מי יהיה האיש השלישי?

לניקס יש פתאום מצגת להראות לפרי אייג׳נטס

f

עדיין מאזן שלילי, אבל ניצחונות חוץ ב-24 שעות באטלנטה ומיאמי – שתיים מהלא-קונטדריות היותר טובות – הם ציון דרך אמיתי לניקס. במיוחד אני אומר זאת כי הניקס שיחקו נפלא ביומיים הללו.

והיום ראיתי לדעתי את פורזינגיס נכנס מתחת לעור של קבוצה יריבה. מיאמי הייתה מאד נחושה לשדר לו שהוא ילד חלש ושלחה את ווייטסייד ובוש לתקוף אותו. אבל כל כך היו עסוקים לתקוף את פורזינגיס שקצת שכחו לשחק. לא הייתה להם שלשה עד הגרבג׳ טיים ממש. ופורזינגיס עצמו חזר אחרי מחצית של 0 נקודות כדי לסיים יום התקפי רע מהשדה עם 12 נקודות.

למה? 6 מ-6 מהקוהיה פה דיון לפני כמה ימים על למה גבוהים לא קולעים טוב מהקו. אז פורזינגיס על אחוז מפלצי של 87%. ומכל הדברים היפים שיש לי לומר עליו זה כמעט הדבר הכי מעודד. כי שחקן בגובה שלו עם כל כך הרבה תנועות יגיע לקו ויגיע הרבה. אחת מכמה סיבות שהוא מזכיר לי יותר מכל שחקן אחר את יאו מינג.

*

פורזינגיס משנה לדעתי אפילו את תמונת הפרי-אייג׳נסי.  וזו תהיה הדרך של הניקס כיכרמלו אנטוני ופיל ג׳קסון לא אנשים צעירים.  אני לא חושב שיש למישהו בניו יורק אשליות בכך שגם עם אנטוני המחודש ופורזינגיס הם מצויינים, הם יותר שחקן שני ושלישי לתחרות. נחוץ שחקן בלוקבאסטר.  בקיץ הקרוב לכולם יש כסף. דוראנט פנוי ואם הוא יחליט לעזוב את אוקלהומה – דרק פישר יהיה שיקול מאד מרכזי עבורו. אבל אפילו בלי דוראנט, פורזינגיס משנה את התמונה עבור שחקנים חופשיים.

ראשית כי כרמלו נרגע. זו הפעם הראשונה שאני מתרשם שהוא עושה מאמץ גדול לקלוט שחקן בקבוצה וזו בכלל קבוצת הניקס הראשונה שניכר שכרמלו בוטח בה. אבל חשוב מכך, סופרסטאר שבוחן את השטח רואה את פורזינגיס ואומר לעצמו שיש כאן שחקן מעולה שלא מבקש יותר מדי את הכדור וגורם לך להראות טוב יותר בהגנה. נו-בריינר.

יוסטון, בעיה וכל זה
מסי השני

82 Comments

אסף 7 בינואר 2016

במשחק אתמול מול אטלנטה היתה התחממות רגעית בין קנת בנזמור לבין פורזינגיס. עכשיו, בנזמור מגיע לפורזינגיס בערך עד האיזור שבו יהיה לו יום אחד שיער חזה, והעניין בכל מקרה לא נראה סוער מידי. אבל תוך חצי שניה ראית את כרמלו מתערב, ומיד אחריו לופז וקלדרון.
אין כמו עבירה טכנית כדי לומר לרוקי שלך: "אנחנו איתך, אנחנו מגבים אותך".
וזו באמת אוירה שלא היתה בגארדן שנים.
לא בדקתי מספרים, אבל זה מרגיש גם שכרמלו מוסר יותר מבעבר.

ירוק 7 בינואר 2016

אילו שחקנים נוספים יהיו חופשיים בקיץ חוץ מדוראנט (בהנחה שיש לו עוד כמה אופציות מפתות)?

אודי 7 בינואר 2016

לברון (אם הוא יוצא מהחוזה, שהוא בטח יצא, אבל כנראה לא בשביל לעזוב), דראמונד (restricted), הווארד (אופציית שחקן), בראדלי ביל, אל הורפורד וכמו שMP3 אומר, וכן הלאה וכן הלאה. בקיצור, אין פה שחקנים מספר אחת שיכולים לעזוב חוץ מדוראנט. אישית אני חושב שהוא ילך למיאמי.

דורפן 7 בינואר 2016

דה-רוזן

יריב 7 בינואר 2016

לה-ברון?

איציק 7 בינואר 2016

דה-קינג?

shadow 9 בינואר 2016

דוראנט כנראה יסיים בלייקרס

אודי 7 בינואר 2016

"דרק פישר יהיה שיקול מאד מרכזי עבורו" למה בדיוק? כי הם שיחקו שנייה וחצי ביחד באוקלהומה?

דורפן 7 בינואר 2016

חברים

מתן גילור 7 בינואר 2016

ברור שכל קבוצה תשמח לקבל את דוראנט וברור שהוא ישדרג כל קבוצה, אבל הוא לא מה שהניקס צריכה. כרמלו בטח לא ייתן לך את מה שאתה רוצה בתור שחקן ספסל, ואז הוא ש"תפסיד" את אפקט פורזינגס כי הוא יהפוך להיות שחקן ספסל או שתפסיד אותו כי הוא יהפוך לסנטר.
בעמדות 3-5 הניקס (יחסית ולכאורה) מסודרים. מה שהם צריכים זה שדרוג בעמדות הגארד. קו קדמי כזה (יחד עם המשיכה הטבעית של נ"י) בהחלט יכול להוות אבן שואבת. אני לא זוכר מי טופ השחקנים החופשיים בעמדות 1-2, אבל עליהם נ"י צריכה לשים את הז'יטונים ובלשים את הז'יטונים אני מתכוון שג'קסון צריך לטפטף להם מסרים כבר מעכשיו.

אריאל גרייזס 7 בינואר 2016

איזה סיבה יש לדוראנט להגיע לניקס? הטיעונים פה קלושים במקרה הטוב. הניקס הם קבוצת לוטרי אבל לא עם בחירה גבוהה. רוקי טוב (ופישר? מי זה פישר? איזה מאמן נחשב?) לא ישכנע את דוראנט לבוא לניו יורק, עם כל האפיל המסחרי כביכול שיש למקום הזה. אם לברון, האיש שהצהיר שהוא רוצה להיות גלובל אייקון, החליט לוותר, אין שום סיבה לדוראנט להעדיף את המקום הזה. בכלל, מערכת היחסים של דוראנט עם ווסטברוק היא מצוינת ואני מאמין שהוא יישאר שם. ובכלל, כרמלו והוא יושבים בדיוק על אותה משבצת.
זאת פשוט התקופה הזאת, פעם בכמה שנים, שבניו יורק מתחילים לפנטז כי יש להם שחקן וחצי טובים. כולה קבוצת לוטרי בינונית

אסף 7 בינואר 2016

לניקס אין בחירה השנה, היא נמסרה כחלק מהטרייד על כרמלו.
מצד שני, כמו שהם משחקים, עוד יש מצב להתגנב לפלייאוף.

אריאל גרייזס 7 בינואר 2016

אז בכלל. ואני לא יודע, המזרח מאוד עמוס בקבוצות בינוניות, אולי הם יתגנבו לפלייאוף, אבל ברור שזה לא קבוצה לריצה ארוכה. בקיצור, לא ממש גורם משיכה לפרי אייג'נטס

יריב 7 בינואר 2016

רק אעיר שכרגע נראה שיותר קשה להגיע לפלייאוף במזרח במאשר במערב השנה.

אריאל גרייזס 7 בינואר 2016

נכון, יש הרבה קבוצות שמסתובבות סביב הפלייאוף, אבל לא תכחיש שרובן המוחלט, למעט קליבלנד, בינוניות להחריד

אלעד 7 בינואר 2016

המערב השנה נחלש יותר משהמזרח התחזק. במזרח לא רואים באופק קבוצה שיכולה לדגדג את קליבלנד, שלכשעצמה היא די בינונית.
במערב לא מעט קבוצות החלו בנייה מחדש, יכול להיות שמרוב ייאוש – קבוצות כמו פורטלנד ופיניקס היו די חזקות בשנים שעברו, וזה לא הספיק להם להגיע רחוק מדי במערב העמוס לעייפה. אז הם פירקו / התפרקו ומנסות לבנות עצמן מחדש.
אם פיניקס הייתה במזרח אולי עוד היינו רואים את אותו שילוב של דראגיץ – בלדסו שיכל להגיע אפילו עד לגמר המזרח לפני שנתיים.

גיל 7 בינואר 2016

קליבלנד דווקא משחקים מצוין במשחקים האחרונים אבל זה נכון שיש כרגע הרבה בלאגן במזרח. נראה בשנים הקרובות איזו קבוצה תפרוץ. הימור שלי: לא פילדלפיה.

אסף 7 בינואר 2016

המזרח התחזק בצורה די משמעותית, גם בלי קשר לדעיכה של יוסטון ממפיס ואחרות במערב.
ג'ורג' חזר והפך את אינדיאנה לקבוצת פלייאוף, בוש חזר והפך את מיאמי למועמדת לגמר איזורי. באטלר ודראמונד עשו קפיצות מדרגה, שקידמו מאוד את הקבוצות שלהם. אפילו קליבלנד (שלא ברור לי באיזו סקאלה היא בינונית) חזקה ומחוברת הרבה יותר משהיתה בשלב הזה בעונה שעברה.
אז הניקס מאיימים על הפלייאוף לא באיזה קונפרנס חלשלוש, אלא במקום בו מאזן של 50% שם אותך במקום ה 10-11.

אלעד 7 בינואר 2016

קליבלנד בכושר הנוכחי לא נראית כמועמדת לאליפות.
ולמרות זאת, ולמרות שעד עכשיו שיחקו ללא אירווינג, אף אחת מהקבוצות הכביכול משתפרות שציינת לא מדגדגות אותה.
לא רואה כרגע קונטנדריות במזרח. זה נכון שהוא פחות זוועתי משנה שעברה. אבל שנה שעברה הוא היה זוועתי בקנה מידה היסטורי, אז זו לא השוואה כזו מחמיאה.

אסף 7 בינואר 2016

קליבלנד מצוינת, ומעצם היותה הכי טובה במזרח היא מועמדת לאליפות. גם המשחק נגד גולדן סטייט, עם רבע קיירי, היה צמוד עד הסוף.
זה שהיא טובה מקבוצות אחרות לא מעיד שהן חלשות (כמו שפער של 4-5 משחקים בין הווריורס לספארס לא מעיד על חולשת הספארס), וקל לראות, גם ברמת המשחקים וגם במאזנים שההמזרח חזק ועמוק יותר מהמערב.

אלעד 7 בינואר 2016

טוב, אני לא אתווכח איתך.
אין שינוי משמעותי בצמרת המזרח, חוץ מאינדיאנה ומיאמי שהסגל שלהם יותר בריא משנה שעברה. אי אפשר להגיד עליהן ברצינות שהן מאיימות על איזשהו תואר. אחת מהן אולי תגיע כברירת מחדל לגמר המזרח.
קליבלנד תעלה לגמר כי מישהו צריך לייצג את המזרח, ובסדרה אחת מול נציגת המערב הכל פתוח. בכל זאת 2 הקבוצות הטובות בליגה הן במערב, ואולי אוקלהומה השלישית.
עיקר השיפור במזרח מגיע מקבוצות כמו הניקס ואורלנדו שהשתפרו מ"אסון מהלך" ל"בורדרליין פלייאוף". אם לזה אתה קורא חזק ועמוק…

יריב 7 בינואר 2016

נראה לך מתקבל על הדעת שאוקלהומה חזקה מקליבלנד? קליבלנד קרובה לגולדן סטייט יותר מאוקלהומה לקליבלנד.

עיקר השיפור במזרח הוא בקבוצות "בורדרליין פלייאוף" (אינדיאנה, מיאמי, בוסטון) שהפכו לקבוצות תחרותיות. סיכויים קלושים לאליפות, בהחלט, אבל קבוצות שהיו יכולות (סיכוי נמוך) לעבור סיבוב במערב (ממקומות 5-6).

יריב 7 בינואר 2016

אגב, נראה בסוף השנה איך ייראה המאזן הממוצע במזרח לעומת המערב – כבר די הרבה שנים שהמערב מסיים בפלוס משמעותי. השנה, בינתיים, מאוזן.

תומר 7 בינואר 2016

נכון שהמזרח יותר מאוזן, חוץ מהסיקסרס ואולי הנטס אין קבוצות חלשות ממש. במערב, לצד ארבע או חמש הקבוצות החזקות (והשתים החזקות מאוד) יש צבר של קבוצות חלשות ממש – הלייקרס, מינסוטה, דנבר, פניקס, אולי גם פורטלנד.

יריב 7 בינואר 2016

אני לא יודע מה יקרה בעוד שנה או שנתיים, מה שאני אומר הוא רק שנראה יותר קל להתגנב לפלייאוף במערב מאשר במזרח, קבוצות בינוניות או לא. אני מסכים שאין במזרח קבוצה חוץ מקליבלנד שנראית בעלת סיכוי סביר מול אחת מה4 המובילות במערב.

מתן גילור 7 בינואר 2016

אם זה לא היה ברור, זה בעצם מה שאני אומר…אין לו טעם להגיע לקבוצה שלא תיתן לו את התלכיד המתאים. "אפקט פורזינגס", בגלל הנזכר לעיל, ל.ר. כלפי דוראנט.

אריאל גרייזס 7 בינואר 2016

ברור, ברור. חיזקתי אותך. אפילו אם לא היה מישהו שיושב לדוראנט על העמדה שם, אין לו מה לחפש בניו יורק כרגע

איציק 7 בינואר 2016

למה שדוראנט לא יבוא לניקס? כמה שחקנים יכולים להתהדר שכרמלו עלה מהספסל כמחליף שלהם?

יריב 7 בינואר 2016

הגארדים הבכירים לא מאוד בכירים. אני לא סופר את אלו שיהיו שחקנים חופשיים מוגבלים, כי לקבוצות שלהם יהיה כסף להחזיק אותם. בפוינט מדובר בקונלי, רונדו ודרון וויליאמס, בשוטינג מדובר בדרוזן וקרופורד.

יוסי מהאבטיחים 7 בינואר 2016

קונלי בהחלט שחקן בכיר. לא פול או ווסטברוק אבל כן בטופ של הליגה.
הוא גם נראה די חכם, מה ששולל מכל וכל את הגעתו לניו יורק…

יריב 7 בינואר 2016

דרוזן עדיף, לדעתי. בכל מקרה מדובר בשיפור בעמדה, אבל לא "שחקן בלוקבאסטר" שעליו כתב דורפן. גם וויטסייד, שיהיה פנוי גם הוא, נופל בקטגוריה הזו.

אלעד 7 בינואר 2016

משהו אומר לי, אולי זה וויש-פול ת'ינקינג, שהניקס יפקששו גם את זה.

yaron 7 בינואר 2016

יש מין קטע כזה שכולם רוצים לשחק בניו יורק… א ב ל, יש גם קטע כזה שכולם רוצים טבעת…
השנה באמת יש מצגת בניגוד להרבה שנים שהיה קטלוג לארונות קבורה :-)
לא יודע אם דורנט יבוא ואם הניקס מתאימים לו אבל יש כאן סוף סוף פאזל שאם תוסיף לו את החתיכה החסרה יכול להפוך את הניקס לקבוצה של גמר מזרח וצפונה.

מתן גילור 7 בינואר 2016

צפונה זה טורונטו…

איציק 7 בינואר 2016

יש משהו מוזר בכיוונים. מה עם גמר "מזרח ודרומה" או "גמר מזרח ומערבה." הגרסה האחרונה יכולה להיות שווה טבעת.

רוג'רס אהרון 7 בינואר 2016

דוראנט בדרך אל דאגה. כרמלו עובר לספסל ,של דלמוניקו לאכול עוד סלייס.

גיל 7 בינואר 2016

דוראנט אם ילך יעבור לוושינגטון או ללייקרס ולא לניקס.

יריב 7 בינואר 2016

ככה פסלת את הקליפרס?

גיל 7 בינואר 2016

לא רואה אותו עובר לשם.

דורפן 7 בינואר 2016

יש לו גם אפשרות לעשות מעשה נבלה וללכת לווריורס. הם בהחלט מ דברים על זה וזה משהו שג׳רי ווסט יעשה בלי למצמץ

אלעד 7 בינואר 2016

זה יהיה "לברון הולך להיט" של האנשים הנחמדים

יריב 7 בינואר 2016

לא. אולי הליכה לקליפרס אפשר להשוות ללברון הולך להיט (ההיט בלי לברון היו חלשים בהרבה מהקליפרס עכשיו, אבל מילא). הוריורס? חסר תקדים, אני חושב.

אלעד 7 בינואר 2016

אסון אם זה מה שיקרה. הדבר הכי דומה לזה זה ההחתמות של באיירן, ברצלונה וריאל בכדורגל.

דורפן 7 בינואר 2016

זה יהיה אסון. אבל אסונות קורים

איציק 7 בינואר 2016

אם דוראנט עובר לוריורס הם בכלל לא עוברים את החצי כדי לזרוק. מה שנקרא התקפה של פחות מ-8 שניות.

גיל 7 בינואר 2016

אין סיכוי שילך לשם. לתפוס גב על אליפות של אחרים זה עוד יותר גרוע מלברון.

דורפן 7 בינואר 2016

זו פרשנות על מה שיקרה – אם יקרה – לא הסבר למה לא יקרה

גיל 7 בינואר 2016

דוראנט היה המבקר החריף ביותר מבין השחקנים של לברון כשזה עזב למיאמי. ללכת לשם יהיה אסון תדמיתי וגם לא נכון מקצועית. מה הוא בדיוק יוסיף להם שאין להם כרגע?

דורפן 7 בינואר 2016

מה הוא יוסיף? הוא יביא את סיכויי האליפות לבערך 90% ל-3-4 עונות

omer 7 בינואר 2016

דוראנט משחק כל הקריירה שלו כמעט בקבוצה הרבה יותר טובה מהניקס וזה (כרגע לפחות) לא מספיק לאליפות.

גיל 7 בינואר 2016

אז הם ילכו על עונה מושלמת? ואני לא קונה את זה. לפעמים יותר מדי כישרון יכול להרוס את הקבוצה. הוא אמנם טיפוס נוח בניגוד לווסטברוק אבל הוא יקח זריקות מאחרים ויפגע באיזונים שקיימים בה. הוא יחליף את בארנס ויקבל את התפקיד של אופציה שלישית בהתקפה? אלא כן אתה אומר לי שהוא עולה מהספסל במקום איגדואלה שאז באמת הם יהיו בלתי מנוצחים זה רק בפנטזיה.

אסף 7 בינואר 2016

אופציה שלישית בהתקפה? ב 6-7 העונות האחרונות, לא היה רגע בו דוראנט (בריא) היה פחות מאופציה 2 בהתקפה בכל הליגה. זה מדע בדיוני. אין לו מה לחפש בווריורס.

גיל 7 בינואר 2016

בדיוק, בגלל זה אין סיכוי שילך לשם.

עובר אורח 7 בינואר 2016

למה לעזאזל שדוראנט ילך ללייקרס? הטיעונים של "שוק גדול" וכו׳ כבר לא עובדים

גיל 7 בינואר 2016

למה לא עובדים? זה יותר חשיפה והוא יהפך מייד לסנסציה שם. אחרי העזיבה של קובי הקבוצה תהיה שלו ועוד שחקנים ישמחו להצטרף אליו. אני לא חושב שזה סיכוי גבוה במיוחד ויותר סביר שילך לוושינגטון משם הוא בא אבל זו אפשרות.

shadow 9 בינואר 2016

למה לא? קובי פורש ויש שם אחלה קבוצה ועוד עם סיכוי לבחירת דראפט באחד משלושת המקומות הראשונים.
הם עושים טאנקיג לתיפארת בדיוק בשביל זה, לכן המאזן שלהם משקר. הם לא כאלה גרועים.

גיל 7 בינואר 2016

קצת אוף טופיק אבל גריפי ג'וניור בהיכל באחוז הבחירה הגבוה ביותר אי פעם למרות שלא בצורה תמימת דעים (שזה ביזיון כשלעצמו שאף שחקן לא נבחר להיכל בלי התנגדות). זו גם השנה הראשונה שרואים קפיצה משמעותית אצל המסוממים כשקלמנס ובונדס קפצו ב10% ואוטוטו הרוב יבחר בהם (למרות שזה לא מספיק). הכללים החדשים עוזרים להם כי רק עיתונאים שהיו אקטיבים בעשור האחרון יכולים לבחור כך שלאט לאט הזקנים יפרשו והצעירים יכניסו אותם. זה יהיה תיקון מבורך כי יש יותר מדי שחקנים היסטוריים מחוץ להיכל.

אריאל גרייזס 7 בינואר 2016

הם לא יכנסו אף פעם, תרשום

גיל 7 בינואר 2016

כמה שנים יש להם? 15? הם קרובים ל50% ואני חושב שהם יהיו מאוד קרובים להכנס באיזה שהוא שלב.

אריאל גרייזס 7 בינואר 2016

הקטינו את זה ל-10 ונשארו להם עוד חמש שנים לכל היותר. הם לא יהיו קרובים. השנה צמצמו בצורה ניכרת את המצביעים להול (הורידו יותר מ-100) בגלל שויתרו על כל אלו שלא פעילים יותר מ-10 שנים, אבל בשנים הקרובות אין לצפות לצמצום משמעותי כל כך. שוב, אני מוכן להתערב איתך שאף אחד מהם לא יעבור את ה-65% (מספיק קרוב בשבילך?)

יריב 7 בינואר 2016

השינוי הזה גם מגדיל את קצב התחלופה.
חוץ מזה, בעוד כמה עשורים יקימו גוף שיכניס שחקנים משנות ה90 (בגלל תת ייצוג של התקופה) והם ייכנסו.

גיל 7 בינואר 2016

65%? לדעתי יעברו את זה.

אדם בן דוד 7 בינואר 2016

לשניהם מגיע.
צריך לשפוט אותם יחסית לתקופה- וקרוב לוודאי שלא מעט חובטים\פיצ'רים מולם שיחקו השתמשו.
אז ההישג שלהם יחסית אליהם עדיין מרשים.
וגרייזס- אני מבין שרציונלית אתה חושב שלא יכנסו- אבל אם היה תלוי בך?

להזכירך:
http://debuzzer.com/greisas/16681/

אריאל גרייזס 7 בינואר 2016

אני תמיד אמרתי שהם צריכים להכנס. אבל אני לא בוחר

אריאל גרייזס 7 בינואר 2016

Put your money where your mouth is

גיל 7 בינואר 2016

אני לא מתערב אבל תראה שזה יהיה נכון. לא רק אני אומר את זה, כל מיני עיתונאים שהיו נגד כבר מתנדנדים וברגע שזה יצבור עוד קצת מומנטום זה יהיה בלתי נמנע.

אריאל גרייזס 7 בינואר 2016

בשביל לעבור את ה-65% מה-45% שיש כרגע צריכים לא עיתונאי פה, עיתונאי שם – צריכים משהו כמו 120 כאלו. אם תסתכל על מספרים מוחלטים אתה תראה שכלום לא השתנה משנה שעברה. היו לך 37% על 700 עיתונאים לעומת45% על 600 עיתונאים השנה – זה בדיוק אותו מספר. שנה קודם האחוז היה 35%. אין מצב שבחמש שנים שנשארו להם על הבאלוט הם יצליחו להביא עוד 120 איש שיצביעו בשבילם. אתה כרגיל מדבר מנטיות לבך במקום להסתכל על המספרים ולקרוא אותם כמו שהם. עוד חמש שנים ניפגש ותספר סיפורים על למה טעית.

גיל 7 בינואר 2016

אין מצב כמו שפיאצה קפץ מ57% ל83% תוך שלוש שנים? מה קרה איתו? פתאום אנשים הבינו כמה הוא גדול? כשעיתונאים ותיקים כמו בוב ראין שמצביעים לבחירה להאל אומרים שהדברים משתנים אז שווה להקשיב להם. אני לא אספר למה טעיתי כי אתה תצטרך לבלוע את הכובע אני מעריך. נחכה פשוט ונראה.

דורפן 8 בינואר 2016

אני תמיד חשבתי שאין סיכוי שייבחרו. אני לא אופתע אם בשנה האחרונה פתאום תהיה תנועה שתגיד ״הם נענשו מספיק והמסר עבר״. זה יבוא ביחד עם חנינה לפיט רוז.

אריאל גרייזס 8 בינואר 2016

לפני פיאצה היו הרבה שחקנים שצריכים להכנס קודם ולא היה מקום, זה הכל. וכן, גם ירדה קבוצה לא קטנה של עיתונאים, מה שעזר. זה לא הולך לקרות בזמן הקרוב שוב. אתה הרי תמשיך להתנצח עד סוף הדורות במקום להסתכל על הדברים כמו שהם

אריאל גרייזס 8 בינואר 2016

חנינה לפיט רוז מדברים כבר 20 שנה וזה לא קרה. אמרו שכשיעבור התאריך האחרון אז תהיה או ככה או ככה וזה עדיין לא קרה. אולי אחרי שהוא ימות

גיל 8 בינואר 2016

להתנצח על מה? על מה שיקרה או לא בעתיד? נראה לי שאתה בכח מנסה ליצור ויכוח שהוא אחד הבאמת מפגרים שהיו כאן. אני הבעתי את דעתי ונשאר לראות מה יקרה, מה יש כאן להתווכח עכשיו?

גיל 8 בינואר 2016

רונן, אחרי ההחלטה האחרונה רוז בחיים לא יכנס להאל במתכונתו הנוכחית. אולי אחרי שימות. הקומישנר החדש ראיין אותו ובדק את העדויות ושוב מצא אותו משקר ומנותק מהמציאות. אני תמיד חשבתי שהוא צריך להכנס על סמך מה שעשה כשחקן אבל עכשיו יש עדויות שהוא גם הימר בהיותו שחקן ולאחד כזה לא מגיע להכנס להיכל. מה שכן, שמעתי מישהו מדבר שכל ההאל אוף פיימים צריכים להיות מוזיאונים. ככאלו, הם יסקרו את ההיסטוריה של המשחק בלי צורך להחליט אם מישהו טוב או לא להיות שם. ככה יתארו את כל עידן הסמים, פיט רוז לטוב ולרע. ככה גם סוף סוף יתנו כבוד לטרל דיוויס.

Ljos 7 בינואר 2016

למה שהצעירים כן ירצו להכניס אותם?

יריב 7 בינואר 2016

כי הם לא חוו את פרשת הסמים מבחינה רגשית.

אלון 7 בינואר 2016

למה קצת?

גיל 7 בינואר 2016

אם הקצת הופנה אליי אז בכל זאת, זה בלוג של ספורט.

גלעד בלום 7 בינואר 2016

כרמלו נהיה שחקן קבוצתי, אני משפשף את העיניים, מה שקרה לאחרונה זה שפרוצינגיס עולה מהספסל ועושה שינוי, זה יותר מתאים לו כרוקי. מה שעוד קרה זה שארון אפללו נותן מספרים של אולסטאר וכרמלו אשכרה נותן לו את הכדור במאני טיים!

הצעירים החדשים מפנימים את השיטה ואנחנו נראים כמו קבוצה. כרגע זה התגנבות לפלייאוף ומקסימום לעבור סבובת בשנה הבאה עם עוד שחקן שניים נוספים ברמה יש מה לדבר, במזרח לא צריך הרבה כדי להיות קונטנדרים, למרות השיפור השנה.

7even 7 בינואר 2016

חבל על מיאמי, יש שם אחלה פוטנציאל. אני מאמין שהם יהיו בסדר בהמשך.

דוראנט לא יעזוב את אוקלהומה בשביל קבוצה יותר חלשה, אלא רק בשביל רוסטר טוב סביבו.
הוא רוצה אליפות ו-ווסטברוק לא יביא לו אחת כזו. גם לא הוא לווסטברוק.

ערן 7 בינואר 2016

אוהב את פורזינגיס, אבל אם דוראנט עוזב את OKC הוא אדיוט. איפה ימצא קבוצה יותר מוכנה לאליפות?

גיל 7 בינואר 2016

הם לא ממש מוכנים לזה באוקלהומה, כרגע די תקועים.

ניינר / ווריור 7 בינואר 2016

שלא לדבר על לגור בפאקינג או קיי סי. מי לא ירצה לברוח משם?

Comments closed