אוקלהומה את הראשון

בלי אמונה גולדן סטייט לא הייתה אוכלת אותה

Russell_Westbrook_2012_USA

לקראת הסיום כשהניצחון היה כמעט בכיס, הראתה הרשת המשדרת קליפ מחדר ההלבשה של הת׳אנדר במחצית. בילי דונובן אמר ״היינו במצב הזה המון פעמים ויצאנו ממנו. בואו נחתוך בהובלה״.

לדברים שאמר דונובן אין הרבה כיסוי סטטיסטי. הת׳אנדר איבדו הכי הרבה יתרונות של רבע אחרון העונה. אבל הם ממחישים את הדרך שעשתה הקבוצה. הם כבר מאמינים לעצמם, ומאמינים לדונובן. תפקידו של דונובן הוא לא לספק מידע סטטיסטי מהימן אלא לגרום לאמונה עצמית.

וכל זה התגלם בראסל ווסטברוק. יותר משאני מתרשם ממשחק ההתקפה המפלצתי שלו במחצית השניה, אני מתרשם מכך שעשה זאת אחרי פתיחה מאד חלשה למשחק.

הווריורס מאז חזרתו של קארי נראים לפעמים כמו הקבוצה הטובה בעולם אבל גם במשחק מול פורטלנד וגם מול אוקלהומה היום נחשפה קצת עצבנות. תגובה לא טובה לסיטואציות צמודות. לפעמים בספורט (ברצלונה-אתלטיקו) אלו תופעות הלוואי של מיעוט הפסדים ומשחקים קשים.

טורפים
לג בעומר (ב) - על מה צמים בלג בעומר

55 Comments

אופיר 17 במאי 2016

יהיה מדהים אם אוקלהומה תלך עד הסוף!

שמעון 17 במאי 2016

זה לא יהיה מדהים הסיכויים שלהם בתחילת העונה היו כ-18%, יש 4 קבוצות בליגה קאבס ספרס אוק וגולדן, כל השאר לא ברמה הזאת. באוק משחקים 2 מ4 השחקנים הטובים בעולם, אז סיכוייהם נמוכים אולי בעולם ההימורים יחסית לגולדן ספרס וקאבס אבל זה לא כמו טורנטו למשל.
לאוק יש את היכולת לקחת אליפות ותמי היה להם. אנשים שוכחים שמאז הגמר ב2012 ועד היום כל פלייאוף נפצע שם כוכב אחר, ראסל, דוראנט ואיבאקה ולכן הם כשלו, אם הם היו בריאים ייתכן שגם היו אלופים כבר. זו לא הפתעה, זה יהיה הישג ענק אבל לא הפתעה, עם דוראנט וראסל אין הפתעות.

אופיר 17 במאי 2016

אני מסכים איתך: התכוונתי ל-"מדהים" במובן של "משמח", לא "מפתיע".

ניק 17 במאי 2016

אחרי שכולם הפכו את ג"ס לקבוצה הטובה בהיסטוריה, המילה "הפתעה" לא תוכל לתאר טוב יותר את ההשיג של האלופה שהיא לא ג"ס.

פורד פרפקט 17 במאי 2016

ובמקביל שום מילה על לסטר

אדם 17 במאי 2016

במחצית הראשונה זה הרגיש לא כוחות. מעניין אם למישהו יש ניתוח מקצועי להבדל בין המחציות. מה גרם לכך שהרכב שני הגבוהים של אוקלהומה הפסיק לתת לגולדן להגיע לטבעת ומה עצר את התנועה בהתקפה שלהם.

שמעון 17 במאי 2016

במילה אחת מומנטום. לא מחדש כלום, אני הרגשתי את שינוי המומנטום במהלך של דונובן לעשות האק א אזילי, ישר קר הוציא אותו אחרי זה ואחרי זה היה עוד האק על אדאמס שתקע את שניהם. טיפה חוזר ריכוז, ראסל חזר לעצמו וקלע והופ זה נמחק, אחרי זה גולדן הימרו על וויטרס והוא שם 2 סלים גדולים.
מה שצרם לי לעין זה היכולת ההגנתית הנוראית של קנטר, כל הסלים של גולדן היו עליו, לא חושב שלאוק יש פתרונות לזה. לאוק חסר ספסל, החמישייה טובה מאד אבל אין ספסל, אין מי שיוביל כדור חוץ מראסל שזה מביך, אין סטופר הגנתי שיבזבז אנרגיות על קרי במקום שראסל יבזבז עליו אנרגיות.
ראו שראסל לקח את המאצ אפ הזה אישי לפי האינטנסיביות ההגנתית שלו.

shadow 17 במאי 2016

גולדן נראו זחוחים בתחילת המחצית השניה. התחילו לזלזל.

קיבלו שיעור שהם יכולים לצאת ממנו גם ל4-1 מוחץ או להתרסק ברעש גדול כמו ס"א.

לדעתי זו תקלה והם יתגברו על זה אבל אוקלהומה היא קבוצה קבוצה ועושה רושם שסוף סוף יש שם מאמן בניגוד לליצן הקודם שבזבז שנים נהדרות. אני לא יופתע אם הם יעברו יש להם את המצאפ' הכי טוב על קרי. גם במהלך העונה הנצחונות שלהם היום מאוד צמודים.

אדם 17 במאי 2016

מה שאתם אומרים אולי נכון אבל מרגיש לא מספק, בטח לא ברמות האלו. קאנטר ממש חור אבל במחצית הראשונה כל פעם שהוא היה על המגרש עם אדאמס גולדן הגיעו לטבעת על אחד משניהם, זה קרה הרבה פחות במחצית השנייה. מעבר לזה שהיו כמה מצבים שגולדן פשוט הפסיקול מסור את האקסטרה מסירה בשביל לקבל מצב ממש חופשי ואני לא מצליח להבין אם זה איבוד ריכוז או משהו שאוקלהומה עשו אחרת.

מה שאותי הכי הרשים במשחק הזה הוא ריבאונד ההגנה של גולדן, איזו סגירה מדהימה.

חכם בדיעבד 17 במאי 2016

היכולת של אוקלהומה לשחק ככה למרות השילוב בין דוראנט לווסטברוק הוא מופלא בעיני
שני אלו כמו מים ושמן
רבע אחרון דוראנט עושה הכל להרוס לווסטברוק את המשחק, ועדין..

dmc 17 במאי 2016

בדיוק אתמול זאק לואו החזיר את דוק ריברס ל2008, שטען שאחרי ההפסד של בוסטון לאטלנטה במשחק 6 הרגיש הקלה כי לדעתו הקבוצה לא התמודדה עם מספיק מצבי לחץ במהלך עונה רגילה שנגמרה ב66-16

רמי 17 במאי 2016

העונה העצומה של קארי שמה בצל עונה נדירה של שחקן אדיר , של ווסטברוק. הוא לא נופל מאף שחקן בליגה ויש מצב שהוא הולך להוכיח את זה בשבועות הקרובים

shadow 17 במאי 2016

מלא זמן אני כותב את זה. ווסט הוא מפלצת הוא שחקן הרבה יותר מגוון מדוראנט. אי אפשר לעצור את האקספולסיביות שלו בהתקפה ויש לו הגננה ברמות הכי גבוהות שזו גם הבעיה של קרי. למרות שהיה לו סה"כ משחק לא רע היה לו קשה מאוד במחצית השניה.
מת שהוא יבוא לייקרס.

שמעון 17 במאי 2016

כי ראסל הכי מזכיר לי את קובי בריאנט, אותה אינטנסיביות, אותו אופי, אם הוא ישפר מתישהו את הקליעה ל-3 חבל על הזמן. הוא רוצח והמהירות שלו זה דבר שלא נראה בליגה ויסלחו לי אייברסון וטוני פארקר בשיאם. הוא צריך טיפה לשפר קבלת החלטות ושלשות והוא השחקן הטוב בעולם יחד עם קרי.
אגב קרי לא שומר חלש, הוא לא שומר גדול בגלל הנתונים הפיזיים שלו, אין מה לעשות לא כ"א נולד עם נתונים אתלטים מפלצתיים, הוא תמיד נותן 100 אחוז בהגנה, פשוט לעצור את ראסל הוא לא יכול בחיים באופן קורט.

אני בניגוד לכולם חושב שהשילוב בין ראסל ודוראנט הוא אדיר.

חכם בדיעבד 17 במאי 2016

דוראנט בסוף רבע רביעי מחטיא שש או שבע זריקות רצופות בזמן שווסטברוק חותם בצד על חוזה לסרט סופר הירו חדש על שמו.
במקום לרצוח את גולדן סטייט, דוראנט במו ידיו מחזיר אותם למשחק.

ההפתעה כרגע מגיעה מכיוון אדמס
יופי של משחק לביגמן

yaron 17 במאי 2016

הוא גם נותן את העונה הכי טובה בקריירה שלו מבחינת אסיסטים ובצורה מאוד משמעותית.
יכול להיות שבגיל 27 מגיעה ההבשלה המיוחלת.
י

גורביץ' 17 במאי 2016

סטיבן אדאמס המצטיין שלי, גו קיווי.
0 מ 3 מהעונשין מחצית ראשונה + האק א שאק שעשו עליו ו 6-6 אחרי. כולל הרבה האסל ומהלכי מומנטום.
הייתי בטוח שדוראנט גומר את הקריירה עם כל ההחטאות האלה ברבע האחרון, אבל הוא גמר את המשחק כמו גדול

שמעון 17 במאי 2016

היה אחלה משחק היום. ראסל עם 3 נק בחצי הראשון 1 מ-8 מהשדה אבל כל דבר אחר עשה מעולה 8 אס, משחק הגנה מצויין על קרי ומאמץ 100%. דוראנט קצת החזיק אותם בחצי הראשון אבל הוא פתאום מראה קצת אופי לוזרי, הוא מאבד אינספור כדורים!! 6 איבודי כדור שלו ברבע הראשון ולא מחוייבי המציאות, כדורים בורחים לו באחד על אחד או שהוא נכנס בכדרור ביער ידיים ומאבד כדורים וגם מול הספרס היו לו איבודי כדור במאני טיים, גם היום שהיה 101-100 לאוק הוא ניסה למסור לאיבאקה בפוסט כדור קשתי ושוב איבד!! הוא לא יכול להוביל כדור בכדרור ביער ידיים ככה זה עלול לעשות להם נזק רציני בהמשך הדרך.

רבע שלישי- המופע של ראסלמאניה, השתלטות מוחלטת של השד הטזמני בכל מקום ובכל אספקט, גגות, חטיפות, ריבאונדים, הגנה עילאית על קרי ו-19 נק ברבע הזה שהוציאו את אוק מפיגור 13 ומהקבר!! ראסל מסיים את הרבע רק בפיגור 3.

רבע רביעי- נפתח בלי ראסל, וויטרס הטיפש עם 2 סלי מומנטום גדולים לזכותו יאמר נותן דקות אוויר לראסל לנוח. במאני טיים הלכו לדוראנט שהחטיא איזה 7 זריקות רצוף בבידודים טובים ובזריקות שהוא קולע בד"כ אבל הכל הלך החוצה, ראסל לא התערב ולא הפריע.
הקטע המצחיק הגיע ב101-100 לאוק שראסל החטיא זריקה ואז סטיבן אדמאס לוקח ריבאונד דרך כל השחקנים עד קו ה-3 ואז נכנס לסל בתנועה המגושמת שלו ועושה אחרי עבירה 2מ2 מהקו בשיא המאני טיים שהיה המהלך המנצח במשחק.

לגבי גולדן קרי היום לא הצליח לקלוע צ'אקות מ20 מטר יותר מידי וקליי התקרר מאד חצי שני אחרי חצי ראשון ענק עם 19 נק, מה שכן קליי שומר נפלא, הוא הקשה מאד היום על ווסטברוק. גולדן הרגישו שהמשחק בידיים שלהם כי הובילו לכל אורכו וכנראה עודף בטחון פגע בהם וגם במאני טיים הם רק העיפו שלשות בלי הכרה וכלום לא נכנס, לטוב ולרע הם יחיו וימותו עם זה.

מגמות-סטיב קר הכין את הקבוצה שלו מעולה ובצורה עילאית, השמירה על ראסל ודוראנט הייתה אומנות, הוא הקשה עליהם בכל זריקה, הם לממוצעים שלהם יגיעו אבל אם זה באחוזי שדה גרועים הוא יחיה עם זה. הוא גם הימר במאני טיים על דוראנט שלא יקלע ואיגי שמר אותו אחד על אחד ולרוב דוראנט לא הצליח לקלוע עליו, לדעתי אם דוראנט היה מתחמם הוא היה מביא עליו דאבל אפ.
קר חייב למצוא פתרון שדוראנט לא יקבל את הכדורים על קו העונשין ולהקשות עליו מאד עם הרבה ידיים כי משם הוא קולע נהדר ויחגוג מול כל שומר לבד, אבל שדוראנט צריך להוריד כדור לכדרור ביער ידיים באזור העונשין הוא מאבד הרבה כדורים.
קליי היה מצויין על ראסל והקשה עליו מאד.

גולדן שיחקה לדעתי מעולה בהגנה וההפסד היה במשחק ההתקפה שלהם.

לגבי אוק-אני מוריד את הכובע בפני דונובן וכנראה טעיתי לגביו, ההכנה שלו מראה שהוא יודע מה הוא עושה, הוא הכין היום את אוק בצורה פנטסית לשמור על השלשות של אוק הרמטית גם במחיר של לקבל הרבה לייאפים, הכיסוי על קרי וקליי היה נהדר, כמובן שאם קרי היה דופק את הצאקות שלו מ20 מטר אולי היו מדברים אחרת אבל כל מאמן יקח את זה שאלו הזריקות שהוא יקח.
ראסל זיהה שקרי לא יכול לשמור עליו ותמיד השחקן של קרי בא לחסום לו שיהיה סוויץ ואז ראסל חגג כי לקרי אין שום סיכוי מולו בהגנה בשום צורה, לא הבנתי למה הם ירדו מזה במאני טיים, גולדן מחביאה את קרי בהגנה ושראסל תוקף שחקן שלו צריך לבצע את החסימות לסוויץ וככה נוצר יתרון ענק לראסל.
עוד דבר זה מדהים לראות את הכושר הגופני של ראסל, הוא שיחק לדעתי היום איזה 45 דקות ושמר על קרי כמעט כל הזמן והכדור אצלו המון וגם נותן תפוקה התקפית, אין שחקן עם כזה כושר בליגה!!

הולכת להיות סידרה לפנתיאון יש לי הרגשה שכל המשחקים ילכו צמודים ונראה 7 משחקים. במשחק 2 קרי הולך לבוא עם התותח כדאי לשים כובעים.

7even 17 במאי 2016

לדעתי דונובן די "הירשה" לקליי וקרי להפציץ (עד הסיום שבו הם קיבלו יד בפרצוף בכל זריקה) בתמורה לסגירת כל השאר, וזה אכן עבד.
הספסל של הווריירס היה נוראי היום, מה שהוציא אותם לגמרי מהמומנטום

גיל שלי 17 במאי 2016

ממש הפוך, הוא נתן לדריימונד גרין ולהאריסון בארנס לזרוק ממצבים נוחים כדי לקחת זריקות מסטף, וזה עבד לו מצוין. הוא גם לקח מבלאט את תכנית המשחק, התקפות ארוכות, בלי מסירות, משחק איטי נטול איבודי כדור, וגובה. עבד טוב במשחק הזה, נראה מה יהיה במשחק הבא.

שמעון 17 במאי 2016

זו השיטה היחידה שעלולה לעבוד מול גולדן, בדיוק מה שבלאט עשה, אלא שבלאט שיחק לאט מאד והכדור היה אצל לברון בסוף ולברון נשחק, פה לאוק יש 2 ברמה של לברון ככה שלשיטה הזאת יש הרבה יותר סיכוי להצליח אצל אוק ותמיד 2 שירדפו אחרי קרי שהוא מתחמם. עם גרין והשאר הם יחיו זה הפויזן שאני אעדיף

ד"ר פיל 17 במאי 2016

גולדן סטייט עוד לא נתקלה בסדרה מאתגרת באמת גם אם מחשיבים את העונה שעברה.
אז היא הצליחה לחמוק מסדרה מול סן אנטוניו והקליפרס. הגריזליז ויוסטון לא באמת יכלו לאתגר אותם, ועם כל הכבוד לדלבדובה – גם לקליבלנד הפצועה לא באמת היו מספיק שפנים בשרוול. כשחושבים על זה – זאת הפעם הראשונה שהם פוגשים בסדרה קבוצה עם שני סופרסטרים אמיתיים (יש שיגידו ששניהם מהטופ 5) שנמצאת בפורמה. בעצם אפשר לומר שזה האתגר האמיתי הראשון שלהם

dmc 17 במאי 2016

בהנחה שזה לא נאמר בציניות, לדעתך הם ניצחו שש סדרות פלייאוף רצופות בלי להיתקל באתגר אמיתי? ובין לבין קבעו שיא נצחונות היסטורי? ועכשיו, ממש עכשיו זה האתגר? או שאם יעברו את אוק' אז תאמר שנמנעו ממפגש עם ס"א?

ד"ר פיל 17 במאי 2016

אני טוען שבשש סדרות שהם ניצחו, הם עוד לא נתקלו בקבוצה שבאמת מסוגלת להציב להם מצ'אפ. אוקייסי הם הראשונים עם הכלים ההגנתיים וגם ההתקפיים להתמודד איתם בסדרה

dmc 17 במאי 2016

תמיד מאדירים את המנצחים וקוטלים את המפסידים. אם אוקלהומה עפים מול ס"א אז הם קבוצה מוגבלת עם בעיית איזון בין הכוכבים וצוות מסייע גרוע. אבל הם עברו אז פתאום זה מצ'אפ אדיר שכולם מחכים לו. הנקודה היא שאתה יכול לנצח רק את מי שמשחק מולך (ע"ע כוכבי הניינטיז שהיו מפרקים את ג"ס בסדרה), כל השאר זה ספקולציות. אם יוסטון ניצחו 3 פעמים רצוף את הקליפרס אז הם היו יותר טובים וזהו. אותו דבר אוק' – ס"א: תהיה בטוח שאם ג"ס מנצחים את הארבעה הקרובים בהפרש ממוצע של 15, בשנה הבאה בחודש מאי יהיה מי שיחזור לסדרה הזו ויגיד שבגלל ההפסד של ס"א – ג"ס נמנעו מהאתגר האמיתי

קלבדוס 17 במאי 2016

אף אחד כבר לא יגיד את זה. אוקלהומה ניצחה את סן אנטוניו, ב-6 משחקים, בלי יתרון ביתיות, נגד קבוצת הבית הטובה בהיסטוריה. לא היה כאן שום פלוק.
אוקלהומה טובה יותר. נקודה.

אלכס 17 במאי 2016

אני שמח שהווריורס הפסידו, אשמח גם אם יעופו מהגמר, אבל לומר שהם יותר טובים מהספרס נקודתית זו אמירה מוגזמת לחלוטין. למרות שסן-אנטוניו איכזבו, אוקלהומה לקחו שני משחקים בעזרת השיפוט שהיה די חד-כיווני לאורך הסדרה כולה (בלי שהנהלת ה-NBA הזילה דמעה יותר מדי, אגב), ומשחק שביעי אם היה מתקיים, היה הולך לספרס.

אלכס 17 במאי 2016

לומר שהת'אנדר יותר טובים מהספרס, הכוונה…

גיל 17 במאי 2016

שנה שעברה הם שיחקו נגד קבוצות בלי הרכז הפותח ועם מלא פציעות. השנה שיחקו נגד קבוצות די גרועות עד עכשיו ונהנו מהפציעות אצל הקליפרס. אז כן, זו הקבוצה הראשונה בשנתיים שהיא באמת קונטנדרית ומגיע בריאה ובכושר נגדם.

dmc 17 במאי 2016

אוקיי, אז השנה לא רק שבברלי שיחק, סטף היה פצוע! איך זה נגמר? ובפורטלנד היו פציעות? אפילו קיבלו שלושה משחקים פור בלי האמויפי.

גיל 17 במאי 2016

נכון, קארי היה פצוע אבל פורטלנד לא ברמה שלהם גם עם הפציעה שלו. הם הרי היו בדרך להפסד לקליפרס ואז הגיעו הפציעות לגריפין ופול. אם קארי יהיה פצוע בסדרה הזו (והוא אמר שיש לו עדיין כאבים) אז יש להם בעייה.

תוהה בדרכים 17 במאי 2016

האמת היא שבקריאה ראשונה הטענה הזו עוררה אצלי קצת אנטגוניזם, אבל יש בה אמת. הווריירס בשתי העונות האחרונות לא פגשו בפלייאוף, לא את סאן אנטוניו, לא את הת'אנדר ולא את הקליפרס ובגמר את קליבלנד פצועה מאד.
זו לא אשמתם כמובן, אבל לשחק מול יוסטון בגמר אזורי זה כמו לשחק סיטי בחצי גמר האלופות. הסדרה הזו זו באמת הפעם הראשונה שהם פגשים יריבה שבאמת יכולה לאתגר אותם. אני חושב שהם יעמדו באתגר, אבל הלחץ יהיה שונה מאשר בסדרות קודמות.

ד"ר פיל 17 במאי 2016

אם דוראנט ו-ווסטברוק יתעלו לאורך כל הסדרה הסיכויים שלהם לא רעים בכלל, כי אני לא רואה את גולדן סטייט מוצאת להם פתרונות. זה חתיכת אם, אבל זה מה שמצופה מסופרסטארים. עד היום גולדן סטייט לא התמודדה בסדרה עם שני סופרסטארים אמיתיים (מה שנקרא future hall of famers)

תוהה בדרכים 17 במאי 2016

גולדן סטייט אמורים לנצח כי:

– הם קבוצה יותר טובה במובן הכי פשוט שאם שתי הקבוצות משחקות באחוז דומה ממקסימום היכולת שלהן, היא תנצח. לכן, גם דוראנט ווסטבורק ישחקו הכי טוב שהם יכולים, זה לא יספיק אם הווריירס ישחקו למקסימום היכולת שלהם. הפערים הם לא גדולים כמו שמראה המאזן בעונה הסדירה, אם כי גם לא קרובים להיות 50-50 בסדרה של הטוב מ7.

– גולדן סטייט לא אמורים להיות לוזרים שישבקו ברגעים המכריעים או קבוצה מבוגרת סטייל הספרס שתיפול מהרגליים.

לאור העובדה שזו סדרה של הטוב מ7 (לא נוק אאוט בליגת האלופות שמשחק אחד רע יכול לגרום להדחה) וזו הקבוצה הראשונה החזקה שגולדן סטייט פוגשים בשנתיים האחרונות בפלייאוף, הדחה תהווה מכה לא קטנה לכל הלגסי של הקבוצה הזו ומה שעשו ממנה בשנתיים האחרונות. אני אף פעם לא חשבתי שהם גדולים כמו שדורפן עושה מהם, אבל אני גם לא חושב שהם בלוף ולכן אני מצפה מהם לעמוד באתגר.

תוהה בדרכים 17 במאי 2016

טו מייק אה לונג סטורי שורט, אחת הקבוצות הגדולות בהיסטוריה (אם לא ה..), בשיא כוחה, לא אמורה להפסיד בסדרה של הטוב מ7 לקבוצה שכונה כמו הת'נדר הנוכחיים, עם כל הכישרון שלהם.

Harry Hole 17 במאי 2016

1+
לארוכה ולקצרה

אריק 17 במאי 2016

אני כל כך הרבה יותר אוהב את ווסטברוק מאשר את קארי, אבל לצערי לא מאמין שיוכלו לעלות מבלי לנצח שוב במפרץ וזה יהיה מאוד קשה.

אריק 17 במאי 2016

ואגב לגבי הMVP פה אחד שדיברת עלי לפני כמה זמן… הגנה לא נחשבת יותר בכדורסל? כי בשקלול מצטבר זה כבר לא נראה כל כך ברור, לא?

שמעון 17 במאי 2016

עזוב לקרי השנה לא היה שום תחרות, הוא היה בסקאלה אחרת וזכה בצדק, מצטער אין לך קייס. בזיון גדול זה שבחרו את קוואי לפני לברון דוראנט וראסל. איפה קוואי ואיפה שאר השחקנים ברשימה. כן קוואי שומר טוב ובשיטה של הספרס הוא מתבלט לטובה, אבל הוא לא ברשימה הזאת מבחינת איכות, סורי.

אריק 17 במאי 2016

קארי מדהים בהתקפה אבל בינוני למדי בהגנהץ מניח שעדיין מגיע לו את הMVP אבל לא בטוח שבשקלול הדברים, הפער כזה גדול.

shadow 17 במאי 2016

קרי סבבה לגמרי אין לו שום בעיה להתמודד עם אף גארד.

חוץ מווסט שאין כמעט אחד שיכול לשמור עליו. גם ס"א לא הצליחו עם קאווי וגרין.

קרי הוא גם אלוף החטיפות העונה ככה די קשה לטעון שהוא לא שומר טוב.

זה סוג של ניסיון למצוא בו פגמים אחרי שאת כל השאר הוא עושה טוב.

גיל 17 במאי 2016

שום ביזיון, קוואי היה השחקן השני הכי טוב העונה רק שבגלל שהוא לא עושה פוזות כמו ווסטברוק ולברון אף אחד לא מדבר עליו.

NoONE 17 במאי 2016

הוא לא מסוגל לקחת משחק על הכתפיים שלו כששום דבר לא הולך כמו ווסטברוק ולברון וראינו את זה נגד OKC

גיל 17 במאי 2016

אני מסכים שהוא צריך לקחת את הצעד קדימה ולהיות יותר אקטיבי אבל זה לא סותר שהוא עדיין היה השחקן השני הכי טוב בליגה.

ק. 17 במאי 2016

סטף שומר לא רע, לא עילית אולי, אבל גם דוראנט שהוא שחקן על, לא כזה (איזה גג הוא נתן לסטף הלילה).
בכל זאת, היה לו את ממוצע החטיפות הכי גבוה למשחק בליגה השנה, יחד עם ממוצע הנקודות (ראשון כמובן) והאסיסטים (10) האחוזים המטורפים ומראה עיניים גם השקלול של שני צידי המגרש לא מותיר מקום לדיון

AdamB 17 במאי 2016

הצוות המסייע של אוקלהומה במשחק מצויין. קאנטר, אדאמס ווויטרס עם מהלכים חשובים ברבע הרביעי.

גיל 17 במאי 2016

כמו שטענתי כל השנה כשחשבת שהווריורס יפסידו משחק או שניים בפלייאוף וירטשו את היריבות, שקל לא יהיה להם. יותר מהכל הם דווקא מזכירים את אוקלהומה של שנים עברו שעם המון כישרון הם התפוצצו מבפנים. יש בשתי הקבוצות המון אנרגיות אבל לא תמיד הן מתועלות לצד הנכון.

חוץ מזה, די חרא של משחק יש לומר.

karim the dream 17 במאי 2016

אני אוהב שהם לא נגררים אחרי הסמול בול מול גולדן סטייט. הכוח שלהם נמצא בריבאונדים, ואם הם ינצחו אותם בריבאונדים כל משחק בהפרשים גדולים של 8 10, ולא יאבדו כדורים, יהיה להם סיכוי טוב מאוד לנצח.

אם קווין דוראנט שיחק כל כך גרוע והם עדיין ניצחו זה סימן מצוין בשבילם. אני לא זוכר מתי קווין היה כל כך לא יציב, גם בסדרה מול סאן אנטוניו יום אחד 37 יום שני 20 באחוזים לא טובים.

הם הקבוצה היחידה שאני זוכר, וזה מלחיץ עוד יותר נגד גולדן סטייט, שבהפרש של 6 ודקה לסיום עדיין חושבים שהם יכולים להפסיד את המשחק. הקבוצה הזו היא הקבוצה הכי מוכשרת בNBA לדעתי, אבל הם עושים כל כך הרבה שטויות… אם הם יפסידו את הסדרה וקרוב לוודאי שזה עדיין יקרה, זה יקרה בגלל הטעויות שלהם בסוף המשחקים.

גיל שלי 17 במאי 2016

מהתגובות כאן אני מבין שגולדן סטייט כבר עפו מהפלייאוף, למה לא טרחו לעדכן אותנו על כך?

גיל 17 במאי 2016

לא עפו, אבל מה שברור שקל לא יהיה להם כמו שחלק צפו.

תוהה בדרכים 17 במאי 2016

בNBA יש תמיד שאלה של איזון בין הצורך של הכוכב להאמין ולשתף את החברים שלו לבין העובדה שבNBA הוא יכול לעשות את ההבדל יותר מאשר בכל ליגה אחרת.
ווסטברוק נוטה הרבה פעמים לקחת יותר מידי על עצמו, קארי במשחק הזה היה הרבה יותר מידי פאסיבי ברבע האחרון. יש להיות קבוצתי ויש לא להשפיע על המשחק בכלל שאתה השחקן הכי טוב בליגה.

בעיקרון, להפסיד בבית משחק באחד משני השחקים הראשונים זה לא סוף העולם (קרה לבולס לא פעם בשנים הגדולות שלהם), מה שצריך להדאיג את גולדן סטייט זו העובדה שזה לא היה משחק גדול של הת'נדר ושבדקות רבות הוא היה ביד שלהם. אתה לא מצפה מהם להפסיד משחק בית שהם מובילים בו בפער דו ספרתי לקראת הרבע האחרון ובהחלט ייתכן שלת'אנדר יש בקנה משחק עוד יותר טוב.

Oded 17 במאי 2016

ניתוח טוב

מתן 17 במאי 2016

הערב קטנה על מה שכתבת על הרבע האחרון של הת'אנדר: בפלייאוף הם עשו שינוי אדיר והפכו לקבוצת הרבע האחרון הטובה בפוסטסיזן. כנראה שגם את האופי צריך לדעת לשמור למאני טיים

אריאל גרייזס 17 במאי 2016

מה שקורה עם הת'אנדר בפלייאוף הזה הוא הוכחה לטעמי שהדיבורים על ווינריות או לוזריות הם הרבה פעמים מנופחים מחוץ לפרופורציה. יש איזה התפלגות סטטיסטית של הצלחה ברבע האחרון ובסופו של דבר מה שקורה בפלייאוף הזה איתם זה סטטיסטיקה שמתאזנת. שחקן טוב בדרך כלל ישחק טוב יותר גם ברבעים האחרונים, פשוט כי הוא יותר טוב.
ההבדל בין הכרזה על דוראנט כלוזר, אחרי שהחטיא 6 רצוף, לווינר אחרי שקלע את הזריקה הכי חשובה דקה לסיום הוא דק מאוד, כמעט לא קיים. בעיניי התמקדות בזה היא התמקדות בשולי – מה שחשוב זה שבמשך כל העונה אוקלהומה הצליחה להוות יריב לגולדן סטייט, גם אם לא ניצחה אותה. עכשיו זה יכול ללכת לפה או לשם.

גיל 17 במאי 2016

בלי קשר להגדרות, דוראנט ווסטברוק לא נתנו משחק יוצא דופן כשכל אחד מהם קולע ב33% ודוראנט היה במיוחד גרוע ברבע האחרון. בכלל שתי הקבוצות היו גרועות ברבע האחרון כשאפילו אוקלהומה קולעת רק 23 נקודות. הם פשוט היו פחות גרועים מגולדן סטייט. לא ראיתי שום בשורה התקפית חדשה מהם אלא הם שוב ושוב נותנים לווסטברוק ודוראנט את הכדור ולפעמים זה גם עובד.

Comments closed