוא יהפוך לשחקן מפורסם בכל העולם בלידס, אפילו בליברפול לא בטוח שהוא היה הופך למוכר בכל העולם. העובדה שכבר לידס שברה עליו שיא ואז באה יונייטד ולקחה אותו דווקא מראה שהוא בדיוק מה שאני אומר רכישה של שחקן גדול ובשל.

גם ורון דרך אגב, רק שזו רכישה שלא ממש הצליחה ובטח אחראית לחלק לא מבוטל מהטראומה שלכם שמנסה לגמד כל שחקן שנרכש.

גיל 11 ביולי 2015

נו, אז יש שני שחקנים על תקופה של עשור שבו נרכשו כל כך הרבה שחקנים שהם לא שמות. איפה זה ואיפה מש שקרה בשנה האחרונה?

גיסנו 12 ביולי 2015

יונייטד הביאה לא מעט שמות לאורך השנים. אולי כי הרבה מהם היו בהגנה (פרדיננד, סתאם, לורן בלאן, בארטז וכו') וחלק נכשלו (בדגש על ורון). חלק פשוט קרו לפני עידן האינטרנט ואז מרגיש שקצת שוכחים ששחקנים כמו קנטונה, אנדי קול ודוויט יורק היו רכישות די נוצצות בתקופתם. מעבר לזה יונייטד נהנתה מדור זהב (בדומה לבארסה של השנים האחרונות למשל) שכלל שחקני הרכב לגיטימיים לחלוטין מלבד הכוכבים הגדולים סקולס, גיגס ובקהאם.

כל זה לא בא להוריד מהעובדה שפרגוסון היה מאסטר בזיהוי פוטנציאלים ופיתוח שחקנים צעירים (בין עם שעלו מהנוער כמו שלושת הנ"ל או אם נרכשו בגיל צעיר מאוד כמו כריסטיאנו רונאלדו). אבל עכשיו המצב השתנה ומועדון/מותג כמו יונייטד לא יכול להרשות לעצמו לצאת לשנים ארוכות של בניה – מה גם שפשוט לא יהיה יותר עוד מישהו כמו פרגוסון.

גיסנו 12 ביולי 2015

*בין אם

D! פה ועכשיו 12 ביולי 2015

תודה גיסנו, אמרת את זה טוב ממני. בהרבה פחות תגובות

גיל 12 ביולי 2015

אם כל הכבוד לאנדי קול ודוויט יורק אלו לא היו שחקני וורלד קלאס אלא שחקנים טובים בפריימיר ליג בזמנם. אנדי קול הפך למפלצת אצל יונייטד. העניין הוא כמו שנאמר קודם זה שהשחקנים התפתחו להיות הרבה יותר טובים תחת פרגוסון ואצל חלק גדול עיקר התהילה הייתה במנצ'סטר. אם לא היו משחקים שם מעטים היו זוכרים אותם.

no propaganda 12 ביולי 2015

אם אנדי קול לא היה כוכב כשהוא נקנה אז גם גארת בייל לא היה.

גיל 12 ביולי 2015

זה בדיוק ככה. איזה כוכב גדול היה או היום בייל? הוא שחקן שיש מסביבו הרבה הייפ אבל הוא לא שחקן על ולא בטוח גם שהתקדם בריאל אגב.

no propaganda 12 ביולי 2015

זה בכלל לא משנה איך הוא משחק היום, החתמה של שם גדול לא נמדדת בהצלחה של השחקן בקבוצה הרוכשת אלא במעמד של השחקן בעת הרכישה.
אם אתה טוען שגם בייל אינו החתמה גדולה אז יש בכלל מעט מאוד החתמות כאלה, לצורך העניין יונייטד הביאו בכל הרכישות של שנה שעברה רק שם גדול אחד(די מריה) אז לפי השיטה הזו הם לא ממש שינו היחס שלהם להעברות, העברה בודדת של שם גדול פעם בכמה שנים תמיד הייתה שם.

גיל 12 ביולי 2015

אז בוא נעמיד דברים על דיוקם. גארת' בייל הוא שם הרבה יותר ממה שאנדי קול היה בזמנו. באנדי קול אולי התעניינו בתוך אנגליה אבל לא מיטב הקבוצות בעולם. מה שמשותף לבייל וקול זה הפונציאל הגדול שלהם והגיל הצעיר. יש הבדל בין להיות שחקן צעיר ומבוקש שעוד לא ממש הוכיח את עצמו ברמות הכי גבוהות לבין שחקן ותיק שכן עשה את זה. ואן פרסי וחלק גדול מהרכישות בשנה האחרונות הן כאלו וזה ההבדל שאני מצביע עליו. פרגוסון לא קנה שחקנים ברמת די מאריה, פלקאו ושוויגי. פה ושם היו רכישות כאלו כמו ואן פרסי אבל הן נדירות ולא בכמויות שזה נעשה היום. אם מסתכלים על היחס בין מספר שחקני העל לשחקנים צעירים ולא מוכחים או כאלו שהם לא שמות אז ההבדל עצום. בשנתיים האחרונות היו די מאריה, פלקאו, מאטה ועכשיו שוויגי אם מתעלמים מכל ההררה, שואו ורוחו וממפיס דפאיי. לא היה תקדים לזה ב30 השנה האחרונות במנצ'סטר.

גיסנו 12 ביולי 2015

גיל,
כמה אנגלים שיחקו מחוץ לאנגליה באמצע הניינטיז?
כמה ספרדים מחוץ לספרד?
כמה פעמים ביום יכלת לקרוא ידיעה על ספקולציות להעברות בשנת 1995?
אתה לא יכול להחיל על אנדי קול את התנאים של היום ולומר שזה לא אותו דבר.
אנדי קול היה מלך השערים של הפרמייר ליג. לפני שהגיע ליונייטד הוא כבש 68 שערים ב 84 הופעות בניוקאסל. ושוב אני אשאל – כמה אנגלים שיחקו מחוץ לפרמייר ליג בשנות ה 90? עד שמקמנמאן ואואן עברו לריאל יכלת לספור אותם על יד אחת. זה רק כדי להראות שהסיכוי ששחקן אנגלי היה מקבל התעניינות מחוץ לאנגליה הייתה נמוכה מאוד. גם אלן שירר לא זכה להרבה התעניינות מחוץ לאנגליה, האם זה מוריד מערכו ומעמדו כאחד החלוצים הגדולים של שנות ה 90?

אני אתן לך את זה שדוויט יורק לא היה כוכב, אבל אנדי קול היה חלוץ מוביל באנגליה בימים שאנגלים שיחקו רק בנאגליה, ויונייטד החתימה אותו בסכום די גבוה לתקופה.

גיל 12 ביולי 2015

העולם אכן השתנה אבל אתה זה שהבאת את הדוגמאות הללו. תסתכל על שנות ה2000 והלאה. איזה שחקן טופ 10 או 20 פרגוסון הביא? תשווה את איכות השחקנים שהובאו בשנתיים האחרונות כשעברו ליונייטד לעומת ההיסטוריה של פרגוסון, בכלל לא בר השוואה.

D! פה ועכשיו 12 ביולי 2015

הכי טוב שנבדוק מ-2006 ועד 2007, או רק שחקנים שהיו הומלסים קודם.

אריק 11 ביולי 2015

הבעיה שלי וצריך לדון בזה באופן מפורט יותר, נדמה לי שלשם אתה חותר ואני מזדהה – זאת השאלה – מי את מנצסטר יונייטד?

גיל 11 ביולי 2015

נכון. אין על זה עדיין תשובה ברורה. זה יתברר בשנים הקרובות.

D! פה ועכשיו 11 ביולי 2015

בתור מעריץ של שווינשטייגר ואוהד באיירן

אני מקלל את היום שבו ידרוך על אמדת מנצ'סטר
ומקלל את היום בו נולד פפ. מאמן מקולל. אצל אולי זה לא היה קורה.

אביאל 11 ביולי 2015

מצטרף לקללות.

רונן דורפן 11 ביולי 2015

זה די מדהים איך הוא חושב שעדיפים לו קשרי הדרג השני של ספרד על הדרג הראשון של גרמניה. אמנם שוויינשטייגר בווארי וטוני קרוס לא, אבל קרוס הוא שחקן שפעם באיירן לא הייתה מוכרת.

ניק 11 ביולי 2015

פפ מטורף. לא בקטע של עשה טעות או לא עשה טעות.
אלא במהות שלו – יש לו דרך אחת ויחידה שהוא מאמין בה ושכל העולם יתפוצץ… אדם מטורף.

D! פה ועכשיו 11 ביולי 2015

מילא אם היה מביא תוצאות אמיתיות הייתי יכול להבין

העניין הוא לא רק את מי באיירן הייתה מוכרת, פעם שחקן כמו קרוס לא היה עוזב. גם לא שווינשטייגר.

אני כבר לא גר באזור אז אין לי מושג מספיק טוב על ההרגשה של אוהדים שרופים ובכלל, לא נראה לי שזה יוסיף ליחס אל גווארדיולה במינכן.

דורפן 11 ביולי 2015

לפי מקורותי (שזה אלון זנדר) אנשים ברחוב אומרים ״שעם אולי האנס זה לא היה קורה״

D! פה ועכשיו 11 ביולי 2015

:)
+1

D! פה ועכשיו 11 ביולי 2015

ובשביל להפוך את הדיכאון האישי שלי למלא, אוסטרליה התפרקו עכשיו לחלוטין.

no propaganda 11 ביולי 2015

זה הדבר הראשון שעבר לי בראש

משה 11 ביולי 2015

בתור אוהד ליברפול הרכישות של ואן חאל לא דיגדגו לי, יתרה מכך, היה לו מזל גדול שליברפול וטוטנהאם לא הצליחו להיות קרובות אפילו ליכולת שהפגינו עונה לפני כן אחרת הוא היה חוזר לגדל צבעונים באמסטרדם. זו הרכישה הראשונה שמדאיגה אותי.
ולגבי פפ, הוא נישא על שמו הטוב מבארסה, הישגיו עם באיירן לא צריכים לתת לו שום קרדיט, הוא נכשל.

Gil - Zimbabwe 11 ביולי 2015

ולליברפול וטוטנהאם באותה עונה היה מזל גדול שיוניטד לא היתה קרובה ליכולת שלפני העונה "הגדולה" של שתיהן…
ספוקלציות….

משה 11 ביולי 2015

זה לא, היה פה תהליך טבעי אצל כולן, עונה שלאחר פרגוסון עם הגעה לשיא דל כוכב על כמו סוארס. התהליך נקטע אצל ליברפול, באשמתה, אבל עדיין היה לו מזל שההתנהלות הזן איפשרה לו להגיע לאן שהגיע בקושי רב.

גלן 11 ביולי 2015

בשנתיים האחרונות הוא און אנד אוף פצוע או שרק נדמה לי? אם הוא יעבור עונה בלי פציעה משמעותית זה רכש של יונייטד שמריח מצויין.

רונן דורפן 11 ביולי 2015

היו לו פציעות. אבל הוא לא האט. את גמר המונדיאל הוא גם שיחק מדמם..

גלן 11 ביולי 2015

האיש פתחרק ב 18 משחקים בשנה שעברה. לא מרשים, הייתי אומר. יש לו גם סגנון נוטה פציעות. יתכן שמכיוון זה יצטרך לשנות משהו בסגנון שלו.

אלכס 12 ביולי 2015

כלל ההרכב היה רשימת פצועים. ארור פפ.
(ההנהלה אשמה, כן? גם את הטרנד להחתים מוכרי-חולצות ומקדמי-מותג ייבאו מהגדולות של ספרד)

אריאל גרייזס 11 ביולי 2015

יש משהו שמרגיש לי טיפה נואש במאמן שדבק בשחקן שהיה שלו לפני אי אילו שנים. במיוחד שאותו מאמן מתהדר בהילה של כזה שמגדל ומטפח צעירים. אולי זה יעבוד, לא יודע. בכל מקרה, ליונייטד עוד חוסרים רבים, במיוחד בחוד שלה

ניק 11 ביולי 2015

נואש? דבק בשחקן?
זה לא שהוא לוקח אותו לכל קבוצה שבה אימן או שהוא ניסה כמה שנים להביא אותו או שהוא הביא אותו בסכום מופרך.
אין שום מהלך נואש פה.
לדעתי זה רכש מדהים, אבל אפשר להתווכח על זה.
על זה שזה לא מהלך נואש של ואן חל לדעתי אין וויכוח.

סימנטוב 11 ביולי 2015

יש משהו מרענן שרועה החזירים רוצה את ואן חאל, זוכר כנראה לו חסד נעורים מהמרעה

באבא ימים 11 ביולי 2015

גם אותי שווינשטייגר מפחיד. נקודת האור בסיפור הזה מבחינתי היא שזה אומר שמולר לא יגיע ליונייטד* – כי זה יהיה ממש מפחיד.

* אלא אם פפ ממש ישתגע

רונן דורפן 11 ביולי 2015

אם הוא מוכר את מולר אני סופית משתכנע שהוא חפרפרת של ברצלונה

ניק 11 ביולי 2015

זה לא צריך להפתיע אף אחד אם הוא ימכור את מולר… הוא החליף אותו בכל משחק גדול בעונה שעברה..
אולי הוא בונה על בואטנג כשחקן מאחורי החלוץ החדש שלו.

אדם 11 ביולי 2015

זה אומר שאלאבה יקודם לעמדת החלוץ ושנגלה שהעמדה שלאהם הכי טוב בה היא בכלל במקום נויר בשער?

אלכס 12 ביולי 2015

מלח על הפצעים…

אריק 11 ביולי 2015

יש אישור באתר הרשמי

שינגי 11 ביולי 2015

קאריק,שוויני,הררה(מאטה?),ממפיס,די מאריה ורוני… הקישור והתקפה הכי טובים באירופה מחוץ לריאל ובארסה…?

רונן דורפן 11 ביולי 2015

רחוק מאד. כשמישהו יתחיל להבקיע אפשר יהיה לדבר

שאול 11 ביולי 2015

יש את צ'לסי :)

וזה עוד בלי קנייה מפוצצת על המשבצת של אוסקר (שאני מעריך שתגיע)

אביאל 11 ביולי 2015

זה קצת מעציב לראות את אוהדי יונייטד כבר מכתירים את ממפיס כאחד השחקנים הטובים שאי פעם שיחקו, מזכיר לי את ההשוואות של קלברלי והכתרתו לגדול הקשרים בליגה האנגלית לפני כמה עונות.

דווקא חוד שכלל בעונה שעברה את רוני-ואן פרסי-פלקאו, יחד עם מאטה ודה מריה היה נראה מרשים (ומוכח) הרבה יותר.

שינגי 11 ביולי 2015

בדקתי ביוטיוב מבחינתי זה שילוב בין מסי רונאלדו ומאונס דאבור.

צרפתי 11 ביולי 2015

עם כזה רועה נשמח (לחזור) להיות חזירים.

צ 11 ביולי 2015

בעניין אחר – אם דה חאה הולך למדריד, למה לא לקחו להם את קסיאס? הוא לא היה מעדיף את יונייטד על פורטו? גם ריאל מתים להפטר ממנו כך שהיה מגיע בזול (למשל בתור עודף בעסקה עם ראמוס) והוא לדעתי עדיין עדיף על ואלדס (בטח כשואלדס אחרי פציעה קשה) ויכול לתת 3-4 שנים טובות

Yair 11 ביולי 2015

יש שמועות די חזקות על מו״מ של ואלדס עם קבוצה טורקית (נדמה לי שנשיאה של הקבוצה אפילו דיבר על כך), אז גם אם דה חאה עוזב לא חושב שבונים על ואלדס כשוער ראשון.
שוויינשטייגר יכול לשחק בשער?

יאיר 11 ביולי 2015

קסיאס כבר כמה שנים לא שוער לרמה של מנצ'סטר יונייטד.

D 11 ביולי 2015

יונייטד כבר כמה שנים לא קבוצה לרמה של קסיאס

יאיר 11 ביולי 2015

כמה שנים?! שנתיים.. בכל אופן ליונייטד יש יומרות ואיקר לא עונה עליהן.

JM 11 ביולי 2015

קסיאס עם הסגנון האנגלי?
עזוב אותו בשקט, גם הוא הבין שנגמר הסוס.

יאיר 11 ביולי 2015

החתמה גדולה. אם ההחתמו של דפאי ודרמיאן היו טובים זו החתמה פשוט גדולה! מדובר בשחקן מעולה שצפוי לחזק באופן מיידי את הקבוצה.
אני מאוד מאוד מרוצה ממסע הרכש שלנו עד עכשיו. לפנינו שני עניינים משמעותיים: עזיבת דה חאה ורכישת חלוץ.

גיל 11 ביולי 2015

סרינה סלאם.

גל ד 11 ביולי 2015

זה קצת כמו "Hulk Smash."

רומן 11 ביולי 2015

איזה החתמה!
לא מבין את תגי המחיר בכדורגל. מדובר בשחקן אגדי, והוא רק בן 30 והוא קשר מרכזי ככה שיש לו עוד לפחות 3 שנים בטופ הכושר שלו.

שי 11 ביולי 2015

המחיר הנמוך זה קטע חוזר אצל באיירן. נראה לי שאפשר לתת להם קרדיט על זה שחוץ מלגנוב מדורטמונד בזול הם גם משחררים בזול…

אמיר המקורי 11 ביולי 2015

אם הוא כשיר יש לנו שחקן לשלוש עונות הוא עדיין בטווח הגילאים הנכון, אני מודה שאני רק צופה מזדמן למשחקי הבונדסליגה אבל ככל שזכרוני אינו מטעה הוא עבר כמה פציעות לא פשוטות בשנתיים האחרונות שיש מצב שקשורות גם בשחיקה גופנית.
אם לא יגיע בלם+סקורר לא יהיה שינוי אקוטי לעומת העונה שעברה! מי ישים את השערים וילסון ורוני..? דפאי לא ייתן 20 שערים זו הפרמייר לא הליגה ההולנדית!
האמת לא מבין את היונייטד, האם כל כך בעייתי וקשה כשאתה מצויד בערימות של פאונדים לצאת לשוק ולהביא בלם מהרמות הגבוהות ביותר.?

דורפן 11 ביולי 2015

אין דבר כזה בלם מהרמות הגבוהות. בגלל פערי התקציבים. דווקא הבלמים צעירים ותן להם לשחק פעם ראשונה מאחרי קישור דפנסיבי נורמלי. לגבי החלוץ אני מודאג יותר. לא אוהב חלוץ יחיד בליגה ואם הרעיון הוא רוני עם דפאי אז אין אפילו מחליף אחד.

אריק 11 ביולי 2015

אתה חייב לכוון את היומן שלך.
עכשיו ה11.7 לא ה1.9.
קצת סבלנות.

Devito 11 ביולי 2015

מאוד קשה, תשאל את ברצלונה.

no propaganda 11 ביולי 2015

אחד הימים העצובים. גוארדיולה תקע את המסמר האחרון בארון של באיירן. אבל האמת אני לא כועס עליו, הוא כבר שנתיים צנסה להרוס כל דבר טוב שיש בבאיירן. קונה שחקנים תת רמה(חוץ מבנעטיה) מוכר שחקנים מעולים. אין פה שום דבר חדש. אבל איפה ההנהלה??? מתיאס זאמר חייב ללכת ואני לא מאמין שאני אומר את זה אבל כנראה שגם רומיניגה, הוא או לא מספיק דומיננטי או לא מספיק חכם, בכל מקרה זה לא מספיק טוב.

וכבר היום אפשר להכתיר את יונייטד כאלופה, אין עוד שחקן ברמה הזאת באנגליה.

רומן 11 ביולי 2015

+1

D! פה ועכשיו 11 ביולי 2015

לא יודע לגבי יונייטד באנגליה.
אני מקווה לראות את גוארדיולה הולך באמצע העונה. הוא מעצבן.

no propaganda 12 ביולי 2015

גוארדיולה צריך ללכת עכשיו.
לצערי אני לא רואה את גוארדיולה הולך באמצע העונה, באיירן לא נוטה לפטר באמצע העונה אלא אם כן המקום בליגת האלופות בסכנה וזה לא יקרה כי אין על גוארדיולה בלהכניס חמישיות לקבוצות תחתית.
כרגע אני בדיונים עם עצמי לגבי האם אני מוכן לוותר על עונה בליגת האלופות כדי שיפטרו את גוארדיולה, ללא ספק האדם הבודד שהסב הכי הרבה נזק לבאיירן בעשור האחרון

D! פה ועכשיו 12 ביולי 2015

בוודאי שצריך ורצוי ללכת עכשיו. לפני שישה חודשים כבר.

הסיבה היחידה שאני רוצה שיילך באמצע העונה זה כי אני אדם קטן ורוצה שיושפל. זה יקרה רק אם לא יעבור סיבוב בליגת האלופות שזה הגיוני בערך כמו. בעצם זה לא הגיוני בכלל. אני מניח שבכל מקרה הוא יילך בסוף העונה.

לא ברור לי איך ההנהלה משתפת פעולה עם כל זה. רק כדי להצדיק את המינוי?

no propaganda 12 ביולי 2015

לצערי אני מרגיש שההנהלה מאמינה בגוארדיולה ואני אפילו חושב שינסו להחתים אותו שוב בסוף העונה. בגלל זה האכזבה הגדולה שלי, אני מרגיש שלא מבינים שם שלבאיירן היה סגל אדיר ומאומן היטב כשגוארדיולה הגיע ועכשיו משחקים אצלנו שחקנים כמו טיאגו ברנאט וראפיניה בהרכב שאליהם גם עוד מעט יצטרף קוסטה, אלה שחקנים ברמה של שאלקה לא של באיירן.

D! פה ועכשיו 12 ביולי 2015

נשמע מאד מאד מוזר. סך הכל זו אותה ההנהלה, בגדול, שחיפשה תמיד משהו גדול בהרבה.

אולי הם ילכו ביחד, רומינגה והפפ שלו.

אלכס 12 ביולי 2015

+1

אמיר המקורי 11 ביולי 2015

רונן – מי אלו הבלמים הצעירים..? אם היו כאלה הייתי תומך בגישה שלך…סמלינג וגונ'ס הם שחקני הגנה מוגבלים מאוד ברמתם הטכנית והבנתם הטקטית את משחק ההגנה, קל מאוד להבחין בכך שכל אחד מהם שווה טעות/שתיים למשחק לוקסוס שאף הגנה אינה יכולה להרשות לעצמה.
רוחו זה כבר סיפור אחר אבל גם הוא אינו חף משגיאות, בקיצור נשארנו עם הצורך בבלם אחורי וכמובן החלוץ…………

דורפן 11 ביולי 2015

זה לא נכון. אבנס גמור. אבל סמולינג וג׳ונס היו בגרף שיפור גדול מאד והיו טובים בסדרה הטובה של יונייטד מול הגדולות בסיום העונה שעברה.

אמיר המקורי 11 ביולי 2015

אז אנו חלוקים, מבחינתי הם לא ברמה של הרכב ראשון של היונייטד, אני רואה את השדים האדומים כבר כמה עשורים והצמד הזה אפילו לא מתקרב לתותחים הכבדים שאליהם הורגלנו בעמדה הזו, אני אופתע מאוד/אהיה מאוכזב אם LVG לא יפתור את הבעיה בעמדת הבלם האחורי

שי ס 11 ביולי 2015

אני לא מבין איך אפשר לבנות על שחקני שחוץ מהיותם לא חכמים ולא מאוד מוכשרים מעולם לא שיחקו 4 משחקים רצופים בלי להיפצע, ולא תגיד שחקנים מבוגרים, מדובר על צעירים בשיא אונם!

דורפן 11 ביולי 2015

ידידי – סמולינג היה קטסרטופה במגן ימני. מאז הטעות שלו נגד סיטי הוא היה סולידי מאד. ג׳ונס אני מאמין מנסה יותר מדי. הטעויות שלו הן לרוב של יותר מדי ריצה. קישור טוב יוריד את הלחץ ב-50%.

אני גם לא יודע מי מוכח? אם הוא משחק בקבוצה גדולה אז הוא מבחינתי לא מוכח.

אמיר המקורי 11 ביולי 2015

ג'ונס הוא הוא "הפצוע האנגלי", מעבר למוגבלויות שכבר צוינו אני מציע שתבדוק(אין לי ספק שאתה תעשה זאת טוב ממני.)כמה משחקים הבנאדם החסיר בשתי העונות האחרונות עקב פציעות(ביזארי ביותר לשחקן חסון כמוהו)…
בלי בדיקה מסודרת אני "מהמר" על משהו שמתקרב לכמות הפציעות של השיאן רפאל דה סילבה, אם יש לנו עונה סדירה של 38 משחקי ליגה הריי שבתי העונות האחרונות הוא לא שיחק במצטבר כמעט שלושת רבעי עונה!

דורפן 11 ביולי 2015

בגלל שהוא רודף כמו משוגע אחרי חורים במרכז המגרש. בדיוק הדברים שקישור אחורי פותר

סימנטוב 11 ביולי 2015

סמולינג התקדם המון בחצי השני של העונה, יש לו מספיק קרדיט להיות שחקן הרכב לתחילת העונה, חבר משבעים? תמיד יש אבל הוא צריך לראות את המגמה והפוטנציאל.

יואב 11 ביולי 2015

אוהב את הרכישה ״הנואשת״ של לואי.
תמיד הוא הרגיש לי יונייטד מטירייאל ויותר מזה-שחקן שתפור על המועדון הזה. מעבר להתאמה מקצועית. פשוט יונייטד.
מקווה שלא מנחס כאן.

מעיין אוהד מכבי 11 ביולי 2015

רכישה מעולה ובכלל ואן חאל ממשיך בבנייה מחדש וברענון ובהצערת הסגל. עם זאת, הבעיה המהותית היא עדיין בהגנה, וגם לא ברור איך שוויינשטייגר ישתלב בסגל הקיים, כי אני מתקשה לראות מערך 4:3:3 כשהוא והררה מחזיקים לבד את האמצע עם מאטה לפניהם.

אסף THE KOP 11 ביולי 2015

רועה החזירים מעבר לשיא שלו.
אני לא חושב שיהיה לו כזה אימפקט על הורודים.

אריק 12 ביולי 2015

אנחנו מסכימים יותר מדי בזמן האחרון…
אם שווינשטייגר זה הרכש היחיד למרכז השדה אז אתה צודק אבל אם יחד איתו יבוא קשר אחורי משמעותי – זה יופי של רכישה.
הלאקיפ שהיו בטוחים בכניין שווינשטייגר כבר לפני שבוע וחצי, ממשכים לטעון בבטחון שנדיירליין בדרך לקרניגטון במהלך הסופש – ואם זה נכון, אז שניהם ביחד זה כבר סיפור אחר לגמרי.

אסף the kop 12 ביולי 2015

בסוף תראה את האור ותצביע מח"ל

יוסי מזרחי 12 ביולי 2015

מילא הקנטות אסף, אבל עד כדי כך, מח"ל ???
זה באמת עלבון.

matipool 12 ביולי 2015

לא מתרגש בכלל .
הוא כבר לא אותו שחקן שהיה והוא נפצע המון בשנתיים האחרונות .
נילחם נגדכם על המקום הרביעי ( מקווה שהפעם לעומת ההימור על מארי , אצליח יותר ) .

גדעון 12 ביולי 2015

הוא מגיע 4 שנים מאוחר מדי.
לא דומה בכלום חוץ מהשם על החולצה לשחקן המעולה שהיה בבאיירן.

מאנו 12 ביולי 2015

העניין של יונייטד זה לא עוד שווינשטייגר או דפאיי כזה או אחר. העניין הוא שלואי ואן חאל הוא מאמן העבר, והוא לא יוביל את יונייטד לשום תואר. לי זה לא מזיז כי לא אכפת לי מהליגה האנגלית בשום צורה, אבל אם כבר מדברים…

Yair 12 ביולי 2015

ממש יפה מצידך שקפצת להגיד לנו את זה אם ככה

מאנו 12 ביולי 2015

תודה, לכבוד הוא לי. אני טענתי את זה מהרגע שואן חאל הגיע, אני רק מזכיר, לטובת הציבור.

שמעון 12 ביולי 2015

אני חושב שזו רכישה מעולה ליונייטד

ניקו 13 ביולי 2015

קבלו גם את שניידר מאן…

Comments closed