בניה מושלמת של הדרמה

ובסוף ווייד

wade

בשלב מסויים רציתי שמיאמי תנצח את המשחק הזה. פשוט כי זו סדרה כל כך טובה.

הדרמה נבנתה בצורה מושלמת. לכל כך הרבה שחקנים מצויינים היו את הדקות שלהם. בסדרה ובמשחק. דנג, ווייטסייד, ג׳ונסון, דרגיץ׳, לין, ג׳פרסון. וכמה טועים האנשים שחושבים שהפלייאוף הוא רק במערב.

ואז בתזמון ובהיררכיה הגיעו ההול-אוף-פיימרים. קמבה ווקר, שנראה כמו הדבר הבא בכדורסל (במיוחד אם אתה הולך לשון לפני דמיאן לילארד). וואו.

ודווין ווייד. שהוא פשוט דווין ווייד. וואו, וואו, וואו.

העצמאי
אלבום תמונות כדורסל

95 Comments

יואב דובינסקי 30 באפריל 2016

זה לא שהפלייאוף רק במערב, זה שאלופת המזרח ידועה מראש. יש מאבק צמוד על מי תגיע באפיסת כוחות לסדרה מול קליבלנד.

דורפן 30 באפריל 2016

אז אלופת המזרח פתאום לא נראית לי ידועה מראש. כי עם כל עדיפות הכשרון – אתה רואה קבוצות עם מלחמה וחדווה ולא את מופע הפרימדונות של קליבלנד

יואב דובינסקי 30 באפריל 2016

אני מסכים שאטלנטה-בוסטון, טורונטו-אינדי ושרלוט-מיאמי תענוג של סדרות. אין שם מספיק כישרון כדי לאתגר את קליבלנד, שדווקא גרדו יפה את הניצחונות מול דטרויט. כמובן שהכימיה בקליבלנד תיבחן אחרי הפסדים. אני בספק אם יגיעו יותר משניים כאלה עד לסדרת הגמר.

שמעון 30 באפריל 2016

לברון קנה מטאטא בשקל 90. אין סיכוי לשום קבוצה במזרח אפילו טיפונת לאתגר את הקאבס וגם אם קיירי ולאב לא ישחקו לברון עדיין יתן שם בראש לכולם. הפער בין הקאבס ספרס אוק וגולדן לשאר הליגה הוא אסטרונומי-שאר הליגה זה כמו ליגה ב' מולן.
פשוט 3 מה-4 האלו במערב והקאבס לא אתלפלא אם יגיעו גם בסוויפים עד הגמר, שם יקבלו סוויפ מהדהד מקרי שתקווה שיהיה כשיר עד אז

מתן גילור 30 באפריל 2016

רונן, אני מתפלא עליך. לקרוא לקליבלנד פרימדונות זה משהו שהייתי מצפה ממי שלא רואה את המשחקים. זולת לאב ואולי ווליאמס, קליבלנד זו חבורה מאד קשוחה. לא פחות מאף קבוצה אחרת בליגה. לברון וקיירי אוכלים מכות בכל כניסה לסל וזה לא מרתיע אותם. דלי, TT, JR, שמפארט חבורה של שיניים וציפורניים בהגנה. גם מוזגוב, פריי וג'פרסון אינם קוטלי קנים בתחום. אז אם התכוונת להתנהלות מחות לפרקט…נניח, למרות שגם אם זה אני לא ממש מסכים. אבל על המגרש? נו ווי. קבוצה מאד קשוחה.

איציק 30 באפריל 2016

אני לא בטוח שהכוונה לפרימדונות הוא במובן שאתה מתייחס לזה. אני מניח שהכוונה לשחקן שנעלם או משחק רוחב בדקות האחרונות. אני מניח שהכוונה לשני שלקנים (לאב ואירוינג) שנעלבים אם לא מקבלים מספיק כדורים/זרקורים גם אם הקבוצה נצחה.

שמעון 30 באפריל 2016

לאב לא פרימדונה זה פשוט היכולות שלו בהגנה אין מה לעשות, אין לו אתלטיות ויכולת חסימה, הוא לבן ואני במשחקים כן רואה אותו מתאמץ בצד הזה פשוט מצפים ממנו משהו שהוא לא, זה כמו לצפות מלברון לשים חצי מרחק ושלשות ברמה של קרי דוראנט ראסל וכו', אין לו קליעה טובה למרות כל האימונים שלו.
וקיירי הוא ווינר ורוצח הוא האחרון שפרימדונה.

איציק 30 באפריל 2016

לא הבנת את מה שכתבתי. הפרימדונה היה לא על חוסר מאמץ כי אם בפרצופים שהם עושים אחרי המשחק אם לא מסרו להם מספיק או היכן שהם רוצים גם אם הקבוצה מנצחת. כמה פעמים שמעת העונה שלאב לא מבסוט כי לא מקבל כמות כדורים שהוא רוצה, כמה פעמים שמעת שקרי לא מבסוט מהמעמד שלו ביחס ללברון. זה היה לא כשהקבוצה הפסידה, זה היה כשפשוט הם לא קיבלו את מה שרצו. היו משחקים שהקבוצה רצה יפה, הכל שתף, ולאב סיים עם 10 נקודות ושמעת אותו מתלונן. זה פרימדונה.

שמעון 30 באפריל 2016

הבנתי, זה כן

מתן גילור 30 באפריל 2016

סתם אנקדוטה – לברון קלע העונה שלשות כמו ראסל (ואצל לברון זו היתה הגרועה ביותר מאז הרוקי). ראסל קלעי שלשות חלש מאד. קל וחמר בשביל גארד.

איציק 30 באפריל 2016

אני עוד לא ראיתי אצל ראסל קליעה גרועה… פעמים היא לא ניכנסת ;)
אבל אובייקטיבית אני חושב שלראסל יש עונה מאד טובה בשיקלול כללי.

טל 1 במאי 2016

גם ראסל לא ראה :-)

שמעון 30 באפריל 2016

לא דיברתי על שלשות אצלו דווקא אבל לדעתי הוא קלעי חצי מרחק הרבה יותר טוב מלברון.
יש המון קלעים יותר טובים מלברון בליגה, קרי, דוראנט, כרמלו, פול ג'ורג', קליי ועוד.. דיברתי רק על קליעה כן ולא על היכולת וכו' .

איציק 30 באפריל 2016

כרלו הוא בכלל הקלע הכי טוב בליגה.

ניינר / ווריור 30 באפריל 2016

ואו ואו ואו איזה משחק! חוייה נדירה. אין לי פייבוריטית בסדרה אבל עדיף שמיאמי ייקחו כי יש להם יותר סיכוי להעיף את קליבלנד

תוהה בדרכים 30 באפריל 2016

זו בעיה. מצד אחד, אם קליבלנד לא יגיעו לגמר, הסדרה תראה כמו מפגש של 1 מול 8 במערב. מצד שני, ספק אם הסיכוי שלברון בכל זאת ייקח אליפות, שווה את ההנאה מסדרה יותר איכותית.

ניינר / ווריור 30 באפריל 2016

לא לוקחים פה סיכונים מיותרים. ככל שיקדים לעוף כך ייטב

ק. 30 באפריל 2016

אני עם ניינר פה. ובעצם גם עם 2 המטרות של תוהה.

תוהה בדרכים 30 באפריל 2016

פה הדילמה. כי אם לברון לא מגיע לגמר, הסדרה תהיה בדיחה. ואנחנו בכל זאת, כחובבי NBA, רוצים ליהנות מכדורסל. יש פה שני כוחות חזקים שמתחרים אחד מול השני: האהבה לכדורסל מול השנאה ללברון.

לצערי, במצב המזרח, אין אופציה שלישית.

איציק 30 באפריל 2016

אני אומר, קודם שלברון יעוף… אחר כך שיהיה מה שיהיה.

תוהה בדרכים 30 באפריל 2016

רוצה לומר, שתי המטרות קצת סותרות. ולמרות שסביר שהוא בכל מקרה יפסיד בגמר, עם מצב של הווריירס עדיף לא לקחת סיכון.

גיל 30 באפריל 2016

אני לא חושב שלמיאמי יש סיכוי להדיח את קליבלנד. היחידים שיש להם סיכוי כזה הם טורונטו אבל שם הברגים לא מחוברים טוב אצל השחקנים בפלייאוף. לאורי צריך להתעורר.

שמעון 30 באפריל 2016

טורנטו הם בדיחה הם עפים סיבוב הבא מול ההיט

איציק 30 באפריל 2016

אתה בטוח שהם עוברים את אינדיאנה?

שמעון 30 באפריל 2016

אני הימרתי לפני הסידרה על 4-3 לטורנטו, כרגע זה עדיין רלוונטי (מוזמן לראות את ההימור לפני הפלייאוף באיזה פוסט פה), לאינדי היה את ההזדמנות לקחת את הסידרה בגיים 5, לא נראה לי שהם ינצחו שוב בחוץ אבל זה סידרה מאד שוות כוחות, כל הקבוצות 2 עד 7 די שוות ברמתן אז שום דבר שם זה לא הפתעה

גיל 30 באפריל 2016

אם הם יעברו את הסיבוב הזה אני חושב שמשהו ישתחרר שם והם יעברו את מיאמי. טורונטו היו ביי פאר אחת משתי הקבוצות הטובות במזרח רק שהם לא מביאים את היכולת שלהם מהעונה הסדירה לידי ביטוי.

שמעון 30 באפריל 2016

עונה סדירה זה משחקי אימון שנינו יודעים את זה וזה לא מדד לכלום.
לאורי ודרוזן הם מאד אוברייטד, במיוחד השני, ולנציונס לא מצליח להשתדרג כבר שנתיים, הם לא יותר טובים משאר הקבוצות ואני חושב שמבחינת שחקנים הם נופלים ממיאמי.

גיל 30 באפריל 2016

זה לא משחקי אימון אלא מצביע בפרוש על יכולת. להפך, במשך עונה שלמה הטבלה די מייצגת. הבעייה היא שלא מביאים את אותה הרמה לפלייאוף.

שמעון 30 באפריל 2016

התכוונתי בדיוק לזה, לרמות המאמץ בכל משחק ומוכנות ליריב לא התכוונתי חלילה שמיניסוטה צריכה להיות ראשונה ו=גולדן מקום 8

תוהה בדרכים 30 באפריל 2016

כחובב NBA, אני מגיע לפלייאוף עם שתי מטרות:

1. לראות פלייאוף טוב, גם ברמת מתח וגם ברמת איכות.

2. שלברון לא יזכה באליפות.

צר לי, אבל הפציעות מרחיקות אותנו מאד משתי המטרות. זה לא בולט בסיבוב הראשן ששתי קבוצות בינוניות מתמודדות אחת מול השנייה, זה יבלוט הרבה יותר בהמשך. הפס שלברון מקבל כל עונה לגמר פשוט בלתי נסבל.

תוהה בדרכים 30 באפריל 2016

בכל הליגה יש רק חמש קבוצות טובות מאד ומעלה. אחת משחקת באזור ללא תחרות והשנייה כבר חוסלה על ידי הפציעות.

ק. 30 באפריל 2016

מצד שני שתיים מהן מתחילות סדרה הלילה, ככה שפוטנציאלית יש מצב בכל שלב מעכשיו סדרה בין שתיים מהחמש

karim the dream 30 באפריל 2016

זה מצחיק בשבילי עד כמה לברון שנוא. אני מבין שהאופי ובלאט מעוררים אנטגואיזם חזק מאוד כלפיו, אבל השחקן הזה פשוט אדיר.
אם קלבלנד "חס וחלילה" יזכו באליפות כשהם עוברים את אטלאנטה, מיאמי וגולדן סטייט או סאן אנטוניו, יש ספק שהאליפות לא תגיע לו? זה לא שיש מסביבו קבוצת על, רחוק מזה. קייירי ולאב הם בורים בהגנה, ובשביל לנצח את סדרת הגמר לברון יצטרך לשחק ברמה של ג'ורדן. אם זה לא מספיק כדי להוריד את הכובע, אני לא יודע מה כן.

איציק 30 באפריל 2016

אתה צודק… ועדיין, הלוואי ויפסיד, ורצוי שעה אחת קודם.
רק הערה: השנים אולי חורים בהגנה אך הם יתרון התקפי אדיר כמעט מול כל קבוצה כך שיש פיצוי.

שמעון 30 באפריל 2016

הגזמת, זה היה נכון לשנה שעברה אבל היום שיהיה לו את קיירי הוא יוכל לשחק פחות טוב, קיירי אנדרייטד מאד הוא שחקן על

ק. 30 באפריל 2016

אני פיספסתי את המשחק הזה כי בחרתי לבחון את טורונטו אינדיאנה לקראת ההמשך.
ומה שאמרת על וייד תופס גם על פול ג'ורג'. מת על השחקן הזה. עם כל הכישורים ככדורסלן יש לו אופי מדהים של צניעות פירגון לחברים ומנהיגות שקטה

שמעון 30 באפריל 2016

פול ג'ורג' שחקן על, ווינר ענק ורוצח, חבל לי לראות אותו מתבזבז באינדי, הוא סוג של פול פירס עכשווי שהתבזבז שנים בבוסטון. תארו לכם את ג'ורג בספרס הוא ככ מתאים לשם

dmc 30 באפריל 2016

בוא נאחד את כל הטופ 20 לסגל של שתי קבוצות וזהו

שמעון 30 באפריל 2016

הלוואי שהייתה ליגה של רק 20 קבוצות

איציק 30 באפריל 2016

ההרחבות מאד פגעו ברמה, אך כנראה מאד הגדילו את ההכנסות.

שמעון 30 באפריל 2016

אין ספק שזה הכל הכסף ולא רחוק היום שיכניסו בית אירופאי לאןביאיי גם, לדעתי זה יקרה בעשור הקרוב, הכסף קובע הכל בסוף.

דורפן 30 באפריל 2016

למה אתה חושב שיש כסף בכדורסל באירופה? בפאריס ולונדון אין עניין בכדורסל ואיש לא יכניס ערים עניות כמו בלגרד או אתונה או איסטנבול לליגה. נשארנו פחות או יותר עם ברצלונה ומוסקבה שהן גם עשירות מספיק וגם אוהבות כדורסל מספיק – עבורן לא ירחיבו את הליגה.

איציק 30 באפריל 2016

אני חושב שגם תל-אביב, אתונה ואיסנבול מביאות כסף. זה שהן לא ניו-יורק או LA, גם יוטה וקליבלנד לא כאלו. הערים האלו הן ערי כדורסל ולמרות המצב הכלכלי, הכדורסל בהן בהחלט יכול לפרוח. לגבי פאריז ולונדון אני לא בטוח שאתה צודק. אם תהייה כבוצה ברמת NBA ויגיעו קבוצות כמו GS, אוקלהומה, SA ואחרות, גם אם רק פעם בשנה לסיבוב משחקים באירופה כמו שעושים בחוף הזני (מזרח או מערב, תלוי בקבוצה), אז גם שם יש סיכוי גבוהה לשוק פורח.

שמעון 30 באפריל 2016

ברצלונה מדריד מוסקבה אולי ת"א ואתונה, משוגעים שם על גדורסל, יבואו מיליארדרים שיקנו את המועדון,קצת שיווק ותוך 5 שנים מקסימום יהיה לך הרבה מאד כסף, ירחיבו אולמוןת והכל, בית אירופאי זה עניין של זמן ואולי יוסיפו לה איזה קבוצה סינית שבכלל יהיה להיט, תמיד יהיו צופים שימלאו אולמות, גם בפריז, עם השיווק של האמריקאים זה יהיה בקלות.
כמו כם כמובן שהקבוצות האלו יהפכו לקבוצות מן המניין עם בחירות דראפט והכל.
תזכור שזה יקרה בעשור הקרוב מהיום לפי דעתי, מיליארדרים סינים רוסים ושייחים כולם רוצים את הכסף שלהם והם רוצים להשתלב בשואו ביזנס.

גיל 30 באפריל 2016

למלא אולם זו בעייה. יש הבדל בין משחק אם קבוצה אטרקטיבית לבין משחק נגד מילווקי כשהקבוצה המקומית גרועה. יהיה אולי אפקט התחלתי חזק אבל רוב המשחקים יהיו לא נגד קבוצות אטרקטיביות. אבל למלא אולם זה רק חלק מהכסף, לא ברור עד כמה האנשים בעיר יקנו מרצ'נייז למשל.

תוהה בדרכים 30 באפריל 2016

גם בלונדון ובטח בפאריז ימלאו בלי בעיה אולם של 20 אלף מקומות עם תשחק שם קבוצת NBA. אני לא חושב שזה יקרה, כי זה לא מעשי מסיבות אחרות, אבל לא זו הבעיה.

אגב, גם בארצות הברית עצמה, אתה רואה בין הפופולריות של הכדורסל לבין מיקום הקבוצות. אין קבוצה בקנטקי והרבה שנים לא הייתה קבוצה בנורת קרולנייה ולעומת זאת יש שלוש קבוצות בטקסס, מדינת הפוטבול. זה עסק.

תוהה בדרכים 30 באפריל 2016

"אם תשחק שם קבוצות NBA".

דורפן 30 באפריל 2016

כדורסל מכללות הוא הרבה פעמים דווקא מחסום בפני האן.בי.איי. אם הוא יותר מדי פופולארי הקבוצה המקצוענית מתקשה למצוא תמיכה.

דורפן 30 באפריל 2016

תוהה ובעיקר שמעון. בית אירופאי לא אפשרי גם אם יהיה כסף וגם אם יהיו מטוסי נוסעים על-קוליים שיאפשרו את הטיסות. כי הקבוצה האירופאית תצטרך לפתוח משחקים ביתיים אחרי חצות כדי להתאים לטלוויזיה.

ההיפך אפשרי במידה מסויימת – קבוצת פרמייר ליג, או נניח קבוצת סופר-ליגה אירופאית (כשתקום) בניו יורק, תוכל לשחק בסופי שבוע בשלוש אחרי הצהריים או מוקדם יותר. בימי השבוע היא תצטרך לשחק בשש – שזה דומה לקבוצות המערב באן.בי.איי

איציק 30 באפריל 2016

אפשר לעשות ביית אירופאי ובית אסיאתי כמו מזרח ומערב. רק בסוף המנצחת של מזרח/מערב תשחק סדרה נגד מנצחת אירופה/אסיה. כיוון שהדראפט יהייה משותף וההעברות מכל מקום לכל מקום, אז אחרי כמה שנים יהיו קבוצות חזקות וקבוצות חלשות בכל מקום והאולמות יהיו מלאים. אם בכל צד של האוקיאנוס יורידו את מספר הקבוצות ל-24 נניח אז אולי יהיו מספיק שחקנים טובים לכום. אחרת חבל על הזמן.

דורפן 30 באפריל 2016

אין שום סיבה לקחת עסק ממקום בו הוא מצליח למקום בו יצליח פחות. הרייטינג באמריקה של סדרת הגמר האזורית בין טוקיו לאיסטנבול יהיה מזעזע.

איציק 30 באפריל 2016

אבל הוא יכול להיות בשמים במזרח אסיה (אם לא בכל אסיה) ובחלק לא קטן של אירופה. כסף זה כסף ולא משנה מהיכן הוא מגיע. אפילו ריח אין לו.

ליאור 30 באפריל 2016

הלוואי הלוואי הלוואי שלא ירחיבו את הנבא מעבר לארהב (וקצת קנדה), זו ליגה עם חסרונות, למרות הכיף שבה, ויציאה לאירופה לא תפתור את הבעיות אלא להיפך (וכן, ברור שזה שיקול כלכלי אבל לי כאוהד מותר ורצוי לקוות). מה גם שזה יוציא את העוקץ מה- National שזו ה-N של ה-NBA. סתם, האמריקאים ימצאו לזה פיתרון ונקבל iNBA או משהו כזה…

גיל 30 באפריל 2016

זה לא יקרה אלא אם כן יחזירו את מטוסי הסילון. הלוגיסטיקה מסובכת מאוד וגם ככה יש יותר מדי משחקים וטיסות. מה שכן יקרה יהיה בדומה לNFL, כמה משחקים במקסיקו ואולי באירופה בפתיחת העונה.

דורפן 30 באפריל 2016

כפי שכתבתי – אפילו הטיסות לא בעיה. אם הקבוצה בלונדון תהיה בגמר – מתי היא תשחק בימי השבוע בבית? אחרי חצות בלונדון?

יהיה שבוע אן.בי.איי באירופה בו ברצלונה, ברלין, פאריס ולונדון ואולי מוסקבה יארחו משחקים. זה מספיק.

אריאל גרייזס 30 באפריל 2016

אם לקבוצות אירופאיות היתה תוחלת זה כבר מזמן היה קורה בתקופת סטרן שממש היה מכור על הרעיון. זה פשוט לא יעבוד. משחק nfl שלוש פעמים בשנה בלונדון זה סבבה, למלא מגרש של 20 אלף צופים 40 פעם בשנה, כל שנה – זה משהו אחר לגמרי. וזה בלי לדבר על הפרשי הזמנים וכו. סתם פנטזיה שעדיף שלא תתגשם

גיל 30 באפריל 2016

בקרוב יהיו כנראה 16 משחקים בלונדון ועוד כמה במקסיקו וסין.

גיל 30 באפריל 2016

זו אכן בעייה אבל עד שתגיע קבוצה אירופאית לגמר זה חלום רחוק. הבעיות הבסיסיות יותר קשות. אין מספיק כישרון לכל כך הרבה קבוצות. בהנחה שקבוצות לא יעשו רילוקשיין אלא יהיה אקספנשן זה אומר עוד 4-5 קבוצות לליגה שגם ככה יש בה פחות מדי כישרון.

אורן המקורי אסלי אורגינלי מספר 1 30 באפריל 2016

קמבה ווקר ופול ג'ורג'.ואוו.איזה שחקנים מרגשים.

dmc 30 באפריל 2016

לגמרי! והחלק הכי כיפי זה שבעוד שבועיים כבר יהיו ריגושים חדשים שישכיחו אותם

Karim the dream 30 באפריל 2016

משחק הפלייאוף הכי טוב עד עכשיו, ומצפה להרבה במשחק מספר 7. וויד עם flashback, איזה שחקן היה יכול להיות לולא נפצע כל כך הרבה.. בשבילי השיא שלו באמצע עד סוף שנות האלפיים טוב משל קובי בראיינט.

גאזה 30 באפריל 2016

שחקן נפלא, ענק והיסטורי. בלי אם ובלי אבל

גיל 30 באפריל 2016

הוא נפלא אבל לא ממש היסטורי. פעם אחת אולי היה השחקן המרכזי באלופה והסדרת גמר ההיא הייתה חרפה שיפוטית.

Shutzi 30 באפריל 2016

רק שאלה: אם קליבלנד (לברון) היו עושים את אותו הדבר למאמן מלאום אחר (נגיד איטלקי או סרבי), גם אז כל כך הרבה מכם היו אנטי קליבלנד (לברון)?

יוסי 30 באפריל 2016

ברור שלא, זה כמו להשוות מצה לפיתה.
אם המאמן המפוטר היה מלאום אירופי אחר, אז אנשים במדינתו (איטלקים, סרבים) היו אנטי-לברון בדיוק כמו שהישראלים עכשיו.

dmc 30 באפריל 2016

השנאה אליו הייתה פה גם לפני בלאט… ולא רק פה

תוהה בדרכים 30 באפריל 2016

אני יכול לכתוב רק בשם עצמי, אין קשר לבלאט. כלומר, ההתנהלות של לברון בכל התקופה הזו הוסיפה ואיששה את מה שחשבתי עליו מראש, אבל אני לא נגדו בגלל פיטורי בלאט ספציפית.

כתבתי פה כבר שבסיפור בלאט יותר קוממה אותי התנהגות התקשורת האמריקאית שמאחורי לפוזה התגלתה כקסנופובית לא פחות ממשה פרימו ואלי סהר.

ניינר / ווריור 30 באפריל 2016

מתעב את לברון לקליבלנד בלי קשר לבלאט ששנוא עלי מעצם היותו מכביסט. לראות את קליבלנד עם בלאט מפסידה זה מבחינתי שתי ציפורים באבן אחת

גיל 30 באפריל 2016

כל שנה יש סדרה או שתיים מעולות במזרח שלא רלוונטיות לזהות האלופה. אז זה נחמד שהן מתחרות אחת עם השנייה והייתי מאוד רוצה ששארלוט ינצחו את הסדרה אבל לא משם תבוא אלופת המזרח. והסיפור של בוש הוא מאוד מעניין. שחקן שרוצה לשחק והקבוצה לא נותנת לו בגלל חשש מנזק רציני למרות שהוא כרגע בריא.

איציק 30 באפריל 2016

יש שחקנים שטובים ל-40 דקות ראשונות ויש כאלו שמגיעים במאני טיים. וויד הוא מהשני… זה עדיין לא אומר שהוא תמיד יהייה לא משהו ב-40 הראשונות.

שמעון 30 באפריל 2016

וויד כבר שנים גמור ולא רלוונטי אז יצא לו משחק נגד שארלוט

איציק 30 באפריל 2016

וויד הרבה זמן מתחת ליכולת שלו בגלל פציעות. הנקודה היא שכאשר הוא מתפקד ולו בצורה סבירה, הוא אחד השחקנים שהיתי שהכדור יהיה אצלו בדקות האחרונות. גם במשחק הקודם הוא זה שהיה צריך לסדר למיאמי הערכה, אבל המשרוקית של השופט לא הוציאה אפילו מהגינה של מארש.

שמעון 30 באפריל 2016

ברור שזה רק בגלל פציעות אבל זה חלק מהמשחק מה לעשות, גם רוז כבר לא פקטור עקב פציעות

שמעון 30 באפריל 2016

אגב לגבי המשחק הקודם לדעתי לא היה שום עבירה במהלך האחרון

איציק 30 באפריל 2016

נשאר חלוקים.

איציק 30 באפריל 2016

משהו לא קשור… עמדת עוזר המאמן ב-GS התפנתה אז אם לבלאט תהיה בחירה האם להיות עוזר מאמן של רמביס או של… תהייה לו החלטה קשה מאד.

שמעון 30 באפריל 2016

הוא יגיע לגולדן, זה היה ברור כבר שהוא פוטר, כבר אז וולטון היה סגור בלייקרס.

גיל 30 באפריל 2016

ואגב, לא זוכר מצב שבו סדרה של סיבוב שני נפתחה יום לפני שכל הסדרות מהסיבוב הראשון נגמרו. די שכונתי הייתי אומר.

גיא זהר 30 באפריל 2016

טלויזיה. לא רצו להשאיר את יום שבת ללא שידור

איציק 30 באפריל 2016

כנאמר, שומרי שבת.

גיל 30 באפריל 2016

זה נשמע תירוץ די טיפשי. הרי ככל שמתקדמים בסדרות יש יותר ימים בלי משחקים. אם כבר, עדיף שישימו את המשחקים מאתמול בק טו בק. פעם עשו את זה.

מתן גילור 30 באפריל 2016

אין בק-2-בק בפלייאוף והלו"ז לכל סדרה ניתן בתחילתה. אי אפשר פתאום לשנות את הלו"ז.

גיל 30 באפריל 2016

היה פעם בק טו בק וברור שזה מתוכנן אבל פגום.

edgecator 30 באפריל 2016

מלך אמיתי, והיחיד מחבורת הבננה בואט שאפשר באמת לאהוב.
והסטפ באק של קמבה הוא אחד הדברים היותר יפים שיש היום בליגה.

Riverman 30 באפריל 2016

אף אחד לא נותן למיאמי סיכוי מול קליבלנד?
ומה אם כריס בוש חוזר?
להזכירכם, הוא היה ספק הנקודות העיקרי שלהם במהלך העונה..

AdamB 30 באפריל 2016

שחקן ענק. ומיאמי ארגון ספורטיבי למופת. כל כמה שנים מעמידים קבוצה תחרותית שכיף לראות עוד
מימי טים הארדוואי את אלונזו מורנינג.

7even 1 במאי 2016

+1

דיזידין 30 באפריל 2016

נראה שאני אוהד לברון וקליבלנד האחרון שנותר פה.
אז נתראה בחגיגה בתום הגמר…

איציק 30 באפריל 2016

גם אתה תחזור בתשובה בבוא העת ;)

איציק 30 באפריל 2016

תיקון חשוב מאד, תחזור למוטב!!!

דיזידין 30 באפריל 2016

ברור, כשלברון יפרוש

איציק 30 באפריל 2016

:-)

איציק 30 באפריל 2016

תיקון חשוב מאד, תחזור למוטב!!!

7even 30 באפריל 2016

ואוו….ווייד…אין מילים…איזה הול אוף פיימר

איציק 1 במאי 2016

אומנם נשאר עוד רבע שלם, אבל כבר עכשיו אני מהמר שמיאמי לוקחת את המשחק השביעי.

Comments closed