הניצחון בברוז׳

חזרו לצ׳מפיונס ליג

השערים של רוני – טוב שהבקיע אותם- ממחישים לי דווקא עניין לא חיובי. זה לא שהוא לא מחוייב ולא רוצה בפרמייר ליג או לא מבין מה רוצים. קיבל היום הגנה בלגית שהיא מתחת לרמת הפרמייר ליג – וממש לא התקשה להבקיע. הוא פשוט לא כבר לא טוב כרגע לעשות את זה כחלוץ יחיד מול הגנת פרמייר ליג טובה. ולכן הוא צריך עזרה. אם העזרה תוריד ממנו מספיק מהעומס, גם שלושערים בליגה אפשריים. וגם דפאי צריך את השחקן הנוסף שהוא סיכון.

שמתי לב מי לא שיחק. שניידרלין ופלאיני. נראה לי שהם ודאים להרכב במשחק המוקש בסוונסי.

שמחתי שהררה שולב בחדר המנועים ולא מתחת לחלוץ. הוא סקורר טוב מהקישור, לקו ההתקפה הוא רחוק מלהספיק.

נזכרתי במשחק בליברפול בשנה שעברה כשרוני לא ויתר על פנדל בזמן פציעות לפלקאו שהיה נואש לשער או למאטה שהיה על סף שלושער. צ׳יצ׳ריטו החטיא אבל העובדה שנתנו לו לבעוט היא סימן לקבוצה שמתחילה לחשוב כקבוצה.

וטוב לחזור לליגת האלופות. אין להכחיש. קריטי להתפתחות של קבוצה רצינית.

וזה נכתב לפני המשחק:

fff

אני מאד מקווה שכל זה רק המצאה תקשורתית/תעלולי סוכנים/סיפור כיסוי למהלך אחר. אין לי בעיה כמובן שמנצ׳סטר יונייטד תרכוש את ניימר. צריך להיות בלתי שפוי לומר שהוא לא ישדרג את הקבוצה באופן דרמטי. עד כדי מצב שהייתי אומר שהיא המועמדת לאליפות אנגליה אם הוא נקנה. אבל זו לא נראית לי רכישה טבעית לארבעת הימים האחרונים של חלון ההעברות. יונייטד קבעה בהיסטוריה שלה שיאי העברות בריטיים ואפילו עולמיים (נדמה לי ש29,999 פאונד על טומי טיילור היו שיא עולמי) – אבל היית מצפה שזו תהיה רכישה מתוכננת. משהו של תחילת הקיץ. משהו שהמועדון שקל כהמשך דרכו האסטרטגית. לא פתרון לכך שלא הבקיעו מול ניוקאסל.

זה נראה כמובן מופרך מהרבה בחינות. למה שירצה לעזוב את ברצלונה? למה שיימכר כשלברצלונה אין אפשרות לצרף תחליפים? אבל באמת אין לי מושג למה תסריטים מופרכים מסויימים מתרחשים ואחרים לא?

בסך הכל עונת הרכש נראית מצויינת לנקודת הזמן הזו. שחקנים נחוצים שהשתלבו מיד בהרכב. נכון, לא התבצעה הרכישה שמשדרגת דרמטית את ההתקפה – או לכל הפחות מחפה על כוח האדם שעזב. זה חבל, אבל אנחנו רואים שכמעט שום קבוצה לא השלימה מכירת ענק. הרבה שמות גדולים – למשל גריזמן ודה ברויינה – מקושרים להעברה וזה לא קורה. זה טבעו של הביזנס הזה כרגע. למה למכור מוקדם אם אפשר לחכות לדקות האחרונות של ה-31 באוגוסט?

גם במגרש אני רואה קבוצה מאד מאורגנת וחסונה עם בעיות בחלק הקדמי. אבל לא עדר ללא רועה ועצבנות שראינו בשנתיים הקודמות. אני מבין את הצורך של שוק העיתונות בסיפורים. אני מבין את הצורך, האמיתי או הטקטי, של אד וודוורד לשדר שיש לו כסף בלתי מוגבל אבל גם מספר אופציות. אני רק מקווה שזה לא מה שמעסיק את ואן חאל כרגע.

*

משחק מזעזע לצפיה לאוהד צפוי היום. התסריט החיובי היחיד, והבכל זאת צפוי, הוא רק אנחת רווחה. התסריט האלטרנטיבי הוא כמובן קטסטרופה והוצאת הרבה מהטעם של העונה הנוכחית. אבל כפי שהראה המשחק הראשון, לברוז׳ אין תשובה אמיתית לפיזיות של יונייטד. הופעה קשוחה יכולה להפוך את המשחק לקל יחסית.

אגב, אני דווקא תומך בהחלטה של אופ״א שראשי הבתים יהיו אלופת אירופה ואלופות שבע המדינות הבכירות האחרות. יותר מכך – הייתי רוצה שהסגניות יהיו בקבוצת הדרוג השניה ושיונייטד למשל, אם תעלה, תהיה רק רביעית. נכון, זה קצת מעוות את הדרוג והרביעית של אנגליה או ספרד הן לא דרג רביעי אמיתי. אבל באותה מידה אני לא אוהב את המצב שארסנל מדורגת למשל מעל סיטי. סיטי מקדימה אותה באופן סדיר בליגה והיא קבוצה יותר טובה וארסנל רק מקדימה אותה על סמך איזה דרוג חמש-שנתי שנוטה להנציח את עצמו (סיטי נופלת לבית מוות). אז שתהיה משמעות למאבק על כך מקום בכל ליגה. וגם לא הייתי מונע שתי קבוצות מאותה מדינה באותו בית מוקדם.

יומן דבלין (2). וגם התיקו באמירויות
Yep

90 Comments

תiמר 26 באוגוסט 2015

אל תדאג, ניימאר לא עובר ליונייטד.
(עצוב להתייחס לסאן..)

אריאל גרייזס 26 באוגוסט 2015

לא חשבתי שדווקא אתה תתייחס לשמועה כל כך מופרכת. איזה סיבה בעולם יש לבארסה למכור אותו או לו לעזוב. זה המצאה של הסאן שבאמת אין שום מצב בעולם שהיא אמיתית.

דורפן 26 באוגוסט 2015

ההמצאה היא לא של הסאן. אני מאמין שזו המצאה – אבל יש לה סיבה והיא באה ממקום אחר (פיני זהבי מאיזשהי סיבה)

wazza 26 באוגוסט 2015

לא יודע מה זה אומר אבל צילמו את פיני זהבי באולד טראפורד

דורפן 26 באוגוסט 2015

זה יכול להית כל דבר. יכול להיות למשל שהוא נמצא בעיר עבור העברה שקשורה למנצ׳סטר סיטי – רק שסיטי היו מחוץ לעיר אז הוא בא לראות את יונייטד.

חברי הטוב משכבר הימים 26 באוגוסט 2015

פשוט תודה שאתה מעדיף את יונייטד בדרג הרביעי כדי שלא תקבל בהגרלה את ערן זהבי :q

אמיר המקורי 26 באוגוסט 2015

"עונת הרכש נראית מצוין", כמעט שנחנקתי מצחוק!! עונת הרכש נראית סבירה, לא פחות ולא יותר, נכון לרגע זה ואם לא תהיה התפתחות דרמטית עונת הרכש של היונייטד לא תצעיד אותה לשום מקום, אני פותח התערבות אם כל מי שחפץ זה סגל ששווה מקום 3-5 בלבד.
כן. והלוואי…שניימר לא יגיע…(גם איתו לא נזכה בכלום!)גם כך זה מתחיל להגעיל…בשנתיים חוסלה לה מסורת שנבנתה במשך עשורים של דם יזע ודמעות.

דורפן 26 באוגוסט 2015

מצד אחד אתה מתלונן על רכש ומצד שני על חיסול מסורת. אז תגיד – הרכש מספיק ושווילסון יקבל צ׳אנס.

אמיר המקורי 26 באוגוסט 2015

אז לא הבנת,המתכונת חייבת להיות כמו בתקופת הסר, גם אז היו רכישות(בהתאם לתקופה)ענק אבל תמיד היה שלד חזק וכשרוני תוצרת בית.
היום בכל האחד עשר הראשונים אין שחקן אחד שגדל באקדמיה, הפכנו ללגיון זרים…ווילסון קיבל הזדמנויות והוא לא עשוי מהחומר שפעם עלה מהאקדמיה כמה חברה שענו לשמות דיויד,ראיין,פול,גארי……
התלונה היחידה הינה טיב הרכש, פעם היה מגיע אחד יאפ סתאם ומייצב הגנה שלמה, פעם גם הגיע אחד רוד ואן ניסטלרוי שקרע רשתות כבר בעונה הראשונה, בקיצור פעם גם הרכש היה טוב יותר!!!

דורפן 26 באוגוסט 2015

אז הרכש בקיץ הזה – דרמיאן ושניידרלין ודפאי – ייתנו לך הרבה ולהרבה שנים וכולם מתקנים עמדות קריטיות. שוויינשטייגר זה שחקן גדול בזול שמוכן להעביר את סוף הקריירה ביונייטד – זה רעיון טוב לקנות אותו.

סימנטוב 27 באוגוסט 2015

תתרגל, הנוער כבר כמה שנים מעדיף את סיטי (לדוגמא הבנים של אנדי קול, פלצ'ר, ואן פרסי משחקים \ שיחקו שם) בשנים האחרונות עזבו גם כמה כישרונות מהנוער זאת המציאות סיטי משקיעים המון במחלקת הנוער (דרך אגב הם לא היחידים שקשה להתחרות איתם). שחקני נוער ברמות האלה זה נדיר דיויד ראיין פול וגארי בוגרי 92 והיה לנו מאמן שהוא עדיף על כל זכייה בלוטו. מאז עלו בעיקר שחקני סגל נהדרים (פלטצ'ר אושיי בראון לדוגמא). העונה לפחות הפיקו לקחים והחתימו שורה של שחקני נוער (פוסו מנסה, גריבן, שון גוס, ועוד כמה).
הרכש העונה נהדר את ממפיס כל העולם רצה והיתר כל אחד פגז, ואת כולם רכשו מוקדם בקיץ כך שיהיו במחנה האימונים. עד לפני חודש כמה החזיקו מסמולינג? (נזכר בראמזי ואיך שכולם צחקו עליו). המציאות היא שנרדמנו בשמירה בעונות האחרונות אבל עובדים על זה ויש המון צעדים נכונים העונה

עירן 27 באוגוסט 2015

סימנטוב, מעולה !!!

קשה להתלונן על מה שקורה השנה ובכלל – הקבוצה חזרה, יש שוב התרגשות.

ארז 26 באוגוסט 2015

דורפן, ברשותך אנצל את ההזדמנות שיצרה הפרובוקציה של חברי הטוב לאוף טופיק ואחפור קמעא:
היות שאתה נוטה לראות את הדברים בפרספקטיבה רחבה ופחות במשקפיים של אוהד, איך היית מתאר את זהבי בכדורגל הישראלי, נכון להיום? את המקום ההיסטורי שלו?
ולתחושתך, מה תקרת הזכוכית שלו באירופה, אם וכאשר ייצא? סדר גודל של מועדון? יכולת להוביל?

אני קורא את מה שכתבתי ורואה שיצאתי קצת אילנה דיין… ועדיין שואל. עמך הסליחה.

דורפן 26 באוגוסט 2015

הפרספקטיבה שלי היא שהוא שחקן מצויין בתקופה מצויינת. לא רואה שום סיבה להכתיר אותו כישראלי הטוב אי פעם. מה לעשות – אי אפשר לתת את התואר הזה על משחק בתוך ישראל. על הזירה הבינלאומית הוא לא הותיר חותם אמיתי. עליה של ליגת האלופות ממסלול אלופות המדינות הקטנות זה לא באמת משהו שעושה כותרות.

בגיל 28 אני בספק אם עוד נכונה לו קריירה אירופאית מרשימה – הוא בוודאי לא יוביל מועדון גדול – אבל אולי ימצא מועדון לשנה-שנתיים טובות.

שחקן נהדר. אולי הנבחרת היא המוצא שלו לעשות דברים שיעצימו את מקומו ההיסטורי.

ארז 26 באוגוסט 2015

תודה רבה.

גיל 26 באוגוסט 2015

או שיעלה את מכבי לשמינית הגמר באלופות.

אלעד 26 באוגוסט 2015

לא לגמרי מדויק שהוא שיחק רק בתוך ישראל. אני לא מתכוון לפאלרמו, שם הוא נכשל, אלא לכך שבגיל 28 הוא כבר שיאן הכיבושים הישראלי בליגות האירופיות השונות.

פה איתמר 26 באוגוסט 2015

דורפן,
בהמשך לשאלה של ארז,
משהו שחשבתי עליו לאחרונה.
בקנה מידה אובייקטיבי,
מה מידת ההצלחה של ברקוביץ, בניון ורוני רוזנטל בקריירה שלהם ככדורגלנים בליגה האנגלית הראשונה?
תוכל להשוות לבנצ מרקים:
טוב מ… שווה ל… פחות טוב מ… (בנצ' מרקס למשל: איגבני יעקובו, יורגן קלינסמן, מתיו להטיסיה)

דורפן 26 באוגוסט 2015

ברקוביץ כמו יעקובו, רוזנטל קאלט. בניון כנראה קצת יותרטוב.

פה איתמר 26 באוגוסט 2015

תודה.
הבדל גדול בין איך שנזכרות הקריירות שלהם אצל אוהד ישראלי למול זכרונם בראי אוהד אנגלי.
בעיקר לגבי ברקוביץ.

רומן 27 באוגוסט 2015

ברקוביץ' היה קוסם בכל קנה מידה, שחקן ענק, בלי ספק הישראלי הטוב אי פעם

גל ד 27 באוגוסט 2015

המדדים של הישגים כאלה ואחרים במסגרות כאלה ואחרות תמיד נראים לי ככאלה שכוללים בתוכם הרבה מאוד "רעש" מובנה. הם כוללים בתוכם הרבה יותר מדי גורמים שבכלל לא קשורים בשחקן עצמו.

אני מעדיף את המדד הסובייקטיבי של "עושים כוחות". כמה שחקנים ישראליים אני בוחר לפניו לקבוצה שלי למשחק על מדשאה כלשהיא? לא הרבה. האם אני בוחר לפניו, נגיד, את בניון ומשאיר אותו לך? התחושה שלי כרגע היא שבשום פנים ואופן לא.

תiמר 26 באוגוסט 2015

לא הייתה לך פעם אידיאולוגיה לא להתייחס לשמועות? והרכש של יונייטד לא יכול להיות מצויין אם היא שיחררה את ואן פרסי ופלקאו ולא הביאה חלוץ במקום. ג'יזס…

אבישי 26 באוגוסט 2015

אם אתה מתייחס בסיכום עונת הרכש גם לשחקנים שנמכרו, עונת הרכש אכן מצויינת.

תiמר 26 באוגוסט 2015

אה, ואתה גם מעדיף שניימאר לא יבוא ליונייטד כי עוד 4 ימים נגמר חלון ההעברות….

כץ 26 באוגוסט 2015

חלון ההעברות טרם נסגר אז עדיף להמתין עם התלונות לגבי הרכש, למרות שהמומנטום שהיה כאשר הוחתמו כל השחקנים החדשים נעלם לגמרי והפך את יונייטד לבדיחת חלון ההעברות בגלל הרדיפה שלה אחרי שחקנים שהסיכוי לקנותם מאוד נמוך.
עדיין לטעמי השחרור של ואן פרסי ופלקאו גם ללא גיבוי הוא מוצדק ונכון. עדיף לתת לשחקנים רעבים או צעירים רעבים לשחק ולא לשחקן שטרם התאושש מפציעתו ושחקן שלא סיפק את הסחורה בשנתיים האחרונות.

אחד 26 באוגוסט 2015

"אני דווקא תומך בהחלטה של אופ״א"
כלומר, יש אנשים שמתנגדים לכך?

דורפן 26 באוגוסט 2015

רק אתמול באתר זה אנשים התלוננו שריאל מדריד, סיטי ודומותיהן לא יהיו דרג ראשון.

אחד 26 באוגוסט 2015

לדעתי זה רק מוסיף עניין לשלב הבתים

אחד 26 באוגוסט 2015

וסיטי מעולם לא היתה בדרג ראשון

צור שפי 26 באוגוסט 2015

אתמול לא הסכמתי לעקרון הדרוג החדש וגם היום אינני מסכים אתו. לא מזמן היה פוסט שמישהו כתב על ביזיון הדרוג של פיפ״א שמוציא את וולס במקום הראשון ועוד כל מיני עיוותים וזה אותו הדבר, אולי במימדים קצת פחות גרוטסקיים. העקרון הקודם, של חישוב חמש השנים האחרונות וכו׳ לא היה נקי מעיוותים אבל לא בסדר גודל כזה. קיבלנו מצב שקבוצת האיכות השניה טובה לפחות כמו הראשונה וסיכוי לבתים נורא לא אטרקטיביים. איך אומרת הקלישאה – אם זה לא שבור אז אל תתקן את זה.

אחד 26 באוגוסט 2015

בדיוק להפך – העובדה שצ'לסי וריאל מדריד למשל, או באיירן ויונייטד יכולות להיות באותו בית הופכת את שלב הבתים למעניין, או לפחות את שמינית הגמר, במקום גארבג' טיים ארוך שנמשך עד הרבע כמו שהיה עד עכשיו.

אדם 27 באוגוסט 2015

אבל זה כן שבור. שלב הבתים הפך לשעמומון רציני

צור שפי 27 באוגוסט 2015

ועכשיו עלול להיווצר בית עם זניט, לברקוזן, דינמו קייב ומכבי ומולו אחד עם בארסה, יונייטד, רומא וולפסבורג. חתיכת תיקון זה יהיה.

דורפן 27 באוגוסט 2015

אין שום אסון בזה. בפוטבול מפגישים במתכוון חזקות בעונה הרגילה

אריק 26 באוגוסט 2015

אתה מייחס לשמועה הכי מופרכת בחלון ברצינות מוזרה.
לא מבין את מי שאומר שיונייטד בדיחה בחלון הזה. על סמך מה? שמועות?
זה שמישהו כותב ניימאר או מולר והםצלא מגיעים זה אמור להפוך את הכותב לבדיחה לא את יונייטד.
הרכש מצויין אם כי לא בטוח שלא היה כדאי להוסיף חלוץ או/בלם אבל יש גבול מספר השחקנים שניתן לשלב.
לא מוטרד מהמשחק היום.

גיל 26 באוגוסט 2015

מה יותר ארוך, חסר פרופורציות, ומלא בבועות תקשורתיות: חלון ההעברות או המירוץ לנשיאות בארה"ב?

wazza 26 באוגוסט 2015

הפיצוץ של גשר מעריב

pingpong 26 באוגוסט 2015

קונסטנטין פופה

צור שפי 26 באוגוסט 2015

איך אתה משווה גיל, לחלון השפעה הרבה יותר גדולה על חיינו.

גיל 26 באוגוסט 2015

אישית, ללא ספק.

צבי 26 באוגוסט 2015

יכול להיות שניימר רוצה להיות הכוכב המרכזי של הקבוצה שלו, אני בכל אופן לא אופתע אם יעבור

wazza 26 באוגוסט 2015

ראיתי מכבי-באזל 5 דקות בערוץ 10 עד שנמאס לי (שוב) מיעקובי ושגיא כהן אז עברתי לראות באינטרנט בשפה שאני אפילו לא בטוח מהי, אז להערב אני ממליץ לראות בlivefootballol בעזרת sopcastאו אייסטרים, זהו.

הבנת הנקרע 26 באוגוסט 2015

דווקא יש היגיון שיגיע "שם התקפי גדול" אחרי שיונייטד תהיה בוודאות בליגת האלופות.
ההשערה שלי היא שיש לחץ מהספונסרים לעניין וייבחר אחד שנמצא בטופ 5 מבחינת המוניטין אבל כנראה לא נמצא שם מבחינת השכר.
במקרה הזה ניימאר/בייל עונה לדרישה כי הוא לא ברמת שכר רונאלדו/מסי

דורפן 26 באוגוסט 2015

ואם זו הדרישה של אדידס הארי קיין או מקסימום בייל נראים משהו הרבה יותר ריאלי.

קורא 26 באוגוסט 2015

גם בעיניי קיין או בייל יתר הגיוניים, זה גם יותר מתאים ליונייטד לחזור ולהביא שחקנים בריטיים..

בני גלובינסקי 26 באוגוסט 2015

אגב, החלון ייסגר ב-1.9 ולא ב-31.8. כלומר עוד יום של שמועות בשביל הצהובונים

ניקו 26 באוגוסט 2015

איך קרה שיש 5 קבוצות ספרדיות בליגת האלופות?

ק. 26 באוגוסט 2015

סביליה זכתה בליגה האירופית. מהשנה זה מקום אוטומטי בבתים

אחד 27 באוגוסט 2015

אופ"א לא רצו שסביליה תזכה בליגה האירופית בכל שנה, אז סידרו להם כרטיס לצ'מפיונס.

ק. 27 באוגוסט 2015

על אפם וחמתם של אופ"א, הם יסיימו במקום השלישי בבית, יעברו לטופ 32 של ליגת אירופה ויזכו שוב!

southport 26 באוגוסט 2015

הררה עושה הכל עד עכשיו להצדיק את ההחלטה של ואן חאל… לא לשים אותו בהרכב בדרך כלל

אבישי 26 באוגוסט 2015

וואן חאל התעקש להציב אותו במקום לא נוח לו, ועוד להיות זה שמחפה על האטיות של קאריק.

דורפן 26 באוגוסט 2015

כל התלונות על זה לא משחק או ההוא לא משחק נגמרו היום. שלב הבתים מוסיף שישה משחקים חשובים (ארבעה או חמישה במקרה האופטימי) ויש משחקים לחלק. תהיה הפסקה בינלאומית עכשיו – שחקנים ייפצעו. אני אוהב את כמות השחקנים עכשיו – מלבד חסרון סקורר.

7even 26 באוגוסט 2015

אחחח ממפיס ממפיס. .

YG 26 באוגוסט 2015

ההגנה של היונייטד רכה כמו חמאה בשמש הישראלי באוגוסט.

קצת יותר ריכוז של החלוצים של ברוז', וזה 3-1 במחצית לבלגים

דורפן 26 באוגוסט 2015

אם החלוצים של ברוז׳ היו יותר חדים הם לא היו בברוז׳

אריק 26 באוגוסט 2015

הרבה חלוצים הבקיעו נגד החמאה הרכה ב5 המשחקים הראשונים של השנה…

דורפן 26 באוגוסט 2015

למעשה רק קאריק….

סימנטוב 26 באוגוסט 2015

חלוץ ענק!

פה איתמר 26 באוגוסט 2015

תרחיש (מופרך והזוי):
אם מאנ-יו יעלו לליגת האלופות,
הם ירכשו את כריסטאנו רונאלדו.
לדעתי ~127 מיליון יורו שווים למוכרת, לקונה ולרונאלדו.

דורפן 26 באוגוסט 2015

אם דה חיאה לא יימכר בקיץ הזה אז לא יהיו עסקים בין יונייטד למדריד הרבה שנים. יעברו אולי שחקנים בסוף חוזה (כמוהו). שזה טוב.

פה איתמר 26 באוגוסט 2015

אז אולי תהייה עסקת החלפה ומזומן (דה חאה ו 70 מיליון).

מאנו 26 באוגוסט 2015

יש משהו שחלק אנשים לא מבינים – בצמרת הגבוהה של הכדורגל האירופאי, יש שרשרת מזון. זה אומר שהתנועה של שחקנים שיש להם ביקוש במועדונים כאלה היא בכיוון של יונייטד לריאל או לבארסה, ולא להיפך. צריך תרחיש קיצוני של מעבר הפוך של שחקנים שהם לא זקנים\לא מספיק טובים, כמו מריבה משמעותית בין השחקן למאמן או למועדון. באופן מסורתי המועדונים האנגלים שימשו לא יותר מקלף מיקוח למו"מ בין השחקן למועדון, שרוצה להגדיל את שכרו, ובסוף נשאר במועדון.

אבישי 26 באוגוסט 2015

ממפיס מתגלה כפוטנציאל לשחקן על, לסדר שער לרוני הרבה יותר חשוב מכל שער שהוא היה מבקיע

אבישי 26 באוגוסט 2015

עם כל הכבוד לפרוייקט פיתוחו של עדנאן ינוזאי, שאין ספק שמדובר בפרוייקט חשוב ביותר, ההרכב לאחר הכניסה של שוייני הוא החזק ביותר כרגע בנמצא ועדיף להתחיל איתו משחקים כדי לסיים אותם מוקדם ואז להתפנות לפרוייקטים.

סימנטוב 26 באוגוסט 2015

לפני הגול השני שוויני לחץ את שחקן ברוז' שאיבד את הכדור מהלחץ, טכניקה נהדרת אבל היא ללא כדור אז זה לא נחשב…
מיד אחרי המשחק וודוורד טס למאדים להביא שחקן מעולם אחר!
בין הררה, פילאיני, יאנוזאי, צ'יצ'ריטו (ישאר?), ווילסון יש יש לצד רוני מבחר שחקנים עם מגוון תכונות מרשים
רוני הודח מלבעוט פנדלים או שהוא ויתר לצ'יצ'ריטו?
איזה כיף איזה כיף אבל ברוז קבוצה לצ'מפיושיפ, havign said that we are back!

Lord Anthony 27 באוגוסט 2015

הפרשנים האנגלים טענו בשידור שכנראה יש איזשהי שיטת רוטציה בין הבועטים.

רומן 26 באוגוסט 2015

ווין רוני, פועל, קוסם, גאון כדורגל.
השחקן הטוב בעולם בהפרש!

סימנטוב 26 באוגוסט 2015

לא לא לא לא לא! השחקן הכי טוב בעולם הוא זה שיש שמועות שהוא הולך להגיע ;)

איתמר 26 באוגוסט 2015

למרות השערים של רוני, יונייטד חייבת לרכוש חלוץ.
רוני התבגר והויתור שלו על הפנדל הזכיר לי, להבדיל, את רונאלדו מתעקש לבעוט פנדל, כאשר לטבז היתה הזדמנות לשלישיה, וזוכה לשריקות בוז אדירות באולד טרפורד.
לפעמים מנסים להחזיר שחקן לעניינים באמצעות בעיטת פנדל אבל החמצה רק מחמירה את מצבו.

רפאל 26 באוגוסט 2015

זה בסדר, לא נראה לי שהחמצה במשחק הזה תשנה משהו… אם כבר אות הוקרה מהבלגים שנגמר רק ב 4.

לפני צמד המפגשים חשבתי שהפסד ב 2-3 שערים יהיה טוב לברוז'.
הם היו בדרך להשיג זאת, גם שיחקו מחצית ראשונה טובה מאוד באולד-טראפורד.
ההרחקה של הבלם Mechele במשחק הראשון פגעה בהם קשה בתיאום ההגנתי ותכל'ס, כמו שקורה כל כך הרבה פעמים, כשאתה במצב חסר סיכוי כבר מול קבוצה עדיפה ואין ציפיות שתעשה קאמבק, זה יכול בקלות להיגמר בתבוסה.
במקרה דנן אלו הפערים… אם ברוז' רוצה צ'מפיונס ליג, שתיקח אליפות אצלה : ).

אריק האדום 26 באוגוסט 2015

או שתחתים את EZ7

הבנת הנקרע 26 באוגוסט 2015

כמה ווסטהאם הציעו על צ'יצ'ה?
לאיפה לשלוח אותו לבדיקות רפואיות?

אריק האדום 26 באוגוסט 2015

העפלה היסטורית של יונייטד לליגת האלופות

southport 26 באוגוסט 2015

לא צריך להסחף! אצלה זאת כבר פעם שלישית שהיא צולחת את המוקדמות

אריק האדום 26 באוגוסט 2015

פעם שלישית זה לא היסטורי?

דורפן 26 באוגוסט 2015

לדעתי זו פעם ראשונה שהיא עושה זאת לא נגד קבוצה הונגרית.

southport 27 באוגוסט 2015

כמדומני שהמשחק הראשון בדרך לטרבל היה במוקדמות מול קבוצה פולנית (מתעצל לחפש בגוגל עכשיו) והסתיים ב0-0.

wazza 27 באוגוסט 2015

צודק, נגד lks lodz

יעקב 26 באוגוסט 2015

שוב הררה הוכיח כמה ואן חאל מתחכם. הררה בצד ימין או מאחורי החלוץ המשחק עולה להילוך רביעי בזכותו. לא מבין גם למה הוציא את הררה.

גיל 26 באוגוסט 2015

חלוצים? איזו בעיית חלוצים? שלא לדבר על ההגנה האימתנית שבקושי סופגת.

edgecator 27 באוגוסט 2015

אין צורך להיסחף.

גיל 27 באוגוסט 2015

זה היה בציניות, אבל בסך הכל אין יותר מדי להתלונן כרגע.

edgecator 27 באוגוסט 2015

מסכים. מול קבוצות רציניות יותר יהיה.

אריק 27 באוגוסט 2015

כמה מסקנות:
מי אני בן תמותה, הדיוט שכמותי לחשוב אחרת מלואי, אבל הררה בטופ של משולש קישור עם שניים משלושת הקשרים הנוספים, הופך את המשחק לפלואידי יותר ומשחרר את מאטה ואת רוני ומהווה מטרה למסירות של שווינשטייגר וקאריק.
הוא אמנם לא 10, כמו שלוי אוהב לקרוא לתפקיד הזה אבל הוא עושה יותר. הוא עושה את מס. 8 – מרחבה לרחבה וזה פשוט יותר נכון ככה.
התפקיד של 10, לא ממש קיים היום, זה בזבוז של מקום (בעיקר אם מדובר בינוזאי). ולעומת זאת אנחנו עוד לא התאוששנו מפרישתו של ה-8 שלנו. (למה הלכת, למה?).
המחצית השניה אולי לימדה את לואי משהו. אולי היא תהיה חלק מהתהליך. שלישיה מרכזית עם הררה בשפיץ שלה – רוני, מאטה ממפיס מקדימה.
לא רע בכלל.

George Best 27 באוגוסט 2015

כל מילה.
מרגע החילוף של המכונה הגרמנית במקום יאנוזאי שהיה על תקן נעלם (זו עמדה לא טובה עבורו, לפחות לא בשלב הזה של הקריירה), הפכנו לקבוצה אחרת לחלוטין. הררה שהיה לו חצי ראשון נוראי פתאום הזכיר לכולנו שוב מדוע הוא חייב להיות באנקר בהרכב, גם מאטה היה מצוין בחצי הזה (כמה ״מפתיע״ שהשילוב בין הררה למאטה מוציא את המיטב, משניהם), ההגנה התייצבה (קאריק ואנדר במרכז כשיאנוזאי וממפיס בקושי עוזרים הגנתית זו התאבדות בפרמיירליג) ובקיצור – הלוואי והעקשן ההולנדי הבין איך צריך לשחק.
שניידי – שוויני – הררה, מאטה – ממפיס וחזיר הבר בשפיץ.

ק. 27 באוגוסט 2015

מי יוכל על קבוצה עם חזיר בר ורועה חזירים בהרכב?

גל 27 באוגוסט 2015

+100 ג׳ורג׳י

Gil - Zimbabwe 27 באוגוסט 2015

אפשר לקבל את ברוז' גם בשבת???

Comments closed