לסטר. תיקו

אף אחד לא חגג

פחות או יותר זהו. יונייטד לא תסיים בין ארבע הראשונות ותהיה באיזשהי נקודת התחלה בעונה הבאה. אולי הגביע האנגלי יהיה איזשהי זריקת עידוד לשחקנים הצעירים יותר.

כמה נקודות.

1. יונייטד השיגה העונה כמה תוצאות יפות – ארסנל, סיטי, ליברפול כשפגשה קבוצה בדיוק כמוה. אוסף כוכבים לא מאורגן במיוחד. כשהיא פוגשת קבוצה מאומנת ומגובשת קשה לי לזכור תוצאה טובה. אולי מול ווסט-האם בחוץ בגביע.

2. יונייטד איטית בצורה נוראית.

3. מאמנים יריבים יכולים לתדרך את שחקניהם בכמה דברים פשוטים. כמו שאפשר לתת קרן נגד יונייטד. או שאפשר לתת לרוחו להשתחרר באגף.

ובגלל שצריך להיות גם חיובי:

4. מרשיאל באמת יהיה סופרסטאר עולמי. תנו לו קישור אמיתי והילד יקרע את הליגה.

וזה נכתב לפני המשחק:

medications for autism symptoms

ואן חאל שבר השבוע שיאים חדשים של אי קשר עם המציאות.

בתחילה זה היה זעם אמיתי וחוסר נחת מהניצחון בזמן פציעות על אברטון. שאחרי תקופה ארוכה שימח מאד את צבא האוהדים של יונייטד. היה קטע נפלא בשידור – דקה לפני שער הניצחון כל הקהל של יונייטד קם והשתלט על וומבלי בשירה. את הרגע הזה בחר ואן חאל לסכם בתלונות על השיפוט.

ושלשום כשהתבקש להגיד משהו על האליפות של לסטר החליט ״שזה יותר קל להיות לסטר״ – משהו לגבי שוק ההעברות ועל כך שקבוצות מעלות מחירים כשיונייטד מתעניינת. וגם נזכר שהוא עצמו לקח אליפות עם אלקמר.

אז אנשים חסרי חוש הומור יפרשו זאת כלא נותן כבוד ובכיין וגונב דעת ומה לא… אבל אני רואה זאת יותר כניתוק. לאיש יש חוסר כישורים חברתיים מובנה. מה יותר קל מראיון אחרי ניצחון מרגש? מה יותר קל מלפרגן לאליפות המפתיעה והמרגשת זה דורות בכדורגל העולמי? לא, ואן חאל לא יכול. כי בדקה ה-64 היה איזה אופסייד. כי הצרפתים רצו איזה בונוס על מרשיאל.

אני מאשים את המועדון משתי בחינות.

ראשית, צריך היה להכין אותו לזה. מישהו היה צריך להגיד לו ״לואי, הולכים לשאול אותך על האליפות של לסטר. תגיד שאתה שמח בשביל ראניירי אחרי כל השנים ושזה מוכיח שהפרמייר ליג היא הליגה המרתקת בעולם. לא משנה מה תחשוב אותו רגע- תגיד את זה! אנחנו יכולים להכין לך את זה כתוב אם צריך״.

ושנית, כי זה ניתן לטיפול. אין שום בושה בתרופות. אנחנו לא במערכת החינוך ההולנדית של שנות החמישים. חוקי הסמים בספורט לא אוסרים על טיפול תרופתי למאמן עם בעיות אישיותיות (בתמונה, נדמה לי).

*

בתוך כל הלהג הזה ואן חאל אמר משהו נכון שלא בכוונה. הוא אמר שהעונה הזו לא יותר גרועה מהקודמת. כי הושגה כמות דומה של נקודות (המממ… בשביל זה צריך לנצח את כל המשחקים אבל נניח) למרות שיונייטד שיחקה הרבה יותר משחקים.

ראשית, אני חייב לומר שיונייטד במצב יותר טוב מסוף העונה שעברה בגלל ראשפורד ומרשיאל. אין לתאר כמה אופטימיות השניים הללו יוצרים, בעיקר מרשיאל לדעתי, בתקופה לא קלה. אבל זה לא קשור לנושא וקשור רק קצת לואן-חאל.

שנית, הוא ממחיש כאן את הבעיה האמיתית באי-עליה לליגת האלופות. הכסף – יש המון ממנו. גם המעמד, המותג וכל הקשקשת הזו זה בולשיט. בכלל, פעם אוהדי כדורגל היו מודאגים מהמגן הימני או השוער, אחר כך מהמצב הכספי או מחיר המניה, עכשיו יש לנו אוהדים מודרנים שמודאגים מ״מיתוג״.

הבעיה בעונה בלי ליגת אלופות היא באמת שכל התקדמות היא בלתי בדוקה בתנאי אמת. אתה לא יודע כמה באמת אתה טוב. לאו דווקא מבחינת היריבות שלך מאירופה – אלא בעניין הבסיסי של שני משחקים חזקים  בשבוע.

*

עדיין אפשר להאמין שגורלה של יונייטד כנראה בידיה. למרות שאם סיטי וארסנל ינצחו בכל משחקיהן וגם יסיימו בתיקו ביניהן, שום דבר לא יעזור ליונייטד גם אם תנצח ארבעה משחקים.

המשחק הראשון מהארבעה הוא משחק די היסטורי. הסיפור המופלא של לסטר מגיע לשיא בזכיה אפשרית באליפות באולד טראפורד. אני מעריך אגב שלסטר תשמח לקחת גם נקודה. וזה מעלה שאלה שמישהו שאל אותי אחרי התיקו שעשו ברומיץ׳ בטוטנהאם בניגוד למשחק העלוב של סוונסי בלסטר יום קודם. האם הקבוצות הקטנות ״פותחות רגליים״ עבור לסטר?

אני בטוח שלא אבל בהסתייגות אחת. עוד לא ראיתי קבוצה שבאה למשחק מול לסטר ואמרה ״זאת לסטר. מחנים את האוטובוס!״ או אם לא מחנים את האוטובוס מארגנים איזו תכנית טקטית מיוחדת. ברור, זה היתרון של הקבוצה המפתיעה והחדשה שאיש לא מכיר. אבל על יונייטד זה לא אמור להשפיע. יונייטד משחקת טקטי אפילו מול אולטרינצ׳הם.

אז אצטט כאן אוהד הפועל לוד שהיה חבר קרוב: ״להתלחם! לא לתנת!״.

ההפסד לויאריאל
הטרול שנפל מהגשר

101 Comments

דני שתו מים 1 במאי 2016

הלוואי שוסטהאם עברו אותנו וחלאס עם אירופא
שהאליפות המדהימה הזאת תגמר היום
ושדני שתו מים באמת יחליף סוף סוף את בקהאם

אריק האדום 1 במאי 2016

להזכירך… אנחנו מחפשים מחליף לסקולס (וגם לרוי קין האמת) ולא לבקאהם…

matipool 1 במאי 2016

גם אתם וגם אנחנו היינו מתים לאחד כמו בקהאם בקישור הנוכחי של קבוצותינו .

אריק האדום 1 במאי 2016

בכל יום ובכל שעה

cookie-monster 1 במאי 2016

טןטאלית

אריק האדום 1 במאי 2016

אליפות חוגגים בבית!! שיפסידו היום (אנחנו צריכים את הנקודות) ושיקחו את האליפות במשחק הבא או זה שאחריו.
יונייטד היא הקבוצה הבריטית הגדולה ביותר (בטח באי עצמו) וגרייזס ובני וכל שאר אוהדי עוף החול יכולים להמשיך להתקוטט עם המספר 20 (האמת שעדיף להם להתקוטט קודם עם המספר 19…) וככזו אי לא יכולה להרשות לעצמה שקבוצות יקחו אליפות בהיכל שלה.
nobody fuck with united in the old
בקיצור בהצלחה ללסטר במשחקים הבאים…

אמיתי 1 במאי 2016

לגמרי. למרות הפירגון ללסטר והחייזרות של ואן חאל צריך לנצח את זה. שמתי כסף וכבוד על זה

אריק האדום 1 במאי 2016

כסף יש המון. כבוד זה מה שאבד מאז שהסר פרש… זה בדיוק מה שצריך לעבוד עליו.
אני בונה על זלאטן שיהפוך את היונייטד הזו ליחידה לוחמת. כמו שאריק הגדול עשה ליונייטד ההיא של 92…

יאיר אלון 1 במאי 2016

זלאטן אמור לשכון עם שוויינשטייגר באותו חדר בבית האבות פנסיון מלא או שכל אחד מקבל סוויטה?

אריק האדום 1 במאי 2016

שנה שלו עשויה להאיץ את התהליך של ההתאוששות ובעיקר את ההחזרה של התחושה הזו שכל העולם נגדנו.

אמיתי 1 במאי 2016

יחד עם קאריק יונייטד לוקחת את אליפות הוותיקים בהליכה

היסטוריון ששל ספורט 1 במאי 2016

אם היו אומרים לאוהדי יונייטד שהמנצחת באולד טרפורד ויש אליפות….כבר במחזור ה 36 הם היו חוגגים ובודקים שהיריבה נוחה….כשהיו שומעים לסטר גם הספקנים ביותר היו נרגעים….מי היה יכול לתאר לעצמו שדווקא לסטר היא זו שתהיה אלופה.
הסיפור הקסום ביותר בהיסטורית הספורט בעיני ( יותר מיוון 2004 או דנמרק 92 )?
התחזית שלי תיקו 1 היום ותיקו 1 מחר בלונדון ולסטר אלופה כבר מחר בחצות כיאה לסינדרלה אמיתית.

אריק האדום 1 במאי 2016

דנמרק 92 היה יותר קסום בגלל הרקע ובגלל שזה היה קצר ממש והירואי באמת.
לסטר אלופה ראויה אבל הסגנית שלה היא טוטנאהם…
חות מארסנל עם המקום השלישי כל שאר הקבוצות נמצאו הרחק מהמקום הריאלי שלהן.
אוקיי גם ליברפול נמצאת במקום הריאלי שלה…

היסטוריון ששל ספורט 1 במאי 2016

אתה יכול להגיד זאת על אנגליה וצרפת שהודחו בבתים או איטליה שלא התחילה את הטורניר.
היה הרבה קסם בדנמרק 92 אבל קו המחשבה היה בטורניר גביע הכל יכול להיות …ובאמת ראינו את הפועל רמת גן ( פעמיים ) ,סכנין ועוד לפני כן לוד ויהוד עושות זאת או ביבשת את פורטו או יוון .
אבל לראות אלופה לאורך טורניר שלם ?
גם את החולשה של הגדולות איני מקבל 3 קבוצות בשמינית גמר הצמפיון ועוד אחת שעדיין במפעל בשלב חצי הגמר ולא הזכרתי את ליברפול.
בקיצור סנסנציה שאין שנייה לה ( מאז ימי ורונה בהם אין לי זיכרון מספק ).

אריק האדום 1 במאי 2016

הגבת רק לגבי ה"קסום יותר"… (:

אמיתי 1 במאי 2016

אני יודע שזה כבר נדוש וזה אבל וולבאק נכנס אתמול קצת אחרי המחצית ופשוט העיר את ארסנל וגם כבש גול. כרגע אין לנו כזה שחקן קלאץ על הספסל. בלי קשר שהחילוף הראשון של ואן חאל הוא מגן ימני או קשר אחורי..

אריק האדום 1 במאי 2016

את יכול לקרוא לילד בשמו… סולשיאר (אגב היה ואן חאל זרק אותו ללברקוזן)

יאיר אלון 1 במאי 2016

בהתאם לעונה של הסיטי וארסנל אני מניח שאלה עוד יאבדו נקודות לא רק במפגש בניהן שמחייב איבוד נקודות לפחות של אחת מהן. לצערי בהתאם לעונה שלנו אני לא חושב שננצח את כל המשחקים כולל זה של היום בו אנחנו פוגשים קבוצה עדיפה עלינו בהרבה.

אני מקווה שנפיק לקח מהאליפות המרגשת הזאת שבדרך של לסטר והוא שרכש יוקרתי אינו חזות הכל.
(היית מצפה שאחרי שנים כה רבות תחת שרביטו של פרגי נבין את זה, אך מסתבר שלא כך הדבר)

לסטר רכשה בקיץ בסה"כ 3 שחקנים מהותיים (לא כולל הות' שהושאל אליה כבר בעונה שעברה): פוקס, אוקאזקי וקאנטה. כולם מליגות בכירות אבל אף אחד מהם לא איזה שחקן על או בקיצור הם לא קנו את דה בריינה או תיאגו סילבה.
מסתכל על ההרכבים של לסטר במשחקי ההכרעה בעונה שעברה והשנה ובאמת ניתן לראות שם יציבות כאילו מדובר בהפועל ב"ש המנסה להקפיץ את עצמה מהסגנות למקום הראשון.

מקווה שנלמד שלא תמיד צריך לטרוף את הקלפים ולבצע מהפכות בסגל ולא חייב 11 סופרסטארים בהרכב כדי להצליח. לפעמים אפשר לחבר את השחקנים שיש לך, לעזור להם להשתפר והכי חשוב לשחק את הכדורגל המתאים. לטווח הקצר יותר מקווה שנצליח לחלץ 1-0 ולדחות להם את החגיגות למשחק הבית נגד הטופיז.

no propaganda 1 במאי 2016

האמת פוקס הוא שחקן טוב מאוד(לא ברמה של דה ברוינה), לא לגמרי ברור לי למה שאלקה שחררו אותו וגם למה הוא הגיע ללסטר ולא לקבוצה טובה יותר אפריורי.

יואב דובינסקי 1 במאי 2016

כשהוא רוטן, הוא אחד האנשים הכי מצחיקים שיש. מנותק לחלוטין מהכל.

אריק האדום 1 במאי 2016

אנחנו פשוט לא הבנו את הסר כל השנים… ופתאום בא מישהו עם אנגלית רהוטה אז נראה לנו שהוא מנותק (:

הפלפלון 1 במאי 2016

מישהו פה יודע איפהאפשר לראות את המשחק בסלולר?

בוריס 1 במאי 2016

ואן חאל אחראי בלעדית לקריירה של המוני שחקנים ברמה עולמית שקיבלו הזדמנות רק אצלו ואני לא מדבר רק על ילדי יונייטד שמככבים תחתיו אלא גם על ילדי איאקס האגדית ושחקנים כמו תומאס מולר ודויד אלאבה שואן חאל היה היחיד שראה בהם משהו. להגיד שלואן חאל יש חלק קטן בהצלחה של מרסיאל זה פשוט מגוחך. זה נכון שהוא לא בנה נכון את הקבוצה בקיץ אבל מפה ועד חירוב שמו יש פער עצום. הכישלון שלו השנה לא מאפיל על כל ההישגים המדהימים שלו בקריירה בכל קבוצה שהוא אימן וגם בנבחרת.

יוסי מהאבטיחים 1 במאי 2016

זו תגובה כל כך נובמבר 2015…

אנונימוס 1 במאי 2016

קצת מזכיר את ארז אדלשטיין. שני חולי נפש מדופלמים

יוסי מהאבטיחים 1 במאי 2016

דורפן, בהכירך את LVG, אתה רואה סיטואציה שהוא מוכן להקריא מתוך דף מסרים (!!!) משהו שנוסח עבורו ע"י מחלקת היח"צ של היונייטד?
ביום שזה יקרה תתקשר אלי לספר ותשאיר הודעה, אני אהיה בדרך לחופשת סקי בגיהנום רכוב על חזיר עם כנפיים…

תוהה בדרכים 1 במאי 2016

בשורה התחתונה, יונייטד יכולה לסיים עונה עם גביע ועונת ליגה לא מבריקה, אבל לא שונה מהותית מזו קבוצות כמו סיטי וארסנל שעדיפות עליה על הנייר (בטח סיטי). שלא לדבר על צ'לסי. הכישלון של יונייטד מתמצה בעיני בשני מישורים:

1. היא קבוצה נורא נורא משעממת ולא מרגשת. אם ליברפול לא יזכו בליגה האירופית העונה שלהם תהיה (אובייקטיבית) כישלון יותר גדול משל יונייטד. ועדיין, אוהדי ליברפול יוכלו להסתכל על העונה הזו ולהיזכר בלא מעט רגעים מהנים ומרגשים. לאוהדי יונייטד אין רגעים כאלו.

2. הכישלון באירופה. ואין פה מצב של הדחה בנוק אאוט מול קבוצה נחותה בגלל יום נתון גרוע או חוסר מזל, אלא יכולת נוראית מהרגע הראשון ועד האחרון, למרות ההגרלות הכי נוחות שאפשר לקבל.

אתם יודעים, אם הכדורגל משעמם, אז לפחות שיביא תוצאות.

תוהה בדרכים 1 במאי 2016

עוד כישלון הוא שאתה לא רואה שום מגמת שיפור. בליברפול כן רואים מגמה כזו.

Fred the red 1 במאי 2016

+1

אריק האדום 1 במאי 2016

הרגע הכי מרגש (וכנראה היחיד עד כה) העונה היה הריצה של מרשיאל לקהל בחצי גמר

דרור בר-נור 1 במאי 2016

וכול הגולים של ראשפורד.

ערן (המקורי) 1 במאי 2016

יונייטד של ואן חאל ״משחקת טקטי אפילו מול אולטרינצ׳הם״…
משפט השנה!

no propaganda 1 במאי 2016

אני מאוד חלוק לגבי המשחק הזה. מצד אחד קשה להיות נגד סינדרלה כמו לסטר, מצד שני האפשרות שסיטי או ארסנל לא יהיו בליגת האלופות בשנה הבאה כל כך קוסמת שאני שההיגיון אומר עדיף יונייטד וצ'לסי כבר יעשו את העבודה מחר.

דני שתו מים 1 במאי 2016

באופן תיאורטי, סיטי 180 דקות מלהיות האלופות בשנה הבאה

no propaganda 1 במאי 2016

זה נכון. מה גם שאני מאמין שאם זה יגיע לסיטי נגד ארסנל על מקום לאלופות ארסנל תשאר בחוץ(שזה גם מאוד ישמח אותי) אבל עדין יש תקוה :)

מתן גילור 1 במאי 2016

רונן, אני מאוכזב. קראתי את המשנה וציפיתי לטור על רפי גינת.

גיא זהר 1 במאי 2016

הגנה! נאומובסקי פנוי!

יואב מקטמון 1 במאי 2016

יופי נדב!!

אריק 1 במאי 2016

.סאגה נורן בגבר הולנדי. מינוס הלוק והצורך לומר אמת .

גל ד 1 במאי 2016

היידה לסטר, אוטוטו לוקחים דאבל.

אריק 1 במאי 2016

כולם יורדים על פלאייני (די בצדק) אבל רוחו הוא מהגרועים שהופיעו עם החולצה של יונייטד. הוא ממש היסטורי בעניין הזה. וכמובן באנקר. איפה הררה אגב? משחק מהר מדי.
מתי יילך כבר המאמן העלוב הזה?

אריק 1 במאי 2016

נגמר השקר של ליגת האלופות. חבל שלסטר לא ניצחה.

Fred the red 1 במאי 2016

לא יודע אם חבל אבל אכן נגמר השקר

יאיר אלון 1 במאי 2016

חגיגות אליפות מולך זו תמיד חוויה לא נעימה על אחת כמה וכמה במגרש הביתי. עם כל הכבוד ללסטר שיחגגו מול מישהו אחר.

משחק טוב של הרבה מלחמה, ב-30 הדקות הראשונות אפילו נראינו כמו קבוצה טובה אך זה לא הספיק ולצערנו כנראה שחלום הצ'מפיונס ליג בעונה הבאה תם.
מאוד מאכזב. חבל שלא ניצלנו את ההלם בו שחקני לסטר היו בפתיחת המשחק, אך זה מה שיש לנו להציע בעונה הזו.

נסתער על פאלאס.

לגבי לסטר אשמח לראות אותם לוקחים אליפות, ז"א זוכים בה אחרי ניצחון על אברטון ולא בגלל איבוד נקודות של הספרס מול הבחורים של אברמוביץ'.

no propaganda 1 במאי 2016

דווקא נראה שצמצמתם פערים :)

אריק 1 במאי 2016

הבעיה שהעונה תכף נגמרת ויונייטד לא פייבורטית בשום צורה מול ווסטהאם. אבל עם נצחון על יונייטד במשחק ההשלמה הפער מהסיטי יהיה שתי נקודות… לך תדע. לסטר ושלוש לונדוניות שהן לא צ'לסי בצמפיונס…

no propaganda 1 במאי 2016

זה בכלל יהיה אידיאלי אבל אני מוכן להסתפק ביונייטד, כל עוד סיטי יישארו בחוץ

אבו צ'יצ"ריטה 1 במאי 2016

נגד אולטרינצ'הם היה לנו יתרון רציני באחזקת הכדור!

Fred the red 1 במאי 2016

לכל מי שהאמין שיונייטד תנצח את כל 5 המשחקים עד סוף העונה.. זה סופו של כל בלון הולנדי נפוח

יוסי מזרחי 1 במאי 2016

אני לא רוצה לכתוב מה עובר לי בראש על ואן חאל.
אני רק מאחל לו פרונקל בתחת.
כזה שלא מתרפא.

יאיר אלון 1 במאי 2016

אתה ודאי חושב שאני עיוור שאני עוד רוצה לראות את ואן חאל באולד טראפורד אבל אתה מבדר אותי בעיוורון שלך.. הרכב טוב, חילופים טובים לא מצפה ליותר.

סימנטוב 1 במאי 2016

נעזוב את זה שהוא מנותק (דה חאה לא זכה באליפות וכאלה) ונעזוב את הניטרול של השחקנים והמשחק הפסיבי שלנו. לא תקבל מואן חאל יותר וזה לא מספיק

יוסי מזרחי 1 במאי 2016

אתה לפחות עם מצב רוח,גם זה משהו.
בשנה הבאה תבין גם אתה מה ההבדל בין קבוצה עם מאמן לבין קבוצה עם ואן חאל.
זה לא ענין של עיוורון של מישהו זה ענין של הבנה בסיסית ועל זה אנחנו חלוקים. אתה מאמין בו ואני מאמין במציאות.

אריק 1 במאי 2016

תכף יבואו מומחים ויסבירו שהוא השפיע על המשחק בשלהי שנות ה70.
התהליך הושלם אני מתעב אותו יותר מהקודם.

נולי 1 במאי 2016

ראיתי את המשחק. היה די משעמם. יונייטד משחקים ללא שום יצירתיות וברק. שוב ושוב מגביהים כדורים לכיוון שני התרנים של לסטר. עושים את אותה טעות בהגנה (רוחו כאילו שומר ומאבד את מורגן, שגבוה ממנו בחצי מטר). משחקים אחורה ולרוחב. מוזר שזה מה ששחקנים בטופ העולמי מצליחים להפיק מעצמם.

יעקב 1 במאי 2016

טוב. לפחות עכשיו נפתרנו מהאידיוט ההולנדי
ואיתו ילכו העילויים שלו. ..רוחו…פלאיני…מאטה. .ממפיס…..והעיקר רוני…השחקן הכי אובריטד בשלוש השנים האחרונות

עדיף לפטר אותו לפני הגמר…או לפחות להודיע על מחליף..הוא עוד ינפנף בהישג הזה של גביע.

תוהה בדרכים 1 במאי 2016

מי שחושב שקבוצה יכולה להיפטר משמונה-עשרה שחקנים די מרכזיים בקיץ, די חי בסרט בעיני. הרי מישהו צריך לרצות את השחקנים הללו ולרצות אותם מספיק בשביל לשלם עליהם סכום סביר. במידה ואתה מוותר עליהם בגרושים, תקציב הרכש שלך יצטרך להתחלק בעשר במקום על שלושה-ארבעה שחקנים איכותיים. וזה בעידן שבו פאקינג ג'ון סטונס עולה 50 מיליון פאונד ואין לךליגת אלופות למשוך כוכבים גדולים.

אתה מסתכל על מאטה למשל. מי ישלם עליו 25-30 מיליון פאונד- שגם זה מייצג הפסד של 50 אחוז על סכום הרכישה שלו? אולי קבוצת מרכז טבלה באנגליה יכולה לשלם את זה, אבל הוא לא ילך לשחק שם. האופציות היחידות שאני מצליח לחשוב עליהן אלו הקבוצות ממילאנו או ולנסיה וגם זה בספק.

יעקב 1 במאי 2016

לא 8 שחקנים…יותר בכיוון של 5

רוחו. פלאיני.. רוני יהיה להיט באמריקה. ממפיס צעיר. יהיה לו ביקוש.. מאטה יחזור לספרד.

תוהה בדרכים 1 במאי 2016

אהבתי שהפרשת את רוני. הוא יודע מזה?

שוב, יש פה שלושה צדדים: הקבוצה שרוצה למכור, השחקן והקבוצה המוכרת. למעשה, ארבעה כי גם אם קבוצה רוצה למכור למכור, קבוצה שנייה רוצה לקנות והשחקן מוכן לעזוב, עדיין צריך לסכם על מחיר וזה לא פשוט. 10 מילייון פאונד+ אלו סכומים שמחוץ לאנגליה לא נהוג לשלם אותם על בררה שאתה רוצה להיפטר ממנה.

תוהה בדרכים 1 במאי 2016

הקבוצה הקונה כמובן היא הצד השלישי.

יעקב 1 במאי 2016

קודם כל חלק מהשחקנים יכול להמשיך לשחק באנגליה. פלאיני באברטון למשל. נכון בחצי מחיר אבל הוא "נתן שרות" 3 שנים.
גם רוחו יכול לשחק בקבוצה חוטבת עצים…או באיטליה. אגב הוא עלה מעט יחסית …15 תקבל עליו 10..
רוני…הוא מותג …מתאים לסין או אמריקה כי מבחינת כדור רגל כבר כמה שנים לא נשאר כלום

דורפן 1 במאי 2016

זה לא כל כך משנה – כי ליונייטד יש כסף וגם עדיף לה לא להוציא כסף ענק.

מלבד העובדה שבסיטואציה מדוייקת הרבה שחקנים יכולים לתת יותר. לא זורקים שחקן כמו ממפיס ובגיל שלו לפני שנותנים לו עוד הזדמנות. גם בלינד יכול להיות נכס כשחקן מחליף בהרבה עמדות בסגל ולא בתפקוד ההזוי כבלם.

קשר מרכזי בטופ עולמי ובלם לידי סמולינג וכל הקבוצה הזו כמו שהיא נראית אחרת לגמרי.

אבו צ'יצ"ריטה 1 במאי 2016

בוא לא נשכח שבלינד גם שיחק היטב כמגן לפני ההרפתקאות הנוכחיות. שחקן כזה הוא נכס בסגל

Danny - Long Island 1 במאי 2016

באם לא ניפטר מ5 שחקנים, נשאר עם נכס שנקרא מקום 5

תוהה בדרכים 1 במאי 2016

זה כן משנה. כי גם אם יש לך כסף, יש הבדל בין להוציא אותו על שמונה שחקנים או על ארבעה.

אנשים לא מבינים שהעלייה בסכומי הרכש התקזזה ויותר עם העלייה במחיר השחקנים. תחשוב על זה שבקיץ 2010, היית יכול להביא את דוד סילבה ודוד וייה ב70 מיליון אירו. כיום שחקנים בסדר גודל דומה מהליגה הספרדית- נניח גריזמן וקוקה- יעלו יותר מפני שניים (אני לא חושב בכלל שהם ירצו לעזוב, אני כותב ברמת עיקרון).
ואלו עוד שחקנים מוכחים ברמות הכי גבוהות בקבוצה מהטוב האירופאי, שיהיו בקיץ שחקני הרכב בנבחרות מובילות. תחשוב כמה יעלו שחקנים כמו בארקלי וסטונס אחרי עונה נוראית של אברטון.
באקלים הנוכחי קשה מאד להחליף שמונה שחקנים, גם לקבוצה עשירה ובטח בשוק האנגלי.

נכון שהעונה הנוכחית אובייקטיבית לא מייצגת את היכולת של הרבה משחקי יונייטד, אבל מחיר השוק מייצג את תפיסה לגביהם כרגע.

Danny - Long Island 1 במאי 2016

להיפטר מ: רוחו, קריק, לינגארד, מאטה, ולנסיה, וכמובן LVG

Danny - Long Island 1 במאי 2016

שכחתי את פלייני

אמיתי 1 במאי 2016

שכחת גם את האפסנאי והמעסה. והילדי כדורים גם

Danny - Long Island 1 במאי 2016

האפסנאי והילדים יכולים להשאר

ניק 1 במאי 2016

לינגארד? באמת? מכל תצוגות הביזיון שהשחקנים האלה נתנו השנה דווקא אותו?
בוא תחשוב שוב ותראה אם תגיע לאותה מסקנה גאונית עוד פעם

Danny - Long Island 1 במאי 2016

מהיר, כן. חושב, לא. הוא קיצוני העתיד של יונייטד? יש גרועים ממנו בהרכב כרגע? כן. עם הצוות הקיים, מקום חמישי הוא מקום ריאלי

עידוקוליס ליפשיץ 1 במאי 2016

הייתי מחכה עם ההכתרה של מרשיאל (וגם ראשפורד). גם את עדנאן מיהרת להלל ולשבח.
בוא נראה אותו נותן שנתיים-שלוש מרשימות לפני שמדברים עליו במונחים של סופרסטאר. עולמי.

ניק 1 במאי 2016

ההבדל הוא שאת ינוזאי הללו אחרי 2 משחקים לא רעים.. מרשיאל מעולה עונה שלמה.. אבל ברור שכמו שזה יכול להגמר בהנרי הבא זה גם יכול להגמר ברוסי הבא

דורפן 1 במאי 2016

לינוזאי יש את הכשרון של שחקן עולמי. מי אשם? אולי הוא, אולי המנג׳ר.

מרשיאל כבר פותח לא מעט משחקים בנבחרת צרפת עם קו חלוצים בכלל לא רע. זה סיפור שונה לחלוטין.

עידוקוליס ליפשיץ 1 במאי 2016

http://debuzzer.com/dorfan/15545/

שים לב גם לתאריך שבו פורסם הפוסט הזה. תחילת העונה, אוקטובר.

יכול להיות ששניהם יהיו סופרסטארים. יכול להיות ששלושתם. לי זה כרגע לא ממש נראה ככה. ימים יגידו.

דורפן 2 במאי 2016

עם ינוזאי עשו כל טעות אפשרית. אין גבול למה שאימון רע יכול להשיג. אילו שחקנים מתקדמים תוך כדי החלפת מאמנים, שיטה, שחקנים סביבם וגם השאלות. למרשיאל זו לא עונה ראשונה טובה. נדמה לי שהוביל את כל בני העשרה באירופה בהבקעה שנה שעברה.

Yair 1 במאי 2016

תהייה: אם יונייטד מסיימת מקום 5 וסיטי אלופת אירופה, יונייטד בצ׳מפיונס?

תומר ש 1 במאי 2016

לא

אריק 1 במאי 2016

ואם ווסטהאם?

תומר ש 1 במאי 2016

אין צורך בשחרור המוני של שחקנים. הסגל לא רע, אם קלופ היה מגיע אלינו במקום לליברפול היינו זוכים השנה באליפות. יש צורך במאמן חדש ו2-3 שחקנים טובים לעמדות הנחוצות. שחקנים שהיום שולחים אותם לאלף עזאזל יכולים להביא תועלת רבה תחת מאמן אחר וכחל מהרוטציה.

אמיתי 1 במאי 2016

הגזמת עם אליפות עם קלופ אבל אתה צודק בשאר. כמו שזה בעייתי להחליף מנג׳רים כמו אייפונים ככה גם עם שחקנים. צריך קצת פרספקטיבה ומנג׳ר אחר

תומר ש 1 במאי 2016

כמובן שזו רק תחושה אישית שלי שלא ניתן להוכיח בשום צורה, אבל זוהי תחושתי.

איתי 1 במאי 2016

למה סיטי חייבת לגרום לנו להרגיש יותר רע?

Danny - Long Island 1 במאי 2016

כי הם שונאים אותנו…

אריק האחר 1 במאי 2016

לא להאמין
פחדתי שיונייטד תתן גול בדקות האחרונות.
ומשהו רע יקרה ללסטר במשחקים האחרונים.
איזה אופי וחוזק יש לקבוצה הזאת .
מרחיקים לה את הסקורר בזמן אמת והיא משווה בדקה האחרונה.
היום בזמן אמת שוב הראתה אופי למרות הפיגור
למרות ההרחקה ולמרות של יונייטידי היה על מה לשחק.
שמייכל האבא לא צריך להתבייש יש יורש ראוי ואני חושב שהיסטורית באנגליה זאת פעם ראשונה שאב ובן באותו תפקיד לוקחים אליפות .
ורק קאנטונה נראה עצוב כמו הקבוצה שלו לשעבר.
והמאמן שלנו אדם קטן מאד עם התגובות הלא מפרגנות שלו.

Danny - Long Island 1 במאי 2016

הוא עדיין המאמן? לא יאומן

cookie-monster 1 במאי 2016

יש להם את המנטליות אין ספק

2V 1 במאי 2016

לפחות הוא לא משעמם מחוץ למגרש

חיים הצהוב 1 במאי 2016

מגיל קטן משחק של היוניטד היה חוויה, במיוחד בעונת הטרבל, כמעט כל משחק הם היו סופגים ראשונים רק בשביל להחזיר רבעייה או אם המצב מסתבך להכניס את סולשאר שייתן צמד מהיר, זה היה הכוח של יוניטד והסיבה שכל ילד ישראלי אהד אותה.
המשחקים העונה פשוט בלתי ניתנים לצפייה, הכי רחוק מיוניטד המלהיבה שלעולם לא מוותרת שרובנו גדלנו עליה.
לא הצלחתי לראות משחק שלם העונה פשוט משחקים נוראים

אבו צ'יצ"ריטה 1 במאי 2016

אלה שרוצים להשליך חצי קבוצה גם ירדו על ההחלטה של הסר להביא את דה חאה…בואו נרגיע קצת. משחק בינוני מול קבוצה מצויינת (להזכירכם את המיקום שלה בטבלה? ) אחרי אחלה משחק בחצי הגמר. יש הרבה עתיד. קצת סדר וקצת שדרוג מבחוץ ויש למה לצפות לעתיד. בינתיים שיביאו גביע, ניפרד מואן חאל המטורלל וקצת לקחת אויר לא יזיק

תוהה בדרכים 1 במאי 2016

ליונייטד יש עדיין סיכוי לא רע בכלל לטופ 4. לסיטי נשארו שני משחקים. הראשון הוא נגד ארסנל שצריך לזכור לגביו שני דברים: א. שמדובר על מאבק על הטופ 4 ללא סיכויי אליפות, ארסנל לא רואים בעיניים. ב. המשחק הזה ישוחק בשבת אחרי משחק בברנבאו ביום רביעי שיסחוט את סיטי (קבוצה לא צעירה) פיזית ובל קשר לתוצאה גם מנטלית- או שתהיה אופוריה או שהיה דיכאון.
סוונסי במחזור גם רחוק להיות ניצחון בטוח.

התחושה שלי היא ששלושה ניצחונות יספיקו ליונייטד לטופ 4 (כלומר שסיטי לא ינצחו את שני המשחקים שלהם). המזל הגדול של יונייטד הוא שפלגריני נמצא בעמדה שהעונה הבאה לא מעניינת אותו והוא יכול לשים את כל הביצים בסל של ליגת האלופות.

ניק 2 במאי 2016

מספיק שסיטי לא ינצחו רק משחק אחד (בהנחה שיונייטד מנצחת את כל ה-3). אגב אם סיטי מפסידה לארסנל, יונייטד-ווסטהאם הופך להיות גמר גביע על מקום בליגת האלופות!

אני במקום פלגריני בכלל מעלה הרכב נוער עד סוף העונה, רק כדי לגרום לפפ לבוא לקבוצה מחוץ לאלופות :)

תוהה בדרכים 2 במאי 2016

נכניס את זה לפה.

יש סיבה הגיונית שערוץ הספורט לא משחק מספר 7 באחד הנכסים הבודדים שנשארו לו? מדהים איך הם תמיד מנסים לעשות את המינימום עבור הצופה.

תוהה בדרכים 2 במאי 2016

"לא משדר".

רפאל 2 במאי 2016

זה לא מאותה סיבה שצ'רלטון לא שידרו את טוטנהאם-לסטר במחזור ה 21 ( שגם אז חשיבות המשחק היתה ידועה לכולם ובדיעבד, איך לא, היה המשחק שקבע את הטון והכריע במידה רבה את המירוץ בין שתי המוליכות ).
אבל זה לא הגשם שמפריע ללווין….

גיסנו 2 במאי 2016

כי צריך לפנות מקום בלוח השידורים לכל התכניות סיכום למשחק מס' 7 ב 8 שידורים חוזרים כל יום

תומר ש 2 במאי 2016

אני עוקב אחרי שידורי ה-NBA של ערוץ הספורט לאורך כל השנה, ואין לי דרך להסביר את בחירת השידורים המזעזעת שלהם, חוץ מהאפשרות שהם קנו את חבילת המשחקים הזולה ביותר.

Alon 2 במאי 2016

מצטער, האליפות המרגשת ביותר בכדורגל העולמי היתה זו של אתלטי בעונת 13-14. סגל של 36 מיליון יורו, מול שתי מפלצות על שמתאטאות בקלות את כל הליגה האנגלית וכבונוס ריצה היסטורית בליגת האלופות…
לסטר מרגשת והכל, ומי כמו האנגלים לא ינצלו את זה כדי לנפח את הסיפור, אבל הזכייה שלה זה פשוט יותר צירוף מקרים מאשר יכולת מפחידה. בספרד הם היו מסיימים מתחת למקום השביעי.

ר.בקצה 2 במאי 2016

ההתפרקות שלהם בגמר ליגת האלופות הייתה מרגשת פי כמה וכמה

Alon 2 במאי 2016

חוץ מזה שזה הוסיף לרומנטיקה של המסע שלהם, ליגת האלופות הייתה רק בונוס. אף אחד לא ציפה מהם לכלום, אתה בטוח זוכר איך הם פירקו את מוריניו ושכירי החרב שלו.

וגם באותו גמר, הם הובילו בלי ארדא ובלי קוסטה. למעשה שיחקו בלי התקפה בכלל. אז בטח שהם יפלו מהרגליים. תגיד, יש לך בכלל מושג בכדורגל או אתה סתם טרול מצוי מואלה וואן?

Comments closed