ההפסד למידלסבורו

המצב הוא התעללות ברוני

rooney

התוצאה היא לא אסון כזה גדול – זה היה הרכב משני – והאמת שגם לא המשחק. הוא היה מהנה מאד ותוצאה של 2-4 ליונייטד הייתה משקפת יותר את מה שקרה בו. ושום בעיה מערכתית לא נחשפה בו – חוץ מאנחנו כבר עברנו את השלב של ״ווין רוני הוא שחקן של תקופות טובות ותקופות לא טובות״. יכול להיות שנשאר לו תפקיד בעתיד של יונייטד. אבל קשה להאמין שיחזור להיות מי שהיה בין עשרת השחקנים הטובים בעולם או אפילו משהו באזור הזה. וההאשמה של רוני מאד חלקית. הוא בן 30 אחרי 15 שנות כדורגל. הדעיכה הייתה תסריט שאפשר היה לקחת בחשבון. האחריות היא במי שהביא למצב שאין עוד חלוצים בקבוצה. אני אגיד אפילו שזו התעללות ברוני.

אה..הייתה עוד בעיה במשחק הזה. ג׳יימס ווילסון נראה שחקן עם בטחון עצמי שרוף. לינגארד ופריירה דווקא מתקדמים יפה. שניהם היו חסרי מזל לא להכריע את המשחק. אבל ווילסון, שנשאר באולד טראפורד בניגוד להמלצת המנג׳ר
מגלה שזמנים השתנו. זה לא מנג׳ר שמעריך את מי שנשאר להלחם אם הוא לא משחק את הכדורגל שלו.

זו לא ההיסטריה של ״שום דבר לא נראה כמו שצריך״. ההגנה בהרכב ראשון טובה ומרכז המגרש טוב. ואפילו יש צעירים שקצת מתקדמים מתוך המערכת (לינגארד ופריירה). וגם היו כמה תצוגות יפות מאד העונה. אבל בעיית החלוצים היא אסון שקרוב מאד להיות אסון מחסל עונה.

כמו שאני רואה את זה רק שילוב של שני מהלכים יציל את המצב. כרגע שמרשיאל ישחק רק חלוץ מרכזי ולא בשום מקום אחר. הוא מושך אליו מאסות של שחקנים. ושבתחילת ינואר יובא חלוץ. אפשר בהחלט לשקול שניים.

הדבר האמיתי - יואב ויכסלפיש
שיעורים לבניית קבוצה מעוטת תקציב

75 Comments

מומין 29 באוקטובר 2015

בתחילת ההארכה רוני הועבר לקישור ושם הוא נראה הרבה יותר טוב. אולי זה הפתרון. מי שהיה חלש מאוד זה ממפיס, וזו יכולה להיות בעיה.

דורפן 29 באוקטובר 2015

ממפיס היה רע אבל יותר חשוב איך הוא נראה עם מאטה ומרשיאל ולא עם פלאיני וג׳יימס ווילסון.

ורוני בהחלט יכול להיות קשר לעוד תקופות יפות. אבל לפני שבא חלוץ קשה לעשות זאת.

אריק 29 באוקטובר 2015

ללינגארד לא היתה בעיה לשחק עם דרמיאן רדום, רוני, פלאייני וכו' הוא אפילו מסר וירד להגנה.

אסף the kop 29 באוקטובר 2015

במקום ללינגרד תביאו סטלינגרד.
אתם נראים כמו צחי גראד.

אמיתי 29 באוקטובר 2015

חחחח…הדגמה יפה של מנטליות הfifth best ברשתות החברתיות

אסף the kop 29 באוקטובר 2015

אנחנו מקום 8 (-:

צור שפי 29 באוקטובר 2015

מה זה fifth best?

אדם 29 באוקטובר 2015

רוני רק בן 30 והוא אף פעם לא היה שחקן של דריבל שמבוסס על מהירות. תמיד זה היה כח מתפרץ, משחק מהיר ומלא מלא שכל (רק בכדרוגל, כן?). ההדרדרות הזאת כל כך מוזרה בכדורגל של היום שלא עולה לי שום הסבר הגיוני.

אריאל גרייזס 29 באוקטובר 2015

הוא משחק כדורגל ברמות הגבוהות ביותר מגיל מאוד צעיר, הוא אף פעם לא היה כזה ששומר יותר מדי על אורח חיים ספורטיבי, זה דווקא די ברור. מהירות זה לא העניין כמו אג'יליטי (לא יודע אם יש לזה תרגום טוב לעברית).

אדם 29 באוקטובר 2015

אני לא בטוח כמה הזמן שאתה משחק אמור להשפיע על הנתון הזה. זו שאלה מעניינת כמה אורח החיים משפיע עליו כי אני חושב שהוא עדיין די צעיר בשביל שזה ייפגע באופן כל כך דרסטי. אלא אם כן הוא באמת לא דאג לגוף שלו בכלל אבל גם זה נשמע לי קצת מוגזם.

אריאל גרייזס 29 באוקטובר 2015

ברור שזה משפיע, זאת שחיקה צוברת על הגוף. אל תשכח שהוא שיחק בקבוצה שכל שנה היתה בצמרת, כל שנה שיחקה בליגת האלופות וגם ברמת הנבחרת הוא משחק כל הזמן. זה עול עצום. ורוני אף פעם לא היה ידוע באורח החיים הספורטיבי שלו – בכלל באנגליה אורח חיים ספורטיבי לכדורגלנים זה משהו שנכנס אחרי כל העולם. מאוד מקובל היה (לא יודע אם עדיין) ללכת להוריד כמה בירות בפאב אחרי משחק.
בכל מקרה, אני לא חושב שיש מה להתפלא על זה – זה לא שיש פה צניחה חדה בכושר אלא יותר התדרדרות קבועה כבר כמה שנים. מדי פעם היו לו הבלחות אבל כבר כמה שנים שרוני הוא לא שחקן בטופ העולמי הגבוה

ניק 29 באוקטובר 2015

האורח חיים הזה ללכת להוריד בירות בפאב נגמר הרבה לפני שרוני התחיל לשחק כדורגל.
אני לא יודע כמה הוא מנהל אורח חיים לא ספורטיבי גם. ללכת לזונות לא בדיוק פוגע בתפקוד שלך. מעבר לזה לא זוכר סיפורים על דברים שקשורים לאורח חיים שלו.
מעבר לזה שבדיעבד אני לא חושב שהוא היה כזה טוב כמו שעשו אותו, אין לי הסבר לירידה המטורפת שיש לו ב3 שנים האחרונות.
רק את הפתרון – להעיף לאלפי עזאזל.

סימנטוב 29 באוקטובר 2015

הוציאו ממנו את שכונתיות… שבוע שעבר כתבתי שהלוואי שהוא יבעט למישהו בת*ת, זאת יכולה להיות התחלה הוא יסולק ממשחק ישב בבית שבועיים ויתפוצץ במשחקים שאחרי.
חושב שהוא טוב במרכז המגרש. אולי עכשיו שהוא מתחיל להבין שקשה לו עם בלמים הוא ימציא תא עצמו מחדש ויתפקד במרכז הוא שווה מסירים של 40מ' לשחקן באגף וכו'.

סימנטוב 29 באוקטובר 2015

מסירות כמובון…

יוסי מזרחי 29 באוקטובר 2015

למה לקלקל תגובה שקולה עם משפט אחרון שהוא גם לא שקול וגם לא מכבד?
הוא אולי צריך לרדת מהבמה, אולי גדול בעני, אבל גם אם כן, אז מה שהוא נתן זה מספיק כדי להתיחס אליו בכבוד.

אדם 29 באוקטובר 2015

בירה אחרי משחק זה לגמרי בסדר. רונדה ראוזי שותה בירה אחרי כל אימון בשביל להחזיר פחמימות. בכלל, בירה זה לא משהו נוראי כשעושים אותו במידה.
בנוגע לשחיקה, זה גם נכון לעוד המון שחקנים לדוגמא מסי. הוא משחק באותן רבות בקרוב מאוד את אותה כמות שנים והוא הרבה יותר בנוי על נתונים שנשחקים עם הגיל כולל agility, זריזות, מהירות וכדומה. אני מתקשה להאמין שבגיל 30 נראה אותו כשחקן שלא מצליח לעצור כדור.

גיל 29 באוקטובר 2015

רונדה ראוסי שותה בירה בזמן קרב, היא לא דוגמא לכלום.

ירושלמי 29 באוקטובר 2015

אני זוכר שקראתי במקום כלשהו שאיזה רופא גרמני של נבחרת גרמניה או של אחת הקבוצות שם המליץ לשחקנים לשתות כוס אחת של בירה ביום, לא יותר, ושלא רק שאין עם זה בעיה זה גם מומלץ.
מאז גם אני משתדל ליישם.
ושאף אחד לא יבקש סימוכין.

אדם 29 באוקטובר 2015

אפשר בממוצע? כי זה ממש קשה לשתות רק כוס אחת.

wazza 29 באוקטובר 2015

כוס אחת אבל תמלא אותה עד שהבקבוק נגמר

גורביץ' 30 באוקטובר 2015

מה עם עראק?

ColoColo 29 באוקטובר 2015

או לשים את בלינד בחוד…הוא נתן שם גול עצמי מהסרטים.

אלעד 29 באוקטובר 2015

תוצאה לא טובה. גביע הליגה היא פלטפורמה נוחה להחזיר בטחון עם תוצאות טובות והגעה לשלבי הכרעה שחסרו לנו בשנתיים האחרונות.

ColoColo 29 באוקטובר 2015

ודרך אגב זו פעם חמישית רצופה שאנחנו מפסידים בפנדלים, זה די מדאיג/מתסכל.

סימנטוב 29 באוקטובר 2015

הסיטאציה של ויסלון עגומה, משחק ראשון שלו העונה וכל השחקנים שמסביבו בהרצה (מי בשיקום ומי לקבל דקות) חבל לי עליו לא היה לו סיכוי היום, שייצא בהשאלה ושישחק באופן קבוע. הוא נראה אומלל לקראת המחצית.
לא רק שפריירה מוכשר הוא שחקן חכם שמבין את המשחק בצורה טבעית, לא נראה שהוא צריך יותר מדי הסברים. קשה למצוא שחקנים בגילו שמשחקים כל כך טוב בעמדה הזאת.
מסכים שהמשחק לא היה לא היה אסון אבל הוא מבליט שוב את הקושי של המשחק האיטי והמבוקר כי הוא מצריך יכולת גבוהה של אלתור בשליש האחרון וזה דבר שנוגד את הקיבוע ששיטת המשחק דורשת ועד שאנחנו כבר מגיעים לחצי מצב הרחבות של צפופות

ק. 29 באוקטובר 2015

פריירה בעמדה הזאת הוא "מהטובים בעולם לגילו"…:)

תומר ש 29 באוקטובר 2015

לא יודע איך יש עוד מאמנים שנותנים לשחקנים אנגלים לבעוט פנדלים. כל כך שקוף היה שהם מחטיאים את זה.

רוני חייב לאבד את סטטוס הקבע שלו בהרכב. הוא כרגע עושה נזק לקבוצה.

ירומיל 30 באוקטובר 2015

כמדומני גם הבועטים של מידלסברו היו אנגלים.

אריק 29 באוקטובר 2015

יונייטד דווקא השתפרה כשרוני נכנס. אני נהנתי מהמשחק ובעיקר מלינגארד ופריירה שנראים שייכים לרמה הזאת ומסמולינג, איזה כיף לראות אותו השנה.
ממפיס לא מתאפס מסדרת האיפוס שעושים לו.
מי לעזאזל הוא חושב שהוא? אתמול זה כבר נראה יותר בבה מנאני.
הלו. הוא לא רונאלדו, למרות שהוא בטוח שכן, ולכן היה נחמד אם היה מועיל למסור להשתתף במשחק הקבוצתי ובלחץ – אם אתה רונאלדו זה נסלח, אם אתה ממפיס – מעצבן עד מרתיח.
ג'יימס ווילסון לצערי, לא הראה שהוא שייך לרמות האלו מאז אותו משחק ראשון. לא יהיה לו מנג'ר שנותן יותר צ'אנס לצעירים. כדאי לו להתעורר.

אמיתי 29 באוקטובר 2015

יונייטד של ואן חאל היא יותר מהכל באנלית. הנעת הכדור השבלונית
והמישחק המבוקר מסרסים יצירתיות ומראים על בינוניות.
זה לא עניין של חוסר בחלוצים, מערך או שחקנים בעמדות לא להם
זה "הפילוסופיה" של ואן חאל שגוררת אותנו להיות כאלה פארווה.

Gil - Zimbabwe 29 באוקטובר 2015

אנחנו יותר מדי מתעסקים בשחקנים ולא בואן – חאל, אני לא זוכר יונייטד כל כך לא תכליתית בארבעים שנה האחרונות, בדקה ה – 34 זו היתה הפעם הראשונה שיונייטד היתה ברחבה של מידלסבורו קבוצה מהליגה השנייה, וגם אז זה היה דרדלה של ווילסון.
השחקנים לא אשמים, 70% שליטה בלי בעיטות לשער, כל המשחק רוחב ואחורה, לא מבין על מה הם עובדים באימונים? כל ההרמות פוגעות בשחקן הראשון, החלק הקדמי בכלל לא ניראה שמבין מה רוצים ממנו, והם אחד אחד שחקנים נהדרים.
וזה לא רק אתמול זה גם עם ההרכב הראשון, כמה משחקים צריך להבין שכל עוד רוני חלוץ מרכזי לא קורה כלום, וזה לא קשור לרוני. שים אותו איפה שהוא צריך לשחק והוא יהיה רוני האמיתי.
שלושה וחצי משחקים מתוכם אחד נגד קבוצה מהליגה השנייה יונייטד הבקיעה גול אחד מנגיחה, לאן הגענו?
וואן חאל עוד אומר אחרי הדרבי שרק קבוצה אחת רצתה לנצח, איך רצית לנצח עם 3 בעיטות ב – 90 דקות, יש ליונייטד שחקנים נהדרים שמבוזבזים בפסים לרוחב ואחורה.
פשוט עצוב ומביש ההתנהלות של החלק הקדמי של יונייטד על המגרש. ושוב זה לא השחקנים זה המאמן.

ניק 29 באוקטובר 2015

כמה נקודות שעלו לי במשחק:
* לפני הכל אני חייב להגיד שהרבה זמן לא ראיתי תצוגת בלמות כמו שדניאל איילה של בורו נתן! פשוט תענוג של משחק. גם הגנתית וגם בהוצאת הקבוצה קדימה. לדעתי צריך להיות פה מקרה רונלדו 2, משחק מדהים נגדנו ולהחתים על חוזה!
* ממפיס – לטעמי השחקן עם אינטלגנציית המשחק הנמוכה ביותר ששיחק אי פעם ביונייטד היה אוברטן (היום בניוקסל). אתמול קבלת ההחלטות של ממפיס הייתה כל כך גרוע שמזל שהיה לו שיער כי אחרת הייתי מתבלבל עם אוברטן.
מצחיק שבתחילת העונה דיברו על זה שהוא גניבה ומרשיאל זאת החתמה הזויה. הפוךךךך.
* משחק מצויין ללינגרד ורומרו (לפחות בפלג הגוף העליון).
* ודורפן, אוי כמה שאתה עדין עם גלן גונסון שלנו!

אבי גלברט 29 באוקטובר 2015

החמצה של דאוניג בתוספת זמן …..אלוהים ,דלגליש אמר פעם שהוא טוב יותר ממה שחשב .נו טוב .יכל היה להיות סיום חביב ….

אריאל גרייזס 29 באוקטובר 2015

אני לא מאמין שאני מגן פה על ואן חאל, אבל אחרי שראיתי כבר ארבעה משחקים של ליברפול עם קלופ, שבהן היא היתה חסרת תכליתיות בדיוק כמו בתקופת רוג'רס, אני הולך ומשתכנע שהאשמה של המאמנים בתוצרת על המגרש קטנה הרבה יותר ממה שחושבים.
האשמה המרכזית של ואן חאל, לטעמי, זה שהוא ממשיך לשים את רוני על המגרש, אבל האמת שקשה להאשים אותו. בכל מקרה, הבעיה של יונייטד, בדיוק כמו של ליברפול, זה חומר השחקנים שלה שכבר כמה שנים הוא בעייתי בחלק הקדמי. יש לה את מרסיאל שהוא באמת אחלה אבל חוץ מזה מעט מדי כוח אש. מאטה זה משחק כן, שניים לא, רוני זה כבר מזמן לא זה, התוצרת שלה מהאגפים בעייתית (תמיד נקודת החוזק בקבוצות של פרגוסון), דפאיי עדיין צריך זמן כדי להשתלב. לאור העובדה שכבר שנה שלישית יונייטד משחקת כדורגל מאוד שבלוני ולא יצירתי, אני מאמין שהאשמה היא פחות במאמן ויותר בשחקנים שעל המגרש.

אמיתי 29 באוקטובר 2015

טוב ההשוואה לקלופ מופרכת מהמון סיבות…
אנחנו מסכימים על העובדות אבל לא על הסיבות שבגינן
מנצסטר (או כל קבוצה לצורך העניין) משחקת כמו שהיא
משחקת. כמו בהרבה תחומים אחרים בחיים גם בכדורגל
תפקיד המנגר הוא בהרבה מובנים יצירת אטמוספירה ורוח
מסויימים, ואן חאל יותר מרוב המאמנים ידוע ומתגאה בזה
שיש לו פילןסןפיה ספציפית כזו והוא קונטרול פריק כך שההנחה
שהוא רק בוחר את ההרכב ומכוון בקטנה היא פשוט רחוקה
מהמציאות. יש קבוצות (בארסה באיירן והשכנים) שמצליחות
לשחק מבוקר ויצירתי ויש כאלה שרק מבוקר (צלסי ומכבי…)
ההבדל הוא בראש ובראשונה המנגרים של הקבוצות הללו.
הקאדר של יונייטד נופל בקטנה רק מהסיטי.

אריאל גרייזס 29 באוקטובר 2015

השורה התחתונה שלך היא לטעמי השגיאה הראשונה. הקאדר של יונייטד לא מתקרב לזה של הסיטי, בטח לא בחלק הקדמי. אין לה שחקן ברמה כמו של יא יא טורה, אין לה חלוץ שקרוב לאגווארו, אין לה שחקנים ברמה של סילבה וסטרלינג.
מה שכן, בשנים של פרגוסון זה לא הפריע ליונייטד לרוץ לאליפות, ופה הכשלון של ואן חאל. אבל מה לעשות, פרגוסון יש רק אחד. אוהדי יונייטד לדעתי פשוט התרגלו לטוב (מבין אותם) שיש להם מאמן שמוציא זהב לא משנה מה יש לו על המגרש. אבל באופן עקרוני, הסגל של יונייטד שווה בדיוק איפה שהיא נמצאת כרגע.

סימנטוב 29 באוקטובר 2015

השוואה לסגל של סיטי נכונה אבל הכל נגזרת של זמן יונייטד במהלך של התחדשות, שניידרלין מקביל ליא יא טורה, מרשיאל מקביל לאוגווארו וכו'. אנחנו באיחור של שנה בתהליך הפילוסופי (מי צריך מונדיאל…) אבל בסייקל של בניית קבוצה סיטי לקראת הסוף ואנחנו בהתחלה \ אמצע.

ירושלמי 29 באוקטובר 2015

מרשיאל מקביל לאגוארו? לא סביר אבל גם לא מופרך.
ביום ששניידרלין יצמיח גוף ופיזיות ובנוסף יסגל לעצמו בעיטה כמו של יאיא טורה אני אשמח אם תכיר לי את המנתח וסוחר הסטרואידים שלו.

סימנטוב 29 באוקטובר 2015

אולי הוא לא יא יא אבל הוא התשובה והוא בדרך למעלה כשיא יא כבר מעבר לשיא.

אריאל גרייזס 29 באוקטובר 2015

אתם נשמעים בול כמו אוהדי ליברפול עכשיו (וזאת לא מחמאה..)

סימנטוב 29 באוקטובר 2015

כן.. רק עם תקציב גדול יותר :)

אריאל גרייזס 29 באוקטובר 2015

כן, אתם משלמים יותר סכומים מופרכים..

אריק 29 באוקטובר 2015

לפחות הבקיעו יותר מג'יימס ורדי (אוי, כמה אני אוהב את הנתון הסטיסטי הזה!!!).

אמיתי 29 באוקטובר 2015

השורה התחתונה שלי הייתה הערת אגב לא סיכום….
השורה התחתונה שלך נכונה אבל מחמיצה את העיקר….

משה 29 באוקטובר 2015

ואן חאל ביזבז בשנתיים מאות מיליונים, קלופ עדיין לא הוציא פני, בגלל זה ההשוואה לא הגיונית.

אריאל גרייזס 29 באוקטובר 2015

לא נעשתה פה שום השוואה. השתמשתי בדוגמא של קלופ כדי להסביר למה לדעתי מאמן יכול לעבוד רק עם מה שיש לו. וכן, הכשלון העיקרי של ואן חאל, לטעמי, זה הרכש שנעשה. במיוחד בחלק הקדמי. אני עדיין לא מבין איך היה אפשר להישאר עם חלוץ אחד אמיתי בסגל הזה

Gil - Zimbabwe 29 באוקטובר 2015

אריאל,
את האשמה האמיתית של ואן – חאל אי אפשר יהיה לשנות בגילו. לגבי רוני אני חושב שואן חאל לא שם מצוות אותו נכון, רוני כן צריך להיות על המיגרש.
ואן חאל לא יודע איך להפיק משחקני הקו הקידמי את המקסימום כמו שהוא מפיק משחקני ההגנה.

ניק 29 באוקטובר 2015

אוי אלוהים תפסיקו כבר להגן על הבדיחה הזאת רוני!
ואן חל שם אותו בכל עמדה אפשרית במגרש ובכל עמדה הוא הסריח ולא עשה כלום.
דייייי כבר עם הגניבת דעת הזאת!
בערך כמו להגיד שמחבל דוקר חייל אבל החייל אשם כי.. כי.. לא יודע.. סתם כי הוא אשם!
ואן חל עשה רכש מעולה! כל שחקן שנקנה היה נחוץ! אולי היה צריך לקנות עוד? אולי.
הטעות היחידה שלו שהוא ממשיך לתת אמון בגלן ג'ונסון הזה שקוראים לו רוני.

אדם 29 באוקטובר 2015

אמנם רוני באמת גרוע בשנתיים האחרונות אבל מכאן ועד לקרוא לו גלן ג׳ונסון…
מצד שני, באמת יש דמיון בין השניים, שניהם סיפקו ליונייטד הרבה רגעים שמחים

אריאל גרייזס 29 באוקטובר 2015

רוני נראה שחקן גמור בלי קשר למיקום שלו על המגרש. והיונייטד בבעיה איתו, כי הם משלמים לו סכום עתק והוא כמובן הקפטן, מה שמכריח את זה שהוא יהיה בהרכב כמעט תמיד. החטא של לתת לו את החוזה בכח לפני שנתיים, כשהוא כבר עמד לעזוב ואז לא רק ששילמו לו הון אלא גם נתנו לו סיי על מה שקורה במועדון הולך להשפיע על מה שקורה ביונייטד עוד לא מעט זמן, לדעתי. יש מצב, ופה זה ספקולציה שלי לגמרי, שלא הגיע עוד חלוץ בפגרה הזאת כי זה היה מתפרש כפגיעה ברוני.
בכל מקרה, כל עוד יונייטד נסמכת על רוני זה בסדר גמור מבחינתי. אם הוא בעמדה מאחורי החלוץ או בתור בלם.

אריק 29 באוקטובר 2015

בולשיט. ימשיך ביכולת הזאת – יראה את הדלת. ככה פשוט.

אריאל גרייזס 29 באוקטובר 2015

תשמע, מתחילת השנה אנחנו רואים את היכולת הזאת והאיש לא רק שלא מחוץ לדלת, הוא עדיין קבוע בהרכב. זה מאוד לא פשוט לנפנף שחקן בקנה המידה של רוני, ראינו מה קרה בליברפול שנה שעברה עם ג'רארד – סיום הקריירה שלו די פירק את הקבוצה. לשחקן בסדר גודל כזה יש לא מעט השפעה בחדר ההלבשה. לא יודע אם ואן חאל מעוניין בעימות מהסוג הזה כרגע (וכן, זה די מצחיק שכתבתי עכשיו שואן חאל לא מעוניין בעימות..).
הבעיה העיקרית עם החוזה של רוני זה שהוא הפך לבלתי מכיר. אין לך דרך אמיתית להראות לו את הדלת. הדבר היחיד שאתה יכול לעשות זה לספסל אותו, וכמו שאמרתי – זה מתכון לצרות. נחיה ונראה

אריק 29 באוקטובר 2015

אמרו את זה על ון פרסי. איפה הוא היום?

אריאל גרייזס 29 באוקטובר 2015

אני לא זוכר שאמרו את זה על ואן פרסי. בינו לבין רוני אין שום קשר. ואן פרסי הגיע כשכיר חרב, זה היה ברור מהתחלה.

ניק 29 באוקטובר 2015

ואן פרסי אבל היה מקורב לואן חל הרבה יותר מרוני. וגם לו היה חוזה בומבסטי.
וחוץ מזה שרוני התנהג לאורך הקריירה שלו כשכיר חרב למופת.

ניק 29 באוקטובר 2015

אריאל,
מסכים איתך לגמרי. מבחינתי הדבר הכי נורא שמויס (וההנהלה) עשה בקדנציה שלו זה בדיוק זה – לתת לו חוזה שערורייתי ואת סרט הקפטן.
את הכסף לא מגיע לו בגלל היכולת (גם אז לא הגיע לו) את סרט הקפטן לא מגיע על הבוגדניות שהוא הפגין פעמיים כלפינו באיומי העזיבה שלו.

אריאל גרייזס 29 באוקטובר 2015

נראה לי לא פייר להפיל את זה על מויס, הוא היה במצוקה לא קטנה באותו זמן והיה צריך עוגן כלשהו. ההנהלה לדעתי היא זו שעשתה את הטעות הזאת. בכלל, באופן כללי מדהים לראות איך הנהלות מתנהגות בצורה לא רציונלית. כולם ידעו שזמנו של מויס קצוב ועדיין נתנו לו לעשות החתמה מהסוג הזה, כמו גם לקנות את מאטה בהרבה כסף. בליברפול, היה ברור שזמנו של רוג'רס קצוב ועדיין נתנו לו תקציב לא קטן כדי להביא שחקנים שהוא רוצה, כולל בנטקה שהיה כולו החתמה של רוג'רס.

אבי גלברט 29 באוקטובר 2015

אריאל ,בא נשאיר את הדיון על קלופ למגרש הבייתי שלנו . אחרי 4 משחקים יש שינוי (אם כי לא בתוצאות ) אבל …..בא ננתח את זה במוצאי שבת בפוסט שלנו ….

הבנת הנקרע 29 באוקטובר 2015

אם המשחק הזה היה במסגרת אחרת השופט והקוונים היו נשלחים למקצה שיפורים אצל ד"ר לוינגר.
בכל אופן מועדון כזה חייב לקחת בחשבון גם שגיאות שיפוט חמורות ולדעת לנצח בכל מצב.

הדעיכה של רוני נמשכת המון זמן (עוד כשהסר העיף אותו לספסל) והיא מובנת לחלוטין, זה לא עניין פיזיולוגי אלא מהות האופי שלו, לא כל אחד מורכב כמו גיגס ואם אין אדאפטציות אז הסיפור נגמר.
גם אלוהי הכדורסל הבין כשהוא התבגר ושינה בהתאם את האופי שלו, רוני לא משכיל להגיע להבנה הזאת.

ויש עוד בעיה שנתגלתה במשחק הזה – קאריק.
אני לא חושב שהוא יוכל להיות פקטור משמעותי כמו שהיה והלוואי והוא יאלץ אותי לאכול את הכובע, אחד ממוחות הכדורגל הכי טובים שיש בסגל.

סימנטוב 29 באוקטובר 2015

קאריק בן 34 התוכנית היא לעלות אותו מהספסל למשחקים חשובים ולפתוח במשחקי "משניים"

הבנת הנקרע 29 באוקטובר 2015

זה ברור.
לצערי אני חושב שגם הייעוד הזה יהיה גדול עליו.
לפי איך שהוא נראה אתמול, מול קבוצה מהדרג הרביעי, זה לעשות לו עוול.

אני מאמין שקשר מהנוער שהיה מגיע עם יותר אנרגיות ורצון להוכיח היה ככל הנראה הרבה יותר אפקטיבי.

סימנטוב 29 באוקטובר 2015

קאריק היה שם לא פעם, לפני כמה שנים כל העולם ירד עליו והא בשקט בשקט גרם לכולם לשיר שקשה להאמין שהוא לסקולס. התבונה והניסיון שלו שוות המון דק' במסע מרתון עונתי

גור אילני 29 באוקטובר 2015

משחק מאד מהנה למרות ה-0:0, מידלסבורו נראית כמו קבוצ שבנויה לליגה האירופית ולא למאבקים בצ׳מפיונשיפ…

אמיר המקורי 29 באוקטובר 2015

כל האשמה היא על LVG – כל העולם ואשתו אמרו טרום העונה שאין תשע אמיתי בסגל רק ההולנדי העקשן חשב אחרת.
גם ההגעה של מרסיאל לא פתרה את הבעיה כי איך שלא נסתכל על זה הדעיכה של רוני והיכולות הבינוניות ביותר של וילסון משאירות את היונייטד עם חלוץ אמיתי אחד ויחיד! אהה כן…שכחתי את פלאיני….ביזיון!
כשאתה רואה את קאדר החלוצים של "השכנים הרעשנים" אתה מבין מה מצבך….

ניק 29 באוקטובר 2015

קאדר החלוצים של השכנים כולל את אגוארו, שהוא חלוץ מדהים אבל מועד לפציעות ברמת סיכון מאוד מאוד גבוהה ואת בוני, חלוץ חביב וכלום מעבר.
זהו האמת. קצת קשה לקרוא לזה קאדר.
ההגעה של מרסיאל בהחלט פתרה את הבעיה, כי הוא הבקיע לא מעט בכמה משחקים שהוא שיחק כחלוץ.
הבעיה היחידה כרגע שהוא לא משחק כחלוץ ולכן יותר קשה לו להבקיע (למרות שגם באגף הוא מעולה).
בעידן פרגי גם כל העולם ואשתו אמרו שאין קשר אמצע טוב ו10 שנים לא הגיע כזה. והסתדרנו.

גיל 29 באוקטובר 2015

הבעייה שה10 שלנו הוא 9 מזויף.

southport 29 באוקטובר 2015

חזק!
+9

ע' בעל הטיפ 30 באוקטובר 2015

מינוס 9

גיל 29 באוקטובר 2015

וקנזס סיטי עם סיכוי טוב לזכות בוורלד סירייס זה פאקינג לא יאמן. זה כמו שמידלסבורו יזכו באליפות אנגליה תוך 5 שנים.

סימנטוב 29 באוקטובר 2015

למה? את מי מידלסבורו לקחו בדראפט? ;)

תומר ש 29 באוקטובר 2015

ואן חאל חושב שפנדלים זה כמו קזינו. אני חושב שממש לא. יש שחקנים שלא צריכים לבעוט בדו קרב פנדלים – במיוחד כאלה שמסתובבים עם הנבחרת האנגלית כבר כמה שנים.

תומר ש 29 באוקטובר 2015

ועוד הוכחה למי שצריך – רוני הוא מהפנדליסטים הגרועים אי פעם:
http://www.mirror.co.uk/sport/row-zed/wayne-rooney-one-premier-leagues-5390108

רוצ'ו 29 באוקטובר 2015

בתגובות למעלה יש התייחסות נכונה למצבת החלוצים ביונייטד\סיטי (סטרלינג הוא לא חלוץ ובטח לא גולר), שאני חושב על זה, לאיזו קבוצת צמרת באנגליה יש יותר מ 2 חלוצים (שפיץ) בסגל? ארסנל: ז'ירו ווולקוט (גם הוא זה בערך חלוץ..) יונייטד: מרשיאל ורוני (חצי מזויף) סיטי: אגוארו ובוני טוטנהאם: קיין וDVD (גם לא ממש חלוץ) העובדה המעניינת היא שדווקא לקבוצות עם "עומס" בעמדה הזאת יש עונה רעה עד עכשיו ליברפול: בנטקה, סטארידג' (חצי בנאדם), אינגס (גמר עונה) ואוריגי (חבר המושבעים עוד מתדיין) וצ'לסי: קוסטה, פלקאו ולואיק רמי (רמי אתה בכלל?).

מוזר קצת…
כנראה שאין יחס חלוצים\הצלחה בהכרח

אמיר המקורי 29 באוקטובר 2015

והנה מה שחושב אחד פול סקולס על רוני ובכלל:

"I was at the Manchester derby and I watched him [Rooney] for the first 20 minutes," he added.

"His movement was brilliant but when he's playing in that team there's nobody prepared to pass to him. You'd be tearing your hair out.

“Ruud van Nistelrooy, Teddy Sheringham, Andy Cole couldn’t play in this team.

“You don’t get crosses in the box, [no] midfielders looking for runs. I think it’s a very difficult team to be a centre forward in.”

Comments closed